dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

36e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 15 november 2003 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yassine AbatourabRott Atl28.29minMse   16.957  3:324.71-
2  Michel van der KleinPAC28.58minMse   16.674  3:364.63+0:29
3  Jawad BouazzaouiRott Atl29.16minMse   16.503  3:384.58+0:47
4  Joost de KlerkPhanos29.51minMse   16.181  3:424.49+1:22
6  Henri HavingaAV4030.55minM40   15.623  3:504.34+2:26
7  Arjan BeijeDelta Sport30.56minMse   15.614  3:514.34+2:27
8  Erik CapponWielingen31.13minMse   15.473  3:534.30+2:44
9  Jan de WildeAV 5631.14minM40   15.464  3:534.30+2:45
10  Vincent TrinthamerSparta31.22minMse   15.399  3:544.28+2:53
11  Ron van der GraafPAC31.44minMse   15.221  3:574.23+3:15
12  Edwin StolkSommelsdijk32.14minMse   14.984  4:004.16+3:45
13  Jan van HeterenAV Sliedrecht32.25minM40   14.900  4:024.14+3:56
14  Ronald ReicheSparta32.37minMse   14.808  4:034.11+4:08
15  Eric SmitsNieuwerkerk a/d IJssel32.40minMse   14.786  4:034.11+4:11
16  Wim van SparrentakDynamica32.43minMse   14.763  4:044.10+4:14
17  Wilko de VosAV 5632.49minM40   14.718  4:054.09+4:20
18  Han van AchterbergDelta Sport33.20minM40   14.490  4:084.03+4:51
19  B. van HuizenSommelsdijk33.23minMse   14.468  4:094.02+4:54
20  Rachid Ben MezianeRott Atl33.54minMse   14.248  4:133.96+5:25
21  Leo HooghartEnergie34.01minMse   14.199  4:143.94+5:32
22  Max van DorstenOlympus34.04minM40   14.178  4:143.94+5:35
23  Marc RiemensDynamica34.09minMse   14.143  4:153.93+5:40
24  Erik van LeeuwenLeiden Atl34.10minMse   14.137  4:153.93+5:41
25  Peter VaderDelta Sport34.12minM40   14.123  4:153.92+5:43
26  Anton van SpronsenOlympus34.28minM50   14.014  4:173.89+5:59
27  Ko EversdijkAV 5634.31minM40   13.993  4:173.89+6:02
28  Rinus WitteDynamica34.48minM40   13.879  4:193.86+6:19
29  Henrik BarendregtEnergie34.57minMse   13.820  4:203.84+6:28
30  Leo DaleboutDynamica35.02minM40   13.787  4:213.83+6:33
31  John QuaakBurgh-Haamstede35.06minM40   13.761  4:223.82+6:37
32  Joop LasseurDelta Sport35.09minM60   13.741  4:223.82+6:40
33  Ruud de VetteVet Ned35.24minM40   13.644  4:243.79+6:55
34  Rinie van DijkeDelta Sport35.28minM50   13.618  4:243.78+6:59
35  Robin RobartPassaat35.31minMse   13.599  4:253.78+7:02
36  Willy VerbistDynamica35.45minM50   13.510  4:263.75+7:16
37  Ton RijsdijkDiomedon35.51minMse   13.473  4:273.74+7:22
38  Gerard van der MaleWestkapelle35.56minM40   13.442  4:283.73+7:27
39  Cees DijkmanBurgh-Haamstede36.05minMse   13.386  4:293.72+7:36
40  Charles VermeulenAV 5636.11minM50   13.349  4:303.71+7:42
41  Robert KraaijenbrinkDelta Sport36.15minMse   13.324  4:303.70+7:46
42  Kees de WinterAV 5636.24minM40   13.269  4:313.69+7:55
43  Peter RijkhoekLPK36.25minM40   13.263  4:313.68+7:56
44  Rinie SchipperAV 5636.26minM40   13.257  4:323.68+7:57
45  Ebel MagninSpirit36.34minM40   13.209  4:333.67+8:05
46  Bram de VisserDynamica36.43minM40   13.155  4:343.65+8:14
47  Ad TierieDynamica36.46minM50   13.137  4:343.65+8:17
48  John GuequierreDynamica36.55minM50   13.084  4:353.63+8:26
49  Bart van de EndeSantini Ru37.03minM40   13.036  4:363.62+8:34
50  Wim RooseAV'5637.10minM50   12.996  4:373.61+8:41
51  Lein LievenseDynamica37.25minM50   12.909  4:393.59+8:56
52  Hans WoutersAV 5637.28minM40   12.891  4:393.58+8:59
53  Karel van de GruiterDynamica37.31minM50   12.874  4:403.58+9:02
54  Henk GabrielsSpado37.34minM50   12.857  4:403.57+9:05
55  Dwight MaansterDelta Sport37.35minMse   12.851  4:403.57+9:06
56  Aad TielemanSantini R37.37minM40   12.840  4:403.57+9:08
57  Kees HaasnootLeiden Atl37.55minMse   12.738  4:433.54+9:26
58  Wout van den BergDelta Sport37.57minM40   12.727  4:433.54+9:28
59  Wim de JongeAV 5638.06minM50   12.677  4:443.52+9:37
60  Adri KooleDynamica38.07minM50   12.672  4:443.52+9:38
61  Edwin MaljaarsWestkapelle38.16minMse   12.622  4:453.51+9:47
62  Fred KoremanVet ned38.24minM50   12.578  4:463.49+9:55
63  Jan BostelaarDynamica38.26minM50   12.567  4:463.49+9:57
64  Jack SmitsDynamica38.30minM40   12.545  4:473.48+10:01
65  Piet BeijerDynamica38.39minM50   12.497  4:483.47+10:10
66  Jon van CaspelVlissingen38.41minM40   12.486  4:483.47+10:12
67  Henk RouwKapelle-Biezelinge38.44minM50   12.470  4:493.46+10:15
68  Ludo VlaanderRenesse38.49minMse   12.443  4:493.46+10:20
69  Ko BotmanDynamica38.56minM50   12.406  4:503.45+10:27
70  Michel HendrikseDelta Sport39.00minMse   12.385  4:513.44+10:31
71  Kees MarcusseDynamica39.01minM50   12.379  4:513.44+10:32
72  Hans VermeulenAV 5639.16minM50   12.301  4:533.42+10:47
73  Ron DellebekeDynamica39.35minM40   12.202  4:553.39+11:06
74  A. PuntLPK39.42minM50   12.166  4:563.38+11:13
75  Han van SighemDelta Sport39.56minM40   12.095  4:583.36+11:27
76  Piet van MourikOuwerkerk40.11minM50   12.020  5:003.34+11:42
77  Jaap ConstantGoes40.14minM50   12.005  5:003.33+11:45
78  Archie StaalDelta Sport40.29minMse   11.931  5:023.31+12:00
79  Eugene LouwerseMiddelburg40.30minMse   11.926  5:023.31+12:01
80  Jan GelukDelta Sport40.34minM40   11.906  5:023.31+12:05
81  Cees CornuDynamica40.36minM40   11.897  5:033.30+12:07
82  Rob JongeneelMiddelburg40.44minMse   11.858  5:043.29+12:15
83  Ton van WageningenVoorne Atl41.15minM50   11.709  5:073.25+12:46
84  Marius LeendertseAV 5641.36minM50   11.611  5:103.23+13:07
85  Cor DuinhouwerDelta Sport41.42minM50   11.583  5:113.22+13:13
86  Wim SiesDynamica41.46minM50   11.564  5:113.21+13:17
87  Piet Jan LandegentDelta Sport42.01minM50   11.495  5:133.19+13:32
88  Wim KramerDynamica42.10minM50   11.455  5:143.18+13:41
89  Aad van PoppelDelta Sport42.20minM50   11.409  5:163.17+13:51
90  Jaap van de JagtSpirit42.27minM40   11.378  5:163.16+13:58
91  Anton SchoenmakersDynamica43.30minM60   11.103  5:243.08+15:01
92  Jan MaranusDynamica44.24minM50   10.878  5:313.02+15:55
93  Frank van der VlietDelta Sport44.33minM40   10.842  5:323.01+16:04
94  Ruud SundermeijerSpirit45.14minM50   10.678  5:372.97+16:45
95  Pieter van HorssenDynamica45.17minM50   10.666  5:382.96+16:48
96  Gert-Jan de GlopperDelta Sport45.22minMse   10.647  5:382.96+16:53
97  Etienne van de VeireWielingen45.40minM50   10.577  5:402.94+17:11
98  Geert DeurlooBilthoven45.41minM50   10.573  5:402.94+17:12
99  Hendrik de BokxVet Ned46.05minM60   10.481  5:432.91+17:36
100  Mels HoogenboomDordrecht46.14minMse   10.447  5:452.90+17:45
101  Jan RooseGoes46.24minM50   10.409  5:462.89+17:55
102  Kees KortleveAV 5647.26minM60   10.183  5:542.83+18:57
103  Bram de RijkeDynamica49.53minM60   9.683  6:122.69+21:24
104  Machiel SinkeKrabbendijke52.16minM50   9.241  6:302.57+23:47
105  Jan KloetBurgh-Haamstede53.38minM60   9.006  6:402.50+25:09
106  Henk KortleverDelta Sport53.55minM40   8.958  6:422.49+25:26
107  Jo van KlevenVlissingen54.28minM50   8.868  6:462.46+25:59
108  Koos ResoortDelta Sport57.21minM50   8.422  7:072.34+28:52
Mannen: 107 (100%) => M40=31 - M50=38 - M60=6 - Mse=32

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Marlies KortAV 5614.27minVse   16.609  3:374.61-
2  Marleen van der GraaffZierikzee14.49minVse   16.198  3:424.50+0:22
3  Christel RavesteijnPAC16.24minVse   14.634  4:064.07+1:57
4  Sjaan MaartenseAV 5616.33minV35   14.502  4:084.03+2:06
5  Bianca van VuurenAV 5617.08minVse   14.008  4:173.89+2:41
6  Marja SudermeijerSpirit17.37minV35   13.623  4:243.78+3:10
7  Lena de WildeVlissingen18.41minV35   12.846  4:403.57+4:14
8  Hannie de JagerAV 5618.59minV35   12.643  4:453.51+4:32
9  Suzanne GeschiereDynamica19.29minV35   12.318  4:523.42+5:02
10  Katja BotmanDynamica19.53minVse   12.070  4:583.35+5:26
11  Nuray SchipperAV 5620.48minV35   11.538  5:123.21+6:21
12  Roelie BotmanDynamica21.49minV35   11.001  5:273.06+7:22
13  Lenie van KlevenVlissingen22.11minV35   10.819  5:333.01+7:44
Vrouwen: 13 (100%) => V35=8 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.29 seconden nodig om deze lijst met 120 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020