zaterdag 8 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Kapelsedag Loop

Kapelle-Biezelinge, vrijdag 27 augustus 2010 - Organisatie: Kapelle Promotion
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Huub van Noorden (PR 16.16) Goes17.25minMse   17.225  3:294.78435
2  Maarten Harthoorn (PR 16.35) Kapelle-Biezelinge17.38minMse   17.013  3:324.73407
3  Marius Besuijen (PR)Sint Laurens18.04minMse   16.605  3:374.61354
4  Robbert Meeuwse (PR 16.36) AV5618.05minMse   16.590  3:374.61352
5  Jacco de Broekert (debuut) Goes18.26minMse   16.275  3:414.52311
6  Theo den Herder (debuut) Kapelle-Biezelinge18.40minMse   16.071  3:444.46286
7  John Slabbekoorn (PR 17.58) Kapelle-Biezelinge19.07minMse   15.693  3:494.36240
8  Rien de Wilde (PR)Wilhelminadorp19.16minMse   15.571  3:514.33225
9  Jeroen Janse (PR 17.21) Kapelle-Biezelinge19.27minMse   15.424  3:534.28208
10  Ronald Willemsen?20.16minMse   14.803  4:034.11140
11  Wibo Verstraate (debuut) Westkapelle20.19minMse   14.766  4:044.10136
12  Jan Tavenier (debuut) Wolphaartsdijk20.22minMse   14.730  4:044.09133
13  Pieter Goud (PR 19.28) Oostdijk20.26minMse   14.682  4:054.08128
14  Robin Boogaard (PR)Kapelle-Biezelinge20.29minMse   14.646  4:064.07124
15  Patrick de Vos (PR 15.27) AV5620.55minMse   14.343  4:113.9896
16  Wim Roose (PR 20.54) Goes20.56minMse   14.331  4:113.9895
17  Peter van ElsackerRotterdam21.11minMse   14.162  4:143.9380
18  Steven van Hoepen (debuut) Heinkenszand21.15minMse   14.118  4:153.9276
19  Edwin van Damme?21.32minMse   13.932  4:183.8761
20  Rob Oostrom (PR 21.01) Kapelle-Biezelinge21.33minMse   13.921  4:193.8760
21  Wim Karelse (PR)Schore21.39minMse   13.857  4:203.8556
22  Maikel Nieuwenhuize?21.56minMse   13.678  4:233.8043
23  Toine Gijzel?21.58minMse   13.657  4:243.7942
24  Kevin van IerselOvezande22.02minMse   13.616  4:243.7839
25  Bjorn van Belzen (PR 21.35) Kapelle-Biezelinge22.08minMse   13.554  4:263.7735
26  Nadine de Wilde (debuut) Wilhelminadorp22.12minVse   13.514  4:263.75176
27  Wino van IerselOvezande22.24minMse   13.393  4:293.7226
28  Martin Steenhart (PR 20.36) Kapelle-Biezelinge22.26minMse   13.373  4:293.7125
29  Jan Willem Meeuwse (PR 19.07) Kwadendamme22.59minMse   13.053  4:363.6311
30  Edwin Dorrepaal (debuut) Schore23.03minMse   13.015  4:373.629
31  Jan Dalebout (PR)Kapelle-Biezelinge23.50minMse   12.587  4:463.501
32  Ingrid Koene (PR 22.46) Yerseke23.52minVse   12.570  4:463.4973
33  Jan van Elsacker (PR)Kapelle-Biezelinge24.06minMse   12.448  4:493.461
34  Christl Rozendaal (PR 23.32) Kapelle-Biezelinge24.14minVse   12.380  4:513.4456
35  Mario de JongeOvezande24.22minMse   12.312  4:523.42-
36  Andre van KeerACSS24.28minMse   12.262  4:543.41-
37  Elton CastelAV'5624.33minMse   12.220  4:553.39-
38  Stefan Steenbakker?24.37minMse   12.187  4:553.39-
39  Tonnie de Boer?24.39minMse   12.170  4:563.38-
40  Dick Klijn?24.43minMse   12.138  4:573.37-
41  Jasper Lindenberg (debuut) Goes24.44minMse   12.129  4:573.37-
42  Pier LindenbergGoes24.45minMse   12.121  4:573.37-
43  Burry van Nugteren?24.46minMse   12.113  4:573.36-
44  Lieve SpiessensACSS25.36minVse   11.719  5:073.2613
45  Olivier Sinke?25.36minMse   11.719  5:073.26-
46  Huibert Pietjouw (PR 23.51) Kapelle-Biezelinge25.51minMse   11.605  5:103.22-
47  Floris Landsbergen?25.51minMse   11.605  5:103.22-
48  Manon Steenbakker?26.01minVse   11.531  5:123.206
49  Peter Castel (PR 24.46) Goes26.17minMse   11.414  5:153.17-
50  Kees ZuijderveltHoogerheide26.19minMse   11.400  5:163.17-
51  Caroline Ganseman (debuut) Kapelle-Biezelinge26.51minVse   11.173  5:223.101
52  Anita Lukasse (PR 25.59) Wemeldinge26.51minVse   11.173  5:223.101
53  Hugo Slabbekoorn?27.06minMse   11.070  5:253.08-
54  Kees de Leeuw (debuut) Oost-Souburg27.14minMse   11.016  5:273.06-
55  Teun LindenbergGoes27.34minMse   10.883  5:313.02-
56  Pieter Lindenberg?27.48minMse   10.791  5:343.00-
57  Vincent Kouwen?28.34minMse   10.502  5:432.92-
58  Hans de Bie?29.09minMse   10.292  5:502.86-
59  Anne OostvogelsACSS30.00minVse   10.000  6:002.78-
Mannen: 51 (86.44%) => Mse=51
Vrouwen: 8 (13.56%) => Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

5 km

2019Tim van den Broeke14:52Patrick de Vos15:30Martijn de Kok16:28Mirthe Overkamp19:25138
2018Neal Bouterse15:39Patrick de Vos15:40Franklin van Anrooij15:41Paola van Gilst19:27103
2017Erwin Harmes15:31Patrick de Vos15:52Jan-Willem Roelse17:16Anjolie Engels18:30108
2016Mats Lunders15:10Martijn de Kok16:01Robbert Meeuwse16:36Martje Dixhoorn21:3894
2015Erwin Harmes15:37Robbert Meeuwse16:41Patrick de Vos16:59Shirin van Anrooij19:51109
2014Floris Willeboordse16:02Maarten Harthoorn16:35Ruud Hoosemans16:48Baukje Doedee20:55116
2013Martijn de Kok15:41Floris Willeboordse16:00Huub van Noorden16:16Monique Verschuure19:15130
2012Neal Bouterse15:52Huub van Noorden16:43Laurent van Nieuwenhuijze17:14Monique Verschuure20:1694
2011Erwin Harmes15:39Ronnie Overgaauw15:56Huub van Noorden16:26Lindy van Anrooij21:0286
2010Huub van Noorden17:25Maarten Harthoorn17:38Marius Besuijen18:04Nadine de Wilde22:1259

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.721 seconden nodig om deze lijst met 59 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.35.14)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020