donderdag 2 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

42e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 14 november 2009 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wim NieuwkerkTilburg Road Runners29.34minMse   16.336  3:404.54-
2  Michel SchrierDynamica30.06minMse   16.047  3:444.46+0:32
3  Jeroen van DijkeLeiden Atletiek30.31minMse   15.827  3:474.40+0:57
4  Sebastien SchlettererDynamica30.46minM35   15.699  3:494.36+1:12
5  Jesper FranckeDynamica31.20minMse   15.415  3:544.28+1:46
6  Wim van SparrentakDynamica31.23minM40   15.390  3:544.28+1:49
7  Arjan BeijeDelta Sport31.52minM35   15.157  3:584.21+2:18
8  Coos van BuurenLeiden Atletiek32.03minMse   15.070  3:594.19+2:29
9  Wouter van CaspelOost-Souburg32.08minMse   15.031  4:004.18+2:34
10  Huub van NoordenYerseke32.10minMse   15.016  4:004.17+2:36
11  Ronnie DuinkerkenRotterdam32.17minM35   14.961  4:014.16+2:43
12  Henri HavingaAV4032.44minM45   14.756  4:044.10+3:10
13  Michel van den BosDelta Sport32.54minM45   14.681  4:054.08+3:20
14  Edwin StolkSommelsdijk33.04minMse   14.607  4:064.06+3:30
15  Lous WondergemDynamica33.19minMse   14.497  4:084.03+3:45
16  Adriaan van KeulenMiddelburg33.45minMse   14.311  4:123.98+4:11
17  Erik PoppeDynamica33.47minM40   14.297  4:123.97+4:13
18  John RaviaDelta Sport33.49minM35   14.283  4:123.97+4:15
19  Leo van der HoevenSpirit33.51minM45   14.269  4:123.96+4:17
20  Henk KerkhofavVN34.01minM45   14.199  4:143.94+4:27
21  Micha JanseDynamica34.03minM35   14.185  4:143.94+4:29
22  Léon JacobseDynamica34.11minMse   14.130  4:153.92+4:37
23  Martijn de KokDynamica34.17minMse   14.088  4:163.91+4:43
24  Geert FranckeVlissingen34.23minMse   14.048  4:163.90+4:49
25  Ruud HoosemansVlissingen34.35minMse   13.966  4:183.88+5:01
26  Bart VerkaartDelta Sport34.49minM40   13.873  4:203.85+5:15
27  Eric KandelPassaat35.01minM45   13.793  4:213.83+5:27
28  George LobéRotterdam35.13minM45   13.715  4:223.81+5:39
29  Piet WisseAagtekerke35.16minM45   13.696  4:233.80+5:42
30  Cees DijkmanBurgh-Haamstede35.19minM40   13.676  4:233.80+5:45
31  Bram VerhageDynamica35.33minM45   13.586  4:253.77+5:59
32  Frank van der WantMiddelburg35.35minM35   13.574  4:253.77+6:01
33  Pieter van HorssenDynamica35.36minM60   13.567  4:253.77+6:02
34  Amar LaltaPAC35.38minMse   13.555  4:263.77+6:04
35  Gert van der VindenBiggekerke35.40minM45   13.542  4:263.76+6:06
36  Han van AchterbergDelta Sport35.41minM45   13.536  4:263.76+6:07
37  Piet van MourikDelta Sport35.46minM45   13.504  4:273.75+6:12
38  Carel SlijkhuisSpirit35.49minM45   13.485  4:273.75+6:15
39  Ton van OsPoortvliet35.56minM40   13.442  4:283.73+6:22
40  Peter KaljouwavVN36.28minM45   13.245  4:323.68+6:54
41  Wim BesuijenDynamica36.36minM55   13.197  4:333.67+7:02
42  Adriaan WalhoutMiddelburg36.37minMse   13.191  4:333.66+7:03
43  Leo JanseMiddelburg36.40minM40   13.173  4:333.66+7:06
44  Fer BouwensAV'5636.44minM45   13.149  4:343.65+7:10
45  Peter VaderDelta Sport37.02minM45   13.042  4:363.62+7:28
46  Joop LasseurDelta Sport37.08minM65   13.007  4:373.61+7:34
47  Rinus WitteDynamica37.17minM45   12.955  4:383.60+7:43
48  Marianne de KokDynamica37.31minV35   12.874  4:403.58+7:57
49  Robert RutjesEnergie37.37minM40   12.840  4:403.57+8:03
50  Sjaak de KokLewedorp37.41minM45   12.817  4:413.56+8:07
51  Eddy SmitDelta Sport37.49minM60   12.772  4:423.55+8:15
52  Gerard van WellHercules38.04minMse   12.688  4:443.52+8:30
53  Henk LousDynamica38.07minM50   12.672  4:443.52+8:33
54  Manfred MeulmeesterDynamica38.09minM40   12.661  4:443.52+8:35
55  Jos GelukDelta Sport38.16minM50   12.622  4:453.51+8:42
56  Patrick van NieuwenhuizeZonnemaire38.28minMse   12.556  4:473.49+8:54
57  Leon de MunnikDelta Sport38.39minM40   12.497  4:483.47+9:05
58  Leo DaleboutDynamica38.41minM50   12.486  4:483.47+9:07
59  René de HaanBrielle38.44minM45   12.470  4:493.46+9:10
60  Danny BreenGoes38.48minM45   12.448  4:493.46+9:14
61  Bart van NoordenYerseke38.51minM40   12.432  4:503.45+9:17
62  John van der MarelVN39.01minM50   12.379  4:513.44+9:27
63  Jon van CaspelDynamica39.17minM50   12.295  4:533.42+9:43
64  Annet van der LindeAV'5639.30minV35   12.228  4:543.40+9:56
65  Jac SuijkerbuijkDiomedon39.34minM45   12.207  4:553.39+10:00
66  Kees de VisserAagtekerke39.38minM40   12.187  4:553.39+10:04
67  Steef BerrevoetsBruinisse39.42minM40   12.166  4:563.38+10:08
68  Freddy BlaasAagtekerke39.42minMse   12.166  4:563.38+10:08
69  Robin BotmanDynamica39.44minMse   12.156  4:563.38+10:10
70  Michel PaalvastVeere39.46minMse   12.146  4:563.37+10:12
71  Eric van RemortelAV'5639.51minM50   12.120  4:573.37+10:17
72  Ronald WillemsenKamperland39.57minM45   12.090  4:583.36+10:23
73  Arnold van de KraanAV '4040.04minM45   12.055  4:593.35+10:30
74  John RosmolenSpirit40.06minM55   12.045  4:593.35+10:32
75  Geert DekkerHercules40.07minM50   12.040  4:593.34+10:33
76  Robert KraaijenbrinkDelta Sport40.08minM40   12.035  4:593.34+10:34
77  Jos JanseMiddelburg40.09minM35   12.030  4:593.34+10:35
78  Piet LoeveDelta Sport40.11minM50   12.020  5:003.34+10:37
79  John KommerDelta Sport40.18minM35   11.985  5:003.33+10:44
80  Rien de WildeAV'5640.24minM45   11.955  5:013.32+10:50
81  Maurice JacobseZoutelande40.32minMse   11.916  5:023.31+10:58
82  Rob JongeneelMiddelburg40.33minM45   11.911  5:023.31+10:59
83  K.C. MarteijnArnemuiden40.36minM45   11.897  5:033.30+11:02
84  Johan DekkerMiddelburg40.39minM50   11.882  5:033.30+11:05
85  Wilbert KooleSerooskerke40.46minMse   11.848  5:043.29+11:12
86  Kees den HollanderAagtekerke40.47minM40   11.843  5:043.29+11:13
87  Ad StraubAV '4040.49minM40   11.833  5:043.29+11:15
88  Wytze VeermanOvezande40.56minM35   11.800  5:053.28+11:22
89  Leonie TonDelta Sport41.00minVse   11.780  5:063.27+11:26
90  Arjen de VosDelta Sport41.03minM40   11.766  5:063.27+11:29
91  Harm BoerGoes41.05minMse   11.757  5:063.27+11:31
92  Erwin SchellDelta Sport41.07minM45   11.747  5:063.26+11:33
93  Ton RomeijnEnergie41.08minM50   11.742  5:073.26+11:34
94  Gijs van WissenSpirit41.14minM60   11.714  5:073.25+11:40
95  Matthijs BloemenDelft41.16minMse   11.704  5:083.25+11:42
96  Wim RooseGoes41.29minM55   11.643  5:093.23+11:55
97  Acronius KramerAV'5641.33minM55   11.625  5:103.23+11:59
98  Janna BrandDe Kieviten41.34minV35   11.620  5:103.23+12:00
99  Hans van der WelleMiddelburg41.39minM50   11.597  5:103.22+12:05
100  Lisette AntheunisseDynamica41.43minVse   11.578  5:113.22+12:09
101  Jan BostelaarDynamica41.44minM60   11.573  5:113.21+12:10
102  Erwin van WijkBurgh-Haamstede42.00minM45   11.500  5:133.19+12:26
103  Hans RuttenHercules42.04minM50   11.482  5:143.19+12:30
104  Dick RecourtHercules42.06minM60   11.473  5:143.19+12:32
105  Alex HeijnenDelta Sport42.16minM50   11.427  5:153.17+12:42
106  Sjaak van RoonBrielle42.20minM45   11.409  5:163.17+12:46
107  Hans HolwerdaRotterdam42.21minMse   11.405  5:163.17+12:47
108  Jan ArsRilland42.25minM65   11.387  5:163.16+12:51
109  Ron de WaalHercules42.26minM50   11.383  5:163.16+12:52
110  Wouter SeinenDordrecht42.27minMse   11.378  5:163.16+12:53
111  Rini QuistHeinkenszand42.29minM55   11.369  5:173.16+12:55
112  Leon de VriesHeerjansdam42.30minM40   11.365  5:173.16+12:56
113  Maarten DiekerhofHercules42.31minM50   11.360  5:173.16+12:57
114  Henk GabriëlsSpado42.41minM55   11.316  5:183.14+13:07
115  René BellaartHercules42.43minM50   11.307  5:183.14+13:09
116  Piet BeijerDynamica42.50minM60   11.276  5:193.13+13:16
117  Maaike KrimpenfortSpado43.01minV40   11.228  5:213.12+13:27
118  Bert StraveravVN43.04minM50   11.215  5:213.12+13:30
119  Martijn BliekGoes43.04minMse   11.215  5:213.12+13:30
120  Kees de WinterGoes43.05minM50   11.211  5:213.11+13:31
121  Richard PolderdijkKortgene43.19minM40   11.150  5:233.10+13:45
122  Adri KooleDynamica43.24minM55   11.129  5:233.09+13:50
123  Marly van NeerbosSpado43.25minV40   11.125  5:243.09+13:51
124  Suzanne GeschiereDynamica43.29minV45   11.108  5:243.09+13:55
125  Jaco FluijtZierikzee43.34minM35   11.086  5:253.08+14:00
126  Jacob HolwerdaZierikzee43.40minMse   11.061  5:253.07+14:06
127  Hans VermeulenAV'5643.42minM60   11.053  5:263.07+14:08
128  Maurice EppingsMiddelburg43.54minM45   11.002  5:273.06+14:20
129  Nicole ConstandseDynamica44.03minVse   10.965  5:283.05+14:29
130  Wim DingemanseGrijpskerke44.09minM45   10.940  5:293.04+14:35
131  Ron OltmansLeiden44.17minM45   10.907  5:303.03+14:43
132  Rens BodewesHercules44.41minM55   10.809  5:333.00+15:07
133  Renate de WildeAV'5644.43minVse   10.801  5:333.00+15:09
134  Kobus BotmanDynamica44.44minM55   10.797  5:333.00+15:10
135  Wim JanseOost-Souburg44.48minM40   10.781  5:342.99+15:14
136  Rinus RiemensBiggekerke44.50minM55   10.773  5:342.99+15:16
137  Tonny van MulkenBreskens44.58minM55   10.741  5:352.98+15:24
138  Karel van de GruiterDynamica45.27minM60   10.627  5:392.95+15:53
139  Erik ReijnhoutVlissingen45.31minM45   10.611  5:392.95+15:57
140  Adri NoordijkeZierikzee45.31minM65   10.611  5:392.95+15:57
141  Aad van PoppelDelta Sport45.32minM60   10.608  5:392.95+15:58
142  Andre van de MeijdeSommelsdijk45.38minM55   10.584  5:402.94+16:04
143  Leo FranckeOostkapelle45.44minM50   10.561  5:412.93+16:10
144  Hugo PoortvlietDynamica46.12minM65   10.455  5:442.90+16:38
145  Nico EnthovenVierpolders46.31minM55   10.383  5:472.88+16:57
146  Paul WilbrinkZierikzee46.45minM40   10.332  5:482.87+17:11
147  Liesbeth DorremanZierikzee47.03minV40   10.266  5:512.85+17:29
148  Hans van SluijsDynamica47.11minM60   10.237  5:522.84+17:37
149  Sjoerd LuteijnZierikzee47.23minMse   10.193  5:532.83+17:49
150  Yvonne van der WeeleGoes47.23minVse   10.193  5:532.83+17:49
151  Cor MullerDelta Sport47.48minM70   10.105  5:562.81+18:14
152  Joke de KosterDelta Sport48.06minV50   10.042  5:592.79+18:32
153  Leo LuijkavVN48.08minM65   10.035  5:592.79+18:34
154  Igna BecksMiddelburg48.28minV50   9.966  6:012.77+18:54
155  Henk SandeeKamperland48.30minM60   9.959  6:012.77+18:56
156  Siepko BekkeringBurgh-Haamstede48.32minM35   9.952  6:022.76+18:58
157  Kees KortleveAV'5648.35minM75   9.942  6:022.76+19:01
158  Gijs VarkevisserDelta Sport48.36minM60   9.938  6:022.76+19:02
159  Martin van den BoschBruinisse48.46minMse   9.904  6:032.75+19:12
160  Erik de LangeRotterdam48.55minMse   9.874  6:052.74+19:21
161  Jacqueline de BreeMiddelburg48.57minV40   9.867  6:052.74+19:23
162  Marcel HoonderdDordrecht48.59minM55   9.860  6:052.74+19:25
163  Walter de JongRotterdam49.03minMse   9.847  6:062.74+19:29
164  Connie HuibregtseSerooskerke49.14minV40   9.810  6:072.73+19:40
165  Jan RooseGoes49.29minM55   9.761  6:092.71+19:55
166  L.J. BooneBurgh-Haamstede49.38minM40   9.731  6:102.70+20:04
167  Dick HartRenesse49.49minM50   9.696  6:112.69+20:15
168  Krista VoorhamDelta Sport49.52minV35   9.686  6:122.69+20:18
169  Mels HoogenboomBurgh-Haamstede50.01minM40   9.657  6:132.68+20:27
170  Betsy van GielsDiomedon50.06minV50   9.641  6:132.68+20:32
171  Joop ScheijbelerDelta Sport50.25minM60   9.580  6:162.66+20:51
172  Ineke van PoppelDelta Sport50.29minV55   9.568  6:162.66+20:55
173  Henny de JongeDelta Sport50.47minV50   9.511  6:192.64+21:13
174  Lucien de BoerZierikzee50.48minM35   9.508  6:192.64+21:14
175  Piet Jan LandegentDelta Sport50.48minM55   9.508  6:192.64+21:14
176  Riet PouwelseVrouwenpolder50.54minV55   9.489  6:192.64+21:20
177  Stefan ReiterSerooskerke50.55minM40   9.486  6:202.64+21:21
178  René LaksArnemuiden51.06minM55   9.452  6:212.63+21:32
179  Emily HoltkampBurgh-Haamstede51.15minV35   9.424  6:222.62+21:41
180  Pieter VerweijDordrecht51.34minM60   9.367  6:242.60+22:00
181  Ria MarchandBurgh-Haamstede51.55minV60   9.303  6:272.58+22:21
182  Sjaak WisseGrijpskerke51.56minM45   9.300  6:272.58+22:22
183  Wim van de LindeGoes51.57minM60   9.297  6:272.58+22:23
184  Bram de RijkeDynamica52.29minM75   9.203  6:312.56+22:55
185  Inge van PoortRenesse52.35minV35   9.185  6:322.55+23:01
186  Paul VerkaartKapelle-Biezelinge52.58minM40   9.119  6:352.53+23:24
187  Heidi BontiusBurgh-Haamstede53.03minV40   9.105  6:352.53+23:29
188  Evelinne HuigeBurgh-Haamstede53.27minV40   9.036  6:382.51+23:53
189  Jan van der GijpDordrecht53.39minM60   9.003  6:402.50+24:05
190  Nathalie FlikweertZierikzee54.31minV35   8.860  6:462.46+24:57
191  Lianne WijsmanDelta Sport54.32minV40   8.857  6:462.46+24:58
192  Margret van de BoschBurgh-Haamstede54.55minV55   8.795  6:492.44+25:21
193  Cindy te RondeBurgh-Haamstede56.54minV35   8.489  7:042.36+27:20
Mannen: 163 (84.46%) => M35=12 - M40=24 - M45=33 - M50=20 - M55=17 - M60=16 - M65=5 - M70=1 - M75=2 - Mse=33
Vrouwen: 30 (15.54%) => V35=8 - V40=8 - V45=1 - V50=4 - V55=3 - V60=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.471 seconden nodig om deze lijst met 193 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020