woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 28 mei 2004 - Organisatie: Dynamica
Foto impressie ZLM Don Stadsloop uitslag teams Scholieren
1 AbatourabYassine05PearlZierikzee22:511eH20
2 Padmos Wim26KooleSport 124:062eH20
3 Brooks Steve26KooleSport 124:453eH20
4 Tongeren Miquel12DoelKooleWant25:184eH20
5 GonzalesMauricio26KooleSport 125:201eH40
6 Rabout Theo37ProfileRabout Goes25:305eH20
7 Goevaerts Dirk39Don Risico Belgie25:342eH40
8 Decker Marc de39Don Risico Belgie25:436eH20
9 Koole Niels13KooleWantDoel225:487eH20
10 Heggen PieterAV Flakkee26:018eH20
11 Beljaars Franky07APPonderhoudsc26:103eH40
12 Manthe FrankAVKA Belgie26:134eH40
13 Koole Floris Jan27KooleSport 226:199eH20
14 Cappon Erik37ProfileRabout Goes26:2310eH20
15 Koster Bart de26KooleSport 126:2511eH20
16 Soud Mlle Ka05PearlZierikzee26:271eD20
17 Hofland Robin19Proverko26:3712eH20
18 BlommaertFrancoi39Don Risico Belgie26:411eH50
19 Velde Herman vd37ProfileRabout Goes26:4513eH20
20 Luijk Lion van28ArratoonTandarts26:465eH40
21 Vos Wilko de30Gebr Dominicus26:516eH40
22 TimmermansCharleHellevoetsluis26:537eH40
23 Sparrentak Wim v03SportcafHebbes26:5714eH20
24 Pagter Kevin de28ArratoonTandarts26:5915eH20
25 Vaardegem Jan va28ArratoonTandarts27:0216eH20
26 Wondergem Lous27KooleSport 227:0717eH20
27 Klem Pieter05PearlZierikzee27:2618eH20
28 Bostelaar Rens07APPonderhoudsc27:308eH40
29 QuekelberghePatrDynamica27:3219eH20
30 Planting RobertDynamica27:4720eH20
31 Riemens MarcDynamica27:5421eH20
32 Busschots Bruno39Don Risico Belgie28:039eH40
33 Overweel John07APPonderhoudsc28:062eH50
34 Broek Rian vd19Proverko28:0810eH40
35 Herder Theo denAV'5628:173eH50
36 Pruysers Martin36IT special Merzaan28:4422eH20
37 Besuyen Marius11ZLMverzekering28:4611eH40
38 Visser Bram deDynamica28:4912eH40
39 Dellebeke Ron19Proverko28:5113eH40
40 Huyssen Inge39DonRisico Belgie28:532eD20
41 Adriaanse Hanco30Gebr Dominicus28:5523eH20
42 Dijkstra SethLPK M'burg28:5724eH20
43 Gonzales Ceacar27KooleSport 228:5925eH20
44 Verstraate Wibo41DonRisico 229:0314eH40
45 Witte Rinus03SportcafHebbes29:0915eH40
46 Jansen WouterDynamica29:1626eH20
47 Boevere Patrick37ProfileRabout Goes29:2127eH20
48 Kok Erik01WEA Zeeland Goes29:2328eH20
49 Guequierre John03SportcafHebbes29:334eH50
50 Besuyen WimDynamica29:385eH50
51 Wilde Rien de29ZeeuwseEilanden29:4116eH40
52 Bisschops LeonMiddelburg29:4429eH20
53 Geldof Marco16Erasmuslopers129:4630eH20
54 VersluysFrederiq37ProfileRabout Goes29:483eD20
55 Verhage Bram35Scheepsnieuwbouw29:5017eH40
56 Francke JesperDynamica29:5231eH20
57 Dalebout Leo02Zorgstroom29:5418eH40
58 Jacobse Rene02Zorgstroom29:5632eH20
59 Boks Jorim de16Erasmuslopers129:5733eH20
60 Rijk Revelino41DonRisico 229:5934eH20
61 Davidse JohnDynamica30:0219eH40
62 Ramsteyn Peter36IT special Merzaan30:0535eH20
63 LuitwielerJacky21Rodelantaarnkl30:0720eH40
64 Staal Archie05PearlZierikzee30:1536eH20
65 Koole Chantal12DoelKooleWant30:194eD20
66 Michels Michel15Erasmuslopers230:2137eH20
67 Roose Wim11ZLMverzekering30:256eH50
68 Denissen Kees15Erasmuslopers230:2721eH40
69 Dhuyvetter Paul16Erasmuslopers130:2922eH40
70 Rafelaar Hans vd11ZLMverzekering30:317eH50
71 Cornelisse LeenMiddelburg30:448eH50
72 Krocke Ronnie23Lgr NiekKnol 230:4723eH40
73 Boxtel Frank van20De Ruijter30:5024eH40
74 Lievense LeinDynamica30:529eH50
75 Verhulst Alex41DonRisico 230:5438eH20
76 Gruiter Karel vd18Kijkshop.nl30:5810eH50
77 Etten Adrie vanThor31:0211eH50
78 Schoenmaker RobDynamica31:0425eH40
79 Gerards Edith26KooleSport 131:085eD20
80 Pekaar Eddie08Bijou Lederwaren31:1112eH50
81 Niekerk SimonDynamica31:1339eH20
82 Verbist Willy36IT special Merzaan31:2213eH50
83 Vermeulen Ad06Lgr NiekKnol 131:2426eH40
84 HengstLaurens Ja41Don Risico 231:2640eH20
85 Baart Menno11ZLMverzekering31:2941eH20
86 BarentsenVincentDynamica31:3442eH20
87 Bastian Karin36IT special Merzaan31:366eD20
88 Ridder Cor deArnemuiden31:3843eH20
89 Struik Huib12DoelKooleWant31:4244eH20
90 Aspert Jack vanDynamica31:4514eH50
91 Jobse Geert Jan34www.merzaan.nl31:4827eH40
92 GonzalesMelisLia27KooleSport 231:491eD35
93 KramerAcronius29ZeeuwseEilanden31:5115eH50
94 Lampert AdMeliskerke31:5328eH40
95 Nooyer Hans de38De Ryke vd Meer31:5645eH20
96 Geuze KeesMiddelburg31:5929eH40
97 Boomsluiter HansGrijpskerke32:0230eH40
98 Spronsen NandineMiddelburg32:047eD20
99 Limbergen PeterHeinkenszand32:0646eH20
100 Matulessy Max04sg Nehalennia32:1016eH50
101 Verhage PeterMeliskerke32:1147eH20
102 Moes Piet04sg Nehalennia32:1617eH50
103 Kats LeoDynamica32:1931eH40
104 Beyer Piet10BaarendsAutosch32:2318eH50
105 Voogd Rene de02Zorgstroom32:2848eH20
106 Bruyn Leo de32StukadoorVerhulst32:3349eH20
107 Bos FransVlissingen32:3519eH50
108 Reijnhoudt Han22Gemeente Veere32:3750eH20
109 Riemens RinusBiggekerke32:3932eH40
110 Boone Chiel02Zorgstroom32:4220eH50
111 Snoek Steven01WEA Zeeland Goes32:5151eH20
112 Rijke Ronald de20De Ruijter32:5352eH20
113 Swint ReinVet Ned33:001eH60
114 Werff Jan vd38De Ryke vd Meer33:0433eH40
115 Welle Hans v der06Lgr NiekKnol 133:0634eH40
116 Giessen Ron vanMiddelburg33:0835eH40
117 Waeter Bennie vVlissingen33:1036eH40
118 Dekker JohanMiddelburg33:1337eH40
119 Ruissen Dave06Lgr NiekKnol 133:1538eH40
120 Patist J W H31vBovenPatist33:1739eH40
121 Taal George18Kijkshop.nl33:2121eH50
122 Versluis Niels19Proverko33:2453eH20
123 Koole ArjanVrouwenpolder33:2954eH20
124 Geldof RobMiddelburg33:3240eH40
125 Kreeke Wim vd29ZeeuwseEilanden33:3522eH50
126 Verhage ArjoDynamica33:3755eH20
127 MoolenbroekJoeri30Gebr Dominicus33:3956eH20
128 Belzen Lieven v35Scheepsnieuwbouw33:4157eH20
129 Dingemanse Wim22Gemeente Veere33:4441eH40
130 Jongeneel Rob14Jackie'sJeans33:4642eH40
131 Noordijke AdriZierikzee33:482eH60
132 Lampert Jos06Lgr NiekKnol 133:5058eH20
133 Dekker ReneZoutelande33:5343eH40
134 Boone SjaakMiddelburg33:5723eH50
135 Bos Henk17Angelina'sHair34:0244eH40
136 Not Hans Pieter09Pushz34:0345eH40
137 Cornu Cees04sg Nehalennia34:0446eH40
138 Wagemakers JanOostkapelle34:063eH60
139 Koole Kees15Erasmuslopers234:0947eH40
140 Francke Eline02Zorgstroom34:132eD35
141 Simons Theo08Bijou Lederwaren34:1624eH50
142 Filius Rijk20De Ruijter34:1848eH40
143 Voort Roy vdMiddelburg34:2059eH20
144 Arratoon Raymond28ArratoonTandarts34:2349eH40
145 Ruijter Tonny de20De Ruijter34:2425eH50
146 Guchte Evelien v03SportcafHebbes34:278eD20
147 Nooyer Willemien09Pushz34:283eD35
148 Franssen Lukas12DoelKooleWant34:3060eH20
149 Westerweele Elly20De Ruijter34:324eD35
150 Water Niels deMiddelburg34:3461eH20
151 Polderdijk Wilma09Pushz34:365eD35
152 Mol Rob14Jackie'sJeans34:374eH60
153 Pieterse FransDynamica34:3950eH40
154 Geschiere Wim23Lgr NiekKnol 234:4151eH40
155 Kaljouw Corienne14Jackie'sJeans34:439eD20
156 Grishaver ChielThor BoZ34:4552eH40
157 LouwerseEugene14Jackie'sJeans34:4926eH50
158 Schroevers JaccoDynamica34:5162eH20
159 Reijerse FransMiddelburg34:5263eH20
160 Davidse AndreLoopgroep NK34:5553eH40
161 Jobse Elien07APPonderhoudsc34:576eD35
162 Vos Robin de30Gebr Dominicus34:5964eH20
163 Deijnen Erik12DoelKooleWant35:0065eH20
164 Sande Hans vdMiddelburg35:0354eH40
165 Luteyn YoeriGrijpskerke35:0566eH20
166 Naerebout Fabian09Pushz35:0767eH20
167 Beije PeterAV'5635:0868eH20
168 Sluys Wim vanDynamica35:1155eH40
169 Ritsema Jaap Jan03SportcafHebbes35:1369eH20
170 Jansen TheoBergen op Zoom35:1956eH40
171 Louwerse Coby06Lgr NiekKnol 135:217eD35
172 Guchte Andre vd35Scheepsnieuwbouw35:2457eH40
173 Luitwieler JaapDynamica35:2627eH50
174 Vermaire Veerle21RodeLantaarnkl35:2810eD20
175 GeschiereSusanne23Lgr NiekKnol 235:308eD35
176 Fondse Angelina17Angelina'shair35:3111eD20
177 LeendertseMarius34www.merzaan.nl35:3328eH50
178 Mol Jacqueline16Erasmuslopers135:369eD35
179 DeclercqHuguette19Proverko35:3810eD35
180 Kooistra Anne23Lgr NiekKnol 235:4058eH40
181 Kraker lein de07APPonderhoudsc35:4229eH50
182 Nijnatten Kim v28ArratoonTandarts35:4412eD20
183 Pluijlaar Hans18Kijkshop.nl35:455eH60
184 Baert Eric36IT special Merzaan35:4859eH40
185 Ponten JeroenDynamica35:5170eH20
186 Verbrugge PeterMiddelburg35:5630eH50
187 Kluver HenkAlmere36:0031eH50
188 Gruiter Ramon vd01WEA Zeeland Goes36:0371eH20
189 GaudeliusGeert JSouburg36:0560eH40
190 Oppeneer Ad34www.merzaan.nl36:0761eH40
191 Kraker Eva de21Rodelantaarnkl36:0913eD20
192 Dijk Kees vanNispen36:1132eH50
193 Richard MarcelZoutelande36:1333eH50
194 Bakker AlexMiddelburg36:1562eH40
195 Barentsen HenkDynamica36:1763eH40
196 Boogaard JazijnMiddelburg36:1972eH20
197 Dale Jan van24Lgr NiekKnol 336:2134eH50
198 Jasperse RichardVlissingen36:2473eH20
199 Wiedenhoff Jan40Gevier Goes36:266eH60
200 Filius Dick40Gevier Goes36:2864eH40
201 WeststraMarianne41DonRisico 236:3011eD35
202 Wilde Lena deVet Ned36:3112eD35
203 Constandse Nicol27KooleSport 236:3514eD20
204 Sies Wim10BaarendsAutosch36:3635eH50
205 Hendriks Alex17Angelina'sHair36:3865eH40
206 Pals Frans23Lgr NiekKnol 236:4766eH40
207 SchoenmakersAnto10BaarendsAutosch37:097eH60
208 Jager Hannie de30Gebr Dominicus37:4013eD35
209 Vogel MaringeMiddelburg37:4814eD35
210 Hamer Cor denHoek37:5136eH50
211 Ingelse CoenMiddelburg37:5374eH20
212 Verhulst Petra32StukadoorVerhulst37:5515eD35
213 Burg Gerrit v d33OpenbMinM'burg38:0267eH40
214 Hilberdink Dick38De Ryke vd Meer38:0475eH20
215 Rijke Jan de38De Rijke vd Meer38:0576eH20
216 Paauwe MarcoMiddelburg38:0777eH20
217 Waard Manon de11ZLMverzekering38:0915eD20
218 Francke Leo32StukadoorVerhulst38:1268eH40
219 Konings AswinDynamica38:1478eH20
220 Wisse Martje31vBovenPatist38:1616eD35
221 Weemaes Ferdy01WEA Zeeland Goes38:1937eH50
222 Hollander Kees dAagtekerke38:2279eH20
223 Provoost ChristeDynamica38:2516eD20
224 Brunner UhlrichKoln-Wieden38:278eH60
225 Beeks Igna40Gevier Goes38:2917eD35
226 Duinkerke Tony33OpenbMinM'burg38:3238eH50
227 Hameling Sjaak14Jackie'sJeans38:3469eH40
228 Kwakkelaar Harry25Lgr NiekKnol 438:3670eH40
229 Jongepier NielsSerooskerke38:3880eH20
230 Boogaard JanMiddelburg38:4081eH20
231 Cevaal Sandra35Scheepsnieuwbouw38:4518eD35
232 Wijkhuis Peter35Scheepsnieuwbouw38:4771eH40
233 Bos Melanie33OpenbMinM'burg38:4917eD20
234 Luteyn ArjenGrijpskerke38:5172eH40
235 Roodenburg PaulMiddelburg38:5373eH40
236 Roose JanGoes39:0139eH50
237 Karels Janus08Bijou Lederwaren39:089eH60
238 Coumou DingemanAmsterdam39:1040eH50
239 Lindenberg MartiMiddelburg39:1482eH20
240 Theune Reinout17Angelina'sHair39:1774eH40
241 Coomans Dorien29Zeeuwse Eilanden39:2019eD35
242 Mens Michel10BaarendsAutosch39:2783eH20
243 Drunen Marcel vaMiddelburg39:2884eH20
244 Geleijnse JohnMiddelburg39:3075eH40
245 Schreur AnneMiddelburg39:3320eD35
246 Ovaa Anja01WEA Zeeland Goes39:3418eD20
247 Geschiere MarjaAagtekerke39:3621eD35
248 Wisse ElnaAagtekerke39:3919eD20
249 Visser Kees deAagtekerke39:4285eH20
250 Maaren Pieter va21RodeLantaarnkl39:4486eH20
251 Boven S M W L v31vBovenPatist39:4576eH40
252 Kleven Lenie vanVet Ned39:4822eD35
253 Suijk MirjamMiddelburg39:5123eD35
254 Simons Marjo10BaarendsAutosch39:5324eD35
255 Simonis PatrickVlissingen39:5587eH20
256 Doel Jules v d13DoelKooleWant239:5788eH20
257 Schutz B31vBovenPatist39:5989eH20
258 Schroevers Gre09Pushz40:0125eD35
259 Hillebrand Leon34www.merzaan.nl40:0490eH20
260 Dijk Marian vanDynamica40:0726eD35
261 Verhulst Tina32StukadoorVerhulst40:0920eD20
262 Ingelse Ronald25Lgr NiekKnol 440:1177eH40
263 Boven Kate vanvBoven Patist40:1327eD35
264 Schipper CorMiddelburg40:1478eH40
265 Brittyn TheaRijswijk40:1728eD35
266 Corbijn Hannie18Kijkshop.nl40:1929eD35
267 Corbijn Hans18Kijkshop.nl40:2279eH40
268 Karelse Irma13DoelKooleWant240:2521eD20
269 Visser Anne de13DoelKooleWant240:2722eD20
270 Vermaire Marjo21RodeLantaarnkl40:3030eD35
271 Bie Jacqueline dGoes40:3331eD35
272 Visser DickAV'5640:4580eH40
273 Gabrielse Matty22Geneente Veere40:5232eD35
274 PeetersCathrien32StukadoorVerhulst40:5333eD35
275 Lindenberg JanMiddelburg40:5681eH40
276 Koole TonnyMiddelburg41:0241eH50
277 Schoenmakers LucVlissingen41:0582eH40
278 Scheers Evelien25Lgr NiekKnol 441:2334eD35
279 Jong Matty deDynamica41:2535eD35
280 Boer Scholte deWoerden41:2710eH60
281 Dijkstra JoopMiddelburg41:3311eH60
282 Verjaal AlettaMiddelburg41:3536eD35
283 Wattel Ina22Gemeente Veere41:4037eD35
284 VogelenzangSjoer25Lgr NiekKnol 441:5391eH20
285 Koster ErwinMiddelburg42:0183eH40
286 Kwakkelaar Leo25Lgr NiekKnol 442:0342eH50
287 Sies DanielArnhem42:0692eH20
288 Sies TimonRooterdam42:0893eH20
289 MombargAnnechienMiddelburg42:1023eD20
290 Braamse YvonneMiddelburg42:1238eD35
291 Geldof Smaragd15Erasmuslopers242:1439eD35
292 Rijke Bram de08Bijou Lederwaren42:1512eH60
293 Wattel40Gevier Goes42:1740eD35
294 Touring Cor40Gevier Goes42:1943eH50
295 Zwiers ArmandLoosdrecht42:2594eH20
296 Schroots Lex24Lgr NiekKnol 342:2913eH60
297 Schoenmaker OlgaDynamica42:3341eD35
298 Sluys Hans vanDynamica42:3944eH50
299 Sluys Bart vanMiddelburg42:4195eH20
300 KoopmanschapIngr04sg Nehalennia42:5642eD35
301 Bosch Bas vd24Lgr NiekKnol 342:5914eH60
302 Maranus Jan29ZeeuwseEilanden43:0545eH50
303 Mol Ria24Lgr NiekKnol 343:0743eD35
304 Fondse Leon17Angelina'sHair43:1896eH20
305 Bosch Margret vd24Lgr NiekKnol 343:2144eD35
306 Lange Sylvis deMiddelburg43:3945eD35
307 Valk Connie v dDynamica43:4146eD35
308 Vaardegem Jos v22Gemeente Veere43:4597eH20
309 Peeters NiekMiddelburg44:0098eH20
310 Sies DavidMiddelburg44:0299eH20
311 Dam Saskia van15Erasmuslopers244:0447eD35
312 VerbruggenHuiber16Erasmuslopers144:0646eH50
313 D'Onofrio ElisaThor Boz44:2448eD35
314 Kuiper Marjan33OpenbMinM'burg44:2749eD35
315 Heiligers Eline38De Rijke vd Meer44:2924eD20
316 Bree JacquelineMiddelburg44:4150eD35
317 Staring Tsjeert33OpenbMinM'burg45:0447eH50
318 PolderdijkFerdinGrijpskerke45:2751eD35
319 BakkerAnnemarieMiddelburg52:2652eD35
320 Goeseije EllenMiddelburg52:2953eD35
321 Velde Rita van d08Bijou Lederwaren54:3654eD35
322 Meedendorp J31vBovenPatist5725eD20

Uitslag teams
 
1.Koole Sport 16319
2.Don Riscobeheer Belgie6311
3.Pearl Zierikzee6419
4.Profile Rabout Goes6506
5.Koole Sport 26854
6.Arratoon Tandarts 6991
7.APP onderhoudscombi7003
8.Proverko7154
9.Sportcafé Hebbes7206
10.IT specialisten Merzaan7307
11.vd Doel Koole vd Want7309
12.Erasmuslopres 17548
13.Don Risicobeheer 27586
14.Zorgstroom7591
15.Gebr. Dominicus7625
16.ZLM verzekeringen7671
17.De Ruijter7986
18.Loopgroep Niek Knol 17986
19.Zeeuwse Eilanden8067
20.Loopgroep Niek Knol 28198
21.Erasmusloper 28298
22.Scheepsnieuwbouw8260
23.WEA Zeeland Goes8271
24.Jackie’s Jeansshop8275
25.Pushz8294
26.Kijkshop.nl8423
27.sg Nehalennia8423
28.Rode Lantaarnkluners8488
29.Angelina’s Hair8728
30.Baarendse Autoschade8728
31.Koole vd Want vd Doel 8797
32.DeRijke vd Meer8853
33.Stukadoor Verhulst8929
34.Gemeente Veere8933
35.Van Boven Patist9077
36.Gevier Goes9220
37.Bijou Lederwaren9551
38.Openbaar Ministerie M’b9590
39.Loopgroep Niek Knol 39723
40.Loopgroep Niel Knol 49896

Uitslag Scholierenloop

Jongens groep 4/5/6
1 596 Tommy StaalWillibrordus
2 597 Joost GelukDe Stoove
3 518 IsaacdeCeusterABS
4 585 Dennis WitteP.W.A - school
5 541 MartdeKrooCypressenhof
6 506 Antony AbboudRegenboogschool
7 577 Paul`van derVeende Leeuwenburch
9 508 Tomvan deBergAcaciahof
10 515 Remko BoutP.W.A - school
10 556 Kevin OuwerkerkCypressenhof
11 531 Jonas HagemanDe Bijenburch
12 554 Turgut OgutluoglaDe Zeester
13 557 Yaron PaauweDe Bijenburch
14 572 Kevin SpruijtDe Zeester
15 584 Mark WisseP.W.A - school
16 544 Jeroen LouwerseDe Wegwijzer
17 543 Emiel LousDolfijnenburch
18 519 Jerry ChristiaanseDe Wegwijzer
19 583 Deniëlvan derWaalWilgenhof
20 548 Thomas MesuP.W.A - school
21 568 Thomas SiesCederhof
22 523 Dennis DonRegenboogschool
23 566 Steven Roelse H.Faukeliusschool
24 555 Tim OuwerkerkCypressenhof
25 529 Glenn GeijpP.W.A - school
26 513 Koenvan denBoschde Leeuwenburch
27 560 Dionne PluijlaarABS
28 574 Matthijs SturmP.W.A - school
29 535 YannicdeJong Dolfijnenburch
30 521 Celino Davidsede Leeuwenburch
31 550 Johnny MinetCypressenhof
32 533 Lennart HoogenboomCypressenhof
33 517 PascaldeBrauwerAcaciahof
34 512 Rowanvan denBoschCypressenhof
35 580 Joost VetteP.W.A - school
36 575 Jeroen TimmermanCederhof
37 537 Marc JonkerDe Bijenburch
38 547 Michaël MersieABS
39 520 Lex DaleboutDe Wegwijzer
40 542 Remko LooijCypressenhof
41 509 Pepijnvan denBergDe Bijenburch
42 598 Jaimy PleijteDolfijnenburch
43 546 Marco MeeuwsenWilgenhof
44 507 Àron BaaijensWilgenhof
45 579 Wouter VerstraateLichtstraal
46 536 Robin JongeneelCederhof
47 525 RamonvanEijzerenRegenboogschool
48 559 Tim PlansoenP.W.A - school
49 532 CornétHartCederhof
50 522 Ricardo DesmedtDe Vossenburch
51 569 Raoul SlingerDe Lonneboot
52 553 Ruben NouwensABS
53 528 Ivano GeertseDe Zeester
54 530 Oliy GerretsenABS
55 565 FerdyvanRijswijkCypressenhof
56 552 Dirk NoordmansHet Veer
57 588  ???????
58 558 Daan PlansoenP.W.A - school
59 570 Koen SmitDolfijnenburch
60 599 JermadeLooffDolfijnenburch
61 526 Karel EkkersHet Veer
62 582 Joey VosDe Vossenburch
63 510 Joël BeunisDe Wegwijzer
64 524 Pieter Dumon-TakABS
65 563 Pedro Raviade Leeuwenburch
66 549 Mike MinderhoudDe Zeester
67 562 Gerard PoortvlietCypressenhof
68 527 Moreno Eugeniot Springtij
 511 Jouke BinsmaDe Vossenburch
 514 Derkvan den Boschde Leeuwenburch
 516 Johnnyvan derBovenkampDolfijnenburch
 534 DavidvanImpelenP.W.A - school
 538 Nick JoosseCypressenhof
 539 Reinout KoenenDe Lonneboot
 540 Marijn KooleDe Wegwijzer
 545 GijsdeMeesterABS
 551 `Silvano MomborgCypressenhof
 561 Zimry PoortvlietCypressenhof
 564 David RijkseABS
 567 Niels SanderseDe Wegwijzer
 571 Ivan SmitRegenboogschool
 573 Elroyvan derStapCypressenhof
 576 Milan VaderCypressenhof
 578 Tobiasvan derVeldenDe Zeester
 581 JingdeVisserAcaciahof
 586 Tom DielemanA.B.S.
 587 Brian DerbyA.B.S.
Jongens groep 7/8
1 942 SimonvanAstRegenboogschool
2 957 Jan-Willem RoelseH.Faukeliusschool
3 953 Rens MaljersHet Veer
4 945 Remco DonRegenboogschool
5 946 Bastiaan GrootjansHet Baken
6 964 Nickvan derLijkeCypressenhof
7 965 Django Sandeede Leeuwenburch
8 950 Wim KuipersRegenboogschool
9 943 Sebastiaan BoogaardRegenboogschool
10 944 Ruben Boutensde Beverburch
11 952 Bram LousDolfijnenburch
12 960 Thierry Vermeulet Springtij
13 951 Willem LokerseCederhof
14 949 Josha KlaverenHet Baken
15 941 Michael AlewijnseBergpadschool
16 962 Gercovan derWalt Springtij
17 948 Roy Kasteleijnt Springtij
18 947 JeffreydenHollanderHet Baken
 940 Erwin AdanCederhof
 954 Sander OuwerkerkDe Bijenburch
 955 Niels OuwerkerkDe Bijenburch
 956 Ziggyvan dePasde Leeuwenburch
 958 Tom ThomaesAcaciahof
 959 An dré Veende Leeuwenburch
 961 BoazvanVlietDe Bijenburch
 963 MaartenvanVoorenDe Vossenburch
Meisjes groep 4/5/6
1 108 Carlijn GerritsenAcaciahof
2 145 Mariskavan derVeenRegenboogschool
3 110 Angelica GonzalesHet Veer
4 141 Joëlle TreurnietRegenboogschool
5 120 JoselinedeJongCypressenhof
7 106 Iris FranckeBergpadschool
7 148 Lesley SanderseBergpadschool
8 122 LindyvanKloosterAcaciahof
9 150 Linda HollemanKon. Beatrixsch
10 151 ElkedeRidderKon. Beatrixsch
11 119 Esmee JansenDe Kreek
12 101 Annelien BoutensBeverburch
13 144 Esthervan derValkAcaciahof
14 104 Chantal DavidseHet Baken
15 156 Desivan derLijkeCypressenhof
16 157 AimydeHamerfUilenburgh
17 107 CarlijndeGaayABS
18 111 Maureen GonzalesHet Veer
19 160 Eva GeldofCypressenhof
20 158 Manon DelingmeijerDolfijnenburgh
21 132 Romy NicolaasHet Veer
22 128 Dionne MeeusenABS
23 115 Marissa Heuppermande Beverburch
24 129 Rachelle MoensABS
25 105 Frederika EverdingenCypressenhof
26 126 Roos LourierAcaciahof
27 138 Esthet-Daniëelle StinsAcaciahof
28 114 Kimberley HelmendagCederhof
29 135 Elise SchijvenaarsCypressenhof
30 154 Kirsten SchaijkKon. Beatrixsch
31 118 Maryandel Huisman't Vierschip
32 152 Nadine MijnsbergenKon. Beatrixsch
33 127 Nathalie MaasCypressenhof
34 130 ElinevanMollAcaciahof
35 155 Romy JesseKon. Beatrixsch
36 159 Ishara EsajasDolfijnenburgh
37 181 JingdeVisserAcaciahof
38 149 Amandi WolfKon. Beatrixsch
39 116 KylianavanHoornCederhof
40 139 Emiel SuijkAcaciahof
41 102 JetvanBoven Het Veer
42 134 Fleur PikkaartCypressenhof
43 133 Denise Oomsde Beverburch
44 113 CyliadenHartogHet Veer
45 146 Marloes VetteP.W.A - school
46 143 Merve Ucart Springtij
47 142 Fenne TrommelenABS
48 121 Nina KamermansHet Veer
49 123 StèfaniedeKokDe Lonneboot
50 153 Jenny SchroeversKon. Beatrixsch
 103 Milou BroodmanABS
 109 Nikky GodeschalkABS
 112 Kikiv.d.HamerCypressenhof
 117 Dilani HubregtseDe Bijenburch
 124 Céline LavënABS
 125 Melissa Leijnsede Beverburch
 131 Vivian NagelkerkeCypressenhof
 136 Maud SchuitHet Veer
 137 JoeyvanSluijsDe Lonneboot
 140 Sterre TaalDe Bijenburch
 147 Kelly WesterweeleCypressenhof
Meisjes groep 7/8
1 400 Lot AntheunisseCederhof
2 420 Hilke MensonidesVrije School
3 410 Joyce JansenDe Kreek
4 418 Tjitske Notschaelet Vierschip
5 416 Anouk LorierBergpadschool
6 417 Monique MostersBergpadschool
7 407 Rianne BoutP.W.A - school
nog 406 Andrea BootCypressenhof
nog 409 Luna HenringhDe Uilenburch
nog 419 Melissavan derStapCypressenhof
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
18-05-2018 18e StadsloopMiddelburgDynamica
02-06-2017 17e StadsloopMiddelburgDynamica
13-05-2016 16e StadsloopMiddelburgDynamica
22-05-2015 15e StadsloopMiddelburgDynamica
06-06-2014 14e StadsloopMiddelburgDynamica
17-05-2013 13e StadsloopMiddelburgDynamica

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020