woensdag 1 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

50e Wallenloop

Goes, zaterdag 8 januari 2011 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dieter VanstreelsDuffel AC23.29minMse   19.009  3:095.28-
2  Roy Van SonDuffel AC23.35minM35   18.929  3:105.26+0:06
3  Jeroen MaasSprint23.45minMse   18.796  3:125.22+0:16
4  Erik NiemeijerSprint23.49minMse   18.743  3:125.21+0:20
5  Marcel MangnusRKHAV25.19minMse   17.633  3:244.90+1:50
6  Erwin HarmesDynamica26.05minMse   17.114  3:304.75+2:36
7  Wilko de VosAV'5626.07minM45   17.093  3:314.75+2:38
8  Robbert MeeuwseAV'5626.52minMse   16.615  3:374.62+3:23
9  Willem de KorteDynamica27.30minMse   16.233  3:424.51+4:01
10  Tom VerlindenDuffel AC28.08minM35   15.867  3:474.41+4:39
11  Marius BesuijenDynamica28.47minM45   15.509  3:524.31+5:18
12  Crum van der LindenVlissingen29.02minMse   15.375  3:544.27+5:33
13  Theo den HerderAV'5629.12minM55   15.288  3:554.25+5:43
14  Michel BekinkAV'5629.16minM35   15.253  3:564.24+5:47
15  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5629.29minMse   15.141  3:584.21+6:00
16  Jos den HollanderAV'5629.55minM45   14.921  4:014.14+6:26
17  John OverweelDynamica29.58minM55   14.897  4:024.14+6:29
18  Wim WoutersAV'5630.12minM55   14.781  4:044.11+6:43
19  Cor de RidderArnemuiden30.20minM40   14.716  4:054.09+6:51
20  Jos GelukDelta Sport30.21minM50   14.708  4:054.09+6:52
21  Kees den HollanderDreischor30.42minM40   14.541  4:084.04+7:13
22  Hans VerhaagenGoes30.51minM40   14.470  4:094.02+7:22
23  Danny de LeeuwWolphaartsdijk31.15minMse   14.285  4:123.97+7:46
24  Koen Van de VeldeDuffel AC31.17minM40   14.270  4:123.96+7:48
25  Jos PutVlissingen31.18minM45   14.262  4:123.96+7:49
26  Ron DellebekeDynamica31.21minM50   14.239  4:133.96+7:52
27  Alexander PaardekooperOostkapelle31.24minMse   14.217  4:133.95+7:55
28  Pieter GoudOostdijk31.26minMse   14.201  4:133.94+7:57
29  Tony JanseKapelle-Biezelinge31.27minMse   14.194  4:143.94+7:58
30  Seth DijkstraMiddelburg31.28minM35   14.186  4:143.94+7:59
31  Acronius KramerAV'5631.31minM55   14.164  4:143.93+8:02
32  Huub BeelenAV'5631.39minM50   14.104  4:153.92+8:10
33  Johan de VliegerDynamica31.50minM50   14.023  4:173.90+8:21
34  Andre CrucqDynamica32.00minM55   13.950  4:183.88+8:31
35  Geert VerlindenDuffel AC32.02minMse   13.935  4:183.87+8:33
36  Boudewijn NieuwenhuijseAV'5632.07minM45   13.899  4:193.86+8:38
37  Rinus van de WoestijneMiddelburg32.22minMse   13.792  4:213.83+8:53
38  Wim RooseGoes32.32minM55   13.721  4:223.81+9:03
39  Saskia GooleAV'5632.33minV40   13.714  4:233.81+9:04
40  Niels VoetHeinkenszand32.41minMse   13.658  4:243.79+9:12
41  Steven van HoepenHeinkenszand32.43minM40   13.644  4:243.79+9:14
42  Eric van RemortelAV'5632.44minM50   13.637  4:243.79+9:15
43  Leo de RijkeVlissingen32.50minM45   13.596  4:253.78+9:21
44  Alexander BoutenDynamica32.58minMse   13.541  4:263.76+9:29
45  Jan JoosseKapelle-Biezelinge33.16minM45   13.419  4:283.73+9:47
46  Erik VerbergtDuffel AC33.23minMse   13.372  4:293.71+9:54
47  Eddy SmitDelta Sport33.35minM60   13.292  4:313.69+10:06
48  Rob MaatGoes33.40minM45   13.259  4:323.68+10:11
49  Astrid den HerderAV'5633.45minVse   13.227  4:323.67+10:16
50  Wim HuurmanAV'5633.48minM50   13.207  4:333.67+10:19
51  Ramon van de GruiterGoes33.52minM35   13.181  4:333.66+10:23
52  Jos van Stees-Gravenpolder33.53minM40   13.175  4:333.66+10:24
53  Hans van der WelleMiddelburg33.54minM50   13.168  4:333.66+10:25
54  Kees de WinterAV'5633.55minM50   13.162  4:343.66+10:26
55  Rinus JoosseAV'5634.06minM70   13.091  4:353.64+10:37
56  Pim AbbinkGoes34.07minMse   13.085  4:353.63+10:38
57  Andre KramerYerseke34.26minM40   12.964  4:383.60+10:57
58  Herman AbbinkAV'5634.47minM50   12.834  4:413.56+11:18
59  Jan BostelaarDynamica34.51minM60   12.809  4:413.56+11:22
60  Karel van de GruiterDynamica35.00minM65   12.754  4:423.54+11:31
61  Jan VerlindenDuffel AC35.33minM50   12.557  4:473.49+12:04
62  Kevin SpruijtMeliskerke35.38minMse   12.528  4:473.48+12:09
63  Hans van VlietMiddelburg35.50minMse   12.458  4:493.46+12:21
64  Jonnathan DuinkerkeGoes35.59minMse   12.406  4:503.45+12:30
65  Hans LoeveKapelle-Biezelinge36.05minM60   12.371  4:513.44+12:36
66  Gilles BosmanTHOR36.20minM70   12.286  4:533.41+12:51
67  Willem SanderseStatina36.27minM60   12.247  4:543.40+12:58
68  Christine BalkenendeAV'5636.27minV45   12.247  4:543.40+12:58
69  Joost BoonmanYerseke36.53minM45   12.103  4:573.36+13:24
70  Wim VerburgGoes37.07minM40   12.027  4:593.34+13:38
71  Andre MinnaardKloetinge37.28minM45   11.915  5:023.31+13:59
72  Peter NoordijkeGoes37.29minM45   11.909  5:023.31+14:00
73  Karine WilmsDuffel AC37.37minV35   11.867  5:033.30+14:08
74  Jos MarinissenKapelle-Biezelinge37.47minM45   11.815  5:053.28+14:18
75  Jan van ElsackerKapelle-Biezelinge38.13minM50   11.681  5:083.24+14:44
76  Emile de DieAV'5638.26minM40   11.615  5:103.23+14:57
77  Jan RooseGoes38.37minM60   11.560  5:113.21+15:08
78  Greetje SmitDelta Sport38.52minV60   11.485  5:133.19+15:23
79  Gertjan BakkerGoes39.06minM40   11.417  5:153.17+15:37
80  Joska RomboutsBreda39.11minVse   11.393  5:163.16+15:42
81  Arie SchoutKloetinge39.16minM60   11.368  5:173.16+15:47
82  Adri NoordijkeZierikzee39.26minM65   11.320  5:183.14+15:57
83  Anke van SluijsRotterdam39.28minVse   11.311  5:183.14+15:59
84  Hans van SluijsDynamica39.38minM60   11.263  5:203.13+16:09
85  Martin OosterveldGoes39.57minM50   11.174  5:223.10+16:28
86  Huguette DeclercqDynamica40.47minV65   10.946  5:293.04+17:18
87  Henk SandeeKamperland41.25minM60   10.778  5:342.99+17:56
88  Jan HoekmanGoes41.29minMse   10.761  5:352.99+18:00
89  Lenneke RuijsinkGoes41.34minVse   10.739  5:352.98+18:05
90  Bram de RijkeDynamica42.05minM75   10.608  5:392.95+18:36
91  Corine JanseGoes42.07minVse   10.599  5:402.94+18:38
92  Wilma OosterveldGoes42.11minV45   10.582  5:402.94+18:42
93  Franny van IerselGoes42.15minV40   10.566  5:412.93+18:46
94  Erika DekKapelle-Biezelinge42.29minVse   10.508  5:432.92+19:00
95  Mirjam DekKapelle-Biezelinge42.42minVse   10.454  5:442.90+19:13
96  Remco van LoonGoes43.00minMse   10.381  5:472.88+19:31
97  Bram BruijnesGoes43.01minM35   10.377  5:472.88+19:32
98  Nancy LeysDuffel AC43.23minV40   10.290  5:502.86+19:54
99  Hans BalGoes43.24minM55   10.286  5:502.86+19:55
100  Hannie CorbijnOostkapelle43.58minV50   10.153  5:552.82+20:29
101  Cor van GoghGoes44.14minM50   10.092  5:572.80+20:45
102  Hans HolwerdaNieuwerkerk44.25minM55   10.050  5:582.79+20:56
Mannen: 86 (84.31%) => M35=6 - M40=10 - M45=12 - M50=13 - M55=8 - M60=8 - M65=2 - M70=2 - M75=1 - Mse=24
Vrouwen: 16 (15.69%) => V35=1 - V40=3 - V45=2 - V50=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.891 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020