woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

16e Meidoornloop

Nisse, zondag 13 mei 2012 - Organisatie: Meidoornloop
14.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Martijn de KokHeinkenszand51.22minMse   17.171  3:304.77-
2  Jesper FranckeKoudekerke52.01minMse   16.956  3:324.71+0:39
3  Tjitte van den BuysMiddelburg52.30minMse   16.800  3:344.67+1:08
4  Wim van SparrentakSint Laurens53.12minMse   16.579  3:374.61+1:50
5  Alwin VermeulenKwadendamme54.03minMse   16.318  3:414.53+2:41
6  Peter van LimbergenGoes55.32minMse   15.882  3:474.41+4:10
7  Jan de WildeNisse57.27minMse   15.352  3:544.26+6:05
8  Gerben van der BliekHeinkenszand57.38minMse   15.304  3:554.25+6:16
9  Rick van KeekenKruiningen58.42minMse   15.026  4:004.17+7:20
10  Franklin KlaasseHeinkenszand58.53minMse   14.979  4:004.16+7:31
11  Marianne de KokLewedorp59.42minVse   14.774  4:044.10+8:20
12  Bram VerhageAagtekerke1.00.12minMse   14.651  4:064.07+8:50
13  Gert van der VindenBiggekerke1.00.32minMse   14.570  4:074.05+9:10
14  Johan KarelseHeinkenszand1.00.54minMse   14.483  4:094.02+9:32
15  Frans PoortvlietOost-Souburg1.01.31minMse   14.338  4:113.98+10:09
16  Rinus PoortvlietOost-Souburg1.01.33minMse   14.330  4:113.98+10:11
17  Hans VerhaagenGoes1.01.41minMse   14.299  4:123.97+10:19
18  Henk LousVlissingen1.02.17minMse   14.161  4:143.93+10:55
19  Marius DekGoes1.03.07minMse   13.974  4:183.88+11:45
20  RijkschroeffGoes1.03.18minMse   13.934  4:183.87+11:56
21  Marc RommersVlissingen1.03.23minMse   13.915  4:193.87+12:01
22  Jacco SchroeversMiddelburg1.03.33minMse   13.879  4:193.86+12:11
23  Michel Velkerss-Heer Arendskerke1.04.05minMse   13.763  4:223.82+12:43
24  Leo de LeeuwWolphaartsdijk1.04.26minMse   13.689  4:233.80+13:04
25  Thomas StoffelsWolphaartsdijk1.04.45minMse   13.622  4:243.78+13:23
26  Leo de BaanVlissingen1.05.03minMse   13.559  4:263.77+13:41
27  Danny BreenGoes1.05.06minMse   13.548  4:263.76+13:44
28  Leo de RijkeVlissingen1.05.14minMse   13.521  4:263.76+13:52
29  Jon HerselmanKapelle-Biezelinge1.05.16minMse   13.514  4:263.75+13:54
30  Saskia GooleKapelle-Biezelinge1.05.19minVse   13.503  4:273.75+13:57
31  Eric van RemortelGoes1.05.21minMse   13.497  4:273.75+13:59
32  Reinco GeschiereSerooskerke1.05.55minMse   13.381  4:293.72+14:33
33  Hans TolhoekKapelle-Biezelinge1.05.58minMse   13.370  4:293.71+14:36
34  Robert MooijGoes1.06.06minMse   13.343  4:303.71+14:44
35  Kevin DrijdijkDriewegen1.06.40minMse   13.230  4:323.68+15:18
36  Leon ZuidhofOostkapelle1.06.44minMse   13.217  4:323.67+15:22
37  Jos van Stees-Gravenpolder1.06.46minMse   13.210  4:333.67+15:24
38  Ronald de RijkeMiddelburg1.06.51minMse   13.194  4:333.66+15:29
39  Walter-Niels LuitwielerGoes1.07.00minMse   13.164  4:333.66+15:38
40  Ronnie KrockeOost-Souburg1.07.04minMse   13.151  4:343.65+15:42
41  PietJan ReijnierseKoudekerke1.07.18minMse   13.105  4:353.64+15:56
42  Gerrit SpaansGoes1.07.22minMse   13.093  4:353.64+16:00
43  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk1.07.35minMse   13.051  4:363.63+16:13
44  Paola van GilstGoes1.07.42minVse   13.028  4:363.62+16:20
45  Nick PaulusseOost-Souburg1.07.44minMse   13.022  4:363.62+16:22
46  Rinus PaardekooperGoes1.07.47minMse   13.012  4:373.61+16:25
47  Jan Willem MeeuwseKwadendamme1.08.03minMse   12.961  4:383.60+16:41
48  Peter NoordijkeGoes1.08.08minMse   12.945  4:383.60+16:46
49  Jos PutVlissingen1.08.14minMse   12.926  4:393.59+16:52
50  Tonnis van de TuinHeinkenszand1.08.18minMse   12.914  4:393.59+16:56
51  Rianne JansenMiddelburg1.08.28minVse   12.882  4:393.58+17:06
52  Richard VliegerLewedorp1.08.40minMse   12.845  4:403.57+17:18
53  Wim VerburgGoes1.08.52minMse   12.807  4:413.56+17:30
54  Wim KarelseSchore1.09.07minMse   12.761  4:423.54+17:45
55  Dick NebbelingNieuwegein1.09.10minMse   12.752  4:423.54+17:48
56  Manfred ScheiberDomburg1.09.17minMse   12.730  4:433.54+17:55
57  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge1.09.23minMse   12.712  4:433.53+18:01
58  Johan OvaaKoudekerke1.09.43minMse   12.651  4:453.51+18:21
59  Johnny TolhoekYerseke1.10.30minMse   12.511  4:483.48+19:08
60  Jaap JanseMiddelburg1.10.42minMse   12.475  4:493.47+19:20
61  Andre CrucqVlissingen1.10.45minMse   12.466  4:493.46+19:23
62  Cor SchipperMiddelburg1.10.48minMse   12.458  4:493.46+19:26
63  Michel de WeeYerseke1.11.09minMse   12.396  4:503.44+19:47
64  Marian van DijkMiddelburg1.11.19minVse   12.367  4:513.44+19:57
65  Wim HuurmanGoes1.11.25minMse   12.350  4:513.43+20:03
66  Edwin van de VenSerooskerke1.11.40minMse   12.307  4:533.42+20:18
67  Jan JoosseKapelle-Biezelinge1.11.49minMse   12.281  4:533.41+20:27
68  Vincent KouwenKapelle-Biezelinge1.11.52minMse   12.273  4:533.41+20:30
69  Dirk van ZwedenJagtlust1.11.54minMse   12.267  4:533.41+20:32
70  Vital TimmermansYerseke1.12.04minMse   12.239  4:543.40+20:42
71  Katinka van den BergeSerooskerke1.12.09minVse   12.225  4:543.40+20:47
72  Erik PhilipseKapelle-Biezelinge1.12.13minMse   12.213  4:553.39+20:51
73  Reinier BroeksmaHeinkenszand1.12.19minMse   12.196  4:553.39+20:57
74  Gertjan BakkerGoes1.13.00minMse   12.082  4:583.36+21:38
75  Herman AbbinkGoes1.13.04minMse   12.071  4:583.35+21:42
76  Walter PlessiusKattendijke1.13.07minMse   12.063  4:583.35+21:45
77  Peter KrijnsenNisse1.13.20minMse   12.027  4:593.34+21:58
78  Jan de JagerWolphaartsdijk1.13.24minMse   12.016  5:003.34+22:02
79  Ruud GeldofMiddelburg1.13.28minMse   12.005  5:003.33+22:06
80  Suzanne GeschiereSint Laurens1.13.32minVse   11.995  5:003.33+22:10
81  Urbi van BelzenLewedorp1.13.46minMse   11.957  5:013.32+22:24
82  Peter Dijkwels-Heer Arendskerke1.14.01minMse   11.916  5:023.31+22:39
83  John RommersWoensdrecht1.14.22minMse   11.860  5:043.29+23:00
84  Ronny van LoonMiddelburg1.14.36minMse   11.823  5:043.28+23:14
85  Jeroen GoversGoes1.15.15minMse   11.721  5:073.26+23:53
86  Rijk FiliusVlissingen1.15.20minMse   11.708  5:073.25+23:58
87  John JansenLewedorp1.15.31minMse   11.680  5:083.24+24:09
88  Joost BoonmanYerseke1.15.35minMse   11.669  5:093.24+24:13
89  Adrie de KrakerKapelle-Biezelinge1.15.59minMse   11.608  5:103.22+24:37
90  Mark WeijerKapelle-Biezelinge1.16.07minMse   11.587  5:113.22+24:45
91  Ron BrusketWilhelminadorp1.16.24minMse   11.545  5:123.21+25:02
92  Lou RaasLewedorp1.16.47minMse   11.487  5:133.19+25:25
93  Arthur PriemKoudekerke1.16.49minMse   11.482  5:143.19+25:27
94  William HoondertHeinkenszand1.17.03minMse   11.447  5:143.18+25:41
95  Antoine VerdonkTholen1.17.04minVse   11.445  5:153.18+25:42
96  Marike BrusketWilhelminadorp1.17.13minVse   11.422  5:153.17+25:51
97  Adrie FlipseWestkapelle1.17.57minMse   11.315  5:183.14+26:35
98  Huub KosterArnemuiden1.18.03minMse   11.300  5:193.14+26:41
99  Gerco GeschiereNieuwdorp1.18.34minMse   11.226  5:213.12+27:12
100  Peter MeijaardKloetinge1.18.48minMse   11.193  5:223.11+27:26
101  Sylvi TimmermansYerseke1.19.02minVse   11.160  5:233.10+27:40
102  Rene CannooMiddelburg1.19.07minMse   11.148  5:233.10+27:45
103  Annelies van der PerkWestkapelle1.19.13minVse   11.134  5:233.09+27:51
104  Adrie DrijdijkDriewegen1.19.14minMse   11.132  5:233.09+27:52
105  Tom AbbinkGoes1.19.18minMse   11.122  5:243.09+27:56
106  Dick GeijsNisse1.19.27minMse   11.101  5:243.08+28:05
107  Martine PietersmaKapelle-Biezelinge1.19.43minVse   11.064  5:253.07+28:21
108  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge1.19.46minVse   11.057  5:263.07+28:24
109  Etien de KamKoudekerke1.19.53minMse   11.041  5:263.07+28:31
110  Silvana CiavelliGoes1.19.55minVse   11.036  5:263.07+28:33
111  Emy TerwielHeinkenszand1.20.48minMse   10.916  5:303.03+29:26
112  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke1.20.52minMse   10.907  5:303.03+29:30
113  Rene NijhuisGoes1.21.13minMse   10.860  5:313.02+29:51
114  Mandy NijhuisGoes1.21.16minVse   10.853  5:323.01+29:54
115  Danny ArsOvezande1.21.26minMse   10.831  5:323.01+30:04
116  Jan van ElsackerKapelle-Biezelinge1.21.56minMse   10.765  5:342.99+30:34
117  Caroline GansemanWilhelminadorp1.22.00minVse   10.756  5:352.99+30:38
118  Karin LukaartKapelle-Biezelinge1.22.03minVse   10.750  5:352.99+30:41
119  Leon van LiereMeliskerke1.23.29minMse   10.565  5:412.93+32:07
120  Petra WijkhuisWestkapelle1.23.58minVse   10.504  5:432.92+32:36
121  Lena de WildeVlissingen1.24.03minVse   10.494  5:432.91+32:41
122  Jan van SchagenGoes1.24.07minMse   10.485  5:432.91+32:45
123  Monique OverbeekeGoes1.24.11minVse   10.477  5:442.91+32:49
124  Bram TissinkKapelle-Biezelinge1.24.25minMse   10.448  5:452.90+33:03
125  Toon de KamWolphaartsdijk1.24.34minMse   10.430  5:452.90+33:12
126  Mischa PrinsenAntwerpen1.24.38minVse   10.421  5:452.89+33:16
127  Marcel AdriaanseMiddelburg1.24.40minMse   10.417  5:462.89+33:18
128  Cris NeeckeRoosendaal1.24.43minMse   10.411  5:462.89+33:21
129  Linda JoosseRotterdam1.24.49minVse   10.399  5:462.89+33:27
130  Jules GeirnaerdtKortgene1.25.03minMse   10.370  5:472.88+33:41
131  Marjo MinderhoudDomburg1.25.19minVse   10.338  5:482.87+33:57
132  Andre LuteijnKapelle-Biezelinge1.25.44minMse   10.288  5:502.86+34:22
133  Anita Rijns-Heer Hendrikskinderen1.25.51minVse   10.274  5:502.85+34:29
134  Maarten JanseWolphaartsdijk1.27.00minMse   10.138  5:552.82+35:38
135  Cees van den BulckMiddelburg1.28.26minMse   9.974  6:012.77+37:04
136  Elise FanchampsWestkapelle1.28.57minVse   9.916  6:032.75+37:35
137  Gilles de WitteHeinkenszand1.29.35minMse   9.846  6:062.73+38:13
138  Desiree NijsseHeinkenszand1.32.02minVse   9.583  6:162.66+40:40
139  Erik van LiereNieuwdorp1.36.09minMse   9.173  6:322.55+44:47
140  Natasja ColiBergen op Zoom1.41.19minVse   8.705  6:542.42+49:57
141  Charlotte HuissonGoes1.41.22minVse   8.701  6:542.42+50:00
142  Sabina AartsHansweert1.41.26minVse   8.695  6:542.42+50:04
Mannen: 113 (79.58%) => Mse=113
Vrouwen: 29 (20.42%) => Vse=29

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim Pleijte50:17Ronnie Overgaauw51:57Dirk Vermeiren53:04Ada Geuze1:02:32177
2018Jozias Boone57:29Yann Sinke58:51Peter Balkenende58:54Anjolie Engels1:01:35123
2017Tom van Dyck53:00Remy Vasseur54:53Arjo Verhage56:56Carolien van de Kreeke1:00:46168
2016Martijn de Kok52:51Erwin Harmes54:00Remy Vasseur58:05Annemiek Hannewijk1:16:44111

14.7 km

2015Erwin Harmes48:24Floris Willeboordse51:51Ralph Wiessner52:07Leonie Ton1:02:21186
2014Wilko de Vos54:44Arjo Verhage55:53Gerben van der Bliek56:27Marianne de Kok57:49139
2013Erwin Harmes50:10Remy Vasseur51:30Alwin Vermeulen53:27Marianne de Kok59:00164
2012Martijn de Kok51:22Jesper Francke52:01Tjitte van den Buys52:30Marianne de Kok59:42142
7.35 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Laurent van NieuwenhuijzeKrabbendijke25.27minMse   17.328  3:284.81-
2  Bas RaasLuijkgestel25.42minMse   17.160  3:304.77+0:15
3  Jorim de BoksMiddelburg26.09minMse   16.864  3:334.68+0:42
4  Leon JacobseZoutelande27.10minMse   16.233  3:424.51+1:43
5  Alexander DekkerOostkapelle28.16minMse   15.601  3:514.33+2:49
6  Hans GeusHeinkenszand28.55minMse   15.251  3:564.24+3:28
7  Dennis HeilbronBiggekerke29.08minMse   15.137  3:584.20+3:41
8  Joel AafjesKortgene29.18minMse   15.051  3:594.18+3:51
9  Maurice JacobseZoutelande29.31minMse   14.941  4:014.15+4:04
10  Henrik WesterweeleVlissingen30.00minMse   14.700  4:054.08+4:33
11  Ralf de MeijOvezande30.30minMse   14.459  4:094.02+5:03
12  Annet van de LindeNisse31.17minVse   14.097  4:153.92+5:50
13  Jan TavenierWolphaartsdijk31.32minMse   13.985  4:173.88+6:05
14  Jan GeenseYerseke31.38minMse   13.941  4:183.87+6:11
15  Jordi BotGoes31.47minMse   13.875  4:193.85+6:20
16  Roely PrengerDomburg32.08minVse   13.724  4:223.81+6:41
17  Pieter Ademas-Heer Hendrikskinderen32.18minMse   13.653  4:243.79+6:51
18  Peter van de DriesHeinkenszand32.21minMse   13.632  4:243.79+6:54
19  Herbert RijnveldHuijbergen32.59minMse   13.370  4:293.71+7:32
20  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland33.08minMse   13.310  4:303.70+7:41
21  Mirjam VermueKwadendamme33.12minVse   13.283  4:313.69+7:45
22  Tarinda GouweSchore33.13minVse   13.276  4:313.69+7:46
23  Marc BoschHeinkenszand33.17minMse   13.250  4:323.68+7:50
24  Frans GeijsWolphaartsdijk33.30minMse   13.164  4:333.66+8:03
25  Patrick RijkDriewegen33.45minMse   13.067  4:363.63+8:18
26  Gillis de RooijGoes33.53minMse   13.015  4:373.62+8:26
27  Wim RooseGoes34.00minMse   12.971  4:383.60+8:33
28  Arje HoogestegerKapelle-Biezelinge34.02minMse   12.958  4:383.60+8:35
29  Rudi RijkDriewegen34.07minMse   12.926  4:393.59+8:40
30  Bart HoogenboomNoordwelle34.39minMse   12.727  4:433.54+9:12
31  Baris AkbayNisse34.41minMse   12.715  4:433.53+9:14
32  Peter JolDen Haag34.43minMse   12.703  4:433.53+9:16
33  Martijn LavooijGoes34.53minMse   12.642  4:453.51+9:26
34  W GoversKwadendamme34.59minMse   12.606  4:463.50+9:32
35  Nico MoesOost-Souburg35.02minMse   12.588  4:463.50+9:35
36  Chris Steenbakkers-Heerenhoek35.36minMse   12.388  4:513.44+10:09
37  Marcel Traass-Heerenhoek35.42minMse   12.353  4:513.43+10:15
38  Leo GeelhoedWolphaartsdijk35.57minMse   12.267  4:533.41+10:30
39  Ellie WesterweeleVlissingen36.02minVse   12.239  4:543.40+10:35
40  Ewout Meerhofs-Gravenpolder36.06minMse   12.216  4:553.39+10:39
41  Kees van BelzenRitthem36.08minMse   12.205  4:553.39+10:41
42  Erik ReijnhoutVlissingen36.10minMse   12.194  4:553.39+10:43
43  Marten WesterweeleVlissingen36.13minMse   12.177  4:563.38+10:46
44  Nathan Boomsmas-Heer Arendskerke36.30minVse   12.082  4:583.36+11:03
45  Angelique HarinckOost-Souburg36.44minVse   12.005  5:003.33+11:17
46  Arenda van de PasNieuwdorp37.00minVse   11.919  5:023.31+11:33
47  Adri NoordijkeZierikzee37.03minMse   11.903  5:023.31+11:36
48  Jiri ReijnierseEllewoutsdijk37.06minMse   11.887  5:033.30+11:39
49  Rian VerstelleHeinkenszand37.17minVse   11.828  5:043.29+11:50
50  Dignus LensenOost-Souburg37.30minMse   11.760  5:063.27+12:03
51  Bram BrasserVlissingen37.44minMse   11.687  5:083.25+12:17
52  John CarolHeinkenszand37.47minMse   11.672  5:083.24+12:20
53  Jan WiedenhoffMiddelburg37.58minMse   11.615  5:103.23+12:31
54  Rudi van de DriesHeinkenszand38.01minMse   11.600  5:103.22+12:34
55  Robert BlommaertWolphaartsdijk38.50minMse   11.356  5:173.15+13:23
56  Theres BlommaertWolphaartsdijk38.51minVse   11.351  5:173.15+13:24
57  Wim WitteBorssele38.56minMse   11.327  5:183.15+13:29
58  Corina van de BorgtGoes38.58minVse   11.317  5:183.14+13:31
59  Mia EversdijkKapelle-Biezelinge39.01minVse   11.303  5:193.14+13:34
60  Corne de Broekerts-Heer Hendrikskinderen39.09minMse   11.264  5:203.13+13:42
61  Rianne KokWemeldinge39.12minVse   11.250  5:203.13+13:45
62  Marielle SimonseGoes39.24minVse   11.193  5:223.11+13:57
63  Marcel StamSteenderen39.42minMse   11.108  5:243.09+14:15
64  Frank de RooijGoes39.51minMse   11.066  5:253.07+14:24
65  Jan RooseGoes39.53minMse   11.057  5:263.07+14:26
66  Corina JanseOost-Souburg39.57minVse   11.039  5:263.07+14:30
67  Joke Jansens-Heer Arendskerke40.11minVse   10.975  5:283.05+14:44
68  Diana de RooijGoes40.14minVse   10.961  5:283.04+14:47
69  Janneke WiskerkeGoes40.17minVse   10.947  5:293.04+14:50
70  Mandy LockefeerNisse40.20minVse   10.934  5:293.04+14:53
71  Wim KoensNisse40.22minMse   10.925  5:303.03+14:55
72  Margriet PlasseGeldermalsen40.25minVse   10.911  5:303.03+14:58
73  Joachim MeermanKapelle-Biezelinge40.27minMse   10.902  5:303.03+15:00
74  Wilma SalmYerseke40.29minVse   10.893  5:303.03+15:02
75  Bianca RelyveldLewedorp40.32minVse   10.880  5:313.02+15:05
76  Carlijn Veenss-Gravenpolder40.34minVse   10.871  5:313.02+15:07
77  Adrie de WaardtOost-Souburg40.36minMse   10.862  5:313.02+15:09
78  Marcelle van de VenSerooskerke40.38minVse   10.853  5:323.01+15:11
79  Marieke PadmoesGoes40.42minVse   10.835  5:323.01+15:15
80  Marja JansenWolphaartsdijk40.46minVse   10.818  5:333.00+15:19
81  Ellen van de WeelMiddelburg40.49minVse   10.804  5:333.00+15:22
82  Philip LuitwielerGoes40.51minMse   10.796  5:333.00+15:24
83  Annette Hubregtses-Heer Arendskerke40.53minVse   10.787  5:343.00+15:26
84  Marie Jose JanseGoes40.55minVse   10.778  5:342.99+15:28
85  Elbert IwaardenOost-Souburg40.57minMse   10.769  5:342.99+15:30
86  Cees JoosseNisse40.59minMse   10.760  5:352.99+15:32
87  Ornella LandaKwadendamme41.01minVse   10.752  5:352.99+15:34
88  Rob LandaKwadendamme41.03minMse   10.743  5:352.98+15:36
89  Tycho Landa?41.05minMse   10.734  5:352.98+15:38
90  Lenie van KlevenVlissingen41.08minVse   10.721  5:362.98+15:41
91  Hans de BieKapelle-Biezelinge41.49minMse   10.546  5:412.93+16:22
92  Eline de RidderHeinkenszand41.52minVse   10.533  5:422.93+16:25
93  Mijke NouwerGoes41.54minVse   10.525  5:422.92+16:27
94  Huguette DeclercqVlissingen42.16minVse   10.434  5:452.90+16:49
95  Karen WesthuisGoes42.24minVse   10.401  5:462.89+16:57
96  Jeanine VermueGoes42.29minVse   10.381  5:472.88+17:02
97  Cor MullerRenesse42.34minMse   10.360  5:472.88+17:07
98  Mira PaardekooperGoes42.37minVse   10.348  5:482.87+17:10
99  Diana JacobszHeinkenszand42.40minVse   10.336  5:482.87+17:13
100  Eva LindenberghGoes42.42minVse   10.328  5:492.87+17:15
101  Denise de LeeuwGoes42.44minVse   10.320  5:492.87+17:17
102  Corine JanseGoes42.48minVse   10.304  5:492.86+17:21
103  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge42.51minVse   10.292  5:502.86+17:24
104  Sandra de DecorteWolphaartsdijk42.54minVse   10.280  5:502.86+17:27
105  Jan van DoornHeinkenszand43.03minMse   10.244  5:512.85+17:36
106  Anne JeremiasseGoes43.10minVse   10.216  5:522.84+17:43
107  Nienke BijlsmaHaarlem43.20minVse   10.177  5:542.83+17:53
108  Wilza KouwerGapinge43.22minVse   10.169  5:542.82+17:55
109  Mathilde BlaeijYerseke43.38minVse   10.107  5:562.81+18:11
110  Femke BijlsmaGoes43.47minVse   10.072  5:572.80+18:20
111  Floortje HuurmanGoes43.51minVse   10.057  5:582.79+18:24
112  Geertje HuurmanGoes43.53minVse   10.049  5:582.79+18:26
113  Jakobus MeulenbergOudelande43.55minM40   10.042  5:592.79+18:28
114  Rianne BotGoes44.04minVse   10.008  6:002.78+18:37
115  Hennie SheildsHeinkenszand44.07minVse   9.996  6:002.78+18:40
116  Marije KaanBaarland44.10minVse   9.985  6:012.77+18:43
117  Bianca MoraauwOvezande44.13minVse   9.974  6:012.77+18:46
118  Sylvia DuinhouwerKapelle-Biezelinge44.17minVse   9.959  6:012.77+18:50
119  Hanneke WitteBorssele44.20minVse   9.947  6:022.76+18:53
120  Lindie JoosseGoes44.27minVse   9.921  6:032.76+19:00
121  Evy BreenUtrecht44.32minVse   9.903  6:042.75+19:05
122  Ellen HarinckKoudekerke45.01minVse   9.796  6:072.72+19:34
123  Lianne de VisserKoudekerke45.03minVse   9.789  6:082.72+19:36
124  Saskia de JongeOvezande45.05minVse   9.782  6:082.72+19:38
125  Anouk van de DriesHeinkenszand45.09minVse   9.767  6:092.71+19:42
126  Jackelien KrombeenKwadendamme45.24minVse   9.714  6:112.70+19:57
127  Ellen van IwaardenOost-Souburg45.27minVse   9.703  6:112.70+20:00
128  Inger van BovenWolphaartsdijk45.29minVse   9.696  6:112.69+20:02
129  van HoveLewedorp45.50minMse   9.622  6:142.67+20:23
130  Agnes BuyzeNisse46.02minVse   9.580  6:162.66+20:35
131  Corien van Eekelens-Heer Hendrikskinderen46.39minVse   9.453  6:212.63+21:12
132  Mariska de Leeuws-Heer Hendrikskinderen46.42minVse   9.443  6:212.62+21:15
133  Marlies Veerhoeks-Gravenpolder47.20minVse   9.317  6:262.59+21:53
134  Karien de MeijOvezande48.04minVse   9.175  6:322.55+22:37
135  Judith RijkGoes48.09minVse   9.159  6:332.54+22:42
136  Saskia van de MaasOosterland48.56minVse   9.012  6:392.50+23:29
137  Jan KarelseHeinkenszand48.58minMse   9.006  6:402.50+23:31
138  Ariann WesterweelHeinkenszand49.03minVse   8.991  6:402.50+23:36
139  Corine LobbezooWemeldinge49.05minVse   8.985  6:412.50+23:38
140  Annie WitkamOvezande49.20minVse   8.939  6:432.48+23:53
141  Ira van HarrasGoes49.26minVse   8.921  6:442.48+23:59
142  Peter BoelhouwerVlissingen49.56minMse   8.832  6:482.45+24:29
143  Sandra de VisserDomburg49.58minVse   8.826  6:482.45+24:31
144  Marja MinderhoudMiddelburg51.05minVse   8.633  6:572.40+25:38
145  Corine de JongeMiddelburg51.07minVse   8.627  6:572.40+25:40
146  Margo In 't VeldKruiningen51.48minVse   8.514  7:032.36+26:21
147  Margit RijkDriewegen52.38minVse   8.379  7:102.33+27:11
148  Arianne FiliusKoudekerke54.20minVse   8.117  7:242.25+28:53
149  Judith MenheereOvezande54.36minVse   8.077  7:262.24+29:09
150  Vivian KarelseHeinkenszand54.44minVse   8.057  7:272.24+29:17
151  Roswita RibbensNisse55.23minVse   7.963  7:322.21+29:56
152  Cindy ClarissenNieuwdorp1.04.23minVse   6.850  8:461.90+38:56
Mannen: 66 (43.42%) => M40=1 - Mse=65
Vrouwen: 86 (56.58%) => Vse=86

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.472 seconden nodig om deze lijst met 294 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020