dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

49e Singelloop

Middelburg, zaterdag 30 oktober 2010 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ronnie OvergaauwDynamica21.51minMse   18.398  3:165.11-
2  Marcel MangnusRKHAV22.01minMse   18.259  3:175.07+0:10
3  Jesper FranckeDynamica22.07minMse   18.176  3:185.05+0:16
4  Martijn de KokDynamica22.22minMse   17.973  3:204.99+0:31
5  Kevin de PagterDynamica22.42minMse   17.709  3:234.92+0:51
6  Erwin HarmesDynamica22.46minMse   17.657  3:244.90+0:55
8  Floris WilleboordseVrouwenpolder23.20minMse   17.229  3:294.79+1:29
9  Huub van NoordenYerseke23.28minMse   17.131  3:304.76+1:37
10  Adriaan van KeulenMiddelburg23.49minMse   16.879  3:334.69+1:58
11  Robin HoflandDynamica23.53minM35   16.832  3:344.68+2:02
13  Bart de KosterDynamica24.39minM35   16.308  3:414.53+2:48
15  Tim van den BroekeDynamica24.47minJoB   16.221  3:424.51+2:56
16  Rian van den BroekeDynamica24.54minM45   16.145  3:434.48+3:03
17  Wilco de SchipperDynamica25.08minM45   15.995  3:454.44+3:17
18  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5625.19minMse   15.879  3:474.41+3:28
20  Aart JoziasseMiddelburg25.29minM35   15.775  3:484.38+3:38
21  Jorim de BoksMiddelburg25.32minMse   15.744  3:494.37+3:41
22  Paco LousVlissingen25.36minMse   15.703  3:494.36+3:45
23  Michel BuijckWielingen26.00minM35   15.462  3:534.29+4:09
24  Wijnand de WolffAV'5626.12minMse   15.344  3:554.26+4:21
25  Frank van der WantMiddelburg26.14minM35   15.324  3:554.26+4:23
26  Alexander DekkerDynamica26.17minMse   15.295  3:554.25+4:26
27  Patrick van NieuwenhuijzeZonnemaire26.24minMse   15.227  3:564.23+4:33
28  Leo JanseMiddelburg26.28minM35   15.189  3:574.22+4:37
29  Jan van VaardegemDynamica26.31minM35   15.160  3:574.21+4:40
31  Pieter WisseMeliskerke26.43minMse   15.047  3:594.18+4:52
32  John OverweelDynamica26.51minM55   14.972  4:004.16+5:00
33  Bart van NoordenYerseke26.54minM45   14.944  4:014.15+5:03
34  Leo de BruijnDynamica26.57minM35   14.917  4:014.14+5:06
35  Robert CarolDynamica27.02minM45   14.871  4:024.13+5:11
36  Rien de WildeAV'5627.04minM45   14.852  4:024.13+5:13
37  Cor de RidderArnemuiden27.22minM35   14.689  4:054.08+5:31
38  Martin PruijsersDynamica27.25minM35   14.663  4:064.07+5:34
39  Joeri VersluisDynamica27.27minMse   14.645  4:064.07+5:36
40  Krijn de VriesKoudekerke27.32minMse   14.600  4:074.06+5:41
41  Seth DijkstraMiddelburg27.35minM35   14.574  4:074.05+5:44
42  Lieven van BelzenMiddelburg27.37minM35   14.556  4:074.04+5:46
43  Willem Vermazen?27.39minMse   14.539  4:084.04+5:48
44  Henk van der BasMeliskerke27.40minMse   14.530  4:084.04+5:49
45  Miel VerheijenAV'5627.41minM35   14.521  4:084.03+5:50
46  Eddy SmitDelta Sport27.43minM55   14.504  4:084.03+5:52
47  John GuequierreDynamica27.45minM55   14.486  4:094.02+5:54
48  Jos PutVlissingen27.46minM45   14.478  4:094.02+5:55
49  Geert FranckeVlissingen27.48minMse   14.460  4:094.02+5:57
50  Ron DellebekeDynamica27.52minM45   14.426  4:104.01+6:01
51  Gertjan AdriaanseDynamica27.54minMse   14.409  4:104.00+6:03
52  Pietjan ReijnierseKoudekerke27.56minM45   14.391  4:104.00+6:05
53  Marius BesuijenDynamica27.58minM45   14.374  4:103.99+6:07
54  Leonie TonDelta Sport28.00minV35   14.357  4:113.99+6:09
55  Cor GelukDynamica28.08minM45   14.289  4:123.97+6:17
56  Kees LouwsMiddelburg28.10minMse   14.272  4:123.96+6:19
57  Arthur van AartsenMiddelburg28.12minM35   14.255  4:133.96+6:21
58  Henk LousDynamica28.15minM45   14.230  4:133.95+6:24
59  Wilbert KooleDynamica28.21minMse   14.180  4:143.94+6:30
60  Eva BoonmanDynamica28.24minVse   14.155  4:143.93+6:33
61  Endre JonkerHelmond28.33minM45   14.081  4:163.91+6:42
62  Kees den HollanderAagtekerke28.36minM35   14.056  4:163.90+6:45
63  Raymond GerritsMiddelburg28.39minMse   14.031  4:173.90+6:48
64  Steven van HoepenHeinkenszand28.52minM35   13.926  4:193.87+7:01
65  Johan DekkerMiddelburg28.57minM45   13.886  4:193.86+7:06
66  Ard WondergemMiddelburg29.05minM35   13.822  4:203.84+7:14
67  Raoul Poortvliets-Heerenhoek29.08minMse   13.799  4:213.83+7:17
68  Hans van der WelleMiddelburg29.19minM45   13.712  4:233.81+7:28
69  Kees GeuzeMiddelburg29.24minM45   13.673  4:233.80+7:33
70  Rob JongeneelMiddelburg29.27minM45   13.650  4:243.79+7:36
71  Maurice SteketeeMiddelburg29.37minMse   13.573  4:253.77+7:46
72  Raymond DerksenMiddelburg29.39minMse   13.558  4:263.77+7:48
73  Fatima GoncalvesDynamica29.41minV35   13.543  4:263.76+7:50
74  Katinka van den BergeSerooskerke29.43minV35   13.528  4:263.76+7:52
75  Pieter LouwsMiddelburg29.45minMse   13.513  4:263.75+7:54
76  Aswin KoningsDynamica29.47minM35   13.497  4:273.75+7:56
77  Frits BroosMiddelburg29.48minM45   13.490  4:273.75+7:57
79  Sjako MatthijsseMeliskerke29.53minMse   13.452  4:283.74+8:02
80  Ronald de RijkeMiddelburg30.01minM35   13.393  4:293.72+8:10
81  Edwin van de VenSerooskerke30.04minM35   13.370  4:293.71+8:13
82  Wim StevelsDynamica30.07minM35   13.348  4:303.71+8:16
83  Bart de VisserSerooskerke30.14minMse   13.297  4:313.69+8:23
84  Jaap JanseMiddelburg30.27minM55   13.202  4:333.67+8:36
85  Rinus PoortvlietOost-Souburg30.48minM45   13.052  4:363.63+8:57
86  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland30.50minM45   13.038  4:363.62+8:59
87  Lennart de LooffVlissingen30.53minMse   13.017  4:373.62+9:02
88  Joost PluijlaarDynamica30.56minM45   12.996  4:373.61+9:05
89  Eric de VisserDomburg30.59minMse   12.975  4:373.60+9:08
90  Sico PoortvlietMiddelburg31.05minM35   12.933  4:383.59+9:14
91  Nadine de WildeAV'5631.07minVse   12.919  4:393.59+9:16
92  Anja VogelMiddelburg31.10minV45   12.898  4:393.58+9:19
93  Cees CorneDynamica31.21minM55   12.823  4:413.56+9:30
94  Johan MolRitthem31.25minM45   12.796  4:413.55+9:34
96  Lennart BesuijenMiddelburg31.34minMse   12.735  4:433.54+9:43
97  Hans van VlietMiddelburg31.36minMse   12.722  4:433.53+9:45
98  Ko DavidseOostkapelle31.39minM45   12.701  4:433.53+9:48
99  Kees MarcusseMiddelburg31.42minM65   12.681  4:443.52+9:51
100  Leo SinkeVeere31.52minM45   12.615  4:453.50+10:01
101  Piet BeijerDynamica31.56minM55   12.589  4:463.50+10:05
102  Jaap LuitwielerDynamica31.57minM55   12.582  4:463.50+10:06
103  Sander MondeelMiddelburg32.01minMse   12.556  4:473.49+10:10
104  Gerard RommersDynamica32.07minM65   12.517  4:483.48+10:16
105  Anja KluijfhoutMiddelburg32.10minV45   12.497  4:483.47+10:19
106  Matthijs BodeBiggekerke32.16minM35   12.459  4:493.46+10:25
107  Simon BlaasDynamica32.19minMse   12.439  4:493.46+10:28
108  Christian JobseMiddelburg32.22minMse   12.420  4:503.45+10:31
109  Tonny de RuyterDynamica32.24minM55   12.407  4:503.45+10:33
110  Jan BesuijenSerooskerke32.26minM45   12.395  4:503.44+10:35
111  Ed ErdtsieckVlissingen32.30minM35   12.369  4:513.44+10:39
112  Sjaak BooneMiddelburg32.33minM55   12.350  4:513.43+10:42
113  Kees BlankenburghMiddelburg33.00minM35   12.182  4:563.38+11:09
114  Mart GoudzwaardHoofddorp33.05minMse   12.151  4:563.38+11:14
115  Willy van GimstDomburg33.20minM65   12.060  4:593.35+11:29
116  Cees LeijnseMiddelburg33.25minM55   12.030  4:593.34+11:34
117  Berbel LippeMiddelburg33.37minVse   11.958  5:013.32+11:46
118  Bert JanseMiddelburg33.42minM35   11.929  5:023.31+11:51
119  Jeroen HageDynamica33.55minM35   11.853  5:043.29+12:04
120  Nel VerhoevenDynamica34.05minV45   11.795  5:053.28+12:14
121  Hans LievenseMiddelburg34.09minM35   11.772  5:063.27+12:18
122  Corina LievenseMiddelburg34.11minV35   11.760  5:063.27+12:20
123  Jan SipmaMeliskerke34.26minM45   11.675  5:083.24+12:35
124  Marcel StruykMiddelburg34.28minMse   11.663  5:093.24+12:37
125  Chris Koppejans-Gravenpolder34.31minM35   11.647  5:093.24+12:40
126  Hugo PoortvlietDynamica34.33minM65   11.635  5:093.23+12:42
127  Ilse de KosterMiddelburg34.43minV35   11.579  5:113.22+12:52
128  Erik de LangeRotterdam34.50minMse   11.541  5:123.21+12:59
129  Jan van HorssenMiddelburg34.51minM55   11.535  5:123.20+13:00
130  Regina VerhageDynamica34.59minV45   11.491  5:133.19+13:08
131  Henk SandeeKamperland35.07minM55   11.448  5:143.18+13:16
132  Andre HollestelleDomburg35.11minM45   11.426  5:153.17+13:20
133  Manoek MondeelMiddelburg35.32minVse   11.313  5:183.14+13:41
134  Roel KlapWestkapelle35.35minM55   11.297  5:193.14+13:44
136  Caroline DavidseMiddelburg36.00minV45   11.167  5:223.10+14:09
137  Rody GeschiereMiddelburg36.22minM35   11.054  5:263.07+14:31
138  Martijn van LangeveldeMiddelburg37.16minM35   10.787  5:343.00+15:25
139  Hans PluijlaarDynamica37.18minM65   10.777  5:342.99+15:27
140  Lenie van KlevenVlissingen38.19minV45   10.492  5:432.91+16:28
141  Marloes KettingVlissingen38.29minVse   10.446  5:452.90+16:38
142  Leo van DrielVlissingen38.32minM45   10.433  5:452.90+16:41
143  Erica NetsDynamica38.36minV35   10.415  5:462.89+16:45
144  Marlies HeijkoopMiddelburg38.38minV45   10.406  5:462.89+16:47
145  Joost SprinkhuizenAV'5638.40minM55   10.397  5:462.89+16:49
146  Stefanie CornuMiddelburg39.03minVse   10.294  5:502.86+17:12
147  Yvette van de BroekeMiddelburg39.04minVse   10.290  5:502.86+17:13
148  Miele JansenMiddelburg39.06minV45   10.281  5:502.86+17:15
149  Gerda WattelMiddelburg39.09minV35   10.268  5:512.85+17:18
150  Annemarie van de VreugdeMiddelburg39.12minVse   10.255  5:512.85+17:21
151  Klaas LeferingEde39.43minM65   10.122  5:562.81+17:52
152  Christine van de MeuleVlissingen41.11minV35   9.761  6:092.71+19:20
153  Hilde TheulenGoes43.18minV35   9.284  6:282.58+21:27
154  Leo TheulenGoes43.20minM35   9.277  6:282.58+21:29
Mannen: 120 (82.19%) => M35=32 - M45=27 - M55=14 - M65=6 - Mse=41
Vrouwen: 25 (17.12%) => V35=9 - V45=8 - Vse=8
Div: 9 (6.16%) => 0JoB=1 - Jon=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.277 seconden nodig om deze lijst met 146 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020