maandag 23 november 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

50e Wallenloop

Goes, zaterdag 8 januari 2011 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dieter VanstreelsDuffel AC23.29minMse   19.009  3:095.28-
2  Roy Van SonDuffel AC23.35minM35   18.929  3:105.26+0:06
3  Jeroen MaasSprint23.45minMse   18.796  3:125.22+0:16
4  Erik NiemeijerSprint23.49minMse   18.743  3:125.21+0:20
5  Marcel MangnusRKHAV25.19minMse   17.633  3:244.90+1:50
6  Erwin HarmesDynamica26.05minMse   17.114  3:304.75+2:36
7  Wilko de VosAV'5626.07minM45   17.093  3:314.75+2:38
8  Robbert MeeuwseAV'5626.52minMse   16.615  3:374.62+3:23
9  Willem de KorteDynamica27.30minMse   16.233  3:424.51+4:01
10  Tom VerlindenDuffel AC28.08minM35   15.867  3:474.41+4:39
11  Marius BesuijenDynamica28.47minM45   15.509  3:524.31+5:18
12  Crum van der LindenVlissingen29.02minMse   15.375  3:544.27+5:33
13  Theo den HerderAV'5629.12minM55   15.288  3:554.25+5:43
14  Michel BekinkAV'5629.16minM35   15.253  3:564.24+5:47
15  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5629.29minMse   15.141  3:584.21+6:00
16  Jos den HollanderAV'5629.55minM45   14.921  4:014.14+6:26
17  John OverweelDynamica29.58minM55   14.897  4:024.14+6:29
18  Wim WoutersAV'5630.12minM55   14.781  4:044.11+6:43
19  Cor de RidderArnemuiden30.20minM40   14.716  4:054.09+6:51
20  Jos GelukDelta Sport30.21minM50   14.708  4:054.09+6:52
21  Kees den HollanderDreischor30.42minM40   14.541  4:084.04+7:13
22  Hans VerhaagenGoes30.51minM40   14.470  4:094.02+7:22
23  Danny de LeeuwWolphaartsdijk31.15minMse   14.285  4:123.97+7:46
24  Koen Van de VeldeDuffel AC31.17minM40   14.270  4:123.96+7:48
25  Jos PutVlissingen31.18minM45   14.262  4:123.96+7:49
26  Ron DellebekeDynamica31.21minM50   14.239  4:133.96+7:52
27  Alexander PaardekooperOostkapelle31.24minMse   14.217  4:133.95+7:55
28  Pieter GoudOostdijk31.26minMse   14.201  4:133.94+7:57
29  Tony JanseKapelle-Biezelinge31.27minMse   14.194  4:143.94+7:58
30  Seth DijkstraMiddelburg31.28minM35   14.186  4:143.94+7:59
31  Acronius KramerAV'5631.31minM55   14.164  4:143.93+8:02
32  Huub BeelenAV'5631.39minM50   14.104  4:153.92+8:10
33  Johan de VliegerDynamica31.50minM50   14.023  4:173.90+8:21
34  Andre CrucqDynamica32.00minM55   13.950  4:183.88+8:31
35  Geert VerlindenDuffel AC32.02minMse   13.935  4:183.87+8:33
36  Boudewijn NieuwenhuijseAV'5632.07minM45   13.899  4:193.86+8:38
37  Rinus van de WoestijneMiddelburg32.22minMse   13.792  4:213.83+8:53
38  Wim RooseGoes32.32minM55   13.721  4:223.81+9:03
39  Saskia GooleAV'5632.33minV40   13.714  4:233.81+9:04
40  Niels VoetHeinkenszand32.41minMse   13.658  4:243.79+9:12
41  Steven van HoepenHeinkenszand32.43minM40   13.644  4:243.79+9:14
42  Eric van RemortelAV'5632.44minM50   13.637  4:243.79+9:15
43  Leo de RijkeVlissingen32.50minM45   13.596  4:253.78+9:21
44  Alexander BoutenDynamica32.58minMse   13.541  4:263.76+9:29
45  Jan JoosseKapelle-Biezelinge33.16minM45   13.419  4:283.73+9:47
46  Erik VerbergtDuffel AC33.23minMse   13.372  4:293.71+9:54
47  Eddy SmitDelta Sport33.35minM60   13.292  4:313.69+10:06
48  Rob MaatGoes33.40minM45   13.259  4:323.68+10:11
49  Astrid den HerderAV'5633.45minVse   13.227  4:323.67+10:16
50  Wim HuurmanAV'5633.48minM50   13.207  4:333.67+10:19
51  Ramon van de GruiterGoes33.52minM35   13.181  4:333.66+10:23
52  Jos van Stees-Gravenpolder33.53minM40   13.175  4:333.66+10:24
53  Hans van der WelleMiddelburg33.54minM50   13.168  4:333.66+10:25
54  Kees de WinterAV'5633.55minM50   13.162  4:343.66+10:26
55  Rinus JoosseAV'5634.06minM70   13.091  4:353.64+10:37
56  Pim AbbinkGoes34.07minMse   13.085  4:353.63+10:38
57  Andre KramerYerseke34.26minM40   12.964  4:383.60+10:57
58  Herman AbbinkAV'5634.47minM50   12.834  4:413.56+11:18
59  Jan BostelaarDynamica34.51minM60   12.809  4:413.56+11:22
60  Karel van de GruiterDynamica35.00minM65   12.754  4:423.54+11:31
61  Jan VerlindenDuffel AC35.33minM50   12.557  4:473.49+12:04
62  Kevin SpruijtMeliskerke35.38minMse   12.528  4:473.48+12:09
63  Hans van VlietMiddelburg35.50minMse   12.458  4:493.46+12:21
64  Jonnathan DuinkerkeGoes35.59minMse   12.406  4:503.45+12:30
65  Hans LoeveKapelle-Biezelinge36.05minM60   12.371  4:513.44+12:36
66  Gilles BosmanTHOR36.20minM70   12.286  4:533.41+12:51
67  Willem SanderseStatina36.27minM60   12.247  4:543.40+12:58
68  Christine BalkenendeAV'5636.27minV45   12.247  4:543.40+12:58
69  Joost BoonmanYerseke36.53minM45   12.103  4:573.36+13:24
70  Wim VerburgGoes37.07minM40   12.027  4:593.34+13:38
71  Andre MinnaardKloetinge37.28minM45   11.915  5:023.31+13:59
72  Peter NoordijkeGoes37.29minM45   11.909  5:023.31+14:00
73  Karine WilmsDuffel AC37.37minV35   11.867  5:033.30+14:08
74  Jos MarinissenKapelle-Biezelinge37.47minM45   11.815  5:053.28+14:18
75  Jan van ElsackerKapelle-Biezelinge38.13minM50   11.681  5:083.24+14:44
76  Emile de DieAV'5638.26minM40   11.615  5:103.23+14:57
77  Jan RooseGoes38.37minM60   11.560  5:113.21+15:08
78  Greetje SmitDelta Sport38.52minV60   11.485  5:133.19+15:23
79  Gertjan BakkerGoes39.06minM40   11.417  5:153.17+15:37
80  Joska RomboutsBreda39.11minVse   11.393  5:163.16+15:42
81  Arie SchoutKloetinge39.16minM60   11.368  5:173.16+15:47
82  Adri NoordijkeZierikzee39.26minM65   11.320  5:183.14+15:57
83  Anke van SluijsRotterdam39.28minVse   11.311  5:183.14+15:59
84  Hans van SluijsDynamica39.38minM60   11.263  5:203.13+16:09
85  Martin OosterveldGoes39.57minM50   11.174  5:223.10+16:28
86  Huguette DeclercqDynamica40.47minV65   10.946  5:293.04+17:18
87  Henk SandeeKamperland41.25minM60   10.778  5:342.99+17:56
88  Jan HoekmanGoes41.29minMse   10.761  5:352.99+18:00
89  Lenneke RuijsinkGoes41.34minVse   10.739  5:352.98+18:05
90  Bram de RijkeDynamica42.05minM75   10.608  5:392.95+18:36
91  Corine JanseGoes42.07minVse   10.599  5:402.94+18:38
92  Wilma OosterveldGoes42.11minV45   10.582  5:402.94+18:42
93  Franny van IerselGoes42.15minV40   10.566  5:412.93+18:46
94  Erika DekKapelle-Biezelinge42.29minVse   10.508  5:432.92+19:00
95  Mirjam DekKapelle-Biezelinge42.42minVse   10.454  5:442.90+19:13
96  Remco van LoonGoes43.00minMse   10.381  5:472.88+19:31
97  Bram BruijnesGoes43.01minM35   10.377  5:472.88+19:32
98  Nancy LeysDuffel AC43.23minV40   10.290  5:502.86+19:54
99  Hans BalGoes43.24minM55   10.286  5:502.86+19:55
100  Hannie CorbijnOostkapelle43.58minV50   10.153  5:552.82+20:29
101  Cor van GoghGoes44.14minM50   10.092  5:572.80+20:45
102  Hans HolwerdaNieuwerkerk44.25minM55   10.050  5:582.79+20:56
Mannen: 86 (84.31%) => M35=6 - M40=10 - M45=12 - M50=13 - M55=8 - M60=8 - M65=2 - M70=2 - M75=1 - Mse=24
Vrouwen: 16 (15.69%) => V35=1 - V40=3 - V45=2 - V50=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.347 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
Atletiek Zeeland © 2020