donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Familieloop

Vlissingen, zaterdag 22 juni 2013 - Organisatie: Dynamica
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Anthony PochetBeauraing1.10.43minMse   17.900  3:214.97786
2  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.10.44minMse   17.896  3:214.97786
3  Wouter van Caspel (PR)Oost-Souburg1.17.11minMse   16.401  3:404.56582
4  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.17.37minMse   16.309  3:414.53569
5  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.19.00minMse   16.023  3:454.45530
6  Maarten Harthoorn (PR 1.18.06) Kapelle-Biezelinge1.20.44minMse   15.679  3:504.36483
7  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Vlissingen1.20.57minMse   15.637  3:504.34477
8  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.21.14minMse   15.583  3:514.33469
9  JaapJan Ritsema (PR)Middelburg1.21.56minMse   15.450  3:534.29451
10  Hanco van Keulen (PR)Ritthem1.22.45minMse   15.297  3:554.25430
11  Jeffry de RidderDordrecht1.22.49minMse   15.285  3:564.25429
12  Kees Louws (PR)Middelburg1.22.50minMse   15.282  3:564.24428
13  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.23.13minMse   15.211  3:574.23419
14  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.23.15minMse   15.205  3:574.22418
15  Kees Joosse (PR)Middelburg1.23.27minMse   15.169  3:574.21413
16  John Slabbekoorn (PR)Kapelle-Biezelinge1.24.14minMse   15.028  4:004.17394
17  Michel Lisseveld (PR)Scherpenisse1.24.14minMse   15.028  4:004.17394
18  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.24.20minMse   15.010  4:004.17392
19  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.24.37minMse   14.960  4:014.16385
20  Rob Schaap (PR)Vlissingen1.25.08minMse   14.869  4:024.13373
21  Olof Hoogesteger (PR)Vlissingen1.25.15minMse   14.849  4:024.12370
22  Jeroen de Nood (PR)Middelburg1.25.50minMse   14.748  4:044.10356
23  Bram Verhage (PR)Aagtekerke1.26.01minMse   14.716  4:054.09352
24  Anton van Daalen (PR)Koudekerke1.26.59minMse   14.553  4:074.04331
25  JanKees Jacobse (PR)Goes1.27.06minMse   14.533  4:084.04328
26  Leo Janse (PR)Middelburg1.27.43minMse   14.431  4:094.01315
27  Marcel de Lange (PR)Middelburg1.27.48minMse   14.417  4:104.00313
28  Richard van Belzen (PR)Serooskerke1.27.57minMse   14.393  4:104.00310
29  Leonie Ton (PR 1.25.45) Zierikzee1.28.13minVse   14.349  4:113.99537
30  Pieter Poortvliet (PR)Veere1.28.39minMse   14.279  4:123.97295
31  Frank Pieterse (PR)Vlissingen1.28.55minMse   14.236  4:133.95289
32  Robbert Vriend (debuut) Middelburg1.29.07minMse   14.204  4:133.95285
33  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.29.20minMse   14.170  4:143.94281
35  Marc Blok (PR)Heinkenszand1.30.28minMse   13.992  4:173.89258
36  Corné van Belzen (PR 1.19.16) Middelburg1.30.38minMse   13.967  4:183.88255
37  John van de Vreede (PR 1.23.09) Goes1.31.16minMse   13.870  4:203.85243
38  Wim Verburg (PR)Goes1.31.24minMse   13.850  4:203.85240
39  Martine Lust (PR)Brielle1.31.35minVse   13.822  4:203.84455
40  Michel de Wee (PR 1.28.35) Yerseke1.31.35minMse   13.822  4:203.84237
41  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.31.36minMse   13.819  4:213.84237
42  Kees Zuijdweg (PR)Yerseke1.31.40minMse   13.809  4:213.84235
43  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.31.41minMse   13.807  4:213.84235
44  Gerson van MoolenbroekMiddelburg1.31.45minMse   13.797  4:213.83234
45  Piet Moes (PR)Koudekerke1.32.12minMse   13.729  4:223.81226
46  Christiaan van mourik (PR 1.27.03) Nieuw- en Sint Joosland1.32.12minMse   13.729  4:223.81226
47  Jos Janse (PR 1.32.12) Middelburg1.32.14minMse   13.724  4:223.81225
48  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.32.24minMse   13.700  4:233.81222
49  Pieter Goud (PR 1.31.04) Oostdijk1.32.34minMse   13.675  4:233.80219
50  Auke ten Bruggencate (PR)Vlissingen1.32.42minMse   13.655  4:243.79217
51  Arthur van Aartsen (PR)Middelburg1.32.57minMse   13.619  4:243.78212
52  Bart van Noorden (PR)Yerseke1.33.00minMse   13.611  4:243.78211
53  Mathieu van der WeeleHoeven1.33.07minMse   13.594  4:253.78209
54  Marcel Schroevers (debuut) Koudekerke1.33.09minMse   13.589  4:253.77209
55  Arjan Boot (PR 1.28.26) Kloetinge1.33.31minMse   13.536  4:263.76202
56  Henk-Jan Joosse (PR 1.26.27) Arnemuiden1.33.40minMse   13.514  4:263.75200
57  Ronny Dekker (PR)Meliskerke1.33.41minMse   13.512  4:263.75199
58  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.33.51minMse   13.488  4:273.75197
59  Caio de Graaf (PR)Burgh-Haamstede1.34.07minMse   13.450  4:283.74192
60  Ronald wagenaar (debuut) Schore1.34.09minMse   13.445  4:283.73192
61  Co de Feijter (PR)Zierikzee1.34.34minMse   13.386  4:293.72185
62  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.34.40minMse   13.372  4:293.71183
63  Wim Stevels (PR)Middelburg1.34.57minMse   13.332  4:303.70178
64  Walter-Niels Luitwieler (PR)Goes1.35.08minMse   13.306  4:313.70175
65  Robert-Jan Provoost (PR 1.34.23) Domburg1.35.18minMse   13.283  4:313.69173
66  David Kaljouw (PR 1.31.50) Koudekerke1.35.30minMse   13.255  4:323.68170
67  Mark Geuze (PR)Middelburg1.35.33minMse   13.248  4:323.68169
68  Rene den Hollander (PR 1.27.48) Meliskerke1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
69  Wijbrand Boonstra (PR 1.35.45) Goes1.35.48minMse   13.213  4:323.67165
70  Johan Spijk (PR)Goes1.35.51minMse   13.207  4:333.67164
71  Leo de Baan (PR)Vlissingen1.35.52minMse   13.204  4:333.67164
72  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.36.11minMse   13.161  4:343.66159
73  Jhon Stikoo?1.36.13minMse   13.156  4:343.65158
74  Jozias Marijs (PR 1.33.58) Arnemuiden1.36.14minMse   13.154  4:343.65158
75  Gerwin Zondervan (PR)Kapelle-Biezelinge1.36.15minMse   13.152  4:343.65158
76  Matthias Bassie (PR)Vlissingen1.36.18minMse   13.145  4:343.65157
77  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.36.27minMse   13.124  4:343.65155
78  Geert-Jan Jobse (PR 1.33.31) Vlissingen1.36.28minMse   13.122  4:343.65155
79  Manfred van den Broeke (PR)Middelburg1.37.01minMse   13.048  4:363.62146
80  Klaas Marteijn (PR 1.35.55) Arnemuiden1.37.01minMse   13.048  4:363.62146
81  Martin Marinissen (PR)Middelburg1.37.02minMse   13.046  4:363.62146
82  Vincent Toutenhoofd (PR 1.33.10) Westkapelle1.37.27minMse   12.990  4:373.61140
83  Jan van de Griek (PR)Oostdijk1.37.28minMse   12.988  4:373.61140
84  Dirk van Zweden (PR)Kapelle-Biezelinge1.37.32minMse   12.979  4:373.61139
85  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.37.33minMse   12.976  4:373.60139
86  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.37.37minMse   12.968  4:383.60138
87  Jonathan Boon (PR 1.31.43) Oost-Souburg1.37.38minMse   12.965  4:383.60138
88  Elmer FrisoVlissingen1.37.39minMse   12.963  4:383.60137
89  Lizo Koppejan (PR)Arnemuiden1.37.40minMse   12.961  4:383.60137
90  Johan EdwardsBreda1.37.51minMse   12.937  4:383.59134
91  Kees van den AndelMade1.37.51minMse   12.937  4:383.59134
92  Kees de Visser (PR)Aagtekerke1.38.13minMse   12.888  4:393.58129
93  Ron FredriksEck en Wiel1.38.13minMse   12.888  4:393.58129
94  Arjan Kranenburg (PR 1.28.29) Oost-Souburg1.38.15minMse   12.884  4:393.58129
95  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.38.45minMse   12.819  4:413.56122
96  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.39.19minMse   12.746  4:423.54115
97  Reinco Geschiere (PR)Serooskerke1.39.19minMse   12.746  4:423.54115
98  Pieter-Jan de Baar (PR)Wolphaartsdijk1.39.24minMse   12.735  4:433.54114
99  Fatima Goncalves (PR 1.35.41) Middelburg1.39.24minVse   12.735  4:433.54293
100  Joost Liefbroer (PR)Oost-Souburg1.39.29minMse   12.724  4:433.53113
101  Ronald Stroo (PR)Middelburg1.39.33minMse   12.716  4:433.53112
102  Bram Sturm (PR)Middelburg1.39.35minMse   12.711  4:433.53111
103  Bas Goeree (PR 1.36.02) Middelburg1.39.50minMse   12.680  4:443.52108
104  Peter de Waal (PR)Middelburg1.40.04minMse   12.650  4:453.51105
105  Marijn Grootjans (PR)Westkapelle1.40.18minMse   12.621  4:453.51102
106  Leo ZuiwegMiddelburg1.40.38minMse   12.579  4:463.4998
108  René de Jonge (PR)Arnemuiden1.40.43minMse   12.568  4:463.4997
109  Marco DielemanSommelsdijk1.41.41minMse   12.449  4:493.4686
110  Bastiaan KleibergOud-Beijerland1.41.41minMse   12.449  4:493.4686
111  Martijn SpoelstraRotterdam1.41.42minMse   12.447  4:493.4686
112  Adrie van Dalen (PR 1.40.23) Lewedorp1.41.53minMse   12.425  4:503.4584
113  Matthijs van Straten (PR)Vlissingen1.41.54minMse   12.422  4:503.4584
114  Anthony Dahlkamp (PR 1.41.51) Heinkenszand1.41.59minMse   12.412  4:503.4583
115  Van den BroekeHoek1.42.10minMse   12.390  4:513.4481
116  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.42.32minMse   12.346  4:523.4377
117  Wytze Veerman (debuut) Ovezande1.42.34minMse   12.342  4:523.4376
118  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) oost-Souburg1.42.35minMse   12.340  4:523.4376
119  Peter Groenenberg (PR)Middelburg1.42.38minMse   12.334  4:523.4376
120  Marcel Duvekot (debuut) s-Gravenpolder1.42.40minMse   12.330  4:523.4275
121  Carel van Putten (PR)Kerkwerve1.42.44minMse   12.322  4:523.4275
122  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.42.47minMse   12.316  4:523.4274
123  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.42.55minVse   12.300  4:533.42231
124  Lex Luteijn (debuut) Kapelle-Biezelinge1.43.38minMse   12.215  4:553.3965
125  Tanita van Belzen (PR)Kamperland1.43.42minVse   12.207  4:553.39219
126  Edwin Dorrepaal (PR)Schore1.43.52minMse   12.187  4:553.3963
127  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.43.53minMse   12.185  4:553.3863
128  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle1.43.57minMse   12.177  4:563.3862
129  Stefan Feleus (PR 1.36.34) Westkapelle1.43.58minMse   12.176  4:563.3862
130  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.44.13minMse   12.146  4:563.3760
131  Durby Meijboom (PR)Vlissingen1.44.19minVse   12.135  4:573.37209
132  Mike van der Vegt (debuut) Goes1.44.20minMse   12.133  4:573.3759
133  Gert-Jan Menheere (PR 1.41.41) Hulst1.44.24minMse   12.125  4:573.3758
134  Gerben HijmanRotterdam1.44.25minMse   12.123  4:573.3758
135  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht1.44.26minMse   12.121  4:573.3758
136  Peter Rentmeester (PR 1.42.59) Yerseke1.44.30minMse   12.113  4:573.3657
137  Marike Brusket (PR)Wilhelminadorp1.44.33minVse   12.108  4:573.36205
138  Bram Lampert (PR 1.43.33) Koudekerke1.44.34minMse   12.106  4:573.3657
139  Boudewijn van Ouwerkerk (PR)Wilhelminadorp1.44.37minMse   12.100  4:583.3656
140  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.44.39minMse   12.096  4:583.3656
141  Ronald Dees (PR)Vlissingen1.44.45minMse   12.084  4:583.3655
142  Chris Dek (PR 1.39.34) Kapelle-Biezelinge1.44.49minMse   12.077  4:583.3554
143  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder1.44.51minMse   12.073  4:583.3554
144  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.44.54minMse   12.067  4:583.3554
145  Johnny Kluijfhout (PR 1.44.12) Vlissingen1.44.58minMse   12.060  4:593.3553
146  Marco Meur (PR)Middelburg1.45.29minMse   12.000  5:003.3349
147  Adrie de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge1.45.32minMse   11.995  5:003.3348
148  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.45.38minMse   11.983  5:003.3347
149  Wim Bommeljé (PR)Vlissingen1.45.57minMse   11.948  5:013.3245
150  Ellen Hamelink (PR 1.42.53) Terneuzen1.46.05minVse   11.933  5:023.31182
151  Jack de Waal (PR 1.41.38) Vlissingen1.46.12minMse   11.919  5:023.3143
152  Ron Kindts (PR 1.45.40) Oost-Souburg1.46.20minMse   11.905  5:023.3142
153  Ronnie Moerdijk (PR)Arnemuiden1.46.32minMse   11.882  5:033.3040
154  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.46.37minMse   11.873  5:033.3039
155  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.46.38minMse   11.871  5:033.3039
156  Perry Harinck (debuut) Heinkenszand1.46.44minMse   11.860  5:043.2939
157  Hans MatthijssenRijsbergen1.46.51minMse   11.847  5:043.2938
158  Paul van Tuil (PR 1.44.00) Burgh-Haamstede1.46.52minMse   11.845  5:043.2938
159  Bernadette van Aken (PR)Zierikzee1.47.01minVse   11.829  5:043.29169
160  Steven StrooTilburg1.47.11minMse   11.810  5:053.2835
161  John Jansen (PR)Lewedorp1.47.23minMse   11.788  5:053.2734
162  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle1.47.28minMse   11.779  5:063.2733
163  Alex Bathoorn (debuut) Terneuzen1.47.28minMse   11.779  5:063.2733
164  Jean-Paul Chermin (PR)Vlissingen1.47.29minMse   11.777  5:063.2733
165  Mirjam Kloet (PR)Arnemuiden1.47.30minVse   11.775  5:063.27162
166  Adrie van Belzen (PR 1.44.34) Westkapelle1.47.34minMse   11.768  5:063.2733
167  Ricky Dekker (PR 1.47.24) Meliskerke1.47.41minMse   11.755  5:063.2732
168  Jacco Houmes (debuut) Westkapelle1.47.51minMse   11.737  5:073.2631
169  Marien Jansen?1.47.55minMse   11.730  5:073.2630
170  Joan van Belzen (debuut) Arnemuiden1.47.56minMse   11.728  5:073.2630
171  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.48.23minMse   11.679  5:083.2427
172  René de Pagter (debuut) Middelburg1.48.29minMse   11.669  5:093.2427
173  Mark Broekhoven (PR 1.37.41) Vogelwaarde1.48.33minMse   11.661  5:093.2426
174  Alex LakkGoes1.48.37minMse   11.654  5:093.2426
175  Martin van Ieperen (PR)Kapelle-Biezelinge1.48.37minMse   11.654  5:093.2426
176  Matthijs Jobse (debuut) Middelburg1.48.41minMse   11.647  5:093.2425
177  Leendert van de Ven (PR 1.33.38) Zoutelande1.48.42minMse   11.645  5:093.2325
178  Jeffrey van de Ven (debuut) Zoutelande1.48.43minMse   11.644  5:093.2325
179  Dennis van Maldegem (PR 1.46.04) Kapelle-Biezelinge1.49.17minMse   11.583  5:113.2222
180  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.49.22minMse   11.574  5:113.2221
181  Patrick Broekhuis (PR 1.42.51) Middelburg1.49.26minMse   11.567  5:113.2121
182  Rens Deurloo (debuut) Kloetinge1.49.30minMse   11.560  5:113.2121
183  Niels DammanBergen op Zoom1.49.32minMse   11.557  5:123.2120
184  Merijn De Roeck (debuut) Vogelwaarde1.49.34minMse   11.553  5:123.2120
185  Edwin Koster (PR)Vlissingen1.49.47minMse   11.530  5:123.2019
186  Martin de Regt (PR)Kapelle-Biezelinge1.49.47minMse   11.530  5:123.2019
187  Jan Minnaard (PR)Yerseke1.50.00minMse   11.508  5:133.2018
188  Danmar Dees (PR 1.34.40) Goes1.50.11minMse   11.489  5:133.1917
189  John van Beek (PR)Arnemuiden1.50.20minMse   11.473  5:143.1916
190  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede1.50.32minVse   11.452  5:143.18123
191  Jacob Luitwieler (debuut) Middelburg1.50.33minMse   11.450  5:143.1815
192  Erwin Houmes (PR)Vlissingen1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
193  Ferdi Francker?1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
194  Geoffrey Barbery (PR)Krabbendijke1.50.49minMse   11.423  5:153.1714
195  Martin Daalhuizen (PR)Aagtekerke1.50.51minMse   11.419  5:153.1714
196  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Breskens1.50.58minMse   11.407  5:163.1713
197  Martin Geluk (PR)Kattendijke1.51.03minMse   11.399  5:163.1713
198  Eric van der Klooster (debuut) Terhole1.51.04minMse   11.397  5:163.1713
199  Irene Koole (PR 1.43.24) Zoutelande1.51.04minVse   11.397  5:163.17117
200  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.51.08minMse   11.390  5:163.1613
201  George van Heukelom (debuut) Nieuwerkerk1.51.09minMse   11.389  5:163.1613
202  Marcel Kouijzer (debuut) Terhole1.51.09minMse   11.389  5:163.1613
203  Ko JoosseHellevoetsluis1.51.30minMse   11.353  5:173.1511
204  Sjors Joosse (PR 1.39.52) Oost-Souburg1.51.31minMse   11.351  5:173.1511
205  Nicole Konings (PR)Middelburg1.51.33minVse   11.348  5:173.15111
206  Herman van der Dries?1.51.40minMse   11.336  5:183.1510
207  Ben van Belzen (PR)Kapelle-Biezelinge1.51.50minMse   11.319  5:183.1410
208  Berny Bal (PR 1.50.09) Goes1.51.53minMse   11.314  5:183.1410
209  Hans Wijkhuijs?1.52.02minMse   11.299  5:193.149
210  Jolanda in 't Anker (PR)Koudekerke1.52.03minVse   11.297  5:193.14105
211  Ko Pleijte (PR)Kapelle-Biezelinge1.52.16minMse   11.275  5:193.138
212  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle1.52.17minMse   11.274  5:193.138
213  Stefan de Weerdt (PR 1.41.55) Goes1.52.30minMse   11.252  5:203.137
214  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke1.52.32minMse   11.249  5:203.127
215  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.52.32minVse   11.249  5:203.12100
216  Niels Kreukniet?1.52.37minMse   11.240  5:203.127
217  Richard Wiskerke (PR 1.46.16) s-Gravenpolder1.52.47minMse   11.224  5:213.127
218  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg1.53.19minVse   11.171  5:223.1092
219  Peter Brouwer (debuut) Goes1.53.19minMse   11.171  5:223.105
220  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen1.53.35minVse   11.145  5:233.1089
221  Johnny Maljaars (PR)Oostkapelle1.54.05minMse   11.096  5:243.083
222  Angela Goedman (PR 1.54.08) Zoutelande1.54.10minVse   11.088  5:253.0883
223  Niels Westmaas (PR 1.52.44) s-Heer Hendrikskinderen1.54.19minMse   11.073  5:253.083
224  Jeroen hage (PR 1.39.32) Middelburg1.54.36minMse   11.046  5:263.072
225  Kees Pouwelse (PR)Westkapelle1.54.43minMse   11.035  5:263.072
226  Marcel Besuijen (PR)Middelburg1.54.53minMse   11.019  5:273.062
227  Johan Quist (PR 1.53.56) Middelburg1.54.54minMse   11.017  5:273.062
228  Maureen den Hamer (PR)Biervliet1.55.08minVse   10.995  5:273.0574
229  Peter Bus (debuut) Vlissingen1.55.30minMse   10.960  5:283.041
230  Hans Josiasse (PR)Middelburg1.55.45minMse   10.936  5:293.041
231  Janneke Kooman (PR)Kapelle-Biezelinge1.55.54minVse   10.922  5:303.0367
232  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.56.02minMse   10.909  5:303.03-
233  Tea Tazelaar (PR)Middelburg1.56.04minVse   10.906  5:303.0366
234  Alex Verschuur (PR)Zoutelande1.56.10minMse   10.897  5:303.03-
235  Jordy van heese (PR 1.56.04) Vlissingen1.56.23minMse   10.877  5:313.02-
236  Robin Struik (PR 1.56.02) Vlissingen1.56.25minMse   10.873  5:313.02-
237  Dennis Jobse (PR 1.56.03) Vlissingen1.56.25minMse   10.873  5:313.02-
238  Folkert Kasemier (PR 1.53.04) Zierikzee1.56.27minMse   10.870  5:313.02-
239  Bart de Looff (PR)Serooskerke1.56.51minMse   10.833  5:323.01-
240  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.56.56minMse   10.825  5:333.01-
241  Jan Folkersma (PR)Axel1.57.00minMse   10.819  5:333.01-
242  Robert van Moolenbroek (PR 1.55.53) Middelburg1.57.11minMse   10.802  5:333.00-
243  Johan van Moolenbroek (PR)Middelburg1.57.13minMse   10.799  5:333.00-
244  Leonard van Moolenbroek (PR 1.51.02) Middelburg1.57.17minMse   10.793  5:343.00-
245  Laura Louws (PR)Zoutelande1.57.22minVse   10.785  5:343.0055
246  Corine Janse (PR)Goes1.57.22minVse   10.785  5:343.0055
247  Robert van Schaik (debuut) Goes1.57.25minMse   10.781  5:342.99-
248  Monique Kochanowski (PR)Middelburg1.58.01minVse   10.726  5:362.9850
249  Frans Sinke (PR 1.55.02) Yerseke1.58.05minMse   10.720  5:362.98-
250  Seppe Lambert (debuut) Hulst1.58.16minMse   10.703  5:362.97-
251  Nelly de Bruin (PR)Vlissingen1.58.25minVse   10.690  5:372.9747
252  Harry Kwakkelaar (PR 1.57.13) Vlissingen1.58.30minMse   10.682  5:372.97-
253  Andreas van Straten (PR)Domburg1.58.36minMse   10.673  5:372.96-
254  Jessica Nagel (PR)Middelburg1.58.37minVse   10.672  5:372.9645
255  Andre de Visser (PR 1.56.36) Krabbendijke1.59.02minMse   10.634  5:392.95-
256  Jaap de Ridder (PR 1.58.31) Arnemuiden1.59.22minMse   10.605  5:392.95-
257  Peter Sanderse (PR 1.54.32) Serooskerke1.59.24minMse   10.602  5:402.94-
258  Patric Meedendorp?1.59.27minMse   10.597  5:402.94-
259  Boudewijn van Belzen (PR)Arnemuiden1.59.32minMse   10.590  5:402.94-
260  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande1.59.47minMse   10.568  5:412.94-
261  Hans van de Rafelaar (PR 1.37.19) Vlissingen1.59.54minMse   10.558  5:412.93-
262  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.00.35minMse   10.498  5:432.92-
263  Gert-Jan van der ReijdenZwijndrecht2.00.42minMse   10.488  5:432.91-
264  Sharad van Roggen (PR 1.25.26) ?2.00.59minMse   10.463  5:442.91-
265  Phuong Banh (PR)Oost-Souburg2.01.05minMse   10.454  5:442.90-
266  Mireille Huiszoon-la Gran (PR)Arnemuiden2.01.21minVse   10.431  5:452.9027
267  Loek Kwakkelaar (PR)Vlissingen2.01.24minMse   10.427  5:452.90-
268  Marijn van MoolenbroekGouda2.01.27minMse   10.423  5:452.90-
269  Geerten van Moolenbroek (PR 1.59.17) Middelburg2.01.29minMse   10.420  5:452.89-
270  Paul Streng (debuut) Middelburg2.01.29minMse   10.420  5:452.89-
271  Paulien de Klerk (PR)Nieuw- en Sint Joosland2.01.34minVse   10.413  5:462.8926
272  Leonie Beijer (debuut) Middelburg2.01.50minVse   10.390  5:462.8925
273  Alexandra van Keulen?2.02.00minVse   10.376  5:472.8824
274  Erik Spil (PR)Middelburg2.02.15minMse   10.355  5:482.88-
275  Patrick Willemsen (debuut) Hulst2.02.16minMse   10.353  5:482.88-
276  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen2.02.26minMse   10.339  5:482.87-
277  Ellen Bult-Sanderse (debuut) Terneuzen2.02.27minVse   10.338  5:482.8722
278  Jolanda Verhage (PR 2.00.43) Terneuzen2.02.27minVse   10.338  5:482.8722
279  Dula van Laere?2.02.32minVse   10.331  5:482.8721
280  Ron Phil (debuut) Oost-Souburg2.02.51minMse   10.304  5:492.86-
281  Roel Klpa?2.02.56minMse   10.297  5:502.86-
282  Rob Verdam (PR)Vlissingen2.03.52minMse   10.219  5:522.84-
283  André Luteijn (PR 2.03.03) Kapelle-Biezelinge2.03.55minMse   10.215  5:522.84-
284  Henk de Kunder?2.04.35minMse   10.161  5:542.82-
285  Bastiaan de Koeijer (PR)Wolphaartsdijk2.04.49minMse   10.142  5:552.82-
286  Debby Elstgeest (PR 1.56.41) s-Heerenhoek2.05.33minVse   10.082  5:572.809
287  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.06.10minVse   10.033  5:592.797
288  Gertjan Twigt (PR 1.50.21) Kapelle-Biezelinge2.06.38minMse   9.996  6:002.78-
289  Gertjan Westdorp (PR 1.52.15) Krabbendijke2.06.39minMse   9.995  6:002.78-
290  Everdien Vermeulen (PR 2.03.35) Kloetinge2.07.19minVse   9.943  6:022.764
291  Marloes de Haze (debuut) Goes2.10.01minVse   9.736  6:102.70-
292  Esmeralda Akdag (PR)Middelburg2.10.22minVse   9.710  6:112.70-
293  Hayati AkdagMiddelburg2.10.23minMse   9.709  6:112.70-
294  Peter van der Maale (PR)Koudekerke2.12.26minMse   9.558  6:172.66-
295  Jaime Meeuwissen (PR)Middelburg2.13.07minMse   9.509  6:192.64-
296  Gilles de Witte (PR)Heinkenszand2.14.16minMse   9.428  6:222.62-
297  Michiel Schoenmakers (debuut) Nieuw- en Sint Joosland2.18.58minMse   9.109  6:352.53-
298  Trudi Belt (PR)Vlissingen2.19.34minVse   9.070  6:372.52-
299  Marleen de Ruiter (debuut) Vlissingen2.20.57minVse   8.981  6:412.49-
300  Cor Toering (PR)Wemeldinge2.21.59minMse   8.915  6:442.48-
301  Peter van den Broeke (PR)Middelburg2.27.57minMse   8.556  7:012.38-
302  Christel Hemelsoet (debuut) Oostkapelle2.32.02minVse   8.326  7:122.31-
Mannen: 259 (86.33%) => Mse=259
Vrouwen: 41 (13.67%) => Vse=41

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2016Patrick de Vos36:52Remy Vasseur37:08Tim van den Broeke37:43Yvonne Moerland41:24373

halve marathon

2015Crum van der Linden1:19:37Joeri Versluis1:19:43Alwin Vermeulen1:21:30Yvonne moerland1:33:04261
2014Anthony Pochet1:10:51Erwin van den Broeke1:17:58Maarten Harthoorn1:18:06Anjolie Engels1:23:30278
2013Anthony Pochet1:10:43Erwin Harmes1:10:44Wouter van Caspel1:17:11Leonie Ton1:28:13302
2012Niels Strik1:07:20Anthony Pochet1:07:27Tjitte van den Buys1:19:54Henny Strating1:41:18287
9.86 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jorim Scheeles-Gravenpolder33.49minMse   17.494  3:264.86-
2  Ruud HoosemansVlissingen35.45minMse   16.548  3:384.60+1:56
3  Jethro ten BruggencateVlissingen35.46minMse   16.541  3:384.59+1:57
4  Erik de Witte?36.34minMse   16.179  3:434.49+2:45
5  Aart JoziasseMiddelburg37.31minMse   15.769  3:484.38+3:42
6  Bart de VisserSerooskerke37.41minMse   15.699  3:494.36+3:52
7  Rian van den BroekeVlissingen37.57minMse   15.589  3:514.33+4:08
8  Henk van der Bal?38.28minMse   15.380  3:544.27+4:39
9  Sven VermeulenVlissingen38.29minMse   15.373  3:544.27+4:40
10  Ivar van den BosKoudekerke38.33minMse   15.346  3:554.26+4:44
11  Jan-Willem RoelseMiddelburg38.48minMse   15.247  3:564.24+4:59
12  Martin PruijsersMiddelburg38.57minMse   15.189  3:574.22+5:08
13  Salim AchouiGoes39.07minMse   15.124  3:584.20+5:18
14  Pieter WisseBiggekerke39.09minMse   15.111  3:584.20+5:20
15  John NieuwenhuizeYerseke39.30minMse   14.977  4:004.16+5:41
16  Pieter WisseBiggekerke39.33minMse   14.958  4:014.16+5:44
17  Remi van den BroekeVlissingen39.36minMse   14.939  4:014.15+5:47
18  Monique VerschuureYerseke40.10minVse   14.729  4:044.09+6:21
19  Jos MeeuwseArnemuiden40.25minMse   14.638  4:064.07+6:36
20  Ivo van den BroekeVlissingen40.26minMse   14.631  4:064.06+6:37
21  Carolien van de KreekeSerooskerke40.59minVse   14.435  4:094.01+7:10
22  Jos MelseVlissingen41.32minMse   14.244  4:133.96+7:43
23  Rinus van de WoestijneMiddelburg41.32minMse   14.244  4:133.96+7:43
24  Maurice SteketeeMiddelburg41.39minMse   14.204  4:133.95+7:50
25  Jurjen SwiersVlissingen41.45minMse   14.170  4:143.94+7:56
26  Remie OpeneerGoes42.06minMse   14.052  4:163.90+8:17
27  Arnoud StokVlissingen42.15minMse   14.002  4:173.89+8:26
28  Eva BoonmanMiddelburg42.22minVse   13.964  4:183.88+8:33
29  John OverweelMiddelburg42.30minMse   13.920  4:193.87+8:41
30  Wim van de PlasseYerseke42.47minMse   13.828  4:203.84+8:58
31  Bob van GentHeinkenszand42.49minMse   13.817  4:213.84+9:00
32  Marco van 't WesteindeArnemuiden42.50minMse   13.812  4:213.84+9:01
33  Sicco JongemaMiddelburg43.10minMse   13.705  4:233.81+9:21
34  Enrico KraakGoes43.17minMse   13.668  4:233.80+9:28
35  Joost Harmsens-Heer Hendrikskinderen43.17minMse   13.668  4:233.80+9:28
36  PietJan ReijnierseKoudekerke43.45minMse   13.522  4:263.76+9:56
37  Dennis de NooijerVlissingen43.48minMse   13.507  4:273.75+9:59
38  Joost PolderdijkGoes43.51minMse   13.491  4:273.75+10:02
39  Hubert van SabbenLewedorp44.01minMse   13.440  4:283.73+10:12
40  Mohamed ZombraVlissingen44.02minMse   13.435  4:283.73+10:13
41  Kees van HaverenVlissingen44.10minMse   13.395  4:293.72+10:21
42  Frans KolijnOost-Souburg44.11minMse   13.390  4:293.72+10:22
43  Jeroen GillissenVlissingen44.18minMse   13.354  4:303.71+10:29
44  Jack SmitsOost-Souburg44.28minMse   13.304  4:313.70+10:39
45  Johan de VliegerVlissingen44.29minMse   13.299  4:313.69+10:40
46  Arno WillemseZoutelande44.29minMse   13.299  4:313.69+10:40
47  Jolanta StepkowskaOost-Souburg44.31minVse   13.289  4:313.69+10:42
48  Jacky LuitwielerVlissingen44.31minMse   13.289  4:313.69+10:42
49  Nicky JansenTerneuzen44.41minMse   13.240  4:323.68+10:52
50  Ron VerkerkVlissingen44.47minMse   13.210  4:333.67+10:58
51  Marco SchurinkVlissingen44.49minMse   13.200  4:333.67+11:00
52  Thomas ArendtsVlissingen44.51minMse   13.191  4:333.66+11:02
53  Marco MoerlandArnemuiden44.53minMse   13.181  4:333.66+11:04
54  Daisy VerkerkVlissingen45.01minVse   13.142  4:343.65+11:12
55  Daaf Dokman?45.06minMse   13.118  4:343.64+11:17
56  Johan DekkerMiddelburg45.12minMse   13.088  4:353.64+11:23
57  Denise van WeeldenGoes45.17minVse   13.064  4:363.63+11:28
58  Michiel Bouman?45.21minMse   13.045  4:363.62+11:32
59  Richard HollebrandsVlissingen45.34minMse   12.983  4:373.61+11:45
60  Daan DagevosRotterdam45.35minMse   12.978  4:373.61+11:46
61  Fred de BruijneVlissingen45.36minMse   12.974  4:373.60+11:47
62  Max DagevosMiddelburg45.38minMse   12.964  4:383.60+11:49
63  Willem de Witte?45.39minMse   12.959  4:383.60+11:50
64  Stefan van den DriesHeinkenszand45.40minMse   12.955  4:383.60+11:51
65  René FlorussenTerneuzen45.42minMse   12.945  4:383.60+11:53
66  Sander de LangeMiddelburg45.44minMse   12.936  4:383.59+11:55
67  Gertrud van NoordenGoes45.44minVse   12.936  4:383.59+11:55
68  Sander VriezekolkVlissingen45.50minMse   12.908  4:393.59+12:01
69  Bianca van AartsenMiddelburg45.58minVse   12.870  4:403.58+12:09
70  Lennart de KamArnemuiden45.59minMse   12.866  4:403.57+12:10
71  Adrie FlipseWestkapelle46.04minMse   12.842  4:403.57+12:15
72  Jan de Jager?46.06minMse   12.833  4:413.56+12:17
73  Frans van der LindenVlissingen46.13minMse   12.801  4:413.56+12:24
74  Roy WattelSerooskerke46.15minMse   12.791  4:413.55+12:26
75  Youri WamsNieuw- en Sint Joosland46.16minMse   12.787  4:423.55+12:27
76  Joost Janse?46.18minMse   12.778  4:423.55+12:29
77  Willem-Jan Mantens-Gravenpolder46.19minMse   12.773  4:423.55+12:30
78  Jacob Wilskerke?46.24minMse   12.750  4:423.54+12:35
79  katja Botman?46.32minVse   12.713  4:433.53+12:43
80  Mitchell MinnaardYerseke46.33minMse   12.709  4:433.53+12:44
81  Peter SchurinkVlissingen46.35minMse   12.700  4:433.53+12:46
82  Kristan de MeulmeesterArnemuiden46.35minMse   12.700  4:433.53+12:46
83  Arjan KooleArnemuiden46.38minMse   12.686  4:443.52+12:49
84  Marcel Grozema?46.45minMse   12.655  4:443.52+12:56
85  Elbert SimonseAagtekerke46.47minMse   12.646  4:453.51+12:58
86  Walter PlessiusKattendijke46.49minMse   12.637  4:453.51+13:00
87  Michel de BlaeijTerneuzen46.50minMse   12.632  4:453.51+13:01
88  Aart van LuijkVlissingen46.58minMse   12.596  4:463.50+13:09
89  Lionel SooijsOost-Souburg47.06minMse   12.561  4:473.49+13:17
90  Robert KloekMiddelburg47.06minMse   12.561  4:473.49+13:17
91  Harriette HoumesMiddelburg47.21minVse   12.494  4:483.47+13:32
92  Richard BrouwerOost-Souburg47.23minMse   12.485  4:483.47+13:34
93  Nicolaas MoesOost-Souburg47.23minMse   12.485  4:483.47+13:34
94  Caroline VeringaMiddelburg47.30minVse   12.455  4:493.46+13:41
95  Maarten PeeneVlissingen47.30minMse   12.455  4:493.46+13:41
96  Raymond ArratoonVlissingen47.32minMse   12.446  4:493.46+13:43
97  Kevin SavonijeGoes47.32minMse   12.446  4:493.46+13:43
98  Andy Tazelaar?47.43minMse   12.398  4:503.44+13:54
99  Chris van der PoelYerseke47.43minMse   12.398  4:503.44+13:54
100  Andre MeijersHoedekenskerke47.45minMse   12.390  4:513.44+13:56
101  Marcel van der HartMiddelburg47.46minMse   12.385  4:513.44+13:57
102  Marian van DijkMiddelburg47.47minVse   12.381  4:513.44+13:58
103  Amanda van de KetterijArnemuiden47.48minVse   12.377  4:513.44+13:59
104  Marlou EckhardtKruiningen47.55minVse   12.346  4:523.43+14:06
105  Bastian BoogaardBreda47.56minMse   12.342  4:523.43+14:07
106  Richard HelbersVlissingen47.57minMse   12.338  4:523.43+14:08
107  Anders OomsNisse48.01minMse   12.321  4:523.42+14:12
108  Casper BaasGoes48.04minM45   12.308  4:523.42+14:15
109  Wendy TheuneVlissingen48.11minVse   12.278  4:533.41+14:22
110  Niels van VlietVlissingen48.17minMse   12.253  4:543.40+14:28
111  Rob EppingsMiddelburg48.19minMse   12.244  4:543.40+14:30
112  Maurice EppingsMiddelburg48.19minMse   12.244  4:543.40+14:30
113  Luc MinderhoudSint-Oedenrode48.19minMse   12.244  4:543.40+14:30
114  Rolf BrouwerVlissingen48.19minMse   12.244  4:543.40+14:30
115  Jannie de Vries?48.23minVse   12.227  4:543.40+14:34
116  Bill StegersVlissingen48.23minMse   12.227  4:543.40+14:34
117  Nine PostmaMiddelburg48.24minVse   12.223  4:553.40+14:35
118  Bouwe PostmaMiddelburg48.27minMse   12.211  4:553.39+14:38
119  Chiel van den DorpelYerseke48.32minMse   12.190  4:553.39+14:43
120  Wim FockeMiddelburg48.32minMse   12.190  4:553.39+14:43
121  Leo riemens?48.33minMse   12.185  4:553.38+14:44
122  Jack PerdonVlissingen48.37minMse   12.169  4:563.38+14:48
123  Lex van ZuilenVlissingen48.45minMse   12.135  4:573.37+14:56
124  Kees Willemsen?48.47minMse   12.127  4:573.37+14:58
125  Levy van den BoomgaardMiddelburg48.48minMse   12.123  4:573.37+14:59
126  Frank de witte?48.50minMse   12.115  4:573.37+15:01
127  Arwin SchotZierikzee48.55minMse   12.094  4:583.36+15:06
128  Jessica Hills-Heer Hendrikskinderen49.07minVse   12.045  4:593.35+15:18
129  Lorenz VaderVlissingen49.13minMse   12.020  4:593.34+15:24
130  Bennie DaniëlseMiddelburg49.19minMse   11.996  5:003.33+15:30
131  Joost Hirdis?49.20minMse   11.992  5:003.33+15:31
132  Bennie Zalm?49.20minMse   11.992  5:003.33+15:31
133  Helmi WattelSerooskerke49.20minVse   11.992  5:003.33+15:31
134  Marco van Duivenbode?49.22minMse   11.984  5:003.33+15:33
135  Marieke NelisWolphaartsdijk49.22minVse   11.984  5:003.33+15:33
136  Tonny de RuijterVlissingen49.25minMse   11.972  5:013.33+15:36
137  Koos BieringsVlissingen49.25minMse   11.972  5:013.33+15:36
138  Leander Jante?49.26minMse   11.968  5:013.32+15:37
139  Miriam van Damme?49.38minVse   11.919  5:023.31+15:49
140  Bennie de JongeKapelle-Biezelinge49.42minMse   11.903  5:023.31+15:53
141  Kees van BelzenRitthem49.44minMse   11.895  5:033.30+15:55
142  Martijn Fraus?49.45minMse   11.891  5:033.30+15:56
143  Francoise KooleVlissingen49.54minVse   11.856  5:043.29+16:05
144  Léanne de VosArnemuiden49.55minVse   11.852  5:043.29+16:06
145  Bennie van Belzen?50.02minMse   11.824  5:043.28+16:13
146  Henk Willemsen?50.02minMse   11.824  5:043.28+16:13
147  Henk SandeeKamperland50.04minMse   11.816  5:053.28+16:15
148  Lex VermazenOostburg50.10minMse   11.793  5:053.28+16:21
149  Jan-Wilem HuiszoonArnemuiden50.13minMse   11.781  5:063.27+16:24
150  Peter van HouteWaarde50.13minMse   11.781  5:063.27+16:24
151  Peter VerlaanWolphaartsdijk50.13minMse   11.781  5:063.27+16:24
152  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland50.13minVse   11.781  5:063.27+16:24
153  Wilma SalmYerseke50.14minVse   11.777  5:063.27+16:25
154  Sergé van der PolVlissingen50.14minMse   11.777  5:063.27+16:25
155  Vincent MulderKoudekerke50.22minMse   11.746  5:063.26+16:33
156  John van NunenMiddelburg50.22minMse   11.746  5:063.26+16:33
157  Johan van GelderMiddelburg50.23minMse   11.742  5:073.26+16:34
158  Chayenne WiskerkeKruiningen50.24minVse   11.738  5:073.26+16:35
159  Xander Slecht?50.26minMse   11.730  5:073.26+16:37
160  Donnie MulderVlissingen50.28minMse   11.723  5:073.26+16:39
161  Jacqueline BaasOost-Souburg50.29minVse   11.719  5:073.26+16:40
162  Piet van VaardegemWestkapelle50.41minMse   11.672  5:083.24+16:52
163  Kim van VaardegemMiddelburg50.42minVse   11.669  5:093.24+16:53
164  Remco van de WaartBergen op Zoom50.47minMse   11.649  5:093.24+16:58
165  Jacky JanseVlissingen50.48minMse   11.646  5:093.23+16:59
166  Bram BrasserVlissingen50.50minMse   11.638  5:093.23+17:01
167  Patrick van HofwegenVlissingen50.51minMse   11.634  5:093.23+17:02
168  Niek SpiljardMiddelburg50.53minMse   11.627  5:103.23+17:04
169  Willem HuiszoonMiddelburg50.59minMse   11.604  5:103.22+17:10
170  Stephan FarnouxVlissingen51.03minMse   11.589  5:113.22+17:14
171  Mitchell Broers?51.04minMse   11.585  5:113.22+17:15
172  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke51.06minMse   11.577  5:113.22+17:17
173  Muriel JongepierWestkapelle51.09minMse   11.566  5:113.21+17:20
174  Robert EerlandOost-Souburg51.12minMse   11.555  5:123.21+17:23
175  Richard GorisKoudekerke51.13minMse   11.551  5:123.21+17:24
176  Kees van der HeijdenVlissingen51.14minMse   11.547  5:123.21+17:25
177  Michel van der HulstTerneuzen51.17minMse   11.536  5:123.20+17:28
178  Jack van AspertMiddelburg51.21minMse   11.521  5:123.20+17:32
179  Melanie BosMiddelburg51.23minVse   11.513  5:133.20+17:34
180  Kenneth van BelzenVlissingen51.25minMse   11.506  5:133.20+17:36
181  Gerard RommersVlissingen51.26minMse   11.502  5:133.20+17:37
182  Erik ReijnhoutVlissingen51.35minMse   11.469  5:143.19+17:46
183  Coby CoppoolseGrijpskerke51.39minVse   11.454  5:143.18+17:50
184  Adrie de KamArnemuiden51.40minMse   11.450  5:143.18+17:51
185  Rianne KokWemeldinge51.40minVse   11.450  5:143.18+17:51
186  Franny van IerselGoes51.45minVse   11.432  5:153.18+17:56
187  Peter OstRitthem51.47minMse   11.425  5:153.17+17:58
188  Pauline StelwagenVlissingen51.52minVse   11.406  5:163.17+18:03
189  Cees JoosseArnemuiden51.53minMse   11.403  5:163.17+18:04
190  Ernst-Dick MeyjesVlissingen51.54minMse   11.399  5:163.17+18:05
191  Myrthe GeldofMiddelburg51.57minVse   11.388  5:163.16+18:08
192  Rob GeldofMiddelburg51.58minMse   11.384  5:163.16+18:09
193  Stephanie VermeulenVlissingen51.58minVse   11.384  5:163.16+18:09
194  Evelien Capellos-Heerenhoek51.59minVse   11.381  5:163.16+18:10
195  Ron van GiesenMiddelburg52.06minMse   11.355  5:173.15+18:17
196  Leo van DrielVlissingen52.08minMse   11.348  5:173.15+18:19
197  Hans Wisse?52.10minMse   11.341  5:173.15+18:21
198  Peter GerritseVlissingen52.10minMse   11.341  5:173.15+18:21
199  Raymon OosterveenVlissingen52.13minMse   11.330  5:183.15+18:24
200  Willem AdriaansensGrijpskerke52.19minMse   11.308  5:183.14+18:30
201  Sylvia BosgaVlissingen52.21minVse   11.301  5:193.14+18:32
202  Jaap van der EndtVlissingen52.27minMse   11.279  5:193.13+18:38
203  Richard van den BoomgaardMiddelburg52.28minMse   11.276  5:193.13+18:39
204  Jeantien van de DriesOvezande52.29minVse   11.272  5:193.13+18:40
205  Sebastiaan Schipper?52.35minMse   11.251  5:203.13+18:46
206  Marije de PotterMiddelburg52.36minVse   11.247  5:203.12+18:47
207  Martine Westmaass-Heer Hendrikskinderen52.41minVse   11.229  5:213.12+18:52
208  Hans van DalenYerseke52.43minMse   11.222  5:213.12+18:54
209  Anniek de RijckSint Jansteen52.44minVse   11.219  5:213.12+18:55
210  Cornelleke BlokMiddelburg52.45minVse   11.215  5:213.12+18:56
211  Alexander GlansbeekTerneuzen52.57minMse   11.173  5:223.10+19:08
212  Daphne van GiesenGoes52.58minVse   11.169  5:223.10+19:09
213  Max JonkersEerbeek53.06minMse   11.141  5:233.09+19:17
214  Willeke de MeulmeesterLeiden53.10minVse   11.127  5:243.09+19:21
215  Corne HaverhalsHeinkenszand53.12minMse   11.120  5:243.09+19:23
216  Tonnie van der MaaleOost-Souburg53.14minMse   11.113  5:243.09+19:25
217  Mirjam SturmMiddelburg53.19minVse   11.096  5:243.08+19:30
218  Ferry Tadema?53.19minMse   11.096  5:243.08+19:30
219  Lukas MinderhoudMiddelburg53.25minMse   11.075  5:253.08+19:36
220  Erik HofmeesterOostburg53.38minMse   11.030  5:263.06+19:49
221  Rob van der ZwaagOostkapelle53.39minMse   11.027  5:263.06+19:50
222  Bert van der LindenOost-Souburg53.41minMse   11.020  5:273.06+19:52
223  Fred Peelens-Gravenpolder53.43minMse   11.013  5:273.06+19:54
224  Arno PoleijKruiningen53.45minMse   11.007  5:273.06+19:56
225  Merel HogewegGoes53.52minVse   10.983  5:283.05+20:03
226  Niek TramperMiddelburg53.53minMse   10.979  5:283.05+20:04
227  Jan KamerlingVeere53.55minMse   10.972  5:283.05+20:06
228  Eric ZerbibMiddelburg54.00minMse   10.956  5:293.04+20:11
229  Anja van LeerdamArnemuiden54.04minVse   10.942  5:293.04+20:15
230  Jos OveresCastricum54.27minMse   10.865  5:313.02+20:38
231  Evert van den HummelKoudekerke54.28minMse   10.862  5:313.02+20:39
232  Ina WillemseZoutelande54.34minMse   10.842  5:323.01+20:45
233  Jean-Paul VereeckeVlissingen54.38minMse   10.829  5:323.01+20:49
234  Nancy HajosMiddelburg54.38minVse   10.829  5:323.01+20:49
235  Peter-Paul LobbezooMiddelburg54.40minMse   10.822  5:333.01+20:51
236  Olaf Bruun?54.42minMse   10.815  5:333.00+20:53
237  Arian de VisserMiddelburg54.49minMse   10.792  5:343.00+21:00
238  Martijn de visserArnemuiden54.50minMse   10.789  5:343.00+21:01
239  Joyce PalmVlissingen55.00minVse   10.756  5:352.99+21:11
240  Taco JoosseVlissingen55.01minMse   10.753  5:352.99+21:12
241  Andries den HollanderHansweert55.01minMse   10.753  5:352.99+21:12
242  Elly van der Broeke?55.04minVse   10.743  5:352.98+21:15
243  Marie-louise van MierloVlissingen55.06minVse   10.737  5:352.98+21:17
244  Ellen StegemanVlissingen55.07minVse   10.734  5:352.98+21:18
245  Kim Hoogestege?55.11minVse   10.721  5:362.98+21:22
246  Rinus vermueLewedorp55.12minMse   10.717  5:362.98+21:23
247  Marjolein BouwenseMiddelburg55.12minVse   10.717  5:362.98+21:23
248  Karin van EenennaamMiddelburg55.12minVse   10.717  5:362.98+21:23
250  Erik FrederiksOost-Souburg55.13minMse   10.714  5:362.98+21:24
251  Jolanda KolijnOost-Souburg55.14minVse   10.711  5:362.98+21:25
252  A van der Velde?55.14minMse   10.711  5:362.98+21:25
253  Ronald van OverbeekeVlissingen55.15minMse   10.708  5:362.97+21:26
254  Daniëlle van den HeuvelTerneuzen55.15minVse   10.708  5:362.97+21:26
255  Petra StrooMiddelburg55.16minVse   10.704  5:362.97+21:27
256  Andre WoutersOost-Souburg55.17minMse   10.701  5:362.97+21:28
257  Willem KreemersGoes55.18minMse   10.698  5:372.97+21:29
258  Erna de LandmeterOost-Souburg55.18minVse   10.698  5:372.97+21:29
259  Jacqueline WillemsenMiddelburg55.21minVse   10.688  5:372.97+21:32
260  Karin de Beule?55.25minVse   10.675  5:372.97+21:36
261  Buddy van GorkomVlissingen55.26minMse   10.672  5:372.96+21:37
262  Leo GroenewegOud-Beijerland55.28minMse   10.666  5:382.96+21:39
263  Anke FranseVlissingen55.28minV55   10.666  5:382.96+21:39
264  Harry AndersArnemuiden55.29minMse   10.663  5:382.96+21:40
265  Kees TraasKapelle-Biezelinge55.31minMse   10.656  5:382.96+21:42
266  Elise FanchampsWestkapelle55.36minVse   10.640  5:382.96+21:47
268  Marion VisserGoes55.39minVse   10.631  5:392.95+21:50
269  Peet van de WegeVlissingen55.43minMse   10.618  5:392.95+21:54
270  Richard van de WegeVlissingen55.43minMse   10.618  5:392.95+21:54
271  Davey van de WegeVlissingen55.45minMse   10.612  5:392.95+21:56
272  Wendy VermeulenKwadendamme55.47minVse   10.605  5:392.95+21:58
273  John HendrikseVlissingen55.47minMse   10.605  5:392.95+21:58
274  Marja KoudijzerOost-Souburg55.48minVse   10.602  5:402.95+21:59
275  Daniella EversMiddelburg55.48minVse   10.602  5:402.95+21:59
276  Natasja Koster?55.49minVse   10.599  5:402.94+22:00
277  Monique van de KetterijVlissingen55.49minVse   10.599  5:402.94+22:00
278  Nicole ReichpietschMiddelburg55.50minVse   10.596  5:402.94+22:01
279  Monique RijkseMiddelburg55.50minVse   10.596  5:402.94+22:01
280  Jos De MeulmeesterKapelle-Biezelinge55.52minMse   10.589  5:402.94+22:03
281  Kees van der SarMiddelburg55.59minMse   10.567  5:412.94+22:10
282  Wim ZuijddijkKruiningen56.11minMse   10.530  5:422.92+22:22
283  Claudia VerhorstMiddelburg56.14minVse   10.520  5:422.92+22:25
284  Hugo HuibregtseOosterhout56.17minMse   10.511  5:422.92+22:28
285  Edgar Augeliui?56.17minMse   10.511  5:422.92+22:28
287  Nadine JakobsenMiddelburg56.36minVse   10.452  5:442.90+22:47
288  Mathilde de Waal?56.39minVse   10.443  5:452.90+22:50
289  Hans KosterVlissingen56.40minMse   10.440  5:452.90+22:51
290  Martine OstRitthem56.41minVse   10.437  5:452.90+22:52
291  Carolien van der HoevenKoudekerke56.41minVse   10.437  5:452.90+22:52
292  Jan SiereveldMiddelburg56.41minMse   10.437  5:452.90+22:52
295  Karien de MeijOvezande56.57minVse   10.388  5:472.89+23:08
296  Linda de BoerGoes56.58minVse   10.385  5:472.88+23:09
297  Monique van OverbeekeGoes57.00minVse   10.379  5:472.88+23:11
298  Alex de BruijneVlissingen57.04minMse   10.367  5:472.88+23:15
300  Eva huibregtseMiddelburg57.14minVse   10.337  5:482.87+23:25
301  Agaath Snoeps-Heer Arendskerke57.15minVse   10.334  5:482.87+23:26
302  Annemarie Kooman?57.15minVse   10.334  5:482.87+23:26
303  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge57.15minVse   10.334  5:482.87+23:26
304  Annet van HalMiddelburg57.15minVse   10.334  5:482.87+23:26
305  Lenny Caljouw-WoutsVlissingen57.26minVse   10.301  5:492.86+23:37
306  René HoebekeNieuw- en Sint Joosland57.27minMse   10.298  5:502.86+23:38
307  Maryska NastalyVlissingen57.31minVse   10.286  5:502.86+23:42
308  Anneke DellebekeOost-Souburg57.37minVse   10.268  5:512.85+23:48
309  Judith HoumesWestkapelle57.41minVse   10.256  5:512.85+23:52
310  Annechien Muurborg?57.50minVse   10.229  5:522.84+24:01
312  Bartel MeijersDelft58.05minMse   10.185  5:532.83+24:16
313  Bastiaan RemkesGoes58.05minMse   10.185  5:532.83+24:16
314  Peter Meijers?58.08minMse   10.177  5:542.83+24:19
315  Saskia KuiperMiddelburg58.09minVse   10.174  5:542.83+24:20
316  Bas DirvenBavel58.11minMse   10.168  5:542.82+24:22
317  Jan JanseEtten-Leur58.14minMse   10.159  5:542.82+24:25
318  Sylvia DuinhouwerKapelle-Biezelinge58.18minVse   10.148  5:552.82+24:29
319  Pien Westmaass-Heer Hendrikskinderen58.18minVse   10.148  5:552.82+24:29
320  Wim de WaalVlissingen58.19minMse   10.145  5:552.82+24:30
321  Ron de Wolf?58.22minMse   10.136  5:552.82+24:33
322  Evelien de wolfOostkapelle58.25minMse   10.127  5:552.81+24:36
323  Steven VrolijkGoes58.28minMse   10.119  5:562.81+24:39
324  Wendy de JongVlissingen58.28minVse   10.119  5:562.81+24:39
325  Rianne NieuwenhuizeYerseke58.31minVse   10.110  5:562.81+24:42
326  Nanda van ZunderenMiddelburg58.31minVse   10.110  5:562.81+24:42
328  Jessie vermeuleOvezande58.44minVse   10.073  5:572.80+24:55
329  Willy VermeuleOvezande58.45minMse   10.070  5:582.80+24:56
330  Robin MolYerseke58.46minMse   10.067  5:582.80+24:57
331  Marcel VinkeTerneuzen59.00minMse   10.027  5:592.79+25:11
332  Mientje Drosts-Heer Arendskerke59.06minVse   10.010  6:002.78+25:17
333  Erich HelmichMiddelburg59.06minMse   10.010  6:002.78+25:17
335  Andrea van IwaardenHeinkenszand59.09minVse   10.002  6:002.78+25:20
336  Nellianne van Schaiks-Heer Arendskerke59.11minVse   9.996  6:002.78+25:22
337  Rian JanseZoutelande59.13minVse   9.990  6:002.78+25:24
341  Robin van der EndtVlissingen59.19minMse   9.974  6:012.77+25:30
342  Peter de MoorMiddelburg59.25minMse   9.957  6:022.77+25:36
343  Bas de MoorMiddelburg59.25minMse   9.957  6:022.77+25:36
344  Marielle SimonseGoes59.31minV40   9.940  6:022.76+25:42
345  Leoniek DekkerMiddelburg59.40minVse   9.915  6:032.75+25:51
346  Inger van BovenWolphaartsdijk59.46minVse   9.898  6:042.75+25:57
347  Christel DekkerHeinkenszand59.48minVse   9.893  6:042.75+25:59
348  Gerda de MeulmeesterArnemuiden59.55minVse   9.874  6:052.74+26:06
350  Liset Maas-HoutekamerArnemuiden1.00.08minVse   9.838  6:062.73+26:19
351  Eric de VisserDomburg1.00.11minMse   9.830  6:062.73+26:22
352  Mieke van der WijngaardMiddelburg1.00.11minVse   9.830  6:062.73+26:22
353  Tim van der Zwan?1.00.19minMse   9.808  6:072.72+26:30
354  Lindy AlmekindersVlissingen1.00.23minVse   9.797  6:072.72+26:34
355  Luuk AlmekindersVlissingen1.00.23minMse   9.797  6:072.72+26:34
356  Peter AlmekindersVlissingen1.00.24minMse   9.795  6:082.72+26:35
357  Ellen van BelzenArnemuiden1.00.27minVse   9.787  6:082.72+26:38
358  Madelon MinnebooColijnsplaat1.00.29minVse   9.781  6:082.72+26:40
359  Cathelijne HoogerwerfGoes1.00.30minVse   9.779  6:082.72+26:41
360  N Wisse?1.00.33minVse   9.770  6:082.71+26:44
361  Britt van LeeuwenVlissingen1.00.38minVse   9.757  6:092.71+26:49
362  Kilian van der EndtVlissingen1.00.38minMse   9.757  6:092.71+26:49
363  Esther SiereveldArnemuiden1.00.39minVse   9.754  6:092.71+26:50
364  Jaap BovendorpHeinkenszand1.00.39minMse   9.754  6:092.71+26:50
365  Myrthe verheijVlissingen1.00.39minVse   9.754  6:092.71+26:50
366  Marjolein van HamTerneuzen1.00.44minVse   9.741  6:102.71+26:55
369  Carola GideonseVeere1.00.56minVse   9.709  6:112.70+27:07
370  Nathalie Marijs- la GrandArnemuiden1.00.57minVse   9.706  6:112.70+27:08
371  Anja FranckeGrijpskerke1.01.01minVse   9.696  6:112.69+27:12
372  Dominika van der Broek?1.01.06minVse   9.682  6:122.69+27:17
373  Peter van der Broek?1.01.06minMse   9.682  6:122.69+27:17
374  Jacqueline KeurMiddelburg1.01.38minVse   9.599  6:152.67+27:49
375  Henny van der WeeleVlissingen1.01.50minVse   9.568  6:162.66+28:01
376  Susanne van Gils?1.01.52minVse   9.563  6:162.66+28:03
377  Katinka SengersMiddelburg1.01.55minVse   9.555  6:172.65+28:06
378  Saskia van DamMiddelburg1.01.55minVse   9.555  6:172.65+28:06
379  Martine Goedvree?1.02.04minVse   9.532  6:182.65+28:15
380  Ilse NijsseEllewoutsdijk1.02.05minVse   9.529  6:182.65+28:16
384  Irene ImmelTerneuzen1.02.11minVse   9.514  6:182.64+28:22
385  Monique JankowskiVlissingen1.02.12minVse   9.511  6:182.64+28:23
386  Cor DuitsGrijpskerke1.02.29minMse   9.468  6:202.63+28:40
387  Margaretha LacourVlissingen1.02.42minVse   9.435  6:222.62+28:53
388  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge1.02.49minVse   9.418  6:222.62+29:00
389  Elma den HollanderArnemuiden1.02.51minVse   9.413  6:222.61+29:02
391  Hester Herwig?1.02.56minVse   9.400  6:232.61+29:07
392  Erica GoereeMiddelburg1.03.01minVse   9.388  6:232.61+29:12
393  Tamara SchoninghMiddelburg1.03.25minVse   9.329  6:262.59+29:36
394  Jaap WalhoutKloetinge1.03.28minMse   9.321  6:262.59+29:39
395  Patricia BakkerArnemuiden1.03.29minVse   9.319  6:262.59+29:40
396  Henny de grootMiddelburg1.03.31minVse   9.314  6:272.59+29:42
397  Bert JonkersEerbeek1.03.33minMse   9.309  6:272.59+29:44
398  Jeroen van SluijsNieuw- en Sint Joosland1.03.39minMse   9.295  6:272.58+29:50
399  Jorina OreelArnemuiden1.03.48minVse   9.273  6:282.58+29:59
400  Nicolina Kerkhoeve?1.04.02minVse   9.239  6:302.57+30:13
401  Annemarie van BelzenArnemuiden1.04.04minVse   9.234  6:302.57+30:15
402  Gre SchuitArnemuiden1.04.14minVse   9.210  6:312.56+30:25
404  Hannie CorbijnOostkapelle1.04.48minVse   9.130  6:342.54+30:59
407  Ellen RingelbergMiddelburg1.05.01minVse   9.099  6:362.53+31:12
408  Lianne ZuijdwegGoes1.05.01minVse   9.099  6:362.53+31:12
410  Carolien MangoldMiddelburg1.05.18minVse   9.060  6:372.52+31:29
412  Esther den HollanderArnemuiden1.05.44minVse   9.000  6:402.50+31:55
413  Karen ConsenArnemuiden1.06.36minVse   8.883  6:452.47+32:47
414  Jules GeirnaerdtKortgene1.06.43minMse   8.867  6:462.46+32:54
415  Brian de VisserOostkapelle1.08.36minMse   8.624  6:572.40+34:47
416  Roy de VisserOostkapelle1.08.37minMse   8.622  6:582.39+34:48
417  Gigi SchetsVlissingen1.08.37minVse   8.622  6:582.39+34:48
418  Marcel de VisserOostkapelle1.08.38minMse   8.620  6:582.39+34:49
419  Jeffrey de VisserOostkapelle1.08.38minMse   8.620  6:582.39+34:49
420  Gerine caljouwArnemuiden1.08.51minVse   8.593  6:592.39+35:02
421  Miranda ElenbaasArnemuiden1.08.52minVse   8.591  6:592.39+35:03
422  Caesar HulstaertMiddelburg1.10.30minMse   8.391  7:092.33+36:41
423  Cor de VoogdBurgh-Haamstede1.10.33minMse   8.386  7:092.33+36:44
424  Edwin de MunckKortgene1.10.56minMse   8.340  7:122.32+37:07
425  Aart van de VeldeBrouwershaven1.11.36minMse   8.263  7:162.30+37:47
426  Tannie WalhoutKloetinge1.12.49minVse   8.125  7:232.26+39:00
427  Eliene Strijdonk?1.13.35minVse   8.040  7:282.23+39:46
428  Marcella QuistMiddelburg1.13.36minVse   8.038  7:282.23+39:47
Mannen: 251 (62.13%) => M45=1 - Mse=250
Vrouwen: 153 (37.87%) => V40=1 - V55=1 - Vse=151
Div: 24 (5.94%) => 0Onb=23 - orp=1
3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter Verstraate?9.46minMse   18.430  3:155.12-
2  Gino HarinckOost-Souburg9.59minMse   18.030  3:205.01+0:13
3  Roderiek GaakeerNieuwdorp10.19minMse   17.447  3:264.85+0:33
4  Vincent de Bert?10.20minMse   17.419  3:274.84+0:34
5  Joram VerhageVlissingen10.21minMse   17.391  3:274.83+0:35
6  Peter MeeuwsenKrabbendijke10.40minMse   16.875  3:334.69+0:54
7  Sergio HarinckOost-Souburg11.12minMse   16.071  3:444.46+1:26
8  Tim VriezekolkVlissingen11.35minMse   15.540  3:524.32+1:49
9  Junior ten BruggencateVlissingen11.52minMse   15.169  3:574.21+2:06
11  Mika van Belzen?12.24minMse   14.516  4:084.03+2:38
12  Nikita de langeMiddelburg12.33minVse   14.343  4:113.98+2:47
13  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge12.39minVse   14.229  4:133.95+2:53
14  Mika Keijser?12.40minMse   14.211  4:133.95+2:54
14  Robin van de WegeVlissingen12.40minMse   14.211  4:133.95+2:54
16  Jordy RoosArnemuiden12.42minMse   14.173  4:143.94+2:56
17  Martijn MeeuwsenKrabbendijke12.46minMse   14.099  4:153.92+3:00
18  Dennis JanseOost-Souburg12.48minMse   14.063  4:163.91+3:02
19  Rafael Zerbib?13.01minMse   13.828  4:203.84+3:15
20  Remco de BaarWolphaartsdijk13.11minMse   13.654  4:243.79+3:25
21  Pepijn Hoogenen?13.19minMse   13.517  4:263.75+3:33
21  Jan Davidse ?Middelburg13.19minMse   13.517  4:263.75+3:33
23  Jaap NooyMiddelburg13.28minMse   13.366  4:293.71+3:42
24  Michel SalverdaMiddelburg13.29minMse   13.350  4:303.71+3:43
25  Niels GillissenVlissingen13.47minMse   13.059  4:363.63+4:01
26  Kiet Mortier?13.48minMse   13.043  4:363.62+4:02
26  Sam de Waal?13.48minMse   13.043  4:363.62+4:02
26  Casper Hoogenen?13.48minMse   13.043  4:363.62+4:02
28  Gerbol Hoogenen?13.49minMse   13.028  4:363.62+4:03
30  Carmen LievenseMiddelburg13.53minVse   12.965  4:383.60+4:07
30  Corina LievenseMiddelburg13.53minVse   12.965  4:383.60+4:07
32  Tamar van DaalenGoes13.57minVse   12.903  4:393.58+4:11
34  Jasper LouwsOost-Souburg14.01minMse   12.842  4:403.57+4:15
33  Danielle WaisapyVlissingen14.06minVse   12.766  4:423.55+4:20
35  Lynn SommeijerOost-Souburg14.22minVse   12.529  4:473.48+4:36
36  Nina de langeMiddelburg14.25minVse   12.486  4:483.47+4:39
38  Nina HuiszoonArnemuiden14.29minVse   12.428  4:503.45+4:43
40  Jim van Duivenbode?14.31minMse   12.400  4:503.44+4:45
40  Tom DeesGoes14.31minMse   12.400  4:503.44+4:45
41  Marco van Duivenbode?14.32minMse   12.385  4:513.44+4:46
42  Kevin LievenseMiddelburg14.36minMse   12.329  4:523.42+4:50
43  Helmie LindhoutOost-Souburg14.39minVse   12.287  4:533.41+4:53
44  Lisa Jane van de KetterijVlissingen14.44minVse   12.217  4:553.39+4:58
45  Corrie WaisapyOost-Souburg14.55minVse   12.067  4:583.35+5:09
46  Darryl Broers?15.02minMse   11.973  5:013.33+5:16
47  Jesse SommeijerOost-Souburg15.05minMse   11.934  5:023.31+5:19
49  Lune SwiersVlissingen15.09minVse   11.881  5:033.30+5:23
49  Lotte EversMiddelburg15.09minVse   11.881  5:033.30+5:23
49  Renate LievenseMiddelburg15.09minVse   11.881  5:033.30+5:23
50  Hans lievenseMiddelburg15.10minMse   11.868  5:033.30+5:24
50  Kevin HackenbergArnemuiden15.10minMse   11.868  5:033.30+5:24
53  Mido SandeeGoes15.21minMse   11.726  5:073.26+5:35
54  Jelysa de klerkMiddelburg15.22minVse   11.714  5:073.25+5:36
54  Willem de klerkMiddelburg15.22minMse   11.714  5:073.25+5:36
56  Sanne de BaarWolphaartsdijk15.24minVse   11.688  5:083.25+5:38
57  Mirja Maas?15.27minVse   11.650  5:093.24+5:41
59  Margriet Sandee-WeezepoelGoes15.38minVse   11.514  5:133.20+5:52
58  Allistair R. FranckeMiddelburg15.43minMse   11.453  5:143.18+5:57
60  Bert WillemseTerneuzen15.46minMse   11.416  5:153.17+6:00
63  Jill Wielemaker?15.50minVse   11.368  5:173.16+6:04
63  Marko VerkaartVlissingen15.50minMse   11.368  5:173.16+6:04
65  Frans KoudijzerOost-Souburg15.59minMse   11.262  5:203.13+6:13
65  Kim JakobsenMiddelburg15.59minVse   11.262  5:203.13+6:13
67  Christian MeeuwsenKrabbendijke16.01minMse   11.238  5:203.12+6:15
68  Esther GeldofMiddelburg16.03minVse   11.215  5:213.12+6:17
69  Rubin JanseOost-Souburg16.08minMse   11.157  5:233.10+6:22
71  Anouk MarijsArnemuiden16.32minVse   10.887  5:313.02+6:46
70  Esra KloetArnemuiden16.33minVse   10.876  5:313.02+6:47
72  Marlies van de MerweGoes16.34minVse   10.865  5:313.02+6:48
73  Marco JanseOost-Souburg16.48minMse   10.714  5:362.98+7:02
73  Lizanna JanseOost-Souburg16.48minVse   10.714  5:362.98+7:02
73  Corina JanseOost-Souburg16.48minVse   10.714  5:362.98+7:02
76  Andrea van de VisserYerseke17.00minVse   10.588  5:402.94+7:14
77  Esmee MarijsArnemuiden17.04minVse   10.547  5:412.93+7:18
77  Remon van OostenGrijpskerke17.04minMse   10.547  5:412.93+7:18
77  Cisca van VlietMiddelburg17.04minVse   10.547  5:412.93+7:18
80  Anouk van VlietMiddelburg17.05minVse   10.537  5:422.93+7:19
81  Ezra BuijckGrijpskerke17.15minMse   10.435  5:452.90+7:29
82  Karin BartelsGrijpskerke17.16minVse   10.425  5:452.90+7:30
83  Natascha de langeMiddelburg17.40minVse   10.189  5:532.83+7:54
84  Jacqueline MeijersHoedekenskerke17.43minVse   10.160  5:542.82+7:57
85  Manon JansenTerneuzen17.46minVse   10.131  5:552.81+8:00
86  Annelie SmitsVlissingen17.58minVse   10.019  5:592.78+8:12
86  Gwen van der LindenVlissingen17.58minVse   10.019  5:592.78+8:12
89  Liesbeth PouwelseWestkapelle18.00minVse   10.000  6:002.78+8:14
88  Rob SnoekKruiningen18.02minMse   9.982  6:012.77+8:16
92  Cindy HelbersVlissingen18.10minVse   9.908  6:032.75+8:24
91  Anouk HelbersVlissingen18.12minVse   9.890  6:042.75+8:26
90  Adriaan van OuwerkerkLelystad18.14minMse   9.872  6:052.74+8:28
93  Angela VelkersHeinkenszand18.16minVse   9.854  6:052.74+8:30
94  Janine BauerKruiningen18.38minVse   9.660  6:132.68+8:52
95  Carin WillemseTerneuzen18.44minV45   9.609  6:152.67+8:58
95  Quin BosHeinkenszand18.44minMse   9.609  6:152.67+8:58
97  Gerry TrimpeHeinkenszand18.45minVse   9.600  6:152.67+8:59
98  Anita Fransooi-knuijtMiddelburg18.51minVse   9.549  6:172.65+9:05
100  Judie WestdorpKapelle-Biezelinge19.01minVse   9.465  6:202.63+9:15
99  Maartje MeijersMiddelburg19.05minVse   9.432  6:222.62+9:19
101  Sharina DavidseMiddelburg19.07minVse   9.416  6:222.62+9:21
102  Daisy van den HummelKoudekerke19.20minVse   9.310  6:272.59+9:34
104  Nadja JonkersEerbeek19.22minVse   9.294  6:272.58+9:36
103  Britt JonkersEerbeek19.29minVse   9.239  6:302.57+9:43
106  Mirjam Geldof?19.40minVse   9.153  6:332.54+9:54
105  Anouk BoonmanNieuwdorp19.42minVse   9.137  6:342.54+9:56
108  Annelies 't HoenKamperland19.44minVse   9.122  6:352.53+9:58
107  Krista PluijmersNieuwdorp19.46minVse   9.106  6:352.53+10:00
109  Jeroen van OuwerkerkLelystad19.50minMse   9.076  6:372.52+10:04
110  Boudewijn van OuwerkerkWilhelminadorp19.51minMse   9.068  6:372.52+10:05
111  Gert ZweedijkZierikzee20.05minMse   8.963  6:422.49+10:19
112  Jetty HendrikseVlissingen20.14minVse   8.896  6:452.47+10:28
112  Delphine van PoeljeVlissingen20.14minVse   8.896  6:452.47+10:28
114  Tonny van PoeljeVlissingen20.17minMse   8.874  6:462.47+10:31
115  Shenaas Quite-IdoeVlissingen20.18minVse   8.867  6:462.46+10:32
116  Bo Hoogestege?20.20minMse   8.852  6:472.46+10:34
118  Jitske Kok?20.35minVse   8.745  6:522.43+10:49
122  Mirella van de MullVlissingen20.58minVse   8.585  6:592.38+11:12
120  Matty DavidseMiddelburg20.59minVse   8.578  7:002.38+11:13
121  Tabitha van BoxtelBrouwershaven21.01minVse   8.565  7:002.38+11:15
123  Gerando Sinke?22.38minMse   7.953  7:332.21+12:52
124  Annette van OuwerkerkLelystad25.42minVse   7.004  8:341.95+15:56
125  Juli RidderbosBiggekerke25.46minVse   6.986  8:351.94+16:00
125  Barteline WattelBiggekerke25.46minVse   6.986  8:351.94+16:00
126  Bas van HeseBiggekerke25.53minMse   6.954  8:381.93+16:07
Mannen: 56 (46.28%) => Mse=56
Vrouwen: 65 (53.72%) => V45=1 - Vse=64
Div: 5 (4.13%) => 0Onb=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.014 seconden nodig om deze lijst met 825 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020