woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

18e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 15 juli 1998 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  John Vermeule (PR 28.40) Middelburg31.28minMse   19.068  3:095.30841
2  Dick van de BroekPijnenburg31.39minMse   18.957  3:105.27826
3  Huub MaasThor33.10minMse   18.090  3:195.03711
4  Sepp Vermeulen (PR 32.12) Scheldesport33.39minMse   17.831  3:224.95675
5  Miquel van Tongeren (PR 31.56) Dynamica33.56minMse   17.682  3:244.91655
6  Mauricio Gonzalez (PR 28.20) Dynamica34.00minMse   17.647  3:244.90651
7  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5634.10minMse   17.561  3:254.88639
8  Frans Roelofs (PR 33.32) AV'5634.30minMse   17.391  3:274.83616
9  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport34.32minMse   17.375  3:274.83614
10  Farid BourjilaVet Nederland34.41minM40   17.299  3:284.81603
11  Jan de Bart (PR 32.07) AV'5635.07minMse   17.086  3:314.75574
12  Ronald Ovaa (PR)Oost-Souburg35.22minMse   16.965  3:324.71558
13  Erik Deijnen (PR 33.43) Dynamica35.32minMse   16.886  3:334.69547
14  Ron le Roy (PR 34.39) Dynamica35.34minMse   16.870  3:334.69545
15  Leo KlaasseVoorne Atletiek35.36minM40   16.854  3:344.68543
16  Jaap van de Bok (PR 35.19) Sommelsdijk35.38minMse   16.838  3:344.68541
17  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5635.47minM40   16.768  3:354.66531
18  Wim RommensThor35.55minMse   16.705  3:364.64523
19  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica36.01minMse   16.659  3:364.63516
20  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica36.05minMse   16.628  3:374.62512
21  Frank FalkmanAV de Cloese36.23minM40   16.491  3:384.58494
22  Joost de Klerk (PR 35.22) AV'5636.32minMse   16.423  3:394.56484
23  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica36.36minMse   16.393  3:404.55480
24  Eef Kooman (PR 34.39) Sommelsdijk36.39minM40   16.371  3:404.55477
25  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5636.43minMse   16.341  3:404.54473
26  Bert VrijhoefThor36.47minMse   16.312  3:414.53469
27  Henny Francke (PR)Dynamica37.02minM40   16.202  3:424.50455
28  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica37.43minMse   15.908  3:464.42415
29  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica37.45minM45   15.894  3:474.42413
30  Robin Hofland (PR 32.48) Dynamica37.47minMse   15.880  3:474.41411
31  Fons Warrens (PR)Kloosterzande37.51minM50   15.852  3:474.40408
32  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica37.53minM45   15.838  3:474.40406
33  Herbert Zoon (debuut) Sommelsdijk37.56minMse   15.817  3:484.39403
34  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica38.01minMse   15.783  3:484.38399
35  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica38.19minMse   15.659  3:504.35382
36  Wout Visser (PR 38.10) Sommelsdijk38.21minM40   15.645  3:504.35380
37  Eddy Smit (PR 34.25) Delta Sport38.36minM50   15.544  3:524.32367
38  Bauke de JongAvantri38.38minM50   15.531  3:524.31365
39  Manfred Meulmeester (PR)Dynamica38.48minMse   15.464  3:534.30357
40  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport39.00minMse   15.385  3:544.27346
41  Wim Roose (PR 37.22) AV'5639.02minM40   15.371  3:544.27344
42  Jan OlsthoornPAC39.08minM40   15.332  3:554.26339
43  Kees de Kraker (PR 38.50) Dynamica39.12minMse   15.306  3:554.25336
44  Erik Poppe (PR 35.56) Dynamica39.17minMse   15.274  3:564.24332
45  Charles Wiessner (PR 38.31) Dynamica39.41minMse   15.120  3:584.20312
46  Ron Abuys (PR 36.59) Grijpskerke39.44minM50   15.101  3:584.19310
47  Eddie Pekaar (PR 37.45) AV'5639.47minM40   15.082  3:594.19307
48  Chris de Visser (PR 39.12) Domburg39.50minMse   15.063  3:594.18305
49  Rini MarijnissenThor39.52minM50   15.050  3:594.18303
50  Job Matthijsse (PR 36.45) Dynamica39.54minM50   15.038  3:594.18302
51  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica40.00minM45   15.000  4:004.17297
52  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica40.02minM45   14.988  4:004.16295
53  Rob Mol (PR)Middelburg40.06minM50   14.963  4:014.16292
54  Kees MoerenhoutThor40.22minMse   14.864  4:024.13280
55  Marlon DeykenAVS'9040.27minMse   14.833  4:034.12276
56  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica40.29minMse   14.821  4:034.12274
57  Jos den Hollander (PR 38.25) AV'5640.34minMse   14.790  4:034.11270
58  Jan te BrakeAVA'7040.37minMse   14.772  4:044.10268
59  H PosthumaLAAC40.39minM40   14.760  4:044.10267
60  Rob Cuje (PR 39.41) Dynamica40.50minMse   14.694  4:054.08258
61  Willy Verbist (PR 40.20) Dynamica40.59minM45   14.640  4:064.07252
62  Thomas LenzASC Rosellen41.01minM40   14.628  4:064.06250
63  Kees de Winter (PR 39.24) AV'5641.05minM40   14.604  4:074.06247
64  Andre Lems (PR 41.00) Delta Sport41.08minMse   14.587  4:074.05245
65  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica41.14minM50   14.551  4:074.04241
66  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica41.20minM40   14.516  4:084.03237
67  Karel van de Gruiter (PR)Dynamica41.23minM50   14.499  4:084.03235
68  Theo Simons (PR)Dynamica41.26minM40   14.481  4:094.02232
69  Henk Philippa (debuut) Dynamica41.48minM40   14.354  4:113.99217
70  Adrie GideonseDynamica41.51minM40   14.337  4:113.98215
71  Tonny de Ruijter (PR)Dynamica41.54minM50   14.320  4:113.98213
72  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen42.13minM40   14.212  4:133.95201
73  Simon Maljaars (debuut) Dynamica42.16minM40   14.196  4:143.94199
74  Gert-Jan de Glopper (PR)Delta Sport42.22minMse   14.162  4:143.93195
75  Kees VerboomDelta Sport42.24minMse   14.151  4:143.93194
76  Gerwi WijkhuisDynamica42.33minM40   14.101  4:153.92188
77  Antoine van Goethem (PR)AV'5642.42minMse   14.052  4:163.90182
78  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica42.46minMse   14.030  4:173.90180
79  Adrie MatthijssenAV'5642.52minM40   13.997  4:173.89176
80  Pieter Verhage (debuut) Westkapelle42.55minM50   13.981  4:183.88174
81  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica43.06minM50   13.921  4:193.87168
82  Hans Pluijlaar (PR)Dynamica43.08minM60   13.910  4:193.86166
83  Jan Wiedenhoff (PR)Middelburg43.17minM50   13.862  4:203.85161
84  Jan Wagemakers (PR 43.27) Oostkapelle43.34minM50   13.772  4:213.83151
85  Eva Boonman (PR 40.58) Dynamica43.41minVse   13.735  4:223.82346
86  Wim van de Kreeke (PR)AV'5643.55minM50   13.662  4:243.80140
87  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica44.18minV45   13.544  4:263.76319
88  Piet Beijer (PR)Dynamica44.20minM50   13.534  4:263.76126
89  Rob SchmidtSPADO44.30minM50   13.483  4:273.75121
90  Anton SchoenmakersDynamica44.37minM50   13.448  4:283.74118
91  Willemien de Nooijer (PR)Dynamica44.53minV35   13.368  4:293.71294
92  Rob Geldof (debuut) Dynamica44.55minMse   13.358  4:303.71109
93  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica45.22minV35   13.226  4:323.67273
94  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee45.29minM50   13.192  4:333.6693
95  Jan Geluk (PR)Delta Sport45.36minM45   13.158  4:343.6590
96  K BalSommelsdijk45.40minM50   13.139  4:343.6588
97  Alex BakkerDynamica45.45minM50   13.115  4:353.6486
98  Piet Sonke (debuut) AV'5646.16minM45   12.968  4:383.6074
99  Bert van LiereAV'5646.19minMse   12.954  4:383.6072
100  Greetje Smit (PR 44.10) Delta Sport46.38minV45   12.866  4:403.57224
101  Coby Louwerse (PR 45.20) Dynamica46.46minV35   12.830  4:413.56219
102  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica46.49minVse   12.816  4:413.56217
103  Hans van de Berg (PR 44.26) AV'5646.55minM40   12.789  4:423.5559
104  Bram de Rijke (PR)Dynamica46.57minM60   12.780  4:423.5558
105  Kees Kortleve (PR)AV'5647.07minM60   12.734  4:433.5455
106  Wim ZorgeDirksland47.11minM50   12.716  4:433.5354
107  Joop ScheijbelerDynamica47.13minM50   12.707  4:433.5353
108  Jan Roose (PR 46.53) Goes47.34minM40   12.614  4:453.5046
109  Nel StoffelsSPADO48.13minV35   12.444  4:493.46169
110  Rene van ZeePijnenburg48.22minM40   12.405  4:503.4532
111  Jan WoortmanStadskanaal48.25minM50   12.392  4:513.4431
112  Maaike van KrimpenfortSPADO50.22minVse   11.913  5:023.31108
113  LammerseThor50.32minV35   11.873  5:033.30103
114  Machiel Sinke (PR)Krabbendijke50.35minM50   11.862  5:043.297
115  Richard KlerkRoosendaal51.24minMse   11.673  5:083.242
116  Baukje Schelde (debuut) Dynamica53.25minV35   11.232  5:213.1244
117  Gerard KersingDe Gemzen55.47minM60   10.756  5:352.99-
118  Koos Resoort (PR 57.20) Delta Sport57.34minM50   10.423  5:452.90-
119  Henk Kortlever (PR 56.41) Delta Sport59.42minMse   10.050  5:582.79-
Mannen: 108 (90.76%) => M40=24 - M45=7 - M50=26 - M60=4 - Mse=47
Vrouwen: 11 (9.24%) => V35=6 - V45=2 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.928 seconden nodig om deze lijst met 119 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020