dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

17e Midwinter Halve Marathon

Cadzand-Bad, zondag 3 februari 2008 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Christophe de KetelaereEke1.14.22minMse   17.022  3:314.73667
2  Kris CauwelsTorhout1.14.44minMse   16.938  3:334.71655
3  Thomas BeimaertBeernem1.15.06minMse   16.856  3:344.68644
4  Peter de KetelaereEke1.15.15minMse   16.822  3:344.67640
5  Niels Koole (PR 1.07.15) Zoutelande1.15.18minMse   16.811  3:344.67638
6  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.15.41minM50   16.726  3:354.65626
7  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Hulst1.16.58minM35   16.447  3:394.57588
8  Cedric de CaluweBrugge1.17.30minMse   16.334  3:404.54572
9  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Middelburg1.17.36minM35   16.313  3:414.53570
10  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.18.49minMse   16.061  3:444.46535
11  Cliff van ThourmoutSimse1.19.18minMse   15.963  3:464.43521
12  Marco Ottjes (PR)Ossenisse1.19.26minM35   15.936  3:464.43518
13  Lous Wondergem (PR 1.18.52) Middelburg1.19.49minMse   15.859  3:474.41507
14  Marc Riemens (PR 1.18.44) Middelburg1.20.13minM35   15.780  3:484.38496
15  Jeroen SwinnenOostende1.20.24minMse   15.744  3:494.37491
16  Sonny MattonOostende1.20.31minMse   15.722  3:494.37488
17  Patrick van Quekelberghe (PR)Aardenburg1.20.46minM35   15.673  3:504.35482
18  Mark van de DriesscheKaprijke1.21.00minMse   15.628  3:504.34476
19  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.21.10minM35   15.596  3:514.33471
20  Freddy MeyerOudzele1.21.42minM50   15.494  3:524.30457
21  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.22.41minM35   15.310  3:554.25432
22  Patrick DecorteGistel1.23.05minMse   15.236  3:564.23422
23  Kris MartensAssebroek1.23.14minMse   15.208  3:574.22418
24  Albert VervaetAmandsberg1.23.16minM50   15.202  3:574.22418
25  Luc BrusseelGent1.23.19minM35   15.193  3:574.22416
26  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Middelburg1.23.25minM35   15.175  3:574.22414
27  Rik VanderbeekeAalter1.23.29minMse   15.163  3:574.21412
28  Rein-Jan Elenbaas (PR)Goes1.23.51minMse   15.097  3:584.19403
29  Gerard Posthuma (PR 1.21.19) Goes1.23.54minM35   15.088  3:594.19402
30  Alain van de BosscheGent1.24.40minMse   14.951  4:014.15384
31  Johan van OpstalOud-Gastel1.25.01minM35   14.889  4:024.14375
32  Joseph VanparysRamskapelle1.25.12minM35   14.857  4:024.13371
33  Dieter ColleOostrozebeke1.25.14minMse   14.852  4:024.13370
34  Joris CasierAssebroek1.25.16minMse   14.846  4:024.12369
35  Leon Jacobse (PR)Zoutelande1.25.18minMse   14.840  4:034.12369
36  Kees FrankenHalsteren1.25.20minM35   14.834  4:034.12368
37  Henk DeproostKortemark1.25.30minMse   14.805  4:034.11364
38  John Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee1.25.34minM35   14.794  4:034.11363
39  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.25.48minMse   14.753  4:044.10357
40  Maarten van GompelLovendegem1.25.58minMse   14.725  4:044.09353
41  Gabriel CiocanBrussel1.26.17minM35   14.671  4:054.08346
42  Dominique PattynIngelmunster1.26.22minMse   14.657  4:064.07344
43  Hugo BalanckZedelgem1.26.24minMse   14.651  4:064.07344
44  Bart CraenenBrugge1.26.26minMse   14.645  4:064.07343
45  Yves DepoorterKnokke1.26.28minMse   14.640  4:064.07342
46  Jan de MulderZeebrugge1.26.40minMse   14.606  4:064.06338
47  Marc NelisOedelgem1.26.52minM35   14.572  4:074.05333
48  Frank van LoonRoosendaal1.27.04minM35   14.539  4:084.04329
49  Erik DenyffHoutane1.27.07minMse   14.531  4:084.04328
50  Sebastiaan Heikoop (PR 1.22.41) Zierikzee1.27.09minM35   14.525  4:084.03327
51  Wim van Dijke (PR 1.23.24) Vlissingen1.27.12minM35   14.517  4:084.03326
52  Eddy BonneAalter1.27.15minMse   14.508  4:084.03325
53  Patrick Remortel (PR 1.23.43) Hulst1.27.17minM35   14.503  4:084.03324
54  Pascal BodsonStabroek1.27.30minMse   14.467  4:094.02319
55  Han van Achterberg (PR 1.26.44) Zierikzee1.27.39minM35   14.442  4:094.01316
56  Rien BastiaansenRucphen1.27.52minM50   14.406  4:104.00311
57  Eddy BassteBrugge1.28.00minM35   14.385  4:104.00309
58  Sepp Vermeulen (PR 1.05.40) Koewacht1.28.14minM35   14.347  4:113.99304
59  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.28.19minM35   14.333  4:113.98302
60  Christian BoehmeKnokke1.28.28minMse   14.309  4:123.97299
61  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.28.32minM35   14.298  4:123.97297
62  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.28.36minMse   14.287  4:123.97296
63  Frank Boerebach (PR)Hoek1.28.42minMse   14.271  4:123.96294
64  Bavo SierensSint-Laureins1.28.47minMse   14.258  4:123.96292
65  Peter TertooyRekkem1.29.01minMse   14.220  4:133.95287
66  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.29.05minMse   14.210  4:133.95286
67  Wim de VreeseGent1.29.08minMse   14.202  4:133.94285
68  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Vlissingen1.29.10minM35   14.196  4:143.94284
69  Erik LafortGent1.29.24minM35   14.159  4:143.93280
70  Nico RosWaarschoot1.29.33minMse   14.136  4:153.93277
71  Leon SwennenBilzen1.29.35minMse   14.130  4:153.93276
72  Fer Bouwens (PR 1.26.21) Zierikzee1.29.52minM35   14.086  4:163.91270
73  Fred Hendrikse (PR)Koudekerke1.29.55minMse   14.078  4:163.91269
74  B J FrankieOostduinkerke1.30.03minMse   14.057  4:163.90267
75  DesonuizeGent1.30.08minMse   14.044  4:163.90265
76  ???1.30.10minMse   14.039  4:163.90264
77  Archie Staal (PR 1.25.05) Nieuw-Haamstede1.30.13minM35   14.031  4:173.90263
78  Toon van AckerRiddervoorde1.30.15minMse   14.026  4:173.90263
79  Daan van HoorewegheBrussel1.30.20minMse   14.013  4:173.89261
80  Wilfried de Kort (PR)Axel1.30.23minM60   14.005  4:173.89260
81  Giel Joziasse (PR 1.23.58) Goes1.30.33minM35   13.980  4:183.88257
82  Marie SavelsKnokke1.30.37minMse   13.969  4:183.88255
83  Frederique Burkin (PR 1.25.14) Zuidzande1.30.44minV35   13.951  4:183.88475
84  Frank Verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.31.11minMse   13.882  4:193.86245
85  Karel VerbiestKnokke1.31.31minMse   13.832  4:203.84238
86  Annerel JolenteTollembeek1.31.37minV35   13.817  4:213.84455
87  Rob SmeitsDeinze1.31.42minMse   13.804  4:213.83235
88  Bart VerbeekGent1.32.00minMse   13.759  4:223.82229
89  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.32.04minMse   13.749  4:223.82228
90  Fran CausemaeckerSint-Jan in Eremo1.32.30minMse   13.685  4:233.80220
91  Jos Janse (PR 1.32.12) Middelburg1.32.36minM35   13.670  4:233.80218
92  Willy HemeryckSint Kruis1.32.39minMse   13.663  4:233.80218
93  Jeroen VerheyeGent1.32.54minMse   13.626  4:243.78213
94  Bart VerschaeveLichtervelde1.33.08minMse   13.592  4:253.78209
95  Jan StockmanKnokke1.33.11minMse   13.585  4:253.77208
96  Luc RykaertLembeke1.33.15minMse   13.575  4:253.77207
97  Patrick de Boevere (PR 1.24.26) Aardenburg1.33.20minM35   13.563  4:253.77205
98  Koenraad CousseeLichtervelde1.33.23minMse   13.555  4:263.77205
99  Luc GobeynSijsele1.33.26minM50   13.548  4:263.76204
100  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.33.28minV35   13.543  4:263.76413
101  Jan Rombout (PR 1.30.10) Zoutelande1.33.50minM35   13.490  4:273.75197
102  Christ KlaverdijkRoosendaal1.33.52minMse   13.486  4:273.75196
103  Henri van RaemdonckPutte1.33.54minM35   13.481  4:273.74196
104  Frits Vervaet (PR 1.32.30) Walsoorden1.33.58minMse   13.471  4:273.74195
105  Etienne de ToomZoetermeer1.34.21minM35   13.417  4:283.73188
106  Filip de WaeleBrugge1.34.29minM35   13.398  4:293.72186
107  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.34.37minM35   13.379  4:293.72184
108  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Delta Sport1.34.45minM35   13.360  4:293.71182
109  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Bruinisse1.34.47minM60   13.355  4:303.71181
110  Henk de BrauwerWaarschoot1.34.55minMse   13.336  4:303.70179
111  BehaegheHeurne1.34.58minMse   13.329  4:303.70178
112  Michael BorremansLovendegem1.35.00minM35   13.325  4:303.70177
113  Ray Cornips (PR 1.34.50) Waterlandkerkje1.35.03minMse   13.318  4:303.70177
114  Ivo de Bruyn (debuut) Heikant1.35.05minMse   13.313  4:303.70176
115  Chantal Koole (PR 1.30.19) Zoutelande1.35.07minVse   13.308  4:313.70377
116  Jan DeschachtAssebroek1.35.30minMse   13.255  4:323.68170
117  Franco UytendaeleZelzate1.35.35minMse   13.243  4:323.68168
118  Patrick VerburghBrugge1.35.37minMse   13.239  4:323.68168
119  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
120  MestdaghAssebroek1.35.41minMse   13.230  4:323.67167
121  Maarten de HeurThz1.35.48minMse   13.213  4:323.67165
122  Pascal van HulleMaldegem1.35.51minMse   13.207  4:333.67164
123  Ludwig Kouijzer (debuut) Koewacht1.35.53minMse   13.202  4:333.67163
124  Anita Joziasse (PR 1.30.18) Goes1.35.54minV35   13.200  4:333.67361
125  Peter DeclerckWaarschoot1.35.58minMse   13.191  4:333.66162
126  Eric van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.36.00minMse   13.186  4:333.66162
127  Patrick TemmermanKaprijke1.36.14minMse   13.154  4:343.65158
128  H KuyertTerneuzen1.36.20minMse   13.140  4:343.65157
129  Peter SlockDe Pinte1.36.23minMse   13.133  4:343.65156
130  Marc SysKnokke1.36.25minMse   13.129  4:343.65155
131  Heyn CleeneMerelbeke1.36.32minMse   13.113  4:353.64154
132  Johan BallegeerAssebroek1.36.34minMse   13.109  4:353.64153
133  Sandra CauwelsBeveren1.36.36minVse   13.104  4:353.64347
134  Geert DeclerckGent1.36.38minMse   13.100  4:353.64152
135  HJug VandenbergheVarsenare1.36.41minMse   13.093  4:353.64151
136  Kees-Pieter Geschiere (PR)Serooskerke1.36.43minMse   13.088  4:353.64151
137  Johan Huigh (PR 1.35.57) Schoondijke1.37.09minMse   13.030  4:363.62144
138  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Middelburg1.37.12minM50   13.023  4:363.62144
139  Dieter van RoyeBrugge1.37.14minMse   13.019  4:373.62143
140  Dominiq Guilbert?1.37.17minM35   13.012  4:373.61143
141  Paul Noomen (PR 1.33.30) Zierikzee1.37.38minM35   12.965  4:383.60138
142  Hanno de Hoon (PR 1.36.24) Terneuzen1.37.52minMse   12.934  4:383.59134
143  Eric SierensMaldegem1.37.55minMse   12.928  4:383.59134
144  Dave Ruissen (PR 1.34.06) Oost-Souburg1.37.57minMse   12.923  4:393.59133
145  Peter LemaireTorhout1.37.59minMse   12.919  4:393.59133
146  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Rotterdam1.38.16minMse   12.882  4:393.58129
147  Bert VerbekeSint-Gillis-Waas1.38.19minMse   12.875  4:403.58128
148  Paul de BaereErrtvelde1.38.26minMse   12.860  4:403.57126
149  Bart CosynGent1.38.32minMse   12.847  4:403.57125
150  Jeroen LecluyseKortrijk1.38.35minMse   12.840  4:403.57124
151  Hugo de KeselErtvelde1.38.38minMse   12.834  4:413.56124
152  Erik NuytsEeklo1.38.49minMse   12.810  4:413.56121
153  Ron de WaalTerneuzen1.38.54minMse   12.799  4:413.56120
154  Marc ClaeysErtvelde1.38.59minMse   12.789  4:423.55119
155  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.39.02minM40   12.782  4:423.55118
156  Monique Allefs (PR 1.34.19) Hulst1.39.06minV35   12.773  4:423.55298
157  Rik VandersmissenHoboken1.39.11minMse   12.763  4:423.55116
158  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.39.14minM60   12.756  4:423.54116
159  Dirk de SmulKnesselare1.39.17minMse   12.750  4:423.54115
160  Jacky Lambert (PR)Hulst1.39.21minMse   12.741  4:433.54114
161  Rudy Neve (PR 1.31.21) Sint Jansteen1.39.24minM50   12.735  4:433.54114
162  P BellaertErtvelde1.39.29minMse   12.724  4:433.53113
163  Danny van HammeErtvelde1.39.32minMse   12.718  4:433.53112
164  E KluwhaarVeere1.39.34minMse   12.714  4:433.53111
165  Elve LombaertLichtervelde1.39.36minMse   12.709  4:433.53111
166  Christ VerhaegheZwijnaarde1.39.46minMse   12.688  4:443.52109
167  VancampoGent1.39.49minMse   12.682  4:443.52108
168  Jan de MitsEvergem1.39.51minMse   12.678  4:443.52108
169  Jacky Luitwieler (PR 1.30.43) Vlissingen1.39.53minM35   12.673  4:443.52107
170  WelvaertOosteeklo1.39.55minMse   12.669  4:443.52107
171  Karin BakkerRoeselaere1.40.04minVse   12.650  4:453.51281
172  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.40.21minMse   12.614  4:453.50102
173  Jacco Pleune (PR 1.34.06) Serooskerke1.40.24minMse   12.608  4:463.50101
174  Saskia Goole (PR 1.35.05) Kapelle-Biezelinge1.40.26minV35   12.604  4:463.50274
175  Mario Scherbeijn (PR 1.36.15) Cadzand1.40.41minMse   12.573  4:463.4998
176  Els RoggemanBrugge1.40.47minVse   12.560  4:473.49268
177  Francky DebeufLichtervelde1.40.49minMse   12.556  4:473.4996
178  Wilfr VierstraeteTorhout1.40.54minMse   12.546  4:473.4895
179  VileynBlankenberge1.41.02minMse   12.529  4:473.4894
180  Ronny LoeteSint-Jan in Eremo1.41.04minMse   12.525  4:473.4893
181  Ruud Cornelis (PR)Breskens1.41.14minMse   12.504  4:483.4791
182  Ronald de Rijke (PR 1.36.52) Middelburg1.41.16minM35   12.500  4:483.4791
183  Freddy DebbautWenduine1.41.18minMse   12.496  4:483.4790
184  Jan NaeyaertHeist1.41.24minMse   12.484  4:483.4789
185  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Zuidzande1.41.29minMse   12.473  4:493.4688
186  Marnix CallewaertBrugge1.41.33minMse   12.465  4:493.4688
187  Frank VerhoevenDilbeek1.41.38minMse   12.455  4:493.4687
188  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.41.40minMse   12.451  4:493.4686
189  J HinnomanTerneuzen1.42.21minMse   12.368  4:513.4479
190  Andre VerstryngeMaldegem1.42.23minMse   12.364  4:513.4378
191  Jacco Schroevers (PR 1.29.44) Middelburg1.42.25minMse   12.360  4:513.4378
192  Digna de Boer (PR)Burgh-Haamstede1.42.29minV55   12.352  4:513.43239
193  Carlo de Smit (PR)Breskens1.42.31minMse   12.348  4:523.4377
194  Rinus Reijngoudt (PR 1.35.28) Terneuzen1.42.36minM35   12.338  4:523.4376
195  Joeri SchepersAalter1.42.38minMse   12.334  4:523.4376
196  Kurt TaghonZomergem1.42.40minMse   12.330  4:523.4275
197  Jo DannianHeusden1.42.43minMse   12.324  4:523.4275
198  Tanja CleppeBrugge1.42.47minVse   12.316  4:523.42234
199  Odette BoesAsse1.42.49minVse   12.312  4:523.42233
200  Luk NonnemanBrugge1.42.52minMse   12.306  4:533.4273
201  Robby DensBonheiden1.42.59minMse   12.292  4:533.4172
202  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.43.04minMse   12.282  4:533.4171
203  Andrea VerhoteEernegem1.43.06minVse   12.278  4:533.41228
204  Koen BollenAntwerpen1.43.10minMse   12.270  4:533.4170
205  Els BruylandtBerlare1.43.26minVse   12.238  4:543.40223
206  Gert de VosBerlare1.43.27minMse   12.236  4:543.4067
207  Corneel Soeting (debuut) Groede1.43.29minMse   12.232  4:543.4067
208  Luc GoethalsLembeke1.43.32minM35   12.226  4:543.4066
209  Herman WoutersZwijndrecht1.43.34minMse   12.223  4:553.4066
210  John Kommer (PR 1.33.56) Kerkwerve1.43.45minM35   12.201  4:553.3964
211  Jackie Koole (PR)Koudekerke1.43.52minMse   12.187  4:553.3963
212  Patr VandenbergheBelg1.43.59minM50   12.174  4:563.3862
213  Peter Schurink (PR)Vlissingen1.44.01minMse   12.170  4:563.3862
214  Kees BraspenningHoeven1.44.03minM60   12.166  4:563.3861
215  Andre Maes (debuut) Terneuzen1.44.08minMse   12.156  4:563.3861
216  Peter BogersBergen op Zoom1.44.13minMse   12.146  4:563.3760
217  Joost RamanEvergem1.44.19minMse   12.135  4:573.3759
218  Rens Bosman (PR)Middelburg1.44.23minMse   12.127  4:573.3758
219  Georges Goole (debuut) Zuiddorpe1.44.26minMse   12.121  4:573.3758
220  Paul ObbelsNijlen1.44.31minMse   12.111  4:573.3657
221  Noel Verbrugge (debuut) Axel1.44.38minMse   12.098  4:583.3656
222  Matti BuysseStekene1.44.41minVse   12.092  4:583.36203
223  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.44.43minMse   12.088  4:583.3655
224  Patrick Sutter (PR 1.41.14) Oostburg1.44.47minMse   12.081  4:583.3655
225  Ronny GoethalsSint-Jan in Eremo1.44.50minMse   12.075  4:583.3554
226  Jan van der Linde (PR 1.28.09) Oostburg1.44.52minM50   12.071  4:583.3554
227  Vincent MysGent1.44.54minMse   12.067  4:583.3554
228  Frans Daalman (PR 1.40.20) Breskens1.44.56minMse   12.063  4:583.3553
229  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zuiddorpe1.44.59minMse   12.058  4:593.3553
230  Chris Verhage (debuut) Zaamslag1.45.00minMse   12.056  4:593.3553
231  Andre Crucq (PR 1.36.37) Vlissingen1.45.08minMse   12.040  4:593.3452
232  J SchoonbakkerTerneuzen1.45.11minMse   12.035  4:593.3451
233  Marc DeschachtZeebrugge1.45.35minMse   11.989  5:003.3348
234  J van Cuyck (PR)Retranchement1.45.52minMse   11.957  5:013.3245
235  Dennis de Nooijer (PR 1.39.07) Vlissingen1.45.54minMse   11.953  5:013.3245
236  Lennart Piek (PR 1.34.23) Hulst1.46.03minMse   11.936  5:023.3244
237  Frank BraspennincxAbsdale1.46.16minMse   11.912  5:023.3142
238  Albert de KetelaereBrugge1.46.25minMse   11.895  5:033.3041
239  Lieve SuffeysBrugge1.46.27minVse   11.891  5:033.30177
240  Frank van Boxtel (PR)Vlissingen1.46.29minM50   11.888  5:033.3040
241  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.46.31minM35   11.884  5:033.3040
242  Corine van HulleErtvelde1.46.33minVse   11.880  5:033.30175
243  Mario WautersErtvelde1.46.34minMse   11.878  5:033.3040
244  Roland BousemaereKnokke1.46.36minMse   11.875  5:033.3040
245  Gerard de Nooijer (PR)Oost-Souburg1.46.38minMse   11.871  5:033.3039
246  Cor de Jonge (PR 1.43.14) Terneuzen1.46.41minM35   11.865  5:033.3039
247  Ab Louws (PR)Oost-Souburg1.46.47minMse   11.854  5:043.2938
248  Patri SchattenmanDrongen1.46.50minMse   11.849  5:043.2938
249  de WulfLandegem1.46.52minMse   11.845  5:043.2938
250  Cees van den Bulck (PR 1.16.38) Middelburg1.46.55minMse   11.840  5:043.2937
251  Franky GevaertDamme1.46.58minMse   11.834  5:043.2937
252  Hilde D'hontGent1.47.01minVse   11.829  5:043.29169
253  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.47.05minMse   11.821  5:053.2836
254  Kurt NotteOostakker1.47.13minMse   11.806  5:053.2835
255  Leon Bisschops (PR 1.42.20) Biervliet1.47.38minMse   11.761  5:063.2732
256  Eugene Louwerse (PR 1.47.12) Middelburg1.47.40minM50   11.757  5:063.2732
257  Lena de Wilde (PR)Vlissingen1.47.45minV35   11.748  5:063.26159
258  Johan de BoeverMelle1.47.55minMse   11.730  5:073.2630
259  Veerle MaertensIngelmunster1.48.01minVse   11.719  5:073.26155
260  Chris ArschootZedelgem1.48.05minMse   11.712  5:073.2529
261  Jorgen SoeteTorhout1.48.08minMse   11.706  5:083.2529
262  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen1.48.10minMse   11.703  5:083.2529
263  Kristof LaereLokeren1.48.18minMse   11.688  5:083.2528
264  Fran AertselaereZwijndrecht1.48.21minMse   11.683  5:083.2527
265  Gasto EylenboschRoosendaal1.48.26minMse   11.674  5:083.2427
266  JeanP HallemansSchepdaal1.48.28minMse   11.670  5:083.2427
267  Eric Kersten (debuut) Zuiddorpe1.48.36minMse   11.656  5:093.2426
268  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.48.40minMse   11.649  5:093.2425
269  Eric Oskam (debuut) Vlissingen1.48.42minM35   11.645  5:093.2325
270  Ko de Braal (PR 1.48.36) Terneuzen1.48.45minMse   11.640  5:093.2325
271  Arno van Trigt (PR)Goes1.49.17minM50   11.583  5:113.2222
272  Christia HienschTerneuzen1.49.21minMse   11.576  5:113.2221
273  Joris CallensKnokke1.49.23minMse   11.573  5:113.2121
274  Izak Maldegem (debuut) Kortgene1.49.26minMse   11.567  5:113.2121
275  Paul van BergenEtten-Leur1.49.29minMse   11.562  5:113.2121
276  Guy AbryDeurne1.49.35minMse   11.551  5:123.2120
277  Wilma Polderdijk (PR)Domburg1.49.37minV35   11.548  5:123.21134
278  Dirk KeukeleireBrugge1.49.47minMse   11.530  5:123.2019
279  Marc van Waes (PR 1.47.58) IJzendijke1.49.51minMse   11.523  5:123.2019
280  Ronny SavelsKnokke1.49.53minMse   11.520  5:133.2019
281  Kees HaltersSprundel1.49.55minMse   11.516  5:133.2018
282  Marieke van Belzen (PR 1.49.30) Vlissingen1.49.59minVse   11.509  5:133.20130
283  Michel VanheelMiddelkerke1.50.06minMse   11.497  5:133.1917
284  Peter-Paul Stokvis (PR 1.47.13) Kortgene1.50.11minMse   11.489  5:133.1917
285  Lisette WouytersBilzen1.50.13minVse   11.485  5:133.19127
286  Michel SchipperOostburg1.50.19minMse   11.475  5:143.1916
287  Selena TemmermanKemkeze1.50.24minVse   11.466  5:143.19125
288  Gunther CockKemkeze1.50.26minMse   11.463  5:143.1816
289  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.50.39minM35   11.440  5:153.1815
290  Martine GoossensStekene1.50.42minVse   11.435  5:153.18121
291  Herman Abbink (PR 1.42.02) Goes1.50.49minM50   11.423  5:153.1714
292  Vrouw??1.50.55minVse   11.413  5:153.17118
293  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.51.13minM35   11.382  5:163.1612
294  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.51.25minMse   11.361  5:173.1611
295  Erwin JansenOost-Souburg1.52.16minMse   11.275  5:193.138
296  Kees Jansen (PR)Goes1.52.32minMse   11.249  5:203.127
297  Patrick OssieurWenduine1.53.08minMse   11.189  5:223.115
298  Ab Delzenne (PR)Terneuzen1.53.12minMse   11.182  5:223.115
299  Mieke VannesteLichtervelde1.53.29minVse   11.155  5:233.1090
300  Chris van CanneytVeldegem1.53.41minMse   11.135  5:233.094
301  Bob AdamAartrijke1.53.43minMse   11.132  5:233.094
302  Martin ClaeysBrugge1.54.00minMse   11.104  5:243.083
303  Huguette Declercq (PR 1.29.51) Vlissingen1.54.15minV35   11.080  5:253.0882
304  Cor Lakerveld (PR 1.52.32) Terneuzen1.54.19minMse   11.073  5:253.083
305  Tonny van Mulken (PR 1.48.38) Breskens1.54.23minMse   11.067  5:253.073
306  Marinka AckeBrugge1.54.25minVse   11.064  5:253.0781
307  Michel BerlinskiKnokke1.54.28minMse   11.059  5:263.072
308  Dirk CraemerBrugge1.54.37minMse   11.044  5:263.072
309  Elisa Rijk (PR 1.33.36) Schoondijke1.54.43minVse   11.035  5:263.0778
310  Werner HamannGretroth1.54.55minMse   11.015  5:273.062
311  Luc de KoningZwijndrecht1.55.05minMse   10.999  5:273.061
312  Hans SoulliaerOostkamp1.55.08minMse   10.995  5:273.051
313  Jules NeyensBlankenberge1.55.13minMse   10.987  5:283.051
314  Wim Huigh (PR 1.53.31) Cadzand1.55.34minMse   10.953  5:293.041
315  Sabine DehimeneSt Denijs1.55.52minVse   10.925  5:303.0367
316  Carlos de Smit (PR 1.48.04) Sluis1.55.55minMse   10.920  5:303.03-
317  Ketrien AnnysGistel1.55.56minVse   10.919  5:303.0367
318  Pol VannesteLichtervelde1.55.59minMse   10.914  5:303.03-
319  Alex BooneKnokke1.56.07minMse   10.902  5:303.03-
320  Martine de MeyerSijsele1.56.13minVse   10.892  5:313.0364
321  Luc ThierieKnokke1.56.28minMse   10.869  5:313.02-
322  Pietjan Platschorre (PR 1.52.00) Kortgene1.56.31minMse   10.864  5:313.02-
323  Jaene JansmaKnokke1.56.34minVse   10.859  5:323.0261
324  Ron van OverloopSchoondijke1.56.37minMse   10.855  5:323.02-
325  ???1.56.54minMse   10.828  5:323.01-
326  Philib VlaemninckEeklo1.56.58minM35   10.822  5:333.01-
327  Frans RemoortereOostburg1.57.01minMse   10.818  5:333.00-
328  Claudine Goethals (debuut) Aardenburg1.57.07minVse   10.808  5:333.0057
329  Bernhar VanasscheKnokke1.57.10minM50   10.804  5:333.00-
330  Carine SteelsStekene1.57.11minVse   10.802  5:333.0056
331  Greet LeuridanSt Michels1.57.19minVse   10.790  5:343.0055
332  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Oostburg1.57.45minMse   10.750  5:352.99-
333  Ronnie Scherbeijn (PR)Cadzand1.57.49minMse   10.744  5:352.98-
334  Gle VandenbrouckeLonderzeel1.58.14minMse   10.706  5:362.97-
335  Lenie van Kleven (PR 1.42.04) Vlissingen1.58.36minV35   10.673  5:372.9645
336  Roger OckeBresaken1.58.56minMse   10.643  5:382.96-
337  Marco Minderhoud (debuut) Nieuwvliet1.59.09minMse   10.624  5:392.95-
338  Alain de SmetDrongen1.59.13minMse   10.618  5:392.95-
339  Jeroen Hage (PR 1.39.32) Middelburg1.59.18minM35   10.611  5:392.95-
340  Theo MeerveldPhilippine1.59.24minMse   10.602  5:402.94-
341  Gilb ScheldewaertSint Amandsberg2.00.26minMse   10.511  5:432.92-
342  Kees Traas (debuut) Kapelle-Biezelinge2.00.31minMse   10.504  5:432.92-
343  Mark van Leijden (PR 1.42.34) Goes2.00.37minMse   10.495  5:432.92-
344  Erik VerburghKnokke2.01.03minMse   10.457  5:442.90-
345  Inge FlorizooneKnokke2.01.05minVse   10.454  5:442.9029
346  Carine VanDaelKnokke2.01.07minVse   10.451  5:442.9029
347  Jos van ReenNijmegen2.03.17minMse   10.268  5:512.85-
348  Ann VanpaeverBrugge2.04.22minVse   10.178  5:542.8313
349  Andre Kramer (PR 1.38.54) Yerseke2.04.41minMse   10.153  5:552.82-
350  Sarijke Aerts (PR)Middelburg2.04.59minVse   10.128  5:552.8111
351  Marion Leenpoel (PR)Kamperland2.05.05minVse   10.120  5:562.8110
352  Christop MoortelBrugge2.05.15minMse   10.107  5:562.81-
353  Bonnie Visser (PR)Middelburg2.05.25minVse   10.093  5:572.809
354  Veronique BurghgraveZedelgem2.06.41minVse   9.992  6:002.786
355  Rudy VeldeWachtebeke2.08.01minMse   9.888  6:042.75-
356  Truus van ReenNijmegen2.08.18minVse   9.866  6:052.742
357  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.08.20minVse   9.864  6:052.742
358  Geoffrey LejeuneRonse2.10.57minMse   9.667  6:122.69-
359  Marjan Bonte (debuut) Middelburg2.13.23minVse   9.490  6:192.64-
360  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.13.25minMse   9.488  6:192.64-
361  Carla van de WeijdeWaddinxveen2.13.58minVse   9.449  6:212.62-
362  Erwin van de Maas (PR 1.43.31) Oudelande2.14.55minMse   9.382  6:242.61-
363  Bruce BastienRonse2.15.21minMse   9.352  6:252.60-
Mannen: 313 (86.23%) => M35=53 - M40=1 - M50=14 - M60=4 - Mse=241
Vrouwen: 50 (13.77%) => V35=10 - V55=1 - Vse=39

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Kris DerveauxOostende16.50minMse   17.822  3:224.95516
2  Gerdi PennynckNazareth17.09minMse   17.493  3:264.86471
3  Robin de Vos (PR 17.45) Kattendijke17.48minMse   16.854  3:344.68386
4  van de SteeneGent18.11minMse   16.499  3:384.58340
5  Van Den BosscheBrugge20.02minMse   14.975  4:004.16158
6  Michel de Ruijsscher (PR)Breskens20.06minMse   14.925  4:014.15153
7  François van de Broecke (PR)Breskens20.14minMse   14.827  4:034.12143
8  Franklin van Anrooij (PR 15.38) Kapelle-Biezelinge20.42minMse   14.493  4:084.03110
9  Edwin Huigh (PR 21.15) Oostburg21.23minMse   14.030  4:173.9069
10  Patrick de Vos (PR 15.27) Kattendijke21.43minMse   13.814  4:213.8452
11  Terese van Lare (PR)Sluis21.48minVse   13.761  4:223.82207
12  Wouter Thomaes (debuut) Oostburg22.13minMse   13.503  4:273.7532
13  Mare de BaetsHeusden22.15minMse   13.483  4:273.7531
14  Ronnie le CoqRuddervoorde22.17minMse   13.463  4:273.7430
15  Leo Kaijser (PR)Terneuzen22.36minMse   13.274  4:313.6920
16  Bart van Trigt (PR 16.56) Goes22.53minMse   13.110  4:353.6413
17  François van de Broecke (PR 20.14) Breskens22.55minMse   13.091  4:353.6412
18  Dietmar BehetOberhausen22.57minMse   13.072  4:353.6311
19  Jasper RamanEvergem22.59minMse   13.053  4:363.6311
20  Jan Engelaar (debuut) Oostburg23.08minMse   12.968  4:383.608
21  He van den BorreDestelbergen23.38minMse   12.694  4:443.532
22  Tessa CroisBrugge23.51minVse   12.579  4:463.4973
23  Eddy JansenBreskens23.54minMse   12.552  4:473.491
24  Brecht StabinckKnokke23.56minMse   12.535  4:473.481
25  E de MunckTerneuzen24.01minMse   12.491  4:483.471
26  Jean-Pierre de CaluweBrugge24.07minMse   12.440  4:493.461
27  CoppejansBrugge24.14minMse   12.380  4:513.44-
28  Jonas VerhoevenDilbeek24.26minMse   12.278  4:533.41-
29  Theo Kappetein (debuut) Vlissingen24.50minM45   12.081  4:583.36-
30  Veronique Vasseur (debuut) Oostburg24.53minVse   12.056  4:593.3532
31  Carla Zegers (PR)Koewacht24.56minVse   12.032  4:593.3431
32  Liselot Kaijser (debuut) Terneuzen25.06minVse   11.952  5:013.3226
33  Stefan van Damme (debuut) Terneuzen25.10minMse   11.921  5:023.31-
34  Maureen WispelaerDen Bosch25.14minVse   11.889  5:033.3022
35  Johan de Wispelaere (debuut) Sint Kruis25.35minMse   11.726  5:073.26-
36  David GhysensAaigem25.42minMse   11.673  5:083.24-
37  Rubin DhontSint-Laureins25.45minMse   11.650  5:093.24-
38  Lieve GeldhofGistel25.47minVse   11.635  5:093.2310
39  Andreas NonnemanBrugge25.55minMse   11.576  5:113.22-
40  Nancy MaertenEeklo25.58minVse   11.553  5:123.217
41  Ingrid VerheijeBreskens26.07minVse   11.487  5:133.195
42  Guy BrusseelGent26.10minMse   11.465  5:143.18-
43  Arjen Luteijn (PR 23.22) Oostburg26.16minMse   11.421  5:153.17-
44  Erik van Hengst?26.38minVse   11.264  5:203.131
45  Rita BijlZwijndrecht26.42minVse   11.236  5:203.121
46  Sonja Huigh (PR)Oostburg26.52minVse   11.166  5:223.101
47  Christiaan SpruitTerneuzen27.07minMse   11.063  5:253.07-
48  Annemiek Rijnberg (debuut) Zuidzande27.10minVse   11.043  5:263.07-
49  Leen ChampionSint Kruis27.18minVse   10.989  5:283.05-
50  Christi VermeireSint Kruis27.20minVse   10.976  5:283.05-
51  Sandra van Quekelberghe (debuut) Aardenburg27.24minVse   10.949  5:293.04-
52  Frans van de VeldenEindhoven27.29minMse   10.916  5:303.03-
53  van de VeldenEindhoven27.32minVse   10.896  5:303.03-
54  Hanny AdriaanseBergen op Zoom28.08minVse   10.664  5:382.96-
55  Etienne van de Veire (PR)Oostburg28.17minMse   10.607  5:392.95-
56  Mi de la ChambreTerneuzen28.31minVse   10.520  5:422.92-
57  Agnes de RidderZuiddorpe28.57minVse   10.363  5:472.88-
58  Jarno GabrielSleidinge29.37minMse   10.129  5:552.81-
59  Jonas van DurneHeidinge29.41minMse   10.107  5:562.81-
60  Carlos Verbuyt (debuut) IJzendijke29.45minMse   10.084  5:572.80-
61  Mia van de Veire (PR)Oostburg30.18minVse   9.901  6:042.75-
62  Kathleen VlietincKnokke30.54minVse   9.709  6:112.70-
63  Vera RappeKnokke31.00minVse   9.677  6:122.69-
64  Heidi LamoteKnokke32.45minVse   9.160  6:332.54-
65  Marijk SoulimansHoofdplaat33.03minVse   9.077  6:372.52-
66  Pia van Opdurp (PR)Schoondijke36.03minVse   8.322  7:132.31-
67  Suze OverkampNijmegen36.10minVse   8.295  7:142.30-
68  Rin van RoosmaleNijmegen36.11minMse   8.291  7:142.30-
69  Joland RijckaertZuidzande36.47minVse   8.156  7:212.27-
70  Do van den DeeleWachtebeke37.34minVse   7.986  7:312.22-
Mannen: 41 (58.57%) => M45=1 - Mse=40
Vrouwen: 29 (41.43%) => Vse=29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.066 seconden nodig om deze lijst met 433 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020