dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

46e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 9 november 2013 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalAV'5627.49minMse   17.364  3:274.82-
2  Tim PleijteDynamica28.15minMse   17.097  3:314.75+0:26
3  Lars GerritsenPassaat28.32minMse   16.928  3:334.70+0:43
4  Sebastien SchlettererDynamica28.38minM40   16.868  3:334.69+0:49
5  Michel van der KleinPAC29.00minM35   16.655  3:364.63+1:11
6  Job de BrouwerRKHAV29.09minMse   16.569  3:374.60+1:20
7  Martijn de KokDynamica29.25minMse   16.419  3:394.56+1:36
8  Ralf NieuwenhuizenPassaat29.45minMse   16.235  3:424.51+1:56
9  Robert WillemseBerkel en Rodenrijs29.56minM45   16.136  3:434.48+2:07
10  Jeroen van AkenHaag Atletiek30.10minMse   16.011  3:454.45+2:21
11  Remco MockingHaag Atletiek30.15minMse   15.967  3:454.44+2:26
12  Ronnie DuinkerkenRotterdam Atletiek30.30minM40   15.836  3:474.40+2:41
13  Tim van den BroekeDynamica30.35minMse   15.793  3:484.39+2:46
14  Dennis PostmaPallas '9331.16minM45   15.448  3:534.29+3:27
15  Ruden GrimLewedorp31.20minMse   15.415  3:544.28+3:31
16  Pim QuistHaag Atletiek31.22minMse   15.399  3:544.28+3:33
17  David SchrierDynamica31.44minMse   15.221  3:574.23+3:55
18  Jack HopmansSpado31.48minM45   15.189  3:574.22+3:59
19  Eric WolfertSommelsdijk31.55minMse   15.133  3:584.20+4:06
20  Robbert MeeuwseAV'5632.19minMse   14.946  4:014.15+4:30
21  Folkert van de KrolEnergie32.28minM40   14.877  4:024.13+4:39
22  Wim NieuwkerkTHOR32.32minMse   14.846  4:024.12+4:43
23  Arjan BeijeDelta Sport32.34minM40   14.831  4:034.12+4:45
24  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge32.35minVse   14.824  4:034.12+4:46
25  Henri HavingaAV4032.47minM50   14.733  4:044.09+4:58
26  Edwin StolkSommelsdijk32.51minM35   14.703  4:054.08+5:02
27  Ricardo Sint NicolaasSommelsdijk33.15minMse   14.526  4:084.04+5:26
28  Peter van LimbergenAV'5633.26minM40   14.447  4:094.01+5:37
29  Arjo VerhageDynamica33.32minM40   14.404  4:104.00+5:43
30  Paul JansenOlympus '7033.34minM45   14.389  4:104.00+5:45
31  Cees DijkmanBurgh-Haamstede34.07minM40   14.157  4:143.93+6:18
32  Martin PruijsersDynamica34.10minM45   14.137  4:153.93+6:21
33  Marijke de VisserPhoenix34.13minVse   14.116  4:153.92+6:24
34  Jurgen GerritsenPassaat34.14minM45   14.109  4:153.92+6:25
35  Maarten PadmosZierikzee34.16minMse   14.095  4:153.92+6:27
36  Gert van der VindenGonzález Running34.19minM45   14.075  4:163.91+6:30
37  Sven VermeulenVlissingen34.22minM35   14.054  4:163.90+6:33
38  JaapJan RitsemaDynamica34.29minM40   14.007  4:173.89+6:40
39  Steef RosmolenSpirit34.39minMse   13.939  4:183.87+6:50
40  Marcel de VetteSpirit34.40minM40   13.933  4:183.87+6:51
41  Rian van de BroekeDynamica34.45minM50   13.899  4:193.86+6:56
42  Lars RooskenPAC34.53minM35   13.846  4:203.85+7:04
43  Piet van MourikDelta Sport35.04minM50   13.774  4:213.83+7:15
44  Jan GuiljamWemeldinge35.09minM55   13.741  4:223.82+7:20
45  Robin RobartPassaat35.14minM35   13.709  4:233.81+7:25
46  Marisa HopmansSpado35.20minVse   13.670  4:233.80+7:31
47  Michel BuijckBiervliet35.24minM35   13.644  4:243.79+7:35
48  Rinus van de WoestijneMiddelburg35.30minMse   13.606  4:253.78+7:41
49  Bram VerhageDynamica35.33minM50   13.586  4:253.77+7:44
50  Kees van BlooisSpirit35.36minM50   13.567  4:253.77+7:47
51  Erik GroenewegSpirit35.50minM35   13.479  4:273.74+8:01
52  Niels NoordravenHaag Atletiek35.52minMse   13.467  4:273.74+8:03
53  Thomas MastHellas35.54minMse   13.454  4:283.74+8:05
54  Léon JacobseDynamica35.56minMse   13.442  4:283.73+8:07
55  Ton RomeijnEnergie35.57minM55   13.435  4:283.73+8:08
56  Jan van GentSpirit36.01minM55   13.410  4:283.73+8:12
57  Maurice JacobseDynamica36.05minMse   13.386  4:293.72+8:16
58  Ron van der GraafPAC36.09minM35   13.361  4:293.71+8:20
59  Jan van BennekomSpirit36.13minM50   13.336  4:303.70+8:24
60  Wilco JonkerAV'5636.21minMse   13.287  4:313.69+8:32
61  Ron HuizerLoopgroep Aart Stigt36.25minM50   13.263  4:313.68+8:36
62  Vincent BloemVoorne Atletiek36.27minMse   13.251  4:323.68+8:38
63  Tariq van RooijenHaag Atletiek36.34minMse   13.209  4:333.67+8:45
64  Tjark KleeVoorne Atletiek36.39minMse   13.179  4:333.66+8:50
65  John OverweelDynamica36.41minM60   13.167  4:333.66+8:52
66  Michel RidderhofMiddelburg36.44minM40   13.149  4:343.65+8:55
67  Peter KaljouwavVN36.46minM50   13.137  4:343.65+8:57
68  Leonie TonDelta Sport36.48minV35   13.125  4:343.65+8:59
69  Ronny DekkerMeliskerke36.59minMse   13.060  4:363.63+9:10
70  Jos GelukDelta Sport37.01minM55   13.048  4:363.62+9:12
71  Robert SonkeMiddelburg37.04minM40   13.031  4:363.62+9:15
72  Carolien van de KreekeSerooskerke37.06minV35   13.019  4:373.62+9:17
73  Annick BeckersKasterlee37.13minV40   12.978  4:373.61+9:24
74  Leo van LeeuwenAV '4037.23minM60   12.920  4:393.59+9:34
75  Steef BerrevoetsDelta Sport37.58minM45   12.722  4:433.53+10:09
76  Ronald MiddelhoekBurgh-Haamstede38.05minM35   12.683  4:443.52+10:16
77  Pascal EltinkVlissingen38.07minM45   12.672  4:443.52+10:18
78  Martin den BoerBrouwershaven38.09minMse   12.661  4:443.52+10:20
79  Christel Ravesteijn?38.14minV40   12.633  4:453.51+10:25
80  Arjan BootKloetinge38.22minM35   12.589  4:463.50+10:33
81  Sara NicholasDen Haag38.27minVse   12.562  4:473.49+10:38
82  Arie van DijkSommelsdijk38.28minM60   12.556  4:473.49+10:39
83  Annemiek van de VeldeDelta Sport38.30minVse   12.545  4:473.48+10:41
84  Leo DaleboutGapinge38.32minM50   12.535  4:473.48+10:43
85  Mark van StappenMaaskantje38.43minMse   12.475  4:493.47+10:54
86  Irene AldersmaHaag Atletiek38.49minVse   12.443  4:493.46+11:00
87  Ludolf ReijntjesDelta Sport39.01minM45   12.379  4:513.44+11:12
88  Lars van ZwietenPAC39.06minM35   12.353  4:513.43+11:17
89  Henk LousDynamica39.14minM55   12.311  4:523.42+11:25
90  Marloes PriemisDelta Sport39.16minVse   12.301  4:533.42+11:27
91  Isabel LousDynamica39.19minVse   12.285  4:533.41+11:30
92  Joop LasseurDelta Sport39.21minM70   12.274  4:533.41+11:32
93  Jan Willem MeeuwseKwadendamme39.36minM50   12.197  4:553.39+11:47
94  Arjen de VosDelta Sport39.40minM45   12.176  4:563.38+11:51
95  Roely PrengerDynamica39.42minVse   12.166  4:563.38+11:53
96  Peter DekkerDynamica39.43minM40   12.161  4:563.38+11:54
97  Eddy SmitDelta Sport39.45minM65   12.151  4:563.38+11:56
98  Manfred MeulmeesterDynamica39.46minM40   12.146  4:563.37+11:57
99  Eline BaviusZoetermeer39.48minVse   12.136  4:573.37+11:59
100  Ruud GrimLewedorp40.04minM55   12.055  4:593.35+12:15
101  Ron KindtsOost-Souburg40.07minM40   12.040  4:593.34+12:18
102  Rien de WildeAV'5640.09minM50   12.030  4:593.34+12:20
103  Martijn KorbijnSpirit40.11minMse   12.020  5:003.34+12:22
104  Tim van den NoortDen Haag40.14minMse   12.005  5:003.33+12:25
105  Bram KotvisDelta Sport40.18minM50   11.985  5:003.33+12:29
106  Ron DellebekeDynamica40.23minM55   11.960  5:013.32+12:34
107  Andy de la CombeVlissingen40.28minM45   11.936  5:023.32+12:39
108  Domingos GomesKloetinge40.39minM50   11.882  5:033.30+12:50
109  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge40.45minM45   11.853  5:043.29+12:56
110  Maurice SteketeeMiddelburg40.48minMse   11.838  5:043.29+12:59
111  Ronnie KrockeOost-Souburg40.58minM55   11.790  5:053.28+13:09
112  Ronald RidderbosSint Laurens40.59minMse   11.785  5:053.27+13:10
113  Arjen HoogestegerRotterdam41.00minMse   11.780  5:063.27+13:11
114  Co de FeijterDelta Sport41.05minM50   11.757  5:063.27+13:16
115  Adri KooleDynamica41.10minM60   11.733  5:073.26+13:21
116  Maikel MardjanAV '3441.18minM40   11.695  5:083.25+13:29
117  Norbert VeringmeierWaterweg41.20minM45   11.685  5:083.25+13:31
118  Peter VaderDelta Sport41.22minM50   11.676  5:083.24+13:33
119  Willem ZaadnoordijkRotterdam41.24minM50   11.667  5:093.24+13:35
120  Janna BrandRotterdam Atletiek41.25minV40   11.662  5:093.24+13:36
121  Daniel JonkerZoetermeer41.27minM35   11.653  5:093.24+13:38
122  Rudi RaviaDelta Sport41.29minM55   11.643  5:093.23+13:40
123  Johan DekkerMiddelburg41.31minM55   11.634  5:093.23+13:42
124  Edwin de VliegerScharendijke41.37minM40   11.606  5:103.22+13:48
125  Jaap FlikweertDelta Sport41.42minM50   11.583  5:113.22+13:53
126  Danny VoetsZuidland41.49minM35   11.550  5:123.21+14:00
127  Gerard van WissenSpirit42.03minM60   11.486  5:133.19+14:14
128  Guy BeuveryHellas42.09minMse   11.459  5:143.18+14:20
129  Arco van den BergeGoes42.18minMse   11.418  5:153.17+14:29
130  Steffen HumerAV'5642.23minM45   11.396  5:163.17+14:34
131  Gertjan BakkerAV'5642.25minM40   11.387  5:163.16+14:36
132  Rinus PaardekooperAV'5642.27minM50   11.378  5:163.16+14:38
133  Martin KievitsDelta Sport42.41minM40   11.316  5:183.14+14:52
134  Piet BeijerDynamica42.43minM65   11.307  5:183.14+14:54
135  Fred VermeireBreskens42.46minM45   11.294  5:193.14+14:57
136  Digna de BoerDelta Sport42.47minV60   11.289  5:193.14+14:58
137  Mirte van der Wel?42.49minVse   11.281  5:193.13+15:00
138  Johan van der MaasAmsterdam42.54minM45   11.259  5:203.13+15:05
139  Martijn BliekGoes42.57minM35   11.246  5:203.12+15:08
140  Ferdi FranckeMiddelburg43.01minMse   11.228  5:213.12+15:12
141  Leon de MunnikDelta Sport43.14minM40   11.172  5:223.10+15:25
142  Kobus BotmanDynamica43.16minM60   11.163  5:223.10+15:27
143  Ad GoudswaardZierikzee43.18minM45   11.155  5:233.10+15:29
144  Marja SundermeijerSpirit43.22minV55   11.138  5:233.09+15:33
145  Jeroen van HooijdonkZierikzee43.26minMse   11.120  5:243.09+15:37
146  Jos TorremansVosselaar43.29minM55   11.108  5:243.09+15:40
147  Henny StratingKamperland43.30minV45   11.103  5:243.08+15:41
148  Carina SlingerlandAV Haaksbergen43.32minV40   11.095  5:243.08+15:43
149  Erwin SchellDelta Sport43.34minM50   11.086  5:253.08+15:45
150  Hans van der WelleMiddelburg43.36minM55   11.078  5:253.08+15:47
151  Serge van den BosBurgh-Haamstede43.48minM40   11.027  5:263.06+15:59
152  Eric HaestKasterlee43.53minM55   11.006  5:273.06+16:04
153  Arjan KooleSerooskerke44.05minM35   10.957  5:293.04+16:16
154  Fiona MarkusVeluwe44.09minV35   10.940  5:293.04+16:20
155  Alex HeijSommelsdijk44.18minMse   10.903  5:303.03+16:29
156  John RosmolenSpirit44.23minM55   10.882  5:313.02+16:34
157  Dick HoogestegerHeinkenszand44.28minM45   10.862  5:313.02+16:39
158  Bill StegersVlissingen44.31minM45   10.850  5:323.01+16:42
159  Petra VerhulstWestkapelle44.35minV45   10.834  5:323.01+16:46
160  Ramon LousWestkapelle44.36minM35   10.830  5:323.01+16:47
161  Ineke TempelaarDynamica44.38minV55   10.822  5:333.01+16:49
162  Carel van PuttenDelta Sport44.42minM65   10.805  5:333.00+16:53
163  Ilse VerwijsDelta Sport44.48minVse   10.781  5:342.99+16:59
164  Jannie de VriesDynamica44.52minV50   10.765  5:342.99+17:03
165  SonWaterweg44.59minV40   10.737  5:352.98+17:10
166  Suzanne GeschiereDynamica45.10minV45   10.694  5:372.97+17:21
167  Sandra KlemSommelsdijk45.12minV40   10.686  5:372.97+17:23
168  Jack van AspertDynamica45.15minM60   10.674  5:372.97+17:26
169  Krista VoorhamDelta Sport45.17minV40   10.666  5:382.96+17:28
170  Mark Rijks-Heerenhoek45.21minMse   10.650  5:382.96+17:32
171  Henk SandeeKamperland45.24minM65   10.639  5:382.96+17:35
172  Wim GoudswaardPuttershoek45.27minM45   10.627  5:392.95+17:38
173  Janet van de GriendVlissingen45.38minV40   10.584  5:402.94+17:49
174  Paul PellikaanDynamica45.44minM65   10.561  5:412.93+17:55
175  Bastian MathijssenZonnemaire45.47minM40   10.550  5:412.93+17:58
176  Mirjam GuikMiddelburg45.50minV45   10.538  5:422.93+18:01
177  WitlamOud Beijerland45.52minM40   10.531  5:422.93+18:03
178  Willian BootKerkwerve46.00minM45   10.500  5:432.92+18:11
179  Jan BostelaarDynamica46.02minM60   10.492  5:432.91+18:13
180  Floor GroeneveldZwijndrecht46.04minM45   10.485  5:432.91+18:15
181  Petra HogensteinBurgh-Haamstede46.18minV40   10.432  5:452.90+18:29
182  Ilse van DamBurgh-Haamstede46.20minV40   10.424  5:452.90+18:31
183  Sjaak MiddelhoekBurgh-Haamstede46.21minM50   10.421  5:452.89+18:32
184  Christl RozendaalAV'5646.31minV45   10.383  5:472.88+18:42
185  Erwin van DamBurgh-Haamstede46.36minM45   10.365  5:472.88+18:47
186  Daniëlle in 't VeldOud-Beijerland46.37minV45   10.361  5:472.88+18:48
187  Martin GelukKattendijke46.44minMse   10.335  5:482.87+18:55
188  Moniek schipperAV'5647.00minVse   10.277  5:502.85+19:11
189  Tonny van MulkenWielingen47.11minM60   10.237  5:522.84+19:22
190  Rob EpkerZoetermeer47.20minM45   10.204  5:532.83+19:31
191  Ron OltmanAmsterdam47.26minM45   10.183  5:542.83+19:37
192  Tea TazelaarDynamica47.31minV55   10.165  5:542.82+19:42
193  Marco SaarloosSint-Annaland47.55minM35   10.080  5:572.80+20:06
194  Kim RaviaZierikzee48.05minVse   10.045  5:582.79+20:16
195  Inge van der PoortRenesse48.12minV40   10.021  5:592.78+20:23
196  E. BleekRockanje48.13minM50   10.017  5:592.78+20:24
197  Karlijn PadmosZierikzee48.15minVse   10.010  6:002.78+20:26
198  Bianca GerritsenParthenon48.23minV40   9.983  6:012.77+20:34
199  Petra van BleijswijkRenesse48.26minV40   9.972  6:012.77+20:37
200  Han van AchterbergAmsterdam48.41minM50   9.921  6:032.76+20:52
201  John GuequierreDynamica48.43minM60   9.914  6:032.75+20:54
202  Marcel DekkerZierikzee48.45minM45   9.908  6:032.75+20:56
203  Leo FranckeOostkapelle49.04minM55   9.844  6:062.73+21:15
204  Sonja PoppeKamperland49.38minV45   9.731  6:102.70+21:49
205  Kees KuiperS-Gravendeel49.40minM55   9.725  6:102.70+21:51
206  Luutsen DrostSpirit49.42minM65   9.718  6:102.70+21:53
207  Sigrid JenseMiddelburg50.05minV45   9.644  6:132.68+22:16
208  Roland ZanenDordrecht50.10minMse   9.628  6:142.67+22:21
209  Hans HolwerdaNieuwerkerk50.14minM60   9.615  6:142.67+22:25
210  Rebecca HanseNoordwelle50.17minV40   9.606  6:152.67+22:28
211  Ineke van PoppelDelta Sport50.24minV60   9.583  6:162.66+22:35
212  Joke van de KasteeleDelta Sport50.26minV55   9.577  6:162.66+22:37
213  Cees SulkersDordrecht50.29minM50   9.568  6:162.66+22:40
214  Rene HofsZonnemaire50.31minM55   9.561  6:172.66+22:42
215  Karin van der AaDordrecht51.04minVse   9.458  6:212.63+23:15
216  Edwin EbbensTilburg51.19minM40   9.412  6:222.61+23:30
217  Kate EbbensTilburg51.20minV40   9.409  6:232.61+23:31
218  Karin WittensVlissingen51.25minVse   9.394  6:232.61+23:36
219  Gloria AravenaDordrecht51.38minM40   9.354  6:252.60+23:49
220  Car VisserEnergie51.47minM55   9.327  6:262.59+23:58
221  Adrie van BavelDelta Sport51.50minM50   9.318  6:262.59+24:01
222  Sandra van der ZandeDelta Sport51.53minV40   9.309  6:272.59+24:04
223  Rachel SchuhmacherZierikzee51.55minVse   9.303  6:272.58+24:06
224  Marleen van SighemDelta Sport52.04minV45   9.277  6:282.58+24:15
225  Marleen KorstanjeRenesse52.06minVse   9.271  6:282.58+24:17
226  Regina VerhageDynamica52.23minV50   9.220  6:302.56+24:34
227  Herman KreeftDelta Sport52.50minM65   9.142  6:342.54+25:01
228  Arjen PoortmanRenesse52.58minM50   9.119  6:352.53+25:09
229  Lenie van KlevenVlissingen53.46minV60   8.983  6:412.50+25:57
230  Bart de BruineKamperland54.03minMse   8.936  6:432.48+26:14
231  Jimmy KooleKamperland54.04minMse   8.933  6:432.48+26:15
232  Cor DekkerOud-Sabbinge54.23minM50   8.881  6:452.47+26:34
233  Anja FranckeGrijpskerke54.35minV45   8.849  6:472.46+26:46
234  Ida DekkerZierikzee54.42minV45   8.830  6:482.45+26:53
235  De BoerNieuwerkerk55.30minM55   8.703  6:542.42+27:41
236  Thomas LangZierikzee56.05minMse   8.612  6:582.39+28:16
237  Lobke Lang van der WeelZierikzee56.14minVse   8.589  6:592.39+28:25
238  Ilse EbbensTilburg56.25minV35   8.561  7:002.38+28:36
239  Els van ZwietenDelta Sport57.37minV65   8.383  7:092.33+29:48
240  Arjan de Leeuw van WeeSommeldijk1.02.32minM60   7.724  7:462.15+34:43
Mannen: 179 (74.58%) => M35=17 - M40=24 - M45=27 - M50=26 - M55=19 - M60=12 - M65=7 - M70=1 - Mse=46
Vrouwen: 61 (25.42%) => V35=4 - V40=16 - V45=11 - V50=2 - V55=4 - V60=3 - V65=1 - Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kris DerveauxOostende23.14minM35   15.495  3:524.30-
2  Archie StaalDelta Sport24.20minM45   14.795  4:034.11+1:06
3  Stijn LavooijGoes28.36minMse   12.587  4:463.50+5:22
4  Cor van den BergeGoes28.56minM50   12.442  4:493.46+5:42
5  Martijn LavooijGoes29.35minM40   12.169  4:563.38+6:21
6  Evert van de VlekkertDe Heense Molen29.49minM60   12.074  4:583.35+6:35
7  Lisette AntheunisseDinteloord30.38minVse   11.752  5:063.26+7:24
8  Matthias HoutzagerDelta Sport30.49minMse   11.682  5:083.24+7:35
9  Johan AntheunisseMiddelburg30.57minM60   11.632  5:103.23+7:43
10  Joost van de DoelZierikzee31.30minMse   11.429  5:153.17+8:16
11  Thijs RaviaZierikzee31.42minMse   11.356  5:173.15+8:28
12  Stephanie VermeulenVlissingen31.43minVse   11.350  5:173.15+8:29
13  Jasper HeikoopDelta Sport31.50minMse   11.309  5:183.14+8:36
14  Jurriaan BergerDelta Sport31.53minMse   11.291  5:193.14+8:39
15  Jeremy BroereRotterdam32.30minMse   11.077  5:253.08+9:16
16  Bennie DaniëlseMiddelburg33.21minM50   10.795  5:343.00+10:07
17  Jaap PoldermanDelta Sport35.16minM65   10.208  5:532.84+12:02
18  Jaap KievitBurgh-Haamstede36.57minM40   9.743  6:102.71+13:43
19  Sylvia GlerumZierikzee37.37minV35   9.570  6:162.66+14:23
20  Loes de WidtDelta Sport38.01minV35   9.470  6:202.63+14:47
21  Evelyne CupidoAmsterdam38.12minV40   9.424  6:222.62+14:58
22  Cindy EvertseScharendijke40.06minV40   8.978  6:412.49+16:52
23  Demi RaviaDelta Sport40.20minVse   8.926  6:432.48+17:06
24  Britt van LiereDelta Sport40.22minVse   8.918  6:442.48+17:08
25  Marijke KeijzerSpijkenisse40.27minV35   8.900  6:452.47+17:13
26  Conny LatooijHeinenoord40.50minV45   8.816  6:482.45+17:36
27  Marjolein GoossensenRotterdam41.02minVse   8.773  6:502.44+17:48
28  Ellen KleijkampSpirit42.10minV35   8.538  7:022.37+18:56
29  Walter in 't VeldOud-Beijerland42.13minM50   8.527  7:022.37+18:59
Mannen: 17 (58.62%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=3 - M60=2 - M65=1 - Mse=7
Vrouwen: 12 (41.38%) => V35=4 - V40=2 - V45=1 - Vse=5
3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Niels KuijkenHaag Atletiek11.10minMse   16.119  3:434.48-
2  Frank van EsAV Haarlem11.12minMse   16.071  3:444.46+0:02
3  Harmen SchotMiddelburg11.18minMse   15.929  3:464.42+0:08
4  Maikel PeemanSommelsdijk11.23minMse   15.813  3:484.39+0:13
5  Melvin KruikVoorne Atletiek11.28minMse   15.698  3:494.36+0:18
6  Robert de GraafAV'5611.41minMse   15.407  3:544.28+0:31
7  Ellen KuiperHaag Atletiek11.51minVse   15.190  3:574.22+0:41
8  Stef KapteijnAV'5611.53minMse   15.147  3:584.21+0:43
9  Lisa Kroon?12.38minVse   14.248  4:133.96+1:28
10  Annemarie de WaardDelta Sport13.00minVse   13.846  4:203.85+1:50
11  Iris HeikoopDelta Sport13.05minVse   13.758  4:223.82+1:55
12  Eveline de WaardDelta Sport13.45minVse   13.091  4:353.64+2:35
13  Amy de GraafAV'5613.57minVse   12.903  4:393.58+2:47
14  Bianca MuijzerHaag Atletiek14.21minVse   12.544  4:473.48+3:11
15  Siem LindhoutDelta Sport14.40minMse   12.273  4:533.41+3:30
16  Jacob KikDelta Sport15.48minMse   11.392  5:163.16+4:38
17  Noa SchellZierikzee16.20minVse   11.020  5:273.06+5:10
18  Mick de RoodeScharendijke17.18minMse   10.405  5:462.89+6:08
19  Petra van den DoelDelta Sport18.05minV45   9.954  6:022.76+6:55
20  Louisa MiechielsenVosselaar (BEL)18.20minV55   9.818  6:072.73+7:10
21  Jerry de RoodeScharendijke19.11minM40   9.383  6:242.61+8:01
22  Tamara GeenseGoes19.44minVse   9.122  6:352.53+8:34
Mannen: 11 (50%) => M40=1 - Mse=10
Vrouwen: 11 (50%) => V45=1 - V55=1 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.676 seconden nodig om deze lijst met 291 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020