vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 1 maart 2014 - Organisatie: Dynamica
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalAV'5638.49minMse   17.003  3:324.72-
2  Erwin AdanMiddelburg39.22minMse   16.765  3:354.66+0:33
3  Robert WillemseRotterdam Atletiek39.46minM45   16.597  3:374.61+0:57
4  Tim van den BroekeDynamica41.01minJoA   16.091  3:444.47+2:12
5  Luuk BalkenendeAV'5641.14minJoA   16.006  3:454.45+2:25
6  Wouter van CaspelDynamica41.34minMse   15.878  3:474.41+2:45
7  Michael de WildeSMO42.01minMse   15.708  3:494.36+3:12
8  Niels GoudswaardDelta Sport42.06minM35   15.677  3:504.35+3:17
9  Robbert MeeuwseAV'5642.34minMse   15.505  3:524.31+3:45
10  Edwin de JaegerRKHAV42.54minM35   15.385  3:544.27+4:05
11  Crum van der LindenDynamica43.06minMse   15.313  3:554.25+4:17
12  Jethro ten BruggencateDynamica43.09minJoA   15.295  3:554.25+4:20
13  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge43.14minVse   15.266  3:564.24+4:25
14  Arjo VerhageDynamica43.49minM35   15.063  3:594.18+5:00
15  Jorim de BoksDynamica44.24minMse   14.865  4:024.13+5:35
16  Michel BuijckDynamica44.36minM35   14.798  4:034.11+5:47
17  Martin PruijsersDynamica44.46minM45   14.743  4:044.10+5:57
18  Micha JanseDynamica44.53minM35   14.705  4:054.08+6:04
19  Piet van MourikDelta Sport44.59minM45   14.672  4:054.08+6:10
20  Kees LouwsMiddelburg45.03minM35   14.650  4:064.07+6:14
21  Peter BalkenendeAV'5645.19minM45   14.564  4:074.05+6:30
22  Jan DobbelaereSMO45.33minM45   14.490  4:084.02+6:44
23  Rian van den BroekeDynamica45.38minM45   14.463  4:094.02+6:49
24  Bart VisserSerooskerke45.46minMse   14.421  4:104.01+6:57
25  Rob SchaapVlissingen45.58minM55   14.358  4:113.99+7:09
26  Patrick de VosAV'5646.11minJoA   14.291  4:123.97+7:22
27  Edwin van AlphenDynamica46.19minM35   14.250  4:133.96+7:30
28  Gerard van de MaleWestkapelle46.29minM45   14.199  4:143.94+7:40
29  Jeroen de NoodDynamica46.38minMse   14.153  4:143.93+7:49
30  Ronny DekkerMeliskerke46.47minMse   14.108  4:153.92+7:58
31  Marius BesuijenDynamica47.20minM45   13.944  4:183.87+8:31
32  Gerben van der BliekGoes47.29minMse   13.900  4:193.86+8:40
33  Leon ZuidhofOostkapelle47.41minM35   13.841  4:203.84+8:52
34  Henk LousDynamica47.48minM55   13.808  4:213.84+8:59
35  John van NunenMiddelburg47.50minM35   13.798  4:213.83+9:01
36  Cor de RidderDynamica47.56minM35   13.769  4:213.82+9:07
37  Johan KarelseHeinkenszand48.12minM35   13.693  4:233.80+9:23
38  Ewald ProvoostBiggekerke48.27minM35   13.622  4:243.78+9:38
39  Jan-Willem FlorieVlissingen48.39minMse   13.566  4:253.77+9:50
40  Herman de GraveDynamica48.41minMse   13.557  4:263.77+9:52
41  Floris Jan KooleDynamica48.43minM35   13.548  4:263.76+9:54
42  Jurjen SwiersVlissingen48.45minM45   13.538  4:263.76+9:56
43  Pieter van HorssenDynamica48.53minM65   13.502  4:273.75+10:04
44  Erwin van de LindeVlissingen50.02minM35   13.191  4:333.66+11:13
45  Ronnie KrockeOost-Souburg50.21minM55   13.108  4:353.64+11:32
46  Albert PlatteeuwScheldesport50.24minM45   13.095  4:353.64+11:35
47  Jaap van der VeenScheldesport50.36minM45   13.043  4:363.62+11:47
48  Jacky LuitwielerDynamica50.39minM45   13.031  4:363.62+11:50
49  Manfred MeulmeesterDynamica50.49minM45   12.988  4:373.61+12:00
50  Jan Willem MeeuwseKwadendamme50.51minM45   12.979  4:373.61+12:02
51  Peter DekkerDynamica50.53minM35   12.971  4:383.60+12:04
52  Nadine de WildeAV'5650.55minVse   12.962  4:383.60+12:06
53  Duncan LauVlissingen51.25minM35   12.836  4:403.57+12:36
54  Piet de VisserWielingen51.43minM55   12.762  4:423.54+12:54
55  Kees StaalAagtekerke51.58minM35   12.700  4:433.53+13:09
56  Patrick IerselGoes52.26minM45   12.587  4:463.50+13:37
57  Walther MurreScheldesport52.44minM45   12.516  4:483.48+13:55
58  Winifred FranseVlissingen52.46minM45   12.508  4:483.47+13:57
59  Jan HoeveWielingen52.57minM65   12.465  4:493.46+14:08
60  Remco KapteijnAV'5653.05minM35   12.433  4:503.45+14:16
61  Sandra JoziasseVlissingen53.10minV35   12.414  4:503.45+14:21
62  Arthur PouwelseMiddelburg53.12minM45   12.406  4:503.45+14:23
63  Denise van WeeldenGoes53.15minVse   12.394  4:503.44+14:26
64  Eddy SmitDelta Sport54.16minM65   12.162  4:563.38+15:27
65  Wim TabakVlissingen54.34minM45   12.095  4:583.36+15:45
66  Aswin KoningsDynamica54.57minM45   12.011  5:003.34+16:08
67  Jaap JanseDynamica55.16minM65   11.942  5:013.32+16:27
68  Jannie de VriesDynamica55.31minV45   11.888  5:033.30+16:42
69  Sicco JongemaMiddelburg55.34minM45   11.878  5:033.30+16:45
70  Elbert SimonseAagtekerke55.36minMse   11.871  5:033.30+16:47
71  Ron DellebekeDynamica55.57minM55   11.796  5:053.28+17:08
72  Petra VerhulstWestkapelle56.42minV45   11.640  5:093.23+17:53
73  Corina LievenseMiddelburg56.44minV35   11.633  5:093.23+17:55
74  Peter Dijkwels-Heer Arendskerke57.08minM35   11.552  5:123.21+18:19
75  Martin de NooijerKoudekerke57.10minM55   11.545  5:123.21+18:21
76  Marjan HamelinckRKHAV57.13minV35   11.535  5:123.20+18:24
77  John GuequierreDynamica57.18minM55   11.518  5:133.20+18:29
78  Kees van der HeijdenVlissingen57.22minM45   11.505  5:133.20+18:33
79  Janet van de GriendVlissingen57.38minV45   11.452  5:143.18+18:49
80  Ineke TempelaarDynamica58.37minV45   11.260  5:203.13+19:48
81  Paul PellikaanDynamica59.10minM65   11.155  5:233.10+20:21
82  Chris de KoeVlissingen1.00.11minM65   10.966  5:283.05+21:22
83  Gerard RommersDynamica1.00.55minM65   10.834  5:323.01+22:06
84  Frank YdemaRotterdam1.01.47minMse   10.682  5:372.97+22:58
85  Regina VerhageDynamica1.02.08minV45   10.622  5:392.95+23:19
86  Ina WillemseSint Janskerke1.02.30minV45   10.560  5:412.93+23:41
87  Job de GreeveDelft1.03.03minM45   10.468  5:442.91+24:14
88  Maartje KasteleinVlissingen1.03.30minVse   10.394  5:462.89+24:41
89  Lena KleingeldVlissingen1.04.43minV45   10.198  5:532.83+25:54
90  Anke FranseVlissingen1.06.09minV45   9.977  6:012.77+27:20
91  Stefan van de DriesHeinkenszand1.06.22minMse   9.945  6:022.76+27:33
92  Lenie van KlevenVlissingen1.08.04minV45   9.696  6:112.69+29:15
93  Lex van BuurenGoes1.08.24minM45   9.649  6:132.68+29:35
94  Tamara SchöninghMiddelburg1.15.36minV35   8.730  6:522.43+36:47
95  Cynthia MullerMiddelburg1.15.37minVse   8.728  6:522.42+36:48
Mannen: 73 (76.84%) => M35=19 - M45=24 - M55=7 - M65=7 - Mse=16
Vrouwen: 18 (18.95%) => V35=4 - V45=9 - Vse=5
Div: 4 (4.21%) => 0JoA=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2020Erwin Harmes36:29Erwin Adan37:27Sander d'Hont37:44Monica Sanderse41:4979
2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
2.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ruden GrimLewedorp9.16minMse   16.835  3:344.68-
2  Willem de KorteDynamica9.33minMse   16.335  3:404.54+0:17
3  Joel AafjesAV'569.39minMse   16.166  3:434.49+0:23
4  Jermaine LuitwielerVlissingen9.50minMse   15.864  3:474.41+0:34
5  Kris de KreekScheldesport10.07minJoB   15.420  3:534.28+0:51
6  Bart BalkenendeAV'5610.22minJoB   15.048  3:594.18+1:06
7  Dennis ThuyRKHAV10.27minJoB   14.928  4:014.15+1:11
8  Floris HuighWielingen10.28minJoB   14.904  4:024.14+1:12
9  Patrick de VosAV'5610.44minMse   14.534  4:084.04+1:28
10  Jasper ZuidhofAV'5611.07minMse   14.033  4:173.90+1:51
11  Henk LeeftinkDynamica11.17minMse   13.826  4:203.84+2:01
12  Rien de WildeAV'5611.37minMse   13.429  4:283.73+2:21
13  Gilles GruslinSleidinge12.03minJoB   12.946  4:383.60+2:47
14  Mirthe OverkampUtrecht12.06minVse   12.893  4:393.58+2:50
15  Jos de KreekScheldesport12.22minMse   12.615  4:453.50+3:06
16  Sanne van MourikDelta Sport12.48minVse   12.188  4:553.39+3:32
17  Stefan de BlockRKHAV12.51minMse   12.140  4:573.37+3:35
18  Fieke de BrouwerRKHAV13.05minMeB   11.924  5:023.31+3:49
19  Emma van MourikDelta Sport13.34minVse   11.499  5:133.19+4:18
20  Esther van SluijsKloetinge14.08minVse   11.038  5:263.07+4:52
21  Anita de NooijerDynamica14.54minVse   10.470  5:442.91+5:38
22  Angelique HarinckDynamica15.22minVse   10.152  5:552.82+6:06
23  Isabel MichielsenTerneuzen15.43minMeB   9.926  6:032.76+6:27
24  Esther HokkeVlissingen16.57minVse   9.204  6:312.56+7:41
25  George SchanckWielingen17.24minMse   8.966  6:422.49+8:08
26  Judith den BoerMiddelburg17.40minVse   8.830  6:482.45+8:24
27  Silvia SwartsMiddelburg18.13minVse   8.564  7:002.38+8:57
28  Natascha de LangeMiddelburg18.30minVse   8.432  7:072.34+9:14
Mannen: 11 (39.29%) => Mse=11
Vrouwen: 10 (35.71%) => Vse=10
Meisjes: 2 (7.14%) => MeB=2
Div: 5 (17.86%) => 0JoB=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.277 seconden nodig om deze lijst met 123 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Ridder       Rens de    99 736 Dynamica     0:07:45  
002 Verhage      Joram      99 769 Dynamica     0:08:13  
003 Harinck      Sergio     99 768 Dynamica     0:08:15  
004 Dierkx       Mike       99 685 Scheldesport 0:08:17  
005 Josse        D'Hondt    99 606 Maldegem B   0:08:30  
006 Dobbelaer    Robbe de   0  505 Adegem B     0:08:40  
007 Damme        Teun van   00 754 Wielingen    0:08:48  
008 Tollenaar    Micha      00 553 Scheldesport 0:08:50  
009 Wege         Ivar v d   99 647 Scheldesport 0:08:54  
010 Witte        Eskil de   99 704 St Laureins  0:09:05  
011 Haverbeke    Emiel van  99 686 Adegem B     0:09:53  
012 Lille        Ilian      99 512 Maldegem B   0:10:02  
013 Lindhout     Siem       00 770 Delta Sport  0:10:04  
014 Heemst       Jop van    99 642 Flakkee      0:10:11  
015 Konings      Sylvan     00 694 Dynamica     0:10:15  
016 Verburg      Menno      00 520 Dynamica     0:10:20  
017 Keurhorst    Peter      99 643 Flakkee      0:10:48  
 
Meisjes C   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Kreek        Maaike de  99 776 Scheldesport 0:08:42  
002 Boutens      Amber      99 775 Scheldesport 0:08:57  
003 Waard        Eveline de 00 778 Delta Sport  0:09:31  
004 Bottelier    Yara       99 507 Knesselare B 0:09:43  
005 Lodder       Judith     99 784 Flakkee      0:09:57  
006 Campe        Amber      00 522 St Laureins  0:10:22  
007 Thuy         Margot     99 777 RKHAV        0:10:36  
008 Dieren       Judith van 00 783 Flakkee      0:10:38  
 
Jongens D   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Leng         Paavo de   01 789 Dynamica     0:07:56  
002 Petersen     Bezuayehu  01 562 AV'56        0:08:08  
003 Petersen     Bereket    01 563 AV'56        0:08:10  
004 Graaf        Robert de  02 794 AV'56        0:08:20  
005 Kapteijn     Stef       02 793 AV'56        0:08:33  
006 Nefs         Emiel      01 788 Dynamica     0:08:52  
007 Roos         Matthijs   02 702 AV'56        0:09:12  
008 Kruisifikx   Thomas     01 785 Scheldesport 0:09:22r 
009 Jozwiak      Daniel     00 495 Vlissingen   0:10:00  
010 Houwelingen  Paul van   01 790 Dynamica     0:10:07  
011 Vusser       Lucas de   02 615 Lovendegem B 0:10:13  
 
Meisjes D   2000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Heikoop      Iris       01 805 Delta Sport  0:09:29  
002 Winkels      Julia      01 809 Flakkee      0:09:34  
003 Klinken      Anique v   02 803 Delta Sport  0:09:37  
004 Smits        Veerle     02 808 AV'56        0:09:55  
005 Lange        Nikita de  01 802 Dynamica     0:10:06  
006 Geldof       Jasmijn    02 801 Dynamica     0:10:09  
007 Pellaers     Maud       02 700 AV'56        0:10:18  
008 Lelie        Fien       02 797 RKHAV        0:10:27  
009 Sommeijer    Lynn       02 691 Dynamica     0:11:00  
010 Niemantsverd Amy        01 796 RKHAV        0:11:04  
011 Hulsken      Nikita     02 502 Delta Sport  0:11:06  
012 D'Hont       Nelle      01 526 Maldegem B   0:11:21  
 
Jongens pA2 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Zerbib       Rafael     03 616 Dynamica     0:03:39  
002 Maat         Ralph de   03 646 Scheldesport 0:03:41  
003 Dobbelaer    Raf de     03 504 Adegem B     0:03:49  
004 Jaeger       Mikay de   03 611 Zuiddorp     0:04:00  
005 Baas         Ivo        03 695 Delta Sport  0:04:03  
006 Karelse      Ryan       03 765 AV'56        0:04:06  
007 Kramer       Sven       03 764 AV'56        0:04:23  
008 Anceaux      Daniel     03 810 Scheldesport 0:04:27  
009 Os           Martijn va 03 813 RKHAV        0:04:30  
010 Vierbergen   Mats       03 812 RKHAV        0:04:34  
011 Dees         Tom        03 513 Goes         0:04:36  
012 Jellema      Merijn     03 519 Dynamica     0:04:40  
 
Jongens pA1 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 824 AV'56        0:03:48  
002 Delmotte     Falco      03 782 Bassevelde B 0:03:59  
003 Cockheyt     Jen        04 537 Ertvelde B   0:04:18  
004 Vermeize     Dante      04 511 Bassevelde B 0:04:33  
005 Wisse        Thom       04 517 Dynamica     0:04:38  
006 Herwegh      Karsten    04 822 RKHAV        0:04:43  
007 Koens        Jovi       04 619 AV'56        0:04:48  
008 Simonse      Jesper     04 576 Goes         0:04:57  
 
Meisjes pA2 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 818 Delta Sport  0:03:43  
002 Fertoute     Elaine     03 820 Delta Sport  0:04:01  
003 Goudswaard   Ilse       03 819 Delta Sport  0:04:12  
004 D'Hont       Dauwe      03 612 Maldegem B   0:04:14  
005 Acker        Emma van   03 814 RKHAV        0:04:16  
006 Exter        Eva den    03 815 RKHAV        0:04:19  
007 Daalen       Tamar van  03 821 AV'56        0:04:21  
008 Gils         Noelle van 03 518 Dynamica     0:04:52  
 
Meisjes pA1 1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Haar         Dana ter   04 825 Dynamica     0:03:59  
002 Joossens     Nynke      04 599 Dynamica     0:04:08  
003 Verschuren   Suzanne    04 826 Scheldesport 0:04:25  
004 Eetvelt      Katja van  04 827 RKHAV        0:04:31  
005 Hulsken      Isabelle   04 501 Delta Sport  0:04:46  
006 Lievense     Carmen de  04 503 Dynamica     0:04:50  
007 Coppieters   Jenna      04 828 RKHAV        0:04:55  
008 Boschloo     Noa        22 494 Dynamica     0:04:59  
009 Kraker       Pascalle d 04 561 Dynamica     0:05:02  
 
Jongens pB  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 832 Dynamica     0:03:54  
002 Baar         Remco de   05 604 AV'56        0:03:57  
003 Goethem      Maxim van  05 831 RKHAV        0:04:02  
004 Koole        Silvain    05 508 Oostkapelle  0:04:04  
005 Behrens      Marlon     05 500 Dynamica     0:04:06  
006 Linde        Yessin v d 05 499 Dynamica     0:04:08  
007 Kapteijn     Mart       05 835 AV'56        0:04:10  
008 Zuidhof      Noel       05 608 Dynamica     0:04:37  
009 Zuidhof      Chris      05 607 Dynamica     0:04:44  
010 Wynsberge    Obe van    05 578 Eeklo B      0:04:48  
011 Kerybin      Romain     05 515 Dynamica     0:04:55  
 
Jongens pC  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Verschuren   Niels      06 842 Scheldesport 0:04:24  
002 Koole        Stijn      06 579 Dynamica     0:04:30  
003 Faas         Milan      06 623 Scheldesport 0:04:39  
004 Koole        Lauran     06 510 Oostkapelle  0:04:41  
005 Maat         Fabian de  06 645 Scheldesport 0:04:46  
006 Marie        Mattias    06 498 Dynamica     0:04:53  
007 Zandstra     Lucas      07 841 Scheldesport 0:05:18  
008 Hecke        Warre      07 586 Eeklo B      0:05:22  
009 Vael         Luca          497 Dynamica     0:05:24  
010 Dees         Rody       06 552 AV'56        0:05:26  
011 Westen       Menno van  06 603 AV'56        0:05:28  
012 Keymel       Ruben      07 575 Scheldesport 0:05:30  
 
Meisjes pB  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Graaf        Amy de     05 839 AV'56        0:04:03  
002 Lorier       Lisanne    05 837 Dynamica     0:04:07  
003 Keijmel      Mirthe     25 836 Scheldesport 0:04:22  
004 Fertoute     Lilian     05 838 Delta Sport  0:04:44  
005 Sluijs       Femke van  05 697 AV'56        0:05:05  
006 Koole        Hilde      05 560 Dynamica     0:05:08  
007 Wulf         Elise de   05 601 Waarschoot B 0:05:10  
008 Geus         Emma de    05 840 AV'56        0:05:15  
009 Pellaers     Fenne      05 698 AV'56        0:05:24  
 
Meisjes pC  1000m
    naam                   geb stn club         tijd
001 Karelse      Yara       06 847 AV'56        0:04:33  
002 Vervaet      Ilja       04 496 SMO          0:04:35  
003 Dikkenberg   Inke v d   06 849 AV'56        0:04:36  
004 Luijk        Zoe van    06 846 AV'56        0:04:41  
005 Kraker       Yasmine de 06 559 Dynamica     0:04:46r 
006 Zuidhof      Dagmar     06 589 Dynamica     0:04:49  
007 Laloo        Maud       06 593 Zomergem B   0:04:51  
008 Daalen       Lois       06 845 AV'56        0:04:59  
009 Koole        Florence   08 509 Oostkapelle  0:05:01  
010 Wilde        Jelke de   07 594 Eeklo B      0:05:03  
011 Exter        Ann den    06 843 RKHAV        0:05:12r 
012 Lorier       Floor      06 536 Dynamica     0:05:18  
013 Luijk        Tess van   07 844 AV'56        0:05:29  
014 Simonse      Marit      06 696 AV'56        0:05:35  
015 Gils         Sara van   08 514 Dynamica     0:05:37  
016 Geus         Brigitte d 07 557 AV'56        0:06:05  

Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
 
   Hse  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schrier      David      048 Dynamica    126 086 120 150     126     0 0608  5
 2 Meeuwse      Robbert    005 AV'56       097 091 111     115 094 103 5 0525  6
 3 Staal        Tommy      058 AV'56       150             150     150 0 0450  3
 4 Kok          Martijn de 082 Dynamica        126 150         150     0 0426  3
 5 Harmes       Erwin      003 Dynamica    141 141         141         0 0423  3
 6 Wolfert      Eric       047 Flakkee     103 080         111 120     0 0414  4
 7 Caspel       Wouter van 174 Dynamica            133 126         115 0 0374  3
 8 Adan         Erwin      004 AV'34       133                     141 0 0274  2
 9 Grim         Ruden      230 Eindhoven At            141 133         0 0274  2
10 Nevel        Angelo van 046 Koolkerke   091 053         088         0 0232  3
11 Visser       Bart       139 Serooskerke         060 076         070 0 0206  3
12 Hoosemans    Ruud       067 Dynamica        094 076                 0 0170  2
13 Woestijne    Rinus vd   258 Middelburg      047 057 056             0 0160  3
14 Pleijte      Tim        101 Dynamica        150                     0 0150  1
15 Schrier      Michel     160 Dynamica            141                 0 0141  1
16 Raeymaecker  Karl de    072 ATAC            133                     0 0133  1
17 Noorden      Huub van   365 Goes                            133     0 0133  1
18 Buijse       Matti      186 as Rieme                    126         0 0126  1
19 Schrier      Michel     103 Dynamica        111                     0 0111  1
20 Wilde        Michael de 373 SMO                                 111 0 0111  1
21 Loubergen    Bram van   096 ACW             103                     0 0103  1
22 Jacobse      Leon       241 Dynamica                103             0 0103  1
23 Arensman     Johnny     359 Flakkee                         100     0 0100  1
24 Linden       Crum v d   269 Dynamica                            097 0 0097  1
25 Broeke       Erwin v d  049 Axel        088                         0 0088  1
26 Boks         Jorim de   199 Dynamica                            088 0 0088  1
27 Dobbelaer    Dimitri    075 ACW             084                     0 0084  1
28 Leeuw        Danny de   366 AV'56                           084     0 0084  1
29 Jacobse      Maurice    243 Dynamica                078             0 0078  1
30 Bloem        Vincent    364 Voorne Atlet                    076     0 0076  1
31 Cappaert     Fredric    104 ACW             074                     0 0074  1
32 Vos          Robin de   071 AV'56           068                     0 0068  1
33 Berg         Ruben v d  369 Bruinisse                       068     0 0068  1
34 Mey          Liam de    092 RKHAV           066                     0 0066  1
35 Goedhart     Freek      371 Dirksland                       064     0 0064  1
36 Nood         Jeroen de  392 Dynamica                            062 0 0062  1
37 Dekker       Ronny      001 Meliskerke                          061 0 0061  1
38 Uitterhoeve  Johnny     238 Goes                026 035             0 0061  2
39 Morter       Philip     105 ACW             059                     0 0059  1
40 Uitterhoeve  Johnny     167 Goes                        059         0 0059  1
41 Bliek        Gerben v d 393 Goes                                059 0 0059  1
42 Moerland     Marcel     171 Krabbendijke        058                 0 0058  1
43 Bouman       David      068 Flakkee         057                     0 0057  1
44 Versprille   Jordy      052 Breskens    052                         0 0052  1
45 Florie       Jan-Willem 388 Vlissingen                          052 0 0052  1
46 Uitterhoeve  Marcel     192 s'H Arendske                051         0 0051  1
47 Grave        Herman de  374 Dynamica                            051 0 0051  1
48 Verhaagen    Ruben      223 Goes                    050             0 0050  1
49 Uitterhoeve  Stan       168 s-HArendsker        005     044         0 0049  2
50 Goud         Pieter     136 Oostdijk            047                 0 0047  1
51 Visser       Johan de   109 Hylas           045                     0 0045  1
52 Boonman      Marius     135 Heinkenszand        042                 0 0042  1
53 Heij         Alex       006 Sommelsdijk 038                         0 0038  1
54 Steketee     Maurice    138 Middelburg          036                 0 0036  1
55 Simonse      Elbert     391 Aagtekerke                          025 0 0025  1
56 Moerland     Marc-Jan   170 Krabbendijke        019                 0 0019  1
57 Meynkens     Birgen     143 AV'56               017                 0 0017  1
58 Ydema        Frank      271 Rotterdam                           016 0 0016  1
59 Dries        Stefan v d 395 Heinkenszand                        014 0 0014  1
60 Groen        Patrick de 148 Lewedorp            011                 0 0011  1
61 Vossen       Remco      141 Goes                007                 0 0007  1
62 Simonse      Elbert     251 Aagtekerke              007             0 0007  1
63 Nijhoff      Roy        137 Middelburg          005                 0 0005  1
64 Dingemanse   Erwin      146 Vlissingen          005                 0 0005  1
65 Katsman      Jan-Peter  149 Middelburg          005                 0 0005  1
66 Suylekom     Rogier van 152 Middelburg          005                 0 0005  1
67 Wel          Rikkert vd 191 Goes                    005             0 0005  1
68 Hiest        K          220 Renesse                 005             0 0005  1
69 Straten      Andreas    246 Domburg                 005             0 0005  1
70 Schot        Simon      247 Goes                    005             0 0005  1
starts  101
 
   H35  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harthoorn    Maarten    057 Kapelle     107 097 126     120 115     0 0565  5
 2 Goudswaard   Niels      011 Delta Sport 120     115 111 103     107 0 0556  5
 3 Smit         Chris de   013 RKHAV       082 072 094 097 097 091     5 0466  6
 4 Jaeger       Edwin de   014 RKHAV       086 078 084 091 094     100 5 0460  6
 5 Kool         Pascal     015 Scheldesport078 060 086 094 100 086     5 0449  6
 6 Hamer        Michael de 061 Hoek        074 061 082 107     097     0 0421  5
 7 Karelse      Johan      042 Heinkenszand070 055 072 074 078     054 5 0354  6
 8 Verhage      Arjo       012 Dynamica    072     088     086     091 0 0337  4
 9 Alphen       Edwin van  010 Dynamica    063 048 059 061 074     064 5 0326  6
10 Lange        Marcel de  043 Dynamica    059 041 050 052 064 066     5 0296  6
11 Wieland      Niek       050 Axel        060 043 054 049 072         0 0278  5
12 Buijck       Michel     232 Dynamica    062 050     080         086 0 0278  4
13 Witte        Andreas    094 Terneuzen   061 052 070     076         0 0259  4
14 Sparrentak   Wim van    154 Dynamica            100 133             0 0233  2
15 Janse        Micha      151 Dynamica            063 064         082 0 0209  3
16 Ridder       Cor de     089 Dynamica                    070 074 055 0 0199  3
17 Lelie        Martin     016 RKHAV       040 014 027 016 053 052     5 0193  6
18 Zuidhof      Leon       158 Oostkapelle         052 058         058 0 0168  3
19 Arens        Edwin      219 Kruiningen          078 086             0 0164  2
20 Kapteijn     Remco      008 AV'56       058     044             032 0 0134  3
21 Foubert      Tom        084 ACW             120                     0 0120  1
22 Wiesner      Ralph      254 Dynamica                120             0 0120  1
23 Ridderhof    Michel     164 Middelburg          051     068         0 0119  2
24 Louws        Kees       252 Middelburg              040         078 0 0118  2
25 Ravia        John       200 Delta Sport             115             0 0115  1
26 Rabout       Theo       040 Wielingen   100                         0 0100  1
27 Vermeulen    Sven       169 Vlissingen      051 049                 0 0100  2
28 Limbergen    Peter van  120 AV'56               097                 0 0097  1
29 Dijkman      Cees       205 B Haamstede             084             0 0084  1
30 Simonse      Berry      085 AV'56           036 046                 0 0082  2
31 Vermeulen    Sven       108 Vlissingen                  082         0 0082  1
32 Hoepen       Steven van 009 avvn        050     031                 0 0081  2
33 Ridder       Cor de     226 Dynamica        037     047             0 0074  2
34 Govaert      David      078 ACW             070                     0 0070  1
35 Dijkstra     Seth       118 Middelburg          037 030             0 0067  2
36 Goethem      Filip van  077 ACW             063                     0 0063  1
37 Blok         Marc       175 Heinkenszand        062                 0 0062  1
38 Beije        Arjan      231 Delta Sport             062             0 0062  1
39 Bal          Leon       368 Bruinisse                       061     0 0061  1
40 Nunen        John van   069 Middelburg                          056 0 0056  1
41 Peter de                111 Axel            056                     0 0056  1
42 Boogaard     Wilco      253 Middelburg              055             0 0055  1
43 Koole        Floris Jan 176 Dynamica            053                 0 0053  1
44 Provoost     Ewald      383 Biggekerke                          053 0 0053  1
45 Kempe        Martin     367 Delta Sport                     051     0 0051  1
46 Koole        Floris Jan 375 Dynamica                            050 0 0050  1
47 Linde        Erwin v d  272 Vlissingen                          047 0 0047  1
48 Openeer      Remie      240 AV'56                   044             0 0044  1
49 Paulusse     Dick       041 Loopgroep ZO043                         0 0043  1
50 Vervaet      Patrick    063 RKHAV           042                     0 0042  1
51 Graaf        Caio de    187 Delta Sport             042             0 0042  1
52 Hoefnagels   Jos        088 Hulst           040                     0 0040  1
53 Wee          Michel de  121 Yerseke             040                 0 0040  1
54 Dekker       Peter      382 Dynamica                            040 0 0040  1
55 Stas         Pieter     091 St Niklaas      039                     0 0039  1
56 Duncan       Lau        124 Vlissingen                          039 0 0039  1
57 Widt         Martijn de 207 Delta Sport             039             0 0039  1
58 Staal        Kees       381 Aagtekerke                          037 0 0037  1
59 Vlieger      Richard de 180 AV'56               034                 0 0034  1
60 Velkers      Michel     216 AV'56                   034             0 0034  1
61 Dijkwel Pete            380 s-HArendsker                        023 0 0023  1
62 Bosch        Marc       255 Heinkenszand            022             0 0022  1
63 Bakker       Gertjan    172 AV'56               021                 0 0021  1
64 Paulusse     Nick       250 Vlissingen              020             0 0020  1
65 Munnik       Leon de    239 Delta Sport             019             0 0019  1
66 Meese        Helmut     079 ACW             016                     0 0016  1
67 Pellecrom    Melvin     210 Hoogerheide             015             0 0015  1
68 Dieleman     Ruben      117 Krabbendijke        014                 0 0014  1
69 Schoemaker   Johan      181 Oostdijk            013                 0 0013  1
70 Kievits      Martin     189 Delta Sport             013             0 0013  1
71 Delzenne     Mart-Jan   116 Krabbendijke        012                 0 0012  1
72 Vercouteren  Ivan       087 ACW             011                     0 0011  1
73 Braber       John       218 Renesse                 011             0 0011  1
74 Goeman       Filip      115 Waarschoot      007                     0 0007  1
75 Tufenacker   Daan       119 Breda               005                 0 0005  1
76 Adriaanse    Marcel     165 Middelburg          005                 0 0005  1
77 Meulenberg   Jakobus    177 AV'56               005                 0 0005  1
78 Sonke        Robert     208 Middelburg              005             0 0005  1
starts  155
 
   H45  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      024 RKHAV       111 082 107     107 103     0 0510  5
 2 Balkenende   Peter      019 AV'56       084 064 091 088         076 0 0403  5
 3 Pruijsers    Martin     051 Dynamica    076 058 074     080 082 084 5 0401  6
 4 Mourik       Piet van   021 Delta Sport 068 049 066 068 084 080 080 15 0395  7
 5 Platteeuw    Albert     027 Scheldesport055 030 045 045 061 063 045 15 0284  7
 6 Cappon       Erik       055 Wielingen   094 076 103                 0 0273  3
 7 Veen         Jaap van d 029 Scheldesport047 029 048 046 066     044 5 0256  6
 8 Meeuwse      JanWillem  022             053     038 014 058 059 041 5 0254  6
 9 Ruelle       Edwin de l 025 RKHAV       115 088                     0 0203  2
10 Staal        Archie     059 Delta Sport 064     061 063             0 0188  3
11 Meulmeester  Manfred    065 Dynamica        022 030     062     042 0 0156  4
12 Vos          Wilko de   070 AV'56           062             088     0 0150  2
13 Broeke       Rian v d   155 Dynamica            068             072 0 0140  2
14 Willemse     Robert     270 Rotterdam At                        133 0 0133  1
15 Besuijen     Marius     184 Dynamica                072         060 0 0132  2
16 Knibbelere   Berry      028 Scheldesport039 015 022     049         0 0125  4
17 Murre        Walther    030 Scheldesport042 019     025         035 0 0121  4
18 Wortmans     Douwe      110 Axel            021     031 056         0 0108  3
19 Postma       Dennis     372 Flakkee                         107     0 0107  1
20 Luitwieler   Jackey     002 Dynamica                        062 043 0 0105  2
21 Meeuwse      Jos        020 Dynamica        044 056                 0 0100  2
22 Hederik      Bert       190 avvn                    100             0 0100  1
23 Belzen       Niek van   112 Axel            032         063         0 0095  2
24 Poorter      Yves de    183 Knokke                      091         0 0091  1
25 Buter        Wim        023 Scheldesport049 035                     0 0084  2
26 Depoorter    Yves       060 Knokke      080                         0 0080  1
27 Lauwers      Peter      026 RKHAV       051 025                     0 0076  2
28 Dobbelaere   Jan        358 SMO                                 074 0 0074  1
29 Dijk         Ron        370 Flakkee                         070     0 0070  1
30 Huffel       William v  039 ZottegemAtl 066                         0 0066  1
31 Verbrugge    GertJan    209 AV'56                   066             0 0066  1
32 Slabbekoorn  John       126 Kapelle             064                 0 0064  1
33 Male         Gerard vd  157 Westkapelle                         063 0 0063  1
34 Uiterlinden  Karel      227 Spirit                  060             0 0060  1
35 Roose        Marcel     053 Breskens    057                         0 0057  1
36 Noorden      Bart van   178 AV'56               055                 0 0055  1
37 Branden      Frank      102 St Jansteen     054                     0 0054  1
38 Reijntjes    Ludolf     221 Delta Sport             053             0 0053  1
39 Verhaagen    Hans       222 AV'56                   051             0 0051  1
40 Walpot       Johan      354                                 050     0 0050  1
41 Swiers       Jurjen     083 Vlissingen                          049 0 0049  1
42 Bavel        Adrie van  362 Delta Sport                     049     0 0049  1
43 Locht        Dirk de    080 ACW             046                     0 0046  1
44 Kotvis       Bram       188 Delta Sport             043             0 0043  1
45 Vermeire     Fred       018 Wielingen   041                         0 0041  1
46 Iersel       Patrick va 173 Goes                041                 0 0041  1
47 Haevere      Danny van  074 ACW             038                     0 0038  1
48 Geus         Hans       212 AV'56                   038             0 0038  1
49 Iersel       Patrick    389 Goes                                036 0 0036  1
50 Franse       Winifred   007 Vlissingen                          034 0 0034  1
51 Bulcke       Koen v d   090 St Niklaas      034                     0 0034  1
52 Feijter      Co de      201 Delta Sport             032             0 0032  1
53 Pouwels      Arthur     267 Middelburg                          031 0 0031  1
54 Berge        Cor v d    123 Goes                018 012             0 0030  2
55 Tabak        Wim        134 Vlissingen                          029 0 0029  1
56 Zondervan    Gerwin     127 Kapelle             028                 0 0028  1
57 Konings      Aswin      198 Dynamica                            028 0 0028  1
58 Pouwelse     Arthur     249 Middelburg              028             0 0028  1
59 Damme        Ko van     225 AV'56                   027             0 0027  1
60 Grave        Pascal de  113 Westdorpe       026                     0 0026  1
61 Jongma       Sicco      386 Middelburg                          026 0 0026  1
62 Scheffers    John       197 Delta Sport             024             0 0024  1
63 Louter       Willem     064 RKHAV           008 015                 0 0023  2
64 Beijl        Rob van de 194 Delta Sport             023             0 0023  1
65 Heijden      Kees vd    378 Vlissingen                          020 0 0020  1
66 Dhanis       Gino       081 Hulst           018                     0 0018  1
67 Vos          Arjan de   195 Delta Sport             018             0 0018  1
68 Schlarman    Ben        114 St Jansteen     017                     0 0017  1
69 Greeve       Job de     142 Delft                               015 0 0015  1
70 Swiers       Jurjen     093 Vlissingen      013                     0 0013  1
71 Buuren       Lex van    390 Goes                                013 0 0013  1
72 Schell       Erwin      211 Delta Sport             009             0 0009  1
73 Engel        Theo       261 Zierikzee               006             0 0006  1
74 Goedegebuure Leo        125 s-HArendsker        005                 0 0005  1
75 Poortman     Arjen      182                         005             0 0005  1
76 Kramer       Renee      185 Delta Sport             005             0 0005  1
77 Hart         Dick       196 Delta Sport             005             0 0005  1
78 Maas         Johan van  204 Amsterdam               005             0 0005  1
79 Bavel        Adrie van  215 Delta Sport             005             0 0005  1
80 Janse        Wim        234 Souburg                 005             0 0005  1
81 Regt         Martin de  256 AV'56                   005             0 0005  1
82 Altman       Rob        260 Den Haag                005             0 0005  1
83 Groote       Hans de    044 Aardenburg  001                         0 0001  1
84 Brouwers     Johan      106 Ossenisse       001                     0 0001  1
85 Kempen       Paul van   357 Flakkee                         001     0 0001  1
starts  146
 
   H55  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lous         Henk       031 Dynamica    056 028 025     057 060 057 5 0263  6
 2 Dellebeke    Ron        032 Dynamica    048 033 033     052 001 024 5 0195  6
 3 Visser       Piet de    033 Wielingen   046     032         055 038 0 0171  4
 4 Guiljam      Jan        129 LG A Sigter         080 070             0 0150  2
 5 Tempelaar    Wim        214 Dynamica                017 055 057     0 0129  3
 6 Botman       Kobus      107 Dynamica        009     005 046 048     0 0108  4
 7 Krocke       Ronnie     235 Souburg                 041         046 0 0087  2
 8 Nevel        Aric van   045 Koolkerke   054 031                     0 0085  2
 9 Wilde        Jan de     217 AV'56                   082             0 0082  1
10 Guequierre   John       156 Dynamica            006 005 047     021 0 0079  4
11 Hoek         Jaap       363 Stellerunner                    072     0 0072  1
12 Schaap       Rob        387 Vlissingen                          068 0 0068  1
13 Gent         Jan van    233 Spirit                  059             0 0059  1
14 Barendregt   Hans       361 Goudswaard                      058     0 0058  1
15 Zuidweg      Jan        242 Flakkee                 057             0 0057  1
16 Schaap       Rob        224 Vlissingen              054             0 0054  1
17 Dijk         Arie van   237 Flakkee                 048             0 0048  1
18 Vries        Koen de    166 Dynamica            043                 0 0043  1
19 Besuijen     Wim        229 Dynamica                033             0 0033  1
20 Frederiks    Ruud       128 s-Heerenhoek        029                 0 0029  1
21 Spoor Leo               202 Goudswaard              029             0 0029  1
22 Verwilligen  Frans      097 Hulst           027                     0 0027  1
23 Nooijer      Martin de  263 Koudekerke                          022 0 0022  1
24 Zwaan        Bas        193                         021             0 0021  1
25 Blaauw       Ebe        099 Scheldesport    020                     0 0020  1
26 Abbink       Herman     145 AV'56               020                 0 0020  1
27 Kramer       Acronius   144 AV'56               016                 0 0016  1
28 Bostelaar    Jan        244 Westkapelle             008             0 0008  1
29 Schuller     Martin     131 Kapelle             005                 0 0005  1
30 Sprinkhuizen Joost      132 Nisse               005                 0 0005  1
31 Quaak        Fred       206 Zwijndrecht             005             0 0005  1
32 Welle        Hans v d   228 Gonzalez                005             0 0005  1
33 Karelse      Wim        236 AV'56                   005             0 0005  1
34 Francke      Leo        245 Oostkapelle             005             0 0005  1
35 Sighem       Han van    257 Delta Sport             005             0 0005  1
36 Vijver       Ab van de  259 Zierikzee               005             0 0005  1
37 Vaardegem    Piet v     262 Westkapelle             005             0 0005  1
starts  61
 
   H65  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hoeve        Jan        056 Wielingen   045 024 039 036 054 056 033 15 0245  7
 2 Smit         Eddy       037 Delta Sport 044 023 024 026 050 054 030 15 0219  7
 3 Lasseur      Joop       150 Delta Sport         035 037 060         0 0132  3
 4 Pellikaan    Paul       036 Dynamica    037 010 010     045     019 0 0121  5
 5 Jong         Bauke de   162 Vet Ned             023         053     0 0076  2
 6 Beijer       Piet       066 Dynamica        012     005 048         0 0065  3
 7 Horssen      Pieter van 122 Dynamica                            048 0 0048  1
 8 Pluijlaar    Hans       034 Dynamica    035     001                 0 0036  2
 9 Schuur       Rik        035 Wielingen   036                         0 0036  1
10 Beek         Dick van   038 Wielingen   034                         0 0034  1
11 Janse        Jaap       384 Dynamica                            027 0 0027  1
12 Koe          Chris de   268 Vlissingen                          018 0 0018  1
13 Rommers      Gerard     130 Dynamica                            017 0 0017  1
14 Bastemeijer  Fred       248 Delta Sport             010             0 0010  1
15 Bosman       Gillis     153 Thor                009                 0 0009  1
16 Sandee       Henk       133 Kamperland          008                 0 0008  1
17 Joosse       Rinus      147 AV'56               005                 0 0005  1
18 Kortleve     Kees       159 AV'56               001                 0 0001  1
starts  40
 
   JA   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter      Job de     098 RKHAV           115             141     0 0256  2
 2 Lelie        Michel     086 RKHAV           100             111     0 0211  2
 3 Broeke       Tim v d    140 Dynamica                            126 0 0126  1
 4 Balkenende   Luuk       265 AV'56                               120 0 0120  1
 5 Dobbelaer    Dieter     076 ACW             107                     0 0107  1
 6 Bruggencate  Jethro     379 Dynamica                            094 0 0094  1
 7 Klee         Tjark      352 Voorne Atl                      078     0 0078  1
 8 Vos          Patrick de 264 AV'56                               066 0 0066  1
starts  10
 
   MA   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dummie       Meisje     339             001                         0 0001  1
starts  1
 
   Vse  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Berge-Heij   Laurey v d 348 Flakkee     150     150 150 150 150 150 5 0755  6
 2 Wilde        Nadine de  350 AV'56       126     120 126 141     141 0 0654  5
 3 Platteeuw    Esther     349 Scheldesport133 141 141 133             0 0548  4
 4 Velde        Annemiek v 310 Delta Sport         126 115 133         0 0374  3
 5 Sonke        Ilona      327 AV'56           107 107                 0 0214  2
 6 Kort         Marlies    303                         141             0 0141  1
 7 Weinans      Saskia     334 AV'34           133                     0 0133  1
 8 Walpot       Sofie      278                                 126     0 0126  1
 9 Claes        Lotte      335 ATAC            126                     0 0126  1
10 Weelden      Denise van 394 Goes                                126 0 0126  1
11 Verwijs      Ilse       305 Delta Sport             100             0 0100  1
12 Eckhardt     Marlou     317 AV'56               097                 0 0097  1
13 Kastelein    Maartje    377 Vlissingen                          091 0 0091  1
14 Priemis      Marlies    297 Delta Sport             088             0 0088  1
15 Doe          Leonie v d 316 Waarde              088                 0 0088  1
16 Maas         Jolanda    290 AV'56                   084             0 0084  1
17 Struys       Hannelore  313 Tilburg         082                     0 0082  1
18 Muller       Cynthia    273 Middelburg                          080 0 0080  1
starts  33
 
   V35  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Hamelinck    Marjan     329 RKHAV           100 103 078 111 133 107 5 0559  6
 2 Versluijs    Frederique 346 Wielingen   141 150                     0 0291  2
 3 Ton          Leonie     314 Delta Sport         133 120             0 0253  2
 4 Gilst        Paola      291 AV'56               115 111             0 0226  2
 5 Joziasse     Sandra     274 Vlissingen                          133 0 0133  1
 6 Puy          Kim du     340 Terneuzen   115 001                     0 0116  2
 7 Goole        Saskia     333 AV'56           111                     0 0111  1
 8 Lievense     Corina     376 Middelburg                          111 0 0111  1
 9 Joziasse     Sandra     283 Vlissingen              107             0 0107  1
10 Schets       Bernadette 281 Zierikzee               094             0 0094  1
11 Westhuis     Karen      312 AV'56               086                 0 0086  1
12 Pajovic      Marijana   319 AV'56               084                 0 0084  1
13 Scheuning    Tamara     343 Middelburg                          082 0 0082  1
14 Dam          Ilse van   307 B Haamstede             072             0 0072  1
15 Hanse        Rebecca    294 Noordwelle              070             0 0070  1
16 Hogenstein   Petra      295 B Haamstede             068             0 0068  1
17 Obbink       Inge       292 Haamstede               064             0 0064  1
18 Aberson      Saskia     284 Pallas'93               060             0 0060  1
19 Voorham      Krista     299 Delta Sport             059             0 0059  1
20 Zande        Sandra v d 289 Delta Sport             058             0 0058  1
21 Poort        Inge v d   280 Renesse                 055             0 0055  1
starts  30
 
   V45  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tempelaar    Ineke      331 Dynamica        103 100 086 115 141 100 5 0564  6
 2 Kleingeld    Lena       322 AVVN            094 091 063 107 120 088 5 0505  6
 3 Kleven       Lenie van  344 AVVN        103 080 082 054 100 115 084 15 0499  7
 4 Verhage      Regina     342 Dynamica    107 086 094 061 103     097 5 0492  6
 5 Allefs       Monique    341 RKHAV       120 115 111     120         0 0466  4
 6 Grim         Corina     288 Lgr Gonzalez            091 126         0 0217  2
 7 Tazelaar     Tea        330 Dynamica        091     066 001         0 0158  3
 8 Vries        Jannie de  275 Dynamica                            120 0 0120  1
 9 Verhulst     Petra      385 Westkapelle                         115 0 0115  1
10 Balkenende   Christien  345 AV'56       111                         0 0111  1
11 Koene        Ingrid     306 AV'56                   103             0 0103  1
12 Griend       Janet v d  328 Vlissingen                          103 0 0103  1
13 Boer         Digna de   304 Delta Sport             097             0 0097  1
14 Damme        Marian van 325 Hulst           097                     0 0097  1
15 Willemse     Ina        277 St Janskerke                        094 0 0094  1
16 Dorsselaer   Sandra van 324 Hulst           088                     0 0088  1
17 Franse       Anke       318 Vlissingen                          086 0 0086  1
18 Zegers       Carla      323 RKHAV           084                     0 0084  1
19 Margadant    Edith      285 Delta Sport             082             0 0082  1
20 Legerstee    Addy       282 Stelllerunne            080             0 0080  1
21 Frederiks    Ria        309 AV'56               080                 0 0080  1
22 Nachtegael   Chantal    326 Hulst           078                     0 0078  1
23 Rozendaal    Christl    287 AV'56                   076             0 0076  1
24 Wijsman      Lianne     296 Delta Sport             074             0 0074  1
25 Marchand     Lia        293 Burgh                   062             0 0062  1
26 Jonge        Marianne d 301 Delta Sport             057             0 0057  1
27 Weeland      Babs       286 Spijkenisse             056             0 0056  1
starts  54
 
   JB   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Kris de    981 Scheldesport150 141 150 150 150 150 150 15 0765  7
 2 Balkenende   Bart       985 AV'56       133 103 141 141 141 141 141 15 0720  7
 3 Thuy         Dennis     982 RKHAV       126 111 126 126 133 126 133 15 0659  7
 4 Huigh        Floris     986 Wielingen   111 115 133 133     133 126 5 0645  6
 5 Greef        Marijn de  987 Wielingen   115 100 120                 0 0335  3
 6 Lelie        Joppe      983 RKHAV       120 107                     0 0227  2
 7 Vercauteren  Sander     962 ATAC            150                     0 0150  1
 8 Verstraate   Wouter     971 Dynamica    141                         0 0141  1
 9 Rop          Michel de  964 ATAC            133                     0 0133  1
10 Bievi        Bavo       965 ATAC            126                     0 0126  1
11 Gruslin      Gilles     506 Sleidinge B                         120 0 0120  1
12 Slabbekoorn  Tim        918 Dynamica                120             0 0120  1
13 Vandenbulcke Fredrik    963 ATAC            120                     0 0120  1
starts  39
 
   MB   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Waard        Annemarie  980 Delta Sport 150 133 150 150 150 150     5 0755  6
 2 Brouwer      Fieke de   948 RKHAV           126 141     141 141 150 0 0699  5
 3 Michielsen   Isabel     979 Scheldesport141     133             141 0 0415  3
 4 Damme        Julie van  947 RKHAV           120         133         0 0253  2
 5 Vlieger      Lize de    960 ATAC            150                     0 0150  1
 6 Aerts        Paulien    961 ATAC            141                     0 0141  1
 7 Dorsselaar   Romy       940 RKHAV           115                     0 0115  1
 8 Zegers       Joba       930                 111                     0 0111  1
starts  20
 
   Hkcr Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Luuk       998 AV'56       150 141 141 150 150 150     5 0746  6
 2 Vos          Patrick de 999 AV'56       120 111 120 103 126 120 120 15 0621  7
 3 Zuidhof      Jasper     996 AV'56       115 115         115 126 115 0 0586  5
 4 Grim         Ruden      966 Eindh       141 126 150             150 0 0567  4
 5 Korte        Willem de  922 Dynamica                133 141 133 141 0 0548  4
 6 Wilde        Rien de    991 AV'56       097 084 103 088 107 107 107 15 0536  7
 7 Leeftink     Henk       968 Dynamica    100     107 091 111     111 0 0520  5
 8 Kreek        Jos de     928 Scheldesport    091     084 103 103 103 0 0484  5
 9 Schanck      George     970 Wielingen   084 076 088 068 094 094 097 15 0472  7
10 Block        Stefan de  952 RKHAV           082     076 100 097 100 0 0455  5
11 Luteyn       Sjaak      974 LPK Oostburg107 100 111 115             0 0433  4
12 Aafjes       Joel       904 AV'56               126 100 133         0 0359  3
13 Luteyn       Arjen      973 Wielingen   088 088 097 080             0 0353  4
14 Konings      Aswin      953 Dynamica        080 094 078 097         0 0349  4
15 Stolk        Edwin      969 Flakkee     111 107             115     0 0333  3
16 Leeftink     Wouter     995 Dynamica    103 103 115                 0 0321  3
17 Huigh        Johan      994 Wielingen   094 086 100                 0 0280  3
18 St Nicolaas  Ricardo    909 Flakkee                 126     141     0 0267  2
19 Huigh        Wim        992 Wielingen   086 078 091                 0 0255  3
20 Trigt        Bart van   924 Phanos              133 120             0 0253  2
21 Zaman        Jacques    945 Scheldesport    094     086             0 0180  2
22 Brouwer      Job de     950 RKHAV           150                     0 0150  1
23 Pollemans    Peter      910 Flakkee                 141             0 0141  1
24 Adan         Erwin      929 AV'34           133                     0 0133  1
25 Aafjes       Joel       957 AV'56                               133 0 0133  1
26 Feijter      Job de     997 RKHAV       133                         0 0133  1
27 Lelie        Michel     978 RKHAV       126                         0 0126  1
28 Luitwieler   Jermain    990 Rotterdam At                        126 0 0126  1
29 Schot        Harmen     920 Middelburg                  120         0 0120  1
30 Rop          Pieter de  937 ACW             120                     0 0120  1
31 Graaf        J M de     896 Wemeldinge                      111     0 0111  1
32 Ijzeren      Harmen van 906 Meliskerke              111             0 0111  1
33 Bouman       David      903 Flakkee                 107             0 0107  1
34 Tieleman     Henkjan    955 Flakkee                         100     0 0100  1
35 Nooijer      Bas de     899 Koudekerke              097             0 0097  1
36 Thijs        Jasper     949 RKHAV           097                     0 0097  1
37 Bloem        Vincent    911 Voorne Atlet            094             0 0094  1
38 Visser       Stefan     976 Wielingen   091                         0 0091  1
39 Priemis      Cor        917 Haamstede               082             0 0082  1
40 Westrate     Jaap       907 Yerseke                 074             0 0074  1
41 Oosse        Wim        901 Haelen                  072             0 0072  1
42 Kik          Martijn    921 Delta Sport             070             0 0070  1
43 Kreeft       Herman     908 Gilze                   066             0 0066  1
starts  110
 
   Vkcr Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik       Emma van   989 Delta Sport 141 094     111 141 150 133 5 0681  6
 2 Mourik       Sanne van  954 Delta Sport     091 133 120 133 141 141 5 0673  6
 3 Harinck      Angelique  972 Dynamica    133 082 120 103 115     115 5 0591  6
 4 Koole        Esther     941 AV'56           084 126 107 120     126 0 0563  5
 5 Lange        Natascha d 938 Middelburg      080 111 086 111     100 0 0488  5
 6 Visser       Marijke de 934 Phoenix         141 150                 0 0291  2
 7 Herder       Astrid den 956 AV'56           133 141                 0 0274  2
 8 Kerkhove     Shirley    944 Scheldesport    115         150         0 0265  2
 9 Aper         Aniek      951 RKHAV           120     133             0 0253  2
10 Ridder       Natascha   916 Heikant                 115 126         0 0241  2
11 Vermeu       Esther     912 R Atletiek              150             0 0150  1
12 Bogaert      Valerie v  939 ACW             150                     0 0150  1
13 Hersschens   Veronique  977 ZottegemAtl 150                         0 0150  1
14 Overkamp     Mirthe     988 Zutphen                             150 0 0150  1
15 Hopmans      Marisa     905 Spado                   141             0 0141  1
16 Tieleman     Wendy      943 Flakkee                         133     0 0133  1
17 Priemis      Marloes    919 Delta Sport             126             0 0126  1
18 Nicolai      Dorien     967 Breskens    126                         0 0126  1
19 Nooijer      Anita de   276 Dynamica                            120 0 0120  1
20 Callot       Sophie     975 Yzendijke   120                         0 0120  1
21 Simonse      Marielle   923 AV'56               115                 0 0115  1
22 Hokke        Esther     993 Vlissingen                          111 0 0111  1
23 Geertsom     Katrien va 942                 107                     0 0107  1
24 Boer         Judith de  958 Middelburg                          107 0 0107  1
25 Schreuder    Nathanja   932 Middelburg      103                     0 0103  1
26 Swarts       Silvia     984 Middelburg                          103 0 0103  1
27 Ars          Maroeska   897 AV'56                   100             0 0100  1
28 Vandenbulcke Sarah      931 ACW             100                     0 0100  1
29 Nooijer      Anita de   900 Koudekerke              097             0 0097  1
30 Vlieger      Charlotte  959 ATAC            097                     0 0097  1
31 Nijnatten    Laura      898 Koudekerke              094             0 0094  1
32 Geluk        Elvita     914 Kattendijke             091             0 0091  1
33 Spoor        Malu       915 Z Beijerland            088             0 0088  1
34 Debilloez    Pascale    936 St Niklaas      088                     0 0088  1
35 Leysen       Jessie     946 RKHAV           086                     0 0086  1
36 Klinken      Adrie van  902 Goes                    084             0 0084  1
37 Burm         Evelien    935 Hulst           078                     0 0078  1
38 Joziasse     Sandra     925 Vlissingen                  001         0 0001  1
starts  66
 
   JC   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Ridder       Rens de    736 Dynamica    150 141 150 150 150 141 150 15 0765  7
 2 Dierkx       Mike       685 Scheldesport    120 120 126 141 126 126 5 0644  6
 3 Harinck      Sergio     768 Dynamica    126 126 126     126     133 0 0637  5
 4 Wege         Ivar v d   647 Scheldesport    103 111 120 133 133 103 5 0605  6
 5 Damme        Teun van   754 Wielingen   120 107 103 115 107 120 111 15 0588  7
 6 Verhage      Joram      769 Dynamica    141     115 133         141 0 0530  4
 7 Bogaert      Bart       626 Dynamica        088 097 111 115 111     0 0522  5
 8 Jaeger       Jori de    767 RKHAV       103 097 094 107 111         0 0512  5
 9 Lindhout     Siem       770 Delta Sport 097 086 084 100 103 100 091 15 0506  7
10 Heemst       Jop van    642 Flakkee         091 088 103 100 103 088 5 0490  6
11 Keurhorst    Peter      643 Flakkee         084 091 094 097 097 082 5 0468  6
12 Konings      Sylvan     694 Dynamica        082 082 097 094     086 0 0441  5
13 Peeman       Maikel     582 Flakkee             141 141     150     0 0432  3
14 Putten       Axl van    773 AV'56       115     100         115     0 0330  3
15 Blaakman     Marijn     766 Wielingen   107 094 086                 0 0287  3
16 Vries        Jorick de  703 AV'56           133 133                 0 0266  2
17 Tollenaar    Micha      553 Scheldesport                120     107 0 0227  2
18 Colman       Thibeau    641 ACW             150                     0 0150  1
19 Tolhoek      Ezra       772 Delta Sport 133                         0 0133  1
20 Josse        D'Hondt    606 Maldegem B                          120 0 0120  1
21 Dobbelaer    Robbe de   505 Adegem B                            115 0 0115  1
22 Stas         Karel      640 ACW             115                     0 0115  1
23 ChiouaLekhli Yasseen    628 ACW             111                     0 0111  1
24 Hoepen       Stan van   774 ??          111                         0 0111  1
25 Baas         Arvin      353 Delta Sport                     107     0 0107  1
26 Lavooij      Stijn      585 AV'56               107                 0 0107  1
27 Witte        Eskil de   704 St Laureins                         100 0 0100  1
28 Haevere      Jordy van  752 ACW             100                     0 0100  1
29 Haverbeke    Emiel van  686 Adegem B                            097 0 0097  1
30 Lille        Ilian      512 Maldegem B                          094 0 0094  1
31 Dobbelaar    Brent      735 Wielingen   094                         0 0094  1
32 Verburg      Menno      520 Dynamica                            084 0 0084  1
starts  97
 
   MC   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kreek        Maaike de  776 Scheldesport150 133 150 150 150 150 150 15 0765  7
 2 Boutens      Amber      775 Scheldesport141 141 141 141 141 141 141 15 0720  7
 3 Waard        Eveline de 778 Delta Sport 133 115 126     126 133 133 5 0656  6
 4 Lodder       Judith     784 Flakkee     126 120 133 133 120     120 5 0637  6
 5 Thuy         Margot     777 RKHAV       115 103 111 115 111 126 111 15 0593  7
 6 Dieren       Judith van 783 Flakkee     120 107     120 115     107 0 0569  5
 7 Surksum      Sietske v  692 Dynamica        100 115                 0 0215  2
 8 Speelman-R   Femke      706 ATAC            150                     0 0150  1
 9 Zeeuw        Mirthe de  534 Scheldesport                133         0 0133  1
10 Bottelier    Yara       507 Knesselare B                        126 0 0126  1
11 Maris        Veerle     545 Groene Ster             126             0 0126  1
12 Lenaerts     Lorane     707 ATAC            126                     0 0126  1
13 Slabbekoorn  Nathalie   565 AV'56               120                 0 0120  1
14 Campe        Amber      522 St Laureins                         115 0 0115  1
15 Bruijn       Anouk de   687 RKHAV           111                     0 0111  1
16 Dieleman     Fleur      737 Schoondijk  111                         0 0111  1
17 Graaf        Brigitte d 781 AV'56       100                         0 0100  1
starts  50
 
   JD   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   789 Dynamica    133 150 150     141 150 150 5 0746  6
 2 Graaf        Robert de  794 AV'56       150 141 133         141 126 0 0691  5
 3 Nefs         Emiel      788 Dynamica    126 120 126 133 133 120 115 15 0653  7
 4 Kruisifikx   Thomas     785 Scheldesport120 088 120 120 120 107 107 15 0602  7
 5 Houwelingen  Paul van   790 Dynamica    115 086 111 111 115 103 100 15 0570  7
 6 Roos         Matthijs   702 AV'56           100 115     126 115 111 0 0567  5
 7 Petersen     Bezuayehu  562 AV'56                   150 150 111 141 0 0552  4
 8 Kapteijn     Stef       793 AV'56       141     141         126 120 0 0528  4
 9 Louisse      David      786 Dynamica    107 076 103 103             0 0389  4
10 Vusser       Lucas de   615 Lovendegem B            097 100     097 0 0294  3
11 Petersen     Bereket    563 AV'56                   141         133 0 0274  2
12 Schets       Wouter     701 AV'56           133             133     0 0266  2
13 Blaakman     Joris      567 Breskens    103     097                 0 0200  2
14 Harthoorn    Patrick    568 Kapelle             100         097     0 0197  2
15 Bakker       Jordi      622 Scheldesport    072         107         0 0179  2
16 Hofland      David      795 Wielingen   097 074                     0 0171  2
17 Vanardennen  Daniel     547 Energie                 126             0 0126  1
18 Govaert      Arno       751 ACW             126                     0 0126  1
19 Hassell      Marlon     320 Dynamica        120                     0 0120  1
20 Verbrugge    Mees       546 AV'56                   115             0 0115  1
21 Noppe        Arne       682 Volharding B    115                     0 0115  1
22 Zeeuw        Nathan de  533 Scheldesport                111         0 0111  1
23 Tuyls        Storm      747 ACW             111                     0 0111  1
24 Nieulande    Thomas     787 Dynamica    111                         0 0111  1
25 Spaeter      Jason      543 Middelburg              107             0 0107  1
26 Joosse       Xander     577 Dynamica            107                 0 0107  1
27 Colman       Mathisse   638 ACW             107                     0 0107  1
28 Jozwiak      Daniel     495 Vlissingen                          103 0 0103  1
29 Martens      Thijs      683 Volharding B    103                     0 0103  1
30 Waveren      Carlo van  523 AV'56                           100     0 0100  1
31 Schillings   Felix      791 Dynamica    100                         0 0100  1
32 Naudts       Michel     748 ACW             097                     0 0097  1
33 Graafschepe  Guy        566 Breskens            094                 0 0094  1
34 Landa        Tycho      620 AV'56                           094     0 0094  1
35 Hooste       Mathijs va 684 Volharding B    094                     0 0094  1
36 Huigh        Pieter     757 Breskens    094                         0 0094  1
37 Quintelier   Frederique 680 Volharding B    091                     0 0091  1
38 Cleemput     Dries van  690 RKHAV           084                     0 0084  1
39 Andries      Mathys     749 ACW             082                     0 0082  1
40 Serneels     Seppe      681 Volharding B    080                     0 0080  1
41 Locht        Wannes de  750 ACW             078                     0 0078  1
starts  89
 
   MD   Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Iris       805 Delta Sport 150 126 150 141 150 150 150 15 0765  7
 2 Klinken      Anique v   803 Delta Sport 141 100 141 133 133 141 133 15 0704  7
 3 Winkels      Julia      809 Flakkee     115 103 126     126 133 141 5 0646  6
 4 Smits        Veerle     808 AV'56           097 133 120 141 115 126 5 0640  6
 5 Lelie        Fien       797 RKHAV       126 076 120 100 120 097 107 15 0588  7
 6 Pellaers     Maud       700 AV'56           091 103 115 115 120 111 5 0569  6
 7 Geldof       Jasmijn    801 Dynamica    111 070 111 103 111     115 5 0556  6
 8 Lange        Nikita de  802 Dynamica    103 080 097 107 103 103 120 15 0551  7
 9 Bun          Parel      800 Dynamica    097 068 115 111 100 100     5 0528  6
10 Sommeijer    Lynn       691 Dynamica        063 107 097 107 107 103 5 0526  6
11 Niemantsverd Amy        796 RKHAV       094 059 091 088 094 094 100 15 0488  7
12 Hemelaar     Maaike     799 RKHAV       100 062 094 094 097         0 0447  5
13 Anrooij      Shirin van 629 AV'56           150     150             0 0300  2
14 Coq          Louise le  753 Wielingen   107 082 100                 0 0289  3
15 Putten       Shelby van 807 AV'56       120 088                     0 0208  2
16 Daalen       Evy van    806 AV'56       133 072                     0 0205  2
17 Laere        Lieselotte 722 ACW             141                     0 0141  1
18 Meese        Paulien    721 ACW             133                     0 0133  1
19 Weijers      Jennifer   521 Energie                         126     0 0126  1
20 Hederik      Ilvia      564 Energie                 126             0 0126  1
21 Ceulemans    Dakota     666 Volharding B    120                     0 0120  1
22 Caeldries    Christine  725 ACW             115                     0 0115  1
23 Hederik      Ilvia      355 Barendrecht                     111     0 0111  1
24 ChiouaLekhli Moena      724 ACW             111                     0 0111  1
25 Smet         Emma       720 ACW             107                     0 0107  1
26 Hulsken      Nikita     502 Delta Sport                         097 0 0097  1
27 D'Hont       Nelle      526 Maldegem B                          094 0 0094  1
28 Fertache     Rana       723 ACW             094                     0 0094  1
29 Hoop         Rashmila   535 RKHAV                       091         0 0091  1
30 Wouts        Julia      540 Middelburg              091             0 0091  1
31 Wauwe        Annelore v 719 ACW             086                     0 0086  1
32 Bock         Marie de   662 Volharding B    084                     0 0084  1
33 Stas         Marie      639 ACW             078                     0 0078  1
34 Waauwe       Kato van   718 ACW             074                     0 0074  1
35 Noppe        Leonie     664 Volharding B    066                     0 0066  1
36 Puyvelde     Jana van   663 Volharding B    064                     0 0064  1
37 Buys         Thalia     632 Volharding      061                     0 0061  1
38 Moerman      Laurine    635 ACW             060                     0 0060  1
39 Dhanis       Stephanie  644 RKHAV           058                     0 0058  1
40 Heynderickx  Shady      661 Volharding B    057                     0 0057  1
41 Maere        Chadia     627 Volharding      056                     0 0056  1
starts  110
 
   JpA2 Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Maat         Ralph de   646 Scheldesport    141     150 150 150 141 0 0732  5
 2 Zerbib       Rafael     616 Dynamica            141 141 141 141 150 0 0714  5
 3 Baas         Ivo        695 Delta Sport     126 111 133 126 133 120 5 0643  6
 4 Karelse      Ryan       765 AV'56       141 120 120 115 115 103 115 15 0626  7
 5 Anceaux      Daniel     810 Scheldesport133 107 103 120 120 120 107 15 0615  7
 6 Kramer       Sven       764 AV'56       126 111 126 111 111 111 111 15 0600  7
 7 Os           Martijn va 813 RKHAV       120 100 107 103 107 100 103 15 0555  7
 8 Vierbergen   Mats       812 RKHAV       115 103 100 100 103 115 100 15 0551  7
 9 Jaeger       Mikay de   611 Zuiddorp            133 126 133     126 0 0518  4
10 Hiel         Karsten    811 RKHAV       111 094 094 094     097     0 0490  5
11 Cladder      Emanuel    609 AV'56               115         126     0 0241  2
12 Hekkers      Roan       610 AV'56               086 091             0 0177  2
13 Horssen      Thijn van  584 Goes                150                 0 0150  1
14 Schrijver    Torben de  676 Volharding B    150                     0 0150  1
15 Koeijer      Bjorn de   760 Waterlandker150                         0 0150  1
16 Dobbelaer    Raf de     504 Adegem B                            133 0 0133  1
17 Ost          Jasper     734 ACW             133                     0 0133  1
18 Noppe        Wout       677 Volharding B    115                     0 0115  1
19 Pille        Martijn    525 Flakkee                         107     0 0107  1
20 Doorn        Rick van   558 Delta Sport             107             0 0107  1
21 Vervaet      Ilja       496 SMO                                 097 0 0097  1
22 Blom         Casper     581 AV'56               097                 0 0097  1
23 Martens      Bernd      738 ACW             097                     0 0097  1
24 Dees         Tom        513 Goes                                094 0 0094  1
25 Jellema      Merijn     519 Dynamica                            091 0 0091  1
26 Prevoo       Sander     613 AV'56               091                 0 0091  1
27 Weezepoel    Jelmer     614 AV'56               088                 0 0088  1
starts  79
 
   JpA1 Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dikkenberg   Jesse v d  824 AV'56       150 150 150 150 150 150 150 15 0765  7
 2 Bruijn       Tim de     823 RKHAV       133 091 141 133 141 126     5 0679  6
 3 Herwegh      Karsten    822 RKHAV       126 100 126 141 126 115 115 15 0649  7
 4 Harthoorn    Lucas      624 Kapelle         094 115     120 120     0 0449  4
 5 Koens        Jovi       619 AV'56                       133 133 111 0 0377  3
 6 Simonse      Jesper     576 Goes                103         107 107 0 0317  3
 7 Graeffinger  Paul       689 RKHAV           088             111     0 0199  2
 8 Berge        Mees v d   524 Flakkee                         141     0 0141  1
 9 Tuyls        Indy       742 ACW             141                     0 0141  1
10 Brethouwer   Yorick     758 Scorpio     141                         0 0141  1
11 Delmotte     Falco      782 Bassevelde B                        141 0 0141  1
12 Cockheyt     Jen        537 Ertvelde B                          133 0 0133  1
13 Koole        Luka       583 Kapelle             133                 0 0133  1
14 Anne         Lars       745 ACW             133                     0 0133  1
15 Vermeize     Dante      511 Bassevelde B                        126 0 0126  1
16 Westrate     Ben        538 Yerseke                 126             0 0126  1
17 Andries      Xander     746 ACW             126                     0 0126  1
18 Wisse        Thom       517 Dynamica                            120 0 0120  1
19 Westrate     Ben        574 AV'56               120                 0 0120  1
20 Smet         Lukas      744 ACW             120                     0 0120  1
21 Boevere      Sander de  763 Aardenburg  120                         0 0120  1
22 Zeeuw        Tobias de  532 Scheldesport                115         0 0115  1
23 Wauwe        Rune van   739 ACW             115                     0 0115  1
24 Gilst        Sem van    618 AV'56               111                 0 0111  1
25 Verschueren  Cederic    741 ACW             111                     0 0111  1
26 Eversdijk    Willem     617 AV'56               107                 0 0107  1
27 Kluskens     Jochen     679 Volharding B    107                     0 0107  1
28 Thierens     Ralph      743 ACW             103                     0 0103  1
29 Moerman      Vic        634 ACW             097                     0 0097  1
30 Volckeryck   Bricke     740 ACW             088                     0 0088  1
31 Trappeniers  Arthur     678 Volharding B    086                     0 0086  1
starts  56
 
   MpA2 Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    818 Delta Sport 150 150     150 150 150 150 5 0755  6
 2 Dieleman     Romy       817 Wielingen   141 141     141 141 141     0 0705  5
 3 Goudswaard   Ilse       819 Delta Sport 120 133 141 115 133 133 133 15 0688  7
 4 Fertoute     Elaine     820 Delta Sport 133 120 150 120     126 141 5 0675  6
 5 Exter        Eva den    815 RKHAV           100 126 111 126 115 115 5 0598  6
 6 Acker        Emma van   814 RKHAV       111 103         120 111 120 0 0565  5
 7 Daalen       Tamar van  821 AV'56       126 107     126         111 0 0470  4
 8 Brande       Sanne v d  816 RKHAV       107 086 120     115         0 0428  4
 9 Arens        Maureen    573 Kruiningen          133 133     120     0 0386  3
10 Kaagman      Rosanne    596 Dynamica            115     111         0 0226  2
11 Damme        Iza van    755 Wielingen   115 091                     0 0206  2
12 D'Hont       Dauwe      612 Maldegem B                          126 0 0126  1
13 Block        Veerle de  713 ACW             126                     0 0126  1
14 Laureys      Fien       637 ACW             115                     0 0115  1
15 Baar         Sanne de   597 AV'56               111                 0 0111  1
16 Malfliet     Line       657 Volharding B    111                     0 0111  1
17 Gils         Noelle van 518 Dynamica                            107 0 0107  1
18 Hanse        Charlotte  539 Delta Sport             107             0 0107  1
19 Leenheer     Fleur      550 Delta Sport             103             0 0103  1
20 Bauwens      Kato       714 ACW             097                     0 0097  1
21 Noppe        Louise     656 Volharding B    094                     0 0094  1
22 Dierickx     Kato       658 Volhartding     084                     0 0084  1
starts  61
 
   MpA1 Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Haar         Dana ter   825 Dynamica    150 141 150 150         150 0 0741  5
 2 Verschuren   Suzanne    826 Scheldesport141 126 141 120 141 141 133 15 0712  7
 3 Eetvelt      Katja van  827 RKHAV       126 107     126 126 133 126 5 0642  6
 4 Coppieters   Jenna      828 RKHAV       133 100 120 115 120 126 111 15 0629  7
 5 Schets       Tessa      699 AV'56           120 133 133     150     0 0536  4
 6 Widt         Daphne de  829 Delta Sport     094     103 111 120     0 0428  4
 7 Joossens     Nynke      599 Dynamica            126     150     141 0 0417  3
 8 Kraker       Pascalle d 561 Dynamica                107     115 103 0 0325  3
 9 Legrand      Floortje   631 Scheldesport    091         115         0 0206  2
10 Jonge        Limme de   660 Volharding B    150                     0 0150  1
11 Spaeter      Moisha     541 Middelburg              141             0 0141  1
12 Vijver       Fieke v d  554 GVAC                        133         0 0133  1
13 Rooms        Ara        715 ACW             133                     0 0133  1
14 Hulsken      Isabelle   501 Delta Sport                         120 0 0120  1
15 Lievense     Carmen de  503 Dynamica                            115 0 0115  1
16 Kraker       Ilse de    598 AV'56               115                 0 0115  1
17 Muller       Amelie     633 RKHAV           115                     0 0115  1
18 Leenheer     Anouk      551 Delta Sport             111             0 0111  1
19 Burg         Yara       600 AV'56               111                 0 0111  1
20 Kersemans    Jelke      717 ACW             111                     0 0111  1
21 Boschloo     Noa        494 Dynamica                            107 0 0107  1
22 Mullem       Laura van  659 Volharding B    103                     0 0103  1
23 Unema        Mees       705 Wielingen       097                     0 0097  1
starts  55
 
   JpB  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    832 Dynamica    150 150 141 126 141 141 150 15 0747  7
 2 Goethem      Maxim van  831 RKHAV       141 133 133 133 133 126 133 15 0688  7
 3 Kapteijn     Mart       835 AV'56       126     120 141 126 120 111 5 0638  6
 4 Volder       Tieme de   833 RKHAV       133     111 120 120     107 0 0591  5
 5 Arens        Firn       571 AV'56               126 150 150 115     0 0541  4
 6 Baar         Remco de   604 AV'56               150         150 141 0 0441  3
 7 Zuidhof      Chris      607 Dynamica            107 107 115     100 0 0429  4
 8 Zuidhof      Noel       608 Dynamica            103 111 111     103 0 0428  4
 9 Geijs        Jules      591 AV'56               097 100 107 103     0 0407  4
10 Dongen       Bjorn van  834 Delta Sport         100 115     107     0 0322  3
11 Pauwels      Milan      732 ACW             141                     0 0141  1
12 Schumacher   Bram       528 Energie                         133     0 0133  1
13 Koole        Silvain    508 Oostkapelle                         126 0 0126  1
14 Di Livrano   Lucca      675 Volharding B    126                     0 0126  1
15 Behrens      Marlon     500 Dynamica                            120 0 0120  1
16 Bonten       Victor     733 ACW             120                     0 0120  1
17 Boevere      Jasper de  762 Aardenburg  120                         0 0120  1
18 Linde        Yessin v d 499 Dynamica                            115 0 0115  1
19 Mertens      Quinten    605 AV'56               115                 0 0115  1
20 Aerts        Daan       688 RKHAV           115                     0 0115  1
21 Putte        Bram v d   527 Flakkee                         111     0 0111  1
22 Verhoeven    Alessandro 672 Volharding B    111                     0 0111  1
23 Heynderickx  Hayley     673 Volharding B    107                     0 0107  1
24 Wouts        Milan      542 Middelburg              103             0 0103  1
25 Dierickx     Tibo       674 Volharding B    103                     0 0103  1
26 Wynsberge    Obe van    578 Eeklo B                             097 0 0097  1
27 Kerybin      Romain     515 Dynamica                            094 0 0094  1
starts  64
 
   JpC  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuren   Niels      842 Scheldesport150 126 150 120 133 141 150 15 0739  7
 2 Faas         Milan      623 Scheldesport    141 141 141 141 126 133 5 0702  6
 3 Koopman      Kasper     693 Dynamica        115 133 150 150 133     0 0681  5
 4 Koole        Stijn      579 Dynamica            126 126 120 120 141 0 0633  5
 5 Zandstra     Lucas      841 Scheldesport141 086 115 115 107 100 111 15 0604  7
 6 Westen       Menno van  603 AV'56               111 111 103 107 097 0 0529  5
 7 Keymel       Ruben      575 Scheldesport    082 103 100 111 111 094 5 0524  6
 8 Maat         Fabian de  645 Scheldesport    111     133 126     120 0 0490  4
 9 Dees         Rody       552 AV'56                   107     097 100 0 0304  3
10 Fallaux      Walter     531 Energie                         150     0 0150  1
11 Anne         Sven       731 ACW             150                     0 0150  1
12 Cloodt       Niels v d  671 Volharding B    133                     0 0133  1
13 Koole        Lauran     510 Oostkapelle                         126 0 0126  1
14 Horssen      Mees van   570 Goes                120                 0 0120  1
15 Noppe        Siebe      667 Volharding B    120                     0 0120  1
16 Marie        Mattias    498 Dynamica                            115 0 0115  1
17 Kooijman     Milan      530 Flakkee                         115     0 0115  1
18 Bedee        Matteu     555 Scheldesport                115         0 0115  1
19 Hecke        Warre      586 Eeklo B                             107 0 0107  1
20 Prevoo       Thomas     602 AV'56               107                 0 0107  1
21 Noppe        Daan       668 Volharding B    107                     0 0107  1
22 Gerrits      Nout       360 Flakkee                         103     0 0103  1
23 Vael         Luca       497 Dynamica                            103 0 0103  1
24 Pellegrom    Vince      544 Hoogerheide             103             0 0103  1
25 Bouras       Damon      648 Volharding B    103                     0 0103  1
26 Bonten       Jesper     727 ACW             100                     0 0100  1
27 Pauwels      Lars       726 ACW             097                     0 0097  1
28 Zielst       Luuk van   529 Flakkee                         094     0 0094  1
29 Locht        Zjef de    729 ACW             094                     0 0094  1
30 Bauwens      Lowie      730 ACW             091                     0 0091  1
31 Marin        Vince      669 Volharding B    088                     0 0088  1
32 Jong         Thomas de  670 Volharding B    084                     0 0084  1
starts  71
 
   MpB  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     839 AV'56       150 150 150     150 150 150 5 0755  6
 2 Lorier       Lisanne    837 Dynamica    141 141 141 150 141     141 5 0719  6
 3 Keijmel      Mirthe     836 Scheldesport133 126 133 133 133 141 133 15 0688  7
 4 Fertoute     Lilian     838 Delta Sport 126 111 126 141     133 126 5 0657  6
 5 Pellaers     Fenne      698 AV'56           097 115 103 115 115 103 5 0556  6
 6 Sluijs       Femke van  697 AV'56           091 107 115 120     120 0 0553  5
 7 Dalen        Quinty van 590 Dynamica            120 126 126 126     0 0498  4
 8 Geus         Emma de    840 AV'56                   107     120 107 0 0334  3
 9 Koole        Hilde      560 Dynamica                120         115 0 0235  2
10 Hekkers      Lizzy      592 AV'56               111 111             0 0222  2
11 Vriesacker   Lena       650 Volharding B    133                     0 0133  1
12 Vermeulen    Nele       710 ACW             120                     0 0120  1
13 Broek        Noa van    636 ACW             115                     0 0115  1
14 Wulf         Elise de   601 Waarschoot B                        111 0 0111  1
15 Mulders      Puk        621 Dynamica        107                     0 0107  1
16 Neels        Beau       652 Volharding B    103                     0 0103  1
17 Tuyls        Zowie      711 ACW             100                     0 0100  1
18 D'Hooghe     Laurien    653 Volharding B    094                     0 0094  1
19 Bock         Lisse de   655 Volharding B    088                     0 0088  1
20 Rooster      Elena de   651 Volharding B    086                     0 0086  1
starts  57
 
   MpC  Koolesport-crosscompetitie         Eld Moe Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Karelse      Yara       847 AV'56       150 141 150 150 150 150 150 15 0765  7
 2 Dikkenberg   Inke v d   849 AV'56       141 126 141 141 141 141 133 15 0720  7
 3 Luijk        Zoe van    846 AV'56       133 120 133 133 133 097 126 15 0673  7
 4 Daalen       Lois       845 AV'56       120 133 115 111         107 0 0586  5
 5 Exter        Ann den    843 RKHAV       115 103 107 115 107     097 5 0552  6
 6 Kramer       Mila       848 AV'56       111 097 094 107 097 111     5 0528  6
 7 Luijk        Tess van   844 AV'56       103 094 097 097 094 103 091 15 0509  7
 8 Simonse      Marit      696 AV'56           111 100 103     100 088 0 0502  5
 9 Kraker       Yasmine de 559 Dynamica                126 120 120 120 0 0486  4
10 Zuidhof      Dagmar     589 Dynamica            120 120 126     115 0 0481  4
11 Harthoorn    Marose     625 Kapelle         107 111     115 133     0 0466  4
12 Arens        Megan      572 AV'56               091 100 103 107     0 0401  4
13 Landsbergen  Maud       588 AV'56               103 100     115     0 0318  3
14 Boot         Anne       556 Delta Sport                 111 126     0 0237  2
15 Lorier       Floor      536 Dynamica                    100     094 0 0194  2
16 Geus         Brigitte d 557 AV'56                           094 084 0 0178  2
17 Loir         Elise      709 ACW             150                     0 0150  1
18 Boonman      Anouk      587 Nieuwdorp           126                 0 0126  1
19 Brethouwer   Cyri       759 Scorpio     126                         0 0126  1
20 Burgelman    Jenke      649 Volharding B    115                     0 0115  1
21 Laloo        Maud       593 Zomergem B                          111 0 0111  1
22 Hertogs      Marjan     761 Yzendijke   107                         0 0107  1
23 Koole        Florence   509 Oostkapelle                         103 0 0103  1
24 Wilde        Jelke de   594 Eeklo B                             100 0 0100  1
25 Ferache      Imara      708 ACW             100                     0 0100  1
26 Gils         Sara van   514 Dynamica                            086 0 0086  1
starts  85
   totaal  1740 starts

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020