dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

51e Singelloop

Middelburg, zaterdag 27 oktober 2012 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Hicham El BaroukiTurijn20.59minMse   19.158  3:085.32-
2  Floris WilleboordseDynamica21.21minMse   18.829  3:115.23+0:22
3  Tim van den BroekeDynamica21.40minJoB   18.554  3:145.15+0:41
4  Ronnie OvergaauwDynamica21.46minMse   18.469  3:155.13+0:47
5  Martijn de KokDynamica22.03minMse   18.231  3:175.06+1:04
6  Niek den ExterScheldesport22.16minMse   18.054  3:195.01+1:17
7  Hicham MigouAntwerpen22.54minMse   17.555  3:254.88+1:55
13  Ruud HoosemansDynamica24.03minMse   16.715  3:354.64+3:04
14  Harmen van EijzerenDynamica24.08minMse   16.657  3:364.63+3:09
15  Micha JanseDynamica24.24minM35   16.475  3:394.58+3:25
16  Jorim de BoksDynamica24.27minMse   16.442  3:394.57+3:28
18  Crum van der LindenDynamica24.39minMse   16.308  3:414.53+3:40
19  Jan-Willem RoelseDynamica25.01minMse   16.069  3:444.46+4:02
20  Adrie FaesDynamica25.04minM45   16.037  3:444.45+4:05
28  Alexander DekkerDynamica26.00minMse   15.462  3:534.29+5:01
29  Martin PruijsersDynamica26.03minM35   15.432  3:534.29+5:04
34  Leo de BruijnDynamica26.33minM45   15.141  3:584.21+5:34
35  Remi LouwerseDynamica26.36minMse   15.113  3:584.20+5:37
36  Henk LousDynamica26.37minM45   15.103  3:584.20+5:38
38  Mauricio GonzalezDynamica26.41minM45   15.066  3:594.18+5:42
42  John OverweelDynamica26.53minM55   14.954  4:014.15+5:54
43  Marcel de LangeDynamica26.56minM35   14.926  4:014.15+5:57
48  Frans BosDynamica27.17minM65   14.734  4:044.09+6:18
58  Ron DellebekeDynamica27.52minM45   14.426  4:104.01+6:53
62  Eva BoonmanDynamica28.26minVse   14.138  4:153.93+7:27
63  Jan van HorssenDynamica28.28minM65   14.122  4:153.92+7:29
66  Steven van HoepenHeinkenszand28.43minM35   13.999  4:173.89+7:44
67  Wim BesuijenDynamica28.46minM55   13.975  4:183.88+7:47
68  Chantal KooleZoutelande28.56minVse   13.894  4:193.86+7:57
72  Bianca van AartsenMiddelburg29.12minVse   13.767  4:213.82+8:13
73  Evelien van SparrentakSint Laurens29.23minVse   13.681  4:233.80+8:24
81  Ronald de RijkeDynamica29.47minM35   13.497  4:273.75+8:48
82  Bill StegersLoopgroep Zeeland30.14minM35   13.297  4:313.69+9:15
86  Harriette HoumesMiddelburg31.00minVse   12.968  4:383.60+10:01
87  Gertrud van NoordenAV'5631.04minVse   12.940  4:383.59+10:05
89  Elize BacTerneuzen31.07minVse   12.919  4:393.59+10:08
90  Joanne de RidderDynamica31.10minVse   12.898  4:393.58+10:11
91  Ruud GeldofDynamica31.12minM45   12.885  4:393.58+10:13
95  Cynthia de BruijneMiddelburg31.24minVse   12.803  4:413.56+10:25
97  Jannie de VriesDynamica31.33minV45   12.742  4:433.54+10:34
99  Piet BeijerDynamica31.40minM55   12.695  4:443.53+10:41
100  Ellen de WitteMiddelburg31.43minVse   12.675  4:443.52+10:44
103  Anne van HouwelingenMiddelburg32.12minVse   12.484  4:483.47+11:13
106  Gillis BosmanThor32.19minM65   12.439  4:493.46+11:20
117  Tonny RuijterDynamica33.16minM55   12.084  4:583.36+12:17
120  Karel van de GruiterDynamica33.23minM65   12.042  4:593.34+12:24
121  Adri NoordijkeZierikzee33.32minM65   11.988  5:003.33+12:33
122  Yvonne JoziasseGoes33.35minVse   11.970  5:013.33+12:36
124  Tea TazelaarDynamica33.51minVse   11.876  5:033.30+12:52
127  Angelique HarinckDynamica34.17minVse   11.726  5:073.26+13:18
130  Femke BijlsmaGoes34.56minVse   11.508  5:133.20+13:57
131  Hugo PoortvlietDynamica35.13minM65   11.415  5:153.17+14:14
132  Leo LuijkVlissingen35.15minM65   11.404  5:163.17+14:16
133  Nel VerhoevenDynamica35.38minVse   11.282  5:193.13+14:39
134  Stephanie VermeulenVlissingen35.41minVse   11.266  5:203.13+14:42
135  Erica NefsDynamica35.48minVse   11.229  5:213.12+14:49
140  Rina van VugtSoest36.25minVse   11.039  5:263.07+15:26
141  Lenie van KlevenVlissingen36.31minV45   11.009  5:273.06+15:32
143  Mirjam SturmMiddelburg36.38minVse   10.974  5:283.05+15:39
146  Gerda WattelMiddelburg36.45minVse   10.939  5:293.04+15:46
148  Annelies MesuDynamica36.59minVse   10.870  5:313.02+16:00
149  Nancy HajosMiddelburg37.23minVse   10.753  5:352.99+16:24
150  Annelies BoonMiddelburg37.37minVse   10.687  5:372.97+16:38
151  Nimra de KrakerMiddelburg37.44minVse   10.654  5:382.96+16:45
152  Tessja de KrakerDomburg37.47minVse   10.640  5:382.96+16:48
155  Janneke BoutensMiddelburg38.23minVse   10.473  5:442.91+17:24
158  C DavidseMiddelburg39.29minVse   10.182  5:542.83+18:30
159  Marlies HeijkoopMiddelburg39.34minVse   10.160  5:542.82+18:35
160  Joost SprinkhuizenNisse39.36minM55   10.152  5:552.82+18:37
161  Elisa PasveerMiddelburg39.42minVse   10.126  5:562.81+18:43
162  Mariet JoostenHeinkenszand39.45minVse   10.113  5:562.81+18:46
163  Marjan KampArnemuiden40.00minVse   10.050  5:582.79+19:01
165  Marja BenschopMiddelburg40.44minVse   9.869  6:052.74+19:45
166  Karin KorverMiddelburg41.45minVse   9.629  6:142.67+20:46
167  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge42.06minVse   9.549  6:172.65+21:07
168  Hannie CorbijnOostkapelle42.11minVse   9.530  6:182.65+21:12
169  Hans CorbijnDynamica42.16minM45   9.511  6:192.64+21:17
170  Fay den HartogMiddelburg43.09minVse   9.316  6:262.59+22:10
Mannen: 124 (158.97%) => M35=6 - M45=7 - M55=5 - M65=7 - Mse=13 - Mtr=86
Vrouwen: 39 (50%) => V45=2 - Vse=37
Div: 8 (10.26%) => 0JAB=7 - JoB=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.277 seconden nodig om deze lijst met 78 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020