dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

35e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 16 november 2002 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Said KanfaouiPearle28.55minMse   16.703  3:364.64-
2  Ruben ScheurwaterParthenon29.07minMse   16.588  3:374.61+0:12
3  Jaco LuijendijkLeiden Atl29.35minMse   16.327  3:404.54+0:40
4  Jack van AvendonkAttila30.00minMse   16.100  3:444.47+1:05
5  Rachid ben MezianePearle30.08minMse   16.029  3:454.45+1:13
6  Jeroen KootSparta30.34minMse   15.802  3:484.39+1:39
7  Rik BisschopAV 4030.52minMse   15.648  3:504.35+1:57
8  Arjan BeijeDelta Sport31.07minMse   15.522  3:524.31+2:12
9  Bert HederikEnergie31.10minMse   15.497  3:524.30+2:15
10  Niels ZebregsAttila31.15minMse   15.456  3:534.29+2:20
11  A.C. van der BroedSprint31.24minMse   15.382  3:544.27+2:29
12  Gijs PetersAttila31.30minMse   15.333  3:554.26+2:35
13  Edwin StolkSommelsdijk31.51minMse   15.165  3:574.21+2:56
14  Pieter HeggenSpark32.00minMse   15.094  3:594.19+3:05
15  Pieter Jan FiooleDelta Sport32.47minMse   14.733  4:044.09+3:52
16  Rens HuijbenAttila32.48minMse   14.726  4:044.09+3:53
17  Ron van der GraafPAC33.06minMse   14.592  4:074.05+4:11
18  Jordy SmildeAttila33.07minMse   14.585  4:074.05+4:12
19  Marco GeldofDynamica33.21minMse   14.483  4:094.02+4:26
20  Marc RotsaertAV 4033.39minMse   14.354  4:113.99+4:44
21  Ronald ReicheSparta33.41minMse   14.339  4:113.98+4:46
22  Laurens van der HavenAV'5634.05minMse   14.171  4:143.94+5:10
23  Ron le RoyDynamica34.27minMse   14.020  4:173.89+5:32
24  Stef VogelsOlympus34.37minMse   13.953  4:183.88+5:42
25  Robin RobartPapendrecht34.43minMse   13.913  4:193.86+5:48
26  Anne RuijsinkAV'5634.48minMse   13.879  4:193.86+5:53
27  Archie StaalDelta Sport35.05minMse   13.767  4:213.82+6:10
28  Erwin BoschmansAttila35.25minMse   13.638  4:243.79+6:30
29  Coen BertijnDynamica35.28minMse   13.618  4:243.78+6:33
30  Marcel van DrutenPAC36.23minMse   13.275  4:313.69+7:28
31  Jos den HollanderAV'5636.27minMse   13.251  4:323.68+7:32
32  Ad StraubAV 4036.37minMse   13.191  4:333.66+7:42
33  Maikel MardjanAV 3437.27minMse   12.897  4:393.58+8:32
34  Dwight MaansterDelta Sport37.59minMse   12.716  4:433.53+9:04
35  Pieter LuijtenDiomedon38.13minMse   12.638  4:453.51+9:18
36  Andre LemsDelta Sport38.46minMse   12.459  4:493.46+9:51
37  Arnold van de KraanAV 4039.03minMse   12.369  4:513.44+10:08
38  Paul NoomenDelta Sport39.10minMse   12.332  4:523.43+10:15
39  Seth DijkstraMiddelburg39.11minMse   12.327  4:523.42+10:16
40  Wout van de BergDelta Sport39.52minMse   12.115  4:573.37+10:57
41  Gert-Jan de GlopperDelta Sport41.27minMse   11.653  5:093.24+12:32
42  Marcel SpeltDelta Sport41.51minMse   11.541  5:123.21+12:56
43  Remco KapteijnAV'5644.12minMse   10.928  5:293.04+15:17
44  Han ReijnhoutDelta Sport47.16minMse   10.219  5:522.84+18:21
Mannen: 44 (100%) => Mse=44

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
6.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Henri HavingaAV4025.48minM40   16.047  3:444.46-
2  Rob van ZantenFortuna26.19minM45   15.731  3:494.37+0:31
3  Jan van HeterenSliedrecht26.41minM40   15.515  3:524.31+0:53
4  Jan de WildeAV'5626.48minM45   15.448  3:534.29+1:00
5  Han van AchterbergDelta Sport27.13minM40   15.211  3:574.23+1:25
6  Jan GuiljamAV'5627.25minM40   15.100  3:584.19+1:37
7  Marc WijsmanSparta28.12minM40   14.681  4:054.08+2:24
8  Peter PicavetBrugge28.39minM45   14.450  4:094.01+2:51
9  Rian van den BroekeDynamica29.01minM40   14.268  4:123.96+3:13
10  Eddie PekaarDynamica29.15minM50   14.154  4:143.93+3:27
11  Ko EversdijkAV'5629.16minM45   14.146  4:143.93+3:28
12  Peter VaderDelta Sport29.38minM40   13.971  4:183.88+3:50
13  Pieter van HorssenDynamica29.41minM50   13.947  4:183.87+3:53
14  Wim KnopsVoorne Atl29.44minM40   13.924  4:193.87+3:56
15  Rene van de KnaapVet Ned29.54minM40   13.846  4:203.85+4:06
16  Leo DaleboutDynamica30.04minM40   13.769  4:213.82+4:16
17  Joop LasseurDelta Sport30.07minM60   13.747  4:223.82+4:19
18  Charles VermeulenAV'5630.10minM50   13.724  4:223.81+4:22
19  Ed de WitVoorne Atl30.15minM50   13.686  4:233.80+4:27
20  Rinie van DijkeDelta Sport30.18minM50   13.663  4:233.80+4:30
21  Pieter FrisSparta30.24minM45   13.618  4:243.78+4:36
22  Kees de WinterAV'5630.35minM40   13.537  4:263.76+4:47
23  Willy VerbistDynamica30.44minM50   13.471  4:273.74+4:56
24  Wim TempelaarDynamica31.09minM50   13.291  4:313.69+5:21
25  Lein LievenseDynamica31.12minM50   13.269  4:313.69+5:24
26  Cees DuyndamOlympus31.13minM45   13.262  4:313.68+5:25
27  Hans WoutersAV'5631.22minM40   13.199  4:333.67+5:34
28  John RosmolenSprint31.25minM45   13.178  4:333.66+5:37
29  Piet WuijsterAvantri31.32minM50   13.129  4:343.65+5:44
30  Wim WoutersAV'5631.34minM45   13.115  4:343.64+5:46
31  Adri KooleDynamica31.45minM50   13.039  4:363.62+5:57
32  Paul den HollanderLeiden Atl31.53minM45   12.985  4:373.61+6:05
33  Bart van den EndeVet Ned32.00minM45   12.938  4:383.59+6:12
34  Ad TierieDynamica32.07minM55   12.891  4:393.58+6:19
35  Henk GabrielsSpado32.15minM50   12.837  4:403.57+6:27
36  Henk RouwKapelle-Biezelinge32.17minM55   12.824  4:413.56+6:29
37  Kees MarcusseDynamica32.20minM55   12.804  4:413.56+6:32
38  Wim RooseAV'5632.27minM50   12.758  4:423.54+6:39
39  Ron DellebekeDynamica32.34minM40   12.712  4:433.53+6:46
40  Peter WitkamVet ned32.35minM45   12.706  4:433.53+6:47
41  Martin HazebroekSparta32.36minM45   12.699  4:433.53+6:48
42  Karel van de GruiterDynamica32.38minM55   12.686  4:443.52+6:50
43  Sytze StinsDelta Sport32.39minM50   12.680  4:443.52+6:51
44  F. KoremanVet Ned32.41minM50   12.667  4:443.52+6:53
45  Peter SuijkerbuijkDiomedon32.44minM45   12.648  4:453.51+6:56
46  Piet BeijerDynamica32.57minM50   12.564  4:473.49+7:09
47  Aad TielemanVet Ned32.58minM40   12.558  4:473.49+7:10
48  Jaap ConstantGoes33.09minM50   12.489  4:483.47+7:21
49  Cor DuinhouwerDelta Sport34.08minM55   12.129  4:573.37+8:20
50  Winni van de PijlVet Ned34.24minM45   12.035  4:593.34+8:36
51  Wim van de KreekeAV'5634.49minM55   11.891  5:033.30+9:01
52  Piet Jan LandegentDelta Sport35.05minM50   11.800  5:053.28+9:17
53  Han van SighemDelta Sport35.22minM45   11.706  5:083.25+9:34
54  Wim SiesDynamica35.53minM55   11.537  5:123.20+10:05
55  Chris WerrijDelta Sport36.08minM45   11.458  5:143.18+10:20
56  Ab HeijboerDelta Sport36.13minM50   11.431  5:153.18+10:25
57  Cor MullerDelta Sport36.19minM60   11.400  5:163.17+10:31
58  Kees de WaalAV'5636.38minM55   11.301  5:193.14+10:50
59  Jack SuijkerbuijkDiomedon37.04minM40   11.169  5:223.10+11:16
60  Anton SchoenmakersDynamica37.31minM60   11.035  5:263.07+11:43
61  Bram de RijkeDynamica37.58minM65   10.904  5:303.03+12:10
62  Henk de BokxVet Ned38.04minM65   10.876  5:313.02+12:16
63  Kees KortleveAV'5638.13minM65   10.833  5:323.01+12:25
64  Joop ScheijbelerDelta Sport38.31minM55   10.749  5:352.99+12:43
65  Jan WiedenhoffMiddelburg38.52minM55   10.652  5:382.96+13:04
66  Piet WijnsemaEnergie39.11minM50   10.566  5:412.93+13:23
67  Henk KortleverDelta Sport39.23minM40   10.512  5:422.92+13:35
68  Jan RooseGoes39.48minM50   10.402  5:462.89+14:00
69  P. IsraelKortgene40.22minM45   10.256  5:512.85+14:34
Mannen: 69 (100%) => M40=16 - M45=17 - M50=20 - M55=10 - M60=3 - M65=3
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Marleen van der GraaffTyphoon15.08minVse   15.859  3:474.41-
2  Vanesse van VoskuilenTilburg16.26minVse   14.604  4:074.06+1:18
3  Carminda Timas SilvaPAC16.27minVse   14.590  4:074.05+1:19
4  Marieke BoekestijnOlympus16.59minVse   14.132  4:153.93+1:51
5  Wilma KorevaarAvantri17.10minV35   13.981  4:183.88+2:02
6  Lindsay van MarrewijkOlympus17.21minVse   13.833  4:203.84+2:13
7  Petra ZeelenbergOlympus18.09minVse   13.223  4:323.67+3:01
8  Marja SundermeijerSprint18.15minV45   13.151  4:343.65+3:07
9  Lia VerbeekAttila19.06minV45   12.565  4:473.49+3:58
Vrouwen: 9 (100%) => V35=1 - V45=2 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.31 seconden nodig om deze lijst met 122 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020