dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

47e Singelloop

Middelburg, zaterdag 25 oktober 2008 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica21.53minMse   18.370  3:165.10-
2  Alex van TilburgSpado22.49minM35   17.619  3:244.89+0:56
3  Edward GeertseBergen op Zoom22.55minMse   17.542  3:254.87+1:02
4  Erik KokDynamica23.11minM35   17.340  3:284.82+1:18
5  Adrie FaesDynamica23.15minM45   17.290  3:284.80+1:22
6  Jesper FranckeKoudekerke23.27minMse   17.143  3:304.76+1:34
7  Peter van LimbergenAV'5623.46minM35   16.914  3:334.70+1:53
8  Ronnie OvergaauwDynamica23.49minMse   16.879  3:334.69+1:56
9  Micha JanseDynamica23.51minMse   16.855  3:344.68+1:58
10  Erik PoppeDynamica24.01minM35   16.738  3:354.65+2:08
11  Patrick QuekelbergheWielingen24.06minM35   16.680  3:364.63+2:13
12  Rian van den BroekeDynamica24.09minM45   16.646  3:364.62+2:16
13  Miquel van TongerenDynamica24.12minM35   16.612  3:374.61+2:19
14  Henrik WesterweeleDynamica24.32minMse   16.386  3:404.55+2:39
15  Piet WisseDynamica24.50minM35   16.188  3:424.50+2:57
16  Frank van de WantMiddelburg24.55minMse   16.134  3:434.48+3:02
17  Mauricio GonzalezDynamica25.04minM45   16.037  3:444.45+3:11
18  Erwin HarmesDynamica25.23minMse   15.837  3:474.40+3:30
19  Rens BostelaarDynamica25.27minM45   15.796  3:484.39+3:34
20  Rene VaderNieuwdorp25.31minM35   15.754  3:494.38+3:38
21  Martijn de KokDynamica25.42minMse   15.642  3:504.35+3:49
22  Jorim de BoksMiddelburg25.45minMse   15.612  3:514.34+3:52
23  Eddy SmitDelta Sport25.48minM55   15.581  3:514.33+3:55
24  Gerard van de MaleWestkapelle25.51minM45   15.551  3:514.32+3:58
25  Geert FranckeVlissingen25.53minMse   15.531  3:524.31+4:00
26  Anton EngelsMiddelburg26.03minM45   15.432  3:534.29+4:10
27  Bram VerhageDynamica26.09minM45   15.373  3:544.27+4:16
28  Kees JoosseMiddelburg26.12minM35   15.344  3:554.26+4:19
29  Jermaine LuitwielerDynamica26.15minMse   15.314  3:554.25+4:22
30  Eric GlasseeBouwel26.34minM35   15.132  3:584.20+4:41
31  Chantal KooleDynamica26.37minVse   15.103  3:584.20+4:44
32  Sander ZeijseinkDynamica26.40minMse   15.075  3:594.19+4:47
33  Tim van den BroekeDynamica26.43minJoB   15.047  3:594.18+4:50
34  Ron DellebekeDynamica26.47minM45   15.009  4:004.17+4:54
35  Coen NieuwehuijzenMiddelburg26.53minMse   14.954  4:014.15+5:00
36  Martin PruijsersDynamica26.58minM35   14.907  4:014.14+5:05
39  John VermeuleDynamica27.20minM45   14.707  4:054.09+5:27
40  Leo JanseMiddelburg27.31minM35   14.609  4:064.06+5:38
41  Jonas SpiegeleireGent27.36minMse   14.565  4:074.05+5:43
42  Peter DekkerKoudekerke27.38minM35   14.548  4:074.04+5:45
43  Arthur PouwelseMiddelburg27.53minM45   14.417  4:104.00+6:00
44  Wim RooseGoes27.56minM55   14.391  4:104.00+6:03
45  Ludo GlasseeNijlen28.00minM35   14.357  4:113.99+6:07
46  Peter van de BosseGrijpskerke28.04minM45   14.323  4:113.98+6:11
47  Bram LampertKoudekerke28.08minM45   14.289  4:123.97+6:15
48  Freddy BlaasAagtekerke28.13minMse   14.247  4:133.96+6:20
49  Ronny NeutsAverbode28.18minM45   14.205  4:133.95+6:25
50  Peter SchurinkVlissingen28.34minM45   14.072  4:163.91+6:41
51  Johan DekkerMiddelburg28.36minM45   14.056  4:163.90+6:43
55  Kees de VisserAagtekerke28.48minM35   13.958  4:183.88+6:55
56  Aswin KoningsDynamica28.50minM35   13.942  4:183.87+6:57
57  Albert KarstanjeSint Laurens28.52minM45   13.926  4:193.87+6:59
58  Boy SaijaDynamica28.54minM45   13.910  4:193.86+7:01
60  Ronald de RijkeDynamica28.59minM35   13.870  4:203.85+7:06
61  Andre DavidseMiddelburg29.03minM45   13.838  4:203.84+7:10
62  Rob JongeneelMiddelburg29.05minM35   13.822  4:203.84+7:12
63  Karel van de GruiterDynamica29.08minM55   13.799  4:213.83+7:15
64  Jacky LuitwielerDynamica29.10minM45   13.783  4:213.83+7:17
65  Jos PutVlissingen29.13minM45   13.759  4:223.82+7:20
66  Fatima GoncalvesDynamica29.15minV35   13.744  4:223.82+7:22
67  Hans CorbijnDynamica29.18minM45   13.720  4:223.81+7:25
68  Arthur van AartsenDynamica29.20minM35   13.705  4:233.81+7:27
69  Cor SchipperMiddelburg29.23minM45   13.681  4:233.80+7:30
70  Christel VerbeekVlissingen29.25minV35   13.666  4:233.80+7:32
71  Ewald ProvoostBiggekerke29.38minM35   13.566  4:253.77+7:45
72  Maurice EppingsMiddelburg29.41minM45   13.543  4:263.76+7:48
73  Jos BoogaardDynamica29.47minM55   13.497  4:273.75+7:54
74  Bert BoterDomburg30.00minMse   13.400  4:293.72+8:07
75  Mark MulderDynamica30.03minM35   13.378  4:293.72+8:10
76  Rob van TrichtVrouwenpolder30.05minM35   13.363  4:293.71+8:12
77  Johan TreurnietMiddelburg30.07minM35   13.348  4:303.71+8:14
78  Seth DijkstraMiddelburg30.17minM35   13.275  4:313.69+8:24
79  Peter van DoornMiddelburg30.20minM45   13.253  4:323.68+8:27
80  Rein SwintVlissingen30.24minM65   13.224  4:323.67+8:31
81  Rinus RiemensBiggekerke30.26minM45   13.209  4:333.67+8:33
82  Rene van de HovenOost-Souburg30.29minM45   13.188  4:333.66+8:36
83  Aart van LuijkDynamica30.31minM45   13.173  4:333.66+8:38
84  Joan de VisserAagtekerke30.35minMse   13.144  4:343.65+8:42
85  Gillis BosmanRoosendaal30.37minM65   13.130  4:343.65+8:44
86  Maurits van de RandeMiddelburg30.39minM35   13.116  4:343.64+8:46
87  Wilbert VerbeekDynamica30.41minM35   13.102  4:353.64+8:48
88  Cees CornuDynamica30.47minM45   13.059  4:363.63+8:54
89  Jaap LuitwielerDynamica30.55minM55   13.003  4:373.61+9:02
90  Cees LeijnseMiddelburg30.57minM55   12.989  4:373.61+9:04
91  Gunter GiesMiddelburg31.00minM45   12.968  4:383.60+9:07
92  Lein de KrakerDynamica31.03minM55   12.947  4:383.60+9:10
93  Piet BeijerDynamica31.06minM55   12.926  4:393.59+9:13
94  Sjako MatthijsseMeliskerke31.17minMse   12.850  4:403.57+9:24
95  Hugo PoortvlietDynamica31.22minM55   12.816  4:413.56+9:29
96  Anja VogelMiddelburg31.56minV45   12.589  4:463.50+10:03
97  Marije BesuijenDynamica32.11minVse   12.491  4:483.47+10:18
98  Wim BesuijenDynamica32.13minM55   12.478  4:493.47+10:20
99  Leo FranckeOostkapelle32.17minM45   12.452  4:493.46+10:24
100  Harmen BultenAagtekerke32.34minMse   12.344  4:523.43+10:41
101  Greetje SmitDelta Sport32.37minV45   12.325  4:523.42+10:44
102  Rian FlikweertDynamica32.46minV45   12.269  4:533.41+10:53
103  Frans PieterseMiddelburg32.54minM45   12.219  4:553.39+11:01
104  Sjaak de BruijnVrouwenpolder32.59minM35   12.188  4:553.39+11:06
105  Arno MelaardMiddelburg33.03minM40   12.163  4:563.38+11:10
106  ????????Meliskerke33.06minM35   12.145  4:563.37+11:13
107  Martin OoseArnemuiden33.09minM35   12.127  4:573.37+11:16
108  Marjolijn DaalenWolphaartsdijk33.12minVse   12.108  4:573.36+11:19
109  Bart HoogenboomNoordwelle33.16minM55   12.084  4:583.36+11:23
110  Willem van DortDomburg33.25minM45   12.030  4:593.34+11:32
111  Hans PluijlaarDynamica33.44minM65   11.917  5:023.31+11:51
112  Jan JobseDynamica34.02minM55   11.812  5:053.28+12:09
114  Rob MolMiddelburg34.07minM65   11.783  5:063.27+12:14
115  Jan RooseGoes34.11minM55   11.760  5:063.27+12:18
116  Bennie DanielseMiddelburg34.16minM45   11.732  5:073.26+12:23
117  Nel VerhoevenMiddelburg34.29minV45   11.658  5:093.24+12:36
118  Christian JobseMiddelburg34.38minMse   11.607  5:103.22+12:45
119  Marcel BesuijenMiddelburg34.41minM35   11.591  5:113.22+12:48
120  Regina VerhageMeliskerke34.44minV45   11.574  5:113.21+12:51
121  Arjo VerhageDynamica34.45minM35   11.568  5:113.21+12:52
122  Frans LeijnseMiddelburg34.47minM55   11.557  5:113.21+12:54
124  Jan MaranusDynamica35.12minM55   11.420  5:153.17+13:19
125  Sebastian NijssenMiddelburg35.20minMse   11.377  5:163.16+13:27
126  Bram de RijkeDynamica35.40minM65   11.271  5:193.13+13:47
127  Magda BoogaardOostkapelle36.15minV45   11.090  5:253.08+14:22
128  Niek KaagMiddelburg36.30minM45   11.014  5:273.06+14:37
129  Anton RingenaldusMiddelburg37.35minM45   10.696  5:372.97+15:42
130  Theo KootstraWaarde37.37minM55   10.687  5:372.97+15:44
131  Ilse KosterDynamica37.48minV35   10.635  5:392.95+15:55
132  Christianne van RestOostkapelle37.55minV45   10.602  5:402.95+16:02
133  Peter HalfwerkRotterdam39.13minM55   10.251  5:512.85+17:20
134  Debora OreelMiddelburg39.58minV45   10.058  5:582.79+18:05
135  Harma BreukerMiddelburg40.34minV45   9.910  6:032.75+18:41
136  Marian van DijkMiddelburg40.48minVse   9.853  6:052.74+18:55
137  Bram de BuckMiddelburg42.23minM55   9.485  6:202.63+20:30
Mannen: 112 (86.82%) => M35=31 - M40=1 - M45=35 - M55=18 - M65=5 - Mse=22
Vrouwen: 16 (12.4%) => V35=3 - V45=9 - Vse=4
Meisjes: 3 (2.33%) => Mei=3
Div: 6 (4.65%) => 0JoB=1 - Jon=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.34 seconden nodig om deze lijst met 129 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020