zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

47e Wallenloop

Goes, zaterdag 5 januari 2008 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Stein Van EsDuffel23.44minMse   18.809  3:115.22-
2  Tim PleijteDynamica23.49minMse   18.743  3:125.21+0:05
3  Bart VerschorenDuffel24.32minMse   18.196  3:185.05+0:48
4  Maarten MortelmansDuffel25.49minMse   17.291  3:284.80+2:05
5  Tom VerlindenDuffel26.18minMse   16.973  3:324.71+2:34
6  Diego Van LooyDuffel26.39minMse   16.750  3:354.65+2:55
7  Tedros Kebede TuluAtlemo26.44minMse   16.698  3:364.64+3:00
8  Nils WijnsDuffel26.57minMse   16.564  3:374.60+3:13
9  Wilko de VosAV'5626.58minM40   16.554  3:374.60+3:14
10  Arjo VerhageDynamica27.03minM35   16.503  3:384.58+3:19
11  Gerard PosthumaAV'5627.04minM40   16.493  3:384.58+3:20
12  Jorim Scheeles-Gravenpolder27.29minMse   16.243  3:424.51+3:45
13  Peter van LimbergenAV'5627.49minMse   16.048  3:444.46+4:05
14  Marc AugustijnAV'5628.03minM40   15.914  3:464.42+4:19
15  Huub van NoordenGoes28.18minMse   15.774  3:484.38+4:34
16  Peter BalkenendeAV'5628.26minM40   15.700  3:494.36+4:42
17  Martijn de KokDynamica28.55minMse   15.437  3:534.29+5:11
18  Wijnand de Wolftrim28.56minMse   15.429  3:534.29+5:12
19  Koen VandeveldeDuffel29.19minM35   15.227  3:564.23+5:35
20  Wim WoutersAV'5629.24minM50   15.184  3:574.22+5:40
21  Erwin HarmesDynamica29.30minMse   15.132  3:584.20+5:46
22  Dirk BelisDuffel29.43minM40   15.022  4:004.17+5:59
23  Viktor BeelenAV'5629.53minMse   14.938  4:014.15+6:09
24  Peter VerhageDynamica30.09minMse   14.806  4:034.11+6:25
25  Fons SchelfhoutGoes30.16minM50   14.749  4:044.10+6:32
26  Rein-Jan ElenbaasGoes30.25minMse   14.676  4:054.08+6:41
27  Andries Goereetrim30.32minM40   14.620  4:064.06+6:48
28  Eddy SmitDelta Sport30.40minM55   14.557  4:074.04+6:56
29  Wilfried van AkenVrienden in Toek.30.56minM55   14.431  4:094.01+7:12
30  Rien de WildeAV'5631.07minM45   14.346  4:113.99+7:23
31  Boudewijn NieuwenhuijseAV'5631.16minM40   14.277  4:123.97+7:32
32  Wim RooseGoes31.16minM55   14.277  4:123.97+7:32
33  Acronius KramerAV'5631.26minM55   14.201  4:133.94+7:42
34  Chris VleugelsDuffel31.26minM40   14.201  4:133.94+7:42
35  Jacky LuitwielerDynamica31.52minM45   14.008  4:173.89+8:08
36  Geert VerlindenDuffel31.54minM45   13.994  4:173.89+8:10
37  Anton EngelsDynamica31.59minM45   13.957  4:183.88+8:15
38  Astrid den HerderAV'5632.07minVse   13.899  4:193.86+8:23
39  Geert CeuppensDuffel32.20minMse   13.806  4:213.84+8:36
40  Jos MeeuwseArnemuiden32.25minM40   13.771  4:213.83+8:41
41  Rinus JoosseAV'5632.34minM65   13.707  4:233.81+8:50
42  Karel van de GruiterDynamica32.42minM60   13.651  4:243.79+8:58
43  Toon de Backertrim32.56minM35   13.555  4:263.77+9:12
44  Jaap OeleKapelle-Biezelinge33.02minM55   13.514  4:263.75+9:18
45  Johan KlompeWolphaartsdijk33.04minM45   13.500  4:273.75+9:20
46  Andre CrucqDynamica33.10minM50   13.459  4:273.74+9:26
47  Hans WoutersAV'5633.22minM45   13.379  4:293.72+9:38
48  Ruud de JongAV'5633.27minM40   13.345  4:303.71+9:43
49  Kees MarcusseDynamica33.41minM60   13.253  4:323.68+9:57
50  Peter DijkwelHeinkenszand33.55minM45   13.162  4:343.66+10:11
51  Marietta van AnrooijAV'5633.56minV40   13.155  4:343.65+10:12
52  Engel Ralphtrim34.19minM35   13.008  4:373.61+10:35
53  Piet BeijerDynamica34.24minM55   12.977  4:373.60+10:40
54  Henri Willemsentrim34.28minM40   12.952  4:383.60+10:44
55  Juliette VisserAV'5634.42minV40   12.865  4:403.57+10:58
56  Danny HelderLoopservice Nederlan34.46minMse   12.840  4:403.57+11:02
57  Jan WitkamAV'5634.50minM50   12.815  4:413.56+11:06
58  Ria SchellensDuffel34.54minV40   12.791  4:413.55+11:10
59  Arno van TrigtGoes35.05minM45   12.724  4:433.53+11:21
60  Wim HuurmanAV'5635.20minM45   12.634  4:453.51+11:36
61  Ko GeldofOost-Souburg35.33minM60   12.557  4:473.49+11:49
62  Cor MullerDelta Sport35.42minM65   12.504  4:483.47+11:58
63  Hugo PoortvlietDynamica35.54minM60   12.435  4:503.45+12:10
64  Marius LeendertseAV'5636.01minM55   12.394  4:503.44+12:17
65  Huguette DeclercqDynamica36.19minV60   12.292  4:533.41+12:35
66  Mira PeetersDuffel36.26minVse   12.253  4:543.40+12:42
67  Ruud Fredrikss-Heerenhoek36.27minM50   12.247  4:543.40+12:43
68  Ron Oltmanstrim36.28minM40   12.241  4:543.40+12:44
69  An VerlindenDuffel36.44minVse   12.152  4:563.38+13:00
70  Piet Verwijstrim37.19minM55   11.962  5:013.32+13:35
71  Adri NoordijkeZierikzee37.27minM65   11.920  5:023.31+13:43
72  Corrie WitkamAV'5637.30minV50   11.904  5:023.31+13:46
73  Piet MosselmanAV'5637.34minM60   11.883  5:033.30+13:50
74  Lenie van KlevenVlissingen37.43minV50   11.836  5:043.29+13:59
75  Andre de KoningGoes38.22minM55   11.635  5:093.23+14:38
76  Hans VerhaagenGoes38.57minM40   11.461  5:143.18+15:13
77  Bram de RijkeDynamica39.11minM70   11.393  5:163.16+15:27
78  Emile de DieAV'5639.17minM40   11.364  5:173.16+15:33
79  Margot VerhaagenMiddelburg41.40minV40   10.714  5:362.98+17:56
80  Chantal Van BaelDuffel43.20minV45   10.302  5:492.86+19:36
81  Guy WilmsDuffel43.52minM35   10.176  5:542.83+20:08
82  Marleen FrancisDuffel43.59minV45   10.149  5:552.82+20:15
83  Nicole VostersDuffel45.38minV45   9.782  6:082.72+21:54
84  Marijke GeertsDuffel48.39minVse   9.176  6:322.55+24:55
85  Sofie GeertsDuffel48.41minVse   9.169  6:332.55+24:57
86  Jasper Lindenberghtrim1.14.33minMse   5.988  0:011.66+50:49
Mannen: 71 (82.56%) => M35=5 - M40=14 - M45=9 - M50=5 - M55=9 - M60=5 - M65=3 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 15 (17.44%) => V40=4 - V45=3 - V50=2 - V60=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.284 seconden nodig om deze lijst met 86 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020