zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

28e Moerschanscross

Hulst, zaterdag 2 november 2013 - Organisatie: RKHAV
9.48 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica29.15minMse   19.446  3:055.40-
2  Erwin HarmesDynamica29.20minMse   19.391  3:065.39+0:05
3  Karl de RaeymaeckerATAC30.26minMse   18.690  3:135.19+1:11
4  Martijn de KokDynamica30.32minMse   18.629  3:135.17+1:17
5  Tom FoubertACW31.01minM35   18.339  3:165.09+1:46
6  Job de FeijterRKHAV31.15minJoA   18.202  3:185.06+2:00
7  Michel SchrierDynamica31.28minMse   18.076  3:195.02+2:13
8  Dieter DobbelaerACW31.38minJoA   17.981  3:204.99+2:23
9  Bram van LoubergenACW31.39minMse   17.972  3:204.99+2:24
10  Michiel LelieRKHAV32.02minJoA   17.757  3:234.93+2:47
11  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge32.04minM35   17.738  3:234.93+2:49
12  Ruud HoosemansDynamica32.07minMse   17.710  3:234.92+2:52
13  Robbert MeeuwseAV'5632.18minMse   17.610  3:244.89+3:03
14  Edwin de la RuelleRKHAV32.31minM45   17.493  3:264.86+3:16
15  David SchrierDynamica32.36minMse   17.448  3:264.85+3:21
16  Dimitri DobbelaerACW32.37minMse   17.439  3:264.84+3:22
17  Benny ThuyRKHAV32.41minM45   17.403  3:274.83+3:26
18  Eric WolfertSommelsdijk32.42minMse   17.394  3:274.83+3:27
19  Edwin de JaegerRKHAV33.38minM35   16.912  3:334.70+4:23
20  Erik CapponWielingen33.42minM45   16.878  3:334.69+4:27
21  Fredric CappaertACW33.45minMse   16.853  3:344.68+4:30
22  Chris de SmitRKHAV34.00minM35   16.729  3:354.65+4:45
23  David GovaertACW34.04minM35   16.697  3:364.64+4:49
24  Robin de VosAV'5634.15minMse   16.607  3:374.61+5:00
25  Liam de MeyRKHAV34.27minMse   16.511  3:384.59+5:12
26  Peter BalkenendeAV'5634.30minM45   16.487  3:384.58+5:15
27  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas34.38minM35   16.423  3:394.56+5:23
28  Wilko de VosAV'5634.43minM45   16.384  3:404.55+5:28
29  Michael de HamerHoek34.46minM35   16.360  3:404.54+5:31
30  Pascal KoolScheldesport34.56minM35   16.282  3:414.52+5:41
31  Frederique BurkinWielingen34.59minV35   16.259  3:414.52+5:44
32  Philip MorterACW35.02minMse   16.236  3:424.51+5:47
33  Martin PruijsersDynamica35.04minM45   16.221  3:424.51+5:49
34  David BoumanSommelsdijk35.09minMse   16.182  3:424.50+5:54
35  Peter de VetAxel35.12minM35   16.159  3:434.49+5:57
36  Esther PlatteeuwScheldesport35.14minVse   16.144  3:434.48+5:59
37  Johan KarelseHeinkenszand35.32minM35   16.008  3:454.45+6:17
38  Frank van den BrandenSint Jansteen35.45minM45   15.910  3:464.42+6:30
39  Angelo van NevelKoolkerke35.49minMse   15.881  3:474.41+6:34
40  Saskia WeinansAV'3435.52minVse   15.859  3:474.41+6:37
41  Andreas WitteScheldesport36.16minM35   15.684  3:504.36+7:01
42  Sven VermeulenVlissingen36.23minM35   15.634  3:504.34+7:08
43  Michel BuijckDynamica36.26minM35   15.612  3:514.34+7:11
44  Piet van MourikDelta Sport36.29minM45   15.591  3:514.33+7:14
45  Edwin van AlphenDynamica36.33minM35   15.562  3:514.32+7:18
46  Rinus van de WoestijneDynamica36.43minMse   15.492  3:524.30+7:28
47  Dirk de LochtACW37.05minM45   15.338  3:554.26+7:50
48  Johan de VisserHylas37.15minMse   15.270  3:564.24+8:00
49  Jos MeeuwseDynamica37.18minM45   15.249  3:564.24+8:03
50  Niek WielandAxel37.20minM35   15.236  3:564.23+8:05
51  Patrick VervaetRKHAV37.23minM35   15.215  3:574.23+8:08
52  Marcel de LangeDynamica37.26minM35   15.195  3:574.22+8:11
53  Jos HoefnagelsHulst37.28minM35   15.181  3:574.22+8:13
54  Pieter StasSint-Niklaas37.50minM35   15.034  3:594.18+8:35
55  Danny van HaevereACW38.04minM45   14.942  4:014.15+8:49
56  Cor de RidderDynamica38.17minM35   14.858  4:024.13+9:02
57  Berry SimonseAV'5638.25minM35   14.806  4:034.11+9:10
58  Willem-Jan ButerScheldesport39.09minM45   14.529  4:084.04+9:54
59  Koen v BulckeSint-Niklaas39.12minM45   14.510  4:084.03+9:57
60  Ron DellebekeDynamica39.36minM55   14.364  4:113.99+10:21
61  Niek van BelzenAxel39.42minM45   14.327  4:113.98+10:27
62  Aric van NevelKoolkerke39.48minM55   14.291  4:123.97+10:33
63  Albert PlatteeuwScheldesport39.51minM45   14.274  4:123.96+10:36
64  Jaap van VeenScheldesport39.53minM45   14.262  4:123.96+10:38
65  Henk LousDynamica40.09minM55   14.167  4:143.94+10:54
66  Frans VerwilligenHulst40.13minM55   14.143  4:153.93+10:58
67  Pascal de GraeveWestdorpe40.39minM45   13.993  4:173.89+11:24
68  Peter LauwersRKHAV40.45minM45   13.958  4:183.88+11:30
69  Jan HoeveWielingen40.49minM65   13.935  4:183.87+11:34
70  Lotte ClaesATAC40.53minVse   13.913  4:193.86+11:38
71  Eddy SmitDelta Sport40.56minM65   13.896  4:193.86+11:41
72  Ingrid IJsebaertHulst40.58minV45   13.884  4:193.86+11:43
73  Manfred MeulmeesterDynamica41.04minM45   13.851  4:203.85+11:49
74  Douwe WortmanAxel41.07minM45   13.834  4:203.84+11:52
75  Ebe BlaauwScheldesport41.31minM55   13.701  4:233.81+12:16
76  Walther MurreScheldesport41.40minM45   13.651  4:243.79+12:25
77  Gino DhanisSint Jansteen41.46minM45   13.619  4:243.78+12:31
78  Monique AllefsRKHAV41.49minV45   13.602  4:253.78+12:34
79  Ben SchlärmannSint Jansteen42.02minM45   13.532  4:263.76+12:47
80  Helmut MeeseACW42.09minM35   13.495  4:273.75+12:54
81  Berry KnibbelerScheldesport42.36minM50   13.352  4:303.71+13:21
82  Martin LelieRKHAV43.07minM35   13.192  4:333.66+13:52
83  Saskia GooleAV'5643.21minV35   13.121  4:343.64+14:06
84  Jar VermeischAntwerpen43.35minMse   13.051  4:363.63+14:20
85  Piet BeijerDynamica43.38minM65   13.036  4:363.62+14:23
86  Ivan VercouterenACW44.01minM35   12.922  4:393.59+14:46
87  Ilona SonkeAV'5644.08minVse   12.888  4:393.58+14:53
88  Paul PellikaanDynamica44.28minM65   12.792  4:413.55+15:13
89  Ineke TempelaarDynamica45.25minV45   12.524  4:473.48+16:10
90  Marjan HamelinckRKHAV45.59minV35   12.370  4:513.44+16:44
91  Kobus BotmanDynamica46.43minM55   12.176  4:563.38+17:28
92  Willem LouterRKHAV47.05minM45   12.081  4:583.36+17:50
93  Marian van DammeHulst48.45minV45   11.668  5:093.24+19:30
94  Lena KleingeldVlissingen49.01minV45   11.604  5:103.22+19:46
95  Tea TazelaarDynamica49.04minV45   11.592  5:113.22+19:49
96  Sandra van DorsselaerHulst50.20minV45   11.301  5:193.14+21:05
97  Filip GoemanWaarschoot51.12minM35   11.109  5:243.09+21:57
98  Regina VerhageDynamica51.26minV45   11.059  5:263.07+22:11
99  Carla ZegersRKHAV51.35minV45   11.027  5:263.06+22:20
100  Hannelore StruysTilburg51.56minVse   10.953  5:293.04+22:41
101  Lenie van KlevenVlissingen54.16minV45   10.482  5:432.91+25:01
102  Chantal NachtegaelHulst54.56minV45   10.354  5:482.88+25:41
Mannen: 80 (78.43%) => M35=25 - M45=24 - M50=1 - M55=6 - M65=4 - Mse=20
Vrouwen: 19 (18.63%) => V35=3 - V45=11 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Sander Vercauteren31:04Yunis Stitan31:43Tim Pleijte32:02Monica Sanderse38:1171
2018Tim van den Broeke30:06Tim Pleijte30:17Erwin Harmes30:45Monique Verschuure37:3789
2017Tim van den Broeke31:35Sander Vercauteren31:41Frederic Cappaert31:53Monique Verschuure38:5482

8 km

2016Tim Pleijte27:40Tim van den Broeke27:47Niek den Exter27:57Monique Verschuure35:3682
2015Job de Feijter29:29Sander Vercauteren29:36Thijs Verbeeck30:02Astrid den Herder36:3971

8.6 km

2014Erwin Harmes27:37Olivier van Hoey28:10Ruben van Praet28:18Lotte Claes36:05111

9.48 km

2013Tim Pleijte29:15Erwin Harmes29:20Karl de Raeymaecker30:26Frederique Burkin34:59102
2.53 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Job de BrouwerRKHAV8.03minMse   18.857  3:115.24-
2  Luuk BalkenendeAV'568.11minMse   18.550  3:145.15+0:08
3  Erwin AdanMiddelburg8.18minMse   18.289  3:175.08+0:15
4  Sander VercauterenATAC8.21minJoB   18.180  3:185.05+0:18
5  Ruden GrimLewedorp8.38minMse   17.583  3:254.88+0:35
6  Pieter de RopACW8.54minMse   17.056  3:314.74+0:51
7  Kris de KreekScheldesport8.59minJoB   16.898  3:334.69+0:56
8  Michel de RopATAC9.01minJoB   16.835  3:344.68+0:58
9  Bavo BieviATAC9.03minJoB   16.773  3:354.66+1:00
10  Jasper ZuidhofAV'569.06minMse   16.681  3:364.63+1:03
11  Patrick de VosAV'569.10minMse   16.560  3:374.60+1:07
12  Fredrik VandenbulckeATAC9.15minJoB   16.411  3:394.56+1:12
13  Valerie van de BogaertACW9.19minVse   16.293  3:414.53+1:16
14  Marijke de VisserAagtekerke9.22minVse   16.206  3:424.50+1:19
15  Edwin StolkSommelsdijk9.24minMse   16.149  3:434.49+1:21
16  Wouter LeeftinkDynamica9.27minMse   16.063  3:444.46+1:24
17  Floris HuighWielingen9.30minJoB   15.979  3:454.44+1:27
18  Dennis ThuyRKHAV9.32minJoB   15.923  3:464.42+1:29
19  Joppe LelieRKHAV9.34minJoB   15.868  3:474.41+1:31
20  Sjaak LuteijnOostburg9.36minMse   15.813  3:484.39+1:33
21  Bart BalkenendeAV'569.38minJoB   15.758  3:484.38+1:35
22  Marijn de GreefWielingen9.40minJoB   15.703  3:494.36+1:37
23  Lize de VliegerATAC9.46minMeB   15.543  3:524.32+1:43
24  Astrid den HerderAV'569.57minVse   15.256  3:564.24+1:54
25  Jasper ThijsRKHAV10.00minMse   15.180  3:574.22+1:57
26  Evelien VanheckACW10.15minVse   14.810  4:034.11+2:12
27  Aniek AperRKHAV10.23minVse   14.620  4:064.06+2:20
28  Paulien AertsATAC10.30minMeB   14.457  4:094.02+2:27
29  Jacques ZamanScheldesport10.38minMse   14.276  4:123.97+2:35
30  Jos de KreekVogelwaarde10.45minMse   14.121  4:153.92+2:42
31  Annemarie de WaardDelta Sport10.48minMeB   14.056  4:163.90+2:45
32  Shirley KerkhoveScheldesport10.51minVse   13.991  4:173.89+2:48
33  Tina de KeulenaerACW10.54minVse   13.927  4:183.87+2:51
34  Arjen LuteijnWielingen10.56minMse   13.884  4:193.86+2:53
35  Katrien van Geertsom?10.59minVse   13.821  4:203.84+2:56
36  Johan HuighWielingen11.02minMse   13.758  4:223.82+2:59
37  Rien de WildeAV'5611.05minMse   13.696  4:233.80+3:02
38  Sofie van EyckATAC11.07minVse   13.655  4:243.79+3:04
39  Stefan de BlockRKHAV11.09minMse   13.614  4:243.78+3:06
40  Sarah VandenbulckeACW11.17minVse   13.453  4:283.74+3:14
41  Aswin KoningsDynamica11.20minMse   13.394  4:293.72+3:17
42  Charlotte VliegerATAC11.29minVse   13.219  4:323.67+3:26
43  Fieke de BrouwerRKHAV11.33minMeB   13.143  4:343.65+3:30
44  Emma van MourikDelta Sport11.51minVse   12.810  4:413.56+3:48
45  Julie van DammeRKHAV12.45minMeB   11.906  5:023.31+4:42
46  Sanne van MourikDelta Sport12.55minVse   11.752  5:063.26+4:52
47  Pascale DebilloezSint-Niklaas12.57minVse   11.722  5:073.26+4:54
48  Romy DorsselaarRKHAV12.59minMeB   11.692  5:083.25+4:56
49  Jessie LeysenRKHAV13.01minVse   11.662  5:093.24+4:58
50  Esther van SluijsAV'5613.04minVse   11.617  5:103.23+5:01
51  Wim HuighWielingen13.37minMse   11.148  5:233.10+5:34
52  Angelique HarinckDynamica13.42minVse   11.080  5:253.08+5:39
53  George SchanckWielingen14.54minMse   10.188  5:532.83+6:51
54  Jaba Zegers?14.58minMeB   10.143  5:552.82+6:55
55  Natascha de LangeMiddelburg16.11minMse   9.380  6:242.61+8:08
56  Evelien BurmHulst18.15minVse   8.318  7:132.31+10:12
Mannen: 21 (37.5%) => Mse=21
Vrouwen: 18 (32.14%) => Vse=18
Meisjes: 7 (12.5%) => MeB=7
Div: 10 (17.86%) => 0JoB=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.207 seconden nodig om deze lijst met 158 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020