vrijdag 5 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

16e Steense Rattenloop

Sint Jansteen, zaterdag 11 januari 2014 - Organisatie: Funrunners
12.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Benny ThuySint Jansteen45.33minM45   16.465  3:394.57-
2  Sander PostTerneuzen45.54minMse   16.340  3:404.54+0:21
3  Geert de KeyserOordegem46.00minM45   16.304  3:414.53+0:27
4  Liam de MeyRKHAV47.39minMse   15.740  3:494.37+2:06
5  Frank van den BrandenSint Jansteen48.28minM50   15.475  3:534.30+2:55
6  Joris ZamanNieuw-Namen48.35minMse   15.437  3:534.29+3:02
7  Pascal KoolTerneuzen48.44minM40   15.390  3:544.27+3:11
8  Alexander VanwalleghemVeldegem48.51minMse   15.353  3:544.26+3:18
9  Chris De DeckerStekene49.07minMse   15.270  3:564.24+3:34
10  Sander van DoornTerneuzen49.12minMse   15.244  3:564.23+3:39
11  Jeroen VervaetWalsoorden49.35minMse   15.126  3:584.20+4:02
12  Patrick VervaetSint Jansteen51.39minM40   14.521  4:084.03+6:06
13  Martin NoensKemzeke51.48minM45   14.479  4:094.02+6:15
14  Fons de RijckeKloosterzande52.47minM50   14.209  4:133.95+7:14
15  Wim FlipseTerneuzen53.01minM45   14.146  4:143.93+7:28
16  Peter van den AbeeleKloosterzande53.20minM40   14.063  4:163.91+7:47
17  Ronny de SaegherStekene53.21minM50   14.058  4:163.91+7:48
18  Dimitri CuyversStekene53.26minMse   14.036  4:163.90+7:53
19  M. de JongheStekene53.38minM55   13.984  4:173.88+8:05
20  Niek van BelzenAxel53.58minM45   13.897  4:193.86+8:25
21  Arne LippensWaarschoot54.26minMse   13.778  4:213.83+8:53
22  Quinten StrobbeKloosterzande54.54minMse   13.661  4:243.79+9:21
23  Rudi de CaluweSas van Gent54.59minM50   13.640  4:243.79+9:26
24  Frans VerwilligenHulst55.04minM55   13.620  4:243.78+9:31
25  Theo RoelsKloosterzande55.11minM55   13.591  4:253.78+9:38
26  Rudy NeveSint Jansteen55.26minM60   13.530  4:263.76+9:53
27  Wilco FrankenKapellebrug55.28minM40   13.522  4:263.76+9:55
28  Ben SchlärmannSint Jansteen55.35minM45   13.493  4:273.75+10:02
29  Herman KuijerTerneuzen55.46minM50   13.449  4:283.74+10:13
30  Evert KuijkTerneuzen56.16minM45   13.329  4:303.70+10:43
31  Eddy van den BoschSint Jansteen56.19minM40   13.318  4:303.70+10:46
32  Monique AllefsHulst56.23minV45   13.302  4:313.69+10:50
33  Danny van DammeSinaai56.29minM55   13.278  4:313.69+10:56
34  Rene HamelinkZaamslag56.57minM40   13.169  4:333.66+11:24
35  Danny CoenenBeveren57.00minM45   13.158  4:343.65+11:27
36  Theo de BotKoewacht57.06minM55   13.135  4:343.65+11:33
37  Berry KnibbelerWestdorpe57.24minM50   13.066  4:363.63+11:51
38  Jos van GrembergheStekene58.02minM55   12.924  4:393.59+12:29
39  Sjaak VroonlandLamswaarde58.27minM55   12.831  4:413.56+12:54
40  Ron van WaterschootHulst58.36minM50   12.799  4:413.56+13:03
41  Stefan van DammeTerneuzen58.40minMse   12.784  4:423.55+13:07
42  Serge MartinuKoewacht59.04minM45   12.698  4:443.53+13:31
43  Geerd de RijckStekene59.22minM55   12.633  4:453.51+13:49
44  Christel OttStekene59.23minV50   12.630  4:453.51+13:50
45  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas59.24minM55   12.626  4:453.51+13:51
46  Lauran van den DriesKloosterzande59.53minM55   12.524  4:473.48+14:20
47  Emardo de RijckSint Jansteen1.00.06minMse   12.479  4:483.47+14:33
48  Leo KaijserTerneuzen1.00.41minM50   12.359  4:513.43+15:08
49  Guy van SeverenLovendegem1.01.31minM65   12.192  4:553.39+15:58
50  Ronald van RemortelSint Jansteen1.01.34minM40   12.182  4:563.38+16:01
51  Omar RoelsHulst1.01.49minM40   12.133  4:573.37+16:16
52  Eddy WaelputStekene1.02.25minM45   12.016  5:003.34+16:52
53  Ives VanholeDendermonde1.02.33minM45   11.990  5:003.33+17:00
54  Kristof SprietDendermonde1.02.35minM40   11.984  5:003.33+17:02
55  Willem LouterHulst1.02.48minM50   11.943  5:013.32+17:15
56  Marc de BaetsHeusden1.02.57minM55   11.914  5:023.31+17:24
57  Philippe van GeertruyEkeren1.03.29minM45   11.814  5:053.28+17:56
58  Dirk HoutepenTerneuzen1.03.51minM45   11.746  5:063.26+18:18
59  Filip GoemanWaarschoot1.03.57minMse   11.728  5:073.26+18:24
60  Dennis SchipperSint Jansteen1.04.12minMse   11.682  5:083.25+18:39
61  Jan BoonmanAxel1.04.30minM60   11.628  5:103.23+18:57
62  Rudy VlyminckSint-Gillis-Waas1.04.36minM60   11.610  5:103.22+19:03
63  Stefan ProvoostStekene1.05.42minM40   11.416  5:153.17+20:09
64  Erno DuponKieldrecht1.05.50minM50   11.392  5:163.16+20:17
65  Ko de KoeyerZaamslag1.06.59minM65   11.197  5:223.11+21:26
66  Gerard KlapwijkAxel1.07.01minM65   11.191  5:223.11+21:28
67  Roni de GeestSint-Pauwels1.07.12minM60   11.161  5:233.10+21:39
68  Eddy van BovenSchoonaarde1.07.20minM55   11.139  5:233.09+21:47
69  Eugene de MaagtSint Jansteen1.07.54minM50   11.046  5:263.07+22:21
70  Lucas CleijmanSint-Gillis-Waas1.08.07minM45   11.011  5:273.06+22:34
71  Hubert RoelsKloosterzande1.08.52minM65   10.891  5:313.03+23:19
72  Marjan BolssensNieuw-Namen1.08.54minV40   10.885  5:313.02+23:21
73  P. van KerckhoveHulst1.09.17minM65   10.825  5:333.01+23:44
74  Anniek de RijckSint Jansteen1.09.50minV45   10.740  5:352.98+24:17
75  Nicole SerrarensHulst1.09.52minV40   10.735  5:352.98+24:19
76  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.09.53minM60   10.732  5:352.98+24:20
77  Annet SmitsHulst1.10.33minVse   10.631  5:392.95+25:00
78  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.10.34minVse   10.628  5:392.95+25:01
79  Dirk VerhelstZaamslag1.13.29minM70   10.206  5:532.84+27:56
80  Didier van den BulckGent1.14.58minM45   10.004  6:002.78+29:25
81  Romain BolssensKieldrecht1.15.12minM55   9.973  6:012.77+29:39
82  Willem Jan de KoeijerAxel1.16.04minM65   9.860  6:052.74+30:31
Mannen: 75 (91.46%) => M40=10 - M45=15 - M50=11 - M55=13 - M60=5 - M65=6 - M70=1 - Mse=14
Vrouwen: 7 (8.54%) => V40=2 - V45=2 - V50=1 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.5 km

2019Sander d'Hont46:34Tom van Driessche46:57Edwin de la Ruelle47:10Sharon Bogaert53:2749
2018Jordi van Guyse43:23Jente Samson43:49Christoph de Man43:50Cathy Poppe54:3167
2017Sander Post45:56Mark Verhage47:12Benny Thuy49:41Cathy Poppe55:3038
2016Sander Post44:21Jerte Samson45:30Mark Verhage45:55Cathy Poppe54:2078
2015Sander Post46:42Tim Messagie47:28Edwin de Neijs47:35Cathy Poppe57:3665
2014Benny Thuy45:33Sander Post45:54Geert de Keyser46:00Monique Allefs56:2382
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eric PoppeHeikant31.26minM45   15.270  3:564.24-
2  Marc van DammeZele31.57minM50   15.023  4:004.17+0:31
3  Niek WielandAxel31.58minM40   15.016  4:004.17+0:32
4  Davy DubbeldamSluiskil32.02minM40   14.984  4:004.16+0:36
5  Matti BuysseStekene32.47minMse   14.642  4:064.07+1:21
6  Luc D'heerMoerbeke Waas33.41minM45   14.250  4:133.96+2:15
7  Remco IvensStekene34.18minMse   13.994  4:173.89+2:52
8  Gian ScheeleZaamslagveer34.25minMse   13.947  4:183.87+2:59
9  Bart de ClerckVogelwaarde35.46minMse   13.420  4:283.73+4:20
10  Bas van CadsandKoewacht36.04minMse   13.309  4:313.70+4:38
11  Eric van GoethemKloosterzande36.19minM50   13.217  4:323.67+4:53
12  de BruijneKloosterzande36.36minM45   13.115  4:353.64+5:10
13  Margo MerckxHeikant37.02minV50   12.961  4:383.60+5:36
14  Dirk WatenaerStekene37.03minM45   12.955  4:383.60+5:37
15  Wim StrobbeKloosterzande37.12minM55   12.903  4:393.58+5:46
16  William FaesKloosterzande39.07minM40   12.271  4:533.41+7:41
17  Daan DielemanZaamslag39.24minM60   12.183  4:563.38+7:58
18  Jan van DrongelenHulst40.48minM50   11.765  5:063.27+9:22
19  Ivo de WildeClinge40.52minM45   11.746  5:073.26+9:26
20  Mike van EckHulst41.07minMse   11.674  5:083.24+9:41
21  Petro van DoornZaamslag41.16minM45   11.632  5:103.23+9:50
22  Kevin SmikruisHulst41.41minMse   11.515  5:133.20+10:15
23  Luc van BunderSint Jansteen42.35minM45   11.272  5:193.13+11:09
24  Aureel LippensWaarschoot42.45minM60   11.228  5:213.12+11:19
25  Chtistoph BealeDendermonde43.19minMse   11.081  5:253.08+11:53
26  Neelies RomboutKieldrecht43.23minV60   11.064  5:253.07+11:57
27  Caroline van OverloopHulst43.35minVse   11.013  5:273.06+12:09
28  Ronnie de RoekHeikant44.33minM45   10.774  5:342.99+13:07
29  Etienne VlegelsStekene44.54minM65   10.690  5:372.97+13:28
30  Jan FranseHulst44.57minM45   10.679  5:372.97+13:31
31  Dirk SpitailDenderbelle45.00minM50   10.667  5:382.96+13:34
32  Eileen van BunderSint Jansteen45.33minMse   10.538  5:422.93+14:07
33  Margo HermansOssenisse45.35minV40   10.530  5:422.93+14:09
34  Domique VerwerSint Jansteen45.52minV45   10.465  5:442.91+14:26
35  Janine HollestelleHulst45.54minV45   10.458  5:442.90+14:28
36  Saskia FranseHulst46.06minV40   10.412  5:462.89+14:40
37  Patrick PietersTerneuzen46.16minM40   10.375  5:472.88+14:50
38  Leander van HaverElversele46.26minM65   10.337  5:482.87+15:00
39  C AbbeloosDendermonde46.32minM50   10.315  5:492.87+15:06
40  Patricia van CadsandKoewacht46.36minV40   10.300  5:502.86+15:10
41  Astrid LourensTerneuzen47.26minV40   10.119  5:562.81+16:00
42  Samantha de RijkeSint Jansteen47.28minVse   10.112  5:562.81+16:02
43  Katrien de MaarschalckDendermonde47.48minV40   10.042  5:592.79+16:22
44  Cindy van den BrandeHulst47.51minVse   10.031  5:592.79+16:25
45  Ann LommelenBeveren50.08minV40   9.574  6:162.66+18:42
46  Wim CoppietersStrombeek-Bever50.09minM70   9.571  6:162.66+18:43
47  LequeuxBrussel50.12minM70   9.562  6:172.66+18:46
48  Roci van WaesbergheSint-Pauwels50.17minM60   9.546  6:172.65+18:51
49  Yara RoelsHulst50.18minVse   9.543  6:172.65+18:52
50  Nancy SerrarensWemeldinge51.33minV40   9.311  6:272.59+20:07
51  Huub MangnusHulst53.49minM50   8.919  6:442.48+22:23
52  Jeroen van DijkKloosterzande54.42minMse   8.775  6:502.44+23:16
53  Brigitte de VreezeBeveren57.28minV50   8.353  7:112.32+26:02
54  Greta de VylderSint-Gillis-Waas57.40minV65   8.324  7:132.31+26:14
55  Guido AndriesSint-Niklaas57.42minM65   8.319  7:132.31+26:16
Mannen: 38 (69.09%) => M40=4 - M45=9 - M50=6 - M55=1 - M60=3 - M65=3 - M70=2 - Mse=10
Vrouwen: 17 (30.91%) => V40=7 - V45=2 - V50=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=4
6.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Frederik De BackerWaregem22.47minMse   16.591  3:374.61-
2  Dennis ThuySint Jansteen24.19minMse   15.545  3:524.32+1:32
3  Martijn KoxWestdorpe24.24minMse   15.492  3:524.30+1:37
4  Michel van den BoschSint Jansteen24.53minMse   15.191  3:574.22+2:06
5  Marc BosmanMelsele24.59minM50   15.130  3:584.20+2:12
6  Jordy LeenknechtHulst25.42minMse   14.708  4:054.09+2:55
7  Patrick de SutterStekene25.50minM50   14.632  4:064.06+3:03
8  Cliff van WaesbergheSint-Pauwels26.35minMse   14.219  4:133.95+3:48
9  Ard van HouteHeikant26.43minM40   14.148  4:143.93+3:56
10  Willem van der HeydenKieldrecht27.39minM65   13.671  4:233.80+4:52
11  Matthieu VerleeSinaai27.50minMse   13.581  4:253.77+5:03
12  Gert-Jan MenheereHulst29.28minM45   12.828  4:413.56+6:41
13  Danny SturmSint Jansteen29.30minMse   12.814  4:413.56+6:43
14  Marc GorisVosselaar29.33minM45   12.792  4:413.55+6:46
15  Willy van den BrandenSint Jansteen30.49minM65   12.266  4:533.41+8:02
16  Fons SturmSint Jansteen31.01minM65   12.187  4:553.39+8:14
17  Ronald RoctusTerneuzen31.23minM50   12.045  4:593.35+8:36
18  Pascal van DijkSint Jansteen32.00minM40   11.813  5:053.28+9:13
19  Jurgen VersprilleTerneuzen32.08minM40   11.763  5:063.27+9:21
20  Ludwig van GeyteZele32.10minM55   11.751  5:063.26+9:23
21  Patrick loisiHulst32.12minM45   11.739  5:073.26+9:25
22  Marc LefecreDendermonde32.22minM55   11.679  5:083.24+9:35
23  Jan van DorsselaarHulst32.23minM50   11.673  5:083.24+9:36
24  Frank SmitsHulst32.34minM55   11.607  5:103.22+9:47
25  Jos CelieAxel32.36minM40   11.595  5:103.22+9:49
26  Otto SamanSint Jansteen32.54minM45   11.489  5:133.19+10:07
27  Arianne van den BoschSint Jansteen32.59minV35   11.460  5:143.18+10:12
28  Laura HielHulst33.16minVse   11.363  5:173.16+10:29
29  Sophie GermonpreGent33.46minVse   11.194  5:223.11+10:59
30  GoethalsOostakker33.56minM70   11.139  5:233.09+11:09
31  Mia ClymansVosselaar34.01minV45   11.112  5:243.09+11:14
32  Frankie BonzinckxDendermonde34.23minM50   10.994  5:273.05+11:36
33  Annemiek WeemaesSint Jansteen34.41minV50   10.899  5:303.03+11:54
34  Roland de BockWestdorpe34.43minM55   10.888  5:313.02+11:56
35  Marc CorijnKapellebrug35.15minM45   10.723  5:362.98+12:28
36  Juliana HoogenbergAxel35.30minVse   10.648  5:382.96+12:43
37  Bram DeesPhilippine35.33minM65   10.633  5:392.95+12:46
38  Rene de MaagtSint Jansteen35.58minV35   10.510  5:432.92+13:11
39  Tess VerwerSint Jansteen36.14minMse   10.432  5:452.90+13:27
40  Sally Anne BurnsSint Jansteen36.17minVse   10.418  5:462.89+13:30
41  Magda BormsDendermonde36.49minV50   10.267  5:512.85+14:02
42  Francky van RansbeeckBuggenhout36.51minM40   10.258  5:512.85+14:04
43  AndrĂ© van GoethemSint-Gillis-Waas37.07minM75   10.184  5:532.83+14:20
44  G. KoemansHulst37.23minV40   10.111  5:562.81+14:36
45  Ronny van DeursenHeikant37.54minM40   9.974  6:012.77+15:07
46  Lindsey BoerdamSint Jansteen38.18minVse   9.869  6:052.74+15:31
47  Georges ColmanRupelmonde39.06minM75   9.668  6:122.69+16:19
48  Evi CollierDendermonde40.04minVse   9.434  6:222.62+17:17
49  Steven d'HerdeAalst40.06minMse   9.426  6:222.62+17:19
50  Danielle DubbeldamSluiskil40.17minV35   9.384  6:242.61+17:30
51  Nancy VleurinckDendermonde40.34minV45   9.318  6:262.59+17:47
52  Peter van den SteenDendermonde40.36minM40   9.310  6:272.59+17:49
53  Simone BroekmeijerSint Jansteen41.01minVse   9.216  6:312.56+18:14
54  Sabrina MarimanClinge41.40minV40   9.072  6:372.52+18:53
55  Petra BrackeClinge41.41minV40   9.068  6:372.52+18:54
56  Cyriel BuchelerHoboken41.44minM55   9.058  6:372.52+18:57
57  Caro van AsselStekene42.03minVse   8.989  6:402.50+19:16
58  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas42.08minV65   8.972  6:412.49+19:21
59  Hugo VanderhallenStekene43.15minM65   8.740  6:522.43+20:28
60  Evianne van WaedbergheSint Jansteen44.32minV35   8.488  7:042.36+21:45
61  DesireeHulst44.39minV45   8.466  7:052.35+21:52
Mannen: 40 (65.57%) => M40=7 - M45=5 - M50=5 - M55=5 - M65=5 - M70=1 - M75=2 - Mse=10
Vrouwen: 21 (34.43%) => V35=4 - V40=3 - V45=3 - V50=2 - V65=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.24 seconden nodig om deze lijst met 198 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020