woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 6 juni 2003 - Organisatie: Dynamica
001 Ayada Said        24PearlBenevia   23:39   1eH20
002 Kanfaoui Said     24PearlBenevia   23:41   2eH20
003 BouazaouiJawad    24PearlBenevia   24:16   3eH20
004 Dorez Pierre      23KooleSport     25:01   4eH20
005 Rabout Theo       19ROC techn naut 25:05   5eH20
006 Koole Niels       35DoelKooleWantA 25:08   6eH20
007 Woord Ruud        Thor             25:25   1eH40
008 Reynierse Kim     23KooleSport 1   25:37   2eH40
009 Goevaerts Dirk    31DonRisico beh  25:44   3eH40
010 Quekelberghe P    22ArratoonTandar 25:46   7eH20
011 Gonzalez Maurici  23KooleSport     26:11   4eH40
012 Beljaars Franky   30APP onderhoud  26:15   8eH20
013 Oosterom Sander   't Haasje        26:21   9eH20
014 Vermaat Ron       Ossendrecht      26:25  10eH20
015 Meziane Rachid b  24PearlBenevia   26:46  11eH20
016 Vos Wim           18SVRZ           26:49   5eH40
017 Decker Mark de    31DonRisico beh  26:52  12eH20
018 Bosselaar Rens    30APP onderhoud  26:56   6eH40
019 Sparrentak Wim v  42Sportc Hebbes  27:22  13eH20
020 Koole Floris Jan  14KooleRuntoRun2 27:25  14eH20
021 Vaardegem Jan v   12Zeemeermin     27:30  15eH20
022 Geldof Marco      45Erasmuslopers1 27:52  16eH20
023 Tol Matieu van    Vlissingen       27:56  17eH20
024 Hofland Robin     46BijouLederw    27:59  18eH20
025 Bunsschots Bruno  31DonRisico beh  28:09   7eH40
026 Overweel John     30AAP onderhoud  28:18   1eH50
027 Planting Robert   Dynamica         28:29  19eH20
028 Witte Rinus       42Sportc Hebbes  28:41   8eH40
029 Wilde Rien de     25Waterschap ZE1 28:59   9eH40
030 Dellebeke Ron     22ArratoonTandar 29:02  10eH40
031 Roy Ron le        22ArratoonTandar 29:04  20eH20
032 Besuyen Marius    29ZLMverzekering 29:06  11eH40
033 Kok Erik          Goes             29:08  21eH20
034 Riemens Marc      Middelburg       29:15  22eH20
035 Bastian Karin     38Merzaan Automa 29:19   1eDoa
036 Verstraate Wibo   31DonRisico beh  29:22  23eH20
037 Kramer Han        Dynamica         29:24  24eH20
038 Luitwieler Jacky  21Dynamica vet   29:27  12eH40
039 Ramsteijn Peter   38Merzaan Automa 29:32  25eH20
040 Bisschops leon    Middelburg       29:36  26eH20
041 Dijkstra Seth     Middelburg       29:40  27eH20
042 Geluk Jos         15Koster en Co   29:43  28eH20
043 Leeftink Henk     Dynamica         29:49  29eH20
044 Kevin             12Zeemeermin     29:53  30eH20
045 Vlieger Johan de  19ROC techn/naut 29:56  13eH40
046 Walpot Johan      16Koster bv      29:58  31eH20
047 Boks Jorin de     44Erasmuslopers2 30:00  32eH20
048 Lievense Lein     12Zeemeermin     30:02   2eH50
049 Verbeek Christel  22ArratoonTandar 30:04   2eDoa
050 Dalebout Leo      47Zorgstroom     30:06  14eH40
051 Gerards Edit      23Koolesport     30:16   3eDoa
052 Kats Leo          21Dynamica vet   30:18  15eH40
053 Roose Wim         AV'56            30:26   3eH50
054 Duvekot Peter     34Seventy-seven  30:31  16eH40
055 Dhuyvetter Paul   45Erasmuslopers1 30:33  17eH40
056 Schoenmaker Rob   Dynamica         30:35  18eH40
057 Corre Ruud        38Merzaan Automa 30:41  33eH20
058 Corbijn Hans      28Kijkshop.nl    30:46  19eH40
059 Koopmans Johan                     30:51  34eH20
060 Edwin             12Zeemeermin     30:52  35eH20
061 Maat Chantal      35DoelKooleWantA 30:54   4eDoa
062 Krocke Ronnie     36L gr Niek Knol 30:57  20eH40
063 Schipper Wilco d  Dynamica         30:59  21eH40
064 Gruiter Karel vd  28Kijkshop.nl    31:00   4eH50
065 Quequierre John   42Sportc Hebbes  31:03   5eH50
066 Ravia Rudi        16Koster bv      31:05  36eH20
067 Visser Bram de    Dynamica         31:07  22eH40
068 Pagter Kees de    Middelburg       31:08  23eH40
069 Tempelaar Wim     13KooleRuntoRun  31:10   6eH50
070 Saif Ullah        15Koster en Co   31:15  37eH20
071 Rafelaar Hans vd  29ZLMverzekering 31:17  24eH40
072 Geuze Kees        Middelburg       31:19  25eH40
073 Stroo Andre       19ROC tech naut  31:21  26eH40
074 Davidse John      Dynamica         31:22  27eH40
075 Michels Michiel   44Erasmuslopers2 31:24  38eH20
076 Verhage Bram      20ScheldeNieuwb  31:25  39eH20
077 Cornelise Leen    Middelburg       31:27   7eH50
078 Put Jos           Vlissingen       31:29  40eH20
079 Jonge Wim de      AV'56            31:31   8eH50
080 Pels Hans         Rheinfelden LCM  31:33  28eH40
081 Alphen Edwin v    47Zorgstroom     31:35  41eH20
082 Mol Rob           Vet ned          31:37   1eH60
083 Moes P            37Nehalennia SS  31:39   9eH50
084 Jumelet Johan     15Koster en Co   31:42  42eH20
085 Matulessy Max     37Nehalennia SS  31:44  10eH50
086 Elburg J vd       37NehalenniaSS   31:46  29eH40
087 Maartense Sjaan   AV'56            31:48   5eDoa
088 Verbist Willy     Dynamica         31:51  11eH50
089 Jakobsen Rene     47Zorgstroom     31:54  43eH20
090 Tilroe Tonny      Vlissingen       31:56  30eH40
091 Boot William      16Koster bv      31:58  44eH20
092 Leynse Leo        42Seventy-seven  32:00  31eH40
093 Oele Jaap         AV'56            32:09  12eH50
094 Kramer Arcronius  27Waterschap ZE2 32:13  32eH40
095 Swint Rein        Vet Ned          32:14   2eH60
096 Bertijn Coen      27Waterschap ZE2 32:17  45eH20
097 Duvekot Harold    34Seventy-seven  32:22  33eH40
098 Bostelaar Jan     Dynamica         32:28  13eH50
099 Vermeulen Ad      36L gr Niek Knol 32:30  46eH20
100 Koster jan        15Koster en Co   32:32  47eH20

101 Vette John        41Raab Karcher B 32:34  34eH40
102 Koole Kees        45Erasmuslopers1 32:36  35eH40
103 Groot Danny de    11Scheldebouw    32:38  48eH20
104 Lampert Ad        Meliskerke       32:40  36eH40
105 Dekker Johan      Middelburg       32:42  37eH40
106 Rijke Ronald de   Dynamica         32:44  49eH20
107 Giessen Ron v     Middelburg       32:47  38eH40
108 Steur Kees        45Erasmuslopers1 32:49  39eH40
109 Not Hans Pieter   49Medcentric     32:52  40eH40
110 Peeters Jos       28Kijkshop.nl    32:54  50eH20
111 Philippe Henk     Dynamica         32:56  41eH40
112 Ritsema Jaap Jan  42Sportc Hebbes  33:00  51eH20
113 Jongeneel Rob     Veteranen Ned    33:02  52eH20
114 Pieterse Bert     Middelburg       33:04  53eH20
115 Aspert Jack v     Dynamica         33:06  42eH40
116 Beijer Piet       26BaarendsSchade 33:08  14eH50
117 Ridder Cor de     41Raab Karcher B 33:11  54eH20
118 Schroevers Jacco  49Medcentric     33:13  55eH20
119 Leeuwen Marco v   Middelburg       33:15  56eH20
120 Noordijke Adri    16Koster bv      33:18   3eH60
121 Riemens Rinus     Biggekerke       33:20  43eH40
122 Water Niels de    Middelburg       33:23  57eH20
123 Israel Marcel     Vlissingen       33:25  58eH20
124 Gonzales Lia      12Zeemeermin     33:27   6eDoa
125 Fransen Lucas     35DoelKooleWantA 33:30  59eH20
126 Hereijgers Ron    Middelburg       33:38  60eH20
127 Belzen Lieven v   20ScheldeNieuwb  33:40  44eH40
128 Poortvliet Hugo   28Kijkshop.nl    33:42  15eH50
129 Dekker Rene       Zoutelande       33:44  45eH40
130 Pekaar Eddy       14KooleRuntoRun2 33:46  16eH50
131 Maljaars Simon    39RAV Zeeland II 33:48  17eH50
132 Guchte Andre vd   20ScheldeNieuw   33:50  61eH20
133 Struijk Huib      35DoelKooleWantA 33:53  62eH20
134 Peyl Winnie vd    11Scheldebouw    33:56   7eDoa
135 Cornu Cees        37Nehalennia SS  33:58  46eH40
136 Conijn Collin     11Scheldebouw    34:00  63eH20
137 Ruyter Tonny de   Dynamica         34:02  18eH50
138 Filius Rijk       Dynamica         34:04  47eH40
139 Waeter Bennie vd  Vlissingen       34:05  48eH40
140 Geldof Ko         Souburg          34:07  19eH50
141 Geldof Rob        44Erasmuslopers2 34:08  49eH40
142 Patist JanWillem  32vBovenPatist A 34:10  50eH40
143 Voort Roy vd      Dynamica         34:12  64eH20
144 Smits Jacky       21Dynamica vet   34:14  51eH40
145 Kreeke Wim vd     25Waterschap ZE1 34:16  20eH50
146 Boone Sjaak       Middelburg       34:17  21eH50
147 Sluys Wim van     21Dynamica vet   34:19  52eH40
148 Verhage Dennis    Souburg          34:21  65eH20
149 NooyerWillemien   49Medcentric     34:23   8eDoa
150 Kerkhove Marco    13KooleRuntoRun  34:25  66eH20
151 Guchte Evelien v  42Spcafe Hebbes  34:26   9eDoa
152 Loose Kees        VOAB Goirle      34:29  22eH50
153 Winkelman Erik    Hengelo          34:30  67eH20
154 Pieterse Frans    Dynamica         34:32  53eH40
155 Filius D          48Gevier         34:34  54eH40
156 Franse Jan        34Seventy-seven  34:42  23eH50
157 Belzen Lieven v   20ScheldeNieuwb  34:45  68eH20
158 Boone Krijn       Aagtekerke       34:48  24eH50
159 Hartler Martin    MY Solemar       34:50  69eH20
160 Melse Rob         Middelburg       34:52  25eH50
161 Wilde Nadine de   25Waterschap ZE1 34:53  10eDoa
162 Leendertse Mariu  19ROC techn naut 34:55  26eH50
163 DeclercqHuquette  21Dynamica vet   34:57  11eDoa
164 Pluijlaar Joost   17BouwNed Zld    34:59  55eH40
165 WinkelmanSabine   Hengelo          35:01  12eDoa
166 Bos Henk          43Amireiahe      35:03  56eH40
167 Sies Wim          26BaarendsSchade 35:05  27eH50
168 Kock D vd         Middelburg       35:07  70eH20
169 Kraker Eva de     19ROC techn naut 35:09  13eDoa
170 Richard Marcel    Zoutelande       35:11  28eH50
171 Hendriks Alex     43Amireiahe      35:12  57eH40
172 Oomen Bert        RoadRunners E L  35:14   4eH60
173 Grim Eric         Westkapelle      35:16  71eH20
174 Broos Frits       Middelburg       35:17  58eH40
175 Nefs Stan         Lepestraat       35:19  72eH20
176 Corre Ko          38Merzaan Automa 35:21  29eH50
177 Francke Eline     47Zorgstroom     35:23  14eDoa
178 Pluijlaar Hans    Dynamica         35:25   5eH60
179 Louwerse Cobi     36L gr Niek Knol 35:27  15eDoa
180 Heyde Jan ter     36L gr Niek Knol 35:29  59eH40
181 Doorn Jan van     AV'56            35:31  60eH40
182 Jager Hannie de   27Waterschap ZE2 35:32  16eDoa
183 Polderdijk Wilma  49Medcentric     35:34  17eDoa
184 Grishaver Giel    Spado            35:38  61eH40
185 Clarke Andrew     Solemar          35:41  73eH20
186 Guequierre Ben    Souburg          35:43  62eH40
187 Sonke Piet        AV'56            35:45  30eH50
188 Kramer Wim        26BaarendsSchade 35:47  31eH50
189 Haverkamp Martin  18SVRZ           35:49  74eH20
190 Doorn Peter van   Middelburg       35:51  63eH40
191 Schets C          33Parket M'burg  35:59  75eH20
192 Jobse Elien       30APP onderhoud  36:02  18eDoa
193 Boone Chiel       47Zorgstroom     36:10  32eH50
194 Boomsluiter Hans  Grijpskerke      36:13  64eH40
195 Maranus Jan       25Waterschap ZE1 36:15  33eH50
196 Provoost Christe  25Waterschap ZE1 36:26  19eDoa
197 Fondse Angelina   43Amireiahe      36:28  20eDoa
198 Barendse Henk     36L gr Niek Knol 36:30  65eH40
199 Sande Hans vd     Middelburg       36:32  66eH40
200 Zoontjes Lisette  Voab Goirle      36:34  21eDoa
201 Moret Edwin       Dynamica         36:36  76eH20
202 Geschiere Suzan   24PearlBenevia   36:38  22eDoa
203 Schipper Tonia    11Scheldebouw    36:40  23eDoa
204 Hus Jacob Jan     39RAV Zeeland II 36:46  77eH20
205 Broek Ben vd      17BouwNed Zld    36:48  34eH50
206 Roose Jan         AV'56            36:50  35eH50
207 Westrate Marian   11Scheldebouw    36:52  24eDoa
208 Brunner Ulrich    Kohln            36:53   6eH60
209 Vogel Maringe     Cafe Bommel Mb   36:58  25eDoa
210 Koole Marcel      Middelburg       37:01  78eH20
211 Verhulst Petra    31DonRisico beh  37:03  26eDoa
212 Simonse Marjo     26BaarendseSchad 37:12  27eDoa
213 SchoenmakersAnto  26BaarendsSchade 37:13   7eH60
214 Foster Brent      Solemar          37:17  67eH40
215 Linde Wim vd      46BijouLederw    37:24  36eH50
216 Scheybeler Joop   DeltaSport       37:35  37eH50
217 Roose Chris       17BouwNed Zld    37:37  38eH50
218 Paauwe Marco      Middelburg       37:39  68eH40
219 Otte Marcel       17BouwNed Zld    37:42  79eH20
220 Schijndel Lia v   VOAB Goirle      37:45  28eDoa
221 Kalle Martijn     35DoelKooleWantA 37:47  80eH20
222 Karelse Janus     46BijouLederw    37:49   8eH60
223 Betrancourt l'An  Vlissingen       37:51  69eH40
224 Klaaysen Henk     Middelburg       37:58  39eH50
225 Luteyn Arjen      Grijpskerke      38:01  70eH40
226 Kraker Paulette   AV'56            38:05  29eDoa
227 Stoutjesdyk John  29ZLMVerzekering 38:16  71eH40
228 Kuhler Jang Soe   Middelburg       38:19  81eH20
229 Graaf Jan de      Vlissingen       38:26   9eH60
230 Pijs Hans         Neunen           38:28  40eH50
231 Zoontjes Henk     VOAB Goirle      38:30  82eH20
232 Zondervan J       33Parket M'burg  38:31  72eH40
233 Geleijnse John    40RAV Zeeland I  38:35  83eH20
234 Cevaal Sandra     20ScheldeNieuwb  38:38  30eDoa
235 Schreurs Anne     Cafe Bommel Mb   38:40  31eDoa
236 Bakker Alex de    Middelburg       38:43  73eH40
237 Boer Scholte de   Woerden          38:45  10eH60
238 Lockefeer Cor     46BijouLederw    38:49  74eH40
239 Kerkhof Lia       34Seventy-seven  38:51  32eDoa
240 Theune Reinout    43Amireiahe      38:58  75eH40
241 Hemelaar Arjen    32vBovenPatist A 39:08  41eH50
242 Waard Manon       29ZLMverzekering 39:16  33eDoa
243 Joosse Adrie      18SVRZ           39:22  76eH40
244 Meijens Eric      Middelburg       39:25  84eH20
245 Kroo Kees de      40RAV Zeeland I  39:30  77eH40
246 Oostinga Loes     45Erasmuslopers1 39:32  34eDoa
247 Wattel P          48Gevier         39:39  42eH50
248 Wiedenhoff Jan    48Gevier         39:41  11eH60
249 Martens Ad        Gilze            39:43  12eH60
250 Minderhoud Jan    41Raab Karcher B 40:05  43eH50
251 Seuss Lucille     46BijouLederw    40:08  35eDoa
252 Ingelse Ronald    Zoutelande       40:17  78eH40
253 Harazi Lianne     40RAV Zeeland I  40:19  36eDoa
254 Feyter Mark de    40RAV Zeeland I  40:21  85eH20
255 Witjes Lenie      49Medcentric     40:23  37eDoa
256 Klink Ineke       16Koster bv      40:25  38eDoa
257 Geldof Smaragd    44Erasmuslopers2 40:27  39eDoa
258 Kranedonk R       33Parket M'burg  40:29  86eH20
259 Barmentlo B       33Parket M'burg  40:34  87eH20
260 Putte Sonja v d   41Raab Karcher B 40:37  40eDoa
261 Boven Steven v    32vBovenPatist A 40:39  79eH40
262 Sinke Machiel     Vet ned          40:43  44eH50
263 Verhulst Tina     18SVRZ           40:54  41eDoa
264 Corbijn Hannie    28Kijkshop.nl    40:58  42eDoa
265 Toering C         48Gevier         41:01  45eH50
266 Mens Michel       Ouwerkerk        41:04  88eH20
267 Kleywegt Gea      Middelburg       41:10  43eDoa
268 Pals Frans        13KooleRuntoRun  41:15  80eH40
269 Baardwijk Marco   18SVRZ           41:18  81eH40
270 Jeras Marnel      Middelburg       41:20  82eH40
271 Lafeber Martin    39RAV Zeeland II 41:25  83eH40
272 Stevense Marleen  Middelburg       41:30  44eDoa
273 Kuiper M          33Parket M'burg  41:33  45eDoa
274 Dijkstra Joop     Middelburg       41:34  13eH60
275 Peys Toon         Middelburg       41:37  46eH50
276 Verjaat Aletta    Middelburg       41:40  46eDoa
277 MombargAnnechien  Dynamica         41:43  47eDoa
278 Sollie Mira       17BouwNed Zld    41:44  48eDoa
279 Boven Kate v      32vBovenPatist A 41:54  49eDoa
280 Wilde Renate de   27Waterschap ZE2 41:56  50eDoa
281 Pardoel Cock      Goirle VOAB      41:58  47eH50
282 SterkenburgPeter  32vBovenPatist A 41:59  84eH40
283 Pawlofski Simone  15Koster en Co   42:02  51eDoa
284 Mens Bianca       Ouwerkerk        42:11  52eDoa
285 Becks I           48Gevier         42:12  53eDoa
286 Geschiere Wim     14KooleRuntoRun2 42:16  89eH20
287 Adiaanse Sylvia   39RAV Zeeland II 42:46  54eDoa
288 Dijk Marian van   Dynamica         42:59  55eDoa
289 Visser Dick       Middelburg       43:13  85eH40
290 Heuvink Tinele    Goirle Voab      43:18  56eDoa
291 MeulenbergMarjol  26BaarendsSchade 43:34  57eDoa
292 Heuvink Cor       Goirle VOAB      43:49  48eH50
293 Verbruggen Huib   44Erasmuslopers2 44:08  49eH50
294 Zanden Joop v d   Vlissingen       44:32  50eH50
295 Claus Win         39RAV Zeeland II 45:05  51eH50
296 Claus Linda       40RAV Zeeland I  45:08  58eDoa
297 Winder Ben de     13KooleRuntoRun  45:10  86eH40
298 Nouse Heleen      37Nehalennia     45:12  59eDoa
299 Wilde Suus de     27Waterschap ZE2 45:18  60eDoa
300 ScheersEveline    14KooleRuntoRun2 45:50  61eDoa
301 Kwakkelaar Leo    14KooleRuntoRun2 46:25  87eH40
302 Pals Marianne     13KooleStarttoRu 46:28  62eDoa
303 Vette Jan         Goes             47:10  52eH50

1.   Koole Sport          6425
2.   Pearl Benevia        6494
3.   Arratoon tandartspr  6836
4.   AAP onderhoud        7051
5.   Don Risiscobeheer    7068
6.   Zeemeermin           7252
7.   ROC techn nautic     7291
8.   Sportcafe Hebbes     7292
9.   DoelKooleWant Adv    7405
10.  Merzoon automatis    7493
11.  Dynamica veteranen   7736
12.  Zorgstroom           7738
13.  Erasmuslopers        7833
14.  Koster bv            8006
15.  Waterschap ZE 1      8063
15.  Loopgroep N.Knol     8063
17.  Koster en Co         8082
18.  Kijkshop.nl          8138
19.  Erasmuslopers 2      8159
20.  Medcentric           8162
21.  Seventy Seven        8186
22.  Scheldebouw          8234
23.  Scheldebouw Nwb      8253
24.  ZLM verzekeringen    8275
25.  Nehalennia           8421
26.  Baarendse autoschade 8472
27.  Waterschap ZE 2      8518
28.  SVRZ                 8574
29.  Bijou Lederwaren     8600
30.  Amireiahe            8741
31.  Raab Karcher bouw    8787
32.  KooleRuntoRun 2      8957
33.  Bouwned Zld          9068
34.  KooleRuntoRun 1      9198
35.  RAV Zeeland 2        9285
36.  BovenPatist Adv      9351
37.  Gevier               9366
38.  Parket Middelburg    9392
39.  RAV Zeeland 1        9525
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020