dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 13 juli 2005 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim PadmosRockanje33.15minMse   18.045  3:205.01704
2  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport33.20minMse   18.000  3:205.00698
3  Niels Koole (PR 31.43) Dynamica33.57minMse   17.673  3:244.91654
4  Steve Brooks?34.26minMse   17.425  3:274.84620
5  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen34.31minMse   17.383  3:274.83615
6  Ruud WoordThor34.35minM40   17.349  3:284.82610
7  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica34.46minMse   17.258  3:294.79598
8  Franky Beljaars (PR 33.16) Dynamica35.09minMse   17.070  3:314.74572
9  Miquel van Tongeren (PR 31.56) Dynamica35.41minMse   16.815  3:344.67537
10  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica35.44minMse   16.791  3:344.66534
11  Erik Cappon (PR 34.52) Wielingen35.45minMse   16.783  3:354.66533
12  Leon Jacobse (PR)Dynamica35.52minMse   16.729  3:354.65526
13  Rini Bruggeman (PR 32.58) AV'5635.59minMse   16.674  3:364.63518
14  Alex ScholtenAV Veluwe36.44minM40   16.334  3:404.54472
15  Erik Poppe (PR 35.56) Dynamica36.48minMse   16.304  3:414.53468
16  Mauricio Gonzalez (PR 28.20) Dynamica36.51minM40   16.282  3:414.52465
17  Edwin de Jaeger (PR 34.38) RKHAV36.54minM40   16.260  3:414.52462
18  Marc Riemens (PR 35.22) Dynamica36.56minMse   16.245  3:424.51460
19  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica37.04minM40   16.187  3:424.50453
20  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica37.05minM40   16.180  3:434.49452
21  Gerard Posthuma (PR 35.49) AV'5637.07minMse   16.165  3:434.49450
22  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica37.09minM50   16.151  3:434.49448
23  Ronald SchutPSV Geldrop37.12minMse   16.129  3:434.48445
24  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport37.14minMse   16.115  3:434.48443
25  Jaap van de BokSommelsdijk37.16minM40   16.100  3:444.47441
26  Gerard Zitteren (PR 36.08) Thor37.18minMse   16.086  3:444.47439
27  Pieter van Horssen (PR 34.33) Dynamica37.21minM50   16.064  3:444.46436
28  Michel Schrier (PR 30.18) Vlissingen37.24minMse   16.043  3:444.46433
29  Kevin de Pagter (PR 33.34) Dynamica37.57minMse   15.810  3:484.39402
30  John Ravia (PR)Delta Sport38.06minMse   15.748  3:494.37394
31  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.13minM40   15.700  3:494.36388
32  Bram de Visser (PR)Dynamica38.16minM40   15.679  3:504.36385
33  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica38.22minMse   15.639  3:504.34379
34  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica38.29minMse   15.591  3:514.33373
35  Eddy Smit (PR 34.25) Delta Sport38.37minM50   15.537  3:524.32366
36  Vincent Barentsen (PR 37.32) Dynamica38.52minMse   15.437  3:534.29353
37  John Overweel (PR 35.33) Dynamica38.56minM50   15.411  3:544.28350
38  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5639.04minMse   15.358  3:544.27343
39  Jesper Francke (PR 33.06) Dynamica39.09minMse   15.326  3:554.26339
40  Bram Verhage (PR 38.11) Grijpskerke39.13minM40   15.300  3:554.25335
41  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica39.20minMse   15.254  3:564.24329
42  Rene Vader (PR 38.28) Nieuwdorp39.29minMse   15.196  3:574.22322
43  Peter Limbergen (PR 35.27) Heinkenszand39.36minMse   15.152  3:584.21316
44  Fer Bouwens (PR 38.17) Delta Sport39.38minM40   15.139  3:584.21314
45  Peter Balkenende (PR 36.33) Goes39.52minMse   15.050  3:594.18303
46  Lourens-Jan Hengst (PR 39.23) Aagtekerke40.10minMse   14.938  4:014.15289
47  Hanuel KramerDynamica40.12minMse   14.925  4:014.15287
48  Sander Zeijseink (PR 38.12) Dynamica40.14minMse   14.913  4:014.14286
49  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport40.15minM40   14.907  4:024.14285
50  Gert-Jan Verbrugge (PR 37.55) Goes40.17minMse   14.894  4:024.14283
51  Leo Dalebout (PR 40.02) Dynamica40.21minM40   14.870  4:024.13280
52  Berthold RohlingSchalke'96 Dld40.27minM40   14.833  4:034.12276
53  Ko Eversdijk (PR 38.26) AV'5640.30minM40   14.815  4:034.12273
54  Jon van Caspel (PR 39.01) Vlissingen40.44minM40   14.730  4:044.09263
55  Johan Schut (PR)Dynamica40.48minM40   14.706  4:054.08260
56  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica40.56minM40   14.658  4:064.07254
57  Jeffrey van der Meule (debuut) Delta Sport40.59minMse   14.640  4:064.07252
58  Paul Noomen (PR)Delta Sport41.02minM40   14.622  4:064.06250
59  Wim Roose (PR 37.22) Goes41.09minM50   14.581  4:074.05245
60  Danny Huibregtse (PR 38.48) Westkapelle41.12minMse   14.563  4:074.05242
61  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen41.14minMse   14.551  4:074.04241
62  Ruud Lobelav Wijchen41.18minMse   14.528  4:084.04238
63  Marianne de Kok (PR 36.17) Lewedorp41.20minVse   14.516  4:084.03462
64  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica41.22minM50   14.504  4:084.03235
65  Hanco Adriaanse (PR 39.59) Aagtekerke41.24minMse   14.493  4:084.03234
66  Roel Schroevers (debuut) Dynamica41.30minMse   14.458  4:094.02230
67  Leo Kats (PR 36.16) Dynamica41.39minM40   14.406  4:104.00223
68  Arie van DijkSommelsdijk41.43minM50   14.383  4:104.00221
69  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen41.50minMse   14.343  4:113.98216
70  Tonny Poortvliet (PR)Dynamica41.54minM40   14.320  4:113.98213
71  Jacco WaardenburgDelta Sport41.58minMse   14.297  4:123.97211
72  Johan Joziasse (PR)Middelburg42.01minM40   14.280  4:123.97209
73  Geert-Jan Jobse (PR 41.56) Dynamica42.08minM40   14.241  4:133.96204
74  Erik WattelOostkapelle42.12minM40   14.218  4:133.95201
75  Fred Hendrikse (PR 40.41) Koudekerke42.29minMse   14.123  4:153.92190
76  Eddie Pekaar (PR 37.45) Dynamica42.33minM50   14.101  4:153.92188
77  Max Matulessy (PR)Dynamica42.36minM45   14.085  4:163.91186
78  Jacco Schroevers (PR 41.49) Dynamica42.39minMse   14.068  4:163.91184
79  Rinus Joosse (PR 36.55) AV'5642.42minM60   14.052  4:163.90182
80  Joop Lasseur (PR 39.10) Delta Sport42.48minM60   14.019  4:173.89178
81  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica42.58minM40   13.964  4:183.88172
82  Wim Huibregtse (PR 41.55) Westkapelle43.02minMse   13.943  4:183.87170
83  Ad Vermeulen (PR 42.27) Middelburg43.08minM40   13.910  4:193.86166
84  Martin de Regt (PR 42.25) Kapelle-Biezelinge43.11minMse   13.894  4:193.86165
85  Gert-Jan van PeltTyphoon43.16minM40   13.867  4:203.85162
86  Huib Struijk (PR)Middelburg43.18minMse   13.857  4:203.85161
87  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg43.20minM40   13.846  4:203.85159
88  Gert Joziasse (PR)Middelburg43.22minMse   13.836  4:203.84158
89  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5643.24minV45   13.825  4:203.84359
90  Adri Koole (PR 42.07) Dynamica43.29minM50   13.798  4:213.83154
91  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica43.32minM50   13.783  4:213.83152
92  Simon van Niekerk (PR 42.33) Dynamica43.34minMse   13.772  4:213.83151
93  Dennis Plessius (PR 41.48) AV'5643.41minMse   13.735  4:223.82147
94  Aart Joziasse (PR 37.31) Middelburg43.43minMse   13.725  4:223.81146
95  Harold Duvekot (PR 42.48) Dynamica43.45minM50   13.714  4:233.81145
96  George Taal (PR 42.51) Oostkapelle43.48minM50   13.699  4:233.81143
97  Wim Provoost (PR 43.13) Delta Sport44.00minM45   13.636  4:243.79137
98  Kees de Pagter (PR 41.42) Westkapelle44.05minM40   13.611  4:253.78134
99  Willy Verbist (PR 40.20) Dynamica44.09minM50   13.590  4:253.78132
100  Cor Muller (PR 43.50) Delta Sport44.12minM65   13.575  4:253.77131
101  Paul Constandse (PR)Middelburg44.14minMse   13.564  4:253.77129
102  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen44.16minM40   13.554  4:263.77128
103  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg44.19minMse   13.539  4:263.76127
104  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke44.23minM40   13.519  4:263.76125
105  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg44.30minM40   13.483  4:273.75121
106  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica44.36minVse   13.453  4:283.74306
107  Kees Marcusse (PR 43.19) Dynamica44.45minM55   13.408  4:293.72114
108  Jeanine van Overveld (PR 44.23) Thor44.49minV40   13.388  4:293.72296
109  Robin de Vos (PR 35.15) AV'5644.52minMse   13.373  4:293.71110
110  Wim-Pieter Dijkers (PR 44.34) Zoutelande45.05minMse   13.309  4:313.70104
111  Ad StoopOosterhout45.08minM40   13.294  4:313.69103
112  Hans Corbijn (PR 41.11) Dynamica45.11minM40   13.279  4:313.69101
113  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica45.14minM55   13.265  4:313.68100
114  Barend de Lange (PR 42.31) Dynamica45.25minMse   13.211  4:333.6795
115  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden45.29minMse   13.192  4:333.6693
116  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica45.31minM55   13.182  4:333.6692
117  Kees de Nooijer (PR)Aagtekerke45.38minM40   13.148  4:343.6589
118  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Dynamica45.48minM50   13.100  4:353.6485
119  Jack van Stel (PR 42.09) AV'5645.51minMse   13.086  4:353.6484
120  Lia Gonzalez (PR 43.57) Dynamica45.56minV40   13.062  4:363.63251
121  Marius van de BorgGouda46.01minM50   13.039  4:363.6280
122  Pieter VerhageDynamica46.03minM60   13.029  4:363.6279
123  Maurice Korstanje (PR 44.16) Vlissingen46.05minMse   13.020  4:373.6278
124  Willemien de Nooijer (PR 44.53) Dynamica46.15minV40   12.973  4:383.60238
125  Bram Witte (debuut) Dynamica46.18minM40   12.959  4:383.6073
126  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica46.20minM40   12.950  4:383.6072
127  EvertJan KasteelEpe46.21minM40   12.945  4:383.6072
128  Wim van de Kreeke (PR 43.55) AV'5646.23minM55   12.936  4:383.5971
129  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica46.25minM45   12.926  4:393.5970
130  Willian Boot (PR 44.55) Serooskerke46.26minM40   12.922  4:393.5970
131  Lieven van Belzen (PR 46.21) Nieuw- en Sint Joosland46.38minMse   12.866  4:403.5765
132  Jan van Doorn (PR 46.21) Heinkenszand46.47minM40   12.825  4:413.5662
133  Joost Sprinkhuizen (PR 44.53) AV'5646.55minM50   12.789  4:423.5559
134  HansPieter van NotDynamica47.01minM40   12.761  4:423.5457
135  Roy van der Voort (PR 43.58) Dynamica47.05minMse   12.743  4:433.5456
136  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5647.06minMse   12.739  4:433.5455
137  Henk van der Poel (PR 42.52) Westkapelle47.09minM50   12.725  4:433.5354
138  Marc HaasHeerlen47.11minM40   12.716  4:433.5354
139  Peter Dijkwel (PR)s-Heer Arendskerke47.23minM40   12.663  4:443.5250
140  Rafael Spaeter (debuut) Middelburg47.43minMse   12.574  4:463.4943
141  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica48.06minM50   12.474  4:493.4737
142  Chris WerryDelta Sport48.16minM50   12.431  4:503.4534
143  Bram Dingemanse (debuut) Zoutelande48.20minM40   12.414  4:503.4533
144  Peter Kesteloo (PR 45.25) Dynamica48.23minMse   12.401  4:503.4432
145  Hannie van de Driest (debuut) Domburg48.26minV40   12.388  4:513.44163
146  Ronald de RidderDordrecht48.29minMse   12.375  4:513.4430
147  Jos Boogaard (PR 41.31) Dynamica48.34minM50   12.354  4:513.4329
148  Andre Hollestelle (PR)Domburg48.36minM40   12.346  4:523.4329
149  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica48.39minM65   12.333  4:523.4328
150  Alex Heijnen (PR 45.27) Delta Sport48.43minM40   12.316  4:523.4227
151  Jan Wiedenhoff (PR 43.17) Middelburg48.46minM60   12.303  4:533.4226
152  Mark Braun (debuut) Middelburg48.48minMse   12.295  4:533.4226
153  Erwin van de Maas (PR 45.09) Goes48.51minMse   12.282  4:533.4125
154  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen48.55minV40   12.266  4:543.41148
155  Angelina FondseDynamica48.56minVse   12.262  4:543.41147
156  Elna Wisse (PR 48.14) Dynamica49.00minVse   12.245  4:543.40145
157  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica49.05minVse   12.224  4:553.40143
158  Andre van den Ende (PR 47.44) Nisse49.08minM40   12.212  4:553.3921
159  Aad van Poppel (PR 47.02) Delta Sport49.09minM50   12.208  4:553.3921
160  RobertJan RoelofsNijkerk49.14minM40   12.187  4:553.3920
161  Janneke van der Linde (PR 47.15) Delta Sport49.17minV40   12.175  4:563.38137
162  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen49.18minM50   12.170  4:563.3819
163  Piet Jan Landegent (PR 46.25) Delta Sport49.21minM50   12.158  4:563.3819
164  Rick van de DriestDomburg49.25minMse   12.142  4:573.3718
165  Izaak Dekker (PR)Dynamica49.41minM40   12.076  4:583.3515
166  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica49.51minV40   12.036  4:593.34121
167  Jan Minderhoud (PR 38.49) Oostkapelle49.53minM50   12.028  4:593.3413
168  Jan-Kees de Meester (PR 48.52) Hansweert49.59minMse   12.004  5:003.3312
169  Rob Boogaard (PR 43.57) Oostkapelle50.01minM40   11.996  5:003.3312
170  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport50.16minMse   11.936  5:023.329
171  Jecky BosoldHerzogenrath Dld50.35minM40   11.862  5:043.297
172  Pieter van Maaren (debuut) Dynamica50.48minMse   11.811  5:053.285
173  Jan HelwigavPijnenburg50.50minM40   11.803  5:053.285
174  Nicole Constandse (PR 46.18) Dynamica51.09minVse   11.730  5:073.2688
175  Miel Verheijen (PR 40.31) Kortgene51.15minMse   11.707  5:083.253
176  Jasper Harthoorn (debuut) Vlissingen51.35minMse   11.632  5:103.232
177  Micha van StelAV'5651.47minVse   11.587  5:113.2274
178  Bram de Rijke (PR 46.57) Dynamica51.49minM65   11.579  5:113.221
179  Mark VogelMiddelburg51.50minMse   11.576  5:113.221
180  Bonny Visser (debuut) Middelburg52.21minMse   11.461  5:143.18-
181  Cathrien Peeters (PR 51.31) Domburg52.26minV40   11.443  5:153.1861
182  Jan Maranus (PR 48.42) Dynamica52.32minM55   11.421  5:153.17-
183  Hannie de Nooijer (PR)Aagtekerke52.34minV40   11.414  5:153.1759
184  Ineke van Poppel (PR)Delta Sport52.36minV40   11.407  5:163.1758
185  Jan Roose (PR 46.53) Goes52.59minM50   11.324  5:183.15-
186  Kees Verburg (PR)Hansweert53.04minMse   11.307  5:183.14-
187  Henny de Jonge (PR 50.33) Delta Sport53.29minV40   11.218  5:213.1243
188  Marja Geschiere (debuut) Aagtekerke53.32minV40   11.208  5:213.1142
189  Jan Lindenberg (PR 51.34) Middelburg53.37minM40   11.191  5:223.11-
190  Ruud van Meijel (debuut) Middelburg54.09minM40   11.080  5:253.08-
191  Ad MartensGilze54.14minM60   11.063  5:253.07-
192  Pascal Kartan (debuut) Middelburg54.50minMse   10.942  5:293.04-
193  Janus Karelse (PR 48.45) Kamperland55.04minM60   10.896  5:303.03-
194  Regina Verhage (PR 53.57) Meliskerke56.25minV40   10.635  5:392.959
195  Gilles de Witte (PR 50.10) Heinkenszand56.28minM60   10.626  5:392.95-
196  Annelies van der Perk (PR 47.46) Westkapelle56.32minVse   10.613  5:392.958
197  Mirjam Brockotter (debuut) Middelburg56.34minVse   10.607  5:392.957
198  Henk TennekesUtrecht56.36minM50   10.601  5:402.94-
199  Ewoud Albach (debuut) Oostkapelle56.38minM40   10.594  5:402.94-
200  Vincent BosselaarTilburg56.40minMse   10.588  5:402.94-
201  Runa Kuller (debuut) AV'5656.42minVse   10.582  5:402.947
202  Wanda Sloos (PR 51.36) AV'5656.45minVse   10.573  5:412.946
203  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport57.09minVse   10.499  5:432.924
204  Cirelle Pluijlaar (debuut) Dynamica57.12minVse   10.490  5:432.914
205  Eveline Scheers (PR 56.59) Vlissingen57.19minV40   10.468  5:442.913
206  Sandra Priemis (debuut) Delta Sport59.04minV40   10.158  5:542.82-
207  Christiane Rest (PR)Oostkapelle59.08minV40   10.147  5:552.82-
208  Magda Boogaard (PR)Oostkapelle59.24minM40   10.101  5:562.81-
209  Machiel Sinke (PR 50.35) Krabbendijke1.01.30minM50   9.756  6:092.71-
Mannen: 179 (85.65%) => M40=56 - M45=3 - M50=27 - M55=5 - M60=7 - M65=3 - Mse=78
Vrouwen: 30 (14.35%) => V40=16 - V45=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.381 seconden nodig om deze lijst met 209 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020