dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

31e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 21 november 1998 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  John VermeuleMiddelburg28.06minMse   17.189  3:294.77-
2  Jeroen PuntLPK28.39minMse   16.859  3:344.68+0:33
3  Jan-Willem SchaarAV Sliedrecht28.42minMse   16.829  3:344.67+0:36
4  Robin PuntLPK28.45minMse   16.800  3:344.67+0:39
5  Fouad FertouteSpirit28.46minMse   16.790  3:344.66+0:40
6  Theo RaboutDynamica29.17minMse   16.494  3:384.58+1:11
7  Frans RoelofsAV'5629.23minMse   16.438  3:394.57+1:17
8  Husseen Amare GeeleDelta Sport29.29minMse   16.382  3:404.55+1:23
9  Wilfried van MeerScorpio29.31minMse   16.364  3:404.55+1:25
10  Jaco LuijendijkLeiden Atletiek29.39minMse   16.290  3:414.53+1:33
11  Pieter HeggenSpark29.59minMse   16.109  3:434.47+1:53
12  Johan van de BrandenTHOR30.01minMse   16.091  3:444.47+1:55
13  Henk van VelzenLeiden Atletiek30.10minM45   16.011  3:454.45+2:04
14  Ruud WoordTHOR30.17minM40   15.949  3:464.43+2:11
15  Jan ZuidwegSommelsdijk30.24minM40   15.888  3:474.41+2:18
16  Roelof FliermanLeiden Atletiek30.39minMse   15.759  3:484.38+2:33
17  Joost de KlerkAV'5630.48minMse   15.682  3:504.36+2:42
18  Rikkert van AssouwParcival30.51minMse   15.656  3:504.35+2:45
19  Rob van de ValkOlympus7030.53minMse   15.640  3:504.34+2:47
20  Michel AandewielSparta30.54minMse   15.631  3:504.34+2:48
21  Ronald OvaaAVVN30.56minMse   15.614  3:514.34+2:50
22  Leo KlaasseVoorne Atl31.11minM40   15.489  3:524.30+3:05
23  Ronald VeerbeekParcival31.14minMse   15.464  3:534.30+3:08
24  Wouter van KleefSpark31.21minMse   15.407  3:544.28+3:15
25  Bart de KosterDynamica31.22minMse   15.399  3:544.28+3:16
26  Corne DaaneDynamica31.25minMse   15.374  3:544.27+3:19
27  Ron le RoyDynamica31.27minMse   15.358  3:544.27+3:21
28  Eric DeijnenDynamica31.36minMse   15.285  3:564.25+3:30
29  Kees van KoeveringeAV'5631.37minMse   15.277  3:564.24+3:31
30  Jan van BennekomSpirit31.53minMse   15.149  3:584.21+3:47
31  Ton van VeerAVVN31.54minMse   15.141  3:584.21+3:48
32  Wim VosDynamica31.56minMse   15.125  3:584.20+3:50
33  Rene EversAchilles32.00minM40   15.094  3:594.19+3:54
34  Piet WesterweeleWielingen32.14minM40   14.984  4:004.16+4:08
35  Lion van LuijkDynamica32.16minMse   14.969  4:004.16+4:10
36  Joel GeurtsParcival32.20minMse   14.938  4:014.15+4:14
37  Kees de CromSpado32.21minM45   14.930  4:014.15+4:15
38  Peter RamsteijnDynamica32.25minMse   14.900  4:024.14+4:19
39  Bennie van HuizenSommelsdijk32.27minMse   14.884  4:024.13+4:21
40  Kees DijkmanDelta Sport32.37minMse   14.808  4:034.11+4:31
41  Han van AchterbergDelta Sport32.38minMse   14.801  4:034.11+4:32
42  Wilko de VosAV'5632.41minMse   14.778  4:044.11+4:35
43  Kees FrankenSpado32.46minMse   14.741  4:044.09+4:40
44  Hennie van VelzenLPK32.50minMse   14.711  4:054.09+4:44
45  Wim BesuijenDynamica32.51minM45   14.703  4:054.08+4:45
46  Marcel HorrocksSparta32.52minMse   14.696  4:054.08+4:46
47  Ko EversdijkAV'5632.53minM40   14.688  4:054.08+4:47
48  Rens BostelaarDynamica32.56minMse   14.666  4:054.07+4:50
49  Hans GerritsenDynamica32.59minM40   14.644  4:064.07+4:53
50  Werner MannieTHOR33.00minMse   14.636  4:064.07+4:54
51  Nico PlaatzerLeiden Atletiek33.01minM40   14.629  4:064.06+4:55
52  Ron DellebekeDynamica33.07minM40   14.585  4:074.05+5:01
53  Herbert ZoonSommelsdijk33.09minMse   14.570  4:074.05+5:03
54  Patrick de BoevereSchelde Sport33.13minMse   14.541  4:084.04+5:07
55  Pieter van HorssenDynamica33.16minM45   14.519  4:084.03+5:10
56  Jan van HassentSommelsdijk33.18minM40   14.505  4:084.03+5:12
57  Ronald ReicheSparta33.20minMse   14.490  4:084.03+5:14
58  John RosmolenSpirit33.21minM40   14.483  4:094.02+5:15
59  Armand StolkSpirit33.22minM40   14.476  4:094.02+5:16
60  Maurice van WijkSpirit33.23minMse   14.468  4:094.02+5:17
61  Manfred MeulmeesterDynamica33.26minMse   14.447  4:094.01+5:20
62  Albert van de BedumSpark33.31minMse   14.411  4:104.00+5:25
63  Cor de JonghScorpio33.35minM40   14.382  4:104.00+5:29
64  Wout VisserSommelsdijk33.36minM45   14.375  4:103.99+5:30
65  Wilco de SchipperDynamica33.38minMse   14.361  4:113.99+5:32
66  Teun de JongSpirit33.39minM40   14.354  4:113.99+5:33
67  Erik PoppeDynamica33.42minMse   14.332  4:113.98+5:36
68  Edwin StolkSommelsdijk33.44minMse   14.318  4:113.98+5:38
69  Eddy SmitDelta Sport33.48minM50   14.290  4:123.97+5:42
70  Arie van DijkSommelsdijk33.52minM45   14.262  4:123.96+5:46
71  Marius BesuijenDynamica33.57minMse   14.227  4:133.95+5:51
72  Freek BoersTHOR34.06minMse   14.164  4:143.93+6:00
73  Jos den HollanderAV'5634.11minMse   14.130  4:153.92+6:05
74  Paul van de BurgAVVN34.16minMse   14.095  4:153.92+6:10
75  Wim WoutersAV'5634.19minM40   14.075  4:163.91+6:13
76  Job MatthijsseDynamica34.23minM50   14.048  4:163.90+6:17
77  Kees van 't ZelfdeSommelsdijk34.27minM45   14.020  4:173.89+6:21
78  Peter VaderDelta Sport34.29minMse   14.007  4:173.89+6:23
79  Leo KatsDynamica34.37minM40   13.953  4:183.88+6:31
80  Aad HoekSommelsdijk34.44minM45   13.906  4:193.86+6:38
81  Jan MarijnissenScorpio34.49minM45   13.873  4:203.85+6:43
82  Willy VerbistDynamica35.01minM45   13.793  4:213.83+6:55
83  Eric SmitsPAC35.09minMse   13.741  4:223.82+7:03
84  Rinie van DijkeDelta Sport35.10minM45   13.735  4:223.82+7:04
85  Rien de WildeAV'5635.18minMse   13.683  4:233.80+7:12
86  Wim RooseAV'5635.19minM45   13.676  4:233.80+7:13
87  Kees van BlooisSpirit35.20minM40   13.670  4:233.80+7:14
88  Cees HartDelta Sport35.26minMse   13.631  4:243.79+7:20
89  Gerard van WissenSpirit35.27minM45   13.625  4:243.78+7:21
90  Marcel v IeperenAVSprint35.28minMse   13.618  4:243.78+7:22
91  Henk HoogerwerfVoorne Atl35.35minM45   13.574  4:253.77+7:29
92  Lein LievenseDynamica35.37minM45   13.561  4:253.77+7:31
93  Marc op 't HofAV'5635.37minMse   13.561  4:253.77+7:31
94  John GuequierreDynamica35.45minM45   13.510  4:263.75+7:39
95  Robert KraaijenbrinkDelta Sport36.06minMse   13.380  4:293.72+8:00
96  Victor de MouraPAC36.08minMse   13.367  4:293.71+8:02
97  Guus van PoeterenLeiden Atletiek36.16minM45   13.318  4:303.70+8:10
98  Kees de WinterAV'5636.17minM40   13.312  4:303.70+8:11
99  Ruud SundermeijerSpirit36.18minM45   13.306  4:313.70+8:12
100  Ron AbuysAVVN36.18minM55   13.306  4:313.70+8:12
101  Henk RouwKapelle-Biezelinge36.20minM50   13.294  4:313.69+8:14
102  Karel van de GruiterDynamica36.21minM50   13.287  4:313.69+8:15
103  Rob GeldofDynamica36.24minMse   13.269  4:313.69+8:18
104  Peter JordaanSommelsdijk36.26minM40   13.257  4:323.68+8:20
105  Huug SalaAVVN36.37minM45   13.191  4:333.66+8:31
106  Tonny de RuijterDynamica36.39minM50   13.179  4:333.66+8:33
107  Steven van de VeireWielingen36.41minMse   13.167  4:333.66+8:35
108  Hans TaaleSommelsdijk36.42minM40   13.161  4:343.66+8:36
109  Andre LemsDelta Sport36.45minMse   13.143  4:343.65+8:39
110  Marinus van AltenaSommelsdijk36.51minM50   13.107  4:353.64+8:45
111  Ron OltmansLeiden Atletiek36.53minMse   13.095  4:353.64+8:47
112  Arnold SchipperLeiden Atletiek36.55minM50   13.084  4:353.63+8:49
113  Simon MaljaarsDynamica36.59minM50   13.060  4:363.63+8:53
114  Peter SuijkerbuijkDiomedon37.07minM40   13.013  4:373.61+9:01
115  Kees de WaalAV'5637.12minM50   12.984  4:373.61+9:06
116  Dave van de BroekSommelsdijk37.19minM45   12.943  4:383.60+9:13
117  Wim de WijzerSpirit37.21minM50   12.932  4:383.59+9:15
118  Stan VerlieysenAVVN37.21minM60   12.932  4:383.59+9:15
119  Martin KievitVoorne Atl37.23minM40   12.920  4:393.59+9:17
120  Cor DuinhouwerDelta Sport37.26minM50   12.903  4:393.58+9:20
121  Frans van DelftVoorne At.37.34minMse   12.857  4:403.57+9:28
122  Kees MarcusseDynamica37.39minM50   12.829  4:413.56+9:33
123  Bert HendrikseFortuna37.43minM45   12.806  4:413.56+9:37
124  Peter GouwKoplopers37.57minMse   12.727  4:433.54+9:51
125  Piet BeijerDynamica38.08minM50   12.666  4:443.52+10:02
126  Jan WitkamAV'5638.13minM45   12.638  4:453.51+10:07
127  Leo MeijerAV'5638.16minM50   12.622  4:453.51+10:10
128  Robbert CujeMiddelburg38.26minMse   12.567  4:463.49+10:20
129  Aad TielemanAVVN38.30minM40   12.545  4:473.48+10:24
130  Anton SchoenmakersDynamica38.31minM55   12.540  4:473.48+10:25
131  Gert-Jan de GlopperDelta Sport38.34minMse   12.524  4:473.48+10:28
132  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen38.37minMse   12.508  4:483.47+10:31
133  Goof KroonSommelsdijk38.40minM55   12.491  4:483.47+10:34
134  Leen van 't HofSommelsdijk38.43minM55   12.475  4:493.47+10:37
135  Jan WiedenhoffMiddelburg38.46minM55   12.459  4:493.46+10:40
136  Wim ZoonSommelsdijk39.01minM50   12.379  4:513.44+10:55
137  Willem SiesDynamica39.03minM50   12.369  4:513.44+10:57
138  Piet VerbeekAV'5639.21minM55   12.274  4:533.41+11:15
139  Wilfried DekkerDynamica39.30minMse   12.228  4:543.40+11:24
140  Jan GelukDelta Sport39.55minMse   12.100  4:583.36+11:49
141  Jaap TevelArnemuiden40.26minM40   11.946  5:013.32+12:20
142  Chris WerryDelta Sport40.46minM45   11.848  5:043.29+12:40
143  Hans van de BergAV'5640.54minM40   11.809  5:053.28+12:48
144  Jan RooseGoes40.59minM45   11.785  5:053.27+12:53
145  Joop ScheijbelerMiddelburg41.05minM50   11.757  5:063.27+12:59
146  Francois BabijnWielingen41.13minMse   11.719  5:073.26+13:07
147  Bram de RijkeDynamica41.15minM65   11.709  5:073.25+13:09
148  John BastemeijerSpirit41.21minM40   11.681  5:083.24+13:15
149  Ad de NijsAVVN41.21minM40   11.681  5:083.24+13:15
150  John van de RekSommelsdijk41.29minM50   11.643  5:093.23+13:23
151  Piet Jan LandegentDelta Sport42.28minM45   11.374  5:173.16+14:22
152  Etienne van de VeireWielingen42.37minM45   11.334  5:183.15+14:31
153  Loek WestveerMiddelburg43.24minMse   11.129  5:233.09+15:18
154  Sietze RozemaPAC43.26minMse   11.120  5:243.09+15:20
155  Lauw SnijderSommelsdijk43.39minMse   11.065  5:253.07+15:33
156  Adri NoordijkeDelta Sport43.55minM55   10.998  5:273.06+15:49
157  Rien HeijnenTHOR44.06minM60   10.952  5:293.04+16:00
158  Dignus LensenDynamica44.14minM40   10.919  5:303.03+16:08
159  Hans de JonghScorpio44.17minM45   10.907  5:303.03+16:11
160  Cor MullerDelta Sport44.25minM60   10.874  5:313.02+16:19
161  Hugo PoortvlietDynamica44.38minM50   10.822  5:333.01+16:32
162  Theo SimonsDynamica44.44minM40   10.797  5:333.00+16:38
163  Koos OggelAV'5644.48minM55   10.781  5:342.99+16:42
164  Machiel SinkeKrabbendijke47.31minM50   10.165  5:542.82+19:25
165  Wim van de PalmPAC50.11minM55   9.625  6:142.67+22:05
166  Henk KortleverDelta Sport52.30minMse   9.200  6:312.56+24:24
Mannen: 166 (100%) => M40=29 - M45=27 - M50=20 - M55=9 - M60=3 - M65=1 - Mse=77

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Irma HeerenHarderwijk14.36minVse   16.438  3:394.57-
2  Anjolie EngelsMiddelburg15.13minVse   15.772  3:484.38+0:37
3  Barbara KampPAC15.27minVse   15.534  3:524.31+0:51
4  Karin BastianDynamica15.30minVse   15.484  3:534.30+0:54
5  Marja HoogenboomLeiden Atletiek17.09minV40   13.994  4:173.89+2:33
6  Haytske ZijlstraSliedrecht17.12minVse   13.953  4:183.88+2:36
7  Ellie WesterweeleDynamica17.46minV45   13.508  4:273.75+3:10
8  Daniella van DulstSommelsdijk17.48minVse   13.483  4:273.75+3:12
9  Mona NieuwenhuizenVoorne Atl17.51minV35   13.445  4:283.73+3:15
10  Jolanda van de HelmOlympus7017.54minVse   13.408  4:293.72+3:18
11  Tonny VersaevelSommelsdijk18.17minV40   13.127  4:343.65+3:41
12  Wilma PolderdijkDynamica18.33minVse   12.938  4:383.59+3:57
13  Jannie BraberSommelsdijk19.00minV40   12.632  4:453.51+4:24
14  Coby LouwerseDynamica19.02minV35   12.609  4:463.50+4:26
15  Greetje SmitDelta Sport19.02minV45   12.609  4:463.50+4:26
16  Katja van KleefSpark19.49minV35   12.111  4:573.36+5:13
17  Ingrid RitmegerA.V Sprint19.57minV40   12.030  4:593.34+5:21
18  Betsie van GielsDiomedon20.08minV40   11.921  5:023.31+5:32
19  Joke de KockDiomedon20.12minV40   11.881  5:033.30+5:36
20  Ineke de WinterA.V Sprint20.15minV45   11.852  5:043.29+5:39
21  Willy LammerseTHOR20.25minV40   11.755  5:063.27+5:49
22  Myra van AltenaSommelsdijk21.03minV35   11.401  5:163.17+6:27
23  Mya van de WelleSommelsdijk21.07minV40   11.365  5:173.16+6:31
24  Corry van 't ZelfdeSommelsdijk21.20minV40   11.250  5:203.13+6:44
25  Jannie KroonSommelsdijk21.42minV50   11.060  5:263.07+7:06
26  Henny WeteringsScorpio38.59minV45   6.156  9:451.71+24:23
Vrouwen: 26 (100%) => V35=4 - V40=9 - V45=4 - V50=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.46 seconden nodig om deze lijst met 192 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020