maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 14 december 2013 - Organisatie: Scheldesport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sander VerminckEeklo1.16.33minMse   16.536  3:384.59600
2  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas1.20.02minMse   15.817  3:484.39501
3  Patrick HembrechtSint-Gillis-Waas1.20.17minMse   15.767  3:484.38495
4  Frederik ChristiaensBerlare1.20.30minMse   15.725  3:494.37489
5  Christophe De GrandeSinaai1.21.28minMse   15.538  3:524.32463
6  Adriaan Wieles (PR 1.22.32) Terneuzen1.23.07minM45   15.230  3:564.23421
7  Christian de Meijer (PR)Philippine1.23.41minMse   15.127  3:584.20407
8  Mike VerbekeSint-Laureins1.25.18minMse   14.840  4:034.12369
9  Frank van den Branden (PR 1.23.26) Sint Jansteen1.25.30minMse   14.805  4:034.11364
10  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.27.26minMse   14.478  4:094.02321
11  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.29.06minMse   14.207  4:133.95286
12  Peter RasschaertEkeren1.29.25minMse   14.157  4:143.93279
13  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.29.43minMse   14.109  4:153.92273
14  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.30.23minMse   14.005  4:173.89260
15  Edwin StrobbeZomergem1.30.35minMse   13.974  4:183.88256
16  Olivier VerkaenenZomeren1.30.41minMse   13.959  4:183.88254
17  Nico RosWaarschoot1.34.01minMse   13.464  4:273.74194
18  Glenn ChristiaensZele1.34.49minMse   13.351  4:303.71180
19  Jan van Bellen (PR 1.32.19) Hulst1.34.57minMse   13.332  4:303.70178
20  Dennis Vlassenrood (PR)Hulst1.35.09minMse   13.304  4:313.70175
21  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.35.10minMse   13.301  4:313.69175
22  Peter FranckNiel1.35.33minMse   13.248  4:323.68169
23  Jordy Versprille (PR)Breskens1.38.16minMse   12.882  4:393.58129
24  Ronny GeleynVerrebroek1.38.57minMse   12.793  4:413.55119
25  Rene Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.38.58minMse   12.791  4:413.55119
26  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.39.00minMse   12.786  4:423.55119
27  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.40.10minMse   12.637  4:453.51104
28  Joeri VerscheldeEeklo1.40.24minMse   12.608  4:463.50101
29  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.41.12minMse   12.508  4:483.4792
30  Serge Martinu (PR 1.37.17) Koewacht1.41.13minMse   12.506  4:483.4791
31  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.41.17minMse   12.498  4:483.4791
32  Wim Bakker (PR)Terneuzen1.41.20minMse   12.492  4:483.4790
33  Johan De Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.41.24minMse   12.484  4:483.4789
34  Pascal van HulleMaldegem1.41.35minMse   12.461  4:493.4687
35  Franklin Dieleman (PR 1.39.53) Terneuzen1.41.40minMse   12.451  4:493.4686
36  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.41.52minMse   12.427  4:503.4584
37  Joost RamanEvergem1.42.09minMse   12.392  4:513.4481
38  Bart TeirlynckSint-Kruis-Winkel1.42.25minMse   12.360  4:513.4378
39  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.42.32minMse   12.346  4:523.4377
40  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.42.42minMse   12.326  4:523.4275
41  Guy van SeverenLovendegem1.43.04minMse   12.282  4:533.4171
42  Jan De MitsErtvelde1.44.25minMse   12.123  4:573.3758
43  Carlo Nobus (PR 1.38.23) Eede1.44.38minMse   12.098  4:583.3656
44  Hanno de Hoon (PR 1.36.24) Terneuzen1.45.25minMse   12.008  5:003.3449
45  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.45.52minMse   11.957  5:013.3245
46  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.47.58minMse   11.724  5:073.2630
47  Yuri van Puijvelde (debuut) Vogelwaarde1.48.50minMse   11.631  5:103.2324
48  Louis VermastStekene1.51.23minMse   11.365  5:173.1612
49  Chris VanderlindenStekene1.51.23minMse   11.365  5:173.1612
50  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen1.51.29minMse   11.355  5:173.1511
51  Dieuwert Sturm (PR)Zaamslag1.54.07minMse   11.093  5:253.083
52  Leon van Bavinchoven (PR 1.37.33) Terneuzen1.54.44minMse   11.033  5:263.062
53  Erno DuponKieldrecht1.54.47minMse   11.028  5:263.062
54  Marian Sturm (PR 1.52.05) Zaamslag1.55.45minVse   10.936  5:293.0468
55  Ludo LardenoitWaasmunster1.56.51minMse   10.833  5:323.01-
56  Erwin Dieleman (PR)Terneuzen1.57.33minMse   10.769  5:342.99-
57  Dimitri Louwiesse (PR)Terneuzen1.57.34minMse   10.767  5:342.99-
58  Geert de ZutterMariakerke1.58.09minMse   10.714  5:362.98-
59  Roseline BaertMariakerke1.58.09minVse   10.714  5:362.9849
60  Willem De Block (PR 1.53.11) Terneuzen1.59.04minMse   10.631  5:392.95-
61  Annemiek van BellenNijmegen2.00.05minVse   10.541  5:422.9335
62  Ann de BeerHerzele2.00.50minVse   10.476  5:442.9130
63  Rob van Bellen (PR 1.55.28) Hulst2.00.55minMse   10.469  5:442.91-
64  Rudy van der VeldeWachtebeke2.02.04minMse   10.370  5:472.88-
65  Marcel de Cock (PR 2.02.11) Vogelwaarde2.02.27minMse   10.338  5:482.87-
66  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.03.34minVse   10.244  5:512.8516
67  William VerdonckBeveren-Waas2.04.30minMse   10.167  5:542.82-
68  Louis van der SteenGent2.04.51minMse   10.139  5:552.82-
69  Maurie DhaeseLokeren2.05.58minMse   10.049  5:582.79-
70  Carlos De WillsmackerAalter2.07.29minMse   9.930  6:032.76-
71  Antoine Mathys DePinte2.08.35minMse   9.845  6:062.73-
72  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.08.38minVse   9.841  6:062.732
73  Jos van Bellen (PR 2.02.46) Hulst2.11.50minMse   9.602  6:152.67-
74  Romain BolssensKieldrecht2.17.47minMse   9.187  6:322.55-
75  Patrick Pieters (PR 1.51.13) Terneuzen2.22.09minMse   8.905  6:442.47-
Mannen: 69 (92%) => M45=1 - Mse=68
Vrouwen: 6 (8%) => Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2020Christoph Schelfhout1:31:27Ruud Hoosemans1:34:55Wim Smets1:35:12Sylvie Christiaens2:01:0034

halve marathon

2016Tim Pleijte1:15:39Robert de Korte1:22:00Erwin van de Broeke1:22:21Cathy Poppe1:35:3652
2015Sander Post1:16:42Pieter Pladdet1:22:50Adriaan Wieles1:26:54Corina Grim1:43:2747
2014Richie Azombo1:14:47Sander Post1:19:13Erwin van den Broeke1:20:03Cathy Poppe1:41:5172
2013Sander Verminck1:16:33Filip van Goethem1:20:02Patrick Hembrecht1:20:17Marian Sturm1:55:4575
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Matti BuysseStekene39.55minMse   16.234  3:424.51-
2  Tim VerbekeSint-Laureins42.04minMse   15.404  3:544.28+2:09
3  Alexander VanwalleghemVeldegem43.06minMse   15.035  3:594.18+3:11
4  Bert VerbekeSint-Laureins43.18minMse   14.965  4:014.16+3:23
5  Endy SlockAxel44.17minMse   14.633  4:064.06+4:22
6  Martin NoensKemzeke44.44minMse   14.486  4:094.02+4:49
7  Kees den HollanderDreischor45.00minMse   14.400  4:104.00+5:05
8  Robert MatthijsTerneuzen45.50minMse   14.138  4:153.93+5:55
9  Alwin de ZeeuwTerneuzen45.57minMse   14.102  4:153.92+6:02
10  Karel VerbekeSint-Laureins48.41minMse   13.311  4:303.70+8:46
11  Rudi de CaluweSas van Gent48.45minMse   13.292  4:313.69+8:50
12  Frits VervaetWalsoorden49.12minMse   13.171  4:333.66+9:17
13  Luc KusseneersRumst49.56minMse   12.977  4:373.60+10:01
14  Jacques ZamanTerneuzen50.06minMse   12.934  4:383.59+10:11
15  Jos van GrembergheKoewacht50.16minMse   12.891  4:393.58+10:21
16  Ko de BruyneKloosterzande51.02minMse   12.698  4:443.53+11:07
17  Willem Van der HeydenKieldrecht51.32minMse   12.574  4:463.49+11:37
18  Marc de BaetsHeusden52.58minMse   12.234  4:543.40+13:03
19  Dirk RoodzantAxel53.18minMse   12.158  4:563.38+13:23
20  Bas JasperseTerneuzen53.53minMse   12.026  4:593.34+13:58
21  Bart CornelissenAxel54.05minMse   11.982  5:003.33+14:10
22  Roy van HamTerneuzen54.06minMse   11.978  5:013.33+14:11
23  Marianne KnijffPhilippine54.19minVse   11.930  5:023.31+14:24
24  Kristof Vande WieleOudenaarde54.24minMse   11.912  5:023.31+14:29
25  Kurt CrommelinckGyzenzele54.25minMse   11.908  5:023.31+14:30
26  Filip GofmanWaarschoot54.47minMse   11.828  5:043.29+14:52
27  Sjaak OosterlingBreskens54.54minMse   11.803  5:053.28+14:59
28  Daan DielemanZaamslag55.46minMse   11.620  5:103.23+15:51
29  Wim KintKloosterzande57.04minMse   11.355  5:173.15+17:09
30  Gerard KlapwijkAxel58.24minMse   11.096  5:243.08+18:29
31  Aureel LippensWaarschot58.25minMse   11.093  5:253.08+18:30
32  Ko de KoeyerZaamslag58.25minMse   11.093  5:253.08+18:30
33  Hubert RoelsKloosterzande58.31minMse   11.074  5:253.08+18:36
34  Adrienne BakkerNijmegen58.46minVse   11.027  5:263.06+18:51
35  Marian van VorenTerneuzen59.20minVse   10.921  5:303.03+19:25
36  Kimberley Van WaesbergheSint-Pauwels1.00.15minVse   10.755  5:352.99+20:20
37  Joke CornelissenTerneuzen1.02.01minVse   10.449  5:452.90+22:06
38  Rudi Van WaesbergheSint-Pauwels1.02.17minMse   10.404  5:462.89+22:22
39  Dominique De MeySint-Niklaas1.02.18minVse   10.401  5:462.89+22:23
40  Didier Vanden BulckeGent1.02.59minMse   10.288  5:502.86+23:04
41  Willem-Jan de KoeyerAxel1.03.20minMse   10.232  5:522.84+23:25
42  Chantal DielemanTerneuzen1.03.45minVse   10.165  5:542.82+23:50
43  Linda KielTerneuzen1.05.29minVse   9.896  6:042.75+25:34
44  Bram van HoeveTerneuzen1.06.38minMse   9.725  6:102.70+26:43
45  Monique van BellenHulst1.08.44minVse   9.428  6:222.62+28:49
46  Dick VerhelstZaamslag1.14.34minMse   8.690  6:542.41+34:39
Mannen: 37 (80.43%) => Mse=37
Vrouwen: 9 (19.57%) => Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.653 seconden nodig om deze lijst met 121 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020