zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hulsterloo Loop

Nieuw-Namen, zaterdag 19 oktober 2013 - Organisatie: Hulsterloo
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jordi Van GuyseWachtebeke46.34minMse   15.977  3:454.44-
2  Peter de VetAxel47.36minM35   15.630  3:504.34+1:02
3  Liam De MeyRKHAV48.09minMse   15.452  3:534.29+1:35
4  Joris ZamanNieuw-Namen48.30minM35   15.340  3:554.26+1:56
5  Peter RottierKalken49.03minMse   15.168  3:574.21+2:29
6  Andy HuybensBeveren49.43minM35   14.965  4:014.16+3:09
7  Rudy Van DaeleSint-Niklaas49.45minM50   14.955  4:014.15+3:11
8  Benny CornuStekene49.57minM40   14.895  4:024.14+3:23
9  Endy SlockAxel50.09minM35   14.835  4:034.12+3:35
10  Kurt VermeulenSint-Niklaas51.04minMse   14.569  4:074.05+4:30
11  Andreas StynenDeurne51.14minMse   14.522  4:084.03+4:40
12  Patrick van RemortelHulst51.31minM50   14.442  4:094.01+4:57
13  Martin NoensKemzeke51.42minM45   14.391  4:104.00+5:08
14  Wim VercruyssenNieuw-Namen52.04minM40   14.289  4:123.97+5:30
15  Vincent VerleysenGent52.07minM35   14.276  4:123.97+5:33
16  Nathan VerschuerenMoerbeke-Waas53.21minMse   13.946  4:183.87+6:47
17  Matthieu VerleeSinaai53.27minMse   13.920  4:193.87+6:53
18  Rudy MichielsOosterzele53.29minM45   13.911  4:193.86+6:55
19  M. De JongheStekene53.32minM55   13.898  4:193.86+6:58
20  Niek van BelzenAxel53.55minM45   13.799  4:213.83+7:21
21  Luc De ConinckEeklo54.02minM45   13.769  4:213.82+7:28
22  Frank BoerebachHoek54.10minM50   13.735  4:223.82+7:36
23  Luc D'HeerMoerbeke54.30minM45   13.651  4:243.79+7:56
24  Paul Van SantvlietKapellen54.41minM50   13.606  4:253.78+8:07
25  Kees den HollanderDreischor55.17minM45   13.458  4:283.74+8:43
26  Ronny GeleynVerrebroek56.34minM40   13.153  4:343.65+10:00
27  Douwe WortmanAxel56.36minM40   13.145  4:343.65+10:02
28  Dirk PismanEvergem57.51minM45   12.861  4:403.57+11:17
29  Theo RoelsKloosterzande57.57minM45   12.839  4:403.57+11:23
30  Frans VerwilligenHulst58.33minM55   12.707  4:433.53+11:59
31  Dirk De BosscherLokeren58.47minM50   12.657  4:443.52+12:13
32  Patrick van de VeireBoekhoute59.26minV55   12.518  4:483.48+12:52
33  Koen KoutstaalHulst59.39minM40   12.473  4:493.46+13:05
34  Frederick VonckSint-Niklaas1.00.53minMse   12.220  4:553.39+14:19
35  Yuri van PuijveldeVogelwaarde1.00.58minMse   12.203  4:553.39+14:24
36  Rony AdriaenssensLokeren1.01.03minM55   12.187  4:553.39+14:29
37  Jack KipsGraauw1.01.14minM45   12.150  4:563.38+14:40
38  Eddy de CaluwéGraauw1.01.16minM45   12.144  4:563.37+14:42
39  Arnold MannaertOssenisse1.01.27minM55   12.107  4:573.36+14:53
40  Bart VandewieleWetteren1.01.38minM35   12.071  4:583.35+15:04
41  Ron van WaterschootHulst1.01.42minM50   12.058  4:593.35+15:08
42  Lauran van den DriesKloosterzande1.02.14minM55   11.955  5:013.32+15:40
43  els Van DaeleSint-Niklaas1.02.19minVse   11.939  5:023.32+15:45
44  Joost RomanEvergem1.02.22minM50   11.929  5:023.31+15:48
45  Jan De MitsErtvelde1.02.26minM50   11.917  5:023.31+15:52
46  Wim LockefeirNieuw-Namen1.02.33minM40   11.894  5:033.30+15:59
47  Rudy BuysseKieldrecht1.02.46minM60   11.853  5:043.29+16:12
48  Sjaak VroonlandLamswaarde1.03.26minM55   11.729  5:073.26+16:52
49  Haike van de veldeEtikhove1.04.51minVse   11.473  5:143.19+18:17
50  Marc De BelderWiekevorst1.05.18minM45   11.394  5:163.16+18:44
51  Jurgen VermeirschAntwerpen1.05.20minMse   11.388  5:163.16+18:46
52  Koen TuyleleersKruishoutem1.05.29minM45   11.362  5:173.16+18:55
53  Wendy van de VeldeKruishoutem1.05.32minV35   11.353  5:173.15+18:58
54  Debbie RobbrechtNieuw-Namen1.05.51minVse   11.298  5:193.14+19:17
55  Danny GriffigenAxel1.05.54minM40   11.290  5:193.14+19:20
56  Chantal NachtegaelHeikant1.06.09minV50   11.247  5:203.12+19:35
57  Alex van LeuvenSint Jansteen1.06.11minM50   11.242  5:203.12+19:37
58  Els ZweistraTerneuzen1.06.31minV55   11.185  5:223.11+19:57
59  Philip De VroeSleidinge1.08.03minM45   10.933  5:293.04+21:29
60  Marleen de RechterNieuw-Namen1.08.04minV45   10.930  5:293.04+21:30
61  Angélique KipsGraauw1.08.29minV35   10.864  5:313.02+21:55
62  Harry DurinckKalken1.08.32minM45   10.856  5:323.02+21:58
63  Marjan BolssensNieuw-Namen1.08.34minV40   10.851  5:323.01+22:00
64  Ko de KoeyerZaamslag1.09.46minM65   10.664  5:382.96+23:12
65  Gerard KlapwijkAxel1.09.48minM45   10.659  5:382.96+23:14
66  Gilbert WindeySint-Gillis-Waas1.11.48minM60   10.362  5:472.88+25:14
67  Romain BolssensKieldrecht1.12.09minM55   10.312  5:492.86+25:35
68  Ernie de DeckereZoeterwoude1.13.45minM35   10.088  5:572.80+27:11
69  Rudy Van de VeldeWachtebeke1.13.48minM50   10.081  5:572.80+27:14
Mannen: 59 (85.51%) => M35=7 - M40=7 - M45=15 - M50=10 - M55=7 - M60=2 - M65=1 - Mse=10
Vrouwen: 10 (14.49%) => V35=2 - V40=1 - V45=1 - V50=1 - V55=2 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.4 km

2019Wim Vercruyssen46:27Peter Meeuwsen47:04Andy Huybens47:50Joris Zaman 48:1149
2018Liam de Mey45:45Wim Vercruyssen46:35Sander van Doorn47:03Saskia Vercammen54:1644
2017Liam de Mey47:12Wim Vercruyssen48:32Sander van Doorn48:49Renate van Huffel59:5055
2016Sander Post44:59Henk de Brauwer48:12Andy Huybens48:24Martine Boute59:2463
2015Thijs Verbeeck43:14Edwin de la Ruelle44:36Sander Post44:38Ingrid IJsebaert54:3261
2014Liam de Mey48:35Benny Thuy48:37Sander Post49:49Frank van den Branden52:0666
2013Jordi Van Guyse46:34Peter de Vet47:36Liam De Mey48:09Patrick van de Veire59:2669
7.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dirk BrynaertTemse25.28minM45   17.435  3:264.84-
2  Michael PenneSinaai26.54minM40   16.506  3:384.58+1:26
3  Sander PostTerneuzen27.04minMse   16.404  3:394.56+1:36
4  Sam OpsommerKluisbergen27.27minMse   16.175  3:434.49+1:59
5  Didier VerleeSinaai28.12minMse   15.745  3:494.37+2:44
6  Ronny Van AckerNieuw-Namen29.07minM55   15.249  3:564.24+3:39
7  Rex CastelijnTemse30.03minM45   14.775  4:044.10+4:35
8  Tony DemaretSintKruisWinkel30.16minM45   14.670  4:054.07+4:48
9  Jordy LeenknechtHulst30.24minMse   14.605  4:064.06+4:56
10  Martijn KoxWestdorpe30.38minM35   14.494  4:084.03+5:10
11  Joakim Van GasseSint-Pauwels30.42minMse   14.463  4:094.02+5:14
12  R. IvensStekene30.45minM35   14.439  4:094.01+5:17
13  Rudi VerschuerenMoerbeke-Waas31.10minM45   14.246  4:133.96+5:42
14  Marnix van den BrandeClinge31.32minMse   14.080  4:163.91+6:04
15  S. Van DammeTerneuzen32.40minMse   13.592  4:253.78+7:12
16  Cathy PoppeTerneuzen32.43minV35   13.571  4:253.77+7:15
17  Philip Van AckerAntwerpen33.00minMse   13.455  4:283.74+7:32
18  Chris De GrooteZelzate33.11minMse   13.380  4:293.72+7:43
19  Remi Van ItegemKieldrecht33.21minMse   13.313  4:303.70+7:53
20  Werner de WitteNieuw-Namen33.30minM60   13.254  4:323.68+8:02
21  W. van der HeydenKieldrecht34.03minM60   13.040  4:363.62+8:35
22  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas34.10minM55   12.995  4:373.61+8:42
23  Jos van GrembergheKoewacht34.29minMse   12.876  4:403.58+9:01
24  Gert De GrooteZelzate34.35minMse   12.839  4:403.57+9:07
25  L. KayserTerneuzen34.38minM50   12.820  4:413.56+9:10
26  Eddy WaelputStekene34.41minM45   12.802  4:413.56+9:13
27  Etienne VerschuerenStekene34.44minM65   12.783  4:423.55+9:16
28  Ko de BruyneKloosterzande35.04minM45   12.662  4:443.52+9:36
29  Jochem De BeeldeSint-Niklaas35.08minMse   12.638  4:453.51+9:40
30  Alexander PraetKieldrecht35.59minMse   12.339  4:523.43+10:31
31  Mariska Van PuyveldeKieldrecht36.03minVse   12.316  4:523.42+10:35
32  E. DuponKieldrecht36.06minM50   12.299  4:533.42+10:38
33  Wanda ZegersTerneuzen36.12minV40   12.265  4:543.41+10:44
34  William HelkensSintKruisWinkel36.15minM50   12.248  4:543.40+10:47
35  Kevin De WulfZelzate36.38minMse   12.120  4:573.37+11:10
36  Ronnie De GeestSint-Pauwels36.41minM60   12.104  4:573.36+11:13
37  Daan DielemanZaamslag36.56minM60   12.022  4:593.34+11:28
38  Rudy VlyminckSint-Gillis-Waas37.10minM60   11.946  5:013.32+11:42
39  Simon HarinckTerneuzen37.33minM40   11.824  5:043.28+12:05
40  Kristof van de WieleOudenaarde37.58minM40   11.694  5:083.25+12:30
41  Dave De BooyNieuw-Namen38.25minM40   11.557  5:113.21+12:57
42  R. PedeWaarschoot38.43minM55   11.468  5:143.19+13:15
43  Annelies RombautKieldrecht38.46minV60   11.453  5:143.18+13:18
44  Wim KintKloosterzande38.49minM55   11.438  5:153.18+13:21
45  Marian Van VorenTerneuzen38.52minV55   11.424  5:153.17+13:24
46  Niels De waalHulst38.54minMse   11.414  5:153.17+13:26
47  Dieter Marinnieuw-Namen38.56minMse   11.404  5:163.17+13:28
48  A. LippensWaarschoot38.59minM60   11.389  5:163.16+13:31
49  Luc van de VeldeZaffelare39.01minM60   11.380  5:163.16+13:33
50  Mario VermeirssenNieuw-Namen39.03minV40   11.370  5:173.16+13:35
51  Freer van RoeyenAxel39.38minM45   11.203  5:213.11+14:10
52  Michael PenneSinaai39.39minM40   11.198  5:213.11+14:11
53  Martin De KezelHulst39.40minM45   11.193  5:223.11+14:12
54  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels40.15minM55   11.031  5:263.06+14:47
55  Cedric De BeeldeSint-Niklaas40.18minMse   11.017  5:273.06+14:50
56  Linsey Van PottelbergBelsele40.22minVse   10.999  5:273.06+14:54
57  Sophie GermonpreGent40.29minVse   10.967  5:283.05+15:01
58  Claudia PaelinckSinaai40.34minVse   10.945  5:293.04+15:06
59  Et. VlegelsStekene40.45minM65   10.896  5:303.03+15:17
60  Luc LahayeSinaai41.01minM45   10.825  5:333.01+15:33
61  W. De KoeijerAxel41.35minM65   10.677  5:372.97+16:07
62  Isabelle JacobsLokeren41.42minV45   10.647  5:382.96+16:14
63  Emmy De BruyneWaasmunster41.52minVse   10.605  5:392.95+16:24
64  Veroniqe PardaenSint-Pauwels41.54minV35   10.597  5:402.94+16:26
65  Erwin SchoenmaekersDe Klinge41.56minM50   10.588  5:402.94+16:28
66  Luc Van WolvelaerNieuw-Namen41.58minM50   10.580  5:402.94+16:30
67  Werner HeymansSinaai42.19minM60   10.492  5:432.91+16:51
68  Marcel VinckeTerneuzen43.25minM40   10.226  5:522.84+17:57
69  Jean-Pierre DhauwZelzate43.27minM60   10.219  5:522.84+17:59
70  Hanne van den HendeOostakker44.31minMse   9.974  6:012.77+19:03
71  D. LockefeerNieuw-Namen44.47minM35   9.914  6:032.75+19:19
72  Marie DubsSintKruisWinkel44.53minV45   9.892  6:042.75+19:25
73  K. van WaesbergheSint-Pauwels45.02minVse   9.859  6:052.74+19:34
74  Jacqueline Van DamNieuw-Namen46.01minV35   9.649  6:132.68+20:33
75  Dom. van den DaeleWachtebeke46.55minV45   9.464  6:202.63+21:27
76  Mirielle Van LaereNieuw-Namen47.02minVse   9.440  6:212.62+21:34
77  R. van AvermaetAssenede48.52minV60   9.086  6:362.52+23:24
78  Marie-Jose MerckxStekene49.45minV60   8.925  6:432.48+24:17
79  Carine De meesterStekene49.49minV45   8.913  6:442.48+24:21
80  An LommelenBeveren50.24minV40   8.810  6:492.45+24:56
81  Greta de VylderSint-Gillis-Waas50.27minM65   8.801  6:492.44+24:59
82  D. VerhelstZaamslag51.59minM70   8.541  7:012.37+26:31
83  Sabine LockefeerNieuw-Namen53.23minVse   8.317  7:132.31+27:55
84  Sandra VermeirssenNieuw-Namen53.26minV40   8.309  7:132.31+27:58
Mannen: 61 (72.62%) => M35=3 - M40=6 - M45=9 - M50=5 - M55=5 - M60=9 - M65=4 - M70=1 - Mse=19
Vrouwen: 23 (27.38%) => V35=3 - V40=4 - V45=4 - V55=1 - V60=3 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.607 seconden nodig om deze lijst met 153 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020