zondag 31 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheldesportloop

Terneuzen, zaterdag 8 februari 2014 - Organisatie: Scheldesport
12.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Henk De BrauwerWaarschoot47.26minMse   16.191  3:424.50-
2  Erwin van den BroekeAxel47.59minMse   16.006  3:454.45+0:33
3  Sander PostTerneuzen48.28minMse   15.846  3:474.40+1:02
4  Angelo van NevelKoolkerke50.05minMse   15.334  3:554.26+2:39
5  Davy VanderroostNinove51.35minMse   14.889  4:024.14+4:09
6  Peter MeeuwsenKrabbendijke51.57minMse   14.783  4:044.11+4:31
7  Wim SchachtGent52.27minMse   14.643  4:064.07+5:01
8  Dennis FlorussenTerneuzen53.48minMse   14.275  4:123.97+6:22
9  Endy SlockAxel53.48minMse   14.275  4:123.97+6:22
10  Erik GoossenTerneuzen53.49minMse   14.271  4:123.96+6:23
11  Sander van DoornTerneuzen53.50minMse   14.266  4:123.96+6:24
12  Emmanuel HielWichelen54.28minMse   14.100  4:153.92+7:02
13  Katrien LievensLede54.29minVse   14.096  4:153.92+7:03
14  Arne LippensWaarschoot54.45minMse   14.027  4:173.90+7:19
15  Hubert ArysHaaltert55.01minMse   13.959  4:183.88+7:35
16  Nico RosWaarschoot55.30minMse   13.838  4:203.84+8:04
17  Peter FranckNiel55.39minMse   13.801  4:213.83+8:13
18  Leo BrackeAxel56.11minMse   13.670  4:233.80+8:45
19  Paul HaertjensBoekhoute56.44minMse   13.537  4:263.76+9:18
20  Ronny GeleynVerrebroek57.23minMse   13.384  4:293.72+9:57
21  Wim Van de VeireBassevelde57.31minMse   13.353  4:303.71+10:05
22  Tim VerbekeSint-Laureins57.59minMse   13.245  4:323.68+10:33
23  Gilles FaasTerneuzen58.01minMse   13.238  4:323.68+10:35
24  Gino DhanisSint Jansteen58.13minMse   13.192  4:333.66+10:47
25  Martine BouteWaarschoot58.15minVse   13.185  4:333.66+10:49
26  Laurens MeeuwsenKrabbendijke59.24minMse   12.929  4:383.59+11:58
27  Danny DegrooteGent1.00.05minMse   12.782  4:423.55+12:39
28  Johan DekkerMiddelburg1.00.05minMse   12.782  4:423.55+12:39
29  Lieven WillemsSint Denijs Westrem1.00.11minMse   12.761  4:423.54+12:45
30  Patrick de SutterStekene1.00.12minMse   12.757  4:423.54+12:46
31  Jos van GrembergheKoewacht1.00.20minMse   12.729  4:433.54+12:54
32  Stefan van DammeTerneuzen1.02.42minMse   12.249  4:543.40+15:16
33  Fiona ReijersTerneuzen1.02.48minVse   12.229  4:543.40+15:22
34  Guy Van SeverenLovendegem1.02.57minMse   12.200  4:553.39+15:31
35  Marc de BaetsHeusden1.03.20minMse   12.126  4:573.37+15:54
36  Willem Van der HeydenKieldrecht1.04.25minMse   11.922  5:023.31+16:59
37  Arnold MannaertOssenisse1.04.47minMse   11.855  5:043.29+17:21
38  Kristof VandeWieleOudenaarde1.04.58minMse   11.821  5:053.28+17:32
39  Sabine VasseurAxel1.05.45minVse   11.681  5:083.24+18:19
40  Dennis SchipperSint Jansteen1.05.51minMse   11.663  5:093.24+18:25
41  Tony RiekeErtvelde1.05.53minMse   11.657  5:093.24+18:27
42  Firmin van de WoestijneWatervliet1.06.11minMse   11.604  5:103.22+18:45
43  Marcel de CanckBottelare1.06.15minMse   11.592  5:113.22+18:49
44  Marian SturmZaamslag1.06.16minVse   11.590  5:113.22+18:50
45  Leon van BavinchovenTerneuzen1.06.55minMse   11.477  5:143.19+19:29
46  Michael Van HauteSint-Niklaas1.07.37minMse   11.358  5:173.16+20:11
47  Eddy van BovenSchoonaarde1.07.44minMse   11.339  5:183.15+20:18
48  Joost RamanEvergem1.08.44minMse   11.174  5:223.10+21:18
49  Jan De MitsErtvelde1.08.50minMse   11.157  5:233.10+21:24
50  Ko de KoeyerZaamslag1.09.05minMse   11.117  5:243.09+21:39
51  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.09.30minMse   11.050  5:263.07+22:04
52  Kimberley Van WaesbergheSint-Pauwels1.09.47minVse   11.005  5:273.06+22:21
53  William VerdonckBeveren-Waas1.10.01minMse   10.969  5:283.05+22:35
54  Bianca WagenaerHulst1.10.46minVse   10.853  5:323.01+23:20
55  Romain BolssensKieldrecht1.14.12minMse   10.350  5:482.88+26:46
56  Didier Vanden BulckeGent1.15.13minMse   10.211  5:532.84+27:47
57  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels1.17.43minMse   9.882  6:042.75+30:17
58  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel1.17.58minVse   9.850  6:052.74+30:32
59  Philip De VroeSleidinge (B)1.17.59minMse   9.848  6:062.74+30:33
60  Ann SchachtSint Denijs Westrem1.18.00minVse   9.846  6:062.74+30:34
61  Rudy VandeVeldeWachtebeke1.18.00minMse   9.846  6:062.74+30:34
62  Dominique De MeySint-Niklaas1.19.57minVse   9.606  6:152.67+32:31
63  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.19.57minMse   9.606  6:152.67+32:31
Mannen: 53 (84.13%) => Mse=53
Vrouwen: 10 (15.87%) => Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.8 km

2019Mark Verhage45:42Chris de Smit47:59Sander d'Hont48:31Eliny Diakakis55:5447
2017Sander Post44:06Mark Verhage47:04Jan Riemens47:25Carolien van de Kreeke50:3147
2016Jente Samson44:54Stijn Vermeersch46:25Davy Vanderroost46:48Cathy Poppe54:4741
2015Sander Post45:24Jody Schoorens45:32Erik Goossen46:29Fiona Reijers1:01:1857
2014Henk De Brauwer47:26Erwin van den Broeke47:59Sander Post48:28Katrien Lievens54:2963
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Chris de SmitHulst24.12minMse   16.612  3:374.61-
2  Tom VandenbusscheAssebroek24.49minMse   16.199  3:424.50+0:37
3  Riccardo SurmontGent25.15minMse   15.921  3:464.42+1:03
4  Martin VonckenTerneuzen25.22minMse   15.848  3:474.40+1:10
5  Martijn KoxWestdorpe25.38minMse   15.683  3:504.36+1:26
6  Bert VerbekeSint-Laureins26.48minMse   15.000  4:004.17+2:36
7  Matti BuysseStekene27.03minMse   14.861  4:024.13+2:51
8  Tony DemaretStKruis-Winkel27.28minMse   14.636  4:064.07+3:16
9  Gian ScheeleZaamslagveer27.34minMse   14.583  4:074.05+3:22
10  Dimitri CuyversStekene27.35minMse   14.574  4:074.05+3:23
11  Alwin de ZeeuwTerneuzen27.37minMse   14.556  4:074.04+3:25
12  Jeroen van DijkKloosterzande27.41minMse   14.521  4:084.03+3:29
13  Herman KuijerTerneuzen29.08minMse   13.799  4:213.83+4:56
14  Joakim Van GasseSint-Pauwels29.50minMse   13.475  4:273.74+5:38
15  Thomas VandeVeldeWachtebeke30.01minMse   13.393  4:293.72+5:49
16  Sven Van BovenPalma dMall32.35minMse   12.338  4:523.43+8:23
17  William HelskensSint-Kruis-Winkel32.39minMse   12.312  4:523.42+8:27
18  Daan DielemanZaamslag33.01minMse   12.176  4:563.38+8:49
19  Pascal RikersSas van Gent34.06minMse   11.789  5:053.27+9:54
20  Rony PedeWaarschoot34.16minMse   11.732  5:073.26+10:04
21  Ignace van NevelOostkamp35.26minMse   11.345  5:173.15+11:14
22  Irene GoethalsOostakker36.32minMse   11.004  5:273.06+12:20
23  Petra UlijnTerneuzen36.54minVse   10.894  5:303.03+12:42
24  Roland de BockWestdorpe37.05minMse   10.840  5:323.01+12:53
25  Joke CornelissenTerneuzen37.33minVse   10.706  5:362.97+13:21
26  Patrick PietersTerneuzen38.05minMse   10.556  5:412.93+13:53
27  Annick van der StraetenWestdorpe39.21minVse   10.216  5:522.84+15:09
28  Veerle Van RentergemStKruisWinkel39.45minVse   10.113  5:562.81+15:33
29  Willem-Jan de KoeyerAxel39.56minMse   10.067  5:582.80+15:44
30  Kathleen VandeVeldeWachtebeke40.36minVse   9.901  6:042.75+16:24
31  Maria Van BelleSleidinge40.43minVse   9.873  6:052.74+16:31
32  Andre Van GoethemSint-Gillis-Waas41.33minMse   9.675  6:122.69+17:21
33  Dominique Van den DaeleWachtebeke42.16minVse   9.511  6:192.64+18:04
34  Brigitte De VreezeMelsele44.11minVse   9.098  6:362.53+19:59
35  Dick VerhelstZaamslag45.07minMse   8.910  6:442.48+20:55
36  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas45.08minVse   8.907  6:442.47+20:56
37  Rita Van AvermaetAssenede46.55minVse   8.568  7:002.38+22:43
38  Greta de VylderSint-Gillis-Waas46.56minVse   8.565  7:002.38+22:44
39  Guido AndriesSint-Niklaas46.57minMse   8.562  7:002.38+22:45
40  Bianca FossenBoekhoute47.49minVse   8.407  7:082.34+23:37
41  Freddy RossieBoekhoute50.17minMse   7.995  7:302.22+26:05
Mannen: 29 (70.73%) => Mse=29
Vrouwen: 12 (29.27%) => Vse=12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.158 seconden nodig om deze lijst met 104 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020