dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

46e Singelloop

Middelburg, zaterdag 27 oktober 2007 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Niels KooleDynamica22.22minMse   17.973  3:204.99-
2  Kevin de PagterDynamica23.03minMse   17.440  3:264.84+0:41
3  Gert Jan SmitAV'5623.35minMse   17.046  3:314.73+1:13
4  Erik KokDynamica23.43minM35   16.950  3:324.71+1:21
5  Bart de KosterDynamica23.55minM35   16.808  3:344.67+1:33
6  Micha JanseDynamica24.03minMse   16.715  3:354.64+1:41
7  Arjo VerhageAagtekerke24.09minM35   16.646  3:364.62+1:47
8  Wim VosDynamica24.13minM35   16.600  3:374.61+1:51
9  Andre van MaldegemDynamica24.16minMse   16.566  3:374.60+1:54
10  Miquel van TongerenDynamica24.19minM35   16.532  3:384.59+1:57
11  Leon JacobseZoutelande24.23minMse   16.487  3:384.58+2:01
12  Gerard PosthumaAV'5624.31minM35   16.397  3:404.55+2:09
13  Eric GlasseeAC Herentals24.43minM35   16.264  3:414.52+2:21
14  Rian van den BroekeDynamica24.46minM35   16.231  3:424.51+2:24
15  Erik PoppeDynamica24.50minM35   16.188  3:424.50+2:28
16  Quierien DriedijkDynamica25.03minM35   16.048  3:444.46+2:41
17  John OverweelDynamica25.06minM50   16.016  3:454.45+2:44
18  Marc RiemensDynamica25.21minM35   15.858  3:474.40+2:59
19  Hannuel KramerDynamica25.30minMse   15.765  3:484.38+3:08
20  Pieter van HorssenDynamica25.41minM50   15.652  3:504.35+3:19
21  Ron DellebekeDynamica25.58minM35   15.481  3:534.30+3:36
22  Ludo GlasseeAC Herentals26.08minM35   15.383  3:544.27+3:46
23  Jurjen SwiersVlissingen26.13minM35   15.334  3:554.26+3:51
24  Cor de RidderArnemuiden26.21minM35   15.256  3:564.24+3:59
25  Marianne de KokDynamica26.26minVse   15.208  3:574.22+4:04
26  Hanco AdriaanseAagtekerke26.35minM35   15.122  3:584.20+4:13
27  Wilco de SchipperDynamica26.39minM35   15.084  3:594.19+4:17
28  Wibo VerstraateWestkapelle26.47minM35   15.009  4:004.17+4:25
29  Miel VerheijenAV'5626.51minM35   14.972  4:004.16+4:29
30  Henrik WesterweeleDynamica26.58minMse   14.907  4:014.14+4:36
32  Jos JanseMiddelburg27.06minM35   14.834  4:034.12+4:44
33  Jacky LuitwielerDynamica27.14minM35   14.761  4:044.10+4:52
34  Chantal KooleDynamica27.21minVse   14.698  4:054.08+4:59
35  Wim van DijkeDynamica27.25minM35   14.663  4:064.07+5:03
36  Arthur PouwelseMiddelburg27.27minM35   14.645  4:064.07+5:05
37  Henk LousVlissingen27.29minM35   14.627  4:064.06+5:07
38  Paco LousVlissingen27.32minMse   14.600  4:074.06+5:10
39  Seth DijkstraMiddelburg27.34minM35   14.583  4:074.05+5:12
40  Tim van den BroekeDynamica27.37minJoB   14.556  4:074.04+5:15
42  Rob JerasMiddelburg27.43minM35   14.504  4:084.03+5:21
43  Ronald de RijkeDynamica27.46minM35   14.478  4:094.02+5:24
44  Peter van de BosseGrijpskerke27.48minM35   14.460  4:094.02+5:26
45  Jos MeeuwseArnemuiden27.50minM35   14.443  4:094.01+5:28
46  Wim RooseGoes27.57minM50   14.383  4:104.00+5:35
47  Hans van de WelleMiddelburg28.03minM35   14.332  4:113.98+5:41
50  Rinus JoosseAV'5628.27minM60   14.130  4:153.93+6:05
51  Frans VogelMiddelburg28.33minM35   14.081  4:163.91+6:11
52  Peter SchurinkVlissingen28.36minM35   14.056  4:163.90+6:14
53  Kees de VisserAagtekerke28.39minM35   14.031  4:173.90+6:17
54  John GuequierreDynamica28.41minM50   14.015  4:173.89+6:19
55  Marius BesuijenDynamica28.43minM35   13.999  4:173.89+6:21
56  Maurice KorstanjeVlissingen28.45minM35   13.983  4:173.88+6:23
57  Karel van de GruiterDynamica28.58minM60   13.878  4:193.86+6:36
58  Johan de WolfVlissingen29.15minM35   13.744  4:223.82+6:53
59  Jos BoogaardDynamica29.17minM50   13.728  4:223.81+6:55
60  Albert KarstanjeSint Laurens29.19minM50   13.712  4:233.81+6:57
61  Rob JongeneelMiddelburg29.22minM35   13.689  4:233.80+7:00
62  Jan van der LindeWielingen29.25minM50   13.666  4:233.80+7:03
63  Aswin KoningsDynamica29.38minM35   13.566  4:253.77+7:16
64  Ron van GiesenMiddelburg29.50minM35   13.475  4:273.74+7:28
65  Gunther GiesMiddelburg29.55minM35   13.437  4:283.73+7:33
66  Johan TreurnietMiddelburg29.57minM45   13.422  4:283.73+7:35
67  Peter KerstenMiddelburg30.20minM50   13.253  4:323.68+7:58
68  Wilma PolderdijkDomburg30.23minV35   13.231  4:323.68+8:01
69  Gert JoziasseMiddelburg30.31minMse   13.173  4:333.66+8:09
70  Anja VogelMiddelburg30.37minV35   13.130  4:343.65+8:15
72  Cees van den BulckMiddelburg30.43minM50   13.087  4:353.64+8:21
73  Arthur van AartsenMiddelburg30.46minMse   13.066  4:363.63+8:24
74  Tonny de RuijterDynamica30.49minM50   13.045  4:363.62+8:27
75  Frans PieterseMiddelburg30.51minM50   13.031  4:363.62+8:29
76  Lein de KrakerDynamica30.53minM50   13.017  4:373.62+8:31
77  Wim JanseOost-Souburg30.55minM35   13.003  4:373.61+8:33
78  Ron TasMiddelburg31.00minM35   12.968  4:383.60+8:38
79  Jaap LuitwielerDynamica31.02minM60   12.954  4:383.60+8:40
80  Patrick SimonisDynamica31.06minMse   12.926  4:393.59+8:44
81  Hugo PoortvlietDynamica31.09minM60   12.905  4:393.58+8:47
82  Suzanne GeschiereMiddelburg31.13minV35   12.878  4:403.58+8:51
83  Piet BeijerDynamica31.17minM50   12.850  4:403.57+8:55
84  Jan MinderhoudOostkapelle31.29minM50   12.769  4:423.55+9:07
85  Christel ProvoostGapinge31.35minV35   12.728  4:433.54+9:13
86  Ingrid KoeneYerseke31.50minV35   12.628  4:453.51+9:28
87  Marieke van BelzenDynamica31.54minV35   12.602  4:463.50+9:32
88  Wilbert VerbeekDynamica31.57minM35   12.582  4:463.50+9:35
89  Rob SterrenburgAsterix32.49minMse   12.250  4:543.40+10:27
91  Maringe VogelMiddelburg33.13minV35   12.102  4:573.36+10:51
92  Mels HoogenboomBurgh-Haamstede33.24minM35   12.036  4:593.34+11:02
93  Martin OosseArnemuiden33.41minM35   11.935  5:023.32+11:19
94  Christian JobseMiddelburg33.56minMse   11.847  5:043.29+11:34
95  Leo HageMiddelburg34.03minM35   11.806  5:053.28+11:41
96  Willem van DortDomburg34.07minM35   11.783  5:063.27+11:45
97  Jan RooseGoes34.16minM50   11.732  5:073.26+11:54
98  Leon SchreurMiddelburg34.25minM35   11.680  5:083.24+12:03
99  Cathrien PeetersDynamica34.28minV50   11.663  5:093.24+12:06
100  Rene DekkerZoutelande34.39minM35   11.602  5:103.22+12:17
101  Cees LeijnseMiddelburg34.42minM60   11.585  5:113.22+12:20
102  Willy van GimstDomburg34.44minM60   11.574  5:113.21+12:22
104  Bram de RijkeDynamica34.56minM60   11.508  5:133.20+12:34
105  Jan MaranusGrijpskerke35.18minM60   11.388  5:163.16+12:56
106  Anja VogelMiddelburg35.41minV35   11.266  5:203.13+13:19
107  Albert HendrikseMiddelburg35.51minM35   11.213  5:213.11+13:29
108  Rob van KeulenMiddelburg36.16minM35   11.085  5:253.08+13:54
109  Theo KootstraWaarde36.21minM60   11.059  5:263.07+13:59
110  Marlies JeremiasseWemeldinge36.25minV35   11.039  5:263.07+14:03
111  Bennie DanielseMiddelburg36.51minM35   10.909  5:303.03+14:29
112  Wim van de LindeGoes36.55minM60   10.889  5:313.02+14:33
113  Ronald LiplijnMiddelburg37.23minM35   10.753  5:352.99+15:01
114  John den ToonderMiddelburg38.07minM50   10.547  5:412.93+15:45
115  Hendrik EversMiddelburg39.11minM35   10.259  5:512.85+16:49
116  Anton RingenaldusPassaat39.37minM35   10.147  5:552.82+17:15
117  Bram de BuckMiddelburg40.13minM50   9.996  6:002.78+17:51
118  Tamara SchoninghMiddelburg40.39minVse   9.889  6:042.75+18:17
119  Harma BreukerMiddelburg43.50minV50   9.171  6:332.55+21:28
120  Joan de VisserMiddelburg45.02minM50   8.927  6:432.48+22:40
121  Jenny EckhardtMiddelburg45.12minV50   8.894  6:452.47+22:50
Mannen: 98 (85.96%) => M35=55 - M45=1 - M50=18 - M60=10 - Mse=14
Vrouwen: 15 (13.16%) => V35=9 - V50=3 - Vse=3
Meisjes: 3 (2.63%) => Mei=3
Div: 5 (4.39%) => 0JoB=1 - Jon=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.34 seconden nodig om deze lijst met 114 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020