vrijdag 29 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 4 oktober 2003 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Pieter HeggenZuidland2.55.57minMSe   14.389  4:104.00486
2  Frank WiebesGlanenbrug3.00.07minMSe   14.056  4:163.90439
3  Franky Beljaars (PR 2.41.57) Vlissingen3.00.13minMSe   14.048  4:163.90438
4  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.04.10minM50   13.747  4:223.82395
5  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.05.46minM40   13.628  4:243.79379
6  Guido VroemenLeusden3.06.31minMSe   13.574  4:253.77371
7  Arie van DijkSommelsdijk3.07.19minM50   13.516  4:263.75363
8  Rens Bostelaar (PR 2.50.17) Koudekerke3.09.07minM40   13.387  4:293.72345
9  Wilko de Vos (PR 2.36.01) Kattendijke3.09.56minM40   13.329  4:303.70337
10  Sepp Vermeulen (PR 2.22.36) Koewacht3.10.04minM40   13.320  4:303.70336
11  Ton van t VeerBreda3.10.22minM40   13.299  4:313.69333
12  Arjen MerckensAerdenhout3.11.05minM40   13.249  4:323.68326
13  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.11.42minMSe   13.207  4:333.67321
14  Jan ZuidwegMelissant3.13.31minM40   13.083  4:353.63304
15  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg3.13.36minMSe   13.077  4:353.63303
16  Jack JansenHoogerheide3.13.52minM40   13.059  4:363.63301
17  Rinus Witte (PR 2.52.47) Middelburg3.13.59minM40   13.051  4:363.63300
18  Marijn MichelsAmersfoort3.14.10minMSe   13.039  4:363.62298
19  Izaak de BruijneAmersfoort3.14.12minM40   13.037  4:363.62298
20  Kim Reijnierse (PR 2.13.43) Arnemuiden3.16.03minM40   12.914  4:393.59281
21  Jaap van de Bok (PR 3.15.38) Middelharnis3.16.55minM40   12.857  4:403.57274
22  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.18.39minM40   12.745  4:423.54259
23  Rien Fase (PR)Sint-Annaland3.18.45minM40   12.738  4:433.54258
24  Marlie SnijdersHaarsteeg3.19.05minM50   12.717  4:433.53255
25  John MuijrersHaarlem3.19.15minM40   12.706  4:433.53254
26  Lion van Luyk (debuut) Vlissingen3.19.45minM40   12.674  4:443.52250
27  Cor van t HofHoogvliet3.20.13minM40   12.645  4:453.51246
28  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.20.22minMSe   12.635  4:453.51244
29  Herve ChabotSt. Andre lesVerge3.21.10minM40   12.585  4:463.50238
30  Peter Witkam (PR 2.59.03) Hoek v Holland3.21.30minM40   12.564  4:473.49235
31  Kees de Winter (PR 3.02.48) Goes3.21.49minM40   12.545  4:473.48233
32  Gerha LugtenburgHeino3.22.08minM40   12.525  4:473.48230
33  Robin Hofland (PR 2.52.43) Vlissingen3.22.24minMSe   12.508  4:483.47228
34  Dirk PuymbroeckSchriek3.22.51minM40   12.481  4:483.47224
35  Wim van LeestHooge Zwaluwe3.23.06minM40   12.465  4:493.46223
36  Roland BoussemaereKnokke Heist3.23.30minM50   12.441  4:493.46219
37  Coen Bertijn (PR)Vlissingen3.23.39minMSe   12.432  4:503.45218
38  Jan van DommelenHilvarenbeek3.23.56minM40   12.414  4:503.45216
39  Manfred Meulmeester (PR)Vlissingen3.24.53minMSe   12.357  4:513.43209
40  Simon LuckettHaarlem3.25.08minM40   12.342  4:523.43207
41  Wil SpijkerDe Bilt3.25.28minM50   12.322  4:523.42204
42  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.26.16minM40   12.274  4:533.41198
43  Jos Boot (PR)Zoutelande3.26.31minM40   12.259  4:543.41197
44  Kees Lindhout (PR)Sint-Annaland3.27.03minM40   12.227  4:543.40193
45  Paul JaspersAntwerpen3.27.09minMSe   12.222  4:553.39192
46  Ton van Os (PR 3.18.26) Tholen3.27.32minMSe   12.199  4:553.39189
47  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Middelburg3.27.57minMSe   12.175  4:563.38186
48  Leon TestersRoosendaal3.28.05minM40   12.167  4:563.38185
49  Edward de Leng (PR 2.49.44) Biggekerke3.28.35minM40   12.138  4:573.37182
50  Marinus Balkenende (PR)Middelburg3.28.57minM40   12.116  4:573.37179
51  Archie Staal (PR 3.01.24) Nieuw-Haamstede3.28.59minMSe   12.114  4:573.37179
52  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle3.29.28minM40   12.086  4:583.36176
53  Jan Louisse (PR 2.46.09) Middelburg3.29.34minMSe   12.081  4:583.36175
54  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.30.17minM40   12.039  4:593.34170
55  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.30.31minM40   12.026  4:593.34168
56  Kees van den Pol (PR 2.56.55) Goes3.30.58minM50   12.000  5:003.33165
57  Gert GroningenCothen3.31.09minMSe   11.990  5:003.33164
58  Peter Vader (PR)Kerkwerve3.31.30minM40   11.970  5:013.33162
59  Pascal DoomsWelle3.32.11minMSe   11.932  5:023.31157
60  Hans ter MorsEnschede3.32.21minM50   11.922  5:023.31156
61  Frans Daalman (PR)Breskens3.32.26minM50   11.918  5:023.31156
62  Wannes de ToonderAmsterdam3.32.57minMSe   11.889  5:033.30152
63  Bouhdjar AtouiTroyes Fr3.33.19minMSe   11.868  5:033.30150
64  Kees de Pagter (PR)Westkapelle3.33.22minM40   11.865  5:033.30149
65  Edith Gerards (debuut) Middelburg3.33.44minVSe   11.845  5:043.29329
66  Ad PolakPrinsenbeek3.34.28minM40   11.805  5:053.28142
67  Bart VerberktGorinchem3.34.32minM40   11.801  5:053.28142
68  Ed SchippersDinteloord3.34.39minMSe   11.795  5:053.28141
69  Joos BakkerAmersfoort3.34.45minMSe   11.789  5:053.27141
70  Bart MonsterZuidland3.34.57minM50   11.778  5:063.27139
71  Pieter LuytenSteenbergen3.35.01minMSe   11.774  5:063.27139
72  Chantal Koole (PR 3.09.14) Middelburg3.35.31minVSe   11.747  5:063.26314
73  Max Matulessy (PR)Vlissingen3.36.09minM50   11.713  5:073.25132
74  Johan Schut (PR)Vlissingen3.37.20minM40   11.649  5:093.24125
75  John CromWoensdrecht3.38.01minM40   11.612  5:103.23121
76  Joop Lasseur (PR 3.11.28) Bruinisse3.38.10minM60   11.604  5:103.22120
77  Rob KraayenbrinkRenesse3.38.11minMSe   11.604  5:103.22120
78  Rene Vader (debuut) Nieuwdorp3.38.31minMSe   11.586  5:113.22118
79  Adri NavoijSt Kruis3.38.39minM40   11.579  5:113.22117
80  Peter GodschalkRoosendaal3.38.50minM40   11.569  5:113.21116
81  Arie van de MerweSpijkenisse3.39.09minM50   11.552  5:123.21115
82  Karel van Gruiter (PR)Arnemuiden3.39.42minM50   11.523  5:123.20112
83  Martin StevensAlmere Buiten3.39.46minMSe   11.520  5:133.20111
84  Johan LabeeDen Haag3.39.51minMSe   11.516  5:133.20111
85  Cees van de WoudeNw Vennep3.40.13minM50   11.496  5:133.19109
86  Wim Huibregtse (PR 3.39.04) Westkapelle3.40.16minMSe   11.494  5:133.19109
87  Jan van de BrugHoevelaken3.40.38minM40   11.475  5:143.19107
88  Ronnie Krocke (PR)Oost-Souburg3.40.43minM40   11.470  5:143.19106
89  Luc de JaegerWatervliet3.40.50minM40   11.464  5:143.18105
90  Wim DiepeveenGlanerbrug3.41.06minMSe   11.450  5:143.18104
91  Danielle van DulstSommelsdijk3.41.08minV35   11.449  5:143.18269
92  Setsuo NodaNagasawa Japan3.41.17minM60   11.441  5:153.18103
93  Peter SuykerbuikSteenbergen3.42.05minM40   11.400  5:163.1799
94  Paul KeehnenSpijkenisse3.42.13minMSe   11.393  5:163.1698
95  Dik JagersmaGroningen3.42.26minM40   11.382  5:163.1697
96  Cor Muller (PR 2.55.54) Renesse3.42.40minM60   11.370  5:173.1696
97  Jef HermansBrasschaat3.43.02minM40   11.351  5:173.1594
98  Willy SwartWychen3.43.10minM40   11.344  5:173.1593
99  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen3.45.03minM50   11.250  5:203.1284
100  Wiel PetersHeerlen3.45.32minMSe   11.225  5:213.1282
101  Ronny van de HoutBorgerhout3.45.38minM40   11.220  5:213.1281
102  Rinie Schipper (debuut) Goes3.45.41minM40   11.218  5:213.1281
103  Jaap KarelseDen Haag3.45.42minMSe   11.217  5:213.1281
104  Bert LemmensRijen3.45.44minM40   11.215  5:213.1281
105  Ton EijkelenboomGrijpskerke3.45.59minM40   11.203  5:213.1180
106  John RosmolenStrijen3.46.00minM40   11.202  5:213.1179
107  Armand StolkO Beijerland3.46.06minM40   11.197  5:223.1179
108  Hans Pels (PR)Rheinfelden3.46.22minM40   11.184  5:223.1178
109  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.46.26minM40   11.181  5:223.1177
110  Lein Lievense (PR 2.57.42) Zoutelande3.47.00minM50   11.153  5:233.1075
111  Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Middelburg3.47.03minMSe   11.150  5:233.1075
112  Wim van ArdenneOud Beijerland3.47.15minM50   11.141  5:233.0974
113  Hanno Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen3.47.52minM40   11.110  5:243.0971
114  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23) Aagtekerke3.48.05minMSe   11.100  5:243.0870
115  Dre van de BoschDongen3.48.19minM40   11.089  5:253.0869
116  Kees VoogtBergschenhoek3.48.52minM40   11.062  5:253.0767
117  Peter MuntelLonneker3.49.17minMSe   11.042  5:263.0765
118  Leon Bisschops (PR 3.31.40) Middelburg3.49.20minMSe   11.039  5:263.0765
119  Rob van ToledoVlaardingen3.49.24minMSe   11.036  5:263.0764
120  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg3.50.31minM50   10.983  5:283.0560
121  Ton JeenZuidland3.50.40minM40   10.976  5:283.0559
122  Huber Vermeulen (PR 3.05.12) Vlissingen3.50.47minM40   10.970  5:283.0559
123  John BouwensAlphen a/d Rijn3.50.57minM40   10.962  5:283.0558
124  Martin WagnerHerne3.51.01minM40   10.959  5:283.0458
125  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen3.51.10minMSe   10.952  5:293.0457
126  Ed BenningshofRotterdam3.51.31minM50   10.935  5:293.0456
127  Jos Boogaard (PR)Aagtekerke3.52.24minM50   10.894  5:303.0352
128  Wim de Jonge (PR 3.11.26) s-Heerabtskerke3.52.30minM50   10.889  5:313.0252
129  Hans de Jonge (PR)Goes3.52.31minMSe   10.888  5:313.0252
130  Marc de Regt (PR 3.19.19) Goes3.52.33minM40   10.887  5:313.0252
131  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg3.53.08minM50   10.859  5:323.0250
132  Rob BrouwerDelft3.53.18minM60   10.852  5:323.0149
133  Cor MooimanVlaardingen3.53.45minM50   10.831  5:323.0147
134  Henry OkkersenSchimmert3.53.51minM50   10.826  5:333.0147
135  Willian Boot (PR)Serooskerke3.53.57minMSe   10.822  5:333.0147
136  Dick RijnsdorpSchiedam3.54.01minM40   10.818  5:333.0146
137  HansJoachim KrebsRoetgem3.54.33minM50   10.794  5:343.0045
138  Mary BorsboomMaasland3.54.48minM50   10.782  5:343.0044
139  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.55.05minM40   10.769  5:342.9943
140  Toon van BemmelCothen3.55.18minM40   10.759  5:352.9942
141  Wim Sies (PR 2.51.30) Middelburg3.55.25minM50   10.754  5:352.9942
142  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke3.55.29minMSe   10.751  5:352.9941
143  Stef van de SandenValkenburg3.55.36minM40   10.746  5:352.9841
144  Erden van de BentRotterdam3.55.45minMSe   10.739  5:352.9840
145  Sjaak BeijerOude Tonge3.55.48minM40   10.737  5:352.9840
146  Michiel KosterUtrecht3.55.59minMSe   10.728  5:362.9840
147  Ad SchoonderbeekWaalwijk3.56.04minM50   10.725  5:362.9839
148  Johan Jumelet (PR 3.48.51) Zierikzee3.56.10minM50   10.720  5:362.9839
149  Wout van de Berg (PR 3.52.26) Bruinisse3.56.42minM40   10.696  5:372.9737
150  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg3.56.53minM50   10.688  5:372.9737
151  Luutsen H DrostO Beijerland3.57.14minM50   10.672  5:372.9636
152  Dave Ruissen (PR 3.33.38) Oost-Souburg3.57.17minM40   10.670  5:372.9635
153  Hugo Poortvliet (PR)Arnemuiden3.57.28minM50   10.661  5:382.9635
154  kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg3.57.45minM40   10.649  5:382.9634
155  Gijs van KorlaarSoest3.57.55minM40   10.641  5:382.9633
156  Wim van AmerongenWijk bij Duurstede3.58.07minM50   10.632  5:392.9533
157  Johan Walpot (PR)Bruinisse3.58.08minM40   10.631  5:392.9533
158  Michiel Michels (PR 3.25.48) Middelburg3.58.37minMSe   10.610  5:392.9531
159  Peter DemoedOuderkerk ad Y3.58.57minM40   10.595  5:402.9430
160  Frank van de Vliet (PR)Schuddebeurs3.59.16minM40   10.581  5:402.9430
161  Jack van de SandeHilvarenbeek3.59.54minM50   10.553  5:412.9328
162  Ad van de WateringHalsteren4.00.05minM60   10.545  5:412.9327
163  Idrissi MohammedRuynacker4.00.20minM50   10.534  5:422.9327
164  Bert GroenendaalSchoonhoven4.00.48minM40   10.514  5:422.9225
165  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12) Westkapelle4.00.50minM40   10.512  5:422.9225
166  Sonja van de Kipping (debuut) Oude Tonge4.01.38minV45   10.477  5:442.91135
167  Jos Versteeg (PR 2.58.47) Biddinghuizen4.01.48minM60   10.470  5:442.9123
168  Jan KoudstaalDordrecht4.01.54minM50   10.466  5:442.9122
169  Gijs HoningBlokker4.01.56minM50   10.464  5:442.9122
170  Koen NobelsValkenburg4.02.31minM40   10.439  5:452.9021
171  Elly de SwartWychen4.02.59minV35   10.419  5:462.89127
172  Kees Koole (debuut) Middelburg4.03.10minM40   10.411  5:462.8919
173  Tonny Poortvliet (PR 3.38.51) Oost-Souburg4.03.23minM40   10.402  5:462.8919
174  Bert den BreejenSoest4.03.32minM40   10.396  5:462.8919
175  Wim Zoon (PR)Dirksland4.03.41minM50   10.389  5:472.8918
176  Jaap Constant (debuut) Goes4.03.45minM50   10.386  5:472.8918
177  Jan van de ErveBarendecht4.03.58minMSe   10.377  5:472.8818
178  Henk Kasper (PR 4.00.46) Wemeldinge4.04.08minM40   10.370  5:472.8817
179  Jan Verjaal (PR)Middelburg4.04.14minM40   10.366  5:472.8817
180  Hannie van ReekOostvoorne4.04.28minV45   10.356  5:482.88120
181  Richard KloosterLeusden4.04.34minMSe   10.352  5:482.8816
182  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen4.04.40minM40   10.348  5:482.8716
183  Kees Denissen (PR 3.58.28) Middelburg4.04.51minM40   10.340  5:482.8716
184  Juriaan de BruinRotterdam4.05.45minM60   10.302  5:492.8614
185  SterckxKaterlee4.05.55minM40   10.295  5:502.8614
186  Huguette Declercq (PR 3.21.15) Vlissingen4.05.57minV55   10.294  5:502.86112
187  Roger KempiskiBemelen4.06.12minMSe   10.283  5:502.8613
188  Andre van de Ende (PR 4.02.18) Nisse4.06.21minM40   10.277  5:502.8513
189  Ruud WagenaarKamperland4.06.27minM40   10.273  5:502.8513
190  Hans RietveldStolwijk4.06.39minM40   10.264  5:512.8512
191  Rob Cuje (PR 3.09.41) Middelburg4.06.55minM40   10.253  5:512.8512
192  Theo de Koning (PR)Bruinisse4.06.57minMSe   10.252  5:512.8512
193  Marcel Israel (debuut) Vlissingen4.07.07minMSe   10.245  5:512.8511
194  Bas SneepOost Voorne4.07.27minM40   10.231  5:522.8411
195  Jan Fokke BoschRockanje4.07.28minM40   10.230  5:522.8411
196  Ruud Coenen (PR)Middelburg4.07.48minMSe   10.217  5:522.8410
197  Wim van de Kreeke (PR)Wilhelminadorp4.07.50minM50   10.215  5:522.8410
198  Angelina Fondse (PR 4.04.10) Vlissingen4.07.56minVSe   10.211  5:532.84103
199  Kobus Botman (PR 3.55.23) Middelburg4.08.18minM50   10.196  5:532.839
200  Roland SulkersOost-Souburg4.08.37minMSe   10.183  5:542.839
201  Willem van HaperenRoosendaal4.08.39minM50   10.182  5:542.839
202  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.08.43minM40   10.179  5:542.839
203  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.08.48minM50   10.176  5:542.839
204  Jannie Braber (PR 4.04.03) Oude Tonge4.09.12minV45   10.159  5:542.8297
205  Hans MeyerHamburg4.09.19minM60   10.155  5:552.828
206  Bart de JongeGoes4.09.27minM40   10.149  5:552.828
207  Erwin van Wijk (PR 3.40.33) Burgh-Haamstede4.09.49minMSe   10.134  5:552.827
208  Henk Westerlaken (debuut) Sint-Maartensdijk4.10.00minM50   10.127  5:552.817
209  Henk BosVlissingen4.10.16minM40   10.116  5:562.817
210  Willy de Nooijer (PR 3.41.15) Serooskerke4.10.29minV45   10.107  5:562.8191
211  Jos Brouwer (PR 4.04.44) Grijpskerke4.11.08minM50   10.081  5:572.805
212  Andre Schog (PR)Kapelle-Biezelinge4.11.33minMSe   10.064  5:582.805
213  Roger WilsKasterlee4.12.39minM40   10.021  5:592.784
214  Antoine Pieters (debuut) Vlissingen4.12.42minM40   10.019  5:592.784
215  Koos SchaayRotterdam4.12.57minM50   10.009  6:002.783
216  Hans BuisDe Rijp4.13.03minM50   10.005  6:002.783
217  Jan van de Weijde (PR)Kapelle-Biezelinge4.13.05minM50   10.003  6:002.783
218  Hans van Boven (PR 3.43.36) Kapelle-Biezelinge4.13.08minMSe   10.001  6:002.783
219  Ron GiessenMiddelburg4.13.43minM40   9.978  6:012.773
220  Peter Verhaar (PR)Wemeldinge4.13.56minMSe   9.970  6:012.773
221  Marco MuschDordrecht4.14.04minMSe   9.965  6:012.772
222  Ronald JanssenBrunssum4.14.08minMSe   9.962  6:012.772
223  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp4.14.17minM40   9.956  6:022.772
224  Denis Gerritsen (debuut) Hulst4.14.23minMSe   9.952  6:022.762
225  Adrie Jakobsen (PR)Biggekerke4.14.29minM40   9.948  6:022.762
226  Ewout va LeeuwenArnhem4.14.55minM50   9.931  6:022.762
227  Siebe TurksemaHilversum4.15.15minM50   9.919  6:032.762
228  Eric van de StarreRaamsdonkveer4.15.19minM40   9.916  6:032.752
229  Djini BhugwansingDordrecht4.15.30minMSe   9.909  6:032.751
230  Daniel Zuiddam (PR 3.45.56) Middelburg4.15.33minM40   9.907  6:032.751
231  Majet SpoelderAmersfoort4.15.44minVSe   9.900  6:042.7569
232  Erik Kok (PR 2.59.48) Goes4.16.05minMSe   9.886  6:042.751
233  Henk Rouw (PR 3.11.04) Kapelle-Biezelinge4.16.17minM50   9.879  6:042.741
234  Ger van BeersHilvarenbeek4.16.19minM50   9.877  6:042.741
235  Jacky Luitwieler (PR 3.57.20) Vlissingen4.16.23minM40   9.875  6:052.741
236  Lex HoefnagelsSwalmen4.16.41minMSe   9.863  6:052.741
237  Herman EuvermanZwolle4.17.33minM50   9.830  6:062.73-
238  Johnny van de Weijde (PR)Kapelle-Biezelinge4.17.37minMSe   9.827  6:062.73-
239  Hans Cornelis (PR 4.12.12) Groede4.17.51minM50   9.818  6:072.73-
240  Wim ReumkensHeerlen4.18.06minM40   9.809  6:072.72-
241  Henry BinkWaalwijk4.18.12minMSe   9.805  6:072.72-
242  Herman de BoerDen Haag4.18.15minM50   9.803  6:072.72-
243  Rudiger BosscheSint-Laureins4.18.47minM40   9.783  6:082.72-
244  Nico RoestRockanje4.19.22minM40   9.761  6:092.71-
245  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse4.19.25minM50   9.759  6:092.71-
246  Chris HauwenhuyseSint-Laureins4.19.55minM40   9.740  6:102.71-
247  Dick Hoogesteger (PR 3.17.24) Heinkenszand4.19.57minMSe   9.739  6:102.71-
248  Herbert Kunst (PR)Middelburg4.20.13minM50   9.729  6:102.70-
249  Andre MelissantSommelsdijk4.20.14minMSe   9.729  6:102.70-
250  Cor ButterCallantsoog4.20.24minM50   9.722  6:102.70-
251  Alwin OerlemansWoerden4.20.31minMSe   9.718  6:102.70-
252  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.20.34minMSe   9.716  6:112.70-
253  Michael FettweisGrimbergen4.20.51minM40   9.706  6:112.70-
254  Henk VoorbijLeiden4.20.58minM50   9.701  6:112.69-
255  Martijn SliedregtHeemstede4.21.15minM40   9.691  6:112.69-
256  Hans van Sluis (debuut) Middelburg4.21.29minM50   9.682  6:122.69-
257  Ad StraubDelft4.21.59minM40   9.664  6:132.68-
258  Patrick DobbelaereOostburg4.22.15minMSe   9.654  6:132.68-
259  Rob de JagerZoetermeer4.22.31minM50   9.644  6:132.68-
260  Theo DenkersMaasland4.22.36minM50   9.641  6:132.68-
261  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.23.02minMSe   9.625  6:142.67-
262  Frans Theune (debuut) Oost-Souburg4.23.11minM40   9.620  6:142.67-
263  Tom RozenburgAmsterdam4.23.24minMSe   9.612  6:152.67-
264  Cock QuaalmRozenburg4.23.31minMSe   9.607  6:152.67-
265  Ulrich ZanderHeiliginhaus4.23.45minMSe   9.599  6:152.67-
266  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle4.24.10minM50   9.584  6:162.66-
267  Izaak Huibregtse (PR 4.16.57) Westkapelle4.24.12minM50   9.583  6:162.66-
268  Erik BlansjaarVlissingen4.24.16minMSe   9.580  6:162.66-
269  Peter ModdermanUlrum4.24.25minM50   9.575  6:162.66-
270  Kees PijpRonse4.24.59minM40   9.554  6:172.65-
271  Jan de PreeYerseke4.25.02minMSe   9.552  6:172.65-
272  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.25.11minM40   9.547  6:172.65-
273  Elly NiestenDen Bosch4.25.22minV45   9.540  6:172.6537
274  Henk HarenbergEibergen4.25.39minM40   9.530  6:182.65-
275  Uta NiederigWermelskirchen4.25.43minV35   9.528  6:182.6536
276  Henk NotenboomPijnacker4.26.38minM40   9.495  6:192.64-
277  Hennie van de Sluis (debuut) Kapelle-Biezelinge4.26.40minM50   9.494  6:192.64-
278  Henk van de Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.26.54minM40   9.486  6:202.63-
279  Geert DeurloBilthoven4.26.56minM50   9.484  6:202.63-
280  Jan Waltz (PR 4.15.44) Rijen4.28.16minM50   9.437  6:212.62-
281  Ko Geldof (debuut) Oost-Souburg4.28.20minM50   9.435  6:222.62-
282  Rob FroonhoffAmersfoort4.28.23minMSe   9.433  6:222.62-
283  Nico SwaninkAerdenhout4.28.38minM40   9.424  6:222.62-
284  Erik DijksmaAmerongen4.29.18minM40   9.401  6:232.61-
285  Marcel LuitgarenEnschede4.29.47minM40   9.384  6:242.61-
286  Martje Wisse (PR 3.46.13) Koudekerke4.29.56minV35   9.379  6:242.6125
287  Chris van DijkAlmere4.30.51minM40   9.347  6:252.60-
288  Huibert Verbruggen (PR 4.30.32) Middelburg4.31.40minM50   9.319  6:262.59-
289  Rob SchmidtBergen op Zoom4.32.30minM50   9.291  6:272.58-
290  Tonny de Ruyter (debuut) Vlissingen4.34.24minM50   9.226  6:302.56-
291  Martha de Kam (debuut) Middelburg4.34.36minVSe   9.220  6:302.5615
292  Niek Knol (PR)Koudekerke4.34.39minM50   9.218  6:312.56-
293  Peter-Paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene4.34.55minM40   9.209  6:312.56-
294  Lena de Wilde (PR 3.47.48) Vlissingen4.35.04minV45   9.204  6:312.5614
295  Erik Huiszoon (PR 4.32.51) Middelburg4.35.06minMSe   9.203  6:312.56-
296  Raymond Anthonise (PR)s-Gravenpolder4.35.18minM40   9.196  6:312.55-
297  Ben MolHellevoetsluis4.35.38minM50   9.185  6:322.55-
298  Jan van de NoortZevenbergen4.35.52minM50   9.177  6:322.55-
299  Jaap de KamAmstelveen4.36.10minM50   9.167  6:332.55-
300  Kees TemminckGorinchem4.36.59minMSe   9.140  6:342.54-
301  Edwin RoggebandBarendrecht4.37.08minMSe   9.135  6:342.54-
302  Rien van TuilDordrecht4.37.09minM50   9.135  6:342.54-
303  Grazina HendriksNoordwijkerhout4.37.38minV45   9.119  6:352.5310
304  Durk Jan de BruinBloemendaal4.37.40minM40   9.118  6:352.53-
305  Wilfred DuivenvoordeDe Zilk4.37.43minM40   9.116  6:352.53-
306  Ben van de GiessenBrielle4.38.34minM40   9.088  6:362.52-
307  Frans van de WaalsGeldrop4.38.37minM50   9.087  6:362.52-
308  Henk RosendalAmersfoort4.38.41minM40   9.085  6:362.52-
309  Jan QuirynenLoenhout4.39.08minM40   9.070  6:372.52-
310  Bart CoppensRoosendaal4.39.19minM50   9.064  6:372.52-
311  Suzanne MaesMaasmechelen4.39.39minV45   9.053  6:382.517
312  Jacques VandewalDilsen-Stokkem4.39.41minM50   9.052  6:382.51-
313  Belinda MaathuisEnschede4.43.42minV35   8.924  6:432.483
314  Adri ThomassonGlanerbrug4.43.44minM50   8.923  6:432.48-
315  Kees HeilApeldoorn4.43.55minM40   8.917  6:442.48-
316  Jan van de Hoek (PR 2.50.42) StAnnaparochie4.44.09minM50   8.910  6:442.47-
317  Tony Duinkerke (PR)Goes4.45.00minM50   8.883  6:452.47-
318  Dan DortregterLeiden4.46.29minMSe   8.837  6:472.45-
319  Kees HaltersSprundel4.46.38minM50   8.833  6:482.45-
320  Rene de Dreu (PR)Nisse4.46.40minM50   8.832  6:482.45-
321  Katelyne DerveauxLeuven4.49.09minVSe   8.756  6:512.43-
322  Jan NoyezHertsbergen4.49.11minMSe   8.755  6:512.43-
323  Mark BogaertLokeren4.49.12minM40   8.754  6:512.43-
324  Simon QuinkensteinWaltrop4.49.23minV35   8.749  6:512.43-
325  Horst QuinkensteinWaltrop4.49.24minM40   8.748  6:522.43-
326  Bert de JongDen Haag4.50.13minM50   8.723  6:532.42-
327  Jan BuijsVeldhoven4.50.34minM50   8.713  6:532.42-
328  Hans de Groot (PR 4.42.59) Middelburg4.50.51minM40   8.704  6:542.42-
329  Bastian Hamelink (PR)Terneuzen4.51.12minM40   8.694  6:542.42-
330  Willem van HaarenKrimpen ad Yssel4.51.32minMSe   8.684  6:552.41-
331  Erik RooduijnBergschenhoek4.53.57minM40   8.613  6:582.39-
332  Mark RooduijnRotterdam4.53.58minMSe   8.612  6:582.39-
333  Fred DozyHellevoetsluis4.54.12minM50   8.605  6:582.39-
334  Betsy van GielsLepestraat4.55.16minV45   8.574  7:002.38-
335  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.55.18minM40   8.573  7:002.38-
336  Carla Dronkers (debuut) Goes4.57.47minV35   8.502  7:032.36-
337  Theo CloostermanVeldhoven4.57.51minM40   8.500  7:042.36-
338  Yvonne FromDordrecht4.58.33minV35   8.480  7:052.36-
339  Jan BroekeGeldermalsen4.58.35minM40   8.479  7:052.36-
340  Herman den BoerBergen op Zoom4.59.00minM60   8.467  7:052.35-
341  Alex GijsbersOchten5.00.14minMSe   8.432  7:072.34-
342  Reg OttenGoirle5.02.28minM50   8.370  7:102.33-
343  Sjaak SchipperGroningen5.02.36minM50   8.366  7:102.32-
344  Ferdy Weemaes (PR 4.38.44) Heinkenszand5.02.37minM40   8.366  7:102.32-
345  Robert KokBloemendaal5.02.42minM40   8.364  7:102.32-
346  Tatjana MaslovaRhoon5.05.21minV35   8.291  7:142.30-
347  Jeanette GazzahAlkmaar5.07.40minVSe   8.229  7:172.29-
348  Lenie VonkSchiedam5.08.03minV45   8.218  7:182.28-
349  Alex Hendriks (debuut) Vlissingen5.08.29minM40   8.207  7:192.28-
350  Martin van de Kaap (PR 4.55.18) Vlissingen5.09.09minM40   8.189  7:202.27-
351  Dick MeerHulst5.10.38minM40   8.150  7:222.26-
352  Heinz SturmGummersbach5.15.00minM50   8.037  7:282.23-
353  Rudy DingemanseMeliskerke5.15.03minMSe   8.036  7:282.23-
354  Cor VosMiddelburg5.16.11minM60   8.007  7:302.22-
355  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.18.34minMSe   7.947  7:332.21-
356  Arnold van de KraanDelft5.23.39minM40   7.822  7:402.17-
357  Regina GeeneVeldhoven5.24.48minV45   7.795  7:422.17-
358  Wout van WieringenSpijkenisse5.31.37minM60   7.634  7:522.12-
359  Johan van de BergGoes5.32.59minM40   7.603  7:532.11-
Mannen: 331 (92.2%) => M40=145 - M50=90 - M60=11 - MSe=85
Vrouwen: 28 (7.8%) => V35=9 - V45=11 - V55=1 - VSe=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.269 seconden nodig om deze lijst met 359 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020