donderdag 2 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

37e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 20 november 2004 - Organisatie: Delta Sport
8.05 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jawad BouazzaouiRotterdam Atl.28.21minMse   17.037  3:314.73-
2  Michel van der KleinPAC28.22minMse   17.027  3:314.73+0:01
3  Arjan BeijeDelta Sport29.53minMse   16.163  3:434.49+1:32
4  Henri HavingaAV4029.59minM40   16.109  3:434.47+1:38
5  Vincent TrinthamerSparta30.11minMse   16.002  3:454.45+1:50
6  Edwin StolkSommelsdijk30.20minMse   15.923  3:464.42+1:59
7  Jeroen KootSparta30.27minMse   15.862  3:474.41+2:06
8  Toin van den BroekSprint31.15minM40   15.456  3:534.29+2:54
9  Toumlilh NoureddinePAC31.29minMse   15.341  3:554.26+3:08
11  Jack van GinnekenSpiridon31.34minM40   15.301  3:554.25+3:13
12  Jan de WildeAV'5631.43minM40   15.229  3:564.23+3:22
13  Rachid GuiguiAV'5631.50minM40   15.173  3:574.21+3:29
14  Ron van der GraafPAC32.08minMse   15.031  4:004.18+3:47
15  Ronald ReicheSparta32.15minMse   14.977  4:004.16+3:54
16  Han van AchterbergDelta Sport32.47minM40   14.733  4:044.09+4:26
17  Rachid Ben MezianeRotterdam Atl.32.51minMse   14.703  4:054.08+4:30
18  Martin PruijsersDynamica32.52minMse   14.696  4:054.08+4:31
19  Jan GuiljamAV'5633.05minM40   14.599  4:074.06+4:44
20  Eddy SmitDelta Sport33.12minM50   14.548  4:074.04+4:51
21  Fred HazelegerLoopgroep PK33.27minM40   14.439  4:094.01+5:06
22  Rinus WitteDynamica33.49minM40   14.283  4:123.97+5:28
23  Pieter Jan FiooleZierikzee34.10minMse   14.137  4:153.93+5:49
24  Pieter FrisSparta34.17minM40   14.088  4:163.91+5:56
25  Pieter van HorssenDynamica34.31minM50   13.993  4:173.89+6:10
26  Bennie van HuizenSommelsdijk34.35minM40   13.966  4:183.88+6:14
27  Wim BesuijenDynamica34.52minM50   13.853  4:203.85+6:31
28  Gerard van der MaleWestkapelle34.55minM40   13.833  4:203.84+6:34
29  Leo DaleboutDynamica35.07minM40   13.754  4:223.82+6:46
30  Peter KaljouwLeiden Atl.35.30minM40   13.606  4:253.78+7:09
31  Joop LasseurDelta Sport35.43minM60   13.523  4:263.76+7:22
32  Fer BouwensDelta Sport35.44minM40   13.517  4:263.75+7:23
33  Rogier van DeePAC35.56minMse   13.442  4:283.73+7:35
34  Ed de WitVoorne Atletiek35.59minM50   13.423  4:283.73+7:38
35  Bram de VisserDynamica36.12minM40   13.343  4:303.71+7:51
36  Adjan VerhageDynamica36.13minMse   13.336  4:303.70+7:52
37  Willy VerbistDynamica36.17minM50   13.312  4:303.70+7:56
38  Robert KraaijenbrinkDelta Sport36.21minMse   13.287  4:313.69+8:00
39  Rene VogelsSparta36.23minM40   13.275  4:313.69+8:02
40  Eddie PekaarDynamica36.31minM50   13.227  4:323.67+8:10
41  Arjo VerhageDynamica36.38minMse   13.185  4:333.66+8:17
42  Rinie van DijkeDelta Sport36.52minM50   13.101  4:353.64+8:31
43  Vincent BarentsenDynamica36.56minMse   13.078  4:353.63+8:35
44  Rinie SchipperAV'5637.08minM40   13.007  4:373.61+8:47
45  Arie van DijkSommelsdijk37.10minM50   12.996  4:373.61+8:49
46  Wim RooseAV'5637.31minM50   12.874  4:403.58+9:10
47  Max MatulessyDynamica37.32minM50   12.869  4:403.57+9:11
48  Wim ProvoostDelta Sport37.39minM40   12.829  4:413.56+9:18
49  John GuequierreDynamica37.42minM50   12.812  4:413.56+9:21
50  Leen CornelisseMiddelburg37.44minM50   12.800  4:413.56+9:23
51  Adri KooleDynamica37.45minM50   12.795  4:413.55+9:24
52  Lein LievenseDynamica37.47minM50   12.783  4:423.55+9:26
53  Jon van CaspelVlissingen37.48minM40   12.778  4:423.55+9:27
54  Frans van EsVoorne Atletiek37.52minM60   12.755  4:423.54+9:31
55  Martin HazebroekSparta38.05minM40   12.683  4:443.52+9:44
56  Karel van de GruiterDynamica38.15minM50   12.627  4:453.51+9:54
57  Wim de JongeAV'5638.34minM50   12.524  4:473.48+10:13
58  Rinus JoosseAV'5638.35minM60   12.518  4:483.48+10:14
59  Jur BostelaarDynamica38.36minM50   12.513  4:483.48+10:15
60  Botto ArtiroLoopgroep PK39.21minM40   12.274  4:533.41+11:00
61  Kobus BotmanDynamica39.26minM50   12.249  4:543.40+11:05
62  Piet BeijerDynamica39.31minM50   12.223  4:553.40+11:10
63  Guy de VooghtBrasschaat39.41minM40   12.171  4:563.38+11:20
64  Hugo PoortvlietDynamica39.48minM60   12.136  4:573.37+11:27
65  Kees MarcusseDynamica39.56minM50   12.095  4:583.36+11:35
66  Rob JongeneelMiddelburg40.01minM40   12.070  4:583.35+11:40
67  Anne StigterPAC40.23minMse   11.960  5:013.32+12:02
68  Eugene LouwerseMiddelburg40.31minM50   11.921  5:023.31+12:10
69  Piet VerhageDynamica40.38minM60   11.887  5:033.30+12:17
70  Han van SighemDelta Sport40.39minM50   11.882  5:033.30+12:18
71  Frank van der VlietDelta Sport40.46minM40   11.848  5:043.29+12:25
72  Cor MullerDelta Sport40.55minM60   11.804  5:053.28+12:34
73  Eddy MussonWielingen41.05minM50   11.757  5:063.27+12:44
74  Wim van de KreekeAV'5641.14minM50   11.714  5:073.25+12:53
75  Jan EngelaarWielingen41.23minMse   11.671  5:083.24+13:02
76  Jan GelukDelta Sport41.26minM50   11.657  5:093.24+13:05
77  Herman AbbinkAV'5641.56minM40   11.518  5:133.20+13:35
78  Chris WerrijDelta Sport42.46minM50   11.294  5:193.14+14:25
79  Anton SchoenmakersDynamica43.43minM60   11.048  5:263.07+15:22
80  Piet LoeveDelta Sport44.10minM40   10.936  5:293.04+15:49
81  Wim SiesDynamica44.34minM50   10.838  5:323.01+16:13
82  Joop ScheijbelerDelta Sport45.18minM50   10.662  5:382.96+16:57
83  Jan RooseGoes45.56minM50   10.515  5:422.92+17:35
84  Etienne van de VeireWielingen45.58minM50   10.508  5:432.92+17:37
85  Adrie van BavelTHOR46.04minM40   10.485  5:432.91+17:43
86  Piet Jan LandegentDelta Sport48.34minM50   9.945  6:022.76+20:13
87  Bram de RijkeDynamica52.33minM60   9.191  6:322.55+24:12
88  Robby BorghysLokeren (BEL)54.26minMse   8.873  6:462.46+26:05
89  Henk KortleverDelta Sport55.48minM40   8.656  6:562.40+27:27
90  Jan KloetBurgh-Haamstede57.54minM60   8.342  7:122.32+29:33
91  Machiel SinkeKrabbendijke58.04minM50   8.318  7:132.31+29:43
92  Koos ResoortDelta Sport1.03.43minM50   7.580  7:552.11+35:22
Mannen: 91 (100%) => M40=29 - M50=33 - M60=9 - Mse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Marianne van de LindeAAC15.37minV35   15.368  3:544.27-
2  Christel RavesteijnPAC15.55minVse   15.079  3:594.19+0:18
3  Jialian YinSparta16.14minVse   14.784  4:044.11+0:37
4  Ingrid van LindenSpirit16.49minVse   14.272  4:123.96+1:12
5  Mieke EppinkTartl├ętos17.22minVse   13.820  4:213.84+1:45
6  Ellie WesterweeleDynamica18.00minV45   13.333  4:303.70+2:23
7  Annet van der LindeAV'5618.06minVse   13.260  4:323.68+2:29
8  Marietta van AnrooijAV'5618.15minV35   13.151  4:343.65+2:38
9  Suzanne GeschiereDynamica18.22minV35   13.067  4:363.63+2:45
10  Lenie van KlevenVlissingen19.07minV45   12.554  4:473.49+3:30
11  Lena de WildeVlissingen19.28minV45   12.329  4:523.42+3:51
12  Henny de JongeDelta Sport20.09minV45   11.911  5:023.31+4:32
13  Mientje de JongeAV'5621.42minV45   11.060  5:263.07+6:05
14  Wilma van DonkDelta Sport23.05minV35   10.397  5:462.89+7:28
Vrouwen: 14 (100%) => V35=4 - V45=5 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.432 seconden nodig om deze lijst met 105 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020