woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 2 juni 2006 - Organisatie: Dynamica
001 Heeren Toon       07BarbiesRunningteam       23:17   1eH20
002 Maas Huub         Etten Leur                 23:29   2eH20
003 Padmos Wim        24Koole Sport 1            24:34   3eH20
004 Oosterhout Richa  07BarbiesRunningteam       24:43   1eH40
005 Meel Patrick van  07BarbiesRunningteam       24:48   4eH20
006 Vasseur Remy      24Koole Sport 1            24:56   5eH20
007 Koole Niels       24Koole Sport 1            25:18   6eH20
008 Goevaerts Dirk    52Belgadon                 25:36   1eH45
009 Tilburg Alex van  07BarbiesRunningteam       25:41   7eH20
010 Rabout Theo       13profileRaboutGoes        25:45   8eH20
011 Helbers Joop      Voorne Atl                 25:52   9eH20
012 Pagter Kevin de   32Don Risicobeheer 1       25:57  10eH20
013 GonzalezMauricio  25Koole Sport 2            25:59   2eH45
014 Velde Herman vd   13ProfileRaboutGoes        26:15   2eH40
015 Sparrentak Wim v  30De Sparretjes            26:18  11eH20
016 QuekelberghePatr  13ProfileRaboutGoes        26:25   3eH40
017 Beljaars Franky   32Don Risicobeheer 1       26:28   4eH40
018 Hofland Robin     Dynamica                   26:34  12eH20
019 Koster Bart de    Dynamica                   26:37  13eH20
020 Schrier Michel    22ArratoonTandartspraktijk 26:40  14eH20
021 Luyk Lion van     22ArratoonTandartspraktijk 26:48   3eH45
022 Riemens Marc      32Don Risicobeheer 1       26:51  15eH20
023 Decker Marc de    52Belgadon                 26:53   5eH40
024 Francke Jesper    Dynamica                   26:56  16eH20
025 Vaardegem Jan va  32Don Risicobeheer 1       27:02  17eH20
026 Vos Wilko de      06Gebr Dominicus           27:04   6eH40
027 Joziasse Sjacco   45Intratuin                27:10  18eH20
028 Jansen Wouter     42Gezonde Zaak Mb          27:16  19eH20
029 Kok Erik          47Kijkshop.nl              27:19  20eH20
030 Verhage Arjo      14Meijers Staalbouw1       27:20  21eH20
031 Brouwer Sjaak     29Dynamica-Vooruit         27:22   7eH40
032 Wondergem Lous    25Koole Sport 2            27:28  22eH20
033 Horssen Pieter v  Dynamica                   27:30   1eH55
034 Reynierse Kim     03Boven Advocaten 3        27:51   4eH45
035 Besuyen Marius    41ZLM-verzekeringen        27:52   8eH40
036 Broeke Rian vd    29Dynamica-Vooruit         27:58   9eH40
037 Busschots Bruno   52Belgadon                 28:14  10eH40
038 Limbergen Peter   AV'56                      28:17  23eH20
039 Bostelaar Rens    45Intratuin                28:19   5eH45
040 Overweel John     45Intratuin                28:21   1eH50
041 Bisschops Leon    08El Fuego 1               28:26  24eH20
042 Wattel Adriaan    14Meijers Staalbouw1       28:29  25eH20
043 Dijke Wim van     22ArratoonTandartspraktijk 28:31  11eH40
044 Visser Bram de    45Intratuin                28:34   6eH45
045 Witte Rinus       04Bouwbedrijf Witte        28:38  12eH40
046 Hengst Lourens J  49Don Risicobeheer 2       28:42  13eH40
047 Bakker Elwin      Koudekerke                 28:45  26eH20
048 Want Frank v d    17AdvocatenDoelKooleWant   28:47  27eH20
049 Nooyer Hans de    41ZLM-Verzekeringen        28:49  14eH40
050 Verhage Bram      14Meijers Staalbouw1       28:51  15eH40
051 OosterhoutLisett  07BarbiesRunningteam       28:53   1eD40
052 Kok Marianne de   32Don Risicobeheer 1       28:57   1eD20
053 Bruyn Luc de      52Belgadon                 28:59   7eH45
054 Male Gerard vd    Westkapelle                29:02   8eH45
055 Kramer Hannuel    Dynamica                   29:05  28eH20
056 Adriaanse Hanco   06Gebr Dominicus           29:08  29eH20
057 Zeijseink Sander  42Gezonde Zaak Mb          29:10  30eH20
058 Besuyen Wim       44Verhulst Stukadoors      29:12   2eH50
059 Visser Frans de   Goes                       29:14  31eH20
060 Joziasse Aart     33Infravaria               29:18  16eH40
061 Voogd Rene de     26Zorgstroom               29:22  17eH40
062 VersluysFrederiq  13ProfileRaboutGoes        29:25   2eD20
063 Pruysers Martin   Dynamica                   29:30  32eH20
064 Dalebout Leo      26Zorgstroom               29:34   9eH45
065 Verhulst Alex     31De Zeemeermin            29:36  33eH20
066 Wattel Erik       Dynamica                   29:40  18eH40
067 Hamer Michael d   48Prov Zld Kabinet         29:46  34eH20
068 Schipper Wilco d  31De Zeemeermin            29:49  19eH40
069 Leeftink Henk     Dynamica                   29:57  20eH40
070 Verstraate Wibo   49Don Risicobeheer 2       30:00  21eH40
071 Kooyman Henk      Den Helder                 30:02   3eH50
072 Janse Jos         Middelburg                 30:10  35eH20
073 Blaas Freddy      40MC de Pekelinge          30:20  36eH20
074 Krocke Ronnie     34Loopgr N Knol 1          30:22   4eH50
075 Piet Jos          Vlissingen                 30:24  22eH40
076 Davidse John      21Desafinado               30:26  23eH40
077 Verhage Peter     Aagtekerke                 30:31  37eH20
078 Gueqierre John    44Verhulst Stukadoors      30:34   5eH50
079 Michels Michiel   12Erasmuslopers            30:35  38eH20
080 NieuwenhuyzenCoe  48Prov Zld Kabinet         30:37  39eH20
081 Want Martijn vd   17AdvocatenDoelKooleWant   30:40  40eH20
082 Bruyn Leo de                                 30:48  41eH20
083 Velde Jaap vd     34Loopgr N Knol 1          30:54  42eH20
084 Hollander Pieter  40MC de Pekelinge          31:00  43eH20
085 Rijk Revelino     29Dynamica-Vooruit         31:02  44eH20
086 Dellebeke Ron     29Dynamica-Vooruit         31:05  24eH40
087 Dhuyvetter Paul   12Ersamuslopers            31:07  10eH45
088 Wattel Jasper     16Meijers Staalbouw3       31:09   6eH50
089 Struijk Huib      28Kunstinstelling Mb       31:11  45eH20
090 Broos Frits       19Westrate                 31:13  25eH40
091 Malcorps Erik     19Westrate                 31:16  26eH40
092 Aspert Jacq van   28Kunstinstelling Mb       31:19   7eH50
093 Taal George       47Kijkshop.nl              31:21   2eH55
094 Theune Bram       Westkapelle                31:24  27eH40
095 Vermeulen Ad      Middelburg                 31:25  11eH45
096 Rijke Ronald de   20Hotel Westduin           31:28  46eH20
097 Lievense Lein     31De Zeemeermin            31:29   3eH55
098 Joosse Rinus      AV'56                      31:32   1eH60
099 Bulten Harmen     Aagtekerke                 31:34  47eH20
100 AntheunisseJohan  27 4-ever Dynamic          31:36   4eH55
101 Hendrikse Fred    08El Fuego 1               31:38  48eH20
102 Pouwer Bart       Vlissingen                 31:40  28eH40
103 Visser Kees de    49Don Risicobeheer 2       31:46  29eH40
104 Lous Henk         08El Fuego 1               31:48  12eH45
105 Bastian Karin     24Koole Sport 1            31:50   3eD20
106 Corbijn Hans      47Kijkshop.nl              31:52  13eH45
107 Schuren Gerard    08El Fuego 1               31:54  14eH45
108 Daalen Anton van  Koudekerke                 31:56  49eH20
109 Dijkstra Seth     LPK                        31:58  50eH20
110 Goethem Maarten   Hulst                      32:00  51eH20
111 Pluijlaar Joost   39Pluijlaar                32:02  30eH40
112 Maartense Sjaan   AV'56                      32:04   1eD50
113 Francke Robbie    14Meijers Staalbouw1       32:06  52eH20
114 Krijger Jeffrey   15Meijers Staalbouw2       32:08  53eH20
115 Vader Peter       10El Fuego 3               32:10  31eH40
116 Maranus Peter     40MC de Pekelinge          32:12  32eH40
117 Bosse Peter vd    35Loopgr N Knol 2          32:14  33eH40
118 Besuyen Ivo       41ZLM-verzekeringen        32:15  54eH20
119 Alphen Edwin van  Vlissingen                 32:16  55eH20
120 Wisse Piet        51Zeeuwse Eilanden 2       32:18  34eH40
121 Cyvat Peter       06Gebr Dominicus           32:20  35eH40
122 Kats Leo          Vlissingen                 32:22  15eH45
123 Geuze Kees        16Meijers Staalbouw3       32:24  16eH45
124 Pekaar Eddie      25Koole Sport 2            32:26   5eH55
125 Riemens Rinus     49Don Risicobeheer 2       32:28   8eH50
126 Dijk Vincent van  35Loopgr N Knol 2          32:31   9eH50
127 Florisse Rene     19Westrate                 32:34  56eH20
128 Constandse Paul   09El Fuego 2               32:36  57eH20
129 Oele Marco        50Zeeuwse Eilanden         32:38  58eH20
130 Kloc Robin vd     Utrecht                    32:40  59eH20
131 Witte Bram        04Bouwbedrijf Witte        32:45  17eH45
132 Bun Ronald        Middelburg                 32:47  18eH45
133 Welle Hans v d    34Loopgr N Knol 1          32:51  19eH45
134 Wilde Rien de     50Zeeuwse Eilanden         32:54  36eH40
135 Jongeneel Rob     09El Fuego 2               32:56  37eH40
136 Gonzalez Lia      25Koole Sport 2            32:58   2eD40
137 Peeters Jos       05Project Zeewering        33:00  60eH20
138 Portegies Sjaak   48Prov Zld Kabinet         33:06  20eH45
139 Boone Chiel       Vlissingen                 33:08   2eH60
140 Verbeek Christel  22ArratoonTandartspraktyk  33:11   4eD20
141 Kort Sjimmie      Vlissingen                 33:14  61eH20
142 Dykers WimPieter  06Gebr Dominicus           33:16  62eH20
143 Davidse Andre     34Loopgr N Knol 1          33:19  21eH45
144 Jeras Rob                                    33:21  38eH40
145 Botman Robin      27 4-ever Dynamic          33:25  63eH20
146 Botman Kobus      09El Fuego 2               33:27   6eH55
147 Voort Roy vd      05Project Zeewering        33:29  64eH20
148 Franssen Lukas    17AdvocatenDoelKooleWant   33:31  65eH20
149 Poel Henk van de  Westkapelle                33:33  10eH50
150 Schurink Peter    Vlissingen                 33:39  39eH40
151 Dalen Jan van     35Loopgr N Knol 2          33:41  11eH50
152 Filius Rijk       20Hotel Westduin           33:46  12eH50
153 Bout Erik         42Gezonde Zaak Mb          33:49  66eH20
154 Boxtel Frank van  20Hotel Westduin           33:51  22eH45
155 Steur Kees        33Infravaria               33:53  23eH45
156 Tilburg Renate v  Spado                      33:55   3eD40
157 Pieterse Frans    10El Fuego 3               33:57  13eH50
158 Zanten Eric van   36Loopgr N Knol 3          33:59  40eH40
159 Dobbelaar Michel  Middelburg                 34:01  67eH20
160 Sparrentak Kryn   30De Sparretjes            34:03  68eH20
161 Jeras Arjen       19Westrate                 34:06  41eH40
162 Simonse Elbert    Aagtekerke                 34:09  69eH20
163 BostelaarBenito   Serooskerke                34:11  70eH20
164 Lensen Dignus     27 4-ever Dynamic          34:13  24eH45
165 Walhout Marco     26Zorgstroom               34:21  71eH20
166 Beijer Piet       Vlissingen                 34:25   7eH55
167 Constandse Nicol  08El Fuego 1               34:32   5eD20
168 Koole Kees        12Erasmuslopers            34:33  42eH40
169 KorstanjeMaurice  Vlissingen                 34:36  72eH20
170 Bulck Cees v d    Middelburg                 34:39   8eH55
171 Wisse Martje      03Boven Advocaten 3        34:42   6eD20
172 Nooijer Gerard d  Middelburg                 34:44  43eH40
173 Sande Hans v d                               34:46  25eH45
174 Priem Arthur      Koudekerke                 34:49  26eH45
175 Poortvliet Hugo   47Kijkshop.nl              34:51   3eH60
176 SlabbekoornSande  Biezelinge                 34:53  73eH20
177 KiemeneijSjors    18Provincie Zeeland        34:55  74eH20
178 Fondse Angelina   Dynamica                   34:57   7eD20
179 Boogaart Jos      09El Fuego 2               34:59   9eH55
180 Kramer Acronius   50Zeeuwse Eilanden         35:00  14eH50
181 Bliek Arno de     Souburg                    35:03  44eH40
182 GeschierreSusan   04Bouwbedrijf Witte        35:05   4eD40
183 Geertse Kees      26Zorgstroom               35:07  27eH45
184 Dekker Izaak      05Project Zeewering        35:09  45eH40
185 Moergastel Peter  Vlissingen                 35:12  28eH45
186 Water Niels de    Middelburg                 35:16  75eH20
187 Blom Jan          48Prov Zld Kabinet         35:27  15eH50
188 Weezepoel Niels   23Goof Onderhoud           35:30  76eH20
189 Helbers Sandra    17AdvocatenDoelKooleWant   35:32   8eD20
190 Rande Maurits vd  16Meijers Staalbouw3       35:34  46eH40
191 Richard Marcel    37Loopgr N Knol 4          35:38  16eH50
192 Geldof Rob        Middelburg                 35:41  29eH45
193 ArratoonRaymond   22ArratoonTandartspraktijk 35:44  30eH45
194 Beyer Gerjanne    Utrecht                    35:46  77eH20
195 Witte Dennis      04Bouwbedrijf Witte        35:48  78eH20
196 Kroon Heidi       26Zorgstroom               35:50   9eD20
197 Noordijke Adri    Zierikzee                  35:56   4eH60
198 Roemburg Mathys   Zierikzee                  35:58  79eH20
199 Spitz Dirk        Bochum Dld                 36:00  80eH20
200 Luyk Aart van     20Hotel Westduin           36:02  31eH45
201 Tange Arno        05Project Zeewering        36:04  81eH20
202 Mourik Aart van   Middelburg                 36:06  82eH20
203 Oste Leander      Souburg                    36:07  83eH20
204 Geschiere Wim     35Loopgr N Knol 2          36:09  32eH45
205 Kaashoek Dennis   Oostburg                   36:11  84eH20
206 Leeuwen Marco va  Middelburg                 36:13  85eH20
207 Ingelse Coen      Middelburg                 36:15  86eH20
208 Flikweert J       s-Gravenpolder             36:16  87eH20
209 Zijl Eiko         03Boven Advocaten 3        36:19  10eH55
210 Lindenberg Marty  Middelburg                 36:23  88eH20
211 Slabbekoorn Rene  Biezelinge                 36:25  89eH20
212 Pluijlaar Hans    39Pluijlaar                36:27   5eH60
213 Wilde Nadine de   50Zeeuwse Eilanden         36:29  10eD20
214 Suyk Mirjam       44Verhulst Stukadoors      36:31  11eD20
215 Meijers Enno      Dynamica                   36:33  47eH40
216 Kwakkelaar Harry  36Loopgr N Knol 3          36:35  17eH50
217 BostelaarEsmeral  19Westrate                 36:37  12eD20
218 Verhulst Petra    44Verhulst Stukadoors      36:39  13eD20
219 Veen John van     36Loopgr N Knol 3          36:41  33eH45
220 Bostelaar Hans    Middelburg                 36:50   6eH60
221 Hilberdink Dick   46DeRijke/vdMeer verz      36:52  48eH40
222 Vogel Anja        30De Sparretjes            36:55   5eD40
223 Vliet Jan Cees v  11El Fuego 4               36:57  90eH20
224 Bolle Bram        Oosterland                 36:59  91eH20
225 SparrentakEvelie  30De Sparretjes            37:02  14eD20
226 Menheere GertJan  Hulst                      37:06  49eH40
227 Hereygers Ronald  Veere                      37:09  92eH20
228 SparrentakSandra  30De Sparretjes            37:11  15eD20
229 Polderdijk Wilma  Dynamica                   37:14  16eD20
230 Verschure Gilles  33Infravaria               37:16  11eH55
231 Bos Melanie       35Loopgr N Knol 2          37:20  17eD20
232 Lindenberg Jan    Middelburg                 37:23  34eH45
233 Wisse Leo         51Zeeuwse Eilanden 2       37:25  50eH40
234 Goevaarts Griet   52Belgadon                 37:28   6eD40
235 Berg Erik v den   s-Gravenpolder             37:30  93eH20
236 Machielse JanHen  Middelburg                 37:32  51eH40
237 Kooistra Anne     37Loopgr N Knol 4          37:34  35eH45
238 Barentsen Henk    Souburg                    37:36  18eH50
239 Schipper Lisette  31De Zeemeermin            37:38  18eD20
240 Broek Jacques vd  Middelburg                 37:40  36eH45
241 Roelse Wim        33Infravaria               37:42  52eH40
242 Kolk Pieter v d   31De Zeemeermin            37:44  53eH40
243 Hollander Pieter  41ZLM-verzekeringen        37:46  54eH40
244 Kotzebue Rob      10El Fuego 3               37:48  37eH45
245 Belzen Marieke v  20Hotel Westduin           37:50  19eD20
246 Klaassen Roland   18Provincie Zeeland        37:51  94eH20
247 Poortvliet Miche  Middelburg                 37:53  95eH20
248 Rooijen Kees van  Koudekerke                 37:56  38eH45
249 SparnaayRonald    Zierikzee                  37:57  96eH20
250 Kleven Lenie van  Vlissingen                 38:00   2eD50
251 Beyen Willem      Middelburg                 38:02  97eH20
252 Wisse Rico        40MC de Pekelinge          38:04  98eH20
253 Lockefeer Cor     Middelburg                 38:06  19eH50
254 Rijke Jan de      46DeRyke/vdMeer verz       38:08  55eH40
255 Soolsma Nancy     29Dynamica-Vooruit         38:11   7eD40
256 Oomen Bert        Gilze                      38:12   7eH60
257 Groot Hans de     NwStJoosland               38:15  20eH50
258 Lafort Rob        Vlissingen                 38:16  39eH45
259 Wisse Elna        51Zeeuwse Eilanden 2       38:19  20eD20
260 Geschiere Marja   51Zeeuwse Eilanden 2       38:20   8eD40
261 Pleijte Leo       10El Fuego 3               38:23  56eH40
262 Caljouw Andre     Middelburg                 38:24   8eH60
263 Helmich           43Gezonde Zaak Mb 2        38:26   9eH60
264 Ensing Nienke     18Provincie Zeeland        38:29   9eD40
265 Mol Rob           11El Fuego 4               38:31  10eH60
266 SchoenmakerAnton  Dynamica                   38:33  11eH60
267 Vogel Maringe     Middelburg                 38:36  21eD20
268 Giesen Ron van    Middelburg                 38:38  57eH40
269 Ocke Frank        Vlissingen                 38:40  58eH40
270 Konings Nicole    Dynamica                   38:47  22eD20
271 Rijke Bram de     46DeRyke/vdMeer verz       38:49  12eH60
272 Tramper Maurice   Middelburg                 38:51  99eH20
273 Schreurs Anne     33Infravaria               39:05  10eD40
274 Louwerse Marieke  23Goof onderhoud           39:11  23eD20
275 Bijleveld Jes     37Loopgr N Knol 4          39:14  13eH60
276 Hamer Cor den     Hoek                       39:21  21eH50
277 Boven Kate van    01Boven Advocaten 1        39:24  11eD40
278 Dongen Stefan v   16Meijers Staalbouw3       39:26 100eH20
279 Meijel Ruud van   28Kunstinstelling Mb       39:29  59eH40
280 Simons Marjo      09El Fuego 2               39:31  12eD40
281 Becks Inga        34Loopgr N Knol 1          39:33  13eD40
282 Braamse Yvonne    12Erasmuslopers            39:44  14eD40
283 Boven Steven      01Boven Advocaten 1        39:46  40eH45
284 Veerhoven Marc    Axel                       39:49  60eH40
285 Polderman Bert    46DeRijke/vdMeer verz      39:52  41eH45
286 Bruyn Sjaak de    36Loopgr N Knol 3          39:55 101eH20
287 Soolsma Vinnie    Dynamica                   39:57 102eH20
288 Cappon Eric       13ProfileRaboutGoes        40:00  61eH40
289 Maaren Pieter v   42Gezonde Zaak Mb          40:02 103eH20
290 Waes Hanneke van  50Zeeuwse Eilanden         40:04  24eD20
291 Gies Gunter       Middelburg                 40:08  42eH45
292 SterkenburgPeter  01Boven Advocaten 1        40:11  43eH45
293 WeezepoelMargrie  23Goof Onderhoud           40:13  15eD40
294 Koole Tonny       11El Fuego 4               40:15  22eH50
295 Maranus Jan       51Zeeuwse Eilanden 2       40:17  12eH55
296 Louwerse Eugene   11El Fuego 4               40:19  23eH50
297 Baltus Cor Jan    43Gezonde Zaak Mb 2        40:21  62eH40
298 Francke Marjan    28Kunstinstelling Mb       40:23  25eD20
299 Trommel Annelies  28Kunstinstelling MB       40:25  26eD20
300 Bonte Marjan      10El Fuego 3               40:26   3eD50
301 Sluip Hans van    Dynamica                   40:35  13eH55
302 MeedendorpRichar  02Boven Advocaten 2        40:42 104eH20
303 Niekerk Lianne v  21Desafinado               40:59  16eD40
304 Vaderma Ronald    18Provincie Zeeland        41:03 105eH20
305 Roy John van      38Loopgr N Knol 5          41:13 106eH20
306 Kersten Ankie     Middelburg                 41:15  17eD40
307 Dijk Marian van   11El Fuego 4               41:19  27eD20
308 AntheunisseLiset  27 4-ever Dynamic          41:21  28eD20
309 Jacobse Pieter    15Meijers Staalbouw2       41:24 107eH20
310 Schroevers Gre    05ProjectZeewering         41:26  18eD40
311 Sparnaay Ruud     Zierikzee                  41:31  14eH55
312 Visser Lydia de   06Gebr Dominicus           41:43  29eD20
313 Corne Frank       39Pluijlaar                41:53 108eH20
314 Pouwelse Riet     37Loopgr N Knol 4          42:00   4eD50
315 Mol Ria           37Loopgr N Knol 4          42:01   5eD50
316 Adriaanse Sylvia  21Desafinado               42:04  30eD20
317 Coppoolse C       46DeRyke/vdMeer verz       42:06  31eD20
318 Mecking Sylvia    21Desafinado               42:09  19eD40
319 Valk Connie       21Desafinado               42:11  20eD40
320 Meulblok Yvonne   43Gezonde Zaak Mb 2        42:14  21eD40
321 VerstraateBarbar  44Verhulst Stukadoors      42:16  32eD20
322 Blom Wenny        48Prov Zld Kabinet         42:18  33eD20
323 Verhoeven Nel     27 4-ever Dynamic          42:21  22eD40
324 Kleven Jo van     Vlissingen                 42:36  15eH55
325 BroekhovenJeroen  02Boven Advocaten 2        42:38 109eH20
326 Kooistra Wilma    38Loopgr N Knol 5          42:43  23eD40
327 Lievense Lenie    Zoutelande                 42:45   6eD50
328 LambalgenLennie   40MC de Pekelinge          42:54  34eD20
329 Rest Christiane   47Kijkshop.nl              43:02  24eD40
330 Becks Eveline     Middelburg                 43:08  35eD20
331 Klatte Steven     03Boven Advocaten 3        43:12  44eH45
332 Adriaanse Anita   Westkapelle                43:18  25eD40
333 Visser D          Dynamica                   43:20  24eH50
334 VerhulstMarianne  Westkapelle                43:22  36eD20
335 Schotanus Arjan   Middelburg                 43:24  63eH40
336 Verhaagen Margot  Middelburg                 43:40  26eD40
337 Sompornpisut P    42Gezonde Zaak Mb          43:49  37eD20
338 Karsen Ronald     23Goof Onderhoud           43:58  45eH45
339 Kootstra Theo     Waarde                     44:00  14eH60
340 Mastenbroek Anet  Dynamica                   44:02  38eD20
341 Kapias Antonina   Vlissingen                 44:16  27eD40
342 Meijers Marianne  Middelburg                 44:27  39eD20
343 Bree Jacqueline   Middelburg                 44:33  28eD40
344 Rijke Jan de      Middelburg                 44:36  16eH55
345 Beye Rien         Middelburg                 45:07  17eH55
346 Witte Jalysa      04Bouwbedrijf Witte        45:20  40eD20
347 Ploeg Dick vd     01Boven Advocaten 1        45:26  46eH45
348 Schout Sabrina    16Meijers Staalbouw3       45:45  41eD20
349 Hoppe Erica       23Goof Onderhoud           45:57  29eD40
350 Hamelink Emmy     14Meijers Staalbouw1       46:00  30eD40
351 Dullaert Hans     Serooskerke                46:03  64eH40
352 Veen Liesbeth v   38Loopgr N Knol 5          46:23  31eD40
353 Geuze Job         15Meijers Staalbouw2       46:27 110eH20
354 Aerts Eline       15Meijers Staalbouw2       46:43  42eD20
355 Aertse Sarijke    36Loopgr N Knol 3          46:47   7eD50
356 VerbruggenHuiber  12Erasmuslopers            46:54  25eH50
357 Pre Sabrina de    41ZLM-verzekeringen        46:58  43eD20
358 PluijlaarCirelle  39Pluijlaar                47:04  44eD20
359 Domincus Jet      02Boven Advocaten 2        47:14  45eD20
360 Braamse Anjo      Goes                       47:22  32eD40
361 Sohier Ronald     15Meijers Staalbouw2       47:25 111eH20
362 Davidse Cobine    38Loopgr N Knol 5          48:39  33eD40
363 Nooyer Willy de   38Loopgr N Knol 5          48:41   8eD50
364 MeedendorpJoland  02Boven Advocaten 2        48:55  46eD20
365 Koeijer Frans de  01Boven Advocaten 1        49:15  18eH55
366 Joziasse Ellen    45Intratuin                53:10  47eD20
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020