zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

51e Wallenloop

Goes, zaterdag 7 januari 2012 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Maarten MortelmansDuffel AC23.59minMse   18.613  3:135.17-
2  Neal BouterseVlissingen24.27minMse   18.258  3:175.07+0:28
3  Willem de KorteDynamica27.06minMse   16.472  3:394.58+3:07
4  Erwin van DiemenParthenon27.08minM35   16.452  3:394.57+3:09
5  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5627.09minMse   16.442  3:394.57+3:10
6  Peter van LimbergenAV'5627.12minM35   16.412  3:394.56+3:13
7  Peter BalkenendeAV'5627.28minM45   16.252  3:424.51+3:29
8  Wilco de SchipperDynamica27.54minM45   16.000  3:454.44+3:55
9  Edwin van AlphenDynamica28.08minM40   15.867  3:474.41+4:09
10  Marius BesuijenDynamica28.30minM45   15.663  3:504.35+4:31
11  Tom VerlindenDuffel AC28.40minM35   15.572  3:514.33+4:41
12  Michel BekinkAV'5628.47minM35   15.509  3:524.31+4:48
13  Danny de LeeuwAV'5628.50minMse   15.482  3:534.30+4:51
14  Jacco de BroekertGoes29.02minMse   15.375  3:544.27+5:03
15  Jasper ZuidhofAV'5629.08minMse   15.323  3:554.26+5:09
16  Gert-Jan VerbruggeAV'5629.28minM40   15.149  3:584.21+5:29
17  Dennis HeilbronDynamica29.50minM40   14.963  4:014.16+5:51
18  Johan KarelseHeinkenszand29.56minM35   14.913  4:014.14+5:57
19  Martin PruijsersDynamica30.02minM40   14.863  4:024.13+6:03
20  Pieter GoudOostdijk30.28minMse   14.652  4:064.07+6:29
21  Rini BruggemanAV'5630.29minM45   14.644  4:064.07+6:30
22  John NieuwenhuizeAV'5630.41minMse   14.549  4:074.04+6:42
23  Bob van GentHeinkenszand30.50minMse   14.478  4:094.02+6:51
24  Marcel de LangeDynamica30.55minM40   14.439  4:094.01+6:56
25  Jan Joris JoossGoes31.01minMse   14.392  4:104.00+7:02
26  Koen Vande VeldeDuffel AC31.03minM40   14.377  4:103.99+7:04
27  Hans VerhaagenAV'5631.20minM40   14.247  4:133.96+7:21
28  Giel JoziasseAV'5631.22minM45   14.232  4:133.95+7:23
29  Remco KapteijnAV'5631.27minM35   14.194  4:143.94+7:28
30  Michel VelkersAV'5631.34minM35   14.141  4:153.93+7:35
31  Ron DellebekeDynamica31.45minM50   14.060  4:163.91+7:46
32  Adrie van DalenLewedorp32.04minM40   13.921  4:193.87+8:05
33  Danny BreenAV'5632.08minM45   13.892  4:193.86+8:09
34  Daan VisserSchore32.15minMse   13.842  4:203.84+8:16
35  Dennie JanssensGoes32.16minMse   13.835  4:203.84+8:17
36  Jan JoosseKapelle-Biezelinge32.19minM45   13.813  4:213.84+8:20
37  Wim TempelaarDynamica32.26minM55   13.764  4:223.82+8:27
38  Eric van RemortelAV'5632.32minM55   13.721  4:223.81+8:33
39  Frank HouwelingGoes32.32minMse   13.721  4:223.81+8:33
40  Koen de VriesVlissingen32.36minM50   13.693  4:233.80+8:37
41  Jos PutVlissingen32.57minM45   13.548  4:263.76+8:58
42  Wim StevelsDynamica32.59minM40   13.534  4:263.76+9:00
43  Harry ChristiaanseYerseke33.02minM45   13.514  4:263.75+9:03
44  Marc BoschHeinkenszand33.10minM35   13.459  4:273.74+9:11
45  Johan de VliegerDynamica33.13minM50   13.439  4:283.73+9:14
46  Evan de SchrijverAV'5633.19minMse   13.399  4:293.72+9:20
47  Ramon van de GruiterGoes33.27minM35   13.345  4:303.71+9:28
48  Paola van GilstAV'5633.31minV35   13.319  4:303.70+9:32
49  Fons SchelfhoutLoopgroep PK33.47minM55   13.214  4:323.67+9:48
50  Rinus PaardekooperAV'5634.20minM50   13.002  4:373.61+10:21
51  Maurice SteketeeMiddelburg34.21minMse   12.996  4:373.61+10:22
52  John GuequierreDynamica34.24minM60   12.977  4:373.60+10:25
53  Esther OttersbergAV'5634.27minVse   12.958  4:383.60+10:28
54  Barry BreemerGoes34.29minM40   12.945  4:383.60+10:30
55  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk34.43minM35   12.858  4:403.57+10:44
56  Wilco MeijeringVlissingen34.50minM35   12.815  4:413.56+10:51
57  Peter van ElsackerEindhoven34.51minMse   12.809  4:413.56+10:52
58  Cor van den BergeGoes34.58minM45   12.766  4:423.55+10:59
59  Herman AbbinkAV'5634.59minM50   12.760  4:423.54+11:00
60  Rinus JoosseAV'5635.01minM70   12.748  4:423.54+11:02
61  Christine BalkenendeAV'5635.04minV35   12.730  4:433.54+11:05
62  GertJan BakkerAV'5635.05minM40   12.724  4:433.53+11:06
63  Karel van de GruiterDynamica35.07minM65   12.712  4:433.53+11:08
64  Jeroen GoversAV'5635.19minM40   12.640  4:453.51+11:20
65  Ineke TempelaarDynamica35.25minV50   12.604  4:463.50+11:26
66  Piet BeijerDynamica35.40minM60   12.516  4:483.48+11:41
67  Gillis BosmanTHOR35.42minM70   12.504  4:483.47+11:43
68  Rinus JoosseGoes35.45minM60   12.487  4:483.47+11:46
69  Ruud GeldofMiddelburg35.47minM50   12.475  4:493.47+11:48
70  Andre de KoningGoes35.51minM55   12.452  4:493.46+11:52
71  Kees van den PolAV'5635.56minM65   12.423  4:503.45+11:57
72  Peter NoordijkeGoes36.16minM45   12.309  4:523.42+12:17
73  Jaap OeleKapelle-Biezelinge36.18minM60   12.298  4:533.42+12:19
74  Arian de VisserMiddelburg36.27minMse   12.247  4:543.40+12:28
75  Marc BoschHeinkenszand36.37minM35   12.191  4:553.39+12:38
76  Tarinda van der GouweSchore36.49minVse   12.125  4:573.37+12:50
77  Andre MinnaardKloetinge36.59minM45   12.070  4:583.35+13:00
78  Ron OltmansLeiden37.09minM45   12.016  5:003.34+13:10
79  Jan Willem MeeuwseKwadendamme37.19minM45   11.962  5:013.32+13:20
80  Adri NoordijkeZierikzee37.22minM70   11.946  5:013.32+13:23
81  Camilo van TrijpGoes37.24minMse   11.936  5:023.32+13:25
82  Henk SandeeKamperland37.41minM65   11.846  5:043.29+13:42
83  Stephan Korts-Heer Hendrikskinderen37.50minM50   11.799  5:053.28+13:51
84  Jacob GoedhartGoes38.14minMse   11.676  5:083.24+14:15
85  Kees van BelzenRitthem38.17minM55   11.660  5:093.24+14:18
86  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke38.18minM50   11.655  5:093.24+14:19
87  Rien DijkemaGoes38.31minM45   11.590  5:113.22+14:32
88  Hugo PoortvlietDynamica38.35minM65   11.570  5:113.21+14:36
89  Jan RooseGoes38.41minM60   11.540  5:123.21+14:42
90  Jan van DoornAV'5639.08minM55   11.407  5:163.17+15:09
91  Arie SchoutKloetinge39.29minM60   11.306  5:183.14+15:30
92  Esther van SluijsAV'5639.50minV35   11.207  5:213.11+15:51
93  Lenie van KlevenVlissingen39.56minV55   11.179  5:223.11+15:57
94  Jan van ElsackerKapelle-Biezelinge40.42minMse   10.968  5:283.05+16:43
95  Marcel StuartGoes40.51minM55   10.928  5:293.04+16:52
96  RijkschroeffKapelle-Biezelinge41.29minMse   10.761  5:352.99+17:30
97  Arthur StijnsOudelande41.30minM60   10.757  5:352.99+17:31
98  Piet VerwijsGoes41.45minM55   10.692  5:372.97+17:46
99  Peter CastelGoes41.52minM45   10.662  5:382.96+17:53
100  Andre LindenberghGoes41.57minM50   10.641  5:382.96+17:58
101  Marieke JoossGoes42.34minVse   10.487  5:432.91+18:35
102  Marleen FrancisDuffel AC42.43minV50   10.450  5:442.90+18:44
103  Chantal Van BaelDuffel AC44.03minV50   10.134  5:552.81+20:04
104  Anita Rijns-Heer Hendrikskinderen44.04minVse   10.130  5:552.81+20:05
105  Hannie CorbijnOostkapelle44.20minV50   10.069  5:582.80+20:21
106  Paul JoossGoes45.07minM60   9.894  6:042.75+21:08
Mannen: 94 (88.68%) => M35=12 - M40=12 - M45=16 - M50=9 - M55=8 - M60=8 - M65=4 - M70=3 - Mse=22
Vrouwen: 12 (11.32%) => V35=3 - V50=4 - V55=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.359 seconden nodig om deze lijst met 106 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020