vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

17e Midwinter Halve Marathon

Cadzand-Bad, zondag 3 februari 2008 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Christophe de KetelaereEke1.14.22minMse   17.022  3:314.73667
2  Kris CauwelsTorhout1.14.44minMse   16.938  3:334.71655
3  Thomas BeimaertBeernem1.15.06minMse   16.856  3:344.68644
4  Peter de KetelaereEke1.15.15minMse   16.822  3:344.67640
5  Niels Koole (PR 1.07.15) Zoutelande1.15.18minMse   16.811  3:344.67638
6  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.15.41minM50   16.726  3:354.65626
7  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Hulst1.16.58minM35   16.447  3:394.57588
8  Cedric de CaluweBrugge1.17.30minMse   16.334  3:404.54572
9  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Middelburg1.17.36minM35   16.313  3:414.53570
10  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.18.49minMse   16.061  3:444.46535
11  Cliff van ThourmoutSimse1.19.18minMse   15.963  3:464.43521
12  Marco Ottjes (PR)Ossenisse1.19.26minM35   15.936  3:464.43518
13  Lous Wondergem (PR 1.18.52) Middelburg1.19.49minMse   15.859  3:474.41507
14  Marc Riemens (PR 1.18.44) Middelburg1.20.13minM35   15.780  3:484.38496
15  Jeroen SwinnenOostende1.20.24minMse   15.744  3:494.37491
16  Sonny MattonOostende1.20.31minMse   15.722  3:494.37488
17  Patrick van Quekelberghe (PR)Aardenburg1.20.46minM35   15.673  3:504.35482
18  Mark van de DriesscheKaprijke1.21.00minMse   15.628  3:504.34476
19  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.21.10minM35   15.596  3:514.33471
20  Freddy MeyerOudzele1.21.42minM50   15.494  3:524.30457
21  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.22.41minM35   15.310  3:554.25432
22  Patrick DecorteGistel1.23.05minMse   15.236  3:564.23422
23  Kris MartensAssebroek1.23.14minMse   15.208  3:574.22418
24  Albert VervaetAmandsberg1.23.16minM50   15.202  3:574.22418
25  Luc BrusseelGent1.23.19minM35   15.193  3:574.22416
26  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Middelburg1.23.25minM35   15.175  3:574.22414
27  Rik VanderbeekeAalter1.23.29minMse   15.163  3:574.21412
28  Rein-Jan Elenbaas (PR)Goes1.23.51minMse   15.097  3:584.19403
29  Gerard Posthuma (PR 1.21.19) Goes1.23.54minM35   15.088  3:594.19402
30  Alain van de BosscheGent1.24.40minMse   14.951  4:014.15384
31  Johan van OpstalOud-Gastel1.25.01minM35   14.889  4:024.14375
32  Joseph VanparysRamskapelle1.25.12minM35   14.857  4:024.13371
33  Dieter ColleOostrozebeke1.25.14minMse   14.852  4:024.13370
34  Joris CasierAssebroek1.25.16minMse   14.846  4:024.12369
35  Leon Jacobse (PR)Zoutelande1.25.18minMse   14.840  4:034.12369
36  Kees FrankenHalsteren1.25.20minM35   14.834  4:034.12368
37  Henk DeproostKortemark1.25.30minMse   14.805  4:034.11364
38  John Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee1.25.34minM35   14.794  4:034.11363
39  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.25.48minMse   14.753  4:044.10357
40  Maarten van GompelLovendegem1.25.58minMse   14.725  4:044.09353
41  Gabriel CiocanBrussel1.26.17minM35   14.671  4:054.08346
42  Dominique PattynIngelmunster1.26.22minMse   14.657  4:064.07344
43  Hugo BalanckZedelgem1.26.24minMse   14.651  4:064.07344
44  Bart CraenenBrugge1.26.26minMse   14.645  4:064.07343
45  Yves DepoorterKnokke1.26.28minMse   14.640  4:064.07342
46  Jan de MulderZeebrugge1.26.40minMse   14.606  4:064.06338
47  Marc NelisOedelgem1.26.52minM35   14.572  4:074.05333
48  Frank van LoonRoosendaal1.27.04minM35   14.539  4:084.04329
49  Erik DenyffHoutane1.27.07minMse   14.531  4:084.04328
50  Sebastiaan Heikoop (PR 1.22.41) Zierikzee1.27.09minM35   14.525  4:084.03327
51  Wim van Dijke (PR 1.23.24) Vlissingen1.27.12minM35   14.517  4:084.03326
52  Eddy BonneAalter1.27.15minMse   14.508  4:084.03325
53  Patrick Remortel (PR 1.23.43) Hulst1.27.17minM35   14.503  4:084.03324
54  Pascal BodsonStabroek1.27.30minMse   14.467  4:094.02319
55  Han van Achterberg (PR 1.26.44) Zierikzee1.27.39minM35   14.442  4:094.01316
56  Rien BastiaansenRucphen1.27.52minM50   14.406  4:104.00311
57  Eddy BassteBrugge1.28.00minM35   14.385  4:104.00309
58  Sepp Vermeulen (PR 1.05.40) Koewacht1.28.14minM35   14.347  4:113.99304
59  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.28.19minM35   14.333  4:113.98302
60  Christian BoehmeKnokke1.28.28minMse   14.309  4:123.97299
61  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.28.32minM35   14.298  4:123.97297
62  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.28.36minMse   14.287  4:123.97296
63  Frank Boerebach (PR)Hoek1.28.42minMse   14.271  4:123.96294
64  Bavo SierensSint-Laureins1.28.47minMse   14.258  4:123.96292
65  Peter TertooyRekkem1.29.01minMse   14.220  4:133.95287
66  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.29.05minMse   14.210  4:133.95286
67  Wim de VreeseGent1.29.08minMse   14.202  4:133.94285
68  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Vlissingen1.29.10minM35   14.196  4:143.94284
69  Erik LafortGent1.29.24minM35   14.159  4:143.93280
70  Nico RosWaarschoot1.29.33minMse   14.136  4:153.93277
71  Leon SwennenBilzen1.29.35minMse   14.130  4:153.93276
72  Fer Bouwens (PR 1.26.21) Zierikzee1.29.52minM35   14.086  4:163.91270
73  Fred Hendrikse (PR)Koudekerke1.29.55minMse   14.078  4:163.91269
74  B J FrankieOostduinkerke1.30.03minMse   14.057  4:163.90267
75  DesonuizeGent1.30.08minMse   14.044  4:163.90265
76  ???1.30.10minMse   14.039  4:163.90264
77  Archie Staal (PR 1.25.05) Nieuw-Haamstede1.30.13minM35   14.031  4:173.90263
78  Toon van AckerRiddervoorde1.30.15minMse   14.026  4:173.90263
79  Daan van HoorewegheBrussel1.30.20minMse   14.013  4:173.89261
80  Wilfried de Kort (PR)Axel1.30.23minM60   14.005  4:173.89260
81  Giel Joziasse (PR 1.23.58) Goes1.30.33minM35   13.980  4:183.88257
82  Marie SavelsKnokke1.30.37minMse   13.969  4:183.88255
83  Frederique Burkin (PR 1.25.14) Zuidzande1.30.44minV35   13.951  4:183.88475
84  Frank Verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.31.11minMse   13.882  4:193.86245
85  Karel VerbiestKnokke1.31.31minMse   13.832  4:203.84238
86  Annerel JolenteTollembeek1.31.37minV35   13.817  4:213.84455
87  Rob SmeitsDeinze1.31.42minMse   13.804  4:213.83235
88  Bart VerbeekGent1.32.00minMse   13.759  4:223.82229
89  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.32.04minMse   13.749  4:223.82228
90  Fran CausemaeckerSint-Jan in Eremo1.32.30minMse   13.685  4:233.80220
91  Jos Janse (PR 1.32.12) Middelburg1.32.36minM35   13.670  4:233.80218
92  Willy HemeryckSint Kruis1.32.39minMse   13.663  4:233.80218
93  Jeroen VerheyeGent1.32.54minMse   13.626  4:243.78213
94  Bart VerschaeveLichtervelde1.33.08minMse   13.592  4:253.78209
95  Jan StockmanKnokke1.33.11minMse   13.585  4:253.77208
96  Luc RykaertLembeke1.33.15minMse   13.575  4:253.77207
97  Patrick de Boevere (PR 1.24.26) Aardenburg1.33.20minM35   13.563  4:253.77205
98  Koenraad CousseeLichtervelde1.33.23minMse   13.555  4:263.77205
99  Luc GobeynSijsele1.33.26minM50   13.548  4:263.76204
100  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.33.28minV35   13.543  4:263.76413
101  Jan Rombout (PR 1.30.10) Zoutelande1.33.50minM35   13.490  4:273.75197
102  Christ KlaverdijkRoosendaal1.33.52minMse   13.486  4:273.75196
103  Henri van RaemdonckPutte1.33.54minM35   13.481  4:273.74196
104  Frits Vervaet (PR 1.32.30) Walsoorden1.33.58minMse   13.471  4:273.74195
105  Etienne de ToomZoetermeer1.34.21minM35   13.417  4:283.73188
106  Filip de WaeleBrugge1.34.29minM35   13.398  4:293.72186
107  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.34.37minM35   13.379  4:293.72184
108  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Delta Sport1.34.45minM35   13.360  4:293.71182
109  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Bruinisse1.34.47minM60   13.355  4:303.71181
110  Henk de BrauwerWaarschoot1.34.55minMse   13.336  4:303.70179
111  BehaegheHeurne1.34.58minMse   13.329  4:303.70178
112  Michael BorremansLovendegem1.35.00minM35   13.325  4:303.70177
113  Ray Cornips (PR 1.34.50) Waterlandkerkje1.35.03minMse   13.318  4:303.70177
114  Ivo de Bruyn (debuut) Heikant1.35.05minMse   13.313  4:303.70176
115  Chantal Koole (PR 1.30.19) Zoutelande1.35.07minVse   13.308  4:313.70377
116  Jan DeschachtAssebroek1.35.30minMse   13.255  4:323.68170
117  Franco UytendaeleZelzate1.35.35minMse   13.243  4:323.68168
118  Patrick VerburghBrugge1.35.37minMse   13.239  4:323.68168
119  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
120  MestdaghAssebroek1.35.41minMse   13.230  4:323.67167
121  Maarten de HeurThz1.35.48minMse   13.213  4:323.67165
122  Pascal van HulleMaldegem1.35.51minMse   13.207  4:333.67164
123  Ludwig Kouijzer (debuut) Koewacht1.35.53minMse   13.202  4:333.67163
124  Anita Joziasse (PR 1.30.18) Goes1.35.54minV35   13.200  4:333.67361
125  Peter DeclerckWaarschoot1.35.58minMse   13.191  4:333.66162
126  Eric van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.36.00minMse   13.186  4:333.66162
127  Patrick TemmermanKaprijke1.36.14minMse   13.154  4:343.65158
128  H KuyertTerneuzen1.36.20minMse   13.140  4:343.65157
129  Peter SlockDe Pinte1.36.23minMse   13.133  4:343.65156
130  Marc SysKnokke1.36.25minMse   13.129  4:343.65155
131  Heyn CleeneMerelbeke1.36.32minMse   13.113  4:353.64154
132  Johan BallegeerAssebroek1.36.34minMse   13.109  4:353.64153
133  Sandra CauwelsBeveren1.36.36minVse   13.104  4:353.64347
134  Geert DeclerckGent1.36.38minMse   13.100  4:353.64152
135  HJug VandenbergheVarsenare1.36.41minMse   13.093  4:353.64151
136  Kees-Pieter Geschiere (PR)Serooskerke1.36.43minMse   13.088  4:353.64151
137  Johan Huigh (PR 1.35.57) Schoondijke1.37.09minMse   13.030  4:363.62144
138  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Middelburg1.37.12minM50   13.023  4:363.62144
139  Dieter van RoyeBrugge1.37.14minMse   13.019  4:373.62143
140  Dominiq Guilbert?1.37.17minM35   13.012  4:373.61143
141  Paul Noomen (PR 1.33.30) Zierikzee1.37.38minM35   12.965  4:383.60138
142  Hanno de Hoon (PR 1.36.24) Terneuzen1.37.52minMse   12.934  4:383.59134
143  Eric SierensMaldegem1.37.55minMse   12.928  4:383.59134
144  Dave Ruissen (PR 1.34.06) Oost-Souburg1.37.57minMse   12.923  4:393.59133
145  Peter LemaireTorhout1.37.59minMse   12.919  4:393.59133
146  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Rotterdam1.38.16minMse   12.882  4:393.58129
147  Bert VerbekeSint-Gillis-Waas1.38.19minMse   12.875  4:403.58128
148  Paul de BaereErrtvelde1.38.26minMse   12.860  4:403.57126
149  Bart CosynGent1.38.32minMse   12.847  4:403.57125
150  Jeroen LecluyseKortrijk1.38.35minMse   12.840  4:403.57124
151  Hugo de KeselErtvelde1.38.38minMse   12.834  4:413.56124
152  Erik NuytsEeklo1.38.49minMse   12.810  4:413.56121
153  Ron de WaalTerneuzen1.38.54minMse   12.799  4:413.56120
154  Marc ClaeysErtvelde1.38.59minMse   12.789  4:423.55119
155  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.39.02minM40   12.782  4:423.55118
156  Monique Allefs (PR 1.34.19) Hulst1.39.06minV35   12.773  4:423.55298
157  Rik VandersmissenHoboken1.39.11minMse   12.763  4:423.55116
158  Ferdie de Klerk (PR 1.32.58) Terneuzen1.39.14minM60   12.756  4:423.54116
159  Dirk de SmulKnesselare1.39.17minMse   12.750  4:423.54115
160  Jacky Lambert (PR)Hulst1.39.21minMse   12.741  4:433.54114
161  Rudy Neve (PR 1.31.21) Sint Jansteen1.39.24minM50   12.735  4:433.54114
162  P BellaertErtvelde1.39.29minMse   12.724  4:433.53113
163  Danny van HammeErtvelde1.39.32minMse   12.718  4:433.53112
164  E KluwhaarVeere1.39.34minMse   12.714  4:433.53111
165  Elve LombaertLichtervelde1.39.36minMse   12.709  4:433.53111
166  Christ VerhaegheZwijnaarde1.39.46minMse   12.688  4:443.52109
167  VancampoGent1.39.49minMse   12.682  4:443.52108
168  Jan de MitsEvergem1.39.51minMse   12.678  4:443.52108
169  Jacky Luitwieler (PR 1.30.43) Vlissingen1.39.53minM35   12.673  4:443.52107
170  WelvaertOosteeklo1.39.55minMse   12.669  4:443.52107
171  Karin BakkerRoeselaere1.40.04minVse   12.650  4:453.51281
172  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.40.21minMse   12.614  4:453.50102
173  Jacco Pleune (PR 1.34.06) Serooskerke1.40.24minMse   12.608  4:463.50101
174  Saskia Goole (PR 1.35.05) Kapelle-Biezelinge1.40.26minV35   12.604  4:463.50274
175  Mario Scherbeijn (PR 1.36.15) Cadzand1.40.41minMse   12.573  4:463.4998
176  Els RoggemanBrugge1.40.47minVse   12.560  4:473.49268
177  Francky DebeufLichtervelde1.40.49minMse   12.556  4:473.4996
178  Wilfr VierstraeteTorhout1.40.54minMse   12.546  4:473.4895
179  VileynBlankenberge1.41.02minMse   12.529  4:473.4894
180  Ronny LoeteSint-Jan in Eremo1.41.04minMse   12.525  4:473.4893
181  Ruud Cornelis (PR)Breskens1.41.14minMse   12.504  4:483.4791
182  Ronald de Rijke (PR 1.36.52) Middelburg1.41.16minM35   12.500  4:483.4791
183  Freddy DebbautWenduine1.41.18minMse   12.496  4:483.4790
184  Jan NaeyaertHeist1.41.24minMse   12.484  4:483.4789
185  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Zuidzande1.41.29minMse   12.473  4:493.4688
186  Marnix CallewaertBrugge1.41.33minMse   12.465  4:493.4688
187  Frank VerhoevenDilbeek1.41.38minMse   12.455  4:493.4687
188  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.41.40minMse   12.451  4:493.4686
189  J HinnomanTerneuzen1.42.21minMse   12.368  4:513.4479
190  Andre VerstryngeMaldegem1.42.23minMse   12.364  4:513.4378
191  Jacco Schroevers (PR 1.29.44) Middelburg1.42.25minMse   12.360  4:513.4378
192  Digna de Boer (PR)Burgh-Haamstede1.42.29minV55   12.352  4:513.43239
193  Carlo de Smit (PR)Breskens1.42.31minMse   12.348  4:523.4377
194  Rinus Reijngoudt (PR 1.35.28) Terneuzen1.42.36minM35   12.338  4:523.4376
195  Joeri SchepersAalter1.42.38minMse   12.334  4:523.4376
196  Kurt TaghonZomergem1.42.40minMse   12.330  4:523.4275
197  Jo DannianHeusden1.42.43minMse   12.324  4:523.4275
198  Tanja CleppeBrugge1.42.47minVse   12.316  4:523.42234
199  Odette BoesAsse1.42.49minVse   12.312  4:523.42233
200  Luk NonnemanBrugge1.42.52minMse   12.306  4:533.4273
201  Robby DensBonheiden1.42.59minMse   12.292  4:533.4172
202  Jean-Pierre LepoudreIchtegem1.43.04minMse   12.282  4:533.4171
203  Andrea VerhoteEernegem1.43.06minVse   12.278  4:533.41228
204  Koen BollenAntwerpen1.43.10minMse   12.270  4:533.4170
205  Els BruylandtBerlare1.43.26minVse   12.238  4:543.40223
206  Gert de VosBerlare1.43.27minMse   12.236  4:543.4067
207  Corneel Soeting (debuut) Groede1.43.29minMse   12.232  4:543.4067
208  Luc GoethalsLembeke1.43.32minM35   12.226  4:543.4066
209  Herman WoutersZwijndrecht1.43.34minMse   12.223  4:553.4066
210  John Kommer (PR 1.33.56) Kerkwerve1.43.45minM35   12.201  4:553.3964
211  Jackie Koole (PR)Koudekerke1.43.52minMse   12.187  4:553.3963
212  Patr VandenbergheBelg1.43.59minM50   12.174  4:563.3862
213  Peter Schurink (PR)Vlissingen1.44.01minMse   12.170  4:563.3862
214  Kees BraspenningHoeven1.44.03minM60   12.166  4:563.3861
215  Andre Maes (debuut) Terneuzen1.44.08minMse   12.156  4:563.3861
216  Peter BogersBergen op Zoom1.44.13minMse   12.146  4:563.3760
217  Joost RamanEvergem1.44.19minMse   12.135  4:573.3759
218  Rens Bosman (PR)Middelburg1.44.23minMse   12.127  4:573.3758
219  Georges Goole (debuut) Zuiddorpe1.44.26minMse   12.121  4:573.3758
220  Paul ObbelsNijlen1.44.31minMse   12.111  4:573.3657
221  Noel Verbrugge (debuut) Axel1.44.38minMse   12.098  4:583.3656
222  Matti BuysseStekene1.44.41minVse   12.092  4:583.36203
223  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.44.43minMse   12.088  4:583.3655
224  Patrick Sutter (PR 1.41.14) Oostburg1.44.47minMse   12.081  4:583.3655
225  Ronny GoethalsSint-Jan in Eremo1.44.50minMse   12.075  4:583.3554
226  Jan van der Linde (PR 1.28.09) Oostburg1.44.52minM50   12.071  4:583.3554
227  Vincent MysGent1.44.54minMse   12.067  4:583.3554
228  Frans Daalman (PR 1.40.20) Breskens1.44.56minMse   12.063  4:583.3553
229  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zuiddorpe1.44.59minMse   12.058  4:593.3553
230  Chris Verhage (debuut) Zaamslag1.45.00minMse   12.056  4:593.3553
231  Andre Crucq (PR 1.36.37) Vlissingen1.45.08minMse   12.040  4:593.3452
232  J SchoonbakkerTerneuzen1.45.11minMse   12.035  4:593.3451
233  Marc DeschachtZeebrugge1.45.35minMse   11.989  5:003.3348
234  J van Cuyck (PR)Retranchement1.45.52minMse   11.957  5:013.3245
235  Dennis de Nooijer (PR 1.39.07) Vlissingen1.45.54minMse   11.953  5:013.3245
236  Lennart Piek (PR 1.34.23) Hulst1.46.03minMse   11.936  5:023.3244
237  Frank BraspennincxAbsdale1.46.16minMse   11.912  5:023.3142
238  Albert de KetelaereBrugge1.46.25minMse   11.895  5:033.3041
239  Lieve SuffeysBrugge1.46.27minVse   11.891  5:033.30177
240  Frank van Boxtel (PR)Vlissingen1.46.29minM50   11.888  5:033.3040
241  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.46.31minM35   11.884  5:033.3040
242  Corine van HulleErtvelde1.46.33minVse   11.880  5:033.30175
243  Mario WautersErtvelde1.46.34minMse   11.878  5:033.3040
244  Roland BousemaereKnokke1.46.36minMse   11.875  5:033.3040
245  Gerard de Nooijer (PR)Oost-Souburg1.46.38minMse   11.871  5:033.3039
246  Cor de Jonge (PR 1.43.14) Terneuzen1.46.41minM35   11.865  5:033.3039
247  Ab Louws (PR)Oost-Souburg1.46.47minMse   11.854  5:043.2938
248  Patri SchattenmanDrongen1.46.50minMse   11.849  5:043.2938
249  de WulfLandegem1.46.52minMse   11.845  5:043.2938
250  Cees van den Bulck (PR 1.16.38) Middelburg1.46.55minMse   11.840  5:043.2937
251  Franky GevaertDamme1.46.58minMse   11.834  5:043.2937
252  Hilde D'hontGent1.47.01minVse   11.829  5:043.29169
253  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.47.05minMse   11.821  5:053.2836
254  Kurt NotteOostakker1.47.13minMse   11.806  5:053.2835
255  Leon Bisschops (PR 1.42.20) Biervliet1.47.38minMse   11.761  5:063.2732
256  Eugene Louwerse (PR 1.47.12) Middelburg1.47.40minM50   11.757  5:063.2732
257  Lena de Wilde (PR)Vlissingen1.47.45minV35   11.748  5:063.26159
258  Johan de BoeverMelle1.47.55minMse   11.730  5:073.2630
259  Veerle MaertensIngelmunster1.48.01minVse   11.719  5:073.26155
260  Chris ArschootZedelgem1.48.05minMse   11.712  5:073.2529
261  Jorgen SoeteTorhout1.48.08minMse   11.706  5:083.2529
262  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen1.48.10minMse   11.703  5:083.2529
263  Kristof LaereLokeren1.48.18minMse   11.688  5:083.2528
264  Fran AertselaereZwijndrecht1.48.21minMse   11.683  5:083.2527
265  Gasto EylenboschRoosendaal1.48.26minMse   11.674  5:083.2427
266  JeanP HallemansSchepdaal1.48.28minMse   11.670  5:083.2427
267  Eric Kersten (debuut) Zuiddorpe1.48.36minMse   11.656  5:093.2426
268  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.48.40minMse   11.649  5:093.2425
269  Eric Oskam (debuut) Vlissingen1.48.42minM35   11.645  5:093.2325
270  Ko de Braal (PR 1.48.36) Terneuzen1.48.45minMse   11.640  5:093.2325
271  Arno van Trigt (PR)Goes1.49.17minM50   11.583  5:113.2222
272  Christia HienschTerneuzen1.49.21minMse   11.576  5:113.2221
273  Joris CallensKnokke1.49.23minMse   11.573  5:113.2121
274  Izak Maldegem (debuut) Kortgene1.49.26minMse   11.567  5:113.2121
275  Paul van BergenEtten-Leur1.49.29minMse   11.562  5:113.2121
276  Guy AbryDeurne1.49.35minMse   11.551  5:123.2120
277  Wilma Polderdijk (PR)Domburg1.49.37minV35   11.548  5:123.21134
278  Dirk KeukeleireBrugge1.49.47minMse   11.530  5:123.2019
279  Marc van Waes (PR 1.47.58) IJzendijke1.49.51minMse   11.523  5:123.2019
280  Ronny SavelsKnokke1.49.53minMse   11.520  5:133.2019
281  Kees HaltersSprundel1.49.55minMse   11.516  5:133.2018
282  Marieke van Belzen (PR 1.49.30) Vlissingen1.49.59minVse   11.509  5:133.20130
283  Michel VanheelMiddelkerke1.50.06minMse   11.497  5:133.1917
284  Peter-Paul Stokvis (PR 1.47.13) Kortgene1.50.11minMse   11.489  5:133.1917
285  Lisette WouytersBilzen1.50.13minVse   11.485  5:133.19127
286  Michel SchipperOostburg1.50.19minMse   11.475  5:143.1916
287  Selena TemmermanKemkeze1.50.24minVse   11.466  5:143.19125
288  Gunther CockKemkeze1.50.26minMse   11.463  5:143.1816
289  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.50.39minM35   11.440  5:153.1815
290  Martine GoossensStekene1.50.42minVse   11.435  5:153.18121
291  Herman Abbink (PR 1.42.02) Goes1.50.49minM50   11.423  5:153.1714
292  Vrouw??1.50.55minVse   11.413  5:153.17118
293  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.51.13minM35   11.382  5:163.1612
294  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.51.25minMse   11.361  5:173.1611
295  Erwin JansenOost-Souburg1.52.16minMse   11.275  5:193.138
296  Kees Jansen (PR)Goes1.52.32minMse   11.249  5:203.127
297  Patrick OssieurWenduine1.53.08minMse   11.189  5:223.115
298  Ab Delzenne (PR)Terneuzen1.53.12minMse   11.182  5:223.115
299  Mieke VannesteLichtervelde1.53.29minVse   11.155  5:233.1090
300  Chris van CanneytVeldegem1.53.41minMse   11.135  5:233.094
301  Bob AdamAartrijke1.53.43minMse   11.132  5:233.094
302  Martin ClaeysBrugge1.54.00minMse   11.104  5:243.083
303  Huguette Declercq (PR 1.29.51) Vlissingen1.54.15minV35   11.080  5:253.0882
304  Cor Lakerveld (PR 1.52.32) Terneuzen1.54.19minMse   11.073  5:253.083
305  Tonny van Mulken (PR 1.48.38) Breskens1.54.23minMse   11.067  5:253.073
306  Marinka AckeBrugge1.54.25minVse   11.064  5:253.0781
307  Michel BerlinskiKnokke1.54.28minMse   11.059  5:263.072
308  Dirk CraemerBrugge1.54.37minMse   11.044  5:263.072
309  Elisa Rijk (PR 1.33.36) Schoondijke1.54.43minVse   11.035  5:263.0778
310  Werner HamannGretroth1.54.55minMse   11.015  5:273.062
311  Luc de KoningZwijndrecht1.55.05minMse   10.999  5:273.061
312  Hans SoulliaerOostkamp1.55.08minMse   10.995  5:273.051
313  Jules NeyensBlankenberge1.55.13minMse   10.987  5:283.051
314  Wim Huigh (PR 1.53.31) Cadzand1.55.34minMse   10.953  5:293.041
315  Sabine DehimeneSt Denijs1.55.52minVse   10.925  5:303.0367
316  Carlos de Smit (PR 1.48.04) Sluis1.55.55minMse   10.920  5:303.03-
317  Ketrien AnnysGistel1.55.56minVse   10.919  5:303.0367
318  Pol VannesteLichtervelde1.55.59minMse   10.914  5:303.03-
319  Alex BooneKnokke1.56.07minMse   10.902  5:303.03-
320  Martine de MeyerSijsele1.56.13minVse   10.892  5:313.0364
321  Luc ThierieKnokke1.56.28minMse   10.869  5:313.02-
322  Pietjan Platschorre (PR 1.52.00) Kortgene1.56.31minMse   10.864  5:313.02-
323  Jaene JansmaKnokke1.56.34minVse   10.859  5:323.0261
324  Ron van OverloopSchoondijke1.56.37minMse   10.855  5:323.02-
325  ???1.56.54minMse   10.828  5:323.01-
326  Philib VlaemninckEeklo1.56.58minM35   10.822  5:333.01-
327  Frans RemoortereOostburg1.57.01minMse   10.818  5:333.00-
328  Claudine Goethals (debuut) Aardenburg1.57.07minVse   10.808  5:333.0057
329  Bernhar VanasscheKnokke1.57.10minM50   10.804  5:333.00-
330  Carine SteelsStekene1.57.11minVse   10.802  5:333.0056
331  Greet LeuridanSt Michels1.57.19minVse   10.790  5:343.0055
332  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Oostburg1.57.45minMse   10.750  5:352.99-
333  Ronnie Scherbeijn (PR)Cadzand1.57.49minMse   10.744  5:352.98-
334  Gle VandenbrouckeLonderzeel1.58.14minMse   10.706  5:362.97-
335  Lenie van Kleven (PR 1.42.04) Vlissingen1.58.36minV35   10.673  5:372.9645
336  Roger OckeBresaken1.58.56minMse   10.643  5:382.96-
337  Marco Minderhoud (debuut) Nieuwvliet1.59.09minMse   10.624  5:392.95-
338  Alain de SmetDrongen1.59.13minMse   10.618  5:392.95-
339  Jeroen Hage (PR 1.39.32) Middelburg1.59.18minM35   10.611  5:392.95-
340  Theo MeerveldPhilippine1.59.24minMse   10.602  5:402.94-
341  Gilb ScheldewaertSint Amandsberg2.00.26minMse   10.511  5:432.92-
342  Kees Traas (debuut) Kapelle-Biezelinge2.00.31minMse   10.504  5:432.92-
343  Mark van Leijden (PR 1.42.34) Goes2.00.37minMse   10.495  5:432.92-
344  Erik VerburghKnokke2.01.03minMse   10.457  5:442.90-
345  Inge FlorizooneKnokke2.01.05minVse   10.454  5:442.9029
346  Carine VanDaelKnokke2.01.07minVse   10.451  5:442.9029
347  Jos van ReenNijmegen2.03.17minMse   10.268  5:512.85-
348  Ann VanpaeverBrugge2.04.22minVse   10.178  5:542.8313
349  Andre Kramer (PR 1.38.54) Yerseke2.04.41minMse   10.153  5:552.82-
350  Sarijke Aerts (PR)Middelburg2.04.59minVse   10.128  5:552.8111
351  Marion Leenpoel (PR)Kamperland2.05.05minVse   10.120  5:562.8110
352  Christop MoortelBrugge2.05.15minMse   10.107  5:562.81-
353  Bonnie Visser (PR)Middelburg2.05.25minVse   10.093  5:572.809
354  Veronique BurghgraveZedelgem2.06.41minVse   9.992  6:002.786
355  Rudy VeldeWachtebeke2.08.01minMse   9.888  6:042.75-
356  Truus van ReenNijmegen2.08.18minVse   9.866  6:052.742
357  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.08.20minVse   9.864  6:052.742
358  Geoffrey LejeuneRonse2.10.57minMse   9.667  6:122.69-
359  Marjan Bonte (debuut) Middelburg2.13.23minVse   9.490  6:192.64-
360  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.13.25minMse   9.488  6:192.64-
361  Carla van de WeijdeWaddinxveen2.13.58minVse   9.449  6:212.62-
362  Erwin van de Maas (PR 1.43.31) Oudelande2.14.55minMse   9.382  6:242.61-
363  Bruce BastienRonse2.15.21minMse   9.352  6:252.60-
Mannen: 313 (86.23%) => M35=53 - M40=1 - M50=14 - M60=4 - Mse=241
Vrouwen: 50 (13.77%) => V35=10 - V55=1 - Vse=39

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Kris DerveauxOostende16.50minMse   17.822  3:224.95516
2  Gerdi PennynckNazareth17.09minMse   17.493  3:264.86471
3  Robin de Vos (PR 17.45) Kattendijke17.48minMse   16.854  3:344.68386
4  van de SteeneGent18.11minMse   16.499  3:384.58340
5  Van Den BosscheBrugge20.02minMse   14.975  4:004.16158
6  Michel de Ruijsscher (PR)Breskens20.06minMse   14.925  4:014.15153
7  Fran├žois van de Broecke (PR)Breskens20.14minMse   14.827  4:034.12143
8  Franklin van Anrooij (PR 15.38) Kapelle-Biezelinge20.42minMse   14.493  4:084.03110
9  Edwin Huigh (PR 21.15) Oostburg21.23minMse   14.030  4:173.9069
10  Patrick de Vos (PR 15.27) Kattendijke21.43minMse   13.814  4:213.8452
11  Terese van Lare (PR)Sluis21.48minVse   13.761  4:223.82207
12  Wouter Thomaes (debuut) Oostburg22.13minMse   13.503  4:273.7532
13  Mare de BaetsHeusden22.15minMse   13.483  4:273.7531
14  Ronnie le CoqRuddervoorde22.17minMse   13.463  4:273.7430
15  Leo Kaijser (PR)Terneuzen22.36minMse   13.274  4:313.6920
16  Bart van Trigt (PR 16.56) Goes22.53minMse   13.110  4:353.6413
17  Fran├žois van de Broecke (PR 20.14) Breskens22.55minMse   13.091  4:353.6412
18  Dietmar BehetOberhausen22.57minMse   13.072  4:353.6311
19  Jasper RamanEvergem22.59minMse   13.053  4:363.6311
20  Jan Engelaar (debuut) Oostburg23.08minMse   12.968  4:383.608
21  He van den BorreDestelbergen23.38minMse   12.694  4:443.532
22  Tessa CroisBrugge23.51minVse   12.579  4:463.4973
23  Eddy JansenBreskens23.54minMse   12.552  4:473.491
24  Brecht StabinckKnokke23.56minMse   12.535  4:473.481
25  E de MunckTerneuzen24.01minMse   12.491  4:483.471
26  Jean-Pierre de CaluweBrugge24.07minMse   12.440  4:493.461
27  CoppejansBrugge24.14minMse   12.380  4:513.44-
28  Jonas VerhoevenDilbeek24.26minMse   12.278  4:533.41-
29  Theo Kappetein (debuut) Vlissingen24.50minM45   12.081  4:583.36-
30  Veronique Vasseur (debuut) Oostburg24.53minVse   12.056  4:593.3532
31  Carla Zegers (PR)Koewacht24.56minVse   12.032  4:593.3431
32  Liselot Kaijser (debuut) Terneuzen25.06minVse   11.952  5:013.3226
33  Stefan van Damme (debuut) Terneuzen25.10minMse   11.921  5:023.31-
34  Maureen WispelaerDen Bosch25.14minVse   11.889  5:033.3022
35  Johan de Wispelaere (debuut) Sint Kruis25.35minMse   11.726  5:073.26-
36  David GhysensAaigem25.42minMse   11.673  5:083.24-
37  Rubin DhontSint-Laureins25.45minMse   11.650  5:093.24-
38  Lieve GeldhofGistel25.47minVse   11.635  5:093.2310
39  Andreas NonnemanBrugge25.55minMse   11.576  5:113.22-
40  Nancy MaertenEeklo25.58minVse   11.553  5:123.217
41  Ingrid VerheijeBreskens26.07minVse   11.487  5:133.195
42  Guy BrusseelGent26.10minMse   11.465  5:143.18-
43  Arjen Luteijn (PR 23.22) Oostburg26.16minMse   11.421  5:153.17-
44  Erik van Hengst?26.38minVse   11.264  5:203.131
45  Rita BijlZwijndrecht26.42minVse   11.236  5:203.121
46  Sonja Huigh (PR)Oostburg26.52minVse   11.166  5:223.101
47  Christiaan SpruitTerneuzen27.07minMse   11.063  5:253.07-
48  Annemiek Rijnberg (debuut) Zuidzande27.10minVse   11.043  5:263.07-
49  Leen ChampionSint Kruis27.18minVse   10.989  5:283.05-
50  Christi VermeireSint Kruis27.20minVse   10.976  5:283.05-
51  Sandra van Quekelberghe (debuut) Aardenburg27.24minVse   10.949  5:293.04-
52  Frans van de VeldenEindhoven27.29minMse   10.916  5:303.03-
53  van de VeldenEindhoven27.32minVse   10.896  5:303.03-
54  Hanny AdriaanseBergen op Zoom28.08minVse   10.664  5:382.96-
55  Etienne van de Veire (PR)Oostburg28.17minMse   10.607  5:392.95-
56  Mi de la ChambreTerneuzen28.31minVse   10.520  5:422.92-
57  Agnes de RidderZuiddorpe28.57minVse   10.363  5:472.88-
58  Jarno GabrielSleidinge29.37minMse   10.129  5:552.81-
59  Jonas van DurneHeidinge29.41minMse   10.107  5:562.81-
60  Carlos Verbuyt (debuut) IJzendijke29.45minMse   10.084  5:572.80-
61  Mia van de Veire (PR)Oostburg30.18minVse   9.901  6:042.75-
62  Kathleen VlietincKnokke30.54minVse   9.709  6:112.70-
63  Vera RappeKnokke31.00minVse   9.677  6:122.69-
64  Heidi LamoteKnokke32.45minVse   9.160  6:332.54-
65  Marijk SoulimansHoofdplaat33.03minVse   9.077  6:372.52-
66  Pia van Opdurp (PR)Schoondijke36.03minVse   8.322  7:132.31-
67  Suze OverkampNijmegen36.10minVse   8.295  7:142.30-
68  Rin van RoosmaleNijmegen36.11minMse   8.291  7:142.30-
69  Joland RijckaertZuidzande36.47minVse   8.156  7:212.27-
70  Do van den DeeleWachtebeke37.34minVse   7.986  7:312.22-
Mannen: 41 (58.57%) => M45=1 - Mse=40
Vrouwen: 29 (41.43%) => Vse=29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.815 seconden nodig om deze lijst met 433 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020