woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

17e Stadsloop

Goes, vrijdag 7 september 2012 - Organisatie: AV'56
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica24.47minMse   19.368  3:065.38-
2  Neal BouterseMiddelburg25.32minMse   18.799  3:125.22+0:45
3  Martijn de KokDynamica25.43minMse   18.665  3:135.18+0:56
4  Tommy StaalAV'5625.58minMse   18.485  3:155.13+1:11
5  Tim van den BroekeDynamica26.51minMse   17.877  3:214.97+2:04
6  Rik WolswinkelWoudenberg26.53minMse   17.855  3:224.96+2:06
7  Alwin VermeulenAV'5626.59minMse   17.789  3:224.94+2:12
8  Wim van SparrentakDynamica27.04minMse   17.734  3:234.93+2:17
9  Ruud HoosemansDynamica27.10minMse   17.669  3:244.91+2:23
10  Joeri VersluisMiddelburg27.16minMse   17.604  3:254.89+2:29
11  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5627.42minMse   17.329  3:284.81+2:55
12  Wouter van CaspelDynamica27.49minMse   17.256  3:294.79+3:02
13  Perry VermeulenAV'5627.52minMse   17.225  3:294.78+3:05
14  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge27.57minMse   17.174  3:304.77+3:10
15  Sierd Sikkema?28.01minMse   17.133  3:304.76+3:14
16  Anjolie EngelsDynamica28.04minVse   17.102  3:314.75+3:17
17  Benjamin GerritsAxel28.12minMse   17.021  3:324.73+3:25
18  Peter van LimbergenAV'5628.13minMse   17.011  3:324.73+3:26
19  Luuk BalkenendeAV'5628.19minMse   16.951  3:324.71+3:32
20  Gilles GeschiereMeliskerke28.20minMse   16.941  3:334.71+3:33
21  Ruud WoordRoosendaal28.23minMse   16.911  3:334.70+3:36
22  Miquel van TongerenDynamica28.31minMse   16.832  3:344.68+3:44
23  Sjaak BrouwerDynamica28.47minMse   16.676  3:364.63+4:00
24  Yann SinkeGoes28.57minMse   16.580  3:374.61+4:10
25  Michel BekinkAV'5629.03minMse   16.523  3:384.59+4:16
26  Marianne de KokDynamica29.05minVse   16.504  3:384.58+4:18
27  Leon JacobseDynamica29.17minMse   16.392  3:404.55+4:30
28  Jan de WildeAV'5629.22minMse   16.345  3:404.54+4:35
29  Danny de LeeuwAV'5629.28minMse   16.290  3:414.52+4:41
30  JaapJan RitsemaDynamica29.41minMse   16.171  3:434.49+4:54
31  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge29.52minMse   16.071  3:444.46+5:05
32  Patrick de VosAV'5629.54minMse   16.054  3:444.46+5:07
33  Leo de LeeuwAV'5629.56minMse   16.036  3:454.45+5:09
34  Rick Van KeekenAV'5629.56minMse   16.036  3:454.45+5:09
35  Gertjan AdriaanseDynamica29.58minMse   16.018  3:454.45+5:11
36  Erik KokDynamica30.03minMse   15.973  3:454.44+5:16
37  Gerard van de MaleWestkapelle30.05minMse   15.956  3:464.43+5:18
38  Rico de PutterGoes30.16minMse   15.859  3:474.41+5:29
39  Bart de VisserSerooskerke30.18minMse   15.842  3:474.40+5:31
40  Jacco de BroekertGoes30.23minMse   15.798  3:484.39+5:36
41  Sven VermeulenVlissingen30.28minMse   15.755  3:494.38+5:41
42  Jan de KosterGoes30.29minMse   15.746  3:494.37+5:42
43  Joel AafjesKortgene30.30minMse   15.738  3:494.37+5:43
44  Frank HouwelingGoes30.31minMse   15.729  3:494.37+5:44
45  Ilonka van den HengelWoudenberg30.32minVse   15.721  3:494.37+5:45
46  Marcel de LangeDynamica30.37minMse   15.678  3:504.35+5:50
47  Dennis HeilbronBiggekerke30.47minMse   15.593  3:514.33+6:00
48  Niek WielandAxel30.50minMse   15.568  3:514.32+6:03
49  Michel VelkersAV'5631.07minMse   15.426  3:534.28+6:20
50  Anne de VliegerAV'5631.13minVse   15.376  3:544.27+6:26
51  Jan GuiljamWemeldinge31.20minMse   15.319  3:554.26+6:33
52  Marcel SchroeversKoudekerke31.24minMse   15.287  3:564.25+6:37
53  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge31.26minMse   15.270  3:564.24+6:39
54  Harry OostdijkKruiningen31.27minMse   15.262  3:564.24+6:40
55  Wijbrand BoonstraGoes31.28minMse   15.254  3:564.24+6:41
56  Astrid den HerderAV'5631.30minVse   15.238  3:564.23+6:43
57  Chris DekKapelle-Biezelinge31.41minMse   15.150  3:584.21+6:54
58  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge31.56minMse   15.031  4:004.18+7:09
59  Monique VerschuureYerseke32.06minVse   14.953  4:014.15+7:19
60  Frans BosDynamica32.16minMse   14.876  4:024.13+7:29
61  Marco KerkhoveOisterwijk32.19minMse   14.853  4:024.13+7:32
62  Maurice JacobseZoutelande32.27minMse   14.792  4:034.11+7:40
63  Kees ZuijdwegYerseke32.29minMse   14.777  4:044.10+7:42
64  Jordi BotAV'5632.40minMse   14.694  4:054.08+7:53
65  Roderiek Gakeer?32.47minMse   14.642  4:064.07+8:00
66  Hinko Grootenboers?32.47minMse   14.642  4:064.07+8:00
67  Ron DellebekeDynamica32.48minMse   14.634  4:064.07+8:01
68  Wilco Jonker?32.49minMse   14.627  4:064.06+8:02
69  Leo RijkeVlissingen32.51minMse   14.612  4:064.06+8:04
70  Sjacco VermeulenHeinkenszand33.02minMse   14.531  4:084.04+8:15
71  Leon ZuidhofOostkapelle33.03minMse   14.523  4:084.03+8:16
72  Nadine de WildeAV'5633.04minVse   14.516  4:084.03+8:17
73  Peter MeeuwsenKrabbendijke33.12minMse   14.458  4:094.02+8:25
74  Marcel MoerlandKrabbendijke33.26minMse   14.357  4:113.99+8:39
75  Eric van RemortelGoes33.40minMse   14.257  4:133.96+8:53
76  Walter PlessiusAV'5633.46minMse   14.215  4:133.95+8:59
77  Wim RooseGoes33.47minMse   14.208  4:133.95+9:00
78  Peter Groenenberg?33.50minMse   14.187  4:143.94+9:03
79  Jos PutVlissingen33.52minMse   14.173  4:143.94+9:05
80  Paola van GilstAV'5633.59minVse   14.125  4:153.92+9:12
81  Wim VerburgGoes34.00minMse   14.118  4:153.92+9:13
82  Dennis PlessiusAV'5634.01minMse   14.111  4:153.92+9:14
83  Reinier BroeksmaHeinkenszand34.05minMse   14.083  4:163.91+9:18
84  Laurens MeeuwsenKrabbendijke34.07minMse   14.069  4:163.91+9:20
85  Marc BoonmanYerseke34.10minMse   14.049  4:163.90+9:23
86  Berry SimonseAV'5634.14minMse   14.021  4:173.89+9:27
87  Rinus PaardekooperAV'5634.14minMse   14.021  4:173.89+9:27
88  Maurice RentmeesterGoes34.18minMse   13.994  4:173.89+9:31
89  Co de FeijterDelta Sport34.20minMse   13.981  4:183.88+9:33
90  Jan Willem MeeuwseKwadendamme34.35minMse   13.880  4:193.86+9:48
91  Saskia GooleAV'5634.38minVse   13.859  4:203.85+9:51
92  Danny BreenGoes34.39minMse   13.853  4:203.85+9:52
93  Remie OpeneerGoes34.40minMse   13.846  4:203.85+9:53
94  Marc BoschHeinkenszand34.41minMse   13.840  4:203.84+9:54
95  Albert KarstanjeSint Laurens34.43minMse   13.826  4:203.84+9:56
96  Wim HuurmanGoes34.44minMse   13.820  4:213.84+9:57
97  Roely PrengerDynamica34.46minVse   13.806  4:213.84+9:59
98  Paul LindenberghGoes34.46minMse   13.806  4:213.84+9:59
99  Patrick RijkDriewegen34.48minMse   13.793  4:213.83+10:01
100  Paul van de Dries?34.54minMse   13.754  4:223.82+10:07
101  Reynold van IperenKapelle-Biezelinge35.00minMse   13.714  4:233.81+10:13
102  Leander OsteOost-Souburg35.02minMse   13.701  4:233.81+10:15
103  Rien de WildeAV'5635.05minMse   13.682  4:233.80+10:18
104  Simon de FeyterSchoondijke35.16minMse   13.611  4:253.78+10:29
105  Rob SonkeAV'5635.22minMse   13.572  4:253.77+10:35
106  Ronald van de Swaluw?35.23minMse   13.566  4:253.77+10:36
107  Ben van de Linden?35.24minMse   13.559  4:263.77+10:37
108  Gino Lamers?35.26minMse   13.547  4:263.76+10:39
109  Christian JobseMiddelburg35.27minMse   13.540  4:263.76+10:40
110  Derk Alssema?35.33minMse   13.502  4:273.75+10:46
111  Corina GrimLewedorp35.38minVse   13.471  4:273.74+10:51
112  Ruud GrimLewedorp35.41minMse   13.452  4:283.74+10:54
113  Xander Kentin?35.52minMse   13.383  4:293.72+11:05
114  Martin de RegtGoes35.52minMse   13.383  4:293.72+11:05
115  Jack van StelYerseke36.00minMse   13.333  4:303.70+11:13
116  Bert JoostenGoes36.04minMse   13.309  4:313.70+11:17
117  Acronius KramerAV'5636.06minMse   13.296  4:313.69+11:19
118  Mieke ValkGoes36.16minVse   13.235  4:323.68+11:29
119  Jan BesuijenSerooskerke36.17minMse   13.229  4:323.67+11:30
120  Joost BoonmanYerseke36.19minMse   13.217  4:323.67+11:32
121  Joost BoonmanYerseke36.32minMse   13.139  4:343.65+11:45
122  Bob MullerGoes36.37minMse   13.109  4:353.64+11:50
123  Rudi RijkDriewegen36.39minMse   13.097  4:353.64+11:52
124  Jan de JagerWolphaartsdijk36.42minMse   13.079  4:353.63+11:55
125  Thonie Beije?36.44minMse   13.067  4:363.63+11:57
126  Gertjan BakkerGoes36.47minMse   13.049  4:363.62+12:00
127  Jaap OeleKapelle-Biezelinge36.47minMse   13.049  4:363.62+12:00
128  Esther Ottersbergs-Heer Abtskerke36.52minVse   13.020  4:373.62+12:05
129  Jeannine Overveld?37.02minVse   12.961  4:383.60+12:15
130  Nathan Boomsmas-Heer Arendskerke37.03minMse   12.955  4:383.60+12:16
131  Jan van WingerdenGoes37.07minMse   12.932  4:383.59+12:20
132  Ramon van de Gruiter?37.08minMse   12.926  4:393.59+12:21
133  Hans VerhaagenGoes37.09minMse   12.921  4:393.59+12:22
134  Kristian AarnoutseMiddelburg37.15minMse   12.886  4:393.58+12:28
135  Marnix Willems?37.17minMse   12.874  4:403.58+12:30
136  H RijneveldHuijbergen37.19minMse   12.863  4:403.57+12:32
137  Coen IngelseMiddelburg37.20minMse   12.857  4:403.57+12:33
138  Heimi van RaemdonckPutte37.20minMse   12.857  4:403.57+12:33
139  Bart BalkenendeAV'5637.21minMse   12.851  4:403.57+12:34
140  Eva Vierenhalm?37.22minVse   12.846  4:403.57+12:35
141  John CarolHeinkenszand37.26minMse   12.823  4:413.56+12:39
142  René CannooMiddelburg37.27minMse   12.817  4:413.56+12:40
143  Bart HoogenboomNoordwelle37.40minMse   12.743  4:433.54+12:53
144  Paul Naessens?37.41minMse   12.738  4:433.54+12:54
145  Tom Weemaes?37.53minMse   12.670  4:443.52+13:06
146  Arnoud van HamerenKloetinge38.05minMse   12.604  4:463.50+13:18
147  Esther van SluijsAV'5638.17minVse   12.538  4:473.48+13:30
148  Jan Damen?38.26minMse   12.489  4:483.47+13:39
149  Jacco HoumesWestkapelle38.26minMse   12.489  4:483.47+13:39
150  Jo-Annes de BatGoes38.33minMse   12.451  4:493.46+13:46
151  Mafrio de Vlieger?38.36minMse   12.435  4:503.45+13:49
152  Leen NieuwenhuijzeAV'5638.38minMse   12.425  4:503.45+13:51
153  Mark WeijerKapelle-Biezelinge38.40minMse   12.414  4:503.45+13:53
154  Marc VeenhovenAxel38.45minMse   12.387  4:513.44+13:58
155  Jasper Lindenbergh?38.48minMse   12.371  4:513.44+14:01
156  Pier LindenberghGoes38.48minMse   12.371  4:513.44+14:01
157  Patricia AldenhovenMiddelburg38.49minVse   12.366  4:513.43+14:02
158  Ilona SonkeAV'5638.59minVse   12.313  4:523.42+14:12
159  Martijn Maljaars?39.00minMse   12.308  4:533.42+14:13
160  Jan Boonman?39.02minMse   12.297  4:533.42+14:15
161  Lenneke RuijsinkAV'5639.03minVse   12.292  4:533.41+14:16
162  Dike Grossouw?39.04minMse   12.287  4:533.41+14:17
163  Alex VermareKapelle-Biezelinge39.06minMse   12.276  4:533.41+14:19
164  Steffi BerksAV'5639.07minVse   12.271  4:533.41+14:20
165  Petro van Doorn?39.15minMse   12.229  4:543.40+14:28
166  Lex Maas?39.16minMse   12.224  4:553.40+14:29
167  Hedy van Eck?39.21minVse   12.198  4:553.39+14:34
168  Kees CapelleOostkapelle39.27minMse   12.167  4:563.38+14:40
169  Lieve van Vliet?39.31minVse   12.147  4:563.37+14:44
170  Sas SinkeYerseke39.36minMse   12.121  4:573.37+14:49
171  Henk SandeeKamperland39.42minMse   12.091  4:583.36+14:55
172  Kees van de PolAV'5639.44minMse   12.081  4:583.36+14:57
173  Yoojin JanssenGoes39.46minMse   12.070  4:583.35+14:59
174  Jacqueline VosNieuw- en Sint Joosland39.56minVse   12.020  5:003.34+15:09
175  Mia EversdijkAV'5639.56minVse   12.020  5:003.34+15:09
176  Janine PoldermanKapelle-Biezelinge39.57minVse   12.015  5:003.34+15:10
177  David van VlietGoes39.57minMse   12.015  5:003.34+15:10
178  Daaf KoomanKapelle-Biezelinge40.01minMse   11.995  5:003.33+15:14
179  Floortje HuurmanGoes40.06minVse   11.970  5:013.33+15:19
180  Walter Oomen?40.11minMse   11.945  5:013.32+15:24
181  Katinka Schotanus?40.13minVse   11.935  5:023.32+15:26
182  Marlou EckhardtKruiningen40.14minVse   11.930  5:023.31+15:27
183  Geertje HuurmanGoes40.17minVse   11.916  5:023.31+15:30
184  Esmeralda van BovenZierikzee40.19minVse   11.906  5:023.31+15:32
185  Huibert PietjouwKapelle-Biezelinge40.21minMse   11.896  5:033.30+15:34
186  André LuteijnKapelle-Biezelinge40.24minMse   11.881  5:033.30+15:37
187  Salomon HamelinkMiddelburg40.27minMse   11.867  5:033.30+15:40
188  Roel Minnaard?40.31minMse   11.847  5:043.29+15:44
189  Pamela NieuwenhuizeYerseke40.35minVse   11.828  5:043.29+15:48
190  Jan WiedenhoffMiddelburg40.38minMse   11.813  5:053.28+15:51
191  Marcel van der HartMiddelburg40.43minMse   11.789  5:053.27+15:56
192  Jan van SchagenGoes40.52minMse   11.746  5:073.26+16:05
193  Ronald FeleusGoes40.55minMse   11.731  5:073.26+16:08
194  Gina Jansen?41.10minVse   11.660  5:093.24+16:23
195  Menno WeberAmsterdam41.11minMse   11.655  5:093.24+16:24
196  Natalie PriemAV'5641.13minVse   11.646  5:093.23+16:26
197  Tijn Lindenbergh?41.19minMse   11.618  5:103.23+16:32
198  Gilles SiereveldArnemuiden41.19minMse   11.618  5:103.23+16:32
199  Pieter VosGoes41.25minMse   11.590  5:113.22+16:38
200  Yvonne van der Weele?41.32minVse   11.557  5:123.21+16:45
201  Jan RooseGoes41.33minMse   11.552  5:123.21+16:46
202  Marco Witte?41.50minMse   11.474  5:143.19+17:03
203  Stefan Krijnen?41.53minMse   11.460  5:143.18+17:06
204  Claudia Centen?41.54minVse   11.456  5:143.18+17:07
205  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge42.02minMse   11.420  5:153.17+17:15
206  Gerard FlikweertGoes42.03minMse   11.415  5:153.17+17:16
207  Arnoud van de GriendYerseke42.05minMse   11.406  5:163.17+17:18
208  Janneke KoomanKapelle-Biezelinge42.07minV45   11.397  5:163.17+17:20
209  Marcel Stuart?42.11minMse   11.379  5:163.16+17:24
210  Kim de Hart?42.17minVse   11.352  5:173.15+17:30
211  Lyda VosLewedorp42.23minVse   11.325  5:183.15+17:36
212  Marja Jansen?42.32minVse   11.285  5:193.13+17:45
213  Roel KlapWestkapelle42.33minMse   11.281  5:193.13+17:46
214  Marieke PadmoesAV'5642.40minVse   11.250  5:203.13+17:53
215  Michela van StelYerseke42.45minVse   11.228  5:213.12+17:58
216  Henk Boudewijn?42.50minMse   11.206  5:213.11+18:03
217  Anita Lukasse?43.07minVse   11.133  5:233.09+18:20
218  Rebecca van Dijk?43.10minVse   11.120  5:243.09+18:23
219  Annemieke van Vossen?43.11minVse   11.115  5:243.09+18:24
220  Gré SchroeversMiddelburg43.14minVse   11.103  5:243.08+18:27
221  Marjan de GraafGoes43.16minVse   11.094  5:253.08+18:29
222  André Berger?43.19minMse   11.081  5:253.08+18:32
223  Tanita van BelzenKamperland43.20minVse   11.077  5:253.08+18:33
224  Natasja JacobseMiddelburg43.25minVse   11.056  5:263.07+18:38
225  Erica Nefs?43.34minVse   11.018  5:273.06+18:47
226  Martine de Pee?43.37minVse   11.005  5:273.06+18:50
227  John UitterhoeveGoes43.38minMse   11.001  5:273.06+18:51
228  Katja Rijn?43.39minVse   10.997  5:273.05+18:52
229  Lia DobbelaarHeinkenszand43.40minVse   10.992  5:283.05+18:53
230  Stephanie VermeulenVlissingen43.41minVse   10.988  5:283.05+18:54
231  Mijke Nouwen?43.48minVse   10.959  5:293.04+19:01
232  Max van de Velde?44.06minMse   10.884  5:313.02+19:19
233  Ferdy WeemaesHeinkenszand44.07minMse   10.880  5:313.02+19:20
234  Bram TissinkKapelle-Biezelinge44.09minMse   10.872  5:313.02+19:22
235  Corine Janse?44.13minVse   10.856  5:323.02+19:26
236  Hans de Bie?44.24minMse   10.811  5:333.00+19:37
237  Mirjam de JongeNieuw- en Sint Joosland44.31minVse   10.782  5:343.00+19:44
238  Tjeerd BlankenstijnGoes44.32minMse   10.778  5:342.99+19:45
239  Gerlé BlaakVlissingen44.33minMse   10.774  5:342.99+19:46
240  Suzanne van ElsackerKapelle-Biezelinge44.34minVse   10.770  5:342.99+19:47
241  Roeli Donkers?44.35minVse   10.766  5:342.99+19:48
242  Heleen KapteijnKapelle-Biezelinge44.36minVse   10.762  5:352.99+19:49
243  Judi Almekinders?44.38minVse   10.754  5:352.99+19:51
244  Marjolein Mol?44.41minVse   10.742  5:352.98+19:54
245  Wendy VermeulenAV'5645.00minVse   10.667  5:382.96+20:13
246  Joost SprinkhuizenAV'5645.01minVse   10.663  5:382.96+20:14
247  Mirjam Dek?45.06minVse   10.643  5:382.96+20:19
248  Rien Quist?45.07minMse   10.639  5:382.96+20:20
249  Hermy Pekaar?45.09minMse   10.631  5:392.95+20:22
250  Marleen de RidderGoes45.13minVse   10.616  5:392.95+20:26
251  Femke BijlsmaGoes45.13minVse   10.616  5:392.95+20:26
252  Chantal Kentin?45.14minVse   10.612  5:392.95+20:27
253  Rene Verhulst?45.15minMse   10.608  5:392.95+20:28
254  Evelien Daelman?45.16minVse   10.604  5:402.95+20:29
255  Nancy Sandees-Heer Hendrikskind45.21minVse   10.584  5:402.94+20:34
256  Marije KaanBaarland45.34minMse   10.534  5:422.93+20:47
257  Evelien PetersGoes45.35minVse   10.530  5:422.93+20:48
258  Leonie CommandeurGoes45.37minVse   10.522  5:422.92+20:50
259  Hans Geus?45.38minMse   10.519  5:422.92+20:51
260  Debby van 't WesteindeMiddelburg45.40minVse   10.511  5:432.92+20:53
261  Marleen PekaarKapelle-Biezelinge45.41minVse   10.507  5:432.92+20:54
262  Cindy de JongeKoudekerke45.47minVse   10.484  5:432.91+21:00
263  Leo CannooOost-Souburg45.53minMse   10.461  5:442.91+21:06
264  Stefan Uitterhoeves-Heer Arendskerke45.56minMse   10.450  5:452.90+21:09
265  Steffanie MeijerGoes46.02minVse   10.427  5:452.90+21:15
266  Anne-Wil Jeremiasse?46.15minVse   10.378  5:472.88+21:28
267  Remco van LoonGoes46.19minMse   10.363  5:472.88+21:32
268  Sjaak VerstraateOost-Souburg46.20minMse   10.360  5:482.88+21:33
269  Cora Willemsen?46.26minVse   10.337  5:482.87+21:39
270  Sabina Aarts?46.36minVse   10.300  5:502.86+21:49
271  Manon VogelzangKapelle-Biezelinge46.45minVse   10.267  5:512.85+21:58
272  Adriënne Jansens-Heer Arendskerke46.53minVse   10.238  5:522.84+22:06
273  Lizet Goedegebures-Heer Arendskerke47.02minVse   10.206  5:532.83+22:15
274  Gilles de WitteHeinkenszand47.04minMse   10.198  5:532.83+22:17
275  Janneke BoutensMiddelburg47.30minVse   10.105  5:562.81+22:43
276  Sabine Meuwsen?47.39minVse   10.073  5:572.80+22:52
277  Jacqueline Havers-Heer Abtskerke48.17minVse   9.941  6:022.76+23:30
278  Omar Abdullah?48.32minMse   9.890  6:042.75+23:45
279  Peter Maljers?48.33minMse   9.887  6:042.75+23:46
280  Tenno van NoordColijnsplaat48.56minMse   9.809  6:072.72+24:09
281  Hester HerwigGoes49.09minVse   9.766  6:092.71+24:22
282  Tessa RijkeWolphaartsdijk49.09minVse   9.766  6:092.71+24:22
283  Karin van de BergenWolphaartsdijk49.22minVse   9.723  6:102.70+24:35
284  Mieke van SchagenGoes49.24minVse   9.717  6:112.70+24:37
285  Arlette Uitterhoeves-Heer Arendskerke49.27minVse   9.707  6:112.70+24:40
286  Marlies Veerhoek?49.33minVse   9.687  6:122.69+24:46
287  Oscar Havers-Heer Abtskerke49.59minMse   9.603  6:152.67+25:12
288  Karin Franken?50.21minVse   9.533  6:182.65+25:34
289  Francis OlthoffRilland50.29minVse   9.508  6:192.64+25:42
290  Karien de MeijOvezande50.32minVse   9.499  6:192.64+25:45
291  Manon Hogeweg?51.09minVse   9.384  6:242.61+26:22
292  Jan Hogeweg?51.10minMse   9.381  6:242.61+26:23
293  Jackelien KrombeenKwadendamme51.18minVse   9.357  6:252.60+26:31
294  Daniel LindhoutGoes53.24minMse   8.989  6:412.50+28:37
295  Francien DielemanGoes53.25minVse   8.986  6:412.50+28:38
296  Edwin de MunckKortgene53.34minMse   8.961  6:422.49+28:47
297  Rianne Steenhard?53.35minVse   8.958  6:422.49+28:48
298  Machiel SinkeKrabbendijke55.00minMse   8.727  6:532.42+30:13
299  Mattanje Dees?59.53minVse   8.016  7:292.23+35:06
Mannen: 201 (67.22%) => Mse=201
Vrouwen: 98 (32.78%) => V45=1 - Vse=97

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2019Mels Lambregs24:44Patrick de Vos25:01Soufiyan el Bourabia25:03Mirthe Overkamp31:49204
2018Tim van den Broeke24:42Mels Lambregts24:45Job de Feijter24:59Monique Verschuure29:05188
2017Ronnie Overgaauw25:12Patrick de Vos25:34Stefan Schrier26:32Monique Verschuure29:40159
2016Huub van Noorden25:31Martijn de Kok26:30Patrick de Vos26:41Laurey van den Berge29:16173
2015Erwin Harmes24:56Martijn de Kok25:39Ralph Wiessner26:29Anjolie Engels29:16264
2014Colin Bekers24:29Martijn de Kok25:02Erwin Harmes25:05Laurey van den Berge28:46277
2013Tommy Staal25:04Martijn de Kok25:45Wouter van Caspel26:29Laurey van den Berge28:31302
2012Tim Pleijte24:47Neal Bouterse25:32Martijn de Kok25:43Anjolie Engels28:04299

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.421 seconden nodig om deze lijst met 299 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020