donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Sportvissersloop

Yerseke, woensdag 26 juni 2013 - Organisatie: AV'56
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica32.06minMse   18.692  3:135.19791
2  Erwin Harmes (PR 31.18) Dynamica32.24minMse   18.519  3:145.14768
3  Martijn de Kok (PR 32.05) Dynamica33.41minMse   17.813  3:224.95673
4  Huub van Noorden (PR 33.29) AV'5634.30minMse   17.391  3:274.83616
5  Adriaan van Keulen (PR)Middelburg34.42minMse   17.291  3:284.80602
6  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 33.22) AV'5634.47minMse   17.250  3:294.79597
7  Edward GeertseSpado34.59minMse   17.151  3:304.76583
8  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport35.03minM35   17.118  3:304.76579
9  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica35.06minM35   17.094  3:314.75575
10  Wouter van Caspel (PR 34.42) Dynamica35.15minMse   17.021  3:324.73566
11  Jesper Francke (PR 33.06) Dynamica35.24minMse   16.949  3:324.71556
12  Peter van Limbergen (PR)AV'5635.27minM35   16.925  3:334.70552
13  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5635.32minM35   16.886  3:334.69547
14  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport36.01minM35   16.659  3:364.63516
15  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica36.09minM45   16.598  3:374.61508
16  Jeroen van de Berge (PR)Kruiningen36.12minMse   16.575  3:374.60505
17  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica36.51minM45   16.282  3:414.52465
18  Sjacco Joziasse (PR 35.45) Dynamica37.12minM35   16.129  3:434.48445
19  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica37.21minM45   16.064  3:444.46436
20  Aart Joziasse (PR)Middelburg37.31minM45   15.993  3:454.44427
21  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg37.33minM35   15.979  3:454.44425
22  Patrick van SchiltSpado37.35minM35   15.965  3:464.43423
23  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica37.43minM35   15.908  3:464.42415
24  Arnold de KromSpado37.46minM45   15.887  3:474.41412
25  Jordan ThyerPert Australie37.52minMse   15.845  3:474.40407
26  Kees Louws (PR 37.19) Middelburg38.09minM35   15.727  3:494.37391
27  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica38.12minM45   15.707  3:494.36388
28  JaapJan Ritsema (PR 37.32) Dynamica38.16minM35   15.679  3:504.36385
29  Kees van OevelenSpado38.24minM45   15.625  3:504.34378
30  Ralph Wiessner (PR 33.47) Vlissingen38.28minM35   15.598  3:514.33374
31  Danny de Leeuw (PR 37.12) AV'5638.33minMse   15.564  3:514.32370
32  Iljan Steenpoorte (PR)Kruiningen38.35minMse   15.551  3:524.32368
33  Joel Aafjes (PR)AV'5638.39minMse   15.524  3:524.31364
34  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge38.41minM45   15.511  3:524.31363
35  Marianne de Kok (PR 36.17) Dynamica38.51minV35   15.444  3:534.29603
36  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5638.54minM55   15.424  3:534.28351
37  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica38.56minM45   15.411  3:544.28350
38  Robert Carol (PR 38.44) Dynamica38.58minM45   15.398  3:544.28348
39  JanKees Jacobse (PR 37.49) Goes39.01minMse   15.378  3:544.27345
40  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica39.03minM45   15.365  3:544.27344
41  Rick van Keeken (PR 38.03) AV'5639.09minM45   15.326  3:554.26339
42  Bas de Nooijer (PR 37.43) Koudekerke39.11minMse   15.313  3:554.25337
43  Marcel de Lange (PR)Dynamica39.13minM35   15.300  3:554.25335
44  Dennis Heilbron (PR 37.57) Biggekerke39.27minM35   15.209  3:574.22323
45  Jeroen de Nood (PR 39.04) Dynamica39.31minMse   15.183  3:574.22320
46  Jan Guiljam (PR 33.55) Wemeldinge39.35minM45   15.158  3:584.21317
47  Marcel Moerland (PR)Krabbendijke39.37minMse   15.145  3:584.21315
48  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Oost-Souburg39.39minM55   15.132  3:584.20314
49  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Dynamica39.45minMse   15.094  3:594.19309
50  Ivar van den Bos (PR)Dynamica39.49minM35   15.069  3:594.19306
51  Gerry van HelmondSpridon39.51minM35   15.056  3:594.18304
52  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5639.54minMse   15.038  3:594.18302
53  Pieter Poortvliet (PR)Veere40.04minM35   14.975  4:004.16294
54  Michel Bekink (PR 37.50) AV'5640.05minM35   14.969  4:014.16293
55  Leonie Ton (PR 39.47) Delta Sport40.26minV35   14.839  4:034.12511
56  Cor de Ridder (PR 40.00) Dynamica40.39minM35   14.760  4:044.10267
57  Harry Oostdijk (PR)Kruiningen40.46minM45   14.718  4:054.09261
58  Jorn Lindenberg (PR)Yerseke40.51minMse   14.688  4:054.08258
59  Jeroen van der Meide (PR 38.03) Vlissingen40.53minMse   14.676  4:054.08256
60  Monique Verschuure (PR 36.43) Yerseke40.55minVse   14.664  4:064.07484
61  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke40.56minMse   14.658  4:064.07254
62  Marcel Hassink (debuut) Goes40.58minM45   14.646  4:064.07253
63  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg41.00minMse   14.634  4:064.07251
64  Jos Meeuwse (PR 39.37) Dynamica41.06minM45   14.599  4:074.06247
65  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke41.10minM35   14.575  4:074.05244
66  Laurent Janse (debuut) Yerseke41.13minMse   14.557  4:074.04242
67  Patrick Vogel (PR 40.10) Middelburg41.21minM45   14.510  4:084.03236
68  Marco Toussaint (PR 40.34) AV'5641.24minM45   14.493  4:084.03234
69  Kees de Rooij (PR 41.21) Yerseke41.31minMse   14.452  4:094.01229
70  Annet van der Linde (PR 41.25) ?41.35minV35   14.429  4:104.01449
71  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica41.37minM45   14.417  4:104.00225
72  Hans Steketee (PR 41.23) Yerseke41.38minMse   14.412  4:104.00224
73  Kees Zuijdweg (PR)Yerseke41.43minM45   14.383  4:104.00221
74  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg41.57minMse   14.303  4:123.97211
75  Pieter Goud (PR)Oostdijk42.01minMse   14.280  4:123.97209
76  Leo de Rijke (PR)Dynamica42.03minM45   14.269  4:123.96207
77  Remco Kapteijn (PR 41.17) AV'5642.14minM35   14.207  4:133.95200
78  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica42.16minM55   14.196  4:143.94199
79  Joos Harinck (PR)Koudekerke42.18minMse   14.184  4:143.94197
80  John Overweel (PR 35.33) Dynamica42.20minM55   14.173  4:143.94196
81  Martijn Koole (PR 39.55) Yerseke42.21minMse   14.168  4:143.94195
82  Nadine de Wilde (PR 41.59) AV'5642.23minVse   14.157  4:143.93408
83  Michel Ridderhof (PR 39.49) Middelburg42.25minM35   14.145  4:153.93193
84  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg42.28minM35   14.129  4:153.92191
85  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke42.38minM45   14.073  4:163.91185
86  Remie Openeer (PR 41.10) AV'5642.42minMse   14.052  4:163.90182
87  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5642.44minM35   14.041  4:163.90181
88  Dennis Plessius (PR 41.48) AV'5642.56minM35   13.975  4:183.88174
89  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica43.11minM35   13.894  4:193.86165
90  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) AV'5643.30minM35   13.793  4:213.83154
91  Rudi Ravia (PR)Delta Sport43.32minM55   13.783  4:213.83152
92  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica43.34minM55   13.772  4:213.83151
93  Nick de LeeuwYerseke43.35minMse   13.767  4:223.82151
94  Sandra JoosseDynamica43.37minV35   13.756  4:223.82349
95  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg43.39minM45   13.746  4:223.82148
96  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) Kwadendamme43.41minM45   13.735  4:223.82147
97  Gertrud van Noorden (PR 42.09) AV'5643.43minVse   13.725  4:223.81345
98  Roely Prenger (PR)Dynamica43.45minVse   13.714  4:233.81343
99  Gerrit Spaans (PR)Goes43.59minM55   13.642  4:243.79137
100  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5644.07minM55   13.600  4:253.78133
101  Patrick Habets (PR)Bruinisse44.10minM35   13.585  4:253.77132
102  Eric de Visser (PR 42.40) Domburg44.12minMse   13.575  4:253.77131
103  Renate de Wilde (PR)AV'5644.15minVse   13.559  4:263.77320
104  Sico Poortvliet (PR)Middelburg44.18minM45   13.544  4:263.76127
105  Ronnie Moerdijk (PR)Arnemuiden44.26minM35   13.503  4:273.75123
106  Erwin van Schaik (PR 39.53) Middelburg44.28minM45   13.493  4:273.75122
107  Adri Koole (PR 42.07) Dynamica44.37minM55   13.448  4:283.74118
108  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica44.39minM45   13.438  4:283.73117
109  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica44.40minM45   13.433  4:283.73116
110  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg44.58minM45   13.343  4:303.71108
111  Mitchell Minnaard (debuut) Yerseke45.11minMse   13.279  4:313.69101
112  Ron Kindts (PR 44.38) Oost-Souburg45.13minM35   13.269  4:313.69100
113  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica45.14minM55   13.265  4:313.68100
114  Marc-Jan Moerland (PR 45.12) Krabbendijke45.17minMse   13.250  4:323.6899
115  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5645.21minV45   13.230  4:323.68274
116  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica45.23minM55   13.221  4:323.6796
117  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica45.26minM45   13.206  4:333.6795
118  Bill Stegers (PR)Vlissingen45.40minM45   13.139  4:343.6588
119  Chris van der Poel (debuut) Yerseke45.46minMse   13.110  4:353.6486
120  Wim Huurman (PR 44.30) AV'5645.50minM55   13.091  4:353.6484
121  Vincent Toutenhoofd (PR 41.59) Westkapelle45.58minM35   13.053  4:363.6381
122  Richael van AstAV'5646.24minM45   12.931  4:383.5971
123  Lennard van Splunter (PR 45.07) AV'5646.27minM35   12.917  4:393.5969
124  Bauke de JongVet Ned46.51minM65   12.807  4:413.5661
125  Robert NieuwenhuizeYerseke46.54minMse   12.793  4:413.5559
126  Kees Kloosterman (PR)Wolphaartsdijk46.58minM45   12.775  4:423.5558
127  Walter Plessius (PR 45.39) AV'5647.00minM35   12.766  4:423.5557
128  Gertjan Bakker (PR 45.10) AV'5647.03minM35   12.752  4:423.5456
129  Harriette Houmes (PR 45.54) Middelburg47.05minV45   12.743  4:433.54208
130  Marloes Rijk (debuut) Heinkenszand47.09minVse   12.725  4:433.53206
131  Sjaak Portegies (PR 44.18) Middelburg47.12minM45   12.712  4:433.5353
132  Martin de Regt (PR 42.25) AV'5647.14minM45   12.703  4:433.5353
133  Rene van BelzenSpado47.16minM45   12.694  4:443.5352
134  Joost Boonman (PR)Yerseke47.18minM45   12.685  4:443.5251
135  Freddie Philipse (debuut) Yerseke47.47minM35   12.557  4:473.4942
136  Jan van Wingerden (PR 44.47) AV'5647.50minM55   12.544  4:473.4841
137  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica47.57minV45   12.513  4:483.48178
138  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5648.21minM45   12.410  4:503.4533
139  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle48.32minV35   12.363  4:513.43159
140  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica48.36minM55   12.346  4:523.4329
141  John van Beek (PR 47.58) Arnemuiden48.45minM35   12.308  4:533.4227
142  Huub Koster (PR)Arnemuiden48.52minM55   12.278  4:533.4125
143  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg48.54minV35   12.270  4:533.41148
144  Pamela Nieuwenhuize (PR)Yerseke48.56minVse   12.262  4:543.41147
145  Rene Goetheer (PR)Oud-Sabbinge49.06minM45   12.220  4:553.3922
146  Kees Belzen (PR)Ritthem49.14minM55   12.187  4:553.3920
147  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica49.16minV45   12.179  4:563.38137
148  Tan TijhuisVlissingen49.26minM35   12.138  4:573.3718
149  Karin van Noorden (PR 48.36) Vlissingen49.29minV35   12.125  4:573.37132
150  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke49.34minM35   12.105  4:573.3616
151  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica49.36minV45   12.097  4:583.36128
152  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5649.38minM65   12.089  4:583.3615
153  Frans Sinke (PR)Yerseke49.41minM45   12.076  4:583.3515
154  Arthur Priem (PR 46.37) Koudekerke49.44minM55   12.064  4:583.3514
155  Peter Meijaard (debuut) Kloetinge49.46minM45   12.056  4:593.3514
156  Jan NeelYerseke50.08minM45   11.968  5:013.3211
157  Marieke Nelis (PR 49.07) Wolphaartsdijk50.25minVse   11.901  5:033.31107
158  Carla Hoogerland (PR)Yerseke50.35minM45   11.862  5:043.297
159  Erik Jansen (debuut) Middelburg50.38minM35   11.850  5:043.297
160  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen50.41minV35   11.838  5:043.29100
161  Jeantien van de Dries (debuut) Ovezande50.52minVse   11.796  5:053.2895
162  Robert Jan Delzenne (debuut) Yerseke50.59minMse   11.769  5:063.274
163  Jan Jobse (PR 49.11) Serooskerke51.25minM55   11.669  5:093.242
164  Marieke Padmoes (PR 50.27) Goes51.32minV35   11.643  5:093.2380
165  Christl Rozendaal (PR 50.51) AV'5651.35minV45   11.632  5:103.2379
166  Rosette Erdtsieck (PR)Dynamica51.39minV35   11.617  5:103.2377
167  Ad van Zweden (debuut) Goes51.42minM45   11.605  5:103.221
168  Franky VandoorneKortrijk51.53minM45   11.564  5:113.211
169  Hans van Dalen (PR 48.35) Yerseke51.56minM35   11.553  5:123.211
170  Geertje Huurman (PR 49.30) AV'5652.14minV45   11.487  5:133.1965
171  Anita Veldhof (PR)Kloetinge52.54minV45   11.342  5:173.1553
172  Lisette de Jong (PR 51.29) Goes53.25minV35   11.232  5:213.1244
173  Roel Klap (PR)Westkapelle53.28minM55   11.222  5:213.12-
174  Fred Peelen-Gravenpolder53.45minM55   11.163  5:233.10-
175  Boy Saija (PR 44.25) Dynamica53.55minM45   11.128  5:243.09-
176  Jan Wiedenhoff (PR 43.17) Dynamica54.24minM65   11.029  5:263.06-
177  Wietse Haak (PR 54.15) Kortgene54.42minM55   10.969  5:283.05-
178  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica55.18minM65   10.850  5:323.01-
179  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica57.30minM65   10.435  5:452.90-
180  Leni van KlevenVlissingen58.31minV45   10.253  5:512.85-
181  Vivian Geelhoed (PR)Nieuwdorp1.00.27minVse   9.926  6:032.76-
182  Natasja NieuwenhuizenNieuwdorp1.00.28minVse   9.923  6:032.76-
183  Carlo de Ridder (PR 47.12) Arnemuiden1.02.01minMse   9.675  6:122.69-
184  Andrea Visser (debuut) Yerseke1.05.39minM35   9.139  6:342.54-
Mannen: 153 (83.15%) => M35=41 - M45=46 - M55=21 - M65=5 - Mse=40
Vrouwen: 31 (16.85%) => V35=11 - V45=9 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.194 seconden nodig om deze lijst met 184 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

1.5 km 
 001 Ridder Rens de       Dynamica         956 0:04:35   1eJ13   
 002 Verhage Joran        Dynamica         963 0:04:38   2eJ13   
 003 Leng Paavo de        Dynamica         976 0:04:40   1eJ11   
 004 Helmond Max van      Spiridon         978 0:04:44   3eJ13   
 005 Harinck Sergio       Dynamica         987 0:04:50   4eJ13   
 006 Graaf Robert de      AV'56            964 0:04:53   1eJ09   
 007 Putten Axl van       Wemelding        955 0:05:06   2eJ11   
 008 Schets Wouter        AV'56            982 0:05:10   2eJ09   
 009 Graaf Brigitte de    AV'56            967 0:05:18   1eM11   
 010 Hoogerland Umberta   Yerseke          962 0:05:27   3eJ09   
 011 Noorden Rowan van    Yerseke          990 0:05:29   1eJ07   
 012 Joziasse Jeroen      Middelburg       979 0:05:31   3eJ11   
 013 Putten Shelby van    AV'56            999 0:05:34   1eM09   
 014 Slabbekoorn Nathalie Kapelle          992 0:05:36   1eM13   
 015 Roos Jordy           Arnemuiden       986 0:05:39   4eJ11   
 016 Meeuwsen Martijn     Krabbendijke     960 0:05:41   5eJ13   
 017 Putten Axl van       Wemeldinge       998 0:05:43   5eJ11   
 018 Janson Bram          Dynamica         995 0:05:46   4eJ09   
 019 Graaf Amy de         AV'56            965 0:05:48   1eM07   
 020 Lievense Kevin       Middelburg       969 0:05:50   6eJ11   
 021 Hoogenes Peoijn      Vlissingen       975 0:05:53   5eJ09   
 022 Geldof Jasmijn       Dynamica         985 0:05:56   2eM09   
 023 Koole Owen           Kruiningen       957 0:05:58   6eJ09   
 024 Hoogenes Casper      Vlissingen       974 0:06:04   2eJ07   
 025 Haar Dana ter        Dynamica         996 0:06:10   2eM07   
 026 Zuijdweg Merel       Yerseke          971 0:06:12   2eM11   
 027 Karelse Ryan         AV'56            981 0:06:14   7eJ09   
 028 Schets Tessa         AV'56            977 0:06:17   3eM07   
 029 Lievense Carmen      Middelburg       966 0:06:20   4eM07   
 030 Meeuwsen Christian   Krabbendijke     961 0:06:39   8eJ09   
 031 Lievense Renate      Middelburg       968 0:06:42   5eM07   
 032 Wisse Thom           Dynamica         994 0:06:46   3eJ07   
 033 Karelse Yara         AV'56            980 0:06:48   6eM07   
 034 Keulen Jurjen van    Meliskerke       991 0:06:52   9eJ09   
 035 Janson Sascha        Dynamica         989 0:06:55   3eM11   
 036 Luijk Zoe van        s-Gravenpolder   984 0:07:13   7eM07   
 037 Westeinde Manon v t  Arnemuiden       959 0:07:22   3eM09   
 038 Westeinde Suze v/t   Arnemuiden       950 0:07:26   4eM09   
 039 Visser Fabienne      Yersek           953 0:07:35   5eM09   
 040 Virsen Isabelle      Yerseke          954 0:07:39   8eM07   
 041 Hoogenes Friso       Vlissingen       973 0:07:43   4eJ07   
 042 Sluijs Femke van     AV'56            993 0:07:50   9eM07   
 043 Slabbekoorn Ilse     Kapelle          970 0:08:03   6eM09   
 044 Kok Timon            Arnemuiden       983 0:08:13   5eJ07   

opmerkingen o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar aeromad@zeelandnet.nl 

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020