zaterdag 26 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 25 januari 2014 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Henk de BrauwerWaarschoot55.10minMse   16.967  3:324.71-
2  Thijs PlanckaertGent55.17minMse   16.931  3:334.70+0:07
3  Jopie van BrandtNijlen56.10minMse   16.665  3:364.63+1:00
4  Crum van der LindenVlissingen56.26minMse   16.586  3:374.61+1:16
5  Erik GoossenTerneuzen58.06minMse   16.110  3:434.48+2:56
6  Sam van ElsuwéSleidinge59.14minMse   15.802  3:484.39+4:04
7  Sander van DoornTerneuzen59.29minMse   15.736  3:494.37+4:19
8  Endy SlockAxel1.04.22minMse   14.542  4:084.04+9:12
9  Dennis FlorussenTerneuzen1.04.23minMse   14.538  4:084.04+9:13
10  Katrien LievensLede1.04.45minVse   14.456  4:094.02+9:35
11  Manu HielWichelen1.04.46minMse   14.452  4:094.01+9:36
12  Nico RosWaarschoot1.05.21minMse   14.323  4:113.98+10:11
13  Luc de ConinckEeklo1.06.07minMse   14.157  4:143.93+10:57
14  Peter FranckNiel1.06.30minMse   14.075  4:163.91+11:20
15  Antoin BryssinckZwijndrecht1.06.59minMse   13.974  4:183.88+11:49
16  Adelin de GrooteEvergem1.07.34minMse   13.853  4:203.85+12:24
17  Wim van NieuwenhuizeOudenaarde1.07.49minMse   13.802  4:213.83+12:39
18  Alain LippensErtvelde1.08.20minMse   13.698  4:233.80+13:10
19  Leo BrackeAxel1.08.51minMse   13.595  4:253.78+13:41
20  Theo RoelsKloosterzande1.09.13minMse   13.523  4:263.76+14:03
21  Jos van GrembergheStekene1.09.33minMse   13.458  4:283.74+14:23
22  Martine BouteWaarschoot1.09.36minVse   13.448  4:283.74+14:26
23  Frans VerwilligenHulst1.09.39minMse   13.439  4:283.73+14:29
24  Pascal van HulleMaldegem1.10.44minMse   13.233  4:323.68+15:34
25  Paul ObbelsNijlen1.10.54minMse   13.202  4:333.67+15:44
26  Dicky KeukeleireBrugge1.11.42minMse   13.054  4:363.63+16:32
27  Johan DekkerMiddelburg1.12.46minMse   12.863  4:403.57+17:36
28  Guy van SeverenLovendegem1.13.26minMse   12.746  4:423.54+18:16
29  Fiona ReijersTerneuzen1.14.08minVse   12.626  4:453.51+18:58
30  Danny DegrooteGent1.14.37minMse   12.544  4:473.48+19:27
31  Philippe van GeertruyEkeren1.16.16minMse   12.273  4:533.41+21:06
32  Jan de MitsErtvelde1.16.59minMse   12.158  4:563.38+21:49
33  Wim van GendtOvermere1.19.32minMse   11.769  5:063.27+24:22
34  Marcel de CanckBottelaere1.19.48minMse   11.729  5:073.26+24:38
35  Ko de KoeyerZaamslag1.20.03minMse   11.693  5:083.25+24:53
36  Eddy van BovenSchoonaarde1.20.26minMse   11.637  5:093.23+25:16
37  Chris de KoeVlissingen1.21.19minMse   11.511  5:133.20+26:09
38  Piet de ZeeuwTerneuzen1.22.33minMse   11.339  5:183.15+27:23
39  William VerdonckBeveren-Waas1.24.24minMse   11.090  5:253.08+29:14
40  Maurice DhaeseLokeren1.25.29minMse   10.950  5:293.04+30:19
41  Greet LangenbergSluiskil1.26.56minVse   10.767  5:342.99+31:46
42  Louis Van der SteenGent1.28.00minMse   10.636  5:382.95+32:50
43  Carlos De WillemackerAalter1.28.14minMse   10.608  5:392.95+33:04
44  Kimberley van WaesbergheSint-Pauwels1.28.32minVse   10.572  5:412.94+33:22
45  Willem van der HeydenKieldrecht1.28.34minMse   10.568  5:412.94+33:24
46  Didier van den BulckeGent1.28.44minMse   10.548  5:412.93+33:34
47  Rudy van de VeldeWachtebeke1.29.16minMse   10.485  5:432.91+34:06
48  Philip De VroeSleidinge1.29.17minMse   10.483  5:432.91+34:07
49  Romain BolssensKieldrecht1.30.37minMse   10.329  5:492.87+35:27
50  Antoine MathysDe Pinte1.32.25minMse   10.128  5:552.81+37:15
51  Ronny van BasselaereWaarschoot1.32.25minMse   10.128  5:552.81+37:15
52  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.32.53minMse   10.077  5:572.80+37:43
Mannen: 47 (90.38%) => Mse=47
Vrouwen: 5 (9.62%) => Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dirk van WesepoelMaldegem36.00minMse   17.333  3:284.81-
2  Geert de KeyserOordegem37.01minMse   16.857  3:344.68+1:01
3  Alexander VanwalleghemVeldegem39.18minMse   15.878  3:474.41+3:18
4  Werner GeerfickEvergem39.29minMse   15.804  3:484.39+3:29
5  Arne LippensWaarschoot41.25minMse   15.066  3:594.19+5:25
6  Tom JanssensEksaarde42.14minMse   14.775  4:044.10+6:14
7  Jan SantensDestelbergen42.32minMse   14.671  4:054.08+6:32
8  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel42.37minMse   14.642  4:064.07+6:37
9  Kurt SchreyenEvergem42.43minMse   14.608  4:064.06+6:43
10  Gert Jan KolijnTerneuzen43.20minMse   14.400  4:104.00+7:20
11  Herman KuijerTerneuzen43.20minMse   14.400  4:104.00+7:20
12  Evert KuijkTerneuzen43.58minMse   14.193  4:143.94+7:58
13  Alwin BollemanAxel44.03minMse   14.166  4:143.93+8:03
14  Gilles FaasTerneuzen44.38minMse   13.981  4:183.88+8:38
15  Luc NoëtLochristi44.54minMse   13.898  4:193.86+8:54
16  Gino van EetveltBelsele45.36minMse   13.684  4:233.80+9:36
17  Ko de BruyneKloosterzande45.50minMse   13.615  4:243.78+9:50
18  Wim BakkerTerneuzen46.35minMse   13.395  4:293.72+10:35
19  Marc CornelissenTerneuzen46.36minMse   13.391  4:293.72+10:36
20  Jaco StoffelsTerneuzen46.37minMse   13.386  4:293.72+10:37
21  Fabricio DegrooteGent48.03minMse   12.986  4:373.61+12:03
22  Marleen AckermanOostakker48.06minVse   12.973  4:383.60+12:06
23  Marc de BaetsHeusden48.38minMse   12.831  4:413.56+12:38
24  Rita NysOostakker49.06minVse   12.709  4:433.53+13:06
25  Simon HarinckTerneuzen49.47minMse   12.534  4:473.48+13:47
26  Kristof Vande WieleOudenaarde49.47minMse   12.534  4:473.48+13:47
27  Alex de WaalTerneuzen49.57minMse   12.492  4:483.47+13:57
28  William HelskensSint-Kruis-Winkel50.06minMse   12.455  4:493.46+14:06
29  Filip GoemanWaarschoot50.37minMse   12.328  4:523.42+14:37
30  Erno DuponKieldrecht50.58minMse   12.243  4:543.40+14:58
31  Sjaak OosterlingBreskens51.54minMse   12.023  4:593.34+15:54
32  Aureel LippensWaarschoot52.49minMse   11.814  5:053.28+16:49
33  Patrck StevensGentbrugge53.01minMse   11.770  5:063.27+17:01
34  Rony PedeWaarschoot53.26minMse   11.678  5:083.24+17:26
35  Wim KintKloosterzande53.53minMse   11.581  5:113.22+17:53
36  Hubert RoelsKloosterzande54.28minMse   11.457  5:143.18+18:28
37  Carla ZegersKoewacht55.01minVse   11.342  5:173.15+19:01
38  Norbert IngelsEvergem55.03minMse   11.335  5:183.15+19:03
39  Marian van VorenTerneuzen56.16minVse   11.090  5:253.08+20:16
40  Roy SamuelsWestdorpe56.17minMse   11.087  5:253.08+20:17
41  Caroline van OverloopHulst57.15minVse   10.900  5:303.03+21:15
42  Joke CornelissenTerneuzen57.40minVse   10.821  5:333.01+21:40
43  Patrick PietersTerneuzen58.56minMse   10.588  5:402.94+22:56
44  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels1.00.50minMse   10.258  5:512.85+24:50
45  Sonja de CasterGentBrugge1.01.44minVse   10.108  5:562.81+25:44
46  Maria van BelleSleidinge1.02.26minVse   9.995  6:002.78+26:26
47  Dick VerhelstZaamslag1.06.44minMse   9.351  6:252.60+30:44
48  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.11.30minVse   8.727  6:532.42+35:30
49  Guido AndriesSint-Niklaas1.11.31minMse   8.725  6:532.42+35:31
50  Vik VandenplasBrussel1.27.40minMse   7.118  8:261.98+51:40
Mannen: 41 (82%) => Mse=41
Vrouwen: 9 (18%) => Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.159 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020