woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 8 juni 2001 - Organisatie: Dynamica
001 Brooks Steve     19Koole Sport M  22:36    1eH20 
002 GonzalesMauricio 19Koole Sport M  24:02    1eH40 
003 Schletterer Bas  19Koole Sport M  24:39    2eH20 
004 Koole Niels      18Koole Boomkw   24:41    3eH20 
005 Ovaa Ronald      Vet Ned          24:48    4eH20 
006 Vasseur Remy     Dynamica         25:37    5eH20 
007 Janisse Adriaan  12Don Risico beh 25:43    6eH20 
008 Vermaat Ron      18Koole Boomkw   25:45    7eH20 
009 Hofland Robin    02KPMG           25:58    8eH20 
010 Wilde Jan de     17Alstom Run I   26:20    2eH40 
011 Geldof Marco     Dynamica         26:26    9eH20 
012 Franke Hennie    19Koole Sport M  26:42    3eH40 
013 Geurts Joel      Dynamica         26:48   10eH20 
014 Besuijen Marius  Dynamica         27:01   11eH20 
015 Jakobsen Rene    Dynamica         27:09   12eH20 
016 Zalm Frans vd    AV Weert         27:16   13eH20 
017 Arens Edwin      10WZE I          27:22   14eH20 
018 Bostelaar Rens   Dynamica         27:33    4eH40 
019 Leroy Ron        17Alstom run I   27:35   15eH20 
020 Guiljam Jan      AV'56            27:42    5eH40 
021 Roose Sander     08Nehalenia      27:49   16eH20 
022 Pekaar Eddy      AV'56            27:54    1eH50 
023 Roose Wim        AV'56            27:57    6eH40 
024 Pruysers Martin  Dynamica         27:59   17eH20 
025 Janse Misha      15Zeemeermin I   28:01   18eH20 
026 Joosse Henk Jan  Dynamica         28:06   19eH20 
027 Verstraete Wibo  12Don Risico beh 28:10   20eH20 
028 Voogd JohnPeter  Oostkapelle      28:20   21eH20 
029 Dellebeke Ron    Dynamica         28:23    7eH40 
030 Flipse Adri      12Don Risico beh 28:25    8eH40 
031 Vader Rene       17Alstom run I   28:28   22eH20 
032 Minderhoud Jan   15Zeemeermin I   28:30   23eH20 
033 Bastian Karin    20Koole Sport V  28:33    1eD20 
034 Ramsteyn Peter   Dynamica         28:36   24eH20 
035 Sala Henk        21Merzaan        28:48   25eH20 
036 Luitwieler Jacky 14PTT post bv    28:51   26eH20 
037 Verbeek Christel Dynamica         28:55    2eD20 
038 Schipper Wilco d 12Don Risico beh 28:57   27eH20 
039 Lievense Lein    15Zeemeermin I   28:59    2eH50 
040 Schoenmaker Rob  Dynamica         29:02    9eH40 
041 Sluiters Helmuth Monheim          29:04    3eH50 
042 Leeftink Henk    Dynamica         29:06   28eH20 
043 Verbist Willy    Dynamica         29:08    4eH50 
044 Wiesner Charles  01AKZ verz       29:10   29eH20 
045 Theune Bram      17Alstom run I   29:12   10eH40 
046 Gerards Edith    20Koole sport V  29:20    3eD20 
047 Visser Bram de   Dynamica         29:30   11eH40 
048 Pagter Kees de   15Zeemeermin I   29:33   12eH40 
049 Lems Andre       10WZE I          29:35   30eH20 
050 Vos Wolter       Middelburg       29:37   31eH20 
051 Bertijn Coen     10WZE I          29:40   32eH20 
052 Visser Chris de  21Merzaan        29:47   13eH40 
053 Balkenende Rien  05ZLM verz       29:56   14eH40 
054 BalkenendePeter  05ZLM verz       29:58   33eH20 
055 Krocke Ronnie    Souburg          30:05   15eH40 
056 Koppejan Willem  Zoutelande       30:08   34eH20 
057 Kramer Wim       Dynamica         30:10   16eH40 
058 Rijke Ronald de  14PTT post bv    30:12   35eH20 
059 Bosselaar Jan    16Zeemeermin II  30:15    5eH50 
060 Heijden John vd  Zoutelande       30:17   36eH20 
061 Abuijs Ron       Vet Ned          30:20    1eH60 
062 Kramer Acronius  10WZE I          30:25   17eH40 
063 Besuyen Wim      Dynamica         30:29   18eH40 
064 Overweel John    Dynamica         30:31   19eH40 
065 Linskens Wim     08Nehalennia     30:34    6eH50 
066 Lampert Piet     16Zeemeermin II  30:43   20eH40 
067 Guiquierre John  14PPT post bv    30:50   21eH40 
068 WagemakersJan    01AKZ verz       30:52    2eH60 
069 Maat Chantal     03Struik&Hamersl 30:54    4eD20 
070 Beyer Piet       13BaarendsAutoS  30:55    7eH50 
071 Koole Kees       Middelburg       30:57   37eH20 
072 Duvekot Harold   Middelburg       30:59   22eH40 
073 Rafelaar Hans    Vlissingen       31:01   23eH40 
074 Zielschot Ben    Middelburg       31:03   24eH40 
075 Balkenende Jaco  05ZLM verz       31:05   38eH20 
076 Schroevers Jacco Middelburg       31:07   39eH20 
077 Maartense Sjaan  AV'56            31:11    1eD35 
078 Kats Leo         Dynamica         31:13   25eH40 
079 Boekema Bob      Middelburg       31:20   40eH20 
080 SchoenmakersAnto 13BaarendsAutoS  31:24    3eH60 
081 Lindenbergh Paul 22GGD Zld        31:29   41eH20 
082 Simons Theo      Middelburg       31:31   26eH40 
083 Arraton Raymond  Vlissingen       31:34   42eH20 
084 Kleef Onno van   Veere            31:36   43eH20 
085 Cuje Robbert     Dynamica         31:38   27eH40 
086 Matulessy Max    08Nehalennia     31:42   28eH40 
087 Bijl Johan       Zoutelande       31:44   44eH20 
088 Vaalkamp Kaert   11WZE II         31:47    8eH50 
089 Schipper Cor     Dynamica         31:56   29eH40 
090 Bisschoppe Leon  Middelburg       32:01   45eH20 
091 Pluijlaar Hans   Dynamica         32:04    4eH60 
092 Franse Jan       Middelburg       32:07    9eH50 
093 Gruiter Karel vd 13BaarendsAutoS  32:09   10eH50 
094 Lensen Dignus    Dynamica         32:12   30eH40 
095 Jongeneel Rob    Middelburg       32:15   46eH20 
096 Koning Rob       Etten Leur       32:18   47eH20 
097 Vaardegem Piet v 16Zeemeermin II  32:21   31eH40 
098 Moret Edwin      Vlissingen       32:25   48eH20 
099 Vermaire Veerle  20Koole Sport V  32:28    5eD20 
100 Plasse Edwin v d 07Primalert      32:31   49eH20 
101 Tuinhof Hans     11WZE II         32:35   32eH40 
102 Labruyere Cor    Nieuwdorp        32:38   33eH40 
103 Rietman Pieter   Dynamica         32:40   50eH20 
104 Boon Sjaak       14PTT post bv    32:42   34eH40 
105 Koole Arjan      Vrouwenpolder    32:45   51eH20 
106 Aspert Jack van  Middelburg       32:47   35eH40 
107 Pieterse Frans   Middelburg       32:57   36eH40 
108 Verhage Pieter   16Zeemeermin II  32:59   11eH50 
109 Barentsen Henk   Dynamica         33:02   37eH40 
110 Sande Hans vd    11WZE II         33:04   38eH40 
111 Martens Ad       Noord Brabant    33:07   12eH50 
112 Melis Lia        18Koole Boomkw   33:11    6eD20 
113 LandegentPietJan Delta Sport      33:14   13eH50 
114 HillebrandRobbie 07Primalert      33:25   52eH20 
115 Sluys Hans van   Dynamica         33:35   14eH50 
116 Nooyer Willy de  20Koole Sport V  33:40    2eD35 
117 Poortvliet Hugo  13BaarendsAutoS  33:45   15eH50 
118 Declerq Huquette Dynamica         33:49    3eD35 
119 Rafelaar Gilles  Vlissingen       33:53   39eH40 
120 Stroo Piet       Vlissingen       33:55    5eH60 
121 Gils Irma van    AV Weert         33:59    4eD35 
122 Guchte Evelien v Middelburg       34:01    7eD20 
123 Sies Wim         08Nehalennia     34:07   16eH50 
124 Balkenende BramJ 05ZLM verz       34:11   53eH20 
125 Conijn Collin    Middelburg       34:14   54eH20 
126 Polderdijk Wilma Dynamica         34:17    8eD20 
127 Rijke Bram de    04Byou Lederw    34:30    6eH60 
128 Roose Jan        AV'56            34:32   17eH50 
129 Daelen Jan van   03Struik&Hamersl 34:39   40eH40 
130 Guiquierre Al    Souburg          34:45   41eH40 
131 Koole Marcel     Middelburg       34:49   55eH20 
132 Bydevaate Jan    07Primalert      34:55   18eH50 
133 Vermaat Vicky    18KooleBoomkw    34:59    9eD20 
134 Sluys Wim van    Dynamica         35:02   42eH40 
135 Ruiter Toon de   09LENOS          35:16   43eH40 
136 Daans Carel      03Struik&Hamersl 35:24   56eH20 
137 Colpert Carlo    22GGD Zld        35:33   57eH20 
138 Rullens Walter   09LENOS          35:45   44eH40 
139 Werf Jan vd      01AKZverz        35:48   58eH20 
140 Marteyn Philippe Hof van Domburg  35:50   59eH20 
141 Bree Ruud de     Middelburg       35:54   60eH20 
142 Noort P vd       Zevenbergen      35:57   19eH50 
143 Karelse Janus    04Byou lederw    36:23   20eH50 
144 BalkenendeChrist 06ZLM verz II    36:25    5eD35 
145 Leeuw Cornelis   Souburg          37:01   21eH50 
146 Roelse Brigitte  Zoutelande       37:19   10eD20 
147 Teunissen Henk   09LENOS          37:35   45eH40 
148 Koole Tonnie     Middelburg       37:42   46eH40 
149 Coomans Dorien   Aagtekerke       37:44    6eD35 
150 Goeije Roy van   Vlissingen       37:48   61eH20 
151 MeulenbergMarjol Dynamica         37:52    7eD35 
152 Clement Andre    02KPMG           38:02   62eH20 
153 Bruyne Ardjan d  02KPMG           38:05   63eH20 
154 Wijkstra Henk    01AKZverz        38:08   64eH20 
155 Vrencken Sjef    22GGD Zld        38:10   47eH40 
156 Verstraete Carlo 22GGD Zld        38:17   22eH50 
157 CoolbergenMichel 07Primalert      38:55   65eH20 
158 GeschiereSuzanne Middelburg       39:14    8eD35 
159 Kleven Lenie van Vet Ned          39:46    9eD35 
160 Peeters Catrien  21Merzaan        39:58   10eD35 
161 Mol Ria          03Struik&Hamersl 40:00   11eD35 
162 Westeinde Gerdie Vlissingen       42:00   11eD20 
163 Koopman Saskia   06ZLM verz II    42:04   12eD35 
164 Verbruggen Huib  Middelburg       42:26   48eH40 
165 Waard Manon de   06ZLM verz II    43:15   12eD20 
166 Lindhout Jani    06ZLM verz II    43:17   13eD20 
167 Krijger Els de   09LENOS          44:12   13eD35 
168 Lusse Jan        Arnemuiden       44:20   23eH50 
169 Krijger Peter de 09LENOS          44:37    7eH60 
170 Lockefeer Cor    04Byou Lederw    45:20   49eH40 
171 Vrencken Roos    GGD Zeeland      45:29   14eD35 
172 Blauwkof Annet   GGD Zld          45:31   15eD35 
173 Wel Arend v d    11WZE II         48:05   50eH40 
174 Lysen Renee      Middelburg       48:25   16eD35

1   Koole Sport M          4277
Brooks Steve   22:36     GonzalesMauric 24:02     Schletterer Ba 24:39
2   Don    Risicobeheer    4938
Janisse Adriaa 25:43     Verstraete Wib 28:10     Flipse Adri    28:25
3   Alstom   Running  I    4943
Wilde Jan de   26:20     Leroy Ron      27:35     Vader Rene     28:28
4   Koole   BoomKw         5017
Koole Niels    24:41     Vermaat Ron    25:45     Melis Lia      33:11
5   Zeemeermin    I        5130
Janse Misha    28:01     Minderhoud Jan 28:30     Lievense Lein  28:59
6   WZE I                  5197
Arens Edwin    27:22     Lems Andre     29:35     Bertijn Coen   29:40
7   PTT    post  bv        5393
Luitwieler Jac 28:51     Rijke Ronald d 30:12     Guiquierre Joh 30:50
8   Nehalenia              5405
Roose Sander   27:49     Linskens Wim   30:34     Matulessy Max  31:42
9   Koole Sport V          5421
Bast-ian Karin 28:33     Gerards Edith  29:20     Vermaire Veer1 32:28
10  ZLM verz               5459
Balkenende Rie 29:56     BalkenendePete 29:58     Balkenende Jac 31:05
11  Zeemeermin   II        5599
Bosselaar Jan  30:15     Lampert Piet   30:43     Vaardegem Piet 32:21
12  BAARENDSSEAUTOS        5668
Beyer Piet     30:55     SchoenmakersAn 31:24     Gruiter Karel  32:09
13  AKZ  verz              575O
Wiesner Charie 29:10     WagemakersJan  30:52     Werf Jan vd    35:48
14  WZE     II             5846
Vaalkamp Kaert 31:47     Tuinhof Hans   32:35     Sande Hans vd  33:04
15  Merzaan                5913
Sala Henk      28:48     Visser Chris d 29:47     Peeters Catrie 39:58
16  Primalert              6051
Plasse Edwin v 32:31     Hi11ebrandRobb 33:25     Bydevaate Jan  34:55
17  Struik & HamersI       6057
Maat Chantal   30:54     Daelen Jan van 34:39     Daans Carel    35:24
18  KPMG                   6125
Hofland Rob-in 25:58     Clement Andre  38:02     Bruyne Ardjan  38:05
19  GGD  Zld               6312
Lindenbergh Pa 31:29     Colpert Cario  35:33     Vrencken Sjef  38:10
20  LENOS                  6516
Ruiter Toon de 35:16     Rullens Walter 35:45     Teunissen Henk 37:35
21  Byou Lederw            6973
Rijke Bram de  34:30      Karelse Janus 36:23     Lockefeer Cor  45:20.
22  ZLM  verz   II        7304
BalkenendeChri 36:25     Koopman Saskia 42:04     Waard Manon de 43:15
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020