dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

38e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 12 november 2005 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Danny in 't VeenRotterdam Atletiek29.48minMse   16.208  3:424.50-
2  Hans van BeekRotterdam Atletiek30.00minMse   16.100  3:444.47+0:12
3  Arjan BeijeDelta Sport30.19minMse   15.932  3:464.43+0:31
4  Miquel van TongerenDynamica31.03minMse   15.556  3:514.32+1:15
5  Edwin StolkSommelsdijk31.11minMse   15.489  3:524.30+1:23
6  Henri HavingaAV4031.27minM40   15.358  3:544.27+1:39
7  Erik CapponWielingen31.52minM35   15.157  3:584.21+2:04
8  Jan van HeterenPassaat31.57minM45   15.117  3:584.20+2:09
9  Jan de WildeAV'5632.20minM45   14.938  4:014.15+2:32
10  Marc RiemensDynamica32.33minM35   14.839  4:034.12+2:45
11  Rini BruggemanAV'5633.03minM40   14.614  4:064.06+3:15
12  Sjaak BrouwerDynamica33.09minM40   14.570  4:074.05+3:21
13  Pieter Jan FiooleZierikzee33.34minMse   14.389  4:104.00+3:46
14  Kees FrankenSpado33.39minM40   14.354  4:113.99+3:51
15  Rian van de BroekeDynamica33.40minM40   14.347  4:113.99+3:52
16  Han van AchterbergDelta Sport33.44minM45   14.318  4:113.98+3:56
17  Pieter van HorssenDynamica33.46minM55   14.304  4:123.97+3:58
18  Jan van VaardegemDynamica33.50minM35   14.276  4:123.97+4:02
19  Rinus WitteDynamica33.57minM40   14.227  4:133.95+4:09
20  Arjo VerhageDynamica34.04minM35   14.178  4:143.94+4:16
21  Erik PoppeDynamica34.18minM35   14.082  4:163.91+4:30
22  John RaviaDelta Sport34.21minM35   14.061  4:163.91+4:33
23  Bart VerkaartDelta Sport34.40minM35   13.933  4:183.87+4:52
24  Arie JongejanLoopgroep PK34.45minM50   13.899  4:193.86+4:57
25  Erik KokDynamica34.47minMse   13.886  4:193.86+4:59
26  Michel van den BosDelta Sport34.50minM40   13.866  4:203.85+5:02
27  Ko EversdijkAV'5635.01minM45   13.793  4:213.83+5:13
28  Paul SterrenburgDynamica35.14minMse   13.709  4:233.81+5:26
29  Richard ReijnhoutAV'5635.17minMse   13.689  4:233.80+5:29
30  Wim van DijkeDynamica35.35minM40   13.574  4:253.77+5:47
31  Pascal MeermanDynamica35.36minMse   13.567  4:253.77+5:48
32  Jos den HollanderAV'5635.44minM40   13.517  4:263.75+5:56
33  Anton EngelsDynamica35.52minM40   13.467  4:273.74+6:04
34  Manfred MeulmeesterDynamica35.53minM35   13.460  4:273.74+6:05
35  Adjan VerhageDynamica36.05minMse   13.386  4:293.72+6:17
36  Peter VaderDelta Sport36.08minM40   13.367  4:293.71+6:20
37  Leo DaleboutDynamica36.11minM45   13.349  4:303.71+6:23
38  Jacco SchroeversDynamica36.20minM35   13.294  4:313.69+6:32
39  Eric RennertPassaat36.26minM40   13.257  4:323.68+6:38
40  Eduard de WitVoorne Atletiek36.30minM55   13.233  4:323.68+6:42
41  Joop LasseurDelta Sport36.31minM60   13.227  4:323.67+6:43
42  GJ RosmolenSpirit36.35minM50   13.203  4:333.67+6:47
43  Jon van CaspelVlissingen36.37minM45   13.191  4:333.66+6:49
44  Kees de CromSpado36.44minM50   13.149  4:343.65+6:56
45  Robert KraaijenbrinkDelta Sport36.50minM40   13.113  4:353.64+7:02
46  Henk VersteegPassaat36.56minM45   13.078  4:353.63+7:08
47  Peter WitkamVeteranen Nederland36.57minM50   13.072  4:353.63+7:09
48  Jacky LuitwielerDynamica37.05minM40   13.025  4:363.62+7:17
49  Huub BeelenAV'5637.16minM45   12.961  4:383.60+7:28
50  Adri KooleDynamica37.31minM50   12.874  4:403.58+7:43
51  HoekHague Road Runne37.33minM50   12.863  4:403.57+7:45
52  Eddie PekaarDynamica37.42minM55   12.812  4:413.56+7:54
53  Lein LievenseDynamica37.47minM55   12.783  4:423.55+7:59
54  John GuequierreDynamica37.50minM50   12.767  4:423.55+8:02
55  Aart PuntLoopgroep PK37.54minM60   12.744  4:423.54+8:06
56  Ron DellebekeDynamica38.00minM45   12.711  4:433.53+8:12
57  Jack SuijkerbuijkDiomedon38.06minM40   12.677  4:443.52+8:18
58  AndrĂ© HerijgersRoad Runners Etten-L38.07minM55   12.672  4:443.52+8:19
59  Frans van EsVoorne Atletiek38.11minM60   12.649  4:453.51+8:23
60  Wim RooseGoes38.16minM50   12.622  4:453.51+8:28
61  Wim de JongeAV'5638.29minM55   12.551  4:473.49+8:41
62  Max MatulessyDynamica38.34minM50   12.524  4:473.48+8:46
63  Joost PluijlaarDynamica38.58minM40   12.395  4:503.44+9:10
64  Alex HeijnenDelta Sport39.00minM45   12.385  4:513.44+9:12
65  Hans WoutersAV'5639.04minM40   12.363  4:513.43+9:16
66  Jan BostelaarDynamica39.07minM55   12.348  4:523.43+9:19
67  Rob JongeneelMiddelburg39.08minM40   12.342  4:523.43+9:20
68  Harro HeyboerDelta Sport39.39minMse   12.182  4:563.38+9:51
69  Acronius KramerAV'5639.44minM50   12.156  4:563.38+9:56
70  Piet BeijerDynamica39.45minM55   12.151  4:563.38+9:57
71  Leo GroenewegSpirit39.59minM55   12.080  4:583.36+10:11
72  Piet VerhageDynamica40.29minM60   11.931  5:023.31+10:41
73  Sebastiaan van RijnDelta Sport40.36minMse   11.897  5:033.30+10:48
74  Kobus BotmanDynamica40.44minM50   11.858  5:043.29+10:56
75  Wim TempelaarDynamica40.53minM50   11.814  5:053.28+11:05
76  Joost SprinkhuizenAV'5640.54minM50   11.809  5:053.28+11:06
77  Piet Jan LandegentDelta Sport40.57minM55   11.795  5:053.28+11:09
78  Wout van den BergDelta Sport40.58minM40   11.790  5:053.28+11:10
79  Leon de MunnikDelta Sport41.11minM35   11.728  5:073.26+11:23
80  Ab HeijboerDelta Sport41.47minM55   11.560  5:113.21+11:59
81  Robert VrijhofEnergie42.41minM45   11.316  5:183.14+12:53
82  Arle TroostLoopgroep PK42.46minM50   11.294  5:193.14+12:58
83  Rob SterrenburgAsterix43.19minMse   11.150  5:233.10+13:31
84  Cor MullerDelta Sport43.30minM65   11.103  5:243.08+13:42
85  Piet LoeveDelta Sport43.33minM45   11.091  5:253.08+13:45
86  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen44.32minM35   10.846  5:323.01+14:44
87  Adri NoordijkeZierikzee44.44minM60   10.797  5:333.00+14:56
88  Adrie van BavelTHOR45.17minM40   10.666  5:382.96+15:29
89  Joop ScheijbelerDelta Sport46.23minM55   10.413  5:462.89+16:35
90  Kees KortleveAV'5646.28minM70   10.395  5:462.89+16:40
91  Hans BostelaarDynamica47.14minM70   10.226  5:522.84+17:26
92  Sjaak HamelinkMiddelburg47.35minM50   10.151  5:552.82+17:47
93  Bram de RijkeDynamica47.46minM70   10.112  5:562.81+17:58
94  Jo van KlevenVlissingen58.08minM55   8.308  7:132.31+28:20
95  Machiel SinkeKrabbendijke58.08minM55   8.308  7:132.31+28:20
96  Koos ResoortDelta Sport1.08.55minM55   7.008  8:341.95+39:07
Mannen: 96 (100%) => M35=11 - M40=20 - M45=12 - M50=15 - M55=15 - M60=5 - M65=1 - M70=3 - Mse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Anjolie EngelsMiddelburg15.09minVse   15.842  3:474.40-
2  Marleen van der GraaffTyphoon15.35minVse   15.401  3:544.28+0:26
3  Dominika VanakovaAV'5615.47minVse   15.206  3:574.22+0:38
4  Marisa HopmansSpado15.59minVse   15.016  4:004.17+0:50
5  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge16.40minVse   14.400  4:104.00+1:31
6  Chantal KooleDynamica16.47minVse   14.300  4:123.97+1:38
7  Sjaan MaartenseAV'5616.50minV50   14.257  4:133.96+1:41
8  Annet van der LindeAV'5617.34minV35   13.662  4:243.80+2:25
9  Joekie de HoogSpark17.51minV45   13.445  4:283.73+2:42
10  Janneke van der LindeDelta Sport18.04minV35   13.284  4:313.69+2:55
11  Ellie WesterweeleDynamica18.06minV50   13.260  4:323.68+2:57
12  Suzanne GeschiereDynamica18.27minV40   13.008  4:373.61+3:18
13  Lenie van KlevenVlissingen19.10minV50   12.522  4:483.48+4:01
14  Henny de JongeDelta Sport20.36minV50   11.650  5:093.24+5:27
Vrouwen: 14 (100%) => V35=2 - V40=1 - V45=1 - V50=4 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.299 seconden nodig om deze lijst met 110 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020