dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

39e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 11 november 2006 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kevin de PagterDynamica30.15minMse   15.967  3:454.44-
2  Robbert-Jan de GraafHaag Atletiek30.24minMse   15.888  3:474.41+0:09
3  Coos van BuurenLeiden Atletiek30.41minMse   15.741  3:494.37+0:26
4  Remco AmmerlaanOlympus '7030.49minMse   15.673  3:504.35+0:34
5  Henri HavingaAV4030.58minM40   15.597  3:514.33+0:43
6  Robin HoflandDynamica31.14minM35   15.464  3:534.30+0:59
7  Arno van DoornHaag Atletiek31.22minMse   15.399  3:544.28+1:07
8  Edwin StolkSommelsdijk31.25minMse   15.374  3:544.27+1:10
9  Rik BisschopAV '4031.54minM35   15.141  3:584.21+1:39
10  Patrick van QuekelbergheWielingen31.58minM40   15.109  3:584.20+1:43
11  Erik CapponWielingen32.11minM40   15.008  4:004.17+1:56
12  Arjan BeijeDelta Sport32.21minM35   14.930  4:014.15+2:06
13  Jack van GinnekenSpiridon32.29minM45   14.869  4:024.13+2:14
14  Jan van HeterenPassaat32.36minM45   14.816  4:034.12+2:21
15  Jan de WildeAV'5632.39minM45   14.793  4:034.11+2:24
16  Toin van den BroeckSprint32.45minM40   14.748  4:044.10+2:30
17  Jan GuiljamAV'5632.51minM45   14.703  4:054.08+2:36
18  Remco EveraarsHaag Atletiek32.51minMse   14.703  4:054.08+2:36
19  Ronnie van der GraafPAC32.59minMse   14.644  4:064.07+2:44
20  Oscar WokkeHaag Atletiek33.00minMse   14.636  4:064.07+2:45
21  Nico van der HeidenAV '4033.12minM40   14.548  4:074.04+2:57
22  Wim VosDynamica33.16minM40   14.519  4:084.03+3:01
23  Arjo VerhageDynamica33.36minM35   14.375  4:103.99+3:21
24  Bart VerkaartDelta Sport33.44minM35   14.318  4:113.98+3:29
25  Eddy DoorschodtHaag Atletiek33.48minM40   14.290  4:123.97+3:33
26  Jelle EnthovenVierpolders33.50minMse   14.276  4:123.97+3:35
27  Erik KokDynamica34.01minM35   14.199  4:143.94+3:46
28  Gert-Jan SmitAV'5634.04minMse   14.178  4:143.94+3:49
29  Han van AchterbergDelta Sport34.07minM45   14.157  4:143.93+3:52
30  Patrick TolhoekYerseke34.10minM40   14.137  4:153.93+3:55
31  Eric KandelHercules34.14minM45   14.109  4:153.92+3:59
32  Pieter van HorssenDynamica34.23minM55   14.048  4:163.90+4:08
33  Hannuel KramerDynamica34.30minMse   14.000  4:173.89+4:15
34  Ruud FabrieDen Haag34.52minM40   13.853  4:203.85+4:37
35  Wim van DijkeDynamica34.53minM40   13.846  4:203.85+4:38
36  RenĂ© de VoogdMiddelburg35.00minM40   13.800  4:213.83+4:45
37  Martin DubbeldHaag Atletiek35.01minM50   13.793  4:213.83+4:46
38  Bob HekkingPAC35.01minMse   13.793  4:213.83+4:46
39  Leo van LeeuwenAV '4035.15minM50   13.702  4:233.81+5:00
40  Wendy van de SpijkerHaag Atletiek35.43minVse   13.523  4:263.76+5:28
41  Cees DijkmanBurgh-Haamstede35.58minM35   13.429  4:283.73+5:43
42  Arie van der SpoelDen Haag36.04minM50   13.392  4:293.72+5:49
43  GerritsenDen Haag36.05minM60   13.386  4:293.72+5:50
44  Heero SpaanPassaat36.10minM40   13.355  4:303.71+5:55
45  Dennis van RijnDen Haag36.14minMse   13.330  4:303.70+5:59
46  John RosmolenSpirit36.20minM50   13.294  4:313.69+6:05
47  Kees den HollanderAagtekerke36.23minM35   13.275  4:313.69+6:08
48  Jurjen SwiersVlissingen36.26minM35   13.257  4:323.68+6:11
49  Peter KaljouwVeteranen Nederland36.32minM45   13.221  4:323.67+6:17
50  Joop LasseurDelta Sport36.35minM60   13.203  4:333.67+6:20
51  Perry van de BergeSommelsdijk36.35minMse   13.203  4:333.67+6:20
52  Leo DaleboutDynamica36.36minM45   13.197  4:333.67+6:21
53  Leo de BruijnOostkapelle36.39minM35   13.179  4:333.66+6:24
54  John van der MarelVN36.44minM50   13.149  4:343.65+6:29
55  Lodewijk van DongenHaag Atletiek36.45minM45   13.143  4:343.65+6:30
56  Henk LousVlissingen36.46minM45   13.137  4:343.65+6:31
57  Michel OutDen Haag36.48minM40   13.125  4:343.65+6:33
58  Gerdjan van ZantenDen Haag36.52minM40   13.101  4:353.64+6:37
59  Wim ProvoostDelta Sport36.55minM50   13.084  4:353.63+6:40
60  Anneke KleijnDen Haag37.00minV55   13.054  4:363.63+6:45
61  Wim TempelaarDynamica37.00minM50   13.054  4:363.63+6:45
62  Ko EversdijkAV'5637.02minM45   13.042  4:363.62+6:47
63  Adjan VerhageDynamica37.16minMse   12.961  4:383.60+7:01
64  Eric RennertPassaat37.19minM45   12.943  4:383.60+7:04
65  Wim de JongeAV'5637.26minM55   12.903  4:393.58+7:11
66  Monique BruinsHaag Atletiek37.28minV40   12.891  4:393.58+7:13
67  Leon de MunnikDelta Sport37.32minM35   12.869  4:403.57+7:17
68  Wim WoutersAV'5637.37minM50   12.840  4:403.57+7:22
69  Ed de LoozeDelta Sport37.43minM40   12.806  4:413.56+7:28
70  Chris KnapePAC37.57minM40   12.727  4:433.54+7:42
71  Robin VogelDynamica38.00minM35   12.711  4:433.53+7:45
72  Ronald de RijkeDynamica38.10minM35   12.655  4:443.52+7:55
73  Jon van CaspelVlissingen38.17minM45   12.616  4:453.50+8:02
74  Bert StraverVeteranen Nederland38.20minM50   12.600  4:463.50+8:05
75  Rien van VossenSpado38.21minM45   12.595  4:463.50+8:06
76  Annet van der LindeAV'5638.25minV35   12.573  4:463.49+8:10
77  Freddy BlaasOostkapelle38.32minMse   12.535  4:473.48+8:17
78  Gert Zweedijk?38.33minM40   12.529  4:473.48+8:18
79  Cor van de VeenDen Haag38.40minM45   12.491  4:483.47+8:25
80  Ron DellebekeDynamica38.40minM45   12.491  4:483.47+8:25
81  Ronnie KrockeOost-Souburg38.42minM50   12.481  4:483.47+8:27
82  Henk VersteegPassaat38.54minM45   12.416  4:503.45+8:39
83  Tanja de JongSpirit38.55minV40   12.411  4:503.45+8:40
84  Erik de WinterRozenburg38.56minMse   12.406  4:503.45+8:41
85  Paul van OijenDen Haag38.59minM45   12.390  4:513.44+8:44
86  Leonie TonDelta Sport39.00minVse   12.385  4:513.44+8:45
87  Bram TheuneWestkapelle39.04minM45   12.363  4:513.43+8:49
88  Jiska Monshouwers-Gravenhage39.06minVse   12.353  4:513.43+8:51
89  Rita LangNoordgouwe39.10minV40   12.332  4:523.43+8:55
90  Rudi RaviaZierikzee39.27minM45   12.243  4:543.40+9:12
91  Piet LoeveDelta Sport39.27minM45   12.243  4:543.40+9:12
92  QuistHeinkenszand39.29minM55   12.233  4:543.40+9:14
93  Robin van VlietRhoon39.33minM35   12.212  4:553.39+9:18
94  Gijs van WissenSpirit39.36minM55   12.197  4:553.39+9:21
95  Joost PluijlaarDynamica39.46minM40   12.146  4:563.37+9:31
96  J DekkerMiddelburg39.49minM45   12.131  4:573.37+9:34
97  Rob JongeneelMiddelburg39.52minM40   12.115  4:573.37+9:37
98  Hans WoutersAV'5639.54minM40   12.105  4:573.36+9:39
99  Wim RooseGoes39.55minM55   12.100  4:583.36+9:40
100  Aart PuntVeteranen Nederland40.00minM60   12.075  4:583.35+9:45
101  Eric OskamVlissingen40.06minM45   12.045  4:593.35+9:51
102  Edwin VoogdGoedereede40.12minM35   12.015  5:003.34+9:57
103  Willian BootKerkwerve40.14minM40   12.005  5:003.33+9:59
104  Kees HaasnootLeiden Atletiek40.19minM40   11.980  5:003.33+10:04
105  Bram WitteDynamica40.29minM45   11.931  5:023.31+10:14
106  Hans van der WelleMiddelburg40.30minM45   11.926  5:023.31+10:15
107  Piet BeijerDynamica40.33minM55   11.911  5:023.31+10:18
108  Jack van StelAV'5640.39minM35   11.882  5:033.30+10:24
109  Pieter WielhouwerWilhelminadorp40.42minM35   11.867  5:033.30+10:27
110  Bengt-Arne HullemanHaag Atletiek40.53minMse   11.814  5:053.28+10:38
111  William TraasKapelle-Biezelinge40.57minM35   11.795  5:053.28+10:42
112  Sebastiaan van RijnDelta Sport41.01minMse   11.776  5:063.27+10:46
113  Piet VerhageDynamica41.01minM60   11.776  5:063.27+10:46
114  Jan PasschierDen Haag41.08minM45   11.742  5:073.26+10:53
115  Cees HartBurgh-Haamstede41.31minM40   11.634  5:093.23+11:16
116  Joost SprinkhuizenAV'5641.51minM50   11.541  5:123.21+11:36
117  Kees MarcusseDynamica42.06minM60   11.473  5:143.19+11:51
118  Co de FeijterZierikzee42.09minM40   11.459  5:143.18+11:54
119  Taco JansenScorpio42.15minM35   11.432  5:153.18+12:00
120  Jan van HasseltSommelsdijk42.19minM45   11.414  5:153.17+12:04
121  Adri KleinSommelsdijk42.22minM45   11.400  5:163.17+12:07
122  Steef BerrevoetsBruinisse42.23minM35   11.396  5:163.17+12:08
123  Luutsen DrostSpirit42.34minM60   11.347  5:173.15+12:19
124  Arie DonMonster42.52minM45   11.267  5:203.13+12:37
125  Ton GerritsenDen Haag42.54minM60   11.259  5:203.13+12:39
126  Gillis BosmanTHOR43.07minM65   11.202  5:213.11+12:52
127  Henk van DrielLeiden Atletiek43.15minM50   11.168  5:223.10+13:00
128  KruijssenDen Haag43.28minM45   11.112  5:243.09+13:13
129  Cees ZonSpijkenisse43.31minM45   11.099  5:243.08+13:16
130  T SchoutenDen Haag43.45minM45   11.040  5:263.07+13:30
131  Adri NoordijkeZierikzee43.55minM65   10.998  5:273.06+13:40
132  Jans HaandrikmanDen Haag44.19minM50   10.899  5:303.03+14:04
133  Nicole ConstandseDynamica44.42minVse   10.805  5:333.00+14:27
134  Wim GeschiereMiddelburg44.47minM45   10.785  5:343.00+14:32
135  Marcel RichardZoutelande44.47minM50   10.785  5:343.00+14:32
136  Leo FranckeOostkapelle44.51minM45   10.769  5:342.99+14:36
137  KouwenhovenHellevoetsluis44.55minM50   10.753  5:352.99+14:40
138  Huguette DeclercqDynamica45.27minV60   10.627  5:392.95+15:12
139  Adrie van BavelAVR '9045.38minM40   10.584  5:402.94+15:23
140  Vinnie SoolsmaMiddelburg45.39minMse   10.581  5:402.94+15:24
141  Barry NeeleSirjansland45.40minMse   10.577  5:402.94+15:25
142  Lenie van KlevenVlissingen45.51minV50   10.534  5:422.93+15:36
143  Kees KortleveAV'5645.57minM70   10.511  5:422.92+15:42
144  Mario AdriaanseAagtekerke46.09minM35   10.466  5:442.91+15:54
145  Ton van de PolDen Haag46.24minM35   10.409  5:462.89+16:09
146  Ellen HilkerDen Haag46.29minV40   10.391  5:462.89+16:14
147  Arjen de VosZierikzee46.40minM40   10.350  5:482.88+16:25
148  Rowan TimmermansBurgh-Haamstede46.41minMse   10.346  5:482.87+16:26
149  Marieke van BelzenVlissingen46.52minV35   10.306  5:492.86+16:37
150  Anton SchoenmakersDynamica46.52minM65   10.306  5:492.86+16:37
151  Dick WitmontDen Haag46.57minM55   10.288  5:502.86+16:42
152  Ed Woensdregt?47.04minM60   10.262  5:512.85+16:49
153  Jan-Pieter AdriaanseZierikzee47.05minMse   10.258  5:512.85+16:50
154  Jan RooseGoes47.21minM55   10.201  5:532.83+17:06
155  Joop ScheijbelerDelta Sport47.37minM60   10.144  5:552.82+17:22
156  Nancy SodsmaMiddelburg47.44minV40   10.119  5:562.81+17:29
157  Sonja van BreukelenDen Haag47.49minV35   10.101  5:562.81+17:34
158  Mels HoogenboomBurgh-Haamstede47.56minM35   10.076  5:572.80+17:41
159  Ineke van PoppelDelta Sport48.00minV55   10.063  5:582.80+17:45
160  J KeesDen Haag48.14minM50   10.014  6:002.78+17:59
161  Marco van WindenBreda48.29minM45   9.962  6:012.77+18:14
162  Hendrikje de BackerOostkapelle48.38minVse   9.931  6:022.76+18:23
163  Herman KnopBruinisse48.49minM40   9.894  6:042.75+18:34
164  Michela van StelAV'5649.03minV35   9.847  6:062.74+18:48
165  Hans LangNoordgouwe49.11minM50   9.820  6:072.73+18:56
166  Maarten KleijnDen Haag49.24minM60   9.777  6:082.72+19:09
167  GerritsenDen Haag49.33minV35   9.748  6:092.71+19:18
168  Jos van RijnDen Haag50.10minM50   9.628  6:142.67+19:55
169  Dik de BoerNieuwerkerk50.42minM45   9.527  6:182.65+20:27
170  Rien ScherpenisseNieuwerkerk50.42minM50   9.527  6:182.65+20:27
171  Regina VerhageAagtekerke50.56minV40   9.483  6:202.63+20:41
172  Janus KarelseKamperland50.58minM60   9.477  6:202.63+20:43
173  Ton DeumersDreischor51.09minM60   9.443  6:212.62+20:54
174  Theo KootstraWaarde51.13minM60   9.431  6:222.62+20:58
175  Jan HissinkDen Haag51.14minM50   9.427  6:222.62+20:59
176  J van der GijpDordrecht51.21minM55   9.406  6:232.61+21:06
177  Thomas LangNoordgouwe51.25minMse   9.394  6:232.61+21:10
178  Henny de JongeDelta Sport51.50minV50   9.318  6:262.59+21:35
179  Willie SteijnDen Haag51.58minM45   9.294  6:272.58+21:43
180  S QuistSirjansland52.53minMse   9.133  6:342.54+22:38
181  Joke van de KasteeleBurgh-Haamstede52.57minV45   9.122  6:352.53+22:42
182  Antonina KapiasVlissingen53.19minV45   9.059  6:372.52+23:04
183  Leo DijkhuizenDen Haag57.09minM55   8.451  7:062.35+26:54
184  Willem van den BosAssen58.30minM45   8.256  7:162.29+28:15
185  Machiel SinkeKrabbendijke58.40minM55   8.233  7:172.29+28:25
Mannen: 162 (87.57%) => M35=23 - M40=27 - M45=38 - M50=20 - M55=11 - M60=13 - M65=3 - M70=1 - Mse=26
Vrouwen: 23 (12.43%) => V35=5 - V40=6 - V45=2 - V50=2 - V55=2 - V60=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.48 seconden nodig om deze lijst met 185 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020