vrijdag 25 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

48e Wallenloop

Goes, zaterdag 3 januari 2009 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dieter VanstreelsDuffel23.39minMse   18.875  3:115.24-
2  Bart VerschorenDuffel23.56minMse   18.652  3:135.18+0:17
3  Maarten MortelmansDuffel24.07minMse   18.510  3:145.14+0:28
4  Adrie FaesDynamica26.21minM50   16.941  3:334.71+2:42
5  Erik KokDynamica26.29minM35   16.856  3:344.68+2:50
6  Jan de WildeAV'5627.05minM50   16.482  3:384.58+3:26
7  Marius BesuijenDynamica27.18minM45   16.352  3:404.54+3:39
8  Arjo VerhageDynamica27.39minM35   16.145  3:434.48+4:00
9  Martijn TissinkKapelle-Biezelinge27.46minMse   16.077  3:444.47+4:07
10  Erwin HarmesDynamica28.02minMse   15.924  3:464.42+4:23
11  Tom VerlindenDuffel28.08minMse   15.867  3:474.41+4:29
12  Peter VaderDelta Sport28.30minM45   15.663  3:504.35+4:51
13  Huub van NoordenGoes28.33minMse   15.636  3:504.34+4:54
14  Peter BalkenendeAV'5628.34minM40   15.627  3:504.34+4:55
15  Theo den HerderAV'5628.40minM55   15.572  3:514.33+5:01
16  Jon HerselmanKapelle-Biezelinge28.43minMse   15.545  3:524.32+5:04
17  Geert CeupensDuffel29.13minM35   15.279  3:564.24+5:34
18  Frank HouwelingGoes29.22minM40   15.201  3:574.22+5:43
19  Giel JoziasseAV'5629.23minM45   15.192  3:574.22+5:44
20  Koen VandeveldeDuffel29.32minM40   15.115  3:584.20+5:53
21  Willem WoutersAV'5629.41minM50   15.039  3:594.18+6:02
22  Remco KapteijnAV'5630.38minM35   14.572  4:074.05+6:59
23  Ron DellebekeDynamica30.57minM50   14.423  4:104.01+7:18
24  Chris VleugelsDuffel31.10minM45   14.323  4:113.98+7:31
25  Dick Saarloostrim31.11minM40   14.315  4:113.98+7:32
26  Dennis Raadtgevertrim31.20minMse   14.247  4:133.96+7:41
27  Edwin van AlphenVlissingen31.24minM35   14.217  4:133.95+7:45
28  Jaap OeleKapelle-Biezelinge31.29minM55   14.179  4:143.94+7:50
29  Eric van RemortelAV'5631.30minM50   14.171  4:143.94+7:51
30  Wim RooseGoes31.31minM55   14.164  4:143.93+7:52
31  Danny BreenAV'5631.36minM40   14.127  4:153.92+7:57
32  Clark CoussensDuffel31.36minM40   14.127  4:153.92+7:57
33  Ko EversdijkAV'5631.44minM50   14.067  4:163.91+8:05
34  Astrid den HerderAV'5632.27minVse   13.757  4:223.82+8:48
35  Rien de WildeAV'5632.52minM45   13.582  4:253.77+9:13
36  Kees van den PolAV'5633.00minM60   13.527  4:263.76+9:21
37  Andre CrucqDynamica33.01minM55   13.520  4:263.76+9:22
38  Ferry Tontrim33.16minMse   13.419  4:283.73+9:37
39  Jan BostelaarDynamica33.17minM55   13.412  4:283.73+9:38
40  Ruud Fredrikss-Heerenhoek33.18minM50   13.405  4:293.72+9:39
41  Marietta van AnrooijAV'5633.32minV40   13.312  4:303.70+9:53
42  Geert VerlindenDuffel33.38minM45   13.273  4:313.69+9:59
43  Rinus JoosseAV'5633.41minM65   13.253  4:323.68+10:02
44  Mira PeetersDuffel33.43minVse   13.240  4:323.68+10:04
45  Wim HuurmanAV'5633.49minM50   13.201  4:333.67+10:10
46  Herman AbbinkAV'5634.04minM50   13.104  4:353.64+10:25
47  Richard PolderdijkAV'5634.06minM40   13.091  4:353.64+10:27
48  Joost SanderseGoes34.28minMse   12.952  4:383.60+10:49
49  Piet BeijerDynamica34.47minM50   12.834  4:413.56+11:08
50  Hans WoutersAV'5634.58minM45   12.766  4:423.55+11:19
51  Hugo PoortvlietDynamica35.33minM60   12.557  4:473.49+11:54
52  AndrĂ© de KoningGoes35.56minMse   12.423  4:503.45+12:17
53  Hans Loevetrim35.58minM55   12.411  4:503.45+12:19
54  Arno van TrigtGoes36.04minM50   12.377  4:513.44+12:25
55  Peter KerstenMiddelburg36.49minM50   12.125  4:573.37+13:10
56  Adri NoordijkeZierikzee37.01minM65   12.059  4:593.35+13:22
57  Yvonne van der Weeletrim37.02minVse   12.054  4:593.35+13:23
58  Huguette DeclercqDynamica37.20minV60   11.957  5:013.32+13:41
59  Jan RooseGoes37.24minM55   11.936  5:023.32+13:45
60  Hans van SluijsDynamica37.30minM55   11.904  5:023.31+13:51
61  Rob NagelkerkeHeinkenszand37.31minM50   11.899  5:033.31+13:52
62  Joost Boonmantrim37.33minM45   11.888  5:033.30+13:54
63  Jan Filiustrim37.40minM40   11.851  5:043.29+14:01
64  Piet MosselmanAV'5637.55minM60   11.773  5:063.27+14:16
65  Chantal VertommenDuffel38.06minV40   11.717  5:073.25+14:27
66  Bauw van Belzentrim38.37minMse   11.560  5:113.21+14:58
67  Marijn PekaarKloetinge39.02minMse   11.436  5:153.18+15:23
68  Eric De VochtDuffel39.24minM40   11.330  5:183.15+15:45
69  Bram de RijkeDynamica39.38minM75   11.263  5:203.13+15:59
70  John van AnrooijKapelle-Biezelinge39.39minM45   11.259  5:203.13+16:00
71  Manon Courtintrim40.27minVse   11.036  5:263.07+16:48
72  AndrĂ© Poortvliettrim41.10minMse   10.844  5:323.01+17:31
73  Nancy LeysDuffel41.15minV35   10.822  5:333.01+17:36
74  Mandy NijhuisGoes41.21minV35   10.796  5:333.00+17:42
75  Aldo Nobelstrim41.27minM45   10.770  5:342.99+17:48
76  Marleen FrancisDuffel41.33minV45   10.744  5:352.98+17:54
77  Chantal Van BaelDuffel41.40minV45   10.714  5:362.98+18:01
78  Hans BalGoes42.56minM55   10.398  5:462.89+19:17
79  Norma-Sabi Kiktrim45.40minVse   9.775  6:082.72+22:01
80  Ria Fredrikss-Heerenhoek46.31minV50   9.597  6:152.67+22:52
81  Carien Wijstrim47.02minVse   9.491  6:192.64+23:23
82  Rina MeyerHeinkenszand48.22minV55   9.229  6:302.56+24:43
83  Jan van 't Hoofttrim48.40minM40   9.173  6:322.55+25:01
Mannen: 68 (81.93%) => M35=5 - M40=10 - M45=10 - M50=13 - M55=9 - M60=3 - M65=2 - M75=1 - Mse=15
Vrouwen: 15 (18.07%) => V35=2 - V40=2 - V45=2 - V50=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.317 seconden nodig om deze lijst met 83 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
Atletiek Zeeland © 2020