woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 13 mei 2005 - Organisatie: Dynamica
Foto's        Uitslag Scholierenloop
001 Padmos Wim       175 17Koole Sport 1            24:44   1eH20
002 Hopmans Jack     989 Halsteren                  25:11   2eH20
003 Woord Ruud       934 Roosendaal                 25:24   1eH45
004 Vasseur Remy     173 17Koole Sport 1            25:36   3eH20
005 Pleijte Tim      014 01Don Risicobeheer         25:45   4eH20
006 Koole Niels      192 19vdDoel Koole vdWant      26:00   5eH20
007 Helbers Joop     142 14DonRisicobeheer 2        26:14   6eH20
008 Veerman Rutger   172 17Koole Sport 1            26:24   7eH20
009 Beljaars Franky  012 01Don Risicobeheer         26:29   1eH40
010 Reynierse Kim    174 17Koole Sport 1            26:36   2eH40
011 Koole Floris Jan 133 13Koole Sport 2            26:49   8eH20
012 Koster Bart de   234 23vdDoel Koole vdWant 2    26:54   9eH20
013 Jacobse Leon     132 13Koole Sport 2            27:00  10eH20
014 Pagter Kevin de  013 01Don Risicobeheer         27:04  11eH20
015 Poppe Erik       953 Middelburg                 27:12  12eH20
016 Luyk Lion van    184 18ArratoonTandartspraktyk  27:14   3eH40
017 Nadaj Samuel     383 38The Future               27:17  13eH20
018 Riemens Mark     183 18ArratoonTandartspraktyk  27:20  14eH20
019 Vaardegem Jan va 182 18ArratoonTandartspraktyk  27:22  15eH20
020 Wondergem Lous   233 23vdDoel Koole vd Want2    27:45  16eH20
021 Bostelaar Rens   145 14DonRisocobeheer 2        27:54   2eH45
022 Horssen Pieter v 986 Middelburg                 27:58   1eH55
023 Vos Wilko de     062 06Gebr Dominicus           28:00   4eH40
024 Sloots Petra     171 17Koole Sport 1            28:09   1eD20
025 Bisschops Leon   055 05El Fuego                 28:27  17eH20
026 Joziasse Sjacco  960 Koudekerke                 28:31  18eH20
027 Besuyen Marius   333 33ZLM Verzekeringen        28:34   5eH40
028 Witte Rinus      153 15Bouwbedrijf Witte        28:36   6eH40
029 Francke Jesper   943 Koudekerke                 28:41  19eH20
030 Bentley Byron    981 Sluis                      28:44  20eH20
031 Besuyen Wim      224 22Sportcafe Hebbes         28:46   1eH50
032 Jacobsen Rene    105 10Zorgstroom 1             28:48  21eH20
033 Verhage Arjo     085 08Stukadoorsbedrijf        28:53  22eH20
034 Zeijseink Sander 384 38The Future               28:56  23eH20
035 BarentsenVincent 092 09BaRUNtsen                28:58  24eH20
036 Overweel John    163 16MerzaanAutomatisering    29:17   2eH50
037 GonzalezMauricio 135 13Koole Sport 2            29:32   7eH40
038 SchlettererSebas 134 13Koole Sport 2            29:34  25eH20
039 Joosse Henk Jan  124 12Zorgstroom 3             29:36  26eH20
040 Dijkstra Seth    994 Middelburg                 29:38  27eH20
041 BalkenendePeter  332 33ZLM Verzekeringen        29:40  28eH20
042 Adriaanse Hanco  064 06Gebr Dominicus           29:43  29eH20
043 Gueqierre John   164 16MerzaanAutomatisering    29:45   3eH50
044 Voogd Rene de    102 10Zorgstroom 1             29:49  30eH20
045 Dalebout Leo     103 10Zorgstroom 1             29:51   3eH45
046 Verstraate Wibo  144 14DonRisicobeheer 2        29:55   8eH40
047 Caspel Jon van   043 04Mega Mix                 30:04   4eH45
048 Ven Harrie vd    925 Goirle                     30:06   9eH40
049 Michels Michiel  303 30Erasmuslopers            30:08  31eH20
050 Dellebeke Ron    933 Souburg                    30:11   5eH45
051 Struijk Huib     373 37Boogaard Advocaten       30:14  32eH20
052 Balkenende Rien  335 33ZLM Verzekeringen        30:15   6eH45
053 Verbrugge Gertja 362 36Koole Controls 3         30:23  33eH20
054 Hengst Lourens J 143 14DonRisicobeheer 2        30:30  34eH20
055 Vader Peter      214 21El Fuego 3               30:39  10eH40
056 Velde Jaap v d   243 24Loopgroep Niek Knol      30:43  11eH40
057 Moeliker Merijn  374 37Boogaard Advocaten       30:49  35eH20
058 Kramer Hannuel   928 Koudekerke                 30:52  36eH20
059 Verhage Bram     084 08Stukadoorsbedrijf        30:55  12eH40
060 Tevel Roland v   904 Goirle                     30:56  37eH20
061 Pekaar Eddie     033 03Bijou Lederwaren         30:58   4eH50
062 Ridder Cor de    392 39Raab Karcher             31:00  38eH20
063 Joosse Rinus     977 Wilhelminadorp             31:03   1eH60
064 Kats Leo         957 Vlissingen                 31:07   7eH45
065 Daalman Frans    868 Breskens                   31:17   5eH50
066 Bastian Karin    161 16MerzaanAutomatisering    31:28   2eD20
067 Lampert Jos      254 25Loopgroep Niek Knol 2    31:30  13eH40
068 Sala Huug        213 21El Fuego 3               31:37   6eH50
069 Krocke Ronnie    244 24Loopgroep Niek Knol      31:39   7eH50
070 Beilo Cesar      988 Vlissingen                 31:41  39eH20
071 Hendrikse Fred   025 02Intersport Erik          31:43  40eH20
072 Ramsteyn Peter   162 16MerzaanAutomatisering    31:47  41eH20
073 Aspert Jacques   204 20Kijkshop.nl              31:48   8eH50
074 Rafelaar Hans vd 334 33ZLM Verzekeringen        31:50   8eH45
075 Boxtel Frank van 991 Vlissingen                 31:53   9eH45
076 Cornelisse Leen  921 Middelburg                 31:56   2eH55
077 Maaren Pieter v  385 38The Future               31:58  42eH20
078 Rijke Ronald de  952 Vlissingen                 32:01  43eH20
079 Verbist Willy    941 Middelburg                 32:03   3eH55
080 Want Martijn vd  193 19vdDoel Koole vd Want     32:05  44eH20
081 Mol Rob          052 05El Fuego                 32:07   2eH60
082 Denissen Kees    304 30Erasmuslopers            32:09  10eH45
083 Fransen Lukas    232 23vdDoel Koole vdWant 2    32:13  45eH20
084 Schroevers Jacco 365 36Koole Controls 3         32:15  46eH20
085 VermeulenCharles 937 Kapelle                    32:17   4eH55
086 Luitwieler Jacky 963 Vlissingen                 32:20  14eH40
087 Peeters Jos      205 20Kijkshop.nl              32:22  47eH20
088 Vogel Frans      364 36Koole Controls 3         32:24  48eH20
089 SprinkhuizenStyn 044 04Mega Mix                 32:26  49eH20
090 Niekerk Simon    896 Middelburg                 32:39  50eH20
091 Alphen Edwin van 104 10Zorgstroom 1             32:41  51eH20
092 Francke Robbie   980 Grijpskerke                32:43  52eH20
093 Boone Chiel      125 12Zorgstroom 3             32:47   5eH55
094 Pouwelse Arthur  242 24Loopgroep Niek Knol      32:51  15eH40
095 Dekker Peter     993 Koudekerke                 32:57  53eH20
096 Schuren Gerard   212 21El Fuego 3               33:00  11eH45
097 Eijkeren Eric va 967 Wilhelminadorp             33:06  54eH20
098 Floresse Rene    894 Middelburg                 33:08  55eH20
099 Welle Hans vd    245 24Loopgroep Niek Knol      33:10  12eH45
100 Boomsluiter Hans 947 Grijpskerke                33:12  16eH40
101 Malcorps Erik    883 Middelburg                 33:14  17eH40
102 Jongeneel Rob    054 05El Fuego                 33:16  18eH40
103 Bertijn Coen     405 40Zeeuwse Eilanden         33:19  56eH20
104 Rammeloo Rob     255 25Loopgroep Niek Knol 2    33:21  13eH45
105 Marcusse Kees    965 Middelburg                 33:23   3eH60
106 GonzalesMelis L  131 13Koole Sport 2            33:25   1eD40
107 Geuze Kees       053 05El Fuego                 33:28  14eH45
108 Botman Kobus     215 21El Fuego 3               33:30   9eH50
109 Cornu Cees       324 32Toyota de Jonge          33:32  10eH50
110 Linde Annet vd   041 04Mega Mix                 33:34   3eD20
111 Pluijlaar Joost  944 Middelburg                 33:36  19eH40
112 Damman Marc      253 25Loopgroep Niek Knol 2    33:38  15eH45
113 Poortvliet Hugo  203 20Kijkshop.nl              33:40   4eH60
114 Verbeek Christel 181 18ArratoonTandartsPraktyk  33:43   4eD20
115 Pieters Frans    940 Middelburg                 33:45  11eH50
116 Kreeke Wim vd    404 40Zeeuwse Eilanden         33:47   6eH55
117 Barentsen Wim    094 09BaRUNtsen                33:49  16eH45
118 Belzen Richard v 917 Serooskerke                33:51  57eH20
119 Bostelaar Jan    893 Westkapelle                33:53   7eH55
120 Gruiter Karel vd 202 20Kijkshop.nl              33:54   8eH55
121 Witte Bram       152 15Bouwbedrijf Witte        33:56  17eH45
122 Siereveld Andre  024 02Intersport Erik          33:58  58eH20
123 Verhage Piet     892 Westkapelle                34:00   5eH60
124 Meulmeester Daan 155 15Bouwbedrijf Witte        34:02  59eH20
125 Swint Rein       985 Vlissingen                 34:04   6eH60
126 Overveld Jeanine 949 Roosendaal                 34:06   2eD40
127 Dykers WimPieter 063 06Gebr Dominicus           34:09  60eH20
128 Poerstamper Bart 295 29Loopgroep Niek Knol 6    34:11  61eH20
129 Lous Henk        955 Vlissingen                 34:13  18eH45
130 Mol Jacqueline   051 05El Feugo                 34:15   3eD40
131 Huibregse Izaak  891 Westkapelle                34:17   7eH60
132 Beyer Piet       322 32Toyota de Jonge          34:19   9eH55
133 Oltmans Ron      915 Leiden                     34:24  20eH40
134 Kesteloo Peter   908 Vlissingen                 34:25  62eH20
135 Filius Rijk      959 Vlissingen                 34:28  19eH45
136 Dijke Vincent va 265 26Loopgroep Niek Knol 3    34:30  20eH45
137 Vermeulen Harold 022 02Intersport Erik          34:32  63eH20
138 Pluijlaar Hans   987 Koudekerke                 34:34   8eH60
139 Nooyer Willemien 942 Koudekerke                 34:37   4eD40
140 Ritsema Jan Jaap 223 22Sportcafe Hebbes         34:39  64eH20
141 Zanten Eric van  275 27Loopgroep Niek Knol 4    34:41  65eH20
142 Bun Ronald       884 Middelburg                 34:44  21eH45
143 Beuyen Ivo       225 22Sportcafe Hebbes         34:47  66eH20
144 Haest Joost      372 37Boogaard Advocaten       34:49  67eH20
145 Kats Arjen       294 29Loopgroep Niek Knol 6    34:51  68eH20
146 Louwerse Coby    241 24Loopgroep Niek Knol      34:53   5eD40
147 Voort Roy v de   968 Middelburg                 34:55  69eH20
148 Ende Andre v den 045 04Mega Mix                 34:57  22eH45
149 Suyk Mirjam      121 12Zorgstroom 3             34:59   5eD20
150 Waeter Bennie vd 912 Vlissingen                 35:01  21eH40
151 Louwerse Eugene  073 07El Fuego 2               35:03  12eH50
152 Geldof Rob       897 Middelburg                 35:05  22eH40
153 Zuidweg Leo      872 Middelburg                 35:07  23eH40
154 Francke Eline    101 10Zorgstroom 1             35:09   6eD20
155 Jeras Arjen      885 Middelburg                 35:11  24eH40
156 Vos Robin de     065 06Gebr Dominicus           35:13  70eH20
157 Schroevers Jacco 342 34Koole Controls           35:15  71eH20
158 Loose Kees       976 Goirle                     35:17  13eH50
159 Verheijen Miel   880 Kortgene                   35:19  72eH20
160 Witte Hans de    899 Middelburg                 35:23  73eH20
161 Jeras Rob        882 Middelburg                 35:25  74eH20
162 Luitwieler Jaap  978 Middelburg                 35:28  10eH55
163 Poortvliet Rene  876 Middelburg                 35:30  75eH20
164 Dekker Izaak     958 Middelburg                 35:32  25eH40
165 Pouwer Bart      911 Vlissingen                 35:34  76eH20
166 Fondse Angeline  874 Vlissingen                 35:36   7eD20
167 Jakobsen Adri    918 Biggekerke                 35:39  23eH45
168 Jongepier Niels  998 Middelburg                 35:41  77eH20
169 Verbrugge Renske 361 36Koole Controls 3         35:43   8eD20
170 Arratoon Raymond 185 18ArratoonTandartspraktyk  35:46  24eH45
171 BerkenboschMarie 301 30Erasmuslopers            35:49   6eD40
172 Bulck Cees v den 964 Middelburg                 35:51  11eH55
173 Nooyer Gerard de 272 27Loopgroep Niek Knol 4    35:53  26eH40
174 Konings Aswin    922 Middelburg                 35:55  78eH20
175 BalkenendeChrist 331 33ZLM Verzekeringen        35:57   9eD20
176 Sterrenburg Rob  948 Eindhoven                  35:59  79eH20
177 Witte Dennis     154 15Bouwbedrijf Witte        36:01  80eH20
178 Braun Mark       931 Middelburg                 36:03  81eH20
179 GeschiereSuzanne 151 15Bouwbedrijf Witte        36:05   7eD40
180 Kleinepier Laura 221 22Sportcafe Hebbes         36:07  10eD20
181 Richard Marcel   972 Zoutelande                 36:09  14eH50
182 Dijkhuizen Edwin 916 Vlissingen                 36:12  82eH20
183 Voerman Flores   877 Middelburg                 36:14  83eH20
184 Verbrugge Peter  913 Middelburg                 36:16  12eH55
185 Kiemenei Sjors   093 09BaRUNtsen                36:19  84eH20
186 Huisson Erik     023 02Intersport Erik          36:24  85eH20
187 Bimmel Ramon     878 Middelburg                 36:30  86eH20
188 Betrancourt Alex 871 Vlissingen                 36:33  15eH50
189 Marinissen Marti 919 Middelburg                 36:35  87eH20
190 Oppenneer Ad     900 Vlissingen                 36:39  27eH40
191 Kwakkelaar Harry 263 26Loopgroep Niek Knol 3    36:41  25eH45
192 Broos Frots      879 Middelburg                 36:43  28eH40
193 Guequierre Ben   930 Souburg                    36:46  16eH50
194 Broek Niels v d  222 22Sportcafe Hebbes         36:48  88eH20
195 SprinkhuizenJoos 042 04Mega Mix                 36:51  17eH50
196 Conijn Collin    982 Middelburg                 36:53  29eH40
197 Wisse Elna       402 40Zeeuwse Eilanden         36:55  11eD20
198 Verhulst Petra   081 08Stukadoorsbedrijf        36:57  12eD20
199 Ingelse Koen     363 36Koole Controls 3         36:59  89eH20
200 Veen John van    264 26Loopgroep Niek Knol 3    37:01  26eH45
201 Kooistra Anne    252 25Loopgroep Niek Knol 2    37:03  27eH45
202 Kaljouw Corienne 072 07El Fuego 2               37:05  13eD20
203 Hollander Kees d 966 Aagtekerke                 37:08  90eH20
204 Dekker Wim       956 Serooskerke                37:11  30eH40
205 Jasperse Richard 343 34Koole Controls           37:13  91eH20
206 Wisse Corina     974 Krabendijke                37:16  14eD20
207 Bos Melanie      251 25Loopgroep Niek Knol 2    37:18  15eD20
208 Doorn Ixelle v   873 Vlissingen                 37:20  16eD20
209 Waltz Jan        890 Rijen                      37:22  13eH55
210 Polderdijk Wilma 945 Domburg                    37:25  17eD20
211 Franke Arnold    273 27Loopgroep Niek Knol 4    37:28  92eH20
212 Luijk Aart van   932 Vlissingen                 37:37  28eH45
213 SchoenmakerAnton 323 32Toyota de Jonge          37:44   9eH60
214 Roelofs Derk     901 Vlissingen                 37:47  31eH40
215 Koole Marcel     909 Middelburg                 37:49  93eH20
216 Maranus Jan      403 40Zeeuwse Eilanden         37:51  14eH55
217 Kolk Pieter vd   902 Vlissingen                 37:53  94eH20
218 Brunner Urich    920 Koln                       37:58  10eH60
219 Oomen Brert      906 Gilze                      38:00  11eH60
220 Francke Leo      395 39Raab Karcher             38:03  29eH45
221 Mondeel Ronald   936 Middelburg                 38:13  32eH40
222 Ritsema Carolien 975 Goirle                     38:16  18eD20
223 Maat Haike       353 35Koole Controls 2         38:23  95eH20
224 Herz Amos        939 Vlissingen                 38:26  96eH20
225 Minderhoud Jan   394 39Raab Karcher             38:28  15eH55
226 Zijl E           313 31Van Boven Advocaten      38:30  18eH50
227 Rafelaar Gilles  914 Vlissingen                 38:34  19eH50
228 Wiedenhof Jan    032 03Bijou Lederwaren         38:37  12eH60
229 Martens Ad       962 Gilzerijen                 38:41  13eH60
230 Bolle Bram       352 35Koole Controls 2         38:45  97eH20
231 Peeters Cathrien 082 08Stukadoorsbedrijf        38:59   8eD40
232 Kotzebue Rob     075 07El Fuego 2               39:01  30eH45
233 Koole Jeroen     345 34Koole Controls           39:04  98eH20
234 Konings Nicole   923 Middelburg                 39:06  19eD20
235 Orzelen Sandra v 011 01Don Risicobeheer         39:07  20eD20
236 Strous Tjen      866 ??                         39:09  16eH55
237 Lockefeer Cor    035 03Bijou Lederwaren         39:13  20eH50
238 Hemelaar A       312 31Van Boven Advocaten      39:15  33eH40
239 Vogel Anja       969 Middelburg                 39:17   9eD40
240 Sluys Brigitta v 271 27Loopgroep Niek Knol 4    39:20  10eD40
241 Geschiere Marja  401 40Zeeuwse Eilanden         39:22  11eD40
242 Schutz B A       314 31Van Boven Advocaten      39:27  99eH20
243 Schroevers Gre   341 34Koole Controls           39:29  21eD20
244 Schouwenaar Koos 887 Middelburg                 39:31  17eH55
245 Lindenberg Jan   973 Middelburg                 39:33  31eH45
246 Nooijer Hannie   979 Aagtekerke                 39:43  32eH45
247 Sparnaay Ronald  344 34Koole Controls           39:45 100eH20
248 Kwakkelaar Leo   262 26Loopgroep Niek Knol 3    39:48  21eH50
249 Kwakkelaar Loek  903 Vlissingen                 39:51  22eH50
250 Altikula Nevzat  961 Middelburg                 39:53  34eH40
251 Vermeulen Iris   938 Hulst                      39:57  22eD20
252 Heystek Friso    375 37Boogaard Advocaten       39:59 101eH20
253 Baltus Cor Jan   881 Middelburg                 40:01  35eH40
254 Knippers Robert  355 35Koole Controls 2         40:03 102eH20
255 Barentsen Anita  091 09BaRUNtsen                40:06  12eD40
256 Barentsen Henk   095 09BaRUNtsen                40:11  23eH50
257 Simons Marjo     321 31Toyota de Jonge          40:13  13eD40
258 Visser Bonnie    211 21El Fuego 3               40:14  23eD20
259 Verhulst Tina    083 08Stukadoorsbedrijf        40:16  24eD20
260 Meijel Ruud van  935 Middelburg                 40:18  36eH40
261 Helmich Erick    888 Middelburg                 40:26  14eH60
262 Meulblok Yvonne  889 Middelburg                 40:28  14eD40
263 Bonte Marjan     071 07El Fuego 2               40:30   1eD50
264 Boven S M W L va 315 31Van Boven Advocaten      40:33  33eH45
265 Bahnerth Remon   074 07El Fuego 2               40:35 103eH20
266 Visser Lydia de  061 06Gebr Dominicus           40:38  25eD20
267 Wattel Evelien   910 Middelburg                 40:40  26eD20
268 Braamse Yvonne   302 30Erasmuslopers            40:41  15eD40
269 Doel Jules v d   195 19vdDoel Koole vdWant      40:43 104eH20
270 Soolsma Nancy    970 Middelburg                 40:44  16eD40
271 Karelse Irma     191 19vdDoel Koole vdWant      40:46  27eD20
272 Visser Anne de   231 23vdDoel Koole vd Want2    41:00  28eD20
273 Verjaal Aletta   122 12Zorgstroom 3             41:07   2eD50
274 Geleijnse John   927 Middelburg                 41:14  37eH40
275 Drunen Marcel v  926 Middelburg                 41:23 105eH20
276 Visser Dick      924 Middelburg                 41:48  34eH45
277 Vogel Maringe    031 03Bijou Lederwaren         41:50  29eD20
278 Hartog C         311 31Van Boven Advocaten      41:52  17eD40
279 Pouwelse Riet    291 29Loopgroep Niek Knol 6    41:55   3eD50
280 Karelse Janus    034 03Bijou Lederwaren         41:59  15eH60
281 Scheers Evelien  875 Koudekerke                 42:04  18eD40
282 Kersten Ankie    951 Middelburg                 42:09  30eD20
283 Witte Gilles de  983 Heinkenszand               42:17  16eH60
284 Nooy Anne-Marie  283 28Loopgroep Niek Knol 5    42:43  31eD20
285 Rouw Pieter      954 Middelburg                 42:55 106eH20
286 Hillebrand Leon  165 16MerzaanAutomatisering    42:57  38eH40
287 Antheunisse Lot  381 38The Future               42:59  32eD20
288 PluijlaarCirelle 382 38The Future               43:02  33eD20
289 Voerman Joska    950 Rotterdam                  43:04  34eD20
290 Bijleveld Ies    274 27Loopgroep Niek Knol 4    43:06  17eH60
291 Oechies Harold   870 St Joosland                43:29 107eH20
292 Coppoolse Wilma  123 12Zorgstroom 3             43:36  19eD40
293 LekatompessyRegi 997 Meliskerke                 43:54  20eD40
294 VerbruggenHuiber 305 30Erasmuslopers            44:30  24eH50
295 Sparnaay Ruud    354 35Koole Controls 2         44:49 108eH20
296 Corbijn Hannie   201 20Kijkshop.nl              44:58  21eD40
297 Becks Igna       261 26Loopgroep Niek Knol 3    45:32  22eD40
298 RiemensAngelique 281 28Loopgroep Niek Knol 5    45:32  35eD20
299 ScheppingenYvonn 292 29Loopgroep Niek Knol 6    45:34  23eD40
300 Vermue Ilona     867 Goes                       45:44  36eD20
301 Veen Liesbeth v  284 28Loopgroep Niek Knol 5    45:55  24eD40
302 Vermeulen Ad     293 29Loopgroep Niek Knol 6    46:03  39eH40
303 Niekerk Lianne v 898 Middelburg                 46:09  25eD40
304 Valk Connie      895 Middelburg                 46:11  26eD40
305 Vinkenvleugel S  282 28Loopgroep Niek Knol 5    46:13  37eD20
306 Flohil Silvia    351 35Koole Controls 2         47:40  38eD20
307 Rooy Diana de    021 02Intersport Erik          47:46  27eD40
308 Aerts Sarijke    285 28Loopgroep Niek Knol 5    47:49   4eD50
309 Drent Roelien    371 37Boogaard Advocaten       49:44  39eD20
310 Staat Annelien   992 Middelburg                 52:19  40eD20
311 Nooijer Claudia  971 Vlissingen                 53:13  41eD20
312 Bostelaar Jarno  907 Vlissingen                 53:16 109eH20
313 Joziasse Anneke  112 11Zorgstroom 2             53:26  42eD20
314 Noort Annemieke  113 11Zorgstroom 2             53:28  43eD20
315 Nieboer Henk     115 11Zorgstroom 2             53:30  35eH45
316 Oerlemans Jeanne 111 11Zorgstroom 2             54:03   5eD50
317 Bachet Annelise  114 11Zorgstroom 2             54.04  42eD20

ZLM-Don-Risicobeheer Stadsloop Middelburg
01	Koole Sport 1			6293
02	Arratoon Tandartsenpraktijk	6939
03	Koole Sport 2			7006
04	Don Risicobeheer		7105
05	Merzaan Automatisering		7337
06	Zorgstoom 1			7417
07	ZLM Verzekeringen		7466
08	vdDoel, Kool vd Want 2		7672
09	El Fuego			7766
10	Loopgroep Niek Knol 		7806
11	Koole Controls 3		7845
12	Mega Mix			7861
13	The Future			7870
14	Gebr Dominicus			7950
15	Bouwbedrijf Witte		7959
16	Sportcafé Hebbes		8059
17	El Fuego 3			8130
18	Stukadoorsbedrijf		8144
19	Loopgroep Niek Knol 2		8147
20	Zorgstroom 3			8309
21	Erasmuslopers			8327
22	BaRUNtsen			8352
23	vdDoel, Koole, vd Want		8374
24	Zeeuwse Eilanden		8512
25	Kijkshop.nl			8568
26	Boogaard Advocaten		8736
27     	Toyota de Jonge			8748
28	Loopgroep Niek Knol 4		8842
29	Intersport Erik			8879
30	Bijou Lederwaren		9038
31	Koole Controls			9061
32	El Fuego 2			9099
33	Loopgroep Niek Knol 3		9224
34	Loopgroep Niek Knol 6		9391
35	Van Boven Advocaten		9445
36	Koole Controls 2		9891
37	Loopgroep Niek Knol 5	       10823
38 	Zorgstroom 2		       12867

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020