dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

32e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 20 november 1999 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  John VermeuleMiddelburg28.29minMse   16.957  3:324.71-
2  Maurice van VeldhovenOlympus 7028.44minMse   16.810  3:344.67+0:15
3  Jaap de KnegtRotterdam28.50minMse   16.751  3:354.65+0:21
4  Robin PuntLPK28.59minMse   16.665  3:364.63+0:30
5  Fouad FertouteSpirit29.07minMse   16.588  3:374.61+0:38
6  Rachid ben MezianeDelta Sport29.39minMse   16.290  3:414.53+1:10
7  Alex van TilburgThor29.51minMse   16.181  3:424.49+1:22
8  Folkert van de KrolEnergie29.57minMse   16.127  3:434.48+1:28
9  Roelof FliermanLeiden At.29.58minMse   16.118  3:434.48+1:29
10  Henk van VelzenLeiden At.30.06minM45   16.047  3:444.46+1:37
11  Jaco LuijendijkLeiden At.30.07minMse   16.038  3:444.45+1:38
12  Ruud WoordThor30.11minM40   16.002  3:454.45+1:42
13  Henri HavingaAV4030.12minMse   15.993  3:454.44+1:43
14  Arjan BeijeDelta Sport30.22minMse   15.906  3:464.42+1:53
15  Peter JansenAV. Sprint30.26minMse   15.871  3:474.41+1:57
16  Jan ZuidwegSommelsdijk30.28minM45   15.853  3:474.40+1:59
17  Kees van KoeveringeKrabbendijke30.28minMse   15.853  3:474.40+1:59
18  Pieter HeggenTVS 9030.36minMse   15.784  3:484.38+2:07
19  Arthur van DijkOlympus 7030.42minMse   15.733  3:494.37+2:13
20  Bert HederikEnergie30.43minMse   15.724  3:494.37+2:14
21  Jan GuiljamAV'5630.46minM40   15.699  3:494.36+2:17
22  Wim BormsVilvoorde30.52minMse   15.648  3:504.35+2:23
23  Rikkert van AssouwParcival30.57minMse   15.606  3:514.33+2:28
24  Jaap van de BokSommelsdijk30.59minMse   15.589  3:514.33+2:30
25  Wilco de SchipperDynamica31.18minMse   15.431  3:534.29+2:49
26  Wil BoudewijnsDES31.22minMse   15.399  3:544.28+2:53
27  Han van AchterbergDelta Sport31.27minMse   15.358  3:544.27+2:58
28  Jan ZijderlaanAvantri31.32minMse   15.317  3:554.25+3:03
29  Ton BakhuisSparta31.33minMse   15.309  3:554.25+3:04
30  Ton van de BroeckAV. Sprint31.36minMse   15.285  3:564.25+3:07
31  Joel GeurtsParcival31.39minMse   15.261  3:564.24+3:10
32  Lion van LuijkDynamica31.41minM40   15.245  3:564.23+3:12
33  Erwin van de VeldenAV'4031.45minMse   15.213  3:574.23+3:16
34  Bart de KosterDynamica31.51minMse   15.165  3:574.21+3:22
35  Wim VosDynamica31.54minMse   15.141  3:584.21+3:25
36  Werner MannieThor31.55minMse   15.133  3:584.20+3:26
37  Marco GeldofMiddelburg31.57minMse   15.117  3:584.20+3:28
38  Ferry ten HoveSpark32.02minMse   15.078  3:594.19+3:33
39  Andre MelissantSommelsdijk32.06minMse   15.047  3:594.18+3:37
40  Doeke de JongOlympus 7032.13minM45   14.992  4:004.16+3:44
41  Pieter van HorssenDynamica32.16minM50   14.969  4:004.16+3:47
42  Jaap van AstSommelsdijk32.20minM40   14.938  4:014.15+3:51
43  Rinus KroonSommelsdijk32.23minMse   14.915  4:014.14+3:54
44  Ramon MannieSprint32.34minMse   14.831  4:034.12+4:05
45  Lucien VogelsSpado32.38minMse   14.801  4:034.11+4:09
46  Marco van DongenAV. Sprint32.39minMse   14.793  4:034.11+4:10
47  Marcel HorrocksSparta32.46minMse   14.741  4:044.09+4:17
48  Ronald OttoSpado32.48minMse   14.726  4:044.09+4:19
49  Kasper van de GiesenSpirit32.58minMse   14.651  4:064.07+4:29
50  Ad StraubAV'4033.00minMse   14.636  4:064.07+4:31
51  Wim van VeldenOlympus 7033.01minMse   14.629  4:064.06+4:32
52  Jan van HassentSommelsdijk33.02minM40   14.622  4:064.06+4:33
53  Arie van DijkSommelsdijk33.07minM45   14.585  4:074.05+4:38
54  Herbert ZoonSommelsdijk33.07minMse   14.585  4:074.05+4:38
55  Hans BarendregtSpirit33.10minM45   14.563  4:074.05+4:41
56  Manfred MeulmeesterDynamica33.11minMse   14.555  4:074.04+4:42
57  Bennie van HuizenSommelsdijk33.12minMse   14.548  4:074.04+4:43
58  Maurice van WijkSpirit33.18minMse   14.505  4:084.03+4:49
59  Arno HulshofSpado33.20minMse   14.490  4:084.03+4:51
60  Marius BesuijenDynamica33.39minMse   14.354  4:113.99+5:10
61  Roge KochSprint33.43minMse   14.325  4:113.98+5:14
62  Herman de BeerAV'4033.43minMse   14.325  4:113.98+5:14
63  Ron DellebekeDynamica33.48minM40   14.290  4:123.97+5:19
64  Leo van LeeuwenAV'4033.49minM45   14.283  4:123.97+5:20
65  Rian van den BroekeDynamica34.09minMse   14.143  4:153.93+5:40
66  Peter van EekelenDiomedon34.13minM40   14.116  4:153.92+5:44
67  Ruud KarsbergenSommelsdijk34.15minMse   14.102  4:153.92+5:46
68  Marcel BoertienEnergie34.19minMse   14.075  4:163.91+5:50
69  Menno BrouwerVet. Ned.34.31minMse   13.993  4:173.89+6:02
70  Aad HoekSommelsdijk34.32minM50   13.986  4:173.89+6:03
71  Armand StolkSpirit34.38minM40   13.946  4:183.87+6:09
72  Nico PlaatzerLeiden At.34.41minM40   13.926  4:193.87+6:12
73  Ko EversdijkAV'5634.43minM40   13.913  4:193.86+6:14
74  Jos den HollanderAV'5634.43minMse   13.913  4:193.86+6:14
75  Rob van de ValkOlympus 7034.56minMse   13.826  4:203.84+6:27
76  Wim RooseAV'5635.04minM45   13.774  4:213.83+6:35
77  Wout VisserSommelsdijk35.17minM45   13.689  4:233.80+6:48
78  Remco van SoestSprint35.22minMse   13.657  4:243.79+6:53
79  John GuequierreDynamica35.27minM45   13.625  4:243.78+6:58
80  Peter RansteijnDynamica35.28minMse   13.618  4:243.78+6:59
81  Willy VerbistDynamica35.32minM50   13.593  4:253.78+7:03
82  Roel WingbermuhleVet.Ned.35.32minMse   13.593  4:253.78+7:03
83  Henk de JongeVet. Ned.35.33minM50   13.586  4:253.77+7:04
84  Gerard van WissenSpirit35.40minM50   13.542  4:263.76+7:11
85  Cees WaasdorpSpark35.42minM40   13.529  4:263.76+7:13
86  Kees de WinterAV'5635.46minM40   13.504  4:273.75+7:17
87  Ruud GroenSparta35.55minMse   13.448  4:283.74+7:26
88  Andre LemsDelta Sport36.01minMse   13.410  4:283.73+7:32
89  Bert van DrunenDiomedon36.05minM40   13.386  4:293.72+7:36
90  Huug SalaDomburg36.07minM45   13.373  4:293.71+7:38
91  Adri KooleDynamica36.12minM45   13.343  4:303.71+7:43
92  Ed de WitVoorne Atl36.14minM45   13.330  4:303.70+7:45
93  Lein LievenseDynamica36.15minM45   13.324  4:303.70+7:46
94  Rinie van DijkeDelta Sport36.17minM45   13.312  4:303.70+7:48
95  Leo DaleboutGapinge36.18minM40   13.306  4:313.70+7:49
96  Mart KoekoekSpirit36.26minM50   13.257  4:323.68+7:57
97  Pieter LuijtenDiomedon36.29minMse   13.239  4:323.68+8:00
98  Gertjan van de HarstAV'4036.35minMse   13.203  4:333.67+8:06
99  Daan van de BroekSommelsdijk36.35minM50   13.203  4:333.67+8:06
100  Jan MarijnissenScorpio36.37minM50   13.191  4:333.66+8:08
101  Rinus JoosseAV'5636.38minM60   13.185  4:333.66+8:09
102  Kees BakxDiomedon36.51minM45   13.107  4:353.64+8:22
103  Peter SuijkerbuijkDiomedon36.53minM40   13.095  4:353.64+8:24
104  Wim KramerDynamica36.58minM45   13.066  4:363.63+8:29
105  Anton TrommelSommelsdijk36.58minMse   13.066  4:363.63+8:29
106  Hennie WeeteringsScorpio37.02minM45   13.042  4:363.62+8:33
107  Wim ProvoostDelta Sport37.03minM40   13.036  4:363.62+8:34
108  Peter JordaanSommelsdijk37.04minMse   13.031  4:363.62+8:35
109  Hans TaaleSommelsdijk37.05minM40   13.025  4:363.62+8:36
110  Hans Pieter van NotDynamica37.05minMse   13.025  4:363.62+8:36
111  Wiebe HuismanSommelsdijk37.06minM45   13.019  4:373.62+8:37
112  Ge van de KraanAV'5637.11minM40   12.990  4:373.61+8:42
113  Steven van de VeireWielingen37.12minMse   12.984  4:373.61+8:43
114  Cor DuinhouwerDelta Sport37.13minM55   12.978  4:373.61+8:44
115  Kees MarcusseDynamica37.19minM55   12.943  4:383.60+8:50
116  Ruud SundermeyerSpirit37.22minM45   12.926  4:393.59+8:53
117  Kees BlooisSpirit37.22minM40   12.926  4:393.59+8:53
118  Wim de JongeAV'5637.33minM50   12.863  4:403.57+9:04
119  Henk GabrielsSpado37.39minM45   12.829  4:413.56+9:10
120  Karel van de GruiterDynamica37.45minM50   12.795  4:413.55+9:16
121  Piet BeijerDynamica37.49minM50   12.772  4:423.55+9:20
122  Jan WitkamAV'5637.58minM45   12.722  4:433.53+9:29
123  Joop LasseurDelta Sport38.08minM55   12.666  4:443.52+9:39
124  Cees TielemanSommelsdijk38.14minM50   12.633  4:453.51+9:45
125  Goof KroonSommelsdijk38.15minM55   12.627  4:453.51+9:46
126  Leo GroenewegSpirit38.16minM50   12.622  4:453.51+9:47
127  Henrik BarendregtEnergie38.20minMse   12.600  4:463.50+9:51
128  Simon MoljaarsDynamica38.24minM50   12.578  4:463.49+9:55
129  Alwin LeijtenSpado38.32minMse   12.535  4:473.48+10:03
130  Tian BeekersScorpio38.42minMse   12.481  4:483.47+10:13
131  Ron OltmansLeiden At.38.44minMse   12.470  4:493.46+10:15
132  Marius LeendertseAV'5638.45minM45   12.465  4:493.46+10:16
133  Fred MonteVoorne Atl38.46minM50   12.459  4:493.46+10:17
134  Jan WiedenhoffMiddelburg38.48minM55   12.448  4:493.46+10:19
135  Jan GelukDelta Sport38.56minM45   12.406  4:503.45+10:27
136  Wim ZoomSommelsdijk39.00minM50   12.385  4:513.44+10:31
137  Kees van de WeideSommelsdijk39.00minMse   12.385  4:513.44+10:31
138  Leo ReijndersDiomedon39.01minM45   12.379  4:513.44+10:32
139  Kees de WaalAV'5639.05minM50   12.358  4:513.43+10:36
140  Gert-Jan de GlopperDelta Sport39.14minMse   12.311  4:523.42+10:45
141  Wilfried DekkerDynamica39.15minMse   12.306  4:533.42+10:46
142  Wim SiesDynamica39.25minM50   12.254  4:543.40+10:56
143  Ab HeijboerDelta Sport39.30minM50   12.228  4:543.40+11:01
144  Hugo PoortvlietDynamica39.44minM55   12.156  4:563.38+11:15
145  Cor MullerDelta Sport39.49minM60   12.131  4:573.37+11:20
146  Marco TimmersSprint40.00minMse   12.075  4:583.35+11:31
147  Kees VerboomDelta Sport40.11minM40   12.020  5:003.34+11:42
148  Adri NoordijkeZierikzee40.12minM55   12.015  5:003.34+11:43
149  Leen van 't HofSommelsdijk40.17minM55   11.990  5:003.33+11:48
150  Theo SimonsDynamica40.22minM45   11.965  5:013.32+11:53
151  Chris MettropSpark40.30minM55   11.926  5:023.31+12:01
152  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen40.36minMse   11.897  5:033.30+12:07
153  Dignus LensenDynamica40.46minM40   11.848  5:043.29+12:17
154  Piet Jan LandegentDelta Sport41.06minM45   11.752  5:063.26+12:37
155  Jaap TevelArnemuiden41.12minM40   11.723  5:073.26+12:43
156  Joop ScheijbelerDelta Sport41.14minM50   11.714  5:073.25+12:45
157  Roland JorderSprint41.26minMse   11.657  5:093.24+12:57
158  Anton SchoenmakersDynamica41.32minM55   11.629  5:103.23+13:03
159  Bram de RijkeDynamica41.42minM65   11.583  5:113.22+13:13
160  Paul BlomAV'5641.50minM55   11.546  5:123.21+13:21
161  Etienne van de VeireWielingen41.54minM45   11.527  5:123.20+13:25
162  Jan DekkerLPK43.00minM55   11.233  5:203.12+14:31
163  Loek WestveerMiddelburg43.12minM50   11.181  5:223.11+14:43
164  Janus KarelseKamperland43.34minM55   11.086  5:253.08+15:05
165  Ad de NijsVet. Ned.43.37minM40   11.074  5:253.08+15:08
166  Bert HendrikseAV.Fortuna44.45minM50   10.793  5:343.00+16:16
167  Jan RooseGoes48.02minM45   10.056  5:582.79+19:33
168  Machiel SinkeKrabbendijke48.26minM50   9.972  6:012.77+19:57
169  Henk KortleverDelta Sport53.53minMse   8.964  6:422.49+25:24
170  Han ReijnhoutDelta Sport55.48minM65   8.656  6:562.40+27:19
Mannen: 170 (100%) => M40=23 - M45=28 - M50=23 - M55=13 - M60=2 - M65=2 - Mse=79

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Anjolie EngelsMiddelburg14.32minVse   16.514  3:384.59-
2  Marlies KortDelta Sport14.53minVse   16.125  3:434.48+0:21
3  Karin BastianDynamica15.08minVse   15.859  3:474.41+0:36
4  Liesbeth van AstSommelsdijk15.12minV35   15.789  3:484.39+0:40
5  Marian van VelzenSprint16.08minV40   14.876  4:024.13+1:36
6  Marianne de KokLewedorp16.32minVse   14.516  4:084.03+2:00
7  Daniella van DulstSommelsdijk16.59minVse   14.132  4:153.93+2:27
8  Wilma van ZeeAV'5617.10minV40   13.981  4:183.88+2:38
9  Ginny BleesEnergie17.29minV45   13.727  4:223.81+2:57
10  Wilma PolderdijkDynamica17.45minVse   13.521  4:263.76+3:13
11  Hannie de JagerAV'5617.46minV40   13.508  4:273.75+3:14
12  Mientje de JongeAV'5617.55minV45   13.395  4:293.72+3:23
13  Anita BeekersScorpio17.56minV35   13.383  4:293.72+3:24
14  Jannie BraberSommelsdijk18.23minV45   13.055  4:363.63+3:51
15  Joke de KockDiomedon18.29minV40   12.985  4:373.61+3:57
16  Myra van AltenaSommelsdijk18.54minV40   12.698  4:443.53+4:22
17  Sandra de BeerAV'4019.03minVse   12.598  4:463.50+4:31
18  Greetje SmitDelta Sport19.14minV45   12.478  4:493.47+4:42
19  Lisette van EsEnergie19.30minV35   12.308  4:533.42+4:58
20  Jolanda van de StoepSommelsdijk19.39minVse   12.214  4:553.39+5:07
21  Marja SundermeyerSpirit19.39minV45   12.214  4:553.39+5:07
22  Betsie van GielsDiomedon20.17minV40   11.832  5:043.29+5:45
23  Jannie KroonSommelsdijk21.01minV55   11.420  5:153.17+6:29
24  Baukje van de ScheldeVlissingen21.26minV45   11.198  5:223.11+6:54
25  Danielle TielemanSommelsdijk22.45minVse   10.549  5:412.93+8:13
Vrouwen: 25 (100%) => V35=3 - V40=6 - V45=6 - V55=1 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.393 seconden nodig om deze lijst met 195 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020