dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

45e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 10 november 2012 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalAV5628.27minMse   16.977  3:324.72-
2  Mike BarsaiyanOlympus7028.36minMse   16.888  3:334.69+0:09
3  Jorijn de MareHellas28.59minMse   16.665  3:364.63+0:32
4  Michel van der KleinPAC29.11minM35   16.551  3:384.60+0:44
5  Job de BrouwerRKHAV30.14minMse   15.976  3:454.44+1:47
6  Tim van den BroekeDynamica30.21minMse   15.914  3:464.42+1:54
7  Niek den ExterScheldesport30.22minMse   15.906  3:464.42+1:55
8  Wim NieuwkerkTHOR30.46minMse   15.699  3:494.36+2:19
9  Arthur van DijkOlympus7031.07minM40   15.522  3:524.31+2:40
10  Ruud HoosemansDynamica31.44minMse   15.221  3:574.23+3:17
11  Arjan BeijeDelta Sport31.51minM40   15.165  3:574.21+3:24
12  Wouter VisserRotterdam Atletiek31.55minMse   15.133  3:584.20+3:28
13  Wim van SparrentakDynamica32.06minM40   15.047  3:594.18+3:39
14  Henri HavingaAV4032.42minM50   14.771  4:044.10+4:15
15  Michel van den BosDelta Sport32.51minM45   14.703  4:054.08+4:24
16  Eric WolfertSommelsdijk32.53minMse   14.688  4:054.08+4:26
17  Leo van der HoevenSpirit33.06minM50   14.592  4:074.05+4:39
18  Micha JanseDynamica33.09minM35   14.570  4:074.05+4:42
19  Sebastiaan HeikoopDelta Sport33.20minM40   14.490  4:084.03+4:53
20  Ron van der GraafPAC33.27minMse   14.439  4:094.01+5:00
21  Leon JacobseDynamica33.29minMse   14.425  4:104.01+5:02
22  Bart VerkaartDelta Sport33.42minM40   14.332  4:113.98+5:15
23  Sjaak BrouwerDynamica33.48minM45   14.290  4:123.97+5:21
24  Arjo VerhageDynamica33.51minM40   14.269  4:123.96+5:24
25  James SpenceBrussel33.56minMse   14.234  4:133.95+5:29
26  Tom GrootSommelsdijk34.07minMse   14.157  4:143.93+5:40
27  Pieter KlemSommelsdijk34.12minMse   14.123  4:153.92+5:45
28  Adriaan CoppoolseRhoon34.18minM40   14.082  4:163.91+5:51
29  Hannuel KramerDynamica34.31minMse   13.993  4:173.89+6:04
30  D.J.B. PostmaPallas9334.37minM40   13.953  4:183.88+6:10
31  Abigale ReganOlympus7034.42minVse   13.919  4:193.87+6:15
32  Rian van den BroekeDynamica34.46minM50   13.893  4:193.86+6:19
33  Cees DijkmanBurgh-Haamstede34.52minM40   13.853  4:203.85+6:25
34  Martin PruijsersDynamica35.05minM40   13.767  4:213.82+6:38
35  Sven VermeulenVlissingen35.16minM35   13.696  4:233.80+6:49
36  Leo JanseMiddelburg35.18minM45   13.683  4:233.80+6:51
37  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge35.21minVse   13.663  4:233.80+6:54
38  Eric KandelHercules35.30minM50   13.606  4:253.78+7:03
39  Ron HuizerLoopgroep Aart Stigter35.34minM50   13.580  4:253.77+7:07
40  Piet van MourikDelta Sport35.36minM45   13.567  4:253.77+7:09
41  Bart de VisserSerooskerke35.58minMse   13.429  4:283.73+7:31
42  Jan ZuidwegSommelsdijk36.06minM55   13.380  4:293.72+7:39
43  Erik GroenewegSpirit36.08minM35   13.367  4:293.71+7:41
44  Jan van BennekomSpirit36.13minM50   13.336  4:303.70+7:46
45  Jan GuiljamLoopgroep Aart Stigt36.15minM50   13.324  4:303.70+7:48
46  Marcel de VetteSpirit36.17minM40   13.312  4:303.70+7:50
47  Jaap HoekGoedereede36.20minM50   13.294  4:313.69+7:53
48  Esther VermueRotterdam Atletiek36.26minVse   13.257  4:323.68+7:59
49  Alexander DekkerDynamica36.33minMse   13.215  4:323.67+8:06
50  Chris de SmitRKHAV36.38minMse   13.185  4:333.66+8:11
51  Maurice JacobseMiddelburg36.39minMse   13.179  4:333.66+8:12
52  Bram MourikSommelsdijk36.44minM50   13.149  4:343.65+8:17
53  Ewald ProvoostBiggekerke36.49minM40   13.119  4:343.64+8:22
54  Ludolf ReijntjesDelta Sport36.57minM45   13.072  4:353.63+8:30
55  Jeffry de RidderDordrecht36.59minM35   13.060  4:363.63+8:32
56  Ronnie KrockeOost-Souburg37.26minM55   12.903  4:393.58+8:59
57  Inga MichejenkoOlympus7037.41minVse   12.817  4:413.56+9:14
58  Arie van DijkSommelsdijk37.42minM60   12.812  4:413.56+9:15
59  Bas AnemaetDelta Sport37.48minMse   12.778  4:423.55+9:21
60  Raoul Poortvliets-Heerenhoek38.06minMse   12.677  4:443.52+9:39
61  Hans StanderBrussel38.18minMse   12.611  4:453.50+9:51
62  Nico van den BOSPassaat38.20minM60   12.600  4:463.50+9:53
63  Joop LasseurDelta Sport38.23minM70   12.584  4:463.50+9:56
64  Michel VelkersAV5638.26minM35   12.567  4:463.49+9:59
65  Marius BesuijenDynamica38.33minM50   12.529  4:473.48+10:06
66  Peter VaderDelta Sport38.34minM50   12.524  4:473.48+10:07
67  Nadine de WildeAV5638.42minVse   12.481  4:483.47+10:15
68  Jos HilberdingPAC38.50minM50   12.438  4:493.45+10:23
69  Leo DaleboutDynamica38.51minM50   12.432  4:503.45+10:24
70  Hans RuttenDordrecht38.57minM55   12.401  4:503.44+10:30
71  Rinie van DijkeDelta Sport39.02minM60   12.374  4:513.44+10:35
72  Wim de JongeAV5639.11minM60   12.327  4:523.42+10:44
73  Eddy SmitDelta Sport39.14minM60   12.311  4:523.42+10:47
74  Steef BerrevoetsDelta Sport39.18minM40   12.290  4:533.41+10:51
75  Jan van HassentSommelsdijk39.21minM50   12.274  4:533.41+10:54
76  Casper KoorenneefOuddorp39.23minM45   12.264  4:543.41+10:56
77  Adjan Verhage?39.27minM35   12.243  4:543.40+11:00
78  Charles VermeulenavVN39.29minM60   12.233  4:543.40+11:02
79  Peter MeeuwsenKrabbendijke39.31minMse   12.223  4:553.40+11:04
80  Kees de VisserAagtekerke39.36minMse   12.197  4:553.39+11:09
81  Jos GelukDelta Sport39.39minM50   12.182  4:563.38+11:12
82  Robert KraaijenbrinkDelta Sport39.44minM45   12.156  4:563.38+11:17
83  Maurice SteketeeMiddelburg39.46minMse   12.146  4:563.37+11:19
84  Rien de WildeAV5639.48minM50   12.136  4:573.37+11:21
85  Co de FeijterDelta Sport40.01minM45   12.070  4:583.35+11:34
86  Ron DellebekeDynamica40.02minM50   12.065  4:583.35+11:35
87  Arjen de VosDelta Sport40.03minM45   12.060  4:593.35+11:36
88  Henk LousDynamica40.14minM50   12.005  5:003.33+11:47
89  Wim TempelaarDynamica40.15minM60   12.000  5:003.33+11:48
90  Christel Ravesteijn?40.18minV40   11.985  5:003.33+11:51
91  Wim RooseAart Stigter40.20minM60   11.975  5:013.33+11:53
92  John GuequierreDynamica40.34minM60   11.906  5:023.31+12:07
93  Michel BuijckBiervliet40.43minM35   11.862  5:033.30+12:16
94  Rob van der BeijlDelta Sport40.50minM45   11.829  5:043.29+12:23
95  Wim NuytenBergen op Zoom40.52minM50   11.819  5:053.28+12:25
96  Reinco GeschiereSerooskerke41.05minM45   11.757  5:063.27+12:38
97  Jan de JongParthenon41.06minM60   11.752  5:063.26+12:39
98  Rudy de PauwBelgie41.12minM65   11.723  5:073.26+12:45
99  Ronald MiddelhoekBurgh-Haamstede41.26minM35   11.657  5:093.24+12:59
100  Jan MarcusBurgh-Haamstede41.28minMse   11.648  5:093.24+13:01
101  Gerard van WissenSpirit41.34minM60   11.620  5:103.23+13:07
102  Marloes PriemisDelta Sport41.40minVse   11.592  5:113.22+13:13
103  Jos PutVlissingen41.42minM45   11.583  5:113.22+13:15
104  Ruud FredriksavVN41.43minM55   11.578  5:113.22+13:16
105  Paola van GilstAV5641.45minV35   11.569  5:113.21+13:18
106  John ScheffersDelta Sport41.50minM50   11.546  5:123.21+13:23
107  Ingrid KoeneAV5641.53minV45   11.532  5:123.20+13:26
108  Chantal KooleZoutelande42.00minV35   11.500  5:133.19+13:33
109  Marijn HuibregtsenWestkapelle42.09minMse   11.459  5:143.18+13:42
110  Gerry van PuttenWemeldinge42.10minV40   11.455  5:143.18+13:43
111  Martijn de WidtZierikzee42.17minM35   11.423  5:153.17+13:50
112  Jack SmitsOost-Souburg42.24minM50   11.392  5:163.16+13:57
113  Rinus JoosseAV5642.30minM70   11.365  5:173.16+14:03
114  Arno ObbinkBurgh-Haamstede42.35minM35   11.342  5:173.15+14:08
115  Piet BeijerDynamica42.42minM60   11.311  5:183.14+14:15
116  Steffen HumerAV5642.47minM45   11.289  5:193.14+14:20
117  Gertjan BakkerAV5642.49minM40   11.281  5:193.13+14:22
118  Edwin de VliegerScharendijke42.52minM40   11.267  5:203.13+14:25
119  Jannie de VriesDynamica42.55minV50   11.254  5:203.13+14:28
120  Jan BostelaarDynamica42.58minM60   11.241  5:203.12+14:31
121  Nout van den BosDelta Sport43.02minMse   11.224  5:213.12+14:35
122  Martin van IeperenKapelle-Biezelinge43.13minMse   11.176  5:223.10+14:46
123  Dik Arnen?43.21minM50   11.142  5:233.09+14:54
124  Carel van PuttenDelta Sport43.29minM65   11.108  5:243.09+15:02
125  Marly van Neerbos-BuysSpado43.34minV40   11.086  5:253.08+15:07
126  Kobus BotmanDynamica43.39minM60   11.065  5:253.07+15:12
127  Ruud GeldofDynamica43.48minM50   11.027  5:263.06+15:21
128  Eric HaestKasterlee43.56minM55   10.994  5:273.05+15:29
129  Digna de BoerDelta Sport44.00minV60   10.977  5:283.05+15:33
130  Cor van den BergeGoes44.07minM45   10.948  5:293.04+15:40
131  Willem ZaadnoordijkRotterdam44.16minM50   10.911  5:303.03+15:49
132  Adrie van BavelDelta Sport44.33minM50   10.842  5:323.01+16:06
133  Elbert SimonseAagtekerke44.34minMse   10.838  5:323.01+16:07
134  Suzanne GeschiereDynamica44.45minV45   10.793  5:343.00+16:18
135  Maaike KrimpefortBergen op Zoom44.48minV45   10.781  5:342.99+16:21
136  Dennis RotDelta Sport44.51minM40   10.769  5:342.99+16:24
137  Maarten DiekerhofHercules45.03minM50   10.721  5:362.98+16:36
138  Bert bLOMEllemeet45.11minM35   10.690  5:372.97+16:44
139  Arthur PriemKoudekerke45.13minM55   10.682  5:372.97+16:46
140  Adrie Klein?45.29minM50   10.619  5:392.95+17:02
141  Edith MargadantDelta Sport45.33minV55   10.604  5:402.95+17:06
142  Dick HartDelta Sport45.35minM50   10.596  5:402.94+17:08
143  Jack van AspertDynamica45.42minM55   10.569  5:412.94+17:15
144  Rens BodewesHercules45.44minM55   10.561  5:412.93+17:17
145  Ineke TempelaarDynamica45.46minV55   10.554  5:412.93+17:19
146  Rini ZorgeBrouwershaven45.48minM50   10.546  5:412.93+17:21
147  Jimmy KooleKamperland45.52minMse   10.531  5:422.93+17:25
148  Pieter VerweijDordrecht45.54minM60   10.523  5:422.92+17:27
149  Rene BostelaarRotterdam45.56minMse   10.515  5:422.92+17:29
150  Eric van RheenenPassaat46.02minM35   10.492  5:432.91+17:35
151  Jan GelukDelta Sport46.10minM60   10.462  5:442.91+17:43
152  Henk SandeeKamperland46.13minM65   10.451  5:442.90+17:46
153  Krista KanbolatBurgh-Haamstede46.18minV35   10.432  5:452.90+17:51
154  JaapJan KloetBurgh-Haamstede46.23minM45   10.413  5:462.89+17:56
155  Erik ReijnhoutVlissingen46.24minM50   10.409  5:462.89+17:57
156  Leo FranckeOostkapelle46.27minM50   10.398  5:462.89+18:00
157  Hans JoosseMiddelburg46.37minM55   10.361  5:472.88+18:10
158  Miranda MiddelhoekBurgh-Haamstede46.40minVse   10.350  5:482.88+18:13
159  Petra HogensteinBurgh-Haamstede46.42minV40   10.343  5:482.87+18:15
160  Katinka van den BergeSerooskerke46.44minV35   10.335  5:482.87+18:17
161  Wim van ArdenneSpirit46.46minM60   10.328  5:492.87+18:19
162  Siepko BekkeringBurgh-Haamstede46.51minM35   10.309  5:492.86+18:24
163  Danielle int VeldOud Beijerland47.03minV40   10.266  5:512.85+18:36
164  RenĂ© BellaartHercules47.04minM55   10.262  5:512.85+18:37
165  Eline VermeulenRotterdam47.14minVse   10.226  5:522.84+18:47
166  Tea TazelaarDynamica47.16minV50   10.219  5:522.84+18:49
167  Adri NoordijkeavVN47.18minM70   10.211  5:532.84+18:51
168  Bart HoogenboomNoordwelle47.22minM65   10.197  5:532.83+18:55
169  Tonny van MulkenBreskens47.32minM55   10.161  5:542.82+19:05
170  Piet VerhageDynamica47.34minM65   10.154  5:552.82+19:07
171  Piet SteketeeDynamica47.40minM50   10.133  5:552.81+19:13
172  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge48.03minM60   10.052  5:582.79+19:36
173  Carry VisserEnergie48.05minM55   10.045  5:582.79+19:38
174  Ed MeijerBurgh-Haamstede48.07minM40   10.038  5:592.79+19:40
175  Karel van de GruiterDynamica48.13minM65   10.017  5:592.78+19:46
176  Ron de WaalHercules48.15minM55   10.010  6:002.78+19:48
177  Wilco NeeskensKapelle-Biezelinge48.17minM35   10.003  6:002.78+19:50
178  Carianne HeikoopDelta Sport48.51minV40   9.887  6:042.75+20:24
179  Andreas van Straten?48.52minMse   9.884  6:042.75+20:25
180  Anita DaleboutBurgh-Haamstede48.59minV35   9.860  6:052.74+20:32
181  Joost SprinkhuizenAV5649.08minM60   9.830  6:062.73+20:41
182  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke49.09minM50   9.827  6:062.73+20:42
183  Dignus LensenDynamica49.15minM55   9.807  6:072.72+20:48
184  Tom van MillZierikzee49.24minMse   9.777  6:082.72+20:57
185  Sonja PoppeKamperland49.31minV45   9.754  6:092.71+21:04
186  Hans HolwerdaNieuwerkerk49.32minM60   9.751  6:092.71+21:05
187  Lianne WijsmanDelta Sport49.36minV45   9.738  6:102.70+21:09
188  Herman KreeftGilze49.41minM65   9.722  6:102.70+21:14
189  Jan RooseAart Stigter49.44minM60   9.712  6:112.70+21:17
190  Ria MarchandBurgh-Haamstede50.59minV60   9.474  6:202.63+22:32
191  Jolanda SchotDelta Sport51.13minV40   9.431  6:222.62+22:46
192  Danny HubregtseZierikzee51.25minM50   9.394  6:232.61+22:58
193  Arwin SchotDelta Sport51.28minM45   9.385  6:242.61+23:01
194  Marijn KrootBurgh-Haamstede51.30minM40   9.379  6:242.61+23:03
195  Jaap van de KasteeleBurgh-Haamstede52.26minM55   9.212  6:312.56+23:59
196  Chantal GeulGouda52.31minV35   9.197  6:312.55+24:04
197  Bram TissinkKapelle-Biezelinge52.39minM55   9.174  6:322.55+24:12
198  Sasja van BommelZwijndrecht53.12minV40   9.079  6:372.52+24:45
199  Petra van den DoelDelta Sport53.32minV45   9.022  6:392.51+25:05
200  Arjan PoortmanRenesse54.08minM50   8.922  6:432.48+25:41
201  Els van ZwietenDelta Sport54.28minV65   8.868  6:462.46+26:01
202  Joke van de KasteeleDelta Sport54.45minV55   8.822  6:482.45+26:18
203  Sandra van der ZandeOuwerkerk54.59minV35   8.784  6:502.44+26:32
204  Taco DasGeldermalsen55.37minM40   8.684  6:552.41+27:10
205  Gloria AraveraDordrecht1.01.11minV40   7.894  7:362.19+32:44
206  Anouk VerschuurScharendijke1.01.12minV35   7.892  7:362.19+32:45
207  Jan SipmaMeliskerke1.01.18minM55   7.879  7:372.19+32:51
208  Katja RijnGoes1.02.10minV35   7.769  7:432.16+33:43
Mannen: 168 (80.77%) => M35=15 - M40=19 - M45=16 - M50=35 - M55=17 - M60=21 - M65=7 - M70=3 - Mse=35
Vrouwen: 40 (19.23%) => V35=9 - V40=9 - V45=6 - V50=2 - V55=3 - V60=2 - V65=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.564 seconden nodig om deze lijst met 208 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

 
M6, TRIMLOOP 6 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Archie Staal 64 Delta Sport 24:21
2 Axl van Putten 00 Wemeldinge 25:35
3 Patrick van Nieuwenhui 98 Delta Sport 25:52
4 Joan de Visser 88 Hylas 26:21
5 Sven de Vos 96 Delta Sport 26:44
6 Martin van Nieulande 64 Nieuw- en Sint Joosl 28:08
7 Ricardo Eltink 99 Vlissingen 28:30
8 Bart Pijpers 92 Vlissingen 28:33
9 Ruben van Luijk 75 's-Gravenpolder 28:48
10 Ezra Tolhoek 99 Delta Sport 29:17
11 Danny Verboom 70 Goes 30:24
12 Johan Antheunisse 49 Middelburg 30:43
13 Jarno Bostelaar 79 Rotterdam 34:29
14 Jaap Polderman 46 Delta Sport 34:51
15 Jan Karelse 45 Heinkenszand 41:37
 
V6, TRIMLOOP 6 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lisa Kroon 98 Energie 26:46
2 Sanne van Mourik 94 Delta Sport 30:06
3 Lisette Antheunisse 87 Dinteloord 30:48
4 Leonie van Klinken 75 Nieuwerkerk 30:57
5 Laurelle van Tilburg 95 Arnemuiden 32:19
6 Stephanie Vermeulen 87 Vlissingen 32:39
7 Wendy van Poppel 76 Zierikzee 38:14
8 Anja Francke 66 Grijpskerke 39:04
9 Cindy te Ronde 72 Burgh-Haamstede 39:13
10 Cindy Evertse 73 Scharendijke 39:33
11 Mariette van Kleven 66 Middelburg 40:39
12 Saskia vander Maas 69 Oosterland 41:36
13 Conny Latooy 66 Heinenoord 41:48
14 Ellen Slagter 85 Zierikzee 42:12
 
M3, TRIMLOOP 3 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Matthias Houtzager 98 Delta Sport 13:04
2 Jasper Heikoop 98 Delta Sport 14:02
3 Thom de Graaff 00 Vlissingen 14:32
4 Casper Stoel 94 Burgh-Haamstede 18:35
 
V3, TRIMLOOP 3 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Shelby van Putten 02 AV56 14:20
2 Jasmijn Geldof 02 Dynamica 15:02
3 Britt de Mendonca 97 Delta Sport 16:56
4 Suzie Francke 99 Delta Sport 17:36
5 Lianne van Rijn 76 Middelburg 18:00
6 Loes de Widt 76 Delta Sport 18:55
7 Nadja van der Sijde 76 Zierikzee 19:01
8 Tess de Mendonca 98 Delta Sport 19:45
9 Demi Ravia 99 Delta Sport 19:47
10 Petra van Mourik 65 Delta Sport 20:29
11 Chantal van Rheenen 75 Passaat 22:11

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020