dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

50e Singelloop

Middelburg, zaterdag 29 oktober 2011 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Michel SchrierDynamica21.27minMse   18.741  3:125.21-
2  Erwin HarmesDynamica21.31minMse   18.683  3:135.19+0:04
3  Sebastien SchlettererDynamica22.31minM35   17.853  3:224.96+1:04
4  Tim van den BroekeDynamica23.24minJoB   17.179  3:304.77+1:57
5  Michel BuijckDynamica23.39minM35   16.998  3:324.72+2:12
6  David SchrierDynamica23.45minMse   16.926  3:334.70+2:18
7  Adrie FaesDynamica24.06minM45   16.680  3:364.63+2:39
8  Peter van LimbergenAV'5624.14minM35   16.589  3:374.61+2:47
10  Marius BesuijenDynamica24.21minM45   16.509  3:384.59+2:54
11  Andre van MaldegemDynamica24.26minMse   16.453  3:394.57+2:59
12  Jorim de BoksMiddelburg24.29minMse   16.419  3:394.56+3:02
13  Bart de KosterDynamica24.32minM35   16.386  3:404.55+3:05
15  Sebastiaan HeikoopDelta Sport24.44minM35   16.253  3:414.51+3:17
16  Martijn TissinkKapelle-Biezelinge24.51minMse   16.177  3:434.49+3:24
17  Adriaan WalhoutMiddelburg24.54minMse   16.145  3:434.48+3:27
18  Arjo VerhageDynamica24.59minM35   16.091  3:444.47+3:32
19  JaapJan RitsemaMiddelburg25.11minM35   15.963  3:464.43+3:44
20  Wilco de SchipperDynamica25.20minM45   15.868  3:474.41+3:53
21  Gerard van der MaleWestkapelle25.24minM45   15.827  3:474.40+3:57
22  Marianne de KokDynamica25.28minV35   15.785  3:484.38+4:01
23  Kees LouwsMiddelburg25.52minM35   15.541  3:524.32+4:25
24  Rian van den BroekeDynamica25.58minM45   15.481  3:534.30+4:31
25  Marijke de VisserDynamica26.01minMeB   15.452  3:534.29+4:34
26  Jan-Willem RoelseDynamica26.04minMse   15.422  3:534.28+4:37
27  Leo JanseMiddelburg26.07minM45   15.392  3:544.28+4:40
28  Martin PruijsersDynamica26.09minM35   15.373  3:544.27+4:42
29  John OverweelDynamica26.16minM55   15.305  3:554.25+4:49
30  Jasper ZuidhofAV'5626.18minMse   15.285  3:564.25+4:51
31  Dennis HeilbronDynamica26.20minM35   15.266  3:564.24+4:53
32  Bart de VisserSerooskerke26.32minMse   15.151  3:584.21+5:05
33  Cor de RidderDynamica26.36minM35   15.113  3:584.20+5:09
34  Wim BesuijenDynamica26.44minM55   15.037  3:594.18+5:17
35  Leo de BruijnDynamica26.46minM35   15.019  4:004.17+5:19
36  Adrie JanseArnemuiden26.52minM35   14.963  4:014.16+5:25
37  Lourens-Jan HengstAagtekerke26.55minM35   14.935  4:014.15+5:28
38  Vincent ToutenhoofdWestkapelle26.59minM35   14.898  4:024.14+5:32
39  Rinus PoortvlietOost-Souburg27.03minM55   14.861  4:024.13+5:36
40  Bart van NoordenYerseke27.09minM45   14.807  4:034.11+5:42
41  Rinus van de WoestijneAagtekerke27.12minMse   14.779  4:044.11+5:45
42  Peter RijkhoekDynamica27.16minM55   14.743  4:044.10+5:49
43  Raymond DerksenMiddelburg27.18minMse   14.725  4:044.09+5:51
44  Ronald StrobosDynamica27.20minM45   14.707  4:054.09+5:53
45  Alexander DekkerDynamica27.26minMse   14.654  4:064.07+5:59
47  Ron DellebekeDynamica27.47minM45   14.469  4:094.02+6:20
48  Arthur van AartsenDynamica27.50minM35   14.443  4:094.01+6:23
49  Raoul Poortvliets-Heerenhoek27.54minMse   14.409  4:104.00+6:27
50  Endre van de RooipannenHelmond28.01minM45   14.349  4:113.99+6:34
53  Harry OostdijkKruiningen28.14minM45   14.238  4:133.96+6:47
54  Jos PutVlissingen28.16minM45   14.222  4:133.95+6:49
55  Jonathan BoonOost-Souburg28.18minMse   14.205  4:133.95+6:51
57  Arthur PouwelseMiddelburg28.25minM45   14.147  4:143.93+6:58
59  PietJan ReijnierseKoudekerke28.39minM45   14.031  4:173.90+7:12
60  Steven van HoepenHeinkenszand28.47minM35   13.966  4:183.88+7:20
61  Evelien van SparrentakSint Laurens28.50minV35   13.942  4:183.87+7:23
62  Ruben TissinkKapelle-Biezelinge28.52minMse   13.926  4:193.87+7:25
64  Frank SchoonwaterVlissingen28.56minM35   13.894  4:193.86+7:29
65  Ronnie KrockeOost-Souburg29.00minM55   13.862  4:203.85+7:33
66  Anton EngelsMiddelburg29.05minM45   13.822  4:203.84+7:38
67  Wim StevelsMiddelburg29.09minM35   13.791  4:213.83+7:42
68  Albert KarstanjeSint Laurens29.11minM55   13.775  4:213.83+7:44
69  Wilbert KooleSerooskerke29.14minMse   13.751  4:223.82+7:47
70  peter van de BosseGrijpskerke29.20minM45   13.705  4:233.81+7:53
71  Johan DekkerMiddelburg29.31minM45   13.619  4:243.78+8:04
72  Martin de VisserMiddelburg29.39minM45   13.558  4:263.77+8:12
73  Rob JongeneelMiddelburg29.43minM45   13.528  4:263.76+8:16
74  Jacky LuitwielerDynamica29.52minM45   13.460  4:273.74+8:25
75  Kees StaalAagtekerke30.00minM35   13.400  4:293.72+8:33
76  Martin MarinissenMiddelburg30.02minM35   13.385  4:293.72+8:35
77  Hans WijkhuijsMeliskerke30.05minMse   13.363  4:293.71+8:38
78  Hans de WitteMiddelburg30.19minM35   13.260  4:313.68+8:52
79  Joost PluijlaarDynamica30.22minM45   13.238  4:323.68+8:55
80  Adri KooleDynamica30.24minM55   13.224  4:323.67+8:57
81  Johan LorierVlissingen30.28minM35   13.195  4:333.67+9:01
82  Bill StegersVlissingen30.33minM35   13.159  4:343.66+9:06
83  Bianca van AartsenKoudekerke30.36minVse   13.137  4:343.65+9:09
84  Rens BostelaarDynamica30.38minM45   13.123  4:343.65+9:11
85  Wilco MeijeringVlissingen30.43minM35   13.087  4:353.64+9:16
86  Johan TreurnietMiddelburg30.45minM35   13.073  4:353.63+9:18
87  Peter van MoergastelVlissingen30.47minM45   13.059  4:363.63+9:20
88  Bert JerasMiddelburg30.49minM35   13.045  4:363.62+9:22
89  Arnold van VelthovenHaarlem30.52minM55   13.024  4:363.62+9:25
91  Boudewijn van OuwerkerkWilhelminadorp30.55minM35   13.003  4:373.61+9:28
92  Cor SchipperMiddelburg30.57minM45   12.989  4:373.61+9:30
93  Jan van HorssenMiddelburg31.00minM55   12.968  4:383.60+9:33
94  Jan BesuijenSerooskerke31.15minM55   12.864  4:403.57+9:48
95  Jannie de VriesDynamica31.21minV45   12.823  4:413.56+9:54
96  Ronald de RijkeDynamica31.24minM35   12.803  4:413.56+9:57
97  Rens BosmanMiddelburg31.28minM45   12.775  4:423.55+10:01
98  Alexander MastboomsDynamica31.46minM35   12.655  4:443.52+10:19
99  Aart van LuijkDynamica31.49minM45   12.635  4:453.51+10:22
100  Ton TijhuisVlissingen31.56minM35   12.589  4:463.50+10:29
101  Piet BeijerDynamica31.59minM55   12.569  4:463.49+10:32
102  Hans DullaertMiddelburg32.01minM45   12.556  4:473.49+10:34
103  Gillis BosmanThor32.03minM65   12.543  4:473.48+10:36
104  Bart HoogenboomNoordwelle32.10minM65   12.497  4:483.47+10:43
105  Chris Koppejans-Gravenpolder32.12minM35   12.484  4:483.47+10:45
106  Wim JobseVeere32.15minM35   12.465  4:493.46+10:48
107  Rijk FiliusDynamica32.18minM55   12.446  4:493.46+10:51
108  Hans CorbijnOostkapelle32.22minM45   12.420  4:503.45+10:55
109  Gerard RommersDynamica32.24minM65   12.407  4:503.45+10:57
110  Jan SipmaMeliskerke32.26minM55   12.395  4:503.44+10:59
111  Andrea van der HeulMiddelburg32.28minV35   12.382  4:513.44+11:01
112  Hans JoosseMiddelburg32.42minM55   12.294  4:533.41+11:15
113  Tonny de RuyterDynamica32.51minM55   12.237  4:543.40+11:24
114  Jaap LuitwielerDynamica32.53minM55   12.225  4:543.40+11:26
115  Karel van de GruiterDynamica33.00minM65   12.182  4:563.38+11:33
116  Bram BrasserVlissingen33.02minM45   12.170  4:563.38+11:35
117  Ruud GeldofMiddelburg33.04minM45   12.157  4:563.38+11:37
118  Henk SandeeKamperland33.07minM55   12.139  4:573.37+11:40
119  Ellen de WitteMiddelburg33.15minV35   12.090  4:583.36+11:48
120  Ed ErdtsieckVlissingen33.22minM35   12.048  4:593.35+11:55
121  Carola den HartogDynamica33.26minV35   12.024  4:593.34+11:59
122  Ricardo de JongLeiden33.30minMse   12.000  5:003.33+12:03
123  Jolanda KraamerAagtekerke33.33minV45   11.982  5:003.33+12:06
124  Eugene LouwerseMiddelburg33.35minM55   11.970  5:013.33+12:08
125  Anne van HouwelingenMiddelburg33.48minV35   11.893  5:033.30+12:21
126  Arian de VisserMiddelburg33.50minMse   11.882  5:033.30+12:23
127  Martijn de VisserArnemuiden33.52minM35   11.870  5:033.30+12:25
128  Leo FranckeOostkapelle33.57minM45   11.841  5:043.29+12:30
129  Leo GoedegebureS-Heer Arendskerke34.04minM45   11.800  5:053.28+12:37
130  Janet van de GriendVlissingen34.09minV35   11.772  5:063.27+12:42
131  Andreas NellessenNeukirchen D34.17minM45   11.726  5:073.26+12:50
132  Erik ReijnhoutVlissingen34.21minM45   11.703  5:083.25+12:54
133  Peter MeijersMiddelburg34.34minM45   11.630  5:103.23+13:07
134  Ina WillemseZoutelande34.42minV45   11.585  5:113.22+13:15
135  Carianne HeikoopDelta Sport34.55minV35   11.513  5:133.20+13:28
136  Angelique HarinckDynamica34.58minV35   11.497  5:133.19+13:31
137  Roel KlapWestkapelle35.00minM55   11.486  5:133.19+13:33
138  Cynthia de BruijneMiddelburg35.02minV35   11.475  5:143.19+13:35
139  Tonny CappetijnKats35.32minM45   11.313  5:183.14+14:05
140  Willeke PrevoosHeinkenszand35.40minM35   11.271  5:193.13+14:13
141  Esther SlabbekoornMiddelburg35.43minV35   11.255  5:203.13+14:16
142  Willy van GimstDomburg35.55minM65   11.193  5:223.11+14:28
143  Leo van DrielVlissingen35.59minM45   11.172  5:223.10+14:32
144  Andre HollestelleDomburg36.18minM45   11.074  5:253.08+14:51
145  Sandra RomeijnDynamica36.26minV35   11.034  5:263.06+14:59
146  Rob VerdamVlissingen36.42minM35   10.954  5:293.04+15:15
147  Marcel BesuijenMiddelburg36.46minM45   10.934  5:293.04+15:19
148  Erica NefsDynamica36.57minV35   10.880  5:313.02+15:30
149  Annelies MesuDynamica37.02minV45   10.855  5:323.02+15:35
150  Edwin BlokzijlBedum37.23minMse   10.753  5:352.99+15:56
151  Mieke PoortvlietMiddelburg37.27minV45   10.734  5:352.98+16:00
152  Suzanne WestveerMiddelburg37.40minVse   10.673  5:372.96+16:13
153  Debby Elstgeests-Heerenhoek37.49minV35   10.630  5:392.95+16:22
155  Sebastian NijssenMiddelburg37.59minMse   10.584  5:402.94+16:32
156  Bram TissinkKapelle-Biezelinge38.09minM55   10.537  5:422.93+16:42
157  Anniek HoogenesVlissingen38.14minV35   10.514  5:422.92+16:47
158  Janneke BoutensMiddelburg38.34minV45   10.424  5:452.90+17:07
159  Judith de Kok-VisserVlissingen39.42minV35   10.126  5:562.81+18:15
160  M HeijkoopDynamica40.03minV45   10.037  5:592.79+18:36
161  Joost SprinkhuizenAV'5640.06minM55   10.025  5:592.78+18:39
162  Nick VermeirssenPhilippine41.24minMse   9.710  6:112.70+19:57
163  Hannie CorbijnOostkapelle41.41minV45   9.644  6:132.68+20:14
164  Andre de RidderMiddelburg42.22minM35   9.489  6:192.64+20:55
165  Tamara SchoninghMiddelburg42.34minVse   9.444  6:212.62+21:07
166  Erna de LandmeterOost-Souburg43.12minVse   9.306  6:272.58+21:45
167  Annemarie BoeijeMiddelburg43.16minV35   9.291  6:272.58+21:49
168  Angelien van BoxtelMiddelburg45.11minV45   8.897  6:452.47+23:44
169  Maartje MeijersMiddelburg45.49minV45   8.774  6:502.44+24:22
170  Marijke le GuludecOost-Souburg45.52minV35   8.765  6:512.43+24:25
171  Elly BrandMiddelburg53.24minV45   7.528  7:582.09+31:57
Mannen: 127 (78.88%) => M35=38 - M45=39 - M55=21 - M65=5 - MAB=1 - Mse=23
Vrouwen: 33 (20.5%) => V35=18 - V45=11 - Vse=4
Div: 10 (6.21%) => 0JoB=1 - Jon=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.297 seconden nodig om deze lijst met 161 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020