dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

40e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 10 november 2007 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wim PadmosRockanje29.58minM40   16.118  3:434.48-
2  Niels KooleDynamica30.07minM35   16.038  3:444.45+0:09
3  Michel SchrierDynamica30.19minMse   15.932  3:464.43+0:21
4  Peter JongsmaSpirit30.28minM35   15.853  3:474.40+0:30
5  Tim PleijteDynamica30.53minMse   15.640  3:504.34+0:55
6  Edwin StolkSommelsdijk31.11minMse   15.489  3:524.30+1:13
7  Ron van der GraafPAC31.33minMse   15.309  3:554.25+1:35
8  Henri HavingaAV4031.45minM45   15.213  3:574.23+1:47
9  Dennis PostmaVoorne Atletiek31.59minM35   15.102  3:584.19+2:01
10  André MelissantSommelsdijk32.19minM35   14.946  4:014.15+2:21
11  Jan GuiljamWemeldinge32.27minM45   14.884  4:024.13+2:29
12  Jan van HeterenPassaat32.33minM45   14.839  4:034.12+2:35
13  Jaap van der BokSommelsdijk32.40minM45   14.786  4:034.11+2:42
14  Erik KokDynamica32.54minM35   14.681  4:054.08+2:56
15  Jack van GinnekenSpiridon33.05minM45   14.599  4:074.06+3:07
16  Pieter KlemSommelsdijk33.19minMse   14.497  4:084.03+3:21
17  Franky BeljaarsDynamica33.20minM40   14.490  4:084.03+3:22
18  Eric KandelPassaat33.22minM45   14.476  4:094.02+3:24
19  Rinus WitteDynamica33.29minM45   14.425  4:104.01+3:31
20  Edward GeertseSpado33.35minMse   14.382  4:104.00+3:37
21  Arjo VerhageDynamica33.44minM35   14.318  4:113.98+3:46
22  Erik PoppeDynamica33.56minM40   14.234  4:133.95+3:58
23  Robin RobartPassaat34.03minMse   14.185  4:143.94+4:05
24  Han van AchterbergDelta Sport34.15minM45   14.102  4:153.92+4:17
25  George LobeRotterdam34.17minM45   14.088  4:163.91+4:19
26  Kees van BlooisSpirit34.21minM45   14.061  4:163.91+4:23
27  Marco GeldofDynamica34.25minM40   14.034  4:173.90+4:27
28  Jos den HollanderAV'5634.27minM40   14.020  4:173.89+4:29
29  Jan van VaardegemDynamica34.31minM35   13.993  4:173.89+4:33
30  Rian van de BroekeDynamica34.38minM45   13.946  4:183.87+4:40
31  Henk-Jan JoosseDynamica34.39minM40   13.939  4:183.87+4:41
32  Gert van der VindenBiggekerke34.40minM40   13.933  4:183.87+4:42
33  Gerard van de MaleWestkapelle34.44minM45   13.906  4:193.86+4:46
34  Pieter Jan FiooleZierikzee34.47minMse   13.886  4:193.86+4:49
35  Bart VerkaartDelta Sport34.50minM35   13.866  4:203.85+4:52
36  Bob HekkingPAC34.51minMse   13.859  4:203.85+4:53
37  Jan KonijnenburgNijmegen Atletiek34.52minM40   13.853  4:203.85+4:54
38  Pieter van HorssenDynamica34.53minM55   13.846  4:203.85+4:55
39  Jaap HoekGoedereede34.56minM45   13.826  4:203.84+4:58
40  Leon LoeveScharendijke35.03minMse   13.780  4:213.83+5:05
41  Dick BravenboerEnergie35.07minM55   13.754  4:223.82+5:09
42  Carel SlijkhuisSpirit35.13minM45   13.715  4:223.81+5:15
43  Niek BravenboerOud-Beijerland35.20minM45   13.670  4:233.80+5:22
44  Cees DijkmanBurgh-Haamstede35.22minM35   13.657  4:243.79+5:24
45  Wim van DijkeDynamica35.26minM40   13.631  4:243.79+5:28
46  Perry van den BergeAV'5635.28minMse   13.618  4:243.78+5:30
47  Peter VaderDelta Sport35.29minM45   13.612  4:243.78+5:31
48  Lourens-Jan HengstAagtekerke35.33minM40   13.586  4:253.77+5:35
49  Jan van GentSpirit35.38minM45   13.555  4:263.77+5:40
50  Coen NieuwenhuyzenMiddelburg36.18minMse   13.306  4:313.70+6:20
51  Ron DellebekeDynamica36.19minM45   13.300  4:313.69+6:21
52  Wim TempelaarDynamica36.37minM55   13.191  4:333.66+6:39
53  Gilles GeschiereMeliskerke36.38minM35   13.185  4:333.66+6:40
54  Leo de BruijnOostkapelle36.43minM40   13.155  4:343.65+6:45
55  John RosmolenSpirit36.47minM50   13.131  4:343.65+6:49
56  Leonie TonDelta Sport36.49minVse   13.119  4:343.64+6:51
57  Hans SchrierVlissingen36.52minM50   13.101  4:353.64+6:54
58  Jan Diederik KuikenPAC37.05minMse   13.025  4:363.62+7:07
59  Leo DaleboutDynamica37.21minM50   12.932  4:383.59+7:23
60  Henk LousVlissingen37.33minM45   12.863  4:403.57+7:35
61  Peter KaljouwVeteranen Nederland37.35minM45   12.851  4:403.57+7:37
62  Manfred MeulmeesterDynamica37.39minM35   12.829  4:413.56+7:41
63  Jack SuijkerbuijkDiomedon37.39minM45   12.829  4:413.56+7:41
64  Jos JanseDynamica37.47minM35   12.783  4:423.55+7:49
65  Tobias van de VlerkUtrecht37.48minMse   12.778  4:423.55+7:50
66  Leon de MunnikDelta Sport37.52minM35   12.755  4:423.54+7:54
67  Eddy SmitDelta Sport37.55minM55   12.738  4:433.54+7:57
68  Jos PutVlissingen37.59minM40   12.716  4:433.53+8:01
69  Harro HeijboerDelta Sport38.03minMse   12.694  4:443.53+8:05
70  Cor de RidderArnemuiden38.11minM35   12.649  4:453.51+8:13
71  Henk van der PoelWestkapelle38.27minM50   12.562  4:473.49+8:29
72  Hans Viss-Gravenpolder38.47minM40   12.454  4:493.46+8:49
73  Floris Jansen?38.48minM35   12.448  4:493.46+8:50
74  Kees de NooijerAagtekerke38.51minM50   12.432  4:503.45+8:53
75  Robin BotmanDynamica38.53minMse   12.422  4:503.45+8:55
76  Rien de WildeAV'5639.01minM45   12.379  4:513.44+9:03
77  Arthur PouwelseMiddelburg39.11minM45   12.327  4:523.42+9:13
78  Sven VermeulenVlissingen39.13minMse   12.316  4:523.42+9:15
79  André MolLoopgroep Aart Stigt39.22minM45   12.269  4:533.41+9:24
80  Remco KapteijnAV'5639.25minM35   12.254  4:543.40+9:27
81  Tanja de Jong-KortusSpirit39.36minV40   12.197  4:553.39+9:38
82  Lambrecht van DijkHercules39.38minM45   12.187  4:553.39+9:40
83  Hans van der WelleMiddelburg39.38minM45   12.187  4:553.39+9:40
84  Marcel van DrutenPAC39.45minM45   12.151  4:563.38+9:47
85  Ronald de RijkeDynamica39.54minM35   12.105  4:573.36+9:56
86  Kobus BotmanDynamica39.56minM55   12.095  4:583.36+9:58
87  Wim RooseGoes40.07minM55   12.040  4:593.34+10:09
88  Leon Bij de VaateBurgh-Haamstede40.08minMse   12.035  4:593.34+10:10
89  Piet LoeveDelta Sport40.12minM45   12.015  5:003.34+10:14
90  Karel van de GruiterDynamica40.14minM60   12.005  5:003.33+10:16
91  Ronald van den BergVlissingen40.17minM35   11.990  5:003.33+10:19
92  Adri KleinStelle Runners40.20minM45   11.975  5:013.33+10:22
93  Jan van HassentSommelsdijk40.23minM45   11.960  5:013.32+10:25
94  Hugh SalaDynamica40.25minM50   11.951  5:013.32+10:27
95  Alex HeijnenDelta Sport40.40minM45   11.877  5:033.30+10:42
96  Piet BeijerDynamica41.08minM55   11.742  5:073.26+11:10
97  Marja SundermeijerSpirit41.15minV50   11.709  5:073.25+11:17
98  Johan DekkerMiddelburg41.16minM45   11.704  5:083.25+11:18
99  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge41.17minVse   11.700  5:083.25+11:19
100  Jaap JansenMiddelburg41.22minM60   11.676  5:083.24+11:24
101  Co de FeijterDelta Sport41.24minM40   11.667  5:093.24+11:26
102  Kees MarcusseDynamica41.25minM60   11.662  5:093.24+11:27
103  Jon van CaspelDynamica41.29minM50   11.643  5:093.23+11:31
104  Maurice EppingsMiddelburg41.36minM45   11.611  5:103.23+11:38
105  Jos BoogaardDynamica41.50minM55   11.546  5:123.21+11:52
106  Hans WoutersAV'5641.54minM45   11.527  5:123.20+11:56
107  André LemsDelta Sport41.58minM40   11.509  5:133.20+12:00
108  Ron TasMiddelburg42.01minM45   11.495  5:133.19+12:03
109  Piet VerhageDynamica42.05minM60   11.477  5:143.19+12:07
110  Steef BerrevoetsBruinisse42.14minM35   11.436  5:153.18+12:16
111  Erwin SchellDelta Sport42.28minM45   11.374  5:173.16+12:30
112  Wilma PolderdijkDynamica42.34minV35   11.347  5:173.15+12:36
113  Luco Baden?42.35minM45   11.342  5:173.15+12:37
114  John GuequierreDynamica42.36minM55   11.338  5:183.15+12:38
115  Cor DuinhouwerDelta Sport42.38minM60   11.329  5:183.15+12:40
116  Eric OskamVlissingen42.40minM45   11.320  5:183.14+12:42
117  Piet van VaardegemWestkapelle42.40minM50   11.320  5:183.14+12:42
118  Jan BostelaarDynamica42.44minM55   11.303  5:193.14+12:46
119  Marten WesterweeleVlissingen43.10minM55   11.189  5:223.11+13:12
120  Ellie WesterweeleDynamica43.11minV55   11.185  5:223.11+13:13
121  Raymond SallentMiddelburg43.14minMse   11.172  5:223.10+13:16
122  Hugo PoortvlietDynamica43.19minM60   11.150  5:233.10+13:21
123  Wim JanseOost-Souburg43.23minM40   11.133  5:233.09+13:25
124  Claartje FreriksUtrecht43.27minVse   11.116  5:243.09+13:29
125  John KommerDelta Sport43.28minM35   11.112  5:243.09+13:30
126  Ton van WageningenVoorne Atletiek43.31minM60   11.099  5:243.08+13:33
127  Arjen de VosZierikzee43.40minM40   11.061  5:253.07+13:42
128  Suzanne GeschiereDynamica43.40minV40   11.061  5:253.07+13:42
129  Bob van Baarle?43.45minMse   11.040  5:263.07+13:47
130  Rob Kotzebue?43.48minM50   11.027  5:263.06+13:50
131  C. MullerDelta Sport43.49minM65   11.023  5:273.06+13:51
132  Adrie van BavelLoopgroep Aart Stigt43.53minM45   11.006  5:273.06+13:55
133  Jan MinderhoudOostkapelle43.58minM60   10.986  5:283.05+14:00
134  Geertje Smit-den BrabeDelta Sport44.04minV55   10.961  5:283.04+14:06
135  Lena de WildeVlissingen44.14minV50   10.919  5:303.03+14:16
136  Leo FranckeOostkapelle44.23minM45   10.882  5:313.02+14:25
137  Huguette DeclercqVlissingen44.27minV60   10.866  5:313.02+14:29
138  Peter Mol?44.37minM40   10.826  5:333.01+14:39
139  Marieke van BelzenDynamica44.41minV35   10.809  5:333.00+14:43
140  Luutsen DrostSpirit45.03minM60   10.721  5:362.98+15:05
141  Wim GeschiereMiddelburg45.11minM45   10.690  5:372.97+15:13
142  Ingrid KoeneAV'5645.21minV40   10.650  5:382.96+15:23
143  Rob Crama?45.48minM50   10.546  5:412.93+15:50
144  Henk van DrielLeiden Atletiek45.49minM55   10.542  5:412.93+15:51
145  Andries DelstBurgh-Haamstede45.50minM40   10.538  5:422.93+15:52
146  Kees van den BroekSchiedam45.58minM45   10.508  5:432.92+16:00
147  Herman KnopBruinisse46.07minM45   10.473  5:442.91+16:09
148  Daan FonteineDelta Sport46.08minM70   10.470  5:442.91+16:10
149  Leo LuijkVlssingen46.32minM65   10.380  5:472.88+16:34
150  Mels HoogenboomBurgh-Haamstede46.47minM40   10.324  5:492.87+16:49
151  Jelmer de BonteDelta Sport46.59minMse   10.280  5:502.86+17:01
152  Ab PrinceMiddelburg47.04minM60   10.262  5:512.85+17:06
153  Catrien PeetersDynamica47.20minV50   10.204  5:532.83+17:22
154  Joop ScheijbelerDelta Sport47.26minM60   10.183  5:542.83+17:28
155  Cees DorremanZierikzee47.42minM40   10.126  5:562.81+17:44
156  Cor den EngelsmanMiddelburg47.56minM50   10.076  5:572.80+17:58
157  Marleen van SighemRenesse47.58minV40   10.069  5:582.80+18:00
158  C. HoekLeiden48.14minV50   10.014  6:002.78+18:16
159  Ellen RootvoetsAmsterdam48.20minVse   9.993  6:002.78+18:22
160  Jaap van de KasteeleDelta Sport48.24minM50   9.979  6:012.77+18:26
161  Jan RooseGoes48.31minM55   9.955  6:022.77+18:33
162  Hannie de NooijerAagtekerke48.42minV45   9.918  6:032.75+18:44
163  Wim SiesDynamica48.51minM60   9.887  6:042.75+18:53
164  Bram de RijkeDynamica48.53minM70   9.881  6:042.74+18:55
165  Henny de JongeDelta Sport49.06minV50   9.837  6:062.73+19:08
166  Jaap van SpronsenKoudekerke49.08minM60   9.830  6:062.73+19:10
167  Pieter VerweijDordrecht49.36minM55   9.738  6:102.70+19:38
168  Jan ZevenbergenLoopservice.nl49.52minM45   9.686  6:122.69+19:54
169  Ronald BoerkoelRenesse49.53minM55   9.683  6:122.69+19:55
170  Liesbeth DorremanZierikzee49.55minV35   9.676  6:122.69+19:57
171  Theo KootstraWaarde50.11minM60   9.625  6:142.67+20:13
172  Regina VerhageMeliskerke50.23minV40   9.587  6:162.66+20:25
173  Leo de JongZierikzee50.48minMse   9.508  6:192.64+20:50
174  Brigitta LemsDelta Sport50.49minV40   9.505  6:192.64+20:51
175  L.J. KempeBruinisse50.51minM55   9.499  6:192.64+20:53
176  Richard den Boer?51.11minMse   9.437  6:212.62+21:13
177  Sandra PriemisDelta Sport51.32minV40   9.373  6:242.60+21:34
178  Jan van der GijpDelta Sport51.58minM55   9.294  6:272.58+22:00
179  Janus KarelseKamperland52.02minM65   9.283  6:282.58+22:04
180  Krista VoorhamBurgh-Haamstede52.48minV35   9.148  6:342.54+22:50
181  Lennart KempeBruinisse53.37minMse   9.008  6:402.50+23:39
182  Cindy te RondeBurgh-Haamstede53.59minV35   8.947  6:422.49+24:01
183  Jan MaranusDynamica54.23minM60   8.881  6:452.47+24:25
184  Sjaak WisseGrijpskerke54.30minM45   8.862  6:462.46+24:32
185  Koos ResoortDelta Sport1.16.42minM60   6.297  9:321.75+46:44
Mannen: 160 (86.49%) => M35=20 - M40=21 - M45=45 - M50=12 - M55=17 - M60=16 - M65=3 - M70=2 - Mse=24
Vrouwen: 25 (13.51%) => V35=5 - V40=7 - V45=1 - V50=5 - V55=2 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.555 seconden nodig om deze lijst met 185 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020