dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

48e Singelloop

Middelburg, zaterdag 31 oktober 2009 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wim NieuwkerkFijnaart21.40minMse   18.554  3:145.15-
2  Wim van SparrentakDynamica22.59minM35   17.491  3:264.86+1:19
3  Huub van NoordenYerseke23.12minMse   17.328  3:284.81+1:32
4  Erik KokDynamica23.17minM35   17.266  3:294.80+1:37
5  Erwin HarmesDynamica23.30minMse   17.106  3:304.75+1:50
6  Marc RiemensMiddelburg23.54minM35   16.820  3:344.67+2:14
7  Micha JanseDynamica24.13minM35   16.600  3:374.61+2:33
8  Lous WondergemMiddelburg24.20minMse   16.521  3:384.59+2:40
9  Rene JakobsenMiddelburg24.23minM35   16.487  3:384.58+2:43
10  Arjo VerhageDynamica24.27minM35   16.442  3:394.57+2:47
12  Erik PoppeDynamica24.33minM35   16.375  3:404.55+2:53
13  Peter van LimbergenAV'5624.39minM35   16.308  3:414.53+2:59
14  Martijn de KokDynamica24.53minMse   16.155  3:434.49+3:13
15  Wilco de SchipperDynamica25.07minM45   16.005  3:454.45+3:27
16  Hugo van de EndeSchipluiden25.19minM45   15.879  3:474.41+3:39
17  Aart JoziasseMiddelburg25.30minM35   15.765  3:484.38+3:50
18  Tim van den BroekeDynamica25.40minJoB   15.662  3:504.35+4:00
19  Rinus WitteDynamica25.43minM45   15.632  3:504.34+4:03
20  Martin PruijsersDynamica25.45minM35   15.612  3:514.34+4:05
21  Pieter van HorssenDynamica25.47minM55   15.591  3:514.33+4:07
23  Jurjen SwiersVlissingen25.54minM35   15.521  3:524.31+4:14
24  Rens BostelaarDynamica25.57minM45   15.491  3:524.30+4:17
25  Leo JanseMiddelburg26.00minM35   15.462  3:534.29+4:20
26  Robert CarolDynamica26.06minM45   15.402  3:544.28+4:26
27  Piet van MourikDelta Sport26.08minM45   15.383  3:544.27+4:28
28  Harold PlatjouwGent26.14minM45   15.324  3:554.26+4:34
29  Jaap van de VeldeSerooskerke26.16minM45   15.305  3:554.25+4:36
30  Adriaan WalhoutMiddelburg26.29minMse   15.179  3:574.22+4:49
31  Patrick NieuwenhuijzeZonnemaire26.47minMse   15.009  4:004.17+5:07
32  Adrie JanseArnemuiden26.56minM45   14.926  4:014.15+5:16
33  Jan van VaardegemDynamica27.00minM35   14.889  4:024.14+5:20
34  Miel VerheijenAV'5627.04minM35   14.852  4:024.13+5:24
35  Henk LousVlissingen27.11minM45   14.788  4:034.11+5:31
36  Jos MeeuwseArnemuiden27.18minM45   14.725  4:044.09+5:38
37  Ron DellebekeDynamica27.22minM45   14.689  4:054.08+5:42
38  John GuequierreDynamica27.25minM55   14.663  4:064.07+5:45
39  Endre JonkerHelmond27.40minM35   14.530  4:084.04+6:00
40  Marc RommersDynamica27.44minM35   14.495  4:084.03+6:04
41  Peter SchurinkVlissingen27.47minM45   14.469  4:094.02+6:07
42  PietJan ReijnierseKoudekerke27.49minM45   14.452  4:094.01+6:09
43  Jos PutVlissingen27.52minM45   14.426  4:104.01+6:12
44  Seth DijkstraMiddelburg27.54minM35   14.409  4:104.00+6:14
45  Gertjan AdriaanseDynamica27.56minMse   14.391  4:104.00+6:16
46  Rob de PagterRitthem27.58minMse   14.374  4:103.99+6:18
47  Rob JerasMiddelburg28.00minM35   14.357  4:113.99+6:20
48  Bart van NoordenYerseke28.03minM35   14.332  4:113.98+6:23
49  Patrick VogelMiddelburg28.09minM35   14.281  4:123.97+6:29
50  Lisette AntheunisseDynamica28.13minVse   14.247  4:133.96+6:33
51  Andre CrucqVlissingen28.15minM55   14.230  4:133.95+6:35
52  Ronald WillemsenKamperland28.17minM45   14.213  4:133.95+6:37
53  Benito BostelaarDynamica28.20minM35   14.188  4:143.94+6:40
54  Wilbert KooleSerooskerke28.22minMse   14.172  4:143.94+6:42
55  Aswin KoningsDynamica28.25minM35   14.147  4:143.93+6:45
56  Remco KapteijnAV'5628.43minM35   13.999  4:173.89+7:03
57  Sjoerd SanderseMiddelburg28.45minM35   13.983  4:173.88+7:05
58  Ron TimmermansDynamica28.47minM35   13.966  4:183.88+7:07
59  Albert KarstanjeSint Laurens28.51minM45   13.934  4:183.87+7:11
60  Boy SaijaDynamica29.02minM45   13.846  4:203.85+7:22
61  Stefan RoscharMiddelburg29.05minMse   13.822  4:203.84+7:25
62  Andre DavidseMiddelburg29.07minM45   13.807  4:213.84+7:27
63  Eva BoonmanDynamica29.09minVse   13.791  4:213.83+7:29
64  Johan DekkerMiddelburg29.18minM45   13.720  4:223.81+7:38
65  Hans van de WelleMiddelburg29.27minM45   13.650  4:243.79+7:47
66  Rob JongeneelMiddelburg29.34minM45   13.596  4:253.78+7:54
67  Jaco WalhoutMiddelburg29.36minM35   13.581  4:253.77+7:56
68  Fatima GoncalvesDynamica29.57minV35   13.422  4:283.73+8:17
69  Kees den HollanderAagtekerke30.00minM35   13.400  4:293.72+8:20
70  Mark Mulders-Heer Arendskerke30.04minM35   13.370  4:293.71+8:24
71  Marietta van AnrooijAV'5630.07minV35   13.348  4:303.71+8:27
72  Bram BrasserVlissingen30.15minM45   13.289  4:313.69+8:35
73  Evelien van SparrentakSint Laurens30.18minV35   13.267  4:313.69+8:38
74  Kees de WinterAV'5630.21minM45   13.245  4:323.68+8:41
75  Rinus RiemensBiggekerke30.24minM55   13.224  4:323.67+8:44
76  Rene van de HovenOost-Souburg30.26minM45   13.209  4:333.67+8:46
77  Joost PluijlaarDynamica30.29minM45   13.188  4:333.66+8:49
78  Cor SchipperMiddelburg30.34minM45   13.152  4:343.65+8:54
79  Harmen Bulten?30.36minMse   13.137  4:343.65+8:56
80  Ronald de RijkeDynamica30.38minM35   13.123  4:343.65+8:58
81  Maurits van de RandeMiddelburg30.44minM35   13.080  4:353.63+9:04
82  Anja VogelMiddelburg30.45minV45   13.073  4:353.63+9:05
83  Cees CornuDynamica30.48minM45   13.052  4:363.63+9:08
84  Miranda van IwaardenMiddelburg30.50minV35   13.038  4:363.62+9:10
86  Adri KooleDynamica31.05minM55   12.933  4:383.59+9:25
87  Sico PoortvlietMiddelburg31.09minM35   12.905  4:393.58+9:29
88  Ronny de RuijterDynamica31.12minM55   12.885  4:393.58+9:32
89  Arjan FroelingSerooskerke31.14minM35   12.871  4:403.58+9:34
90  Karel van de GruiterDynamica31.16minM55   12.857  4:403.57+9:36
91  Wilma PolderdijkDynamica31.18minV35   12.843  4:403.57+9:38
92  Ron van GiesenMiddelburg31.21minM45   12.823  4:413.56+9:41
93  Leo FranckeOostkapelle31.24minM45   12.803  4:413.56+9:44
94  Anja KluijfhoutMiddelburg31.27minV45   12.782  4:423.55+9:47
95  Lein de KrakerDynamica31.31minM55   12.755  4:423.54+9:51
96  Jan MinderhoudOostkapelle31.36minM55   12.722  4:433.53+9:56
97  Rijk FiliusDynamica31.39minM45   12.701  4:433.53+9:59
98  Ruth HoogwerfSint Laurens31.42minVse   12.681  4:443.52+10:02
99  Gerard RommersVlissingen31.44minM65   12.668  4:443.52+10:04
100  Joeri VersluisMiddelburg31.46minMse   12.655  4:443.52+10:06
101  Rein SwintDynamica31.48minM65   12.642  4:453.51+10:08
102  Cees LeijnseMiddelburg31.50minM55   12.628  4:453.51+10:10
103  Piet BeijerMiddelburg31.52minM55   12.615  4:453.50+10:12
104  Rob MolMiddelburg31.57minM65   12.582  4:463.50+10:17
105  Rian FlikweertDynamica32.00minV45   12.563  4:473.49+10:20
106  Nicole ConstandseMiddelburg32.03minVse   12.543  4:473.48+10:23
107  Gillis BosmanTHOR32.08minM65   12.510  4:483.48+10:28
108  Frans PieterseMiddelburg32.13minM45   12.478  4:493.47+10:33
109  Simon BlaasDynamica32.15minMse   12.465  4:493.46+10:35
110  Ko GeldofOost-Souburg32.20minM55   12.433  4:503.45+10:40
111  Hugo PoortvlietDynamica32.23minM65   12.414  4:503.45+10:43
112  Leo HageMiddelburg32.25minM35   12.401  4:503.44+10:45
113  Harrold de RaadMiddelburg32.27minMse   12.388  4:513.44+10:47
114  Roely PrengerDomburg32.29minVse   12.376  4:513.44+10:49
115  Aart van LuijkDynamica32.31minM45   12.363  4:513.43+10:51
116  Cor MullerDelta Sport32.37minM65   12.325  4:523.42+10:57
117  Christiaan JobseMiddelburg32.47minMse   12.262  4:543.41+11:07
118  Peter KosterMiddelburg32.53minM45   12.225  4:543.40+11:13
119  Martin OosseArnemuiden32.55minM35   12.213  4:553.39+11:15
120  Jaap LuitwielerMiddelburg33.02minM55   12.170  4:563.38+11:22
121  Jeroen HageDynamica33.10minM35   12.121  4:573.37+11:30
122  Henk SandeeKamperland33.12minM55   12.108  4:573.36+11:32
123  Jan JobseDynamica33.15minM55   12.090  4:583.36+11:35
124  Willy van GimstDomburg33.18minM65   12.072  4:583.35+11:38
125  Jolanda KraamerAagtekerke33.28minV45   12.012  5:003.34+11:48
126  Nel VerhoevenDynamica33.31minV45   11.994  5:003.33+11:51
127  Chris KoppejanS-Gravenpolder33.43minM35   11.923  5:023.31+12:03
128  Hans van SluijsMiddelburg33.48minM55   11.893  5:033.30+12:08
129  Bart HoogenboomNoordwelle33.50minM55   11.882  5:033.30+12:10
130  Berbel LippeMiddelburg33.53minVse   11.864  5:033.30+12:13
131  Roderik WijkstraMiddelburg33.55minMse   11.853  5:043.29+12:15
132  Jan van ElsackerKapelle-Biezelinge33.58minM45   11.835  5:043.29+12:18
134  Roel KlapWestkapelle34.22minM55   11.697  5:083.25+12:42
135  Erik ReijnhoutVlissingen34.29minM45   11.658  5:093.24+12:49
136  Frans LeijnseMiddelburg34.42minM55   11.585  5:113.22+13:02
137  Marianne LakoArnemuiden34.44minV45   11.574  5:113.21+13:04
138  Miranda SlabberDynamica34.56minVse   11.508  5:133.20+13:16
139  Frank de KokMiddelburg35.05minM45   11.458  5:143.18+13:25
140  John HendrikseVlissingen35.35minM45   11.297  5:193.14+13:55
141  Rene LakoArnemuiden35.52minM55   11.208  5:213.11+14:12
142  Rody GeschiereMiddelburg36.12minM35   11.105  5:243.08+14:32
143  Edwin van BerkumDelft36.21minM35   11.059  5:263.07+14:41
144  Ilona BorstMiddelburg36.25minVse   11.039  5:263.07+14:45
145  Jakoli SchreienbergTilburg36.38minVse   10.974  5:283.05+14:58
146  Anton Ringenaldus?36.41minM45   10.959  5:293.04+15:01
147  Bram de RijkeDynamica36.43minM65   10.949  5:293.04+15:03
148  Tabithia MeulenbergSoest37.15minVse   10.792  5:343.00+15:35
149  Tom OostromMontfoort37.28minM45   10.730  5:362.98+15:48
150  Marian van DijkMiddelburg38.06minV35   10.551  5:412.93+16:26
151  Marcel OostromSchiedam38.48minM45   10.361  5:472.88+17:08
152  Hannie CorbijnOostkapelle40.17minV45   9.979  6:012.77+18:37
153  Debora Oreel?40.21minV45   9.963  6:012.77+18:41
154  Hans CorbijnDynamica40.23minM45   9.955  6:022.77+18:43
155  Huib RavensbergenZoutelande41.41minM45   9.644  6:132.68+20:01
Mannen: 126 (83.44%) => M35=38 - M45=43 - M55=20 - M65=8 - Mse=17
Vrouwen: 24 (15.89%) => V35=6 - V45=8 - Vse=10
Div: 4 (2.65%) => 0JoB=1 - Jon=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.332 seconden nodig om deze lijst met 151 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020