dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

43e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 13 november 2010 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wim NieuwkerkAV Standdaarbuiten29.19minMse   16.475  3:394.58-
2  Pascal van TroostHaag Atletiek29.31minMse   16.364  3:404.55+0:12
3  Patrick TasRijswijk30.31minMse   15.827  3:474.40+1:12
4  Ronnie OvergaauwDynamica30.38minMse   15.767  3:484.38+1:19
5  Coos van BuurenLeiden Atletiek30.56minMse   15.614  3:514.34+1:37
6  Dennis PostmaPallas '9331.21minM40   15.407  3:544.28+2:02
7  Huub van NoordenYerseke31.49minMse   15.181  3:574.22+2:30
8  Edwin StolkSommelsdijk31.55minM35   15.133  3:584.20+2:36
9  Arjan BeijeDelta Sport32.08minM35   15.031  4:004.18+2:49
10  Henri HavingaAV4032.21minM45   14.930  4:014.15+3:02
11  Michel van den BosDelta Sport32.27minM45   14.884  4:024.13+3:08
12  Wouter van CaspelOost-Souburg32.31minMse   14.854  4:024.13+3:12
13  Michel BuijckBiervliet32.39minM35   14.793  4:034.11+3:20
14  Rudy van MourikDiomedon32.50minMse   14.711  4:054.09+3:31
15  Peter van LimbergenAV'5633.10minM35   14.563  4:074.05+3:51
16  Leon JacobseDynamica33.26minMse   14.447  4:094.01+4:07
17  Marc RiemensDynamica33.33minM40   14.396  4:104.00+4:14
18  Ron van der GraafPAC33.35minMse   14.382  4:104.00+4:16
19  Peter BalkenendeAV'5633.42minM40   14.332  4:113.98+4:23
20  Micha JanseDynamica33.48minM35   14.290  4:123.97+4:29
21  Ruud WoordTHOR34.00minM50   14.206  4:133.95+4:41
22  Anjolie EngelsDynamica34.13minVse   14.116  4:153.92+4:54
23  Rik BisschopAV '4034.34minM40   13.973  4:183.88+5:15
24  Cees DijkmanBurgh-Haamstede34.44minM40   13.906  4:193.86+5:25
25  Laurens van der HavenAV'5634.59minM45   13.807  4:213.84+5:40
26  Piet van MourikDelta Sport35.12minM45   13.722  4:223.81+5:53
27  Fer BouwensAV'5635.20minM50   13.670  4:233.80+6:01
28  Marius BesuijenDynamica35.41minM45   13.536  4:263.76+6:22
29  Adriaan WalhoutMiddelburg35.47minMse   13.498  4:273.75+6:28
30  Arnold WillemseAlmere36.01minM40   13.410  4:283.73+6:42
31  Leo de BruijnDynamica36.10minM40   13.355  4:303.71+6:51
32  Bram MourikSommelsdijk36.15minM45   13.324  4:303.70+6:56
33  Joop LasseurDelta Sport36.21minM65   13.287  4:313.69+7:02
34  Leo van LeeuwenAV '4036.22minM55   13.281  4:313.69+7:03
35  Michel BekinkGoes36.36minM35   13.197  4:333.67+7:17
36  Frank van der WantMiddelburg36.58minM35   13.066  4:363.63+7:39
37  Ton van LeeuwenAV '4037.01minMse   13.048  4:363.62+7:42
38  Charles HoeboerPAC37.02minMse   13.042  4:363.62+7:43
39  Hanco van KeulenRitthem37.03minM35   13.036  4:363.62+7:44
40  Klaas HoutermanWestkapelle37.12minM35   12.984  4:373.61+7:53
41  Jos GelukDelta Sport37.16minM50   12.961  4:383.60+7:57
42  Raymond TolhoekZierikzee37.21minM40   12.932  4:383.59+8:02
43  Carel SchotDreischor37.22minM45   12.926  4:393.59+8:03
44  Geert FranckeVlissingen37.24minMse   12.914  4:393.59+8:05
45  Rene WesselinkApeldoorn37.34minM40   12.857  4:403.57+8:15
46  Peter KaljouwavVN37.36minM50   12.846  4:403.57+8:17
47  Ruud ButeijnRotterdam37.39minMse   12.829  4:413.56+8:20
48  Nico van den BosPassaat37.42minM55   12.812  4:413.56+8:23
49  Tim TaylorDiomedon37.43minM45   12.806  4:413.56+8:24
50  Leon de MunnikDelta Sport38.01minM40   12.705  4:433.53+8:42
51  Leonie TonDelta Sport38.04minV35   12.688  4:443.52+8:45
52  Bart van NoordenYerseke38.13minM45   12.638  4:453.51+8:54
53  Eric RennertPassaat38.14minM45   12.633  4:453.51+8:55
54  Jan van GentSpirit38.18minM50   12.611  4:453.50+8:59
55  Kees den HollanderAagtekerke38.23minM40   12.584  4:463.50+9:04
56  Maurice JacobseDynamica38.28minMse   12.556  4:473.49+9:09
57  Andre CrucqDynamica38.29minM55   12.551  4:473.49+9:10
58  Adjan VerhageDynamica38.34minM35   12.524  4:473.48+9:15
59  John KommerDelta Sport38.39minM40   12.497  4:483.47+9:20
60  Steef RosmalenStrijen38.43minMse   12.475  4:493.47+9:24
61  Ron DellebekeDynamica38.46minM50   12.459  4:493.46+9:27
62  Arnold van de KraanAV '4038.55minM45   12.411  4:503.45+9:36
63  Eduard de WitPallas '9338.58minM60   12.395  4:503.44+9:39
64  Juriena de VriesAV '4039.02minVse   12.374  4:513.44+9:43
65  Peter VerhagenOuddorp39.02minM45   12.374  4:513.44+9:43
66  Annemiek van de VeldeDelta Sport39.03minVse   12.369  4:513.44+9:44
67  Robert-Jan ProvoostDomburg39.05minM40   12.358  4:513.43+9:46
68  Tjeerd van de VeldeNoordgouwe39.06minMse   12.353  4:513.43+9:47
69  Wilbert KooleSerooskerke39.07minMse   12.348  4:523.43+9:48
70  Steef BerrevoetsBruinisse39.08minM40   12.342  4:523.43+9:49
71  Jack SuijkerbuijkDiomedon39.14minM45   12.311  4:523.42+9:55
72  Bas AnemaetKamperland39.15minMse   12.306  4:533.42+9:56
73  Henk LousDynamica39.21minM50   12.274  4:533.41+10:02
74  Wim de JongeAV'5639.25minM60   12.254  4:543.40+10:06
75  John GuequierreDynamica39.25minM55   12.254  4:543.40+10:06
76  Ronald van DongenDelta Sport39.32minM35   12.218  4:553.39+10:13
77  Rinus PaardekooperAV'5639.40minM50   12.176  4:563.38+10:21
78  Kees de VisserAagtekerke39.54minM45   12.105  4:573.36+10:35
79  Ad StraubAV '4039.57minM40   12.090  4:583.36+10:38
80  Johan DekkerMiddelburg40.02minM50   12.065  4:583.35+10:43
81  Ard de LaterSerooskerke40.05minM35   12.050  4:593.35+10:46
82  Robin BotmanDynamica40.07minMse   12.040  4:593.34+10:48
83  J RijswijkStrijen40.23minMse   11.960  5:013.32+11:04
84  Hans van der WelleMiddelburg40.35minM50   11.901  5:023.31+11:16
85  Arjen de VosDelta Sport40.37minM40   11.892  5:033.30+11:18
86  Adriaan OtteOosterland40.40minMse   11.877  5:033.30+11:21
87  Christiaan ten HoveHengelo40.43minMse   11.862  5:033.30+11:24
88  Wim DingemanseGrijpskerke40.52minM45   11.819  5:053.28+11:33
89  Wim RooseGoes40.55minM55   11.804  5:053.28+11:36
90  Wim van BelzenSerooskerke41.02minM40   11.771  5:063.27+11:43
91  Gijs van WissenSpirit41.05minM60   11.757  5:063.27+11:46
92  Acronius KramerAV'5641.11minM55   11.728  5:073.26+11:52
93  Kees LouwsMiddelburg41.16minMse   11.704  5:083.25+11:57
94  Alex HeijnenDelta Sport41.29minM50   11.643  5:093.23+12:10
95  Eric van RemortelGoes41.38minM50   11.601  5:103.22+12:19
96  Katinka van den BergeSerooskerke41.42minV35   11.583  5:113.22+12:23
97  Piet LoeveDelta Sport41.49minM50   11.550  5:123.21+12:30
98  Rinus JoosseAV'5641.56minM70   11.518  5:133.20+12:37
99  Co de FeijterDelta Sport41.58minM45   11.509  5:133.20+12:39
100  Ruud Fredrikss-Heerenhoek42.01minM55   11.495  5:133.19+12:42
101  Jan GeersBergen op Zoom42.02minM55   11.491  5:133.19+12:43
102  Edwin van de VenSerooskerke42.04minM40   11.482  5:143.19+12:45
103  Marly van Neerbos-BuysSpado42.05minV40   11.477  5:143.19+12:46
104  Bas TrompDelft42.10minMse   11.455  5:143.18+12:51
105  Fred BastemeijerDelta Sport42.18minM60   11.418  5:153.17+12:59
106  Jan van EijkenSommelsdijk42.31minM55   11.360  5:173.16+13:12
107  Jan van HassentSommelsdijk42.32minM50   11.356  5:173.15+13:13
108  Jaco FluijtZierikzee42.42minM40   11.311  5:183.14+13:23
109  Bart de VisserSerooskerke42.47minMse   11.289  5:193.14+13:28
110  Arno ObbinkBurgh-Haamstede42.49minM35   11.281  5:193.13+13:30
111  Adri KleinStelle Runners42.51minM50   11.272  5:193.13+13:32
112  L de LoofVlissingen42.53minMse   11.263  5:203.13+13:34
113  Kobus BotmanDynamica42.58minM55   11.241  5:203.12+13:39
114  Karel van de GruiterDynamica43.09minM65   11.194  5:223.11+13:50
115  P.A.C.M. SuijkerbuijkDiomedon43.24minM50   11.129  5:233.09+14:05
116  Bert JerasMiddelburg43.32minM40   11.095  5:243.08+14:13
117  Gertjan de HoopBurgh-Haamstede43.39minM40   11.065  5:253.07+14:20
118  Erwin SchellDelta Sport43.39minM45   11.065  5:253.07+14:20
119  Piet VerhageDynamica43.40minM65   11.061  5:253.07+14:21
120  Piet BeijerDynamica43.43minM60   11.048  5:263.07+14:24
121  Suzanne GeschiereDynamica43.46minV45   11.036  5:263.07+14:27
122  Jacob HolwerdaZierikzee44.00minMse   10.977  5:283.05+14:41
123  Fons BeekmansDelta Sport44.10minM45   10.936  5:293.04+14:51
124  Ingrid KoeneAV'5644.18minV45   10.903  5:303.03+14:59
125  Ruud VerheijdeAV '4044.24minMse   10.878  5:313.02+15:05
126  Kees MarcusseDynamica44.33minM65   10.842  5:323.01+15:14
127  Anja VogelMiddelburg44.51minV45   10.769  5:342.99+15:32
128  Wim ProvoostDelta Sport45.02minM55   10.725  5:362.98+15:43
129  Maaike KrimpenfortSpado45.09minV45   10.698  5:372.97+15:50
130  Ellie WesterweeleDynamica45.25minV55   10.635  5:392.95+16:06
131  Joke de KosterDelta Sport45.38minV50   10.584  5:402.94+16:19
132  Jeroen DijkstraRotterdam45.45minMse   10.557  5:412.93+16:26
133  Sacha ElderingHellevoetsluis45.49minV40   10.542  5:412.93+16:30
134  Aad van PoppelDelta Sport45.53minM60   10.527  5:422.92+16:34
135  KouwenhovenHellevoetsluis45.58minM55   10.508  5:432.92+16:39
136  Eugene LouwerseMiddelburg46.01minM55   10.496  5:432.92+16:42
137  Siepko BekkeringBurgh-Haamstede46.23minM35   10.413  5:462.89+17:04
138  Hugo PoortvlietDynamica46.28minM65   10.395  5:462.89+17:09
139  Jaap KievitBurgh-Haamstede46.31minM40   10.383  5:472.88+17:12
140  Liesbeth DorremanZierikzee46.32minV40   10.380  5:472.88+17:13
141  Cor MullerDelta Sport46.43minM70   10.339  5:482.87+17:24
142  Martijn PoortvlietDreischor46.53minMse   10.302  5:492.86+17:34
143  Michael HolwerdaGouda47.00minMse   10.277  5:502.85+17:41
144  Jounna ThanGoes47.05minMse   10.258  5:512.85+17:46
145  Krista VoorhamDelta Sport47.07minV35   10.251  5:512.85+17:48
146  Hans JoosseMiddelburg47.10minM55   10.240  5:522.84+17:51
147  Fred van den BrinkSpijkenisse47.46minM60   10.112  5:562.81+18:27
148  Marijn KrootBurgh-Haamstede47.57minM40   10.073  5:572.80+18:38
149  Steffen HumerAV'5647.59minM45   10.066  5:582.80+18:40
150  Reynold van IperenAV'5648.00minM40   10.063  5:582.80+18:41
151  Lucien de BoerZierikzee48.14minM35   10.014  6:002.78+18:55
152  Jan RooseGoes48.17minM60   10.003  6:002.78+18:58
153  Kees KortleveAV'5648.27minM75   9.969  6:012.77+19:08
154  Jan KaljouwOostkapelle48.37minM45   9.935  6:022.76+19:18
155  Annemarie MalschaertParthenon49.11minV50   9.820  6:072.73+19:52
156  John van VeenMiddelburg49.19minM50   9.794  6:082.72+20:00
157  Annelies van der PerkWestkapelle49.33minV40   9.748  6:092.71+20:14
158  Piet Verweij?49.35minM60   9.741  6:102.71+20:16
159  Ilse van den HeuvelDelta Sport49.44minVse   9.712  6:112.70+20:25
160  Inge MarchandBurgh-Haamstede49.54minV35   9.679  6:122.69+20:35
161  Harpert HoltkampBurgh-Haamstede49.55minM35   9.676  6:122.69+20:36
162  Hans HolwerdaNieuwerkerk49.56minM55   9.673  6:122.69+20:37
163  Ria MarchandBurgh-Haamstede49.57minV60   9.670  6:122.69+20:38
164  Hans HolwerdaRotterdam50.01minMse   9.657  6:132.68+20:42
165  Sonja PoppeKamperland50.16minV40   9.609  6:152.67+20:57
166  Huguette DeclercqDynamica50.32minV65   9.558  6:172.66+21:13
167  Sjaak WisseGrijpskerke51.22minM45   9.403  6:232.61+22:03
168  Paulien ProvoostRenesse51.29minVse   9.382  6:242.61+22:10
169  Henny de JongeDelta Sport51.50minV55   9.318  6:262.59+22:31
170  Wim van de LindeGoes51.51minM60   9.315  6:262.59+22:32
171  Catoo ViergeverDelta Sport52.04minV40   9.277  6:282.58+22:45
172  Dick HartDelta Sport52.05minM50   9.274  6:282.58+22:46
173  ZorgeBrouwershaven52.06minM45   9.271  6:282.58+22:47
174  Marcel HoonderdDordrecht52.07minM55   9.268  6:282.57+22:48
175  Ans DegenParthenon52.55minV50   9.128  6:342.54+23:36
176  Hans van der SluisBurgh-Haamstede53.23minM45   9.048  6:382.51+24:04
177  Karin van der SluisBurgh-Haamstede53.23minV40   9.048  6:382.51+24:04
178  Bram de RijkeDynamica53.43minM75   8.992  6:402.50+24:24
179  Els van ZwietenDelta Sport53.59minV60   8.947  6:422.49+24:40
180  Lenie van KlevenVlissingen54.36minV55   8.846  6:472.46+25:17
181  Jan van der GijpDordrecht55.36minM60   8.687  6:542.41+26:17
182  Kees LegemaateBurgh-Haamstede55.39minM40   8.679  6:552.41+26:20
183  Margriet de HoopUtrecht57.16minV40   8.434  7:072.34+27:57
184  Jan BostelaarDynamica57.19minM60   8.427  7:072.34+28:00
185  Anneke KhanZierikzee57.27minVse   8.407  7:082.34+28:08
186  Machiel SinkeKrabbendijke1.03.00minM60   7.667  7:502.13+33:41
Mannen: 155 (83.33%) => M35=16 - M40=25 - M45=23 - M50=18 - M55=16 - M60=13 - M65=5 - M70=2 - M75=2 - Mse=35
Vrouwen: 31 (16.67%) => V35=4 - V40=8 - V45=4 - V50=3 - V55=3 - V60=2 - V65=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.736 seconden nodig om deze lijst met 186 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020