woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 31 mei 2002 - Organisatie: Dynamica
001 Riyad El Mustava  48Pearl Zierikz  23:04    1eH20
002 Padmos Wim        41Koolesport     23:25    2eH20
003 Glastra           Hellas           23:27    3eH20
004 Kate Marti ten    40Koolesport vet 23:54    1eH40
005 Reynierse Kim     40Koolesport vet 24:01    2eH40
006 SchlettererSebas  41Koolesport     24:08    4eH20
007 GonzalesMauricio  40Koolesport vet 24:26    3eH40
008 Heimel Olivier    Hilversum        24:28    5eH20
009 Rabout Theo       30Dynamica       24:30    6eH20
010 Vermeulen Alwin   42PWG senioren   24:31    7eH20
011 Woord Ruud        43PWG veteranen  24:36    4eH40
012 Meziane Rachid b  48Pearl Zierikz  24:59    8eH20
013 Roelofs Frans     42PWG senioren   25:09    9eH20
014 Bart Jan de       43PWG veteranen  25:13    5eH40
015 Koole Floris Jan  41Koolesport     25:24   10eH20
016 Rietveld Aart     AV'56            25:40    6eH40
017 Guigui Rachid     42PWG senioren   26:16   11eH20
018 Vermeule John     40Koolesport vet 26:22    7eH40
019 Geldof Marco      Dynamica         26:36   12eH20
020 Vaardegem Jan v   46Zeemeermin II  26:39   13eH20
021 Sparrentak Wim v  Dynamica         26:41   14eH20
022 Wilde Jan de      43PWG veteranen  26:43    8eH40
023 Kort Marlies      42PWG senioren   26:44    1eDoa
024 Picavet Peter     Kieldrecht (B)   26:47    9eH40
025 Hofland Robin     28Bijou Lederw   26:49   15eH20
026 Besuyen Marius    27Creyf'sMedcent 26:53   10eH40
027 Besuyen Wim       30Dynamica       27:06    1eH50
028 Bostelaar Rens    Dynamica         27:17   11eH40
029 Franke Hennie     26Merzaan        27:24   12eH40
030 Pruysers Martin   26Merzaan        27:31   16eH20
031 Bastian Karin     26Merzaan        27:36    2eDoa
032 Vos Wim           Dynamica         27:40   17eH20
033 Ramsteyn Peter    26Merzaan        27:49   18eH20
034 Janse Misha       45Zeemeermin I   27:56   13eH40
035 Luitwieler Jacky  Dynamica         27:58   14eH40
036 Dellebeke Ron     30Dynamica       28:00   15eH40
037 Pekaar Eddy       41Koolesport     28:02    2eH50
038 Achterberg Han v  48Pearl Zierikz  28:04   19eH20
039 Kraker Kees de    31BaarendsAutosc 28:06   16eH40
040 Leeftink Henk     26Merzaan        28:09   20eH20
041 Guiljam Jan       43PWG veteranen  28:16   17eH40
042 Broeke Rian vd    30Dynamica       28:21   18eH40
043 Roose Wim         AV'56            28:25    3eH50
044 Hollander Jos d   AV'56            28:37   21eH20
045 Poppe Erik        Dynamica         28:39   22eH20
046 Staal Archie      48Pearl Zierikz  28:42   23eH20
047 Lievense Lein     46Zeemeermin II  28:45    4eH50
048 Dijkstra Seth     PK loopgroep     28:49   24eH20
049 Have Laurens vd   42PWG senioren   28:51   25eH20
050 Jumelet Johan     34GarderenDekker 29:10   19eH40
051 Dalebout Leo      Dynamica         29:11   20eH40
052 Nieuwenkamp GJ    39Nehalennia     29:13   26eH20
053 Constant Jaap     Goes             29:19    5eH50
054 Versluys Cor      33Scheldebouw 2  29:35   21eH40
055 Schoenmaker Rob   46Zeemeermin II  29:44   22eH40
056 Witter Rinus      Middelburg       29:50   27eH20
057 Rafelaar Hans vd  29ZLMverzekering 29:53   23eH40
058 Tierie Ad         Middelburg       29:55    6eH50
059 Davidse John      Dynamica         29:57   24eH40
060 Verbist Willy     Dynamica         29:59    7eH50
061 Reinhoud Cees     DeltaSport       30:10   25eH40
062 Maartense Sjaan   43PWG veteranen  30:13    3eDoa
063 Marcusse Kees     Dynamica         30:15    8eH50
064 Balkenende R      29ZLMverzekering 30:18   26eH40
065 Pieterse Frans    Dynamica         30:19   27eH40
066 Plessius Dennis   AV'56            30:22   28eH20
067 Crocke Ronny      38LG Dishoek     30:25    9eH50
068 Rouw Henk         Veteranen Ned    30:29   10eH50
069 Denissen Kees     Middelburg       30:31   28eH40
070 Abrahamse Arjan   49Abrahamse      30:36   29eH20
071 Kleef Onno van    Veere            30:38   30eH20
072 Oele Jaap         AV'56            30:46   11eH50
073 Davidse           Middelburg       30:52   29eH40
074 Gruiter Karel vd  25Kijkshop.nl    30:54   12eH50
075 Duvekot Harold    25Kijkshop.nl    30:56   30eH40
076 Moens Piet        39Nehalennia     30:59   13eH50
077 Boot William      34GarderenDekker 31:02   31eH20
078 Kats Leo          Vlissingen       31:04   31eH40
079 Roelse Luuk       45Zeemeermin I   31:07   32eH20
080 Boogaard Jos      24Raab Karcher   31:11   14eH50
081 Mol Rob           34GarderenDekker 31:14   15eH50
082 Geurts Joel       Dynamica         31:17   33eH20
083 Pijl W van de     32Scheldebouw bv 31:19   32eH40
084 Ravia Rudy        35FortisBank RT  31:22   33eH40
085 Swint Rein        Vet Nederland    31:28    1eH60
086 Corbijn Hans      25Kijkshop.nl    31:30   34eH40
087 Gonzales Melis L  40Koolesport vet 31:32    4eDoa
088 Not Hans Pieter   27Cruyf'sMedcent 31:36   35eH40
089 Verhage Pieter    46Zeemeermin II  31:39   16eH50
090 Jongeneel Rob     24Raab Karcher   31:41   34eH20
091 Werff J van de    37AKZverzekering 31:49   35eH20
092 Pagter Kevin de   45Zeemeermin I   31:51   36eH20
093 Dingemanse Peter  49Abrahamse      31:53   37eH20
094 Beijer Piet       31BaarendsAutosc 32:06   17eH50
095 Mairie Stefan     47Eastman        32:12   38eH20
096 Lensen Dignus     47Eastman        32:15   36eH40
097 ScherpenisseRien  35FortisBank RT  32:18   37eH40
098 Verhage Bram                       32:20   39eH20
099 Matulessi Max     39Nehalennia     32:22   38eH40
100 Schroevers Jacco  27Creyf'sMedcent 32:27   40eH20
101 Vissers Jan       LG VOAB          32:32   18eH50
102 Barendse Henk     38LG Dishoek     32:34   19eH50
103 Huibregtse Jac    45Zeemeermin I   32:49   41eH20
104 Geldof Ko                          32:55   20eH50
105 Wisse Marjan      23vBoven Patist  32:59    5eDoa
106 Berwald Andre     34GarderenDekker 33:01   39eH40
107 Schipper Cor      24Raab Karcher   33:05   40eH40
108 Cornu Cees        39Nehalennia     33:08   21eH50
109 Dekker Rene       Zoutelande       33:10   41eH40
110 Kraker Eva de     48Pearl Zierikz  33:12    6eDoa
111 Louwerse Coby     38LG Dishoek     33:13    7eDoa
112 Riemens           Biggekerke       33:20   42eH40
113 Boone             Middelburg       33:26   43eH40
114 Poortvliet Hugo   25Kijkshop.nl    33:27   22eH50
115 Rietman Pieter    Dynamica         33:29   42eH20
116 Wijkhuis Gerwi    38LG Dishoek     33:30   23eH50
117 Sies Wim          31BaarendsAutosc 33:33   24eH50
118 Maranus Jan       24Raab Karcher   33:35   25eH50
119 Martens Ad        Rapide Gilze     33:38   26eH50
120 Noort P vd        Zevenbergen      33:40   27eH50
121 Bulck Cees v d    Middelburg       33:42   28eH50
122 Ende Andre vd     44Megamix Zld    33:44   44eH40
123 Domen Bert        Etten Leur       33:49    2eH60
124 Voort Roy v d     Dynamica         34:02   43eH20
125 Berwald Ellen     35FortisBank RT  34:06    8eDoa
126 Guequierre B      32Scheldebouw bv 34:13   45eH40
127 Houtzager Roland  35FortisBank RT  34:15   44eH20
128 Guchte Evelien v  Middelburg       34:18    9eDoa
129 Sluys Hans van    Middelburg       34:21   29eH50
130 Doorn Jan van     Heinkenszand     34:28   46eH40
131 Meerkerk Andre    Kloetinge        34:33   47eH40
132 Geldof R                           34:40   48eH40
133 Rafelaar Gilles   29ZLMverzekering 34:44   49eH40
134 Dekker Izaak      Middelburg       34:46   45eH20
135 SchoenmakersAnto  31BaarendsAutosc 34:49    3eH60
136 Ovaa Johan        49Abrahamse      34:51   46eH20
137 Klaassen H        Dynamica         34:54   30eH50
138 Molen Klaas v d   AV Fivelstreek   34:57    4eH60
139 Boven Hans van    Biezelinge       35:12   47eH20
140 BollebakkerPeter  38LG Dishoek     35:19   31eH50
141 Nooyer Willy      41Koolesport     35:21   10eDoa
142 Fuchs Jeroen      27Creyf'sMedcent 35:22   48eH20
143 Roose Jan         AV'56            35:24   32eH50
144 Maljaars S        36Brandweer      35:27   33eH50
145 Rijke Jan de      37AKZverzekering 35:31   49eH20
146 Vogel Maringe     Cafe Bommel      35:37   11eDoa
147 Polderdijk Wilma  27Creyf'sMedcent 35:39   12eDoa
148 Sluys Wim van     Vlissingen       35:41   50eH40
149 Goossens Serge    35FortisBank RT  35:44   50eH20
150 Hendriks A        Vlissingen       35:45   51eH40
151 Nooyer H de       37AKZverzekering 35:48   51eH20
152 Israel Marcel     Vlissingen       35:49   52eH20
153 Stroo Piet        29ZLMverzekering 35:51    5eH60
154 Schipper Tonia    32Scheldebouw bv 35:52   13eDoa
155 Seuss Lucille     28Bijou Lederw   35:54   14eDoa
156 Toorn Martijn vd  47Eastman        35:56   53eH20
157 Westra Marjan     33Scheldebouw 2  35:58   15eDoa
158 Karelse Janus     28Bijou Lederw   36:02   34eH50
159 Marechal Irene    24Raab Karcher   36:05   16eDoa
160 Dreu Rene de      44Megamix Zld    36:18   35eH50
161 Rijke Bram de     28Bijou Lederw   36:22    6eH60
162 Conijn C          33Scheldebouw 2  36:25   54eH20
163 Porte Henrik      Middelburg       36:28   55eH20
164 Hur J J           36Brandweer      36:30   56eH20
165 Botman Katja      39Nehalennia     36:32   17eDoa
166 Bohudi JJ         Dynamica         36:34   36eH50
167 Meyaard R         33Scheldebouw 2  36:36   57eH20
168 Brunner Ulrich                     36:38    7eH60
169 Wiedenhoff Jan    Vet Ned          36:41   37eH50
170 Dobbelaar Michel  Middelburg       36:47   58eH20
171 Guchte L vd       32Scheldebouw bv 36:58   52eH40
172 Werff J van de    37AKZverzekering 37:00    8eH60
173 Berkenbosch M     Grijpskerke      37:04   18eDoa
174 Theune Reinout    Vlissingen       37:13   53eH40
175 Patist JanWillem  23vBoven Patist  37:15   59eH20
176 Schouwenaar Koos  Middelburg       37:22   38eH50
177 Simons Marjo      37AKZverzekering 37:50   19eDoa
178 Bree Ruud de      Middelburg       38:06   60eH20
179 StoutjesdijkJaap  Middelburg       38:11   54eH40
180 Molen Tirza vd    Beilijn          38:13   20eDoa
181 Berthold Abdresa  Berlijn          38:15   61eH20
182 Kloet Jan         Vet Ned          38:20    9eH60
183 Sluyter Robert    50Heezenteam     38:24   62eH20
184 Visser Christine  Dynamica         38:33   21eDoa
185 Geschiere Suzann  Middelburg       38:41   22eDoa
186 Witte Gilles      Heinkenszand     38:43   10eH60
187 Westveer Loek     Vet Ned          38:48   39eH50
188 Koole             Middelburg       38:51   40eH50
189 Geldof-Smet S                      38:53   23eDoa
190 Boven Steven van  23vBoven Patist  39:05   55eH40
191 Sterkenburg       23vBoven Patist  39:07   56eH40
192 Schoenmakers L    Vlissingen       39:29   57eH40
193 Schnebeli Ad      Vlissingen       39:31   41eH50
194 Zwagemaker Rita   34GarderenDekker 39:40   24eDoa
195 Sinke Marcel      49Abrahamse      39:43   63eH20
196 Mol Ria           47Eastman        39:49   25eDoa
197 Dingemanse Karin  49Abrahamse      39:51   26eDoa
198 HeezenMichelline  50Heezenteam     39:53   27eDoa
199 Horsten Claudia   50Heezenteam     39:55   28eDoa
200 MeulenbergMarjol  31BaarendsAutosc 39:57   29eDoa
201 Adriaanse S       36Brandweer      40:03   30eDoa
202 Toonen F          36Brandweer      41:03   64eH20
203 Koopman S         29ZLMverzekering 41:18   31eDoa
204 Schoenmaker Olga  45Zeemeermin I   41:22   32eDoa
205 Lockefeer Cor     28Bijou Lederw   41:25   58eH40
206 Verbruggen Huibe  Middelburg       43:04   42eH50
207 Corbijn Hannie    25Kijkshop.nl    43:07   33eDoa
208 Botman Roelie     46Zeemeermin II  43:09   34eDoa
209 Geys Janny        44Megamix Zld    43:55   35eDoa
210 SprinkhuizenJoos  44Megamix Zld    43:57   43eH50
211 Veerhoek Jan      Ritthem          44:24   36eDoa
212 Roose J           Dynamica         44:26   65eH20
213 Janse Remy        Heinkenszand     44:35   37eDoa
214 Visser Jules      Dynamica         45:01   44eH50
215 Pagter W de       Dynamica         45:03   66eH20
216 Lijsen Renee      Loopservice      45:48   38eDoa

 1. PWG - bedrijfskleding  6160
 2. Koolesport dreamteam   6233
 3. PWG -veteranen         6405
 4. Koolesport             6498
 5. Pearl Zierikzee        6559
 6. Merzaan                6620
 7. Creyf's Medicenter     7595
 8. Zeemeermin II          7697
 9. Nehalennia             7746
10. Loopgroep Dishoek      7782
11. Garderen Dekker        7866
12. Fortis Bank Roparunteam7921
13. Raab Karcher           7922
14. Zeemeermin I           7936
15. Baarendse Autoschade   8022
16. Bijou Lederwaren       8107
17. ZLM-verzekeringen      8173
18. Kijkhop.nl             8187
19. Abrahamse-team         8231
20. Scheldebouw bv I       8302
21. Scheldebouw bv II      8314
22. Eastman                8412
23. AKZ verzekeringen      8458
24. Van Boven Patist       8906
25. Brandweer              9183
26. Megamix Zeeland        9474
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020