woensdag 3 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eindejaarscross

Terneuzen, zaterdag 28 december 2013 - Organisatie: Scheldesport
10.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Matti BuysseStekene35.05minMse   17.444  3:264.85-
2  Benny ThuySint Jansteen35.28minMse   17.256  3:294.79+0:23
3  Erwin van de BroekeAxel36.03minMse   16.976  3:324.72+0:58
4  Henk De BrauwerWaarschoot36.49minMse   16.623  3:374.62+1:44
5  Edwin de JaegerZuiddorpe37.18minMse   16.408  3:394.56+2:13
6  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas37.31minMse   16.313  3:414.53+2:26
7  Frank van den BrandenSint Jansteen37.36minMse   16.277  3:414.52+2:31
8  Chris de SmitHulst37.52minMse   16.162  3:434.49+2:47
9  Erik GoossenTerneuzen38.01minMse   16.098  3:444.47+2:56
10  Sander van DoornTerneuzen38.16minMse   15.993  3:454.44+3:11
11  Dennis FlorussenTerneuzen38.33minMse   15.875  3:474.41+3:28
12  Mark VerhageZaamslag38.50minMse   15.760  3:484.38+3:45
13  Angelo van NevelKoolkerke39.29minMse   15.500  3:524.31+4:24
14  Endy SlockAxel39.32minMse   15.481  3:534.30+4:27
15  Martijn KoxWestdorpe39.58minMse   15.313  3:554.25+4:53
16  Nintin KlapwijkGouda40.14minMse   15.211  3:574.23+5:09
17  Frank NaertRuddervoorde40.36minMse   15.074  3:594.19+5:31
18  Niek WielandAxel40.46minMse   15.012  4:004.17+5:41
19  Hein DestoopRuddervoorde41.01minMse   14.921  4:014.14+5:56
20  Niek van BelzenAxel42.03minMse   14.554  4:074.04+6:58
21  Kurt SchreyenEvergem42.20minMse   14.457  4:094.02+7:15
22  Arjan KalisvaartTerneuzen42.28minMse   14.411  4:104.00+7:23
23  Ingrid IjsebaertHulst42.39minVse   14.349  4:113.99+7:34
24  Arne LippensWaarschoot42.39minMse   14.349  4:113.99+7:34
25  Ard-Jan BakkerAxel42.54minMse   14.266  4:123.96+7:49
26  Mike ZegersTerneuzen42.58minMse   14.244  4:133.96+7:53
27  Dennis GerritsenEindhoven43.04minMse   14.211  4:133.95+7:59
28  Wim BakkerTerneuzen43.10minMse   14.178  4:143.94+8:05
29  Theo RoelsKloosterzande43.21minMse   14.118  4:153.92+8:16
30  Frans VerwilligenHulst43.23minMse   14.107  4:153.92+8:18
31  Evert KuijkTerneuzen43.26minMse   14.091  4:153.91+8:21
32  Albert PlatteeuwTerneuzen43.28minMse   14.080  4:163.91+8:23
33  Erwin ScheeleTerneuzen43.31minMse   14.064  4:163.91+8:26
34  Douwe WortmanAxel43.36minMse   14.037  4:163.90+8:31
35  Willem Jan van DoornAxel43.43minMse   13.999  4:173.89+8:38
36  David MestdaghSint-Michiels43.48minMse   13.973  4:183.88+8:43
37  Peter FranckNiel44.00minMse   13.909  4:193.86+8:55
38  Monique AllefsHulst44.23minVse   13.789  4:213.83+9:18
39  Berry KnibbelerWestdorpe44.29minMse   13.758  4:223.82+9:24
40  Koen KoutstaalHulst44.35minMse   13.727  4:223.81+9:30
41  Erik BollemanAxel44.46minMse   13.671  4:233.80+9:41
42  Bart RijckaertAxel45.27minMse   13.465  4:273.74+10:22
43  Jos van GrembergheKoewacht45.43minMse   13.387  4:293.72+10:38
44  Eric RoegiersMaldegem45.46minMse   13.372  4:293.71+10:41
45  Tony RiekeEvergem46.02minMse   13.295  4:313.69+10:57
46  Rafael HoogenbergAxel46.18minMse   13.218  4:323.67+11:13
47  Patrick van de VeireBoekhoute46.19minMse   13.213  4:323.67+11:14
48  Luc de ConinckEeklo46.20minMse   13.209  4:333.67+11:15
49  Danny CoenenBeveren-Waas46.24minMse   13.190  4:333.66+11:19
50  Maik de WolfAxel46.31minMse   13.157  4:343.65+11:26
51  Marc CorijnKapellebrug46.43minMse   13.100  4:353.64+11:38
52  Gunther de CockStekene47.01minMse   13.017  4:373.62+11:56
53  Jaspert BakkerAxel47.11minMse   12.971  4:383.60+12:06
54  Selena TemmermanStekene47.26minVse   12.902  4:393.58+12:21
55  Ronald DhondtKemzeke47.28minMse   12.893  4:393.58+12:23
56  Willem De BruijneTerneuzen47.33minMse   12.871  4:403.58+12:28
57  Fiona ReijersTerneuzen47.35minVse   12.862  4:403.57+12:30
58  Dicky KeukeleireBrugge47.43minMse   12.826  4:413.56+12:38
59  Willem YmkerTerneuzen47.45minMse   12.817  4:413.56+12:40
60  Trui GonnissenPhilippine48.00minVse   12.750  4:423.54+12:55
61  Jean-Pierre NoletAxel48.01minMse   12.746  4:423.54+12:56
62  Peter van der HeideTerneuzen48.03minMse   12.737  4:433.54+12:58
63  Cyriel van VerdegemEvergem48.11minMse   12.701  4:433.53+13:06
64  Sabine VasseurAxel48.21minVse   12.658  4:443.52+13:16
65  Jos BerekvensBeerse48.33minMse   12.606  4:463.50+13:28
66  Corne BoeijeAxel48.50minMse   12.532  4:473.48+13:45
67  Dieuwert SturmZaamslag48.51minMse   12.528  4:473.48+13:46
68  Maarten HamerlinkZaamslag49.10minMse   12.447  4:493.46+14:05
69  Piet de BruijneTerneuzen49.45minMse   12.302  4:533.42+14:40
70  Willem LouterHulst49.48minMse   12.289  4:533.41+14:43
71  Geert Jan de SmetAxel49.51minMse   12.277  4:533.41+14:46
72  Bas JasperseTerneuzen50.25minMse   12.139  4:573.37+15:20
73  Marcel de CockVogelwaarde50.26minMse   12.135  4:573.37+15:21
74  Jan de FeijterZaamslag50.49minM50   12.043  4:593.35+15:44
75  Jan BoerboomsTerneuzen51.11minMse   11.957  5:013.32+16:06
76  Mario BuijsZuiddorpe51.14minMse   11.945  5:013.32+16:09
77  Norbert IngelsEvergem51.51minMse   11.803  5:053.28+16:46
78  Jan de FeijterZaamslag52.05minMse   11.750  5:063.26+17:00
79  Ivo de WildeClinge52.07minMse   11.743  5:073.26+17:02
80  Piet de ZeeuwTerneuzen52.18minMse   11.702  5:083.25+17:13
81  Johan van der HeideTerneuzen52.20minMse   11.694  5:083.25+17:15
82  Willy VernaeveEvergem52.32minMse   11.650  5:093.24+17:27
83  Ignace van NevelOostkamp52.58minMse   11.554  5:123.21+17:53
84  Rudy Vande VeldeWachtebeke53.02minMse   11.540  5:123.21+17:57
85  Ludwig van GeyteZele53.17minMse   11.486  5:133.19+18:12
86  Kimberley Van WaesbergheSint-Pauwels53.19minVse   11.479  5:143.19+18:14
87  Marion GoossenTerneuzen53.26minVse   11.454  5:143.18+18:21
88  Adrienne BakkerTerneuzen54.03minVse   11.323  5:183.15+18:58
89  Sandra ErkelensRotterdam54.04minVse   11.319  5:183.14+18:59
90  Henk EerkesTerneuzen54.11minMse   11.295  5:193.14+19:06
91  Martina VerdonckStekene54.21minVse   11.260  5:203.13+19:16
92  Cindy van den BrandeHulst57.10minVse   10.706  5:362.97+22:05
93  Greet LangenbergSluiskil57.26minVse   10.656  5:382.96+22:21
94  Gerard KlapwijkAxel57.58minMse   10.558  5:412.93+22:53
95  Anne de FeijterZaamslag58.53minVse   10.393  5:462.89+23:48
96  Dinand KoolTerneuzen1.01.11minMse   10.003  6:002.78+26:06
97  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels1.01.19minMse   9.981  6:012.77+26:14
Mannen: 83 (85.57%) => M50=1 - Mse=82
Vrouwen: 14 (14.43%) => Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Mark Verhage33:52Sander d'Hont34:29Arjo Verhage36:34Renate van Huffel43:28101
2018Menno Mud33:53Sander d'Hont34:18Edwin de Neijs35:50Eliny Diakakis42:52150

10 km

2017Mark Verhage35:51Pieter Pladdet38:03Patrick Hembrecht38:20Renate van Huffel49:01116

9.8 km

2016Tim Pleijte32:58Mark Verhage34:59Kevin Cnudde35:09Ingrid Ijsebaert45:1379
2015Kevin Cnudde34:27Jerte Samson35:50Kevin d'Hondt35:57Sabine Vasseur45:4587

10.2 km

2013Matti Buysse35:05Benny Thuy35:28Erwin van de Broeke36:03Ingrid Ijsebaert42:3997
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Michael den HamerHoek24.02minMse   16.976  3:324.72-
2  Benjamin GerritsAxel24.12minMse   16.860  3:344.68+0:10
3  Ivan VerstraetenEke24.53minMse   16.397  3:404.55+0:51
4  Peter de VetAxel25.45minMse   15.845  3:474.40+1:43
5  Martin VonckenTerneuzen26.45minMse   15.252  3:564.24+2:43
6  Eric PoppeZele26.55minMse   15.158  3:584.21+2:53
7  Rickey DielemanHulst27.23minMse   14.900  4:024.14+3:21
8  Eddy SchweglerHulst27.25minMse   14.881  4:024.13+3:23
9  Davy dubbeldamSluiskil27.30minMse   14.836  4:034.12+3:28
10  Kevin SpruijtMeliskerke27.36minMse   14.783  4:044.11+3:34
11  Tony van den NackerIjzendijke27.38minMse   14.765  4:044.10+3:36
12  Alwin de ZeeuwTerneuzen27.40minMse   14.747  4:044.10+3:38
13  Cor de RidderArnemuiden27.52minMse   14.641  4:064.07+3:50
14  Danny AarnoutseAxel28.16minMse   14.434  4:094.01+4:14
15  Gian ScheeleZaamslagveer28.22minMse   14.383  4:104.00+4:20
16  Bart CornelissenAxel28.32minMse   14.299  4:123.97+4:30
17  Rene FlorussenTerneuzen28.41minMse   14.224  4:133.95+4:39
18  Bart de ClerckVogelwaarde29.22minMse   13.893  4:193.86+5:20
19  Cathy PoppeTerneuzen29.26minVse   13.862  4:203.85+5:24
20  Stefan van den BroekeAxel29.29minMse   13.838  4:203.84+5:27
21  Jacco KoekkoekAxel29.31minMse   13.823  4:203.84+5:29
22  Gilles FaasTerneuzen29.35minMse   13.792  4:213.83+5:33
23  Patrick van de VijverVeldhoven29.46minMse   13.707  4:233.81+5:44
24  Erik LoofTerneuzen30.02minMse   13.585  4:253.77+6:00
25  Stefan van DammeTerneuzen30.07minMse   13.547  4:263.76+6:05
26  Alwin BollemanAxel30.12minMse   13.510  4:263.75+6:10
27  Jacques ZamanTerneuzen30.15minMse   13.488  4:273.75+6:13
28  Teun RoodzantAxel30.19minMse   13.458  4:283.74+6:17
29  Paul HaertjensBoekhoute30.23minMse   13.428  4:283.73+6:21
30  Marco BakkerAxel30.29minMse   13.384  4:293.72+6:27
31  Johan DekkerMiddelburg30.35minMse   13.341  4:303.71+6:33
32  Nicole SpruitVeldhoven30.58minVse   13.175  4:333.66+6:56
33  William HelskensSint-Kruis-Winkel31.14minMse   13.063  4:363.63+7:12
34  Roy van HamTerneuzen31.36minMse   12.911  4:393.59+7:34
35  Nick van de VeldeAxel31.38minMse   12.898  4:393.58+7:36
36  Rinus SijsBiervliet31.40minMse   12.884  4:393.58+7:38
37  Han GerritsenHulst32.16minMse   12.645  4:453.51+8:14
38  Maarten de HeusTerneuzen32.23minMse   12.599  4:463.50+8:21
39  Merijn de RoeckAxel32.44minMse   12.464  4:493.46+8:42
40  Dirk RoodzantAxel33.00minMse   12.364  4:513.43+8:58
41  Hans ZegersTerneuzen33.04minMse   12.339  4:523.43+9:02
42  Kees BakkerBreda33.07minMse   12.320  4:523.42+9:05
43  Ronald RoctusTerneuzen33.24minMse   12.216  4:553.39+9:22
44  Daan DielemanZaamslag33.29minMse   12.185  4:553.38+9:27
45  Wim LockefeirNieuw-Namen33.49minMse   12.065  4:583.35+9:47
46  Erno DuponKieldrecht34.37minMse   11.786  5:053.27+10:35
47  Martijn BottingaAxel34.52minMse   11.702  5:083.25+10:50
48  Wanda ZegersTerneuzen35.09minVse   11.607  5:103.22+11:07
49  Bart van RemortelKoewacht35.14minMse   11.580  5:113.22+11:12
50  Tonny GommersAxel35.30minMse   11.493  5:133.19+11:28
51  Evert MarcusAxel35.32minMse   11.482  5:143.19+11:30
52  Mario RijckaerdAxel35.50minMse   11.386  5:163.16+11:48
53  William Van der HeydenKieldrecht36.00minMse   11.333  5:183.15+11:58
54  Nieck EldersonZaamslag36.14minMse   11.260  5:203.13+12:12
55  Irene GoethalsOostakker36.37minMse   11.142  5:233.10+12:35
56  Roland de BockWestdorpe36.55minMse   11.052  5:263.07+12:53
57  Marian van VorenTerneuzen36.58minVse   11.037  5:263.07+12:56
58  Arthur SmitsTerhole37.17minMse   10.943  5:293.04+13:15
59  Saskia LoofZaamslag37.19minVse   10.933  5:293.04+13:17
60  Marinja RaymakersAxel37.27minVse   10.895  5:303.03+13:25
61  Bianca de WaeleAxel37.32minVse   10.870  5:313.02+13:30
62  Sandra DielemanAxel37.55minVse   10.760  5:352.99+13:53
63  Remco BeunGroede37.55minMse   10.760  5:352.99+13:53
64  Mathieu de RidderAxel37.58minMse   10.746  5:352.99+13:56
65  Mia ClymansVosselaar38.09minVse   10.695  5:372.97+14:07
66  William VerdonckBeveren-Waas38.37minMse   10.565  5:412.93+14:35
67  Bram DeesPhilippine38.39minMse   10.556  5:412.93+14:37
68  Jean DoomsTerneuzen38.49minMse   10.511  5:432.92+14:47
69  Rianne SchutteAxel38.52minVse   10.497  5:432.92+14:50
70  Alieke BakkerAxel38.59minVse   10.466  5:442.91+14:57
71  Petra UlijnTerneuzen39.22minVse   10.364  5:472.88+15:20
72  Willem Jan de KoeijerAxel39.29minMse   10.333  5:482.87+15:27
73  Elianne WielesPhilippine39.44minVse   10.268  5:512.85+15:42
74  Boaz BuijzeAxel39.46minMse   10.260  5:512.85+15:44
75  Vivian le FeberAxel39.48minVse   10.251  5:512.85+15:46
76  Abel de PutterAxel39.50minMse   10.243  5:512.85+15:48
77  Patrick DielemanTerneuzen39.52minMse   10.234  5:522.84+15:50
78  Sem BuyzeAxel39.56minMse   10.217  5:522.84+15:54
79  Peter WielandAxel39.59minMse   10.204  5:532.83+15:57
80  Rick van LoonAxel40.11minMse   10.153  5:552.82+16:09
81  Piet le FeberAxel40.33minMse   10.062  5:582.79+16:31
82  Marcel VinkeTerneuzen40.54minMse   9.976  6:012.77+16:52
83  Dominique de MeySint-Niklaas41.07minVse   9.923  6:032.76+17:05
84  Edwin de RidderAxel41.16minMse   9.887  6:042.75+17:14
85  Mark MeertensAxel41.26minMse   9.847  6:062.74+17:24
86  Nathalie JerasHulst41.32minVse   9.823  6:062.73+17:30
87  Georges ColmanRupelmonde41.55minMse   9.734  6:102.70+17:53
88  Sanne MetdepenningenHamme42.47minVse   9.536  6:182.65+18:45
89  Luc RiemensAxel43.41minMse   9.340  6:252.59+19:39
90  Finn WielandAxel43.44minMse   9.329  6:262.59+19:42
91  Floris HermanAxel43.44minMse   9.329  6:262.59+19:42
92  Jesse NoletAxel43.45minVse   9.326  6:262.59+19:43
93  Andrea BoeijeAxel43.47minVse   9.319  6:262.59+19:45
94  Niek HermanAxel43.49minMse   9.312  6:272.59+19:47
95  Brigitte de VreezeMelsele47.09minVse   8.653  6:562.40+23:07
96  Greta de VylderSint-Gillis-Waas47.17minVse   8.629  6:572.40+23:15
97  Guido AndriesSint-Niklaas47.18minMse   8.626  6:572.40+23:16
Mannen: 76 (78.35%) => Mse=76
Vrouwen: 21 (21.65%) => Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.232 seconden nodig om deze lijst met 194 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020