dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

33e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 10 juli 2013 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica32.03minMse   18.721  3:125.20795
2  Erwin Harmes (PR 31.18) Dynamica32.54minMse   18.237  3:175.07730
3  Martijn de Kok (PR 32.05) Dynamica33.24minMse   17.964  3:204.99693
4  Neal Bouterse (PR 31.21) Prins Hendrik33.32minMse   17.893  3:214.97684
5  Michel Schrier (PR 30.18) Dynamica33.52minMse   17.717  3:234.92660
6  Huub van Noorden (PR 33.29) AV'5634.22minMse   17.459  3:264.85625
7  Wouter van Caspel (PR 34.42) Dynamica35.10minMse   17.062  3:314.74571
8  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5635.47minM35   16.768  3:354.66531
9  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) AV'5635.56minMse   16.698  3:364.64522
10  Jesper Francke (PR 33.06) Dynamica36.31minMse   16.431  3:394.56485
11  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport36.33minM35   16.416  3:394.56483
12  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica36.52minM45   16.275  3:414.52464
13  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport37.08minM35   16.158  3:434.49449
14  Menno MudFriesland37.24minM35   16.043  3:444.46433
15  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica37.32minM35   15.986  3:454.44426
16  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica37.38minM45   15.943  3:464.43420
17  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg37.41minM35   15.922  3:464.42417
18  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge37.43minVse   15.908  3:464.42673
19  Piet Wisse (PR)Aagtekerke37.47minM45   15.880  3:474.41411
20  Sjacco Joziasse (PR 35.45) Dynamica38.00minM35   15.789  3:484.39399
21  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg38.02minMse   15.776  3:484.38398
22  Jeroen van de Berge (PR 36.12) Kruiningen38.18minMse   15.666  3:504.35383
23  Ruud Hoosemans (PR 34.33) Dynamica38.24minMse   15.625  3:504.34378
24  Henk BuesinkAchilles38.26minM45   15.611  3:514.34376
25  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg38.28minM45   15.598  3:514.33374
26  Emiel Flipse (PR)Loopgroep Zeeland38.31minMse   15.578  3:514.33371
27  JanKees Jacobse (PR 37.49) Goes38.34minMse   15.557  3:514.32369
28  Ralph Wiessner (PR 33.47) Vlissingen38.35minM35   15.551  3:524.32368
29  Ronald OostdamSommelsdijk38.42minM35   15.504  3:524.31362
30  JaapJan Ritsema (PR 37.32) Dynamica38.45minM35   15.484  3:534.30359
31  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke39.03minMse   15.365  3:544.27344
32  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica39.05minM45   15.352  3:554.26342
33  Joel Aafjes (PR 38.39) AV'5639.07minMse   15.339  3:554.26340
34  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica39.09minM45   15.326  3:554.26339
35  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica39.11minM45   15.313  3:554.25337
36  Marianne de Kok (PR 36.17) Dynamica39.13minV35   15.300  3:554.25581
37  Iljan Steenpoorte (PR 38.35) Kruiningen39.22minMse   15.241  3:564.23328
38  Rini Bruggeman (PR 32.58) AV'5639.24minM45   15.228  3:564.23326
39  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5639.56minM55   15.025  4:004.17300
40  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica40.14minM45   14.913  4:014.14286
41  Asa ShawSt Raphael40.16minMse   14.901  4:024.14284
42  Leonie Ton (PR 39.47) Delta Sport40.19minV35   14.882  4:024.13517
43  Jeroen de Nood (PR 39.04) Dynamica40.22minMse   14.864  4:024.13280
44  Ivar van den Bos (PR 39.49) Dynamica40.24minM35   14.851  4:024.13278
45  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5640.31minM35   14.809  4:034.11273
46  Bas de Nooijer (PR 37.43) Koudekerke40.36minMse   14.778  4:044.11269
47  Ewald Provoost (PR)Biggekerke40.51minM35   14.688  4:054.08258
48  Michel Ridderhof (PR 39.49) Middelburg40.53minM35   14.676  4:054.08256
49  Jos Meeuwse (PR 39.37) Dynamica40.56minM45   14.658  4:064.07254
50  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Oost-Souburg40.58minM55   14.646  4:064.07253
51  Michel Buijck (PR 36.43) Dynamica41.00minM35   14.634  4:064.07251
52  Patrick Vogel (PR 40.10) Middelburg41.03minM45   14.616  4:064.06249
53  Marco Toussaint (PR 40.34) AV'5641.05minM45   14.604  4:074.06247
54  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5641.08minMse   14.587  4:074.05245
55  Adrie Janse (PR)Arnemuiden41.10minM45   14.575  4:074.05244
56  Monique Verschuure (PR 36.43) Yerseke41.13minVse   14.557  4:074.04468
57  Rene van StrienAtledo41.22minM35   14.504  4:084.03235
58  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke41.24minMse   14.493  4:084.03234
59  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Dynamica41.30minMse   14.458  4:094.02230
60  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg41.41minMse   14.394  4:104.00222
61  Martin Wilken (PR)Vlissingen41.43minM35   14.383  4:104.00221
62  Joop van TielDEM Beverwijk41.50minM55   14.343  4:113.98216
63  John Overweel (PR 35.33) Dynamica42.00minM55   14.286  4:123.97209
64  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke42.12minM35   14.218  4:133.95201
65  Daniel GardingKaarst42.14minMse   14.207  4:133.95200
66  Leo de Rijke (PR 42.03) Dynamica42.22minM45   14.162  4:143.93195
67  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica42.32minM55   14.107  4:153.92188
68  Dennis de Nooijer (PR 40.59) Vlissingen42.35minM35   14.090  4:163.91187
69  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg42.37minMse   14.079  4:163.91185
70  Annet van der Linde (PR 41.25) AV'5642.53minV35   13.991  4:173.89384
71  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica43.04minM45   13.932  4:183.87169
72  Thorsten RubasValkenisse43.10minM45   13.900  4:193.86165
73  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica43.13minM65   13.884  4:193.86163
74  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg43.17minM35   13.862  4:203.85161
75  Jeroen HollebrandseKopenhagen43.22minM35   13.836  4:203.84158
76  Remie Openeer (PR 41.10) AV'5643.24minMse   13.825  4:203.84157
77  Marco van 't Westeinde (PR)Arnemuiden43.26minM35   13.814  4:213.84156
78  Remi Louwerse (PR 40.39) Dynamica43.34minMse   13.772  4:213.83151
79  Koen de Visser (debuut) Domburg43.38minMse   13.751  4:223.82149
80  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg43.41minMse   13.735  4:223.82147
81  Geert-Jan Jobse (PR 41.56) Dynamica43.43minM45   13.725  4:223.81146
82  Hubert van Sabben (debuut) Lewedorp44.25minMse   13.508  4:273.75124
83  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.29minM45   13.488  4:273.75122
84  David Kaljouw (PR 41.49) Loopgroep Zeeland44.34minMse   13.463  4:273.74119
85  Robbert Vleugel (PR 37.55) Wemeldinge44.42minMse   13.423  4:283.73115
86  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica44.44minM55   13.413  4:283.73114
87  Marco Moerland (PR 44.08) Arnemuiden44.46minMse   13.403  4:293.72113
88  Joos Harinck (PR 42.18) Koudekerke44.49minMse   13.388  4:293.72112
89  Roely Prenger (PR 43.45) Dynamica44.51minVse   13.378  4:293.72295
90  Kees SpuijStellendam44.53minM35   13.368  4:293.71110
91  Sandra Joziasse (PR 44.23) Dynamica44.55minV35   13.358  4:303.71292
92  Eric de Visser (PR 42.40) Domburg44.56minMse   13.353  4:303.71108
93  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden44.58minM35   13.343  4:303.71108
94  Paola van Gilst (PR 40.10) AV'5644.59minV35   13.338  4:303.71289
95  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen45.00minM45   13.333  4:303.70107
96  Marco DiezemanSommelsdijk45.02minM35   13.323  4:303.70106
97  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg45.04minM45   13.314  4:303.70105
98  Serge Nothen (PR)Arnemuiden45.05minM35   13.309  4:313.70104
99  Ron Kindts (PR 44.38) Oost-Souburg45.07minM35   13.299  4:313.69103
100  Ruud Fredriks (PR 44.01) AV'5645.09minM55   13.289  4:313.69102
101  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica45.11minM45   13.279  4:313.69101
102  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica45.13minM45   13.269  4:313.69100
103  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg45.16minM35   13.255  4:323.6899
104  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes45.22minM55   13.226  4:323.6796
105  Floris Jan Koole (PR 33.59) Oostkapelle45.25minM35   13.211  4:333.6795
106  Patrick Habets (PR 44.10) Bruinisse45.29minM35   13.192  4:333.6693
107  Lennard van Splunter (PR 45.07) Hoedekenskerke45.36minM35   13.158  4:343.6590
108  Gertrud van Noorden (PR 42.09) AV'5645.38minVse   13.148  4:343.65262
109  Richard Hollebrands (PR)Vlissingen45.40minMse   13.139  4:343.6588
110  Bill Stegers (PR 45.40) Vlissingen45.44minM45   13.120  4:343.6487
111  Fatima Goncalves (PR 43.16) Dynamica45.47minV35   13.105  4:353.64256
112  Andreas UferAttendorn45.49minM45   13.096  4:353.6485
113  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica45.52minM45   13.081  4:353.6383
114  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg45.55minMse   13.067  4:363.6382
115  Jeroen van Dommelen (PR 41.56) Vlissingen45.57minMse   13.058  4:363.6381
116  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica45.59minM55   13.048  4:363.6280
117  Ruben Tissink (debuut) Kapelle-Biezelinge46.01minMse   13.039  4:363.6280
118  Arno van de Boom (PR 42.36) Ovezande46.08minMse   13.006  4:373.6177
119  Richard van Ast (PR 44.24) AV'5646.10minM45   12.996  4:373.6176
120  John Provoost (PR 45.34) Domburg46.12minM45   12.987  4:373.6175
121  Marloes Priemis (PR)Delta Sport46.14minVse   12.978  4:373.60239
122  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5646.16minV45   12.968  4:383.60238
123  Wim Huurman (PR 44.30) AV'5646.19minM55   12.954  4:383.6072
124  Wilko Houmes (PR 41.13) Westkapelle46.21minMse   12.945  4:383.6072
125  Barend de Lange (PR 42.31) Vlissingen46.24minM35   12.931  4:383.5971
126  Acronius Kramer (PR 41.19) AV'5646.31minM55   12.899  4:393.5868
127  Albert Karstanje (PR 43.41) Sint Laurens46.34minM55   12.885  4:393.5867
128  Adrie van Belzen (PR 46.20) Westkapelle46.42minM45   12.848  4:403.5764
129  Rudi Ravia (PR 43.32) Delta Sport46.51minM55   12.807  4:413.5661
130  Rene van BelzenSpado46.53minM45   12.798  4:413.5560
131  Adrie van Dalen (PR)Lewedorp46.55minM45   12.789  4:423.5559
132  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica47.01minM35   12.761  4:423.5457
133  GertJan Bakker (PR 45.10) AV'5647.11minM35   12.716  4:433.5354
134  Walter Plessius (PR 45.39) AV'5647.13minM35   12.707  4:433.5353
135  Adri Koole (PR 42.07) Dynamica47.15minM55   12.698  4:443.5352
136  Andre Polfliet (PR 45.37) Oost-Souburg47.36minMse   12.605  4:463.5045
137  Johan Walpot (PR 43.50) Bruinisse47.39minM45   12.592  4:463.5045
138  Frank Schoonwater (debuut) Vlissingen47.47minM45   12.557  4:473.4942
139  John Uitterhoeve (PR 45.47) Goes47.54minMse   12.526  4:473.4840
140  Jan de VogelWolphaartsdijk47.57minM35   12.513  4:483.4839
141  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk48.00minM45   12.500  4:483.4738
142  Tonny Janse (PR 46.47) Aagtekerke48.05minM35   12.478  4:493.4737
143  Carel van Putten (PR 46.47) Delta Sport48.27minM65   12.384  4:513.4431
144  Geert HopmansMiddelburg48.31minMse   12.367  4:513.4430
145  Sjaak Portegies (PR 44.18) Middelburg48.33minM45   12.358  4:513.4329
146  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke48.35minMse   12.350  4:523.4329
147  Arno Witsel (debuut) Krabbendijke48.42minMse   12.320  4:523.4227
148  Adrie van Bavel (PR 47.49) Delta Sport48.54minM45   12.270  4:533.4124
149  Martin de Regt (PR 42.25) AV'5649.06minM45   12.220  4:553.3922
150  Henk van de Poel (PR 42.52) Westkapelle49.09minM55   12.208  4:553.3921
151  Harriette Houmes (PR 45.54) Middelburg49.11minV45   12.199  4:553.39140
152  Astrid den Bestenav Sparta49.13minV45   12.191  4:553.39139
153  Johnny van Belzen (debuut) Arnemuiden49.15minM35   12.183  4:563.3820
154  Piet van Vaardegem (PR 45.51) Westkapelle49.30minM55   12.121  4:573.3717
155  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle49.32minV35   12.113  4:573.36130
156  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica49.35minM55   12.101  4:583.3616
157  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica49.45minV45   12.060  4:593.35124
158  Paul SlotTenaco49.52minM65   12.032  4:593.3413
159  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5649.57minM65   12.012  5:003.3412
160  Jan Besuijen (PR 48.17) Serooskerke50.14minM55   11.944  5:013.3210
161  Jan van WingeredenAV'5650.16minM55   11.936  5:023.329
162  Hans Wijkhuis (PR 44.00) Meliskerke50.18minMse   11.928  5:023.319
163  Ton Tijhuis (PR 49.46) Vlissingen50.21minM35   11.917  5:023.319
164  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica50.23minV45   11.909  5:023.31107
165  Peter van Moergestel (debuut) Vlissingen50.25minM45   11.901  5:033.318
166  Alexander Bouten (PR 43.11) Vlissingen50.38minMse   11.850  5:043.297
167  Ivo Krijnsen (PR 49.08) Hansweert50.40minMse   11.842  5:043.296
168  Kees van Belzen (PR 49.14) Loopgroep Zeeland50.44minM55   11.827  5:043.296
169  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Dynamica50.46minM65   11.819  5:053.286
170  Henk Sandee (PR 49.39) Kamperland50.49minM65   11.807  5:053.285
171  Jan Sipma (PR 49.42) Meliskerke50.55minM55   11.784  5:063.275
172  Jochem Verburg (debuut) Domburg51.04minMse   11.749  5:063.264
173  Paul Streng (debuut) Middelburg51.05minMse   11.746  5:073.264
174  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica51.08minV45   11.734  5:073.2689
175  Rene Goetheer (PR 44.13) Oud-Sabbinge51.10minM45   11.726  5:073.263
176  Huub Koster (PR 48.52) Arnemuiden51.12minM55   11.719  5:073.263
177  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg51.14minV35   11.711  5:073.2587
178  Izaak Dekker (PR 49.41) Middelburg51.16minM45   11.704  5:083.253
179  Arthur Priem (PR 46.37) Koudekerke51.18minM55   11.696  5:083.253
180  Mark de VisserDynamica51.20minMse   11.688  5:083.253
181  Rien Dijkema (debuut) Goes51.23minM45   11.677  5:083.242
182  Gerben van RoonDutch Runners51.34minMse   11.635  5:093.232
183  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5651.36minV35   11.628  5:103.2378
184  Jan Neels (PR 44.48) AV'5651.42minM45   11.605  5:103.221
185  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke51.46minM35   11.590  5:113.221
186  Jan Jobse (PR 49.11) Serooskerke51.49minM55   11.579  5:113.221
187  Jan-Kees de Meester (PR 48.52) Hansweert51.52minM35   11.568  5:113.211
188  Steven EntiusArnhem51.57minM35   11.550  5:123.211
189  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5652.00minVse   11.538  5:123.2170
190  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport52.04minV35   11.524  5:123.2069
191  Hans-Joach OrczewiskDld52.14minM65   11.487  5:133.19-
192  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica52.27minM65   11.439  5:153.18-
193  Rijk Filius (PR 45.36) Dynamica52.44minM55   11.378  5:163.16-
194  Andre Poortvliet (PR 51.22) Middelburg52.47minMse   11.367  5:173.16-
195  Christl Rozendaal (PR 50.51) AV'5652.52minV45   11.349  5:173.1553
196  Jos van den BergBreda52.59minM35   11.324  5:183.15-
197  Kerstin KristFarschweiler dld53.45minV35   11.163  5:233.1039
198  Piet Verhage (PR 45.50) Dynamica53.57minM65   11.121  5:243.09-
199  Bianca MuskensAtledo54.05minV35   11.094  5:253.0834
200  Angelique Harinck (PR 51.55) Dynamica54.11minV35   11.074  5:253.0832
201  Wietse Haak (PR)Kortgene54.15minM55   11.060  5:263.07-
202  Geertje Huurman (PR 49.30) AV'5654.47minV45   10.952  5:293.0424
203  Eric Koopmans (debuut) Middelburg55.37minM35   10.788  5:343.00-
204  Angela Goedman (PR)Zoutelande55.47minV35   10.756  5:352.9914
205  Laura Louws (PR)Zoutelande55.49minVse   10.749  5:352.9913
206  Jan Wiedenhoff (PR 43.17) Dynamica56.25minM65   10.635  5:392.95-
207  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica56.40minM65   10.588  5:402.94-
208  Roel Klap (PR 53.28) Westkapelle56.48minM55   10.563  5:412.93-
209  Iris de Jonge (PR)AV'5658.04minVse   10.333  5:482.871
210  Rogier van Spaendonck (debuut) Domburg58.41minM65   10.224  5:522.84-
211  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.00.20minV45   9.945  6:022.76-
212  Richard BergmansRosmalen1.00.33minM45   9.909  6:032.75-
213  Arend KoperAmsterdam1.03.39minMse   9.427  6:222.62-
214  Eddy VoorthuijsenZwolle1.03.41minMse   9.422  6:222.62-
215  Simon Beijer (debuut) Middelburg1.03.43minMse   9.417  6:222.62-
216  Rick StorckenEnschede1.03.45minMse   9.412  6:232.61-
217  Bart Jan van ZettenOostkapelle1.03.48minMse   9.404  6:232.61-
218  Michel PoppeMiddelburg1.03.50minMse   9.399  6:232.61-
219  Ruben SchiedomDomburg1.03.53minMse   9.392  6:232.61-
220  Ad de Ridder (PR 47.21) Arnemuiden1.05.21minM55   9.181  6:322.55-
Mannen: 189 (85.91%) => M35=44 - M45=43 - M55=28 - M65=12 - Mse=62
Vrouwen: 31 (14.09%) => V35=14 - V45=9 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.031 seconden nodig om deze lijst met 220 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

001 Vries Jorick de      Kloetinge        930 0:06:52   1eJ13  
002 Verhage Joran        Dynamica         963 0:07:04   2eJ13  
003 Harinck Sergio       Dynamica         987 0:07:38   3eJ13  
004 Putten Axl van       Wemelding        955 0:07:51   1eJ11  
005 Veerhoek Max         Meliskerke       944 0:07:55   2eJ11  
006 Joziasse Jeroen      Middelburg       979 0:08:10   3eJ11  
007 Schoonwater Tim      Vlissingen       928 0:08:14   4eJ11  
008 Spijkerman Lars      Nijverdal        951 0:08:22   5eJ11  
009 Bosgra Wiebe         Biggekerke       938 0:08:27   6eJ11  
010 Roos Jordy           Arnemuiden       986 0:08:30   7eJ11  
011 Lievense Kevin       Middelburg       969 0:08:36   8eJ11  
012 Brouwers Tim         Fortuna'67       949 0:08:38   1eJ09  
013 Putten Shelby van    AV'56            999 0:08:40   1eM09  
014 Haar Dana ter        Dynamica         996 0:08:43   1eM07  
015 Hoogenes Peoijn      Vlissingen       975 0:08:45   2eJ09  
016 Vermeulen Lars       Kwadendamme      939 0:08:48   3eJ09  
017 Lange Nikita de      Dynamica         998 0:08:50   1eM11  
018 Keyser Mika          Vlissingen       937 0:08:52   9eJ11  
019 Koole Silvain        Oostkapelle      952 0:09:09   1eJ07  
020 Geldof Jasmijn       Dynamica         985 0:09:14   2eM09  
021 Luyinda Hans         Frankrijk        929 0:09:20   2eJ07  
022 Janson Bram          Dynamica         995 0:09:26   4eJ09  
023 Wijkhuis Luuk        Meliskerke       925 0:09:28   3eJ07  
024 Lievense Carmen      Middelburg       966 0:09:36   2eM07  
025 Tijhuis Rosalie      Vlissingen       931 0:09:40   3eM09  
026 Lievense Renate      Middelburg       968 0:09:58   3eM07  
027 Smissen Puk van der  Tilburg          948 0:10:10   4eM07  
028 Wisse Emely          Meliskerke       926 0:10:18   5eM07  
029 Veerhoek Maik        Meliskerke       943 0:10:24   4eJ07  
030 Keulen Jurjen van    Meliskerke       991 0:10:29   5eJ09  
031 Schoonwater Sri      Vlissingen       927 0:10:32   6eM07  
032 Wisse Thom           Dynamica         994 0:10:35   5eJ07  
033 Leeuw Ruben de       Arnemuiden       924 0:11:28  10eJ11  
034 Hoogenes Casper      Vlissingen       974 0:11:32   6eJ07  
035 Hoogenes Friso       Vlissingen       973 0:11:43   7eJ07  
036 Sluijs Femke van     AV'56            993 0:12:32   7eM07

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020