vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Tankloop

Vlissingen, zaterdag 31 december 2011 - Organisatie: Dynamica
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sebastien Schletterer (PR)Middelburg1.10.39minMse   16.985  3:324.72655
2  Wim NieuwkerkDinteloord1.10.39minMse   16.985  3:324.72655
3  Michel Schrier (PR 1.09.37) Vlissingen1.10.39minMse   16.985  3:324.72655
4  Niels Koole (PR 1.05.23) Zoutelande1.12.16minMse   16.605  3:374.61603
5  Tjitte van den Buys (PR)Middelburg1.12.26minMse   16.567  3:374.60597
6  Wim van Sparrentak (PR 1.10.53) Sint Laurens1.13.12minMse   16.393  3:404.55573
7  Anjolie Engels (PR)Middelburg1.13.34minVse   16.312  3:414.53828
8  Ruben van KootenLunteren1.15.38minMse   15.866  3:474.41501
9  Adriaan Walhout (PR 1.15.03) Middelburg1.16.14minMse   15.741  3:494.37484
10  Sander KlapBreda1.17.07minMse   15.561  3:514.32459
11  Gilles Geschiere (PR)Meliskerke1.17.14minMse   15.537  3:524.32456
12  Crum van der Linden (PR 1.13.50) Vlissingen1.17.54minMse   15.404  3:544.28438
13  Rene Traas (PR)Kapelle-Biezelinge1.18.03minMse   15.375  3:544.27434
14  Wilco de Schipper (PR 1.13.10) Westkapelle1.18.41minMse   15.251  3:564.24417
15  Gerard van der Male (debuut) Westkapelle1.19.05minMse   15.174  3:574.21407
16  Cor de Ridder (PR)Arnemuiden1.19.28minMse   15.101  3:584.19397
17  Kevin de Pagter (debuut) Westkapelle1.19.29minMse   15.098  3:584.19396
18  Edward de Leng (PR 1.17.37) Koudekerke1.19.31minMse   15.091  3:594.19396
19  Leo Janse (PR)Middelburg1.20.28minMse   14.913  4:014.14372
20  Henk Lous (PR)Vlissingen1.21.53minMse   14.655  4:064.07337
21  Johan Kodde (PR)Arnemuiden1.22.00minMse   14.634  4:064.07335
22  Marius Besuijen (PR 1.12.40) Sint Laurens1.22.06minMse   14.616  4:064.06332
23  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.20.56) Goes1.22.27minMse   14.554  4:074.04324
24  Olof Hoogesteger (debuut) Vlissingen1.22.50minMse   14.487  4:094.02315
25  Bram Verhage (PR 1.22.44) Aagtekerke1.22.58minMse   14.464  4:094.02312
26  Lindert Moerdijk (PR 1.17.34) Arnemuiden1.24.11minMse   14.255  4:133.96285
27  Jim PortegiesNew York1.24.23minMse   14.221  4:133.95281
28  Peter van der Linden (debuut) Vlissingen1.25.06minMse   14.101  4:153.92266
29  Kees Joosse (debuut) Middelburg1.25.07minMse   14.098  4:153.92266
30  Lourens-Jan Hengst (debuut) Aagtekerke1.25.15minMse   14.076  4:163.91263
31  Wim Flipse (PR)Terneuzen1.25.21minMse   14.060  4:163.91261
32  Bart van Noorden (PR)Yerseke1.25.23minMse   14.054  4:163.90260
33  Adrie Janse (PR)Arnemuiden1.25.42minMse   14.002  4:173.89253
34  Wim Besuijen (PR 1.09.31) Middelburg1.26.22minMse   13.894  4:193.86240
35  Ruud Grim (PR)Lewedorp1.26.28minMse   13.878  4:193.86238
36  Robert Carol (PR)Middelburg1.26.34minMse   13.862  4:203.85236
37  Leo de Baan (PR)Vlissingen1.26.37minMse   13.854  4:203.85235
38  Jos Grootjans (debuut) Westkapelle1.26.45minMse   13.833  4:203.84232
39  Jos Janse (PR)Middelburg1.26.59minMse   13.796  4:213.83228
40  Marcel van Delden (PR)Middelburg1.27.12minMse   13.761  4:223.82224
41  Sjaak Portegies (debuut) Middelburg1.27.18minMse   13.746  4:223.82222
42  Patrick Vogel (PR)Middelburg1.27.24minMse   13.730  4:223.81220
43  Erik Poppe (PR 1.17.12) Biggekerke1.27.27minMse   13.722  4:223.81219
44  Marcel de Lange (PR)Middelburg1.27.46minMse   13.673  4:233.80213
45  Arthur van Aartsen (PR 1.25.51) Middelburg1.28.43minMse   13.526  4:263.76195
46  John Guequierre (PR 1.11.47) Middelburg1.29.14minMse   13.448  4:283.74186
47  Ronald Bakker (debuut) Vlissingen1.29.23minMse   13.425  4:283.73184
48  Francois ClarijsBrasschaat1.29.29minMse   13.410  4:283.73182
49  Ruud Fredriks (PR)s-Heerenhoek1.29.31minMse   13.405  4:293.72181
50  Piet Moes (PR 1.27.30) Koudekerke1.29.38minMse   13.388  4:293.72179
51  Robert Sonke (PR)Middelburg1.29.39minMse   13.385  4:293.72179
52  Ronald de Rijke (PR)Middelburg1.30.06minMse   13.319  4:303.70171
53  Peter Verhagen (debuut) Ouddorp1.30.18minMse   13.289  4:313.69168
54  Jos Lampert (debuut) Koudekerke1.30.21minMse   13.282  4:313.69167
55  Freek SchultzEmmen1.30.49minMse   13.213  4:323.67159
56  Alexander Dekker (debuut) Oostkapelle1.31.15minMse   13.151  4:343.65153
57  Jan de Vries (PR)Biggekerke1.31.27minMse   13.122  4:343.64149
58  Kees Geuze (PR)Middelburg1.31.35minMse   13.103  4:353.64147
59  Michel Ridderhof (PR 1.25.39) Middelburg1.31.51minMse   13.065  4:363.63143
60  Chris BakkerRhoon1.32.04minMse   13.034  4:363.62140
61  Jan Koen de Graaf (PR)Middelburg1.32.07minMse   13.027  4:363.62139
62  Frank NiefangerBornheim1.32.23minMse   12.989  4:373.61135
63  Nicky Moolenaar (debuut) Vlissingen1.32.29minMse   12.975  4:373.60134
64  Martijn de Vries (PR)Middelburg1.32.37minMse   12.957  4:383.60132
65  Berry Simonse (PR 1.30.53) Goes1.32.44minMse   12.940  4:383.59130
66  Jan Donze (debuut) Middelburg1.32.46minMse   12.936  4:383.59129
67  Stef NefsBergen op Zoom1.32.51minMse   12.924  4:393.59128
68  Jaap Janse (PR)Middelburg1.32.59minMse   12.906  4:393.58126
69  Rob Jongeneel (debuut) Middelburg1.33.01minMse   12.901  4:393.58126
70  Hanno de Hoon (debuut) Terneuzen1.33.04minMse   12.894  4:393.58125
71  Chantal Koole (PR 1.23.30) Zoutelande1.33.15minVse   12.869  4:403.57306
72  Kees de Visser (PR)Aagtekerke1.33.32minMse   12.830  4:413.56118
73  Adri Koole (PR 1.24.09) Serooskerke1.33.43minMse   12.805  4:413.56116
74  Henk van de Poel (PR)Westkapelle1.33.45minMse   12.800  4:413.56115
75  Marcel Struyk (PR)Middelburg1.33.54minMse   12.780  4:423.55113
76  Pascale TerlaakGriekenland1.33.57minVse   12.773  4:423.55292
77  Ramon de Gruiter (PR)Goes1.34.03minMse   12.759  4:423.54111
78  Eugene Fagg (PR)Vlissingen1.34.06minMse   12.752  4:423.54111
79  Rian Flikweert (PR)Middelburg1.34.08minVse   12.748  4:423.54288
80  Roely Prenger (debuut) Domburg1.34.10minVse   12.743  4:433.54288
81  Sander Janse (debuut) Middelburg1.34.43minMse   12.669  4:443.52102
82  Andre Crucq (debuut) Vlissingen1.34.45minMse   12.665  4:443.52102
83  Koen de Vries (PR 1.31.08) Vlissingen1.35.00minMse   12.632  4:453.5199
84  Jan Bostelaar (debuut) Westkapelle1.35.42minMse   12.539  4:473.4890
85  Leo Zuidweg (debuut) Middelburg1.36.10minMse   12.478  4:493.4785
86  Gert Jan Marinisse (debuut) Oost-Souburg1.36.24minMse   12.448  4:493.4682
87  Johan de Wolf (PR)Vlissingen1.36.41minMse   12.412  4:503.4579
88  Boy Saija (PR)Middelburg1.36.53minMse   12.386  4:513.4476
89  Frits Broos (debuut) Middelburg1.37.02minMse   12.367  4:513.4475
90  Rob Polak (debuut) Vlissingen1.37.29minMse   12.310  4:523.4270
91  Maurice Steketee (debuut) Middelburg1.37.45minMse   12.276  4:533.4167
92  Jannie de Vries (PR)Vlissingen1.37.57minVse   12.251  4:543.40219
93  Bill Stegers (PR)Vlissingen1.38.04minMse   12.237  4:543.4064
94  Marian van Dijk (PR 1.35.08) Middelburg1.38.06minVse   12.232  4:543.40216
95  Kees Staal (PR 1.30.24) Aagtekerke1.38.13minMse   12.218  4:553.3962
96  Arjen Houmes (debuut) Westkapelle1.38.32minMse   12.179  4:563.3859
97  Corina Grim (PR 1.38.49) Lewedorp1.39.04minVse   12.113  4:573.36200
98  Suzanne Geschiere (PR 1.35.47) Sint Laurens1.39.20minVse   12.081  4:583.36196
99  Wim Dingemanse (PR 1.15.44) Grijpskerke1.39.23minMse   12.074  4:583.3551
100  Erik Maranus (debuut) Westkapelle1.39.30minMse   12.060  4:593.3550
101  Leo Hage (debuut) Middelburg1.39.32minMse   12.056  4:593.3549
102  Ronald van Hercules (debuut) Serooskerke1.39.58minMse   12.004  5:003.3346
103  Frans Vogel (debuut) Middelburg1.40.05minMse   11.990  5:003.3345
104  Hans Minnaard (PR)Yerseke1.40.07minMse   11.986  5:003.3344
105  Harriette Houmes (PR 1.36.54) Middelburg1.40.33minVse   11.934  5:023.32177
106  Ingrid Koene (PR 1.32.46) Yerseke1.40.48minVse   11.905  5:023.31173
107  Petra Verhulst (PR)Westkapelle1.40.50minVse   11.901  5:033.31173
108  Jean-Anton RijzenHuijbergen1.40.59minMse   11.883  5:033.3037
109  Erwin Houmes (debuut) Vlissingen1.41.20minMse   11.842  5:043.2934
110  Ben van der Linden (debuut) Vlissingen1.41.25minMse   11.832  5:043.2934
111  Gert-Jan de Visser (PR)Aagtekerke1.41.31minMse   11.821  5:053.2833
112  Laus de Ridder (PR 1.35.29) Vlissingen1.41.50minMse   11.784  5:063.2731
113  Chris Melse (debuut) Sint Laurens1.41.52minMse   11.780  5:063.2731
114  Leen Meijers (debuut) Veere1.42.04minMse   11.757  5:063.2729
115  Jan Minnaard (debuut) Yerseke1.42.36minMse   11.696  5:083.2526
116  Ronald Beilo (debuut) Vlissingen1.43.16minMse   11.620  5:103.2321
117  Robbert BeiloTilburg1.43.18minMse   11.617  5:103.2321
118  Jaap Luitwieler (PR 1.44.43) Middelburg1.45.09minMse   11.412  5:153.1712
119  Kees van Belzen (PR)Vlissingen1.45.37minMse   11.362  5:173.1610
120  Ruud Geldof (PR 1.36.46) Middelburg1.45.46minMse   11.346  5:173.159
121  Jan de Jager (debuut) Wolphaartsdijk1.46.22minMse   11.282  5:193.137
122  Huub Koster (PR)Arnemuiden1.46.25minMse   11.276  5:193.137
123  Julia Paauwe (debuut) Oostkapelle1.47.03minVse   11.210  5:213.1192
124  Tonny de Ruijter (debuut) Vlissingen1.47.13minMse   11.192  5:223.114
125  Krista Voorham (PR)Burgh-Haamstede1.47.52minVse   11.125  5:243.0983
126  Caio de Graaf (PR)Burgh-Haamstede1.47.54minMse   11.121  5:243.093
127  Stefan van Damme (debuut) Vlissingen1.48.01minMse   11.109  5:243.093
128  Pascal Eltink (PR 1.26.11) Vlissingen1.48.02minMse   11.108  5:243.092
129  Rob Nagelkerke (debuut) Heinkenszand1.48.29minMse   11.062  5:253.072
130  Jan Sipma (PR)Meliskerke1.48.49minMse   11.028  5:263.061
131  Jeroen Hage (PR 1.36.48) Middelburg1.49.16minMse   10.982  5:283.051
132  Maarten van de BroekeWaddinxveen1.50.00minMse   10.909  5:303.03-
133  Adrie van Belzen (PR 1.41.41) Westkapelle1.50.18minMse   10.879  5:313.02-
134  Enno Meijers (debuut) Middelburg1.50.20minMse   10.876  5:313.02-
135  Kenneth van Belzen (debuut) Vlissingen1.51.00minMse   10.811  5:333.00-
136  Igna Becks (debuut) Middelburg1.51.08minVse   10.798  5:333.0052
137  Petra Wijkhuis (debuut) Westkapelle1.51.26minVse   10.769  5:342.9950
138  Wilbert Poppe (debuut) Arnemuiden1.51.37minMse   10.751  5:352.99-
139  Adrie van Belzen (PR 1.41.41) Westkapelle1.51.45minMse   10.738  5:352.98-
140  C de LeeuwOost-Souburg1.52.13minMse   10.694  5:372.97-
141  Lenno Louwerse (debuut) Grijpskerke1.52.40minMse   10.651  5:382.96-
142  Theo Zoontjes (PR)Koudekerke1.52.42minMse   10.648  5:382.96-
143  Kobus Botman (PR)Middelburg1.53.09minMse   10.605  5:392.95-
144  Hans van Vliet (debuut) Middelburg1.53.48minMse   10.545  5:412.93-
145  Dick de Graaf (debuut) Vlissingen1.54.24minMse   10.490  5:432.91-
146  Eveline Scheers (debuut) Vlissingen1.54.26minVse   10.486  5:432.9128
147  Netty de BruinVlissingen1.54.35minVse   10.473  5:442.9128
148  Nevzat Altikulac (debuut) Middelburg1.54.42minMse   10.462  5:442.91-
149  Coen Snijders (debuut) Vlissingen1.55.14minMse   10.414  5:462.89-
150  Roel Klap (PR)Westkapelle1.55.23minMse   10.400  5:462.89-
151  Esther van Sluijs (PR 1.48.11) Kloetinge1.55.26minVse   10.396  5:462.8923
152  Paul Roodenburg (debuut) Middelburg1.57.40minMse   10.198  5:532.83-
153  Lia Dobbelaar (debuut) Heinkenszand2.00.39minVse   9.946  6:022.763
154  Cees van den Bulck (PR 1.12.26) Middelburg2.01.33minMse   9.872  6:052.74-
155  Willem VeenstraEindewege2.02.21minMse   9.808  6:072.72-
156  Peter van den Broeke (debuut) Middelburg2.03.13minMse   9.739  6:102.71-
157  Jurgen Dingemanse (debuut) Biggekerke2.11.20minMse   9.137  6:342.54-
158  FransBernhard ZehnerMiddelburg2.11.22minMse   9.135  6:342.54-
Mannen: 138 (87.34%) => Mse=138
Vrouwen: 20 (12.66%) => Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19.57 km

2019Erwin Harmes1:07:45Jozias Boone1:10:47Michel Schrier1:10:53Monica Sanderse1:17:25147
2018Floris Willeboordse1:09:13Magnus Goediker1:13:20Ralph Wiessner1:14:11Monica Sanderse1:17:36142
2017Erwin Harmes1:06:24Martijn de Kok1:10:04Floris Willeboordse1:10:31Marlies Kort1:20:50133
2016Ronnie Overgaauw1:10:01Ralph Wiessner1:11:28Michel Schrier1:14:46Anjolie Engels1:17:40121
2015Rick Salome1:14:00Adriaan Walhout1:14:17Marco Geldof1:15:01Carolien van de Kreeke1:23:45130
2014Huub van Noorden1:07:49Ralph Wiessner1:11:54Wim van Sparrentak1:12:47Anjolie Engels1:18:11152

20 km

2013Tim Pleijte1:11:03Sebastien Schletterer1:11:40Wim Nieuwkerk1:12:06Anjolie Engels1:20:43165
2011Sebastien Schletterer1:10:39Wim Nieuwkerk1:10:39Michel Schrier1:10:39Anjolie Engels1:13:34158
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Andre van Maldegem (PR)Gapinge33.41minMse   17.813  3:224.95673
2  Jesper Francke (PR 33.06) Koudekerke33.44minMse   17.787  3:224.94669
3  Jorim de Boks (PR)Middelburg35.00minMse   17.143  3:304.76582
4  Jethro ten Bruggencate (PR)Vlissingen35.07minMse   17.086  3:314.75574
5  David Schrier (PR 34.39) Vlissingen35.34minMse   16.870  3:334.69545
6  Edwin van Alphen (PR)Vlissingen35.38minMse   16.838  3:344.68541
7  Marc BoehmeEssen D35.52minMse   16.729  3:354.65526
8  Leon Jacobse (PR 35.52) Zoutelande36.07minMse   16.613  3:374.61510
9  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke36.55minMse   16.253  3:424.51461
10  Hanco van Keulen (PR)Ritthem37.09minMse   16.151  3:434.49448
11  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen37.12minMse   16.129  3:434.48445
12  Esther Vermue (PR)Lewedorp37.30minVse   16.000  3:454.44687
13  Cesar BeiloBreda37.37minMse   15.950  3:464.43421
14  Erik de Kraker (PR)Oost-Souburg37.41minMse   15.922  3:464.42417
15  Henk Leeftink (PR)Oost-Souburg37.43minMse   15.908  3:464.42415
16  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg37.45minMse   15.894  3:474.42413
17  Robbert Vleugel (PR)Wemeldinge37.55minMse   15.824  3:484.40404
18  Dennis Heilbron (PR)Biggekerke37.57minMse   15.810  3:484.39402
19  Rob Schaap (PR 36.45) Vlissingen38.00minMse   15.789  3:484.39399
20  Rene Jakobsen (PR)Middelburg38.04minMse   15.762  3:484.38396
21  Stefan DolfenEssen D38.07minMse   15.741  3:494.37393
22  Jan Willem Rietberg (PR)Oost-Souburg38.09minMse   15.727  3:494.37391
23  Bart de Visser (PR)Serooskerke38.28minMse   15.598  3:514.33374
24  Rinus Poortvliet (PR)Oost-Souburg38.33minMse   15.564  3:514.32370
25  Rinus van de Woestijne (PR)Aagtekerke38.43minMse   15.497  3:524.30361
26  Hans Geus (PR)Heinkenszand38.46minMse   15.477  3:534.30358
27  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg39.01minMse   15.378  3:544.27345
28  Kees den Hollander (PR)Aagtekerke39.25minMse   15.222  3:574.23325
29  Rob de Pagter (PR)Ritthem39.43minMse   15.107  3:584.20310
30  Ronald Ovaa (PR 35.22) Koudekerke39.50minMse   15.063  3:594.18305
31  Pieter Johan Meerveld (debuut) Middelburg39.56minMse   15.025  4:004.17300
32  Gertjan Adriaanse (PR 38.42) Middelburg40.02minMse   14.988  4:004.16295
33  Vital Timmermans (PR)Yerseke40.15minMse   14.907  4:024.14285
34  Frans Poortvliet (PR)Oost-Souburg40.21minMse   14.870  4:024.13280
35  Marc Rommers (PR)Vlissingen40.23minMse   14.858  4:024.13279
36  Jan Joos Jooss (debuut) Goes40.35minMse   14.784  4:044.11270
37  John Overweel (PR 35.33) Middelburg40.37minMse   14.772  4:044.10268
38  Remi Louwerse (PR)Middelburg40.39minMse   14.760  4:044.10267
39  Marc HelfferKatwijk40.41minMse   14.748  4:044.10265
40  John Nieuwenhuize (PR 37.26) Yerseke40.43minMse   14.736  4:044.09264
41  Maurice Jacobse (PR)Zoutelande40.46minMse   14.718  4:054.09261
42  Robin van Velzen (debuut) Vlissingen40.53minMse   14.676  4:054.08256
43  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen41.00minMse   14.634  4:064.07251
44  Job KoetjeVlissingen41.06minMse   14.599  4:074.06247
45  Derk Roelofs (PR)Vlissingen41.20minMse   14.516  4:084.03237
46  Arve DierksEpstein41.29minMse   14.464  4:094.02230
47  Jacco Willemse (PR)Middelburg41.30minMse   14.458  4:094.02230
48  Jaap de Kroo (debuut) Koudekerke41.32minMse   14.446  4:094.01228
49  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg41.42minMse   14.388  4:104.00221
50  Johnny Tolhoek (debuut) Yerseke41.49minMse   14.348  4:113.99217
51  Jeroen van Dommelen (PR)Vlissingen41.56minMse   14.308  4:123.97212
52  Rens Bostelaar (PR 34.57) Koudekerke41.58minMse   14.297  4:123.97211
53  Bram de Visser (PR 38.16) Middelburg42.01minMse   14.280  4:123.97209
54  Jos Put (PR)Vlissingen42.12minMse   14.218  4:133.95201
55  Johan Dekker (PR)Middelburg42.17minMse   14.190  4:143.94198
56  Jacko de Ridder (debuut) Arnemuiden42.27minMse   14.134  4:153.93192
57  Jack Smits (PR)Oost-Souburg42.43minMse   14.046  4:163.90182
58  Fred Bastemeijer (PR)Zierikzee42.45minMse   14.035  4:173.90180
59  Coen Bertijn (PR 41.27) Vlissingen42.48minMse   14.019  4:173.89178
60  Bianca van Aartsen (PR)Koudekerke42.51minVse   14.002  4:173.89385
61  Thomas Arendts (PR 42.42) Vlissingen42.53minMse   13.991  4:173.89175
62  Marco AdriaanseBiggekerke42.55minMse   13.981  4:183.88174
63  Eva Boonman (PR 40.58) Middelburg42.57minVse   13.970  4:183.88380
64  Jesse Beijer (PR 38.08) Middelburg43.12minMse   13.889  4:193.86164
65  Olde VogelMiddelburg43.16minMse   13.867  4:203.85162
66  Wim Tempelaar (PR 40.32) Vlissingen43.20minMse   13.846  4:203.85159
67  Kees-Pieter Geschiere (PR)Serooskerke43.23minMse   13.830  4:203.84158
68  Ad PolakWuustwezel43.25minMse   13.820  4:213.84156
69  Bert van Gorsel (debuut) Vlissingen43.28minMse   13.804  4:213.83155
70  Wim Roose (PR 37.22) Goes43.32minMse   13.783  4:213.83152
71  Albert Karstanje (PR)Sint Laurens43.41minMse   13.735  4:223.82147
72  Rens Bosman (debuut) Middelburg43.47minMse   13.704  4:233.81144
73  Revelino Rijk (PR 41.41) Oost-Souburg43.50minMse   13.688  4:233.80142
74  Martin van Nieulande (PR 38.05) Nieuw- en Sint Joosland43.54minMse   13.667  4:233.80140
75  Rob Boogaard (PR)Oostkapelle43.57minMse   13.652  4:243.79139
76  Hans Wijkhuis (PR)Meliskerke44.00minMse   13.636  4:243.79137
77  Martin Wilken (PR 41.43) Vlissingen44.02minMse   13.626  4:243.79136
78  Lisette de Schipper (debuut) Middelburg44.05minVse   13.611  4:253.78328
79  Joost Pluijlaar (PR)Middelburg44.08minMse   13.595  4:253.78133
80  Ronald de Bert (PR)Vlissingen44.16minMse   13.554  4:263.77128
81  Co de Feijter (PR 42.23) Zierikzee44.20minMse   13.534  4:263.76126
82  Lisette Antheunisse (PR 41.42) Dinteloord44.22minVse   13.524  4:263.76315
83  Michel Sinke (PR)Middelburg44.32minMse   13.473  4:273.74120
84  Dennis But (PR 41.02) Middelburg44.34minMse   13.463  4:273.74119
85  Demon DekkerGrijpskerke44.47minMse   13.398  4:293.72113
86  Hans Corbijn (PR 41.11) Oostkapelle44.49minMse   13.388  4:293.72112
87  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke44.52minMse   13.373  4:293.71110
88  Willem de Wit (debuut) Biggekerke45.01minMse   13.328  4:303.70106
89  Kees de Kroo (PR)Koudekerke45.08minMse   13.294  4:313.69103
90  Thjum ArtsHoevelaken45.11minMse   13.279  4:313.69101
91  Jacq PutterMook45.14minVse   13.265  4:313.68279
92  Leo Pleijte (PR)Middelburg45.22minMse   13.226  4:323.6796
93  Aswin Konings (PR 44.12) Middelburg45.27minMse   13.201  4:333.6794
94  Burry van Nugteren (debuut) Vlissingen45.30minMse   13.187  4:333.6693
95  John Provoost (PR)Domburg45.34minMse   13.168  4:333.6691
96  Daan Eikenhout (PR)Middelburg45.36minMse   13.158  4:343.6590
97  Roel Latuheru (PR)Middelburg45.38minMse   13.148  4:343.6589
98  Peter Maranus (PR)Aagtekerke45.40minMse   13.139  4:343.6588
99  Winifred Franse (PR)Vlissingen45.49minMse   13.096  4:353.6485
100  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg45.59minMse   13.048  4:363.6280
101  Marcel Veldhuizen (PR)Vlissingen46.04minMse   13.025  4:363.6278
102  Ineke Tempelaar (PR)Vlissingen46.11minVse   12.992  4:373.61241
103  Sonja Boogaard (PR)Middelburg46.15minVse   12.973  4:383.60238
104  Reinco Geschiere (PR 45.51) Serooskerke46.18minMse   12.959  4:383.6073
105  Alexander Bouten (PR 43.11) Vlissingen46.20minMse   12.950  4:383.6072
106  Arno Willemse (PR)Zoutelande46.23minMse   12.936  4:383.5971
107  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen46.31minMse   12.899  4:393.5868
108  Edwin van de Ven (PR 46.29) Serooskerke46.38minMse   12.866  4:403.5765
109  Thomas GodlewskiEssen D46.42minMse   12.848  4:403.5764
110  Erik Reijnhout (debuut) Vlissingen46.50minMse   12.811  4:413.5661
111  Ron van Belzen (PR)Domburg46.53minMse   12.798  4:413.5560
112  Geert Francke (PR 40.41) Vlissingen47.03minMse   12.752  4:423.5456
113  Joris Beilo (PR 44.02) Vlissingen47.05minMse   12.743  4:433.5456
114  Hans Joosse (PR)Middelburg47.07minMse   12.734  4:433.5455
115  Kees WijnbergSinderen47.09minMse   12.725  4:433.5354
116  Andre Polfliet (PR 45.37) Oost-Souburg47.11minMse   12.716  4:433.5354
117  Aart van Luijk (PR 46.28) Vlissingen47.30minMse   12.632  4:453.5147
118  Patrick Provoost (PR)Vlissingen47.34minMse   12.614  4:453.5046
119  Ad Meulmeester (debuut) Oost-Souburg47.39minMse   12.592  4:463.5045
120  Alexander Mastbooms (PR)Koudekerke47.41minMse   12.583  4:463.5044
121  Joanne de Ridder (PR)Arnemuiden47.43minVse   12.574  4:463.49186
122  Aloys Lockefeer (PR 46.17) Middelburg47.45minMse   12.565  4:473.4943
123  Joanna ThanGoes47.47minMse   12.557  4:473.4942
124  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Arnemuiden47.52minMse   12.535  4:473.4841
125  Isabel Lous (PR 46.18) Vlissingen47.54minVse   12.526  4:473.48180
126  Arjan Koole (PR 44.39) Serooskerke48.10minMse   12.457  4:493.4635
127  Reinier Broeksma (debuut) Heinkenszand48.15minMse   12.435  4:503.4534
128  Jan Kaljouw (debuut) Oostkapelle48.18minMse   12.422  4:503.4533
129  Rian Basting (PR)Middelburg48.20minVse   12.414  4:503.45166
130  Rijk Filius (PR 45.36) Vlissingen48.22minMse   12.405  4:503.4532
131  Bart Hoogenboom (PR)Noordwelle48.26minMse   12.388  4:513.4431
132  Ronald Dees (PR)Vlissingen48.30minMse   12.371  4:513.4430
133  Karin van Noorden (PR)Vlissingen48.36minVse   12.346  4:523.43157
134  Vincent van Dijk (PR)Middelburg48.39minMse   12.333  4:523.4328
135  Wim van de Nobelen (PR 44.53) Middelburg48.41minMse   12.325  4:523.4227
136  Adrie de Kam (PR)Arnemuiden48.43minMse   12.316  4:523.4227
137  Bram Brasser (PR 46.49) Vlissingen48.46minMse   12.303  4:533.4226
138  Femke van WijkVierlingsbeek48.49minVse   12.291  4:533.41151
139  Jan-Kees de Meester (PR)Hansweert48.52minMse   12.278  4:533.4125
140  Arian de Visser (PR)Middelburg48.59minMse   12.249  4:543.4023
141  Anja Vogel (PR)Middelburg49.01minVse   12.241  4:543.40145
142  Ron de Wolf (PR 47.59) Oostkapelle49.06minMse   12.220  4:553.3922
143  Pieter van de Kolk (PR 49.04) Vlissingen49.08minMse   12.212  4:553.3921
144  Jan Jobse (PR)Serooskerke49.11minMse   12.199  4:553.3921
145  Luc MinderhoudSt Oedenrode49.13minMse   12.191  4:553.3920
146  Joop PlukkelBreda49.16minMse   12.179  4:563.3820
147  Lennart de Kam (PR 46.27) Arnemuiden49.18minMse   12.170  4:563.3819
148  Ellie Westerweele (PR 41.51) Vlissingen49.20minVse   12.162  4:563.38136
149  Ria Tramper (PR)Vlissingen49.23minVse   12.150  4:563.37134
150  Nico Meijer (PR)Grijpskerke49.26minMse   12.138  4:573.3718
151  Kees de Nooijer (PR 45.38) Aagtekerke49.28minMse   12.129  4:573.3717
152  Martin de Nooijer (PR 49.28) Koudekerke49.32minMse   12.113  4:573.3617
153  Kees Westerweele (PR)Vlissingen49.38minMse   12.089  4:583.3615
154  Hidde Grutter (debuut) Heinkenszand49.41minVse   12.076  4:583.35126
155  Peter Grutter (PR 47.13) Heinkenszand49.43minMse   12.068  4:583.3515
156  Marcel Besuijen (PR)Middelburg49.45minMse   12.060  4:593.3514
157  Rob KotzebueKloetinge49.47minMse   12.052  4:593.3514
158  Edwin Davidse (PR 42.59) Middelburg49.49minMse   12.044  4:593.3514
159  Jan Theune (PR 43.27) Zoutelande49.51minMse   12.036  4:593.3413
160  Lein de Kraker (PR 47.37) Nieuw- en Sint Joosland49.53minMse   12.028  4:593.3413
161  Adriaan Kroese (debuut) Gapinge49.55minMse   12.020  5:003.3413
162  Marten Westerweele (debuut) Vlissingen49.57minMse   12.012  5:003.3412
163  Annet van der Meule (debuut) Biggekerke50.02minVse   11.992  5:003.33116
164  Coby Coppoolse (PR)Grijpskerke50.07minMse   11.972  5:013.3311
165  Vincent van Sluijs (PR)Vlissingen50.09minMse   11.964  5:013.3210
166  Marjo Hamelink (PR 44.33) Oost-Souburg50.21minMse   11.917  5:023.319
167  Arie Schout (PR)Kloetinge50.27minMse   11.893  5:033.308
168  Jacky Janse (debuut) Vlissingen50.30minMse   11.881  5:033.307
169  Kees Traas (PR)Kapelle-Biezelinge50.36minMse   11.858  5:043.297
170  Elien Jobse (PR 46.30) Vlissingen50.42minVse   11.834  5:043.2999
171  Marja KuiperVlissingen50.44minVse   11.827  5:043.2999
172  Nel Verhoeven (PR)Middelburg50.45minVse   11.823  5:053.2898
173  Matty de Jong (PR)Oost-Souburg50.48minVse   11.811  5:053.2897
174  Rinus Vermue (debuut) Lewedorp50.50minMse   11.803  5:053.285
175  Jack van Aspert (PR 41.42) Middelburg50.52minMse   11.796  5:053.285
176  Anton van Daalen (PR 39.18) Koudekerke50.54minMse   11.788  5:053.275
177  Robert Eerland (PR)Oost-Souburg50.56minMse   11.780  5:063.275
178  Michael OelsschlagerDusseldorf50.58minMse   11.772  5:063.274
179  Maud WeimerDusseldorf51.00minVse   11.765  5:063.2792
180  Peter van der Maale (debuut) Koudekerke51.03minMse   11.753  5:063.264
181  Dick Aarden (PR 49.37) Vlissingen51.06minMse   11.742  5:073.264
183  Marcel Adriaanse (PR 38.47) Middelburg51.06minMse   11.742  5:073.264
184  Jan Roose (PR 46.53) Goes51.09minMse   11.730  5:073.263
185  Ina Willemse (PR)Zoutelande51.22minVse   11.681  5:083.2484
186  Jos van de BoomgaardMiddelburg51.30minMse   11.650  5:093.242
187  Carolien Wisse (debuut) Grijpskerke51.33minVse   11.639  5:093.2379
188  Marco TaxVlissingen51.36minMse   11.628  5:103.232
189  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke51.40minMse   11.613  5:103.231
190  Andre Nieuwenhuize (debuut) Yerseke51.51minMse   11.572  5:113.211
191  Reinier de JongeOost-Souburg51.55minMse   11.557  5:123.211
192  Jan Herman Vervloet (debuut) Grijpskerke52.00minMse   11.538  5:123.211
193  Lucille Seuss (PR)Vlissingen52.27minVse   11.439  5:153.1861
194  Tjeu StrousRotterdam52.42minMse   11.385  5:163.16-
195  Theo Simons (PR 41.26) Middelburg52.48minMse   11.364  5:173.16-
196  Cris CuypersWuustwezel52.54minMse   11.342  5:173.15-
197  Wendy Theune (PR 49.38) Vlissingen52.58minVse   11.328  5:183.1551
198  Anniek Hoogenes (debuut) Vlissingen53.00minVse   11.321  5:183.1451
199  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen53.04minVse   11.307  5:183.1450
200  Anke Franse (PR)Vlissingen53.08minVse   11.292  5:193.1449
201  Leo Goedegebure (PR 50.24) s-Heer Arendskerke53.15minMse   11.268  5:203.13-
202  Evelien de Wolf (PR)Oostkapelle53.25minVse   11.232  5:213.1244
203  Marjo Simons (PR 47.04) Grijpskerke53.31minVse   11.211  5:213.1142
204  Eveline Roskam (PR)Middelburg53.37minVse   11.191  5:223.1141
205  Rene van WijkVierlingsbeek53.39minMse   11.184  5:223.11-
206  Frannah Numeijer (PR)Middelburg53.41minVse   11.177  5:223.1040
207  Miranda Ridderhof (PR)Middelburg53.45minVse   11.163  5:233.1039
208  Huber Vermeulen (debuut) Vlissingen53.53minMse   11.135  5:233.09-
209  Jack Kloosterboer (PR 50.33) Koudekerke54.00minMse   11.111  5:243.09-
210  Jack Gillissen (PR)Middelburg54.02minMse   11.104  5:243.08-
211  Tea Tazelaar (PR 51.45) Middelburg54.04minVse   11.097  5:243.0834
212  Henk Barentsen (PR 50.24) Oost-Souburg54.08minMse   11.084  5:253.08-
213  Carlo de Ridder (PR 47.12) Arnemuiden54.16minMse   11.057  5:263.07-
214  Dick Visser (debuut) Middelburg54.22minMse   11.036  5:263.07-
215  Griet Snick (PR)Grijpskerke54.24minVse   11.029  5:263.0629
216  Carlien Nijdam (PR)Westkapelle54.34minVse   10.996  5:273.0527
217  Kim van Vaardegem (debuut) Middelburg54.41minVse   10.972  5:283.0526
218  Piet van Vaardegem (PR 45.51) Westkapelle54.42minMse   10.969  5:283.05-
219  Johan Dane (debuut) Vlissingen54.55minMse   10.926  5:303.03-
220  Cor Lockefeer (PR 52.20) Middelburg55.01minMse   10.906  5:303.03-
221  Dennis de KerningVlissingen55.03minMse   10.899  5:303.03-
222  Madelein Lampert (PR)Koudekerke55.09minVse   10.879  5:313.0220
223  Karin WisseSint Laurens55.10minVse   10.876  5:313.0220
224  Jeanet Meeuwse (PR 55.45) Arnemuiden56.01minVse   10.711  5:362.9812
225  Jos Meeuwse (PR 39.37) Arnemuiden56.03minMse   10.705  5:362.97-
226  Sander de Nooijer (debuut) Arnemuiden56.05minMse   10.698  5:372.97-
227  Martijn de Visser (PR)Arnemuiden56.09minMse   10.686  5:372.97-
228  Jarno WonninkMiddelburg56.30minMse   10.619  5:392.95-
229  Diana van Belzen (PR)Domburg56.33minVse   10.610  5:392.958
230  Jacolien de Visser (PR)Middelburg56.35minVse   10.604  5:402.957
231  Prescilla Provoost (debuut) Vlissingen56.41minVse   10.585  5:402.947
232  Anton Ringenaldus (PR)Middelburg56.46minMse   10.570  5:412.94-
233  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) Krabbendijke56.50minMse   10.557  5:412.93-
234  Cathrien Peeters (PR 51.31) Domburg56.53minVse   10.548  5:412.936
235  Bram Tissink (PR)Kapelle-Biezelinge56.54minMse   10.545  5:412.93-
236  Leonie Beijer (debuut) Middelburg56.57minVse   10.536  5:422.935
237  Willemijn Gisolf (PR)Koudekerke57.00minVse   10.526  5:422.925
238  Maryska Nastaly (PR)Vlissingen57.03minVse   10.517  5:422.925
239  Evert de Kok (PR)Vlissingen57.05minMse   10.511  5:432.92-
240  Judith de Kok (PR)Vlissingen57.09minVse   10.499  5:432.924
241  Suzanne Hartingsveld (debuut) Kapelle-Biezelinge57.22minVse   10.459  5:442.913
242  Joost Sprinkhuizen (PR 44.53) Nisse57.25minMse   10.450  5:452.90-
243  Kees Verburg (PR 53.04) Hansweert57.44minMse   10.393  5:462.89-
244  Koen van Spaandonk (debuut) Oost-Souburg58.27minMse   10.265  5:512.85-
245  Sam Janse (PR)Nieuw- en Sint Joosland58.33minMse   10.248  5:512.85-
246  Margaretha Lacour (PR 55.57) Vlissingen58.50minVse   10.198  5:532.83-
247  Annemarie de Visser (PR 57.42) Middelburg59.00minVse   10.169  5:542.82-
248  Esther van der Tak (PR)Koudekerke59.34minVse   10.073  5:572.80-
249  Wim van de Linde (debuut) Goes1.00.18minMse   9.950  6:022.76-
250  Theo Kootstra (PR 58.51) Waarde1.00.22minMse   9.939  6:022.76-
251  Hannie Corbijn (PR)Oostkapelle1.00.42minVse   9.885  6:042.75-
252  Janus Karelse (PR 48.45) Kamperland1.00.45minMse   9.877  6:052.74-
253  Anja BoehmeEssen D1.03.22minVse   9.469  6:202.63-
254  Sandra GodlewskiEssen D1.03.25minVse   9.461  6:212.63-
255  Henk Kortlever (PR 56.41) Zierikzee1.04.33minMse   9.295  6:272.58-
Mannen: 197 (77.56%) => Mse=197
Vrouwen: 57 (22.44%) => Vse=57

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.482 seconden nodig om deze lijst met 412 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

5 km
001 Eijzeren Harmen van      Meliskerke       406 0:17:56    1eH
002 Wisse Pieter HA          Biggekerke       457 0:18:22    2eH
003 Lorello Vincenzo         Biggekerke       403 0:19:25    3eH
004 Harinck Gino             Souburg          416 0:20:12    4eH
005 Harinck Sergio           Souburg          417 0:20:48    5eH
006 Pol Karel van der        Malden           408 0:20:55    6eH
007 Traas Niels              Arnemuiden       445 0:21:58    7eH
008 Nooijer Bas de           Koudekerke       463 0:22:06    8eH
009 Leeftink Wouter          Souburg          440 0:22:19    9eH
010 Pluijlaar Dion           Middelburg       429 0:22:21   10eH
011 Labeur Michel            Middelburg       399 0:22:55   11eH
012 Dek Merijn               Koudekerke       462 0:22:57   12eH
013 Vlierman Wouter          Koudekerke       458 0:23:42   13eH
014 Tersteeg Winnyfred       Sinderen         415 0:23:46    1eD
015 Duvivier Wilco           Koudekerke       447 0:23:48   14eH
016 Sinke Natalie            Vlissingen       410 0:24:29    2eD
017 Duvivier Evert           Koudekerke       448 0:24:43   15eH
018 Harinck Angelique        Souburg          418 0:26:13    3eD
019 Koolwijk Ricky           Vlissingen       470 0:26:38   16eH
020 Hadarean Liana           New York         443 0:27:07    4eD
021 Erdsieck Rosette         Vlissingen       459 0:27:10    5eD
022 Romeijn Sandra           Koudekerke       424 0:27:23    6eD
023 Nefs Erica               Middelburg       460 0:27:24    7eD
024 Kramer Tamara            Koudekerke       466 0:27:35    8eD
025 Mes Angela               Middelburg       467 0:27:46    9eD
026 Buyck Michel             Middelburg       468 0:27:48   17eH
027 Steur Mieke de           Middelburg       480 0:27:52   10eD
028 Goormachtig Mariska      Nw St Joosland   412 0:28:09   11eD
029 Vries Jacqueline         Nw St Joosland   411 0:28:13   12eD
030 Timmermans Tristan       Yerseke          452 0:28:17   18eH
031 Timmermans Sylvia        Yerseke          451 0:28:19   13eD
032 Jacobse Thirza           Middelburg       427 0:28:22   14eD
033 Jacobse Natasja          Middelburg       428 0:28:25   15eD
034 Michielsen Erik          Vlissingen       471 0:28:31   19eH
035 Jooss Marieke            Goes             464 0:28:36   16eD
036 Natasja Koster           Middelburg       438 0:29:17   17eD
037 Hacken Simone ten        Vlissingen       401 0:29:25   18eD
038 Hacken Walter ten        Vlissingen       402 0:29:26   20eH
039 Walhout Marjolein        Vlissingen       461 0:29:37   19eD
040 Oldenboom Rick           Vlissingen       421 0:29:41   21eH
041 Oldenboom Egbert         Vlissingen       422 0:29:43   22eH
042 Mol Jessica              Middelburg       439 0:30:02   20eD
043 Janssen Hanneke          De Mortel        455 0:30:18   21eD
044 Visser Christine         Vlissingen       450 0:30:30   22eD
045 Noordhuis Melany         Vlissingen       437 0:30:36   23eD
046 Bosga Sylvia             Vlissingen       414 0:30:38   24eD
047 Micheilsen Jacauline     Vlissingen       472 0:30:41   25eD
048 Jongepier Amanda         Middelburg       423 0:30:44   26eD
049 Boomsma Inge             Biggekerke       405 0:31:08   27eD
050 Timmermans Silvia        Yerseke          453 0:31:10   28eD
051 Jobse Cindy              Souburg          442 0:31:19   29eD
052 Mulder Hans              Vlissingen       435 0:31:25   23eH
053 Seijner Margriet         Meliskerke       436 0:31:27   30eD
054 Reichpietsch Nicole      Middelburg       444 0:31:45   31eD
055 Notebaart Judith van     Vlissingen       441 0:32:17   32eD
056 Boekholtz Karin          Vlissingen       434 0:32:29   33eD
057 Nooijer Lilian de        Vlissingen       413 0:32:51   34eD
058 Maas Saskia van der      Oosterland       425 0:32:53   35eD
059 Karelse Jan              Heinkenszand     426 0:32:55   24eH
060 Vink Janneke             Vierlingsbeek    456 0:34:03   36eD
061 Altena Els               Vlissingen       433 0:34:38   37eD
062 Konraad Jopie            Middelburg       469 0:34:40   38eD
063 Keulen Nel van           Vlissingen       430 0:34:43   39eD
064 Putten Charles           Borssele         473 0:35:18   25eH
065 Tramper Evelien          Vlissingen       475 0:35:21   40eD
066 Brand Elly               Middelburg       419 0:35:41   41eD
067 Rijke Bram de            Middelburg       400 0:35:45   26eH
068 Tissink Hannie           kapelle          465 0:37:33   42eD
069 Oele Nancy               Heinkenszand     454 0:40:05   43eD
070 Sinke Machiel            Krabbendijke     407 0:41:35   27eH

 
Atletiek Zeeland © 2020