vrijdag 29 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 6 oktober 2012 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Hicham El BaroukiTurijn2.29.55minMse   16.887  3:334.69833
2  Nouredine AthamnaAlgerije2.34.43minMse   16.363  3:404.55762
3  Anthony PochetBeauraing2.39.07minMse   15.911  3:464.42700
4  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen2.41.47minMse   15.649  3:504.35663
5  Pascal van NordenGouda2.42.20minM35   15.596  3:514.33656
6  Michel Schrier (PR 2.28.15) Vlissingen2.44.39minMse   15.376  3:544.27625
7  Rik WolswinkelWoudenberg2.45.41minMse   15.280  3:564.24612
8  Huub van Noorden (PR 2.31.20) Yerseke2.47.10minMse   15.145  3:584.21592
9  Wim NieuwkerkDinteloord2.47.33minMse   15.110  3:584.20588
10  Martijn de Kok (PR 2.33.50) Heinkenszand2.48.34minMse   15.019  4:004.17575
11  Tjitte van den Buys (PR 2.49.43) Middelburg2.50.21minMse   14.862  4:024.13553
12  Michiel OttenTilburg2.51.47minM35   14.738  4:044.09535
13  Jurgen De MitsWaarschoot2.52.19minMse   14.692  4:054.08529
15  Perry Vermeulen (PR 2.45.23) Kwadendamme2.52.50minM35   14.648  4:064.07522
14  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme2.52.52minM35   14.645  4:064.07522
16  Barry BronsemaGroningen2.53.03minM35   14.630  4:064.06520
17  Jos op 't HoogHaaren2.53.52minM45   14.561  4:074.04510
18  Bas MekkingHeerde2.54.45minM35   14.488  4:084.02500
19  Ronald DerksenBeekbergen2.54.58minM35   14.470  4:094.02497
20  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Middelburg2.56.04minM35   14.379  4:103.99484
21  Tom GrootDirksland2.56.54minMse   14.311  4:123.98475
22  Nap Hage (PR 2.51.38) Poortvliet2.56.59minM45   14.305  4:123.97474
23  Paul MertensNijlen2.57.06minM45   14.295  4:123.97472
24  Adriaan van Keulen (PR 2.52.35) Middelburg2.57.11minMse   14.289  4:123.97471
25  Sjaak Brouwer (PR 2.53.31) Vlissingen2.58.58minM45   14.146  4:143.93451
26  Lennard de RijkeOost-Souburg2.59.27minMse   14.108  4:153.92446
28  Erik TangeAmstelveen3.01.33minM35   13.945  4:183.87423
27  Marlies Kort (PR 2.47.14) Curacao3.01.34minV35   13.944  4:183.87659
29  Andre KnolErmelo3.01.59minMse   13.912  4:193.86418
30  Edwin Arens (PR 2.53.24) Kruiningen3.02.12minM35   13.895  4:193.86416
31  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.02.57minM35   13.838  4:203.84408
32  Anjolie Engels (PR 3.00.47) Middelburg3.03.15minV35   13.816  4:213.84639
33  Joeri Versluis (PR 2.47.24) Middelburg3.03.58minMse   13.762  4:223.82397
34  Jan-Willem HusonAmsterdam3.04.11minMse   13.746  4:223.82395
35  Constantin Vogt?3.04.18minMse   13.737  4:223.82394
42  Kaei BekkersZeist3.04.23minMse   13.731  4:223.81393
36  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.05.13minM55   13.669  4:233.80384
38  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25) Axel3.05.52minMse   13.621  4:243.78378
37  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.05.57minM35   13.615  4:243.78377
39  Martijn HienschAmsterdam3.06.25minM45   13.581  4:253.77372
40  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.07.19minM45   13.516  4:263.75363
41  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.07.54minMse   13.474  4:273.74357
43  Dirk-Jan de JongLeerdam3.08.14minM35   13.450  4:283.74354
44  Abne Herrebout (PR 3.06.32) Middelburg3.08.21minM35   13.441  4:283.73353
45  Maris JacobsVelden3.08.29minMse   13.432  4:283.73352
46  Gustav SwagemakersSteenbergen3.08.31minM35   13.430  4:283.73351
47  Johan MatthijsseAlmere3.08.52minM45   13.405  4:293.72348
48  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.09.22minM35   13.369  4:293.71343
49  Peter Van Limbergen (PR 2.50.47) Goes3.09.37minM35   13.352  4:303.71340
50  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.09.53minM35   13.333  4:303.70338
51  Adriaan Walhout (PR 2.52.52) Middelburg3.11.06minMse   13.248  4:323.68326
52  Rick van Keeken (PR)Kruiningen3.11.29minM45   13.222  4:323.67323
53  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.11.59minM45   13.187  4:333.66318
54  Edwin van Alphen (PR 2.58.02) Vlissingen3.12.05minM35   13.180  4:333.66317
55  Lindert Moerdijk (PR)Arnemuiden3.12.18minMse   13.165  4:333.66315
57  Walter PackoletHoboken3.12.19minM55   13.164  4:333.66315
56  Marthel IJkelenstamLeerdam3.12.29minM35   13.153  4:343.65313
58  Dick ElzengaEerbeek3.13.16minM45   13.100  4:353.64306
60  Arie SlotVeenendaal3.13.26minM55   13.088  4:353.64305
59  Tom GlimmerveenSchiedam3.13.33minM45   13.080  4:353.63304
61  Rob MustersOud Gastel3.13.49minMse   13.062  4:363.63301
62  Frank HeijminkAlphen aan den Rijn3.13.52minM45   13.059  4:363.63301
63  Lucas van der VeenGorinchem3.14.00minMse   13.050  4:363.63299
64  Irma Heeren (PR 2.35.53) Harderwijk3.14.04minV45   13.046  4:363.62517
67  Ries van der SandenNuland3.15.11minMse   12.971  4:383.60289
65  Simon De Clerck (PR 2.58.17) Nieuwvliet3.15.16minMse   12.965  4:383.60288
66  Hannuel Kramer (PR 3.08.57) Koudekerke3.15.36minMse   12.943  4:383.60285
68  Patrick Vervaet (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.16.00minM35   12.917  4:393.59282
69  Alex BouwmeesterZaandam3.16.17minMse   12.898  4:393.58279
70  Gilles Geschiere (PR 3.13.02) Meliskerke3.16.32minM35   12.882  4:393.58277
71  Willem de VosAmsterdam3.16.55minMse   12.857  4:403.57274
72  Bart de Koster (PR 2.49.44) Middelburg3.17.29minM45   12.820  4:413.56269
73  Simon LuckettHaarlem3.17.38minM45   12.810  4:413.56267
74  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.17.41minM45   12.807  4:413.56267
75  Frans Kolijn (PR)Oost-Souburg3.17.48minM35   12.799  4:413.56266
76  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.18.25minM45   12.760  4:423.54261
77  Ton van Os (PR)Poortvliet3.18.26minM45   12.758  4:423.54261
78  Manuel Schippers?3.19.49minM35   12.670  4:443.52249
79  Hanco van Keulen (PR 3.05.53) Ritthem3.19.51minM35   12.668  4:443.52249
80  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.20.02minM35   12.656  4:443.52247
83  Bernard van den BergLeusden3.20.04minM45   12.654  4:443.52247
82  Kees Joosse (PR 3.11.46) Middelburg3.20.16minM35   12.642  4:453.51245
81  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.20.17minM45   12.641  4:453.51245
84  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.20.29minM45   12.628  4:453.51243
85  Eric GuiljamKesteren3.21.12minM45   12.583  4:463.50238
86  Jan van de NobelenArkel3.21.29minM55   12.565  4:473.49235
87  Chris Koole (PR 3.12.36) Yerseke3.21.43minM45   12.551  4:473.49233
89  Geert CeuppensDuffel3.22.09minM35   12.524  4:473.48230
88  Billy van der ValkVoorschoten3.22.13minMse   12.520  4:483.48229
90  Jacco Schroevers (PR 3.06.06) Middelburg3.22.21minM35   12.511  4:483.48228
91  Piet van der VormRhoon3.22.44minM45   12.488  4:483.47225
93  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.13) Oost-Souburg3.23.03minM35   12.468  4:493.46223
92  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.23.06minM55   12.465  4:493.46223
94  Maarten SchönGoirle3.23.45minM35   12.426  4:503.45217
95  Jan BieshaarScherpenzeel3.23.58minM35   12.412  4:503.45216
96  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.24.05minM35   12.405  4:503.45215
97  Archie Staal (PR 3.01.24) Burgh-Haamstede3.24.25minM45   12.385  4:513.44212
98  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.24.31minM45   12.379  4:513.44212
99  Johan Kodde (PR)Arnemuiden3.24.31minM45   12.379  4:513.44212
100  Marcel Suurmond (PR 2.42.25) Vlissingen3.24.37minM35   12.373  4:513.44211
101  Danny MeeusNijlen3.24.57minM45   12.353  4:513.43208
102  Peter KaljouwLeiderdorp3.25.06minM45   12.344  4:523.43207
103  Frank van der Want (PR 2.58.53) Middelburg3.25.09minM35   12.341  4:523.43207
104  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.25.10minM45   12.340  4:523.43207
105  Jan ZuidwegMelissant3.25.24minM55   12.326  4:523.42205
106  Jaap WeststrateRilland3.25.41minM35   12.309  4:523.42203
111  Marijn VandevoordeRuiselede3.25.56minMse   12.294  4:533.41201
107  Robin EdelmanHarderwijk3.26.04minM35   12.286  4:533.41200
108  Alexander Dekker (PR)Oostkapelle3.26.04minMse   12.286  4:533.41200
109  Maus DielemanUtrecht3.26.13minM55   12.277  4:533.41199
110  Pieter Goud (PR)Oostdijk3.26.33minMse   12.257  4:543.40196
112  Mart van de Vreede (PR 3.22.17) Krabbendijke3.26.56minM45   12.234  4:543.40194
113  John GijzenRoosendaal3.27.06minM45   12.225  4:543.40192
114  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.27.25minM45   12.206  4:553.39190
116  Christophe De DeckkerBrecht3.27.34minM35   12.197  4:553.39189
117  Heine van MaarAnnen3.27.47minM35   12.184  4:553.38187
115  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.27.49minM35   12.182  4:563.38187
118  Olaf van AalstBergen op Zoom3.28.18minMse   12.154  4:563.38184
120  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.28.18minM35   12.154  4:563.38184
121  Arie-Benjamin den Heijers-Gravenhage3.28.18minMse   12.154  4:563.38184
119  Laurens van der Haven (PR 3.11.34) Wissenkerke3.28.23minM45   12.149  4:563.37183
122  Rinus van de Woestijne (PR 3.20.04) Aagtekerke3.28.29minMse   12.143  4:563.37182
123  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.28.32minM35   12.141  4:573.37182
124  Henk van KempenSchiedam3.28.38minM55   12.135  4:573.37181
125  Peter Dekker (PR 3.16.34) Zoutelande3.28.43minM35   12.130  4:573.37181
128  Bram Verhage (PR)Aagtekerke3.28.44minM45   12.129  4:573.37181
126  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.28.46minMse   12.127  4:573.37180
132  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.28.48minM35   12.125  4:573.37180
129  Marek VisLeiden3.28.49minMse   12.124  4:573.37180
130  Michiel BrusseeArnhem3.28.49minM35   12.124  4:573.37180
127  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.28.50minM45   12.123  4:573.37180
131  Gerben ZomerMaarssen3.28.50minM35   12.123  4:573.37180
133  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.29.18minM35   12.096  4:583.36177
134  Pieter Sturm (PR 3.15.26) Oost-Souburg3.29.32minM35   12.083  4:583.36175
137  Matthew Arensman (PR)Middelharnis3.29.51minMse   12.064  4:583.35173
135  Henk-Jan Joosse (PR 3.26.21) Arnemuiden3.29.58minM45   12.058  4:593.35172
136  Walter Marsilles-Hertogenbosch3.30.01minM35   12.055  4:593.35172
138  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.30.03minV45   12.053  4:593.35361
140  Marcel DerksenLoenen3.30.31minM35   12.026  4:593.34168
139  Jozias Marijs (PR)Arnemuiden3.30.35minM35   12.022  4:593.34168
143  Eric VergeldtVelden3.30.35minM45   12.022  4:593.34168
141  John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) Yerseke3.30.44minMse   12.014  5:003.34167
142  Arthur Pouwelse (PR 3.25.41) Middelburg3.30.45minM45   12.013  5:003.34167
144  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.30.57minM45   12.001  5:003.33165
146  Rob HirsNieuwerkerk ad IJssel3.31.19minM35   11.981  5:003.33163
145  Peter SmitsSluis3.31.27minM45   11.973  5:013.33162
147  Kees TimmermansHoogeloon3.31.27minM45   11.973  5:013.33162
148  Roman PackbierRoosendaal3.31.29minM35   11.971  5:013.33162
149  David MairBrussels3.31.40minM35   11.961  5:013.32161
150  Rinse van Ettens-Gravenhage3.31.44minM35   11.957  5:013.32160
151  Michael den Hamer (PR 3.23.06) Hoek3.31.55minM35   11.947  5:013.32159
157  Arie van DijkLeerdam3.32.06minM45   11.936  5:023.32158
152  Vital Timmermans (PR)Yerseke3.32.16minM35   11.927  5:023.31157
155  Marc van DijkValkenswaard3.32.18minM35   11.925  5:023.31156
153  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen3.32.20minM45   11.923  5:023.31156
154  Jaap van der BokMiddelharnis3.32.35minM45   11.909  5:023.31155
156  Jeroen Pluijmert (PR)Middelburg3.32.42minM35   11.903  5:023.31154
158  Wim Wouters (PR 2.55.56) Kruiningen3.32.51minM55   11.894  5:033.30153
159  Frans Bos (debuut) Vlissingen3.32.53minM65   11.892  5:033.30153
160  Elisa Rijk (PR 3.22.29) Tilburg3.32.57minVse   11.889  5:033.30336
161  John van TilburgHoogerheide3.33.02minM45   11.884  5:033.30152
163  Hilly PanjerApeldoorn3.33.18minV35   11.869  5:033.30333
164  Corné KoolRhenen3.33.22minM35   11.865  5:033.30149
162  Rens Bostelaar (PR 2.50.17) Koudekerke3.33.25minM45   11.863  5:033.30149
168  Matthieu BourdonAmsterdam3.33.34minM35   11.854  5:043.29148
165  Dennis Plessius (PR 3.18.56) s-Heer Arendskerke3.33.35minM35   11.853  5:043.29148
166  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.33.38minM45   11.851  5:043.29148
167  Saskia Goole (PR 3.26.31) Kapelle-Biezelinge3.33.52minV35   11.838  5:043.29328
169  Han DekkerBreda3.34.12minM45   11.819  5:053.28144
170  Lourens-Jan Hengst (PR 3.25.58) Aagtekerke3.34.19minM45   11.813  5:053.28143
176  Jürgen Op de beeckMerksem3.34.37minM35   11.796  5:053.28142
174  Erik van KonijnenburgDordrecht3.34.38minM45   11.795  5:053.28141
171  Henry WondergemVoorthuizen3.35.00minM35   11.775  5:063.27139
172  Leo Janse (PR 3.22.12) Middelburg3.35.18minM45   11.759  5:063.27137
173  Sascha StrackDuisburg3.35.21minM35   11.756  5:063.27137
175  Jan Louisse (PR 2.46.09) Middelburg3.35.24minM45   11.753  5:063.26137
178  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.35.45minM45   11.734  5:073.26135
177  Pieter Poortvliet (PR)Veere3.35.50minM35   11.730  5:073.26134
179  Jan van Hoeve (PR 3.20.56) Oostburg3.36.12minM55   11.710  5:073.25132
184  Rianne KremersGorinchem3.36.14minV45   11.708  5:073.25308
181  Angela VerschoorRockanje3.36.29minV35   11.695  5:083.25306
180  Chris de Smit (debuut) Hulst3.36.38minMse   11.687  5:083.25129
185  Albert de BakkerWageningen3.36.38minMse   11.687  5:083.25129
182  Angelo Roelandt (PR)Sas van Gent3.36.43minM35   11.682  5:083.25129
183  Theo TroostHellevoetsluis3.36.54minM45   11.672  5:083.24128
187  Andres de Witte (PR 3.21.50) Terneuzen3.37.11minM35   11.657  5:093.24126
186  Eric-Jan van ElzakkerBergen op Zoom3.37.15minMse   11.653  5:093.24126
188  Sjaak Portegies (PR 3.17.10) Middelburg3.37.18minM45   11.651  5:093.24125
190  Jack de Waal (PR)Vlissingen3.37.23minM45   11.646  5:093.24125
189  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.37.37minM35   11.634  5:093.23123
191  Wouter RouwhorstBorculo3.37.38minM45   11.633  5:093.23123
193  Leon Bal (PR 3.31.49) Bruinisse3.37.41minMse   11.630  5:103.23123
197  Bert van BoggetRoggel3.37.43minM45   11.628  5:103.23123
192  Anco OomsenDordrecht3.37.52minMse   11.620  5:103.23122
198  Eric van DaeleGeldrop3.38.01minM45   11.612  5:103.23121
204  Hans van der LindenGorinchem3.38.06minM45   11.608  5:103.22121
194  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.38.13minM35   11.602  5:103.22120
199  Ronald WalhoutEde3.38.14minM35   11.601  5:103.22120
200  Jaap Karelses-Gravenhage3.38.16minM35   11.599  5:103.22120
195  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens3.38.20minM55   11.596  5:103.22119
203  Frank HoubenVenlo3.38.20minM45   11.596  5:103.22119
196  Arnold Eggink (PR)Gapinge3.38.25minM45   11.591  5:113.22119
201  Geert DekkerDordrecht3.38.26minM45   11.590  5:113.22119
211  Harry van DorstBergen op Zoom3.38.38minM35   11.580  5:113.22118
202  Jørgen MousRotterdam3.38.45minM45   11.573  5:113.21117
205  Wilbert Poppe (PR)Arnemuiden3.38.47minMse   11.572  5:113.21117
207  Adrie van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp3.38.49minM45   11.570  5:113.21117
206  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.38.57minM35   11.563  5:113.21116
209  Ivar van den Bos (PR 3.39.04) Koudekerke3.39.05minM35   11.556  5:123.21115
208  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.39.06minM35   11.555  5:123.21115
210  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes3.39.10minV45   11.551  5:123.21284
213  Erik BrandsemaMaurik3.39.19minMse   11.544  5:123.21114
216  Leo De Baan (PR)Vlissingen3.39.26minM35   11.537  5:123.20113
218  Danny Breen (PR)Goes3.39.31minM45   11.533  5:123.20113
212  Leo VandebergRosmalen3.39.32minM55   11.532  5:123.20113
215  Pascal Smits-Gravenhage3.39.35minM35   11.530  5:123.20112
214  Jeroen de Nood (PR 3.25.12) Middelburg3.39.46minMse   11.520  5:133.20111
219  Peter Schouwenaar (PR 3.27.44) Koudekerke3.39.46minM45   11.520  5:133.20111
217  Frank van der MarkBilthoven3.39.55minM45   11.512  5:133.20110
221  Olof Hoogesteger (PR 3.24.21) Vlissingen3.39.59minM35   11.509  5:133.20110
222  Jeroen Rass-Gravenhage3.40.09minM35   11.500  5:133.19109
223  Karel GerritsVelden3.40.12minM45   11.497  5:133.19109
220  Martine DattinSchiedam3.40.13minV35   11.496  5:133.19276
227  Kees GuijtKatwijk3.40.28minM45   11.483  5:133.19107
228  Ard Joosse (PR)Middelburg3.40.32minM35   11.480  5:143.19107
226  Jeanette HendrikxLomm3.40.34minVse   11.478  5:143.19273
225  Jeffry de RidderDordrecht3.40.37minM35   11.476  5:143.19107
224  Wilco de Schipper (PR 3.10.14) Westkapelle3.40.45minM45   11.469  5:143.19106
229  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse3.40.46minM35   11.468  5:143.19106
230  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.40.46minM35   11.468  5:143.19106
232  Ed Van der GeestHeemskerk3.40.55minM35   11.460  5:143.18105
231  Simon van BovenNijkerk3.41.03minM55   11.453  5:143.18104
237  Jos Hoebeke (PR 3.34.32) Rilland3.41.23minM35   11.436  5:153.18102
236  Ronnie Krocké (PR 3.40.43) Oost-Souburg3.41.35minM55   11.425  5:153.17101
233  Marc Rommers (PR 3.39.21) Vlissingen3.41.45minM45   11.417  5:153.17101
238  Rudy BoogaardHeerhugowaard3.41.45minM35   11.417  5:153.17101
234  Bram van Keulen (PR)Meliskerke3.41.52minM35   11.411  5:153.17100
235  Johan Ovaa (PR 3.27.58) Koudekerke3.41.57minMse   11.407  5:163.1799
241  Pascal Eltink (PR)Vlissingen3.41.59minM35   11.405  5:163.1799
243  Michel SlabbekoornHeerle3.42.26minM35   11.382  5:163.1697
246  Paul Jumelet (debuut) Westkapelle3.42.34minMse   11.375  5:163.1696
239  Rein-jan Elenbaas (PR 3.29.47) Goes3.42.38minMse   11.372  5:173.1696
240  Bernard HeshofOud Gastel3.42.39minM35   11.371  5:173.1696
242  Koen PoolmanAmsterdam3.42.47minM35   11.364  5:173.1695
245  Hennie LensinkDalen3.42.51minM55   11.361  5:173.1695
244  Ronnie Mesu (PR 3.29.29) Middelburg3.42.55minM35   11.357  5:173.1594
247  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg3.43.01minM35   11.352  5:173.1594
248  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.43.03minM35   11.350  5:173.1594
249  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.43.19minM45   11.337  5:183.1592
255  Ruud ButeijnRotterdam3.43.22minMse   11.334  5:183.1592
250  Rob Nagelkerke (debuut) Heinkenszand3.43.23minM55   11.333  5:183.1592
256  Tom NijlandBorculo3.43.23minM35   11.333  5:183.1592
251  Sonja van ZeeltWormerveer3.43.40minV45   11.319  5:183.14250
253  Jasper VerhelstRosmalen3.43.41minM35   11.318  5:183.1491
254  Peter Duvekots-Hertogenbosch3.43.42minM45   11.317  5:183.1491
252  Bert VerbekeSint-Laureins3.43.43minMse   11.317  5:183.1490
258  Bert LemmensWaalwijk3.43.48minM45   11.312  5:183.1490
259  François PallutBezannes3.43.50minM55   11.311  5:183.1490
257  Han MathijssenHaaren3.43.55minM45   11.306  5:183.1489
261  Paul van der WalBaarn3.43.59minM45   11.303  5:183.1489
260  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen3.44.12minM45   11.292  5:193.1488
272  Emiel Flipse (PR 2.57.07) Vlissingen3.44.23minMse   11.283  5:193.1387
265  Klaas PolBarneveld3.44.29minM55   11.278  5:193.1387
266  Fred van Es (PR 3.15.26) Domburg3.44.29minM35   11.278  5:193.1387
264  Leonard van den HoutenIJsselstein Ut3.44.30minM35   11.277  5:193.1387
271  Dave Boone (PR 2.45.09) Kruiningen3.44.38minMse   11.270  5:193.1386
263  Marcel de Lange (PR 3.17.31) Middelburg3.44.39minM35   11.270  5:193.1386
270  Michel ChennauxOrsinfaing3.44.40minM55   11.269  5:193.1386
262  Lion van Luijk (PR 2.54.43) Vlissingen3.44.43minM45   11.266  5:203.1386
267  René van den BergSpijkenisse3.44.53minM45   11.258  5:203.1385
274  Paula IJzermanIJmuiden3.44.57minV35   11.255  5:203.13241
269  Carly van PinxtenSint-Michielsgestel3.45.00minM55   11.252  5:203.1384
268  Peter KorzeliusHuizen3.45.06minM55   11.247  5:203.1284
273  Albert Jan RemijnVeenendaal3.45.11minMse   11.243  5:203.1283
280  Patrick VermaerenLede3.45.24minM45   11.232  5:213.1282
283  Edgar Angelini (PR)Koudekerke3.45.32minM45   11.225  5:213.1282
281  Mario Adriaanse (PR 3.32.06) Biggekerke3.45.38minMse   11.220  5:213.1281
275  Robin Vogel (PR 3.32.30) Vlissingen3.45.39minM35   11.220  5:213.1281
278  Eva RadtkeKempen3.45.42minVse   11.217  5:213.12235
279  Dirk GrossmannMoenchengladbach3.45.43minM45   11.216  5:213.1281
276  Lianne De Nooijer (PR)Middelburg3.45.52minVse   11.209  5:213.11234
277  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg3.45.52minM35   11.209  5:213.1180
284  Bas de Jong (PR)Bergen op Zoom3.45.58minM55   11.204  5:213.1180
282  Rutger Wondergem (PR)Middelburg3.45.59minM35   11.203  5:213.1180
294  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland3.46.10minMse   11.194  5:223.1179
291  Rino van Oosten (PR 3.30.55) Driewegen3.46.33minM55   11.175  5:223.1077
292  Wilfried DuivenvoordenHoofddorp3.46.34minM45   11.174  5:223.1077
288  Rob van RijmenamBreda3.46.35minM45   11.173  5:223.1077
286  Han ScheijenLimbricht3.46.38minM45   11.171  5:223.1077
285  Ronald van de Woestijne (PR)Vlissingen3.46.41minM45   11.168  5:223.1076
287  Bas GehlenHerkenbosch3.46.44minM45   11.166  5:223.1076
289  Leon BuijsHalsteren3.46.52minM45   11.159  5:233.1075
290  Adrie Janse (PR 3.25.26) Arnemuiden3.46.57minM45   11.155  5:233.1075
293  Aart Joziasse (PR 3.23.14) Middelburg3.47.01minM45   11.152  5:233.1075
295  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.47.14minM45   11.141  5:233.0974
299  Bart SterkenburgHendrik-Ido-Ambacht3.47.17minM35   11.139  5:233.0974
296  Bas de RuiterCothen3.47.27minMse   11.131  5:233.0973
300  John Stroo (PR 3.28.46) Vlissingen3.47.33minM45   11.126  5:243.0972
298  Martijn FaassenVelden3.47.36minM35   11.123  5:243.0972
301  ??3.47.37minM35   11.123  5:243.0972
302  Marinus HoogendoornWerkendam3.47.39minM55   11.121  5:243.0972
311  Peter HoncoopRijen3.47.47minM45   11.115  5:243.0971
312  Harry Verhulst (debuut) Oostkapelle3.47.47minM45   11.115  5:243.0971
297  Frans LindersHoogerheide3.47.53minM35   11.110  5:243.0971
308  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Heinkenszand3.47.53minM45   11.110  5:243.0971
314  Remco van der VeldenSchiedam3.48.01minM35   11.103  5:243.0870
307  Philip M.A. Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde3.48.03minM45   11.102  5:243.0870
310  Hans van EsRozenburg3.48.09minM45   11.097  5:243.0870
305  Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27) Hulst3.48.12minV45   11.094  5:243.08217
306  Anton van Daalen (PR 3.09.41) Koudekerke3.48.12minM45   11.094  5:243.0869
304  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke3.48.20minM45   11.088  5:253.0869
309  Herman van OostHalsteren3.48.20minM45   11.088  5:253.0869
315  Piet Posthuma (PR 3.21.18) Oost-Souburg3.48.20minM45   11.088  5:253.0869
303  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg3.48.21minM55   11.087  5:253.0869
313  Alex Verhulst (PR 3.27.22) Westkapelle3.48.31minM35   11.079  5:253.0868
316  Martijn Lindenberg (PR 3.28.09) Veere3.48.42minMse   11.070  5:253.0767
320  Robbert Vleugel (PR)Wemeldinge3.48.46minMse   11.067  5:253.0767
317  Kenneth AltingOisterwijk3.48.48minM35   11.065  5:253.0767
318  Wil EngelsVenlo3.48.48minM35   11.065  5:253.0767
319  Fouad Mekkaoui (PR 3.32.25) Terneuzen3.48.54minM55   11.060  5:253.0766
323  Wilfred Joossens (PR 3.45.05) Middelburg3.48.58minM45   11.057  5:263.0766
322  Lodewijk KuiperUtrecht3.49.08minMse   11.049  5:263.0765
325  Koen Van WinckelBrasschaat3.49.11minM55   11.047  5:263.0765
321  Paul LandsmeerDordrecht3.49.16minM45   11.043  5:263.0765
326  Emiel Duit (PR)Vlissingen3.49.19minM35   11.040  5:263.0765
330  Justin SchonisMiddelburg3.49.19minMse   11.040  5:263.0765
327  Jeroen Klink (PR 3.13.40) Bruinisse3.49.25minM35   11.035  5:263.0764
332  Harm KuipersHaarlem3.49.26minM45   11.035  5:263.0764
329  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg3.49.28minM35   11.033  5:263.0664
338  Erik LagaeSint-Amandsberg3.49.30minMse   11.031  5:263.0664
334  Leon Hage (PR 3.48.51) Vlissingen3.49.36minMse   11.027  5:263.0663
324  Marja BosjeWijk bij Duurstede3.49.37minV55   11.026  5:273.06208
335  Leen Hubregtse (PR 3.47.42) Kapelle-Biezelinge3.49.41minMse   11.023  5:273.0663
331  Daniël Zuiddam (PR 3.45.56) Middelburg3.49.53minM55   11.013  5:273.0662
333  René LhotteTermes3.50.04minM55   11.004  5:273.0662
328  Cees VerbeekGeldermalsen3.50.05minM45   11.003  5:273.0661
337  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Terneuzen3.50.05minM45   11.003  5:273.0661
336  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen3.50.06minM55   11.003  5:273.0661
343  Piet Maas (PR 3.29.24) Terneuzen3.50.25minM45   10.987  5:283.0560
339  Volker GierlingBrüggen3.50.30minM45   10.984  5:283.0560
340  Thomas ScholzNiederkrüchten3.50.31minM35   10.983  5:283.0560
344  Ruud Grim (PR 3.48.09) Lewedorp3.50.39minM45   10.976  5:283.0559
345  Ilco Koeman (PR)Yerseke3.50.39minM35   10.976  5:283.0559
341  Harold Duvekot (PR 3.21.30) Middelburg3.50.42minM45   10.974  5:283.0559
349  Jack KoninxAmsterdam3.50.45minM55   10.972  5:283.0559
356  Robin MeederMiddelburg3.50.45minMse   10.972  5:283.0559
346  Peter belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen3.50.46minM45   10.971  5:283.0559
342  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12) Westkapelle3.50.53minM55   10.965  5:283.0558
347  Wim Vos (PR 2.37.58) Oostkapelle3.50.54minM45   10.964  5:283.0558
368  David WalterDüsseldorf3.51.04minMse   10.957  5:293.0458
351  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg3.51.15minM35   10.948  5:293.0457
353  Reinier van Wouwe (PR 3.28.32) Serooskerke3.51.15minM45   10.948  5:293.0457
355  Jan Donze (PR)Middelburg3.51.15minM45   10.948  5:293.0457
348  Paula VisserAmsterdam3.51.19minV45   10.945  5:293.04197
350  Bart MeijerWijk bij Duurstede3.51.23minMse   10.942  5:293.0456
354  Michel Velkers (PR 3.08.40) s-Heer Arendskerke3.51.24minM35   10.941  5:293.0456
357  Robbert BliekRotterdam3.51.29minM45   10.937  5:293.0456
352  Paul de RuiterWijk bij Duurstede3.51.30minMse   10.936  5:293.0456
359  Nemi van der ReestApeldoorn3.51.36minM55   10.931  5:293.0455
361  Eric Jansen (PR 3.51.06) Kloetinge3.51.38minM45   10.930  5:293.0455
358  Kees VerheulDordrecht3.51.44minM55   10.925  5:303.0355
363  Ton van HelvoortRosmalen3.51.45minM45   10.924  5:303.0355
369  Jaap Flikweert (PR)Nieuwerkerk3.51.49minM45   10.921  5:303.0355
362  Walter-Niels Luitwieler (PR)Goes3.51.52minMse   10.919  5:303.0354
360  Rob Jeras (PR 3.35.19) Middelburg3.51.53minM45   10.918  5:303.0354
364  Emiel SchellHellevoetsluis3.51.56minM45   10.916  5:303.0354
367  Paola van Gilst (PR 3.09.15) Goes3.52.09minV35   10.905  5:303.03191
365  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg3.52.14minM45   10.902  5:303.0353
373  Peter Noordijke (PR 3.48.08) Goes3.52.18minM45   10.898  5:303.0353
366  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse3.52.20minV35   10.897  5:303.03190
370  Richard Leijnse (PR)Middelburg3.52.22minM35   10.895  5:303.0352
371  Pjotr CoenenHoboken3.52.34minM35   10.886  5:313.0252
372  Henk OffringaGouda3.52.41minM45   10.880  5:313.0251
376  Peter ZwartAmsterdam3.52.48minM55   10.875  5:313.0251
374  Jan Koen de Graaf (PR 3.32.56) Middelburg3.52.49minM45   10.874  5:313.0251
388  Robert Matthijs (PR 3.18.56) Terneuzen3.52.50minM45   10.873  5:313.0251
377  Bert Aalbers (PR 3.49.06) Vlissingen3.53.02minM45   10.864  5:313.0250
379  Jorien van den DoelVlaardingen3.53.04minV45   10.863  5:313.02185
380  Jos BuijksRaamsdonksveer3.53.10minM55   10.858  5:323.0249
383  Kees van ZantwijkUtrecht3.53.12minM35   10.856  5:323.0249
390  Markus PalmAachen3.53.18minM35   10.852  5:323.0149
375  Bart Pouwer (PR)Middelburg3.53.19minM45   10.851  5:323.0149
385  Ronald PolVlaardingen3.53.20minM45   10.850  5:323.0149
378  Henry BinkWaalwijk3.53.21minM45   10.849  5:323.0149
381  Henk ten HaveVelden3.53.21minM55   10.849  5:323.0149
382  Carline SchaarAmsterdam3.53.22minV35   10.849  5:323.01183
386  Erik Maranus (PR 3.41.19) Westkapelle3.53.32minM35   10.841  5:323.0148
392  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Terneuzen3.53.32minM45   10.841  5:323.0148
391  Ruben van BovenNijkerk3.53.34minMse   10.839  5:323.0148
394  Pino BoschLoosbroek3.53.44minM35   10.832  5:323.0147
384  Jos Lampert (PR 3.26.23) Koudekerke3.53.48minM45   10.828  5:323.0147
387  Eline Francke (PR)Biggekerke3.53.50minV45   10.827  5:333.01180
393  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen3.53.54minM55   10.824  5:333.0147
389  Adri JelierVoorthuizen3.53.55minMse   10.823  5:333.0147
401  Mark HilbertsNederhorst den Berg3.54.05minM35   10.815  5:333.0046
400  Jan-Willem Florie (PR 3.25.43) Vlissingen3.54.09minMse   10.812  5:333.0046
398  Ton van EdeDe Klomp3.54.21minM45   10.803  5:333.0045
397  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke3.54.22minM45   10.802  5:333.0045
396  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke3.54.23minV45   10.802  5:333.00177
415  Miranda Lievense (PR)Goes3.54.25minV35   10.800  5:333.00177
406  Perry Stoel (PR 3.27.42) Grijpskerke3.54.27minM35   10.798  5:333.0045
395  Martijn de Vries (PR 3.05.45) Middelburg3.54.35minMse   10.792  5:343.0044
405  Willem den HartogZwijndrecht3.54.36minM45   10.792  5:343.0044
408  Leon MahieuBreda3.54.37minM45   10.791  5:343.0044
399  Patrick Vogel (PR 3.47.10) Middelburg3.54.39minM35   10.789  5:343.0044
402  Jacques UysOud-Beijerland3.54.53minM35   10.779  5:342.9943
407  Frans Geijs (PR)Wolphaartsdijk3.54.56minM35   10.776  5:342.9943
409  Chris Den HartogDordrecht3.54.59minM55   10.774  5:342.9943
403  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg3.55.00minV45   10.773  5:342.99173
413  Alex van GinkelHarmelen3.55.06minM35   10.769  5:342.9943
411  Ronald de JongeHendrik-Ido-Ambacht3.55.09minM35   10.766  5:342.9942
404  Laus de Ridder (PR 3.32.15) Vlissingen3.55.11minM45   10.765  5:342.9942
410  Emilie Van DijkHeemstede3.55.19minV35   10.759  5:352.99171
412  Guy LatasterDordrecht3.55.36minMse   10.746  5:352.9841
419  Bob HazenboschVelden3.55.41minM45   10.742  5:352.9841
420  Marc de Carpentier (PR)Goes3.55.45minMse   10.739  5:352.9840
417  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen3.55.49minM35   10.736  5:352.9840
418  Peter Stroo (PR)Serooskerke3.55.50minM45   10.735  5:352.9840
416  Krijn van Sparrentak (PR 3.51.53) Biggekerke3.55.51minM45   10.734  5:352.9840
414  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.55.53minM45   10.733  5:352.9840
421  Arno NienhausArnhem3.55.53minMse   10.733  5:352.9840
422  Mieke Valk (PR)Hansweert3.55.56minVse   10.731  5:352.98167
423  Mik BorstenAmersfoort3.55.59minM45   10.728  5:362.9840
430  Greg LamarcheBrussel3.56.14minMse   10.717  5:362.9839
424  Leo Rijnberg (PR)Oosterland3.56.24minM45   10.709  5:362.9738
427  Ronald BrouwerApeldoorn3.56.38minM55   10.699  5:362.9738
431  Gerard van der LaanDiemen3.56.39minM35   10.698  5:372.9737
428  Bern van VulpenVelden3.56.43minM45   10.695  5:372.9737
429  Kaj GruintjesVelden3.56.43minM35   10.695  5:372.9737
425  Leen Cornelisse (PR 3.44.17) Middelburg3.56.45minM55   10.694  5:372.9737
426  Jan HeshofSteenbergen3.56.52minM45   10.688  5:372.9737
432  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke3.57.07minM35   10.677  5:372.9736
433  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle3.57.09minM45   10.676  5:372.9736
437  Richard EmbregtsBreda3.57.21minM35   10.667  5:382.9635
434  Ronald de Bert (PR 3.56.46) Vlissingen3.57.29minM45   10.661  5:382.9635
439  Paul GheringVenlo3.57.34minM35   10.657  5:382.9635
444  Martin Marinissen (PR 3.51.03) Middelburg3.57.38minM35   10.654  5:382.9634
435  Marco MuschDordrecht3.57.42minM45   10.651  5:382.9634
441  Rudy Neve (PR 3.28.08) Sint Jansteen3.57.45minM55   10.649  5:382.9634
448  Johan Klompe (PR 3.40.49) Wolphaartsdijk3.57.48minM45   10.646  5:382.9634
436  Jon van Caspel (PR 3.16.06) Vlissingen3.57.50minM55   10.645  5:382.9634
443  Ronald de Rijke (PR 3.25.44) Middelburg3.57.51minM35   10.644  5:382.9634
438  Jos Meeuwse (PR 3.24.04) Arnemuiden3.57.52minM45   10.643  5:382.9634
440  Remco Kapteijn (PR 3.27.36) Kapelle-Biezelinge3.57.54minM35   10.642  5:382.9634
442  Harold den BoerDongen3.57.57minM35   10.640  5:382.9633
460  Henk Tennekes (debuut) Utrecht3.57.59minM55   10.638  5:382.9633
449  Ed WielesLeerdam3.58.02minM55   10.636  5:382.9533
451  Dirk BrendlerNettetal3.58.16minM35   10.625  5:392.9532
450  Klaas Marteijn (PR 3.43.05) Arnemuiden3.58.24minM45   10.620  5:392.9532
455  Martin de Visser (PR)Middelburg3.58.30minM45   10.615  5:392.9532
459  Jan de Koster (PR)Krabbendijke3.58.30minMse   10.615  5:392.9532
452  Taco BootNootdorp3.58.33minM45   10.613  5:392.9532
445  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel3.58.36minM55   10.611  5:392.9531
465  Nathalie PakvisHouwerzijl3.58.39minVse   10.608  5:392.95151
446  Pepijn MullerBerlicum3.58.40minM45   10.608  5:392.9531
461  Wim van den Nobelen (PR)Middelburg3.58.40minM35   10.608  5:392.9531
454  Reinco Geschiere (PR 3.54.54) Serooskerke3.58.49minM45   10.601  5:402.9431
457  Kees Staal (PR)Aagtekerke3.58.53minM35   10.598  5:402.9431
447  Ronald Mesu (PR)Oostkapelle3.58.57minM45   10.595  5:402.9430
470  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg3.58.59minV45   10.594  5:402.94149
453  Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje3.59.02minM45   10.591  5:402.9430
456  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.59.07minM55   10.588  5:402.9430
463  Peter BilstraGorinchem3.59.10minM55   10.586  5:402.9430
458  Coen Snijders (debuut) Vlissingen3.59.23minM35   10.576  5:402.9429
462  Jan van RijnKatwijk3.59.23minMse   10.576  5:402.9429
466  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg3.59.26minM35   10.574  5:402.9429
476  Jan MenssenBeek-Ubbergen3.59.34minM45   10.568  5:412.9429
469  Michel Van den brandeKoningshooikt3.59.43minM55   10.561  5:412.9328
468  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg3.59.45minM45   10.560  5:412.9328
472  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande3.59.47minM65   10.558  5:412.9328
474  Rob Landa (PR)Kwadendamme3.59.47minM35   10.558  5:412.9328
475  Marc de Groote (PR 3.33.18) Middelburg3.59.49minM35   10.557  5:412.9328
471  Joost Liefbroer (PR 3.57.47) Oost-Souburg3.59.51minMse   10.555  5:412.9328
467  Ron BakkerHeemskerk3.59.55minM55   10.552  5:412.9328
473  Etienne Verhoef (PR)Goes3.59.56minM35   10.552  5:412.9328
479  Yves KellerNijmegen4.00.00minMse   10.549  5:412.9327
464  Dennis Verschuure (PR 3.27.01) Yerseke4.00.04minMse   10.546  5:412.9327
480  Bart de BruineArnhem4.00.05minMse   10.545  5:412.9327
483  Maaike WersonEindhoven4.00.05minV35   10.545  5:412.93143
482  Joop WersonEindhoven4.00.08minM45   10.543  5:412.9327
477  Ab van der RoestVeenendaal4.00.13minM55   10.539  5:422.9327
490  Ellen KeulemansVlissingen4.00.16minV35   10.537  5:422.93142
491  Dirk van PuymbroeckRupelmonde4.00.23minM45   10.532  5:422.9326
492  Frank Schoonwater (PR 3.38.43) Vlissingen4.00.28minM45   10.528  5:422.9226
485  Bryan Hofman (PR 3.24.39) Westdorpe4.00.29minM35   10.528  5:422.9226
484  Bernd Fiedler?4.00.34minM55   10.524  5:422.9226
493  Myriam SacBertrix4.00.34minV45   10.524  5:422.92140
478  Berry Simonse (PR 3.10.10) Goes4.00.39minM35   10.520  5:422.9226
487  Arjo Verhage (PR 3.45.24) Aagtekerke4.00.44minM35   10.517  5:422.9225
488  Regina Verhage (PR)Aagtekerke4.00.44minV45   10.517  5:422.92140
489  Patrick Van de VijverVeldhoven4.00.44minM35   10.517  5:422.9225
481  Dirk van KesselGeldermalsen4.00.45minM45   10.516  5:422.9225
500  Tjeco SmitsGouda4.00.45minM45   10.516  5:422.9225
486  Wander BodStokkum4.01.01minM55   10.504  5:432.9225
494  John VersteegUtrecht4.01.05minM45   10.501  5:432.9225
496  Christian KuhstoßRemscheid4.01.27minM35   10.485  5:432.9124
498  Jac VerbeekVelden4.01.28minM55   10.485  5:432.9124
497  Jörg RadesKleve4.01.34minM35   10.480  5:442.9123
499  Frank Ocké (PR 3.35.21) Vlissingen4.01.42minM45   10.475  5:442.9123
495  Arjan Van den HurkBrielle4.01.48minM45   10.470  5:442.9123
501  Dries PluimersArnhem4.01.56minM35   10.464  5:442.9122
502  Michael WördemannKrimpen aan den IJssel4.02.00minMse   10.462  5:442.9122
503  Martijn WesselmanUtrecht4.02.00minMse   10.462  5:442.9122
506  Thierry De blockBrugge4.02.04minM55   10.459  5:442.9122
505  Jos Janse (PR 3.31.13) Middelburg4.02.30minM35   10.440  5:452.9021
504  Jack van Stel (PR 3.31.50) Yerseke4.02.40minM35   10.433  5:452.9021
507  Jos Melse (debuut) Vlissingen4.02.41minM35   10.432  5:452.9021
508  Jan PuntMonnickendam4.02.44minM45   10.430  5:452.9020
511  François BakkerWoerden4.02.58minM45   10.420  5:452.8920
515  Cris SimonsHaaren4.02.59minM45   10.419  5:462.8920
509  René den Hollander (PR)Meliskerke4.03.07minMse   10.414  5:462.8920
510  Reinard MaarleveldSchiedam4.03.09minMse   10.412  5:462.8919
513  Marijn Grootjans (PR 3.39.17) Westkapelle4.03.27minMse   10.399  5:462.8919
514  Gerard BartelsmanPurmerend4.03.28minM45   10.399  5:462.8919
517  Alwin OerlemansWoerden4.03.28minM45   10.399  5:462.8919
512  Kees Vreke (PR 3.47.16) Middelburg4.03.35minM55   10.394  5:462.8919
524  Guus MijnlieffVlissingen4.03.50minM35   10.383  5:472.8818
519  Jan Kwist (PR 3.39.14) Tholen4.03.55minM45   10.379  5:472.8818
516  Leen Meijers (PR)Veere4.03.58minM45   10.377  5:472.8818
527  Stefan PachnerRemscheid4.03.58minM45   10.377  5:472.8818
518  Friederike Slupina-BeckWuppertal4.04.05minV45   10.372  5:472.88122
521  Marco Toussaint (PR 3.31.18) Wolphaartsdijk4.04.07minM45   10.371  5:472.8817
544  Ron AretGouda4.04.13minM45   10.367  5:472.8817
532  Christian BlakerBiggekerke4.04.14minMse   10.366  5:472.8817
533  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg4.04.15minMse   10.365  5:472.8817
523  Thomas BernardDongen4.04.17minM45   10.364  5:472.8817
526  Adjan Verhage (PR 3.57.22) Vlissingen4.04.21minM35   10.361  5:472.8817
536  Christian HerteleerAalter Bellem4.04.25minM55   10.358  5:482.8817
520  Jan de Jonge (PR 3.55.08) Biervliet4.04.27minM65   10.357  5:482.8817
522  Vincent BoekhoornVleuten4.04.28minM35   10.356  5:482.8817
530  Wim BlaauwPutten4.04.32minM35   10.353  5:482.8816
534  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder4.04.32minM35   10.353  5:482.8816
548  Andre JansenAbbenbroek4.04.36minM55   10.350  5:482.8816
525  Oscar BosjeLeiden4.04.38minM45   10.349  5:482.8716
540  Bernd BosAmsterdam4.04.43minM45   10.345  5:482.8716
528  John van de WateringBergen op Zoom4.04.58minM35   10.335  5:482.8716
531  Gerwin StruijsVoorburg4.05.00minM35   10.333  5:482.8715
543  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen4.05.00minM45   10.333  5:482.8715
529  Gert-Jan van GroningenCothen4.05.03minM45   10.331  5:482.8715
539  Hans Vermeulen (PR)Goes4.05.07minM55   10.329  5:492.8715
541  Ruud Fredriks (PR 3.41.28) s-Heerenhoek4.05.17minM55   10.322  5:492.8715
537  Wim Huurman (PR 3.47.46) Goes4.05.18minM45   10.321  5:492.8715
545  Dirk DekkerKrimpen aan den IJssel4.05.19minM55   10.320  5:492.8715
538  Herman Van den Dries (PR)Ovezande4.05.23minM45   10.317  5:492.8715
547  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst4.05.24minM55   10.317  5:492.8715
542  David Kaljouw (PR 3.35.00) Koudekerke4.05.28minMse   10.314  5:492.8614
550  Wouter LippensBalegem4.05.28minM35   10.314  5:492.8614
535  Ludo SomersLint4.05.29minM45   10.313  5:492.8614
546  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.05.31minM55   10.312  5:492.8614
549  Marianne JeroschBergheim4.05.37minV45   10.308  5:492.86114
554  Erik CeulemansMortsel4.05.50minM45   10.298  5:502.8614
551  Adrie van den Bosse (PR)Oostkapelle4.06.08minM45   10.286  5:502.8613
555  Gert NoordhoekSoest4.06.17minM45   10.280  5:502.8613
552  Willem van der Weele (PR 4.01.12) Veere4.06.20minM55   10.278  5:502.8513
553  Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg4.06.24minM45   10.275  5:502.8513
556  Klaas-Jan SpekZaltbommel4.06.29minM35   10.271  5:502.8513
559  Joeri SchepersAalter4.06.30minM35   10.271  5:512.8513
558  Jan van der Linde (PR 2.59.45) Oostburg4.06.31minM55   10.270  5:512.8512
561  Thomas PrinsSliedrecht4.06.40minM55   10.264  5:512.8512
557  Kees Jan van HoofOisterwijk4.06.42minM45   10.262  5:512.8512
565  Steven van Hoepen (PR)Heinkenszand4.06.42minM35   10.262  5:512.8512
566  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke4.06.42minMse   10.262  5:512.8512
568  Tiny RaijmakersUden4.06.50minM65   10.257  5:512.8512
569  Manu FélixStrombeek-Bever4.07.02minM45   10.248  5:512.8512
578  Kaj de VriesDelft4.07.02minM35   10.248  5:512.8512
570  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge4.07.05minM45   10.246  5:512.8511
560  Kees-Pieter Geschiere (PR 3.39.22) Serooskerke4.07.08minM35   10.244  5:512.8511
571  Jos BoerZutphen4.07.09minM45   10.244  5:512.8511
574  Bert van de WerkenRhenen4.07.09minM45   10.244  5:512.8511
581  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg4.07.12minV35   10.242  5:522.84106
585  Jos TorremansVosselaar4.07.14minM55   10.240  5:522.8411
567  Tonny Janse (PR)Aagtekerke4.07.16minM35   10.239  5:522.8411
572  Jeroen HooijerBaarn4.07.18minM45   10.237  5:522.8411
564  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) ?4.07.22minM55   10.235  5:522.8411
573  Tanny van As (PR)Tholen4.07.22minV35   10.235  5:522.84105
562  Hans HouwelingStrijen4.07.26minM35   10.232  5:522.8411
563  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg4.07.31minM55   10.228  5:522.8411
586  Roger GroteclaesSchimmert4.07.36minM45   10.225  5:522.8411
579  Nicole SpruitVeldhoven4.07.41minV35   10.222  5:522.84104
577  Thomas Stoffels (debuut) Wolphaartsdijk4.07.45minMse   10.219  5:522.8410
584  PIerre-Alexandre HaquinRossignol4.07.45minM35   10.219  5:522.8410
580  Marcel van den Driest (PR 3.42.21) Vlissingen4.07.49minMse   10.216  5:522.8410
583  Kees Jansen van Rosendaal (PR 3.44.41) Goes4.07.59minM45   10.209  5:532.8410
575  Peter BieshaarScherpenzeel4.08.03minM35   10.206  5:532.8410
587  Betty van Zoelen?4.08.06minV35   10.204  5:532.83102
576  Bas BastenVelden4.08.14minMse   10.199  5:532.8310
593  Jan van MunsterHeesch4.08.14minM35   10.199  5:532.8310
597  Rob Jongeneel (PR 3.56.50) Middelburg4.08.17minM35   10.197  5:532.839
582  Jan de Vries (PR 3.25.53) Biggekerke4.08.21minM55   10.194  5:532.839
594  Erik Philipse (debuut) Kapelle-Biezelinge4.08.21minM35   10.194  5:532.839
598  Guy De BeckerAttert4.08.21minM55   10.194  5:532.839
590  Wilbert Koole (PR)Serooskerke4.08.22minM35   10.193  5:532.839
589  Edwin de Kort (PR)Vogelwaarde4.08.33minM35   10.186  5:532.839
592  Ruud VerhoefUtrecht4.08.35minM45   10.185  5:532.839
596  Jeroen van Dommelen (PR 3.53.58) Vlissingen4.08.43minMse   10.179  5:542.839
588  Johan Joziasse (PR 3.49.23) Middelburg4.08.44minM45   10.178  5:542.839
603  Gert SimonsHoevelaken4.08.48minM45   10.176  5:542.839
595  Andre Crucq (PR 3.41.16) Vlissingen4.08.49minM55   10.175  5:542.839
591  John Langerak (PR 3.28.01) Meliskerke4.08.54minM35   10.172  5:542.838
604  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg4.08.56minM55   10.170  5:542.838
601  Jacolien SchreuderHaarlem4.09.00minV45   10.167  5:542.8298
599  Erno Tramper (PR)Middelburg4.09.06minM35   10.163  5:542.828
600  Eric de Visser (PR)Domburg4.09.06minMse   10.163  5:542.828
602  Hans LenstraField4.09.28minM45   10.148  5:552.828
606  Hans CrulRoosendaal4.09.36minM55   10.143  5:552.827
607  Bernd SchadowskiJülich4.09.39minM35   10.141  5:552.827
609  Theo Zoontjens (PR 3.54.49) Koudekerke4.09.43minM65   10.138  5:552.827
612  Barend De Lange (PR 3.54.21) Vlissingen4.09.45minM35   10.137  5:552.827
605  Raphael IdeOedelem4.09.47minM55   10.136  5:552.827
610  Marjan Thuy (PR 3.49.52) Sint Jansteen4.09.50minV35   10.134  5:552.8194
615  Peter SchmidtHerne4.09.54minM45   10.131  5:552.817
608  Marcel de Witte (PR 4.01.22) Ritthem4.10.10minM45   10.120  5:562.817
617  Jan van PoortvlietSchelluinen4.10.11minM55   10.119  5:562.817
611  Piet de Zeeuw (PR 3.42.03) Terneuzen4.10.13minM55   10.118  5:562.817
630  Cor BaarsNieuwland4.10.15minM45   10.117  5:562.817
623  Arjen Houmes (PR 3.57.43) Westkapelle4.10.16minM35   10.116  5:562.817
622  Siebolt de BoerNijmegen4.10.21minM45   10.113  5:562.816
621  Martin van Overloop (PR 3.51.24) Kapelle-Biezelinge4.10.22minM55   10.112  5:562.816
614  Patrick Dieleman (PR 3.47.37) Philippine4.10.25minM45   10.110  5:562.816
619  Marloes van Eijkelenburgs-Gravenhage4.10.25minVse   10.110  5:562.8191
613  Ruben Boutens (PR 3.27.15) Middelburg4.10.28minMse   10.108  5:562.816
627  Pieter GriepBarendrecht4.10.28minM35   10.108  5:562.816
637  Jos van der BorgtGouda4.10.33minM55   10.105  5:562.816
616  Steffen Humer (PR 3.53.42) Kattendijke4.10.34minM45   10.104  5:562.816
629  David EngelenKruibeke4.10.39minM35   10.101  5:562.816
620  Erwin Wiebrens (PR 4.00.02) Bruinisse4.10.44minM35   10.097  5:572.806
636  Peter WitloxHaaren4.10.44minM55   10.097  5:572.806
625  Clemens BakxWouw4.10.46minM45   10.096  5:572.806
624  Jeroen van LoonSteenbergen4.10.47minM45   10.095  5:572.806
626  Matty de Jong (PR)Oost-Souburg4.10.48minV45   10.094  5:572.8089
631  Evert KranendonkAmsterdam4.10.48minM55   10.094  5:572.806
618  Hans BeerensSprang-Capelle4.10.52minM45   10.092  5:572.806
633  Cesar SmitVlissingen4.10.55minMse   10.090  5:572.806
643  Daan ten Haves-Hertogenbosch4.11.09minM35   10.080  5:572.805
635  Chris Dek (PR 3.49.26) Kapelle-Biezelinge4.11.13minMse   10.078  5:572.805
648  André Houwing (PR 3.54.50) Vlissingen4.11.28minM65   10.068  5:582.805
634  Boy Saija (PR 3.45.11) Middelburg4.11.29minM45   10.067  5:582.805
642  Stefaan van der SpekDordrecht4.11.30minM35   10.066  5:582.805
647  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.11.33minM55   10.064  5:582.805
628  Paul de GroenRotterdam4.11.34minM55   10.064  5:582.805
632  Niels LastdragerUtrecht4.11.36minMse   10.062  5:582.805
645  Marike Brusket (PR 3.42.34) Wilhelminadorp4.11.40minV35   10.060  5:582.7986
644  Sonja Boogaard (PR 3.53.04) Middelburg4.11.44minV35   10.057  5:582.7985
655  Guido VroemenLeusden4.11.51minM35   10.052  5:582.795
640  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.11.53minM35   10.051  5:582.795
649  Jetse StoorvogelWageningen4.11.53minM45   10.051  5:582.795
639  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.11.57minM35   10.048  5:582.794
652  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.11.59minM55   10.047  5:582.794
638  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Axel4.12.00minM45   10.046  5:582.794
646  Sjako Matthijsse (PR)Meliskerke4.12.02minMse   10.045  5:582.794
662  Rogier NijsTegelen4.12.03minM45   10.044  5:582.794
641  Pino LositoRhoon4.12.09minM55   10.040  5:592.794
650  Bart MonsterZuidland4.12.14minM55   10.037  5:592.794
660  Fred van der RoestHilversum4.12.19minM35   10.034  5:592.794
654  Manfred Scheiber (PR 3.26.53) Domburg4.12.25minM35   10.030  5:592.794
651  Sander Janse (PR 3.54.58) Middelburg4.12.38minM35   10.021  5:592.784
672  Florian BuschBonn4.12.42minMse   10.019  5:592.784
653  Chris van BeemGeldrop4.12.48minM35   10.015  5:592.784
673  Boudewijn BaanWillemstad4.12.50minMse   10.013  6:002.784
683  Ad Moerland (PR 4.06.09) Sint-Maartensdijk4.12.55minMse   10.010  6:002.783
657  Remko BoerBarendrecht4.12.57minM55   10.009  6:002.783
661  Jan Verburg (PR)Koudekerke4.12.57minM55   10.009  6:002.783
658  Kees de FijterBarneveld4.12.58minM45   10.008  6:002.783
656  Suzanne Geschiere (PR 3.40.36) Middelburg4.13.00minV45   10.007  6:002.7880
667  Ronald Stroo (PR)Middelburg4.13.02minM45   10.005  6:002.783
676  Nijs DekkerHerwijnen4.13.04minM45   10.004  6:002.783
671  Harriëtte Houmes (PR 3.49.35) Middelburg4.13.06minV35   10.003  6:002.7880
678  Pieter LuijtenSteenbergen4.13.07minM45   10.002  6:002.783
670  Marcel VeldhuisHeemskerk4.13.08minM35   10.001  6:002.783
659  Hans SuilenSommelsdijk4.13.09minM45   10.001  6:002.783
668  Erwin Houmes (PR)Vlissingen4.13.09minM35   10.001  6:002.783
663  Danny DiddenBelfeld4.13.11minM35   9.999  6:002.783
664  Gé VermeulenBelfeld4.13.11minM45   9.999  6:002.783
684  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34) Tholen4.13.17minMse   9.996  6:002.783
666  Rob VlegelsRoosendaal4.13.21minM35   9.993  6:002.783
680  Ronny Dekker (PR 3.27.55) Meliskerke4.13.22minMse   9.992  6:002.783
669  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.13.28minM45   9.988  6:002.773
665  Jacky Luitwieler (PR 3.57.20) Vlissingen4.13.30minM45   9.987  6:002.773
679  Ton JeenOostvoorne4.13.34minM45   9.984  6:012.773
685  Sander BosOosterbeek4.13.39minM45   9.981  6:012.773
681  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke4.13.42minM55   9.979  6:012.773
675  Marco PetersHellevoetsluis4.13.46minM35   9.976  6:012.773
677  Leentje MattheysesHoboken4.13.53minV45   9.972  6:012.7776
674  John Jansen (PR)Lewedorp4.13.54minM55   9.971  6:012.773
686  Michel MeulmeesterKoudekerke4.14.07minM35   9.963  6:012.772
688  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Poortvliet4.14.09minM55   9.961  6:012.772
687  Marc de KamLeiden4.14.10minM35   9.961  6:012.772
682  Kees Sturm (PR 4.05.00) Vlissingen4.14.13minMse   9.959  6:012.772
695  George SchillArnhem4.14.24minM45   9.952  6:022.762
690  Jaap Janse (debuut) Middelburg4.14.28minM55   9.949  6:022.762
697  Michel van der WeijGroot-Ammers4.14.33minM35   9.946  6:022.762
689  Leo de Rijke (PR 3.51.31) Vlissingen4.14.37minM45   9.943  6:022.762
694  Agnes De CausmaeckerLembeke4.14.50minV55   9.935  6:022.7672
699  Gertjan van PeltGorinchem4.14.59minM45   9.929  6:032.762
692  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes4.15.00minMse   9.928  6:032.762
700  Han van den Berg (PR)Lewedorp4.15.01minM45   9.928  6:032.762
698  Acronius Kramer (PR 2.47.10) Goes4.15.03minM55   9.926  6:032.762
693  Richard de Vlieger (PR 4.12.52) Lewedorp4.15.06minM35   9.924  6:032.762
691  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.15.07minM45   9.924  6:032.762
708  Petra PolspoelBergen op Zoom4.15.12minV35   9.920  6:032.7671
706  Didier CULOTSaint-mard4.15.22minM45   9.914  6:032.752
707  David EnthovenVirton4.15.23minM55   9.913  6:032.752
696  Henk van RosmalenTilburg4.15.24minM55   9.913  6:032.751
711  Hans-Willi SchroederJülich4.15.27minM55   9.911  6:032.751
712  Irene SchroederJülich4.15.27minV55   9.911  6:032.7570
705  Leo Hage (PR)Middelburg4.15.34minM35   9.906  6:032.751
715  Henny Strating (PR 3.27.36) Kamperland4.15.43minV35   9.900  6:042.7569
713  Dianka Zuiderwijk (PR 3.54.30) Heinkenszand4.15.46minV35   9.898  6:042.7569
725  Jose LendersSteyl4.15.57minV45   9.891  6:042.7568
701  Pascal StarremansRoermond4.16.02minM45   9.888  6:042.751
704  Jan jg De jager (PR)Wolphaartsdijk4.16.05minM35   9.886  6:042.751
702  Norbert de Mol (PR 4.06.54) Kapelle-Biezelinge4.16.08minM35   9.884  6:042.751
703  Hans Tolhoek (PR)Kapelle-Biezelinge4.16.08minM35   9.884  6:042.751
721  Klaas LaanAmsterdam4.16.08minM45   9.884  6:042.751
709  Arthur WillemsVenlo4.16.10minM45   9.883  6:042.751
718  Bart BriedéWoerden4.16.14minM45   9.880  6:042.741
720  Franklin Nieuwdorp (PR 3.56.24) Middelburg4.16.17minM35   9.879  6:042.741
726  Helmut LeyDuisburg4.16.17minM65   9.879  6:042.741
710  Mathieu Van der WeeleHoeven4.16.21minMse   9.876  6:052.741
717  Peter Geijs (PR 3.37.34) Goes4.16.22minM45   9.875  6:052.741
730  Ruben LoeveAmsterdam4.16.22minMse   9.875  6:052.741
723  Kristof De BlockBrugge4.16.23minMse   9.875  6:052.741
719  Cor Schipper (PR 3.54.20) Middelburg4.16.29minM55   9.871  6:052.741
716  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.16.34minM45   9.868  6:052.741
724  Carla HorstinkHengelo4.16.35minVse   9.867  6:052.7466
714  Rens van der SandenWaalwijk4.16.46minMse   9.860  6:052.741
727  Gijs MeulemanArnemuiden4.16.57minMse   9.853  6:052.741
731  Wout van Wissen (PR 3.31.37) Terneuzen4.17.05minM35   9.848  6:062.741
722  Rini CapelleNieuwendijk4.17.10minM55   9.845  6:062.731
734  Martin Kempe (PR 3.35.03) Bruinisse4.17.25minM35   9.835  6:062.73-
738  Bram OostdijkBergschenhoek4.17.28minM35   9.833  6:062.73-
728  Dietmar BeckWuppertal4.17.31minM45   9.831  6:062.73-
735  Guy VermeulenWuustwezel4.17.32minM45   9.831  6:062.73-
732  Dik KokCapelle aan den IJssel4.17.38minM35   9.827  6:062.73-
729  Jac op 't HoogMoergestel4.17.43minM55   9.824  6:062.73-
742  Johnny le Conté (PR 3.59.22) Wilhelminadorp4.17.50minM45   9.819  6:072.73-
733  Marijn Huibregtsen (PR 3.55.23) Westkapelle4.17.51minMse   9.818  6:072.73-
736  Martijn Leenknegt (PR)Kapelle-Biezelinge4.18.00minM35   9.813  6:072.73-
746  Stella PetricTuk4.18.01minV35   9.812  6:072.7360
737  Willem van der VaartVlaardingen4.18.07minM45   9.808  6:072.72-
739  Cees PolLeusden4.18.20minM45   9.800  6:072.72-
748  Robert HerlingCapelle aan den IJssel4.18.22minM55   9.799  6:072.72-
744  Rian de Vlieger (PR 3.42.35) Lewedorp4.18.27minV35   9.796  6:082.7259
747  Rob Polak (PR 4.04.46) Vlissingen4.18.49minM45   9.782  6:082.72-
750  Marc Wagenaar (PR)Grijpskerke4.18.51minMse   9.781  6:082.72-
741  Esther Boermans-GoedmanLoenen aan de Vecht4.18.55minV35   9.778  6:082.7257
745  Esther SweerisRockanje4.18.59minV35   9.776  6:082.7257
756  Maarten van den BroekWaddinxveen4.19.01minM55   9.774  6:082.72-
753  Joke de Koster (PR)Colijnsplaat4.19.02minV55   9.774  6:082.7157
755  Rob van der Beijl (PR 3.47.00) Bruinisse4.19.04minM45   9.772  6:082.71-
740  Harry Buijs (PR)Oost-Souburg4.19.05minM45   9.772  6:082.71-
757  Jos Geluk (PR 3.30.35) Noordwelle4.19.07minM45   9.771  6:082.71-
743  Hans van GinnekenDordrecht4.19.10minM45   9.769  6:092.71-
754  Jeroen KuijlenMierlo4.19.23minM45   9.760  6:092.71-
759  Adri Baas (PR 3.30.29) Krabbendijke4.19.24minM45   9.760  6:092.71-
760  Koen BijlHerwijnen4.19.26minM55   9.759  6:092.71-
752  Anouk Joziasse (PR 4.19.00) Rotterdam4.19.32minVse   9.755  6:092.7155
751  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes4.19.33minM45   9.754  6:092.71-
749  Luc VandyckLier4.19.42minM35   9.749  6:092.71-
761  David Schrier (PR 3.03.55) Vlissingen4.19.46minMse   9.746  6:092.71-
763  Sven DäweritzWarburg4.19.52minM45   9.742  6:102.71-
758  Erwin van Wijk (PR 3.40.33) Burgh-Haamstede4.19.53minM45   9.742  6:102.71-
762  Victor KarmanHalsteren4.20.02minM45   9.736  6:102.70-
765  Arenda van de Pas (PR 3.58.28) Nieuwdorp4.20.12minV35   9.730  6:102.7053
767  Pieter DoggenHeerle4.20.30minM45   9.719  6:102.70-
768  Christl Rozendaal (PR 3.58.06) Kapelle-Biezelinge4.20.36minV45   9.715  6:112.7051
772  Wim Karelse (PR 4.14.55) Schore4.20.37minM45   9.714  6:112.70-
764  Jan van KatwijkRhoon4.20.38minM55   9.714  6:112.70-
766  Jan Theune (PR 3.45.36) Zoutelande4.20.41minM45   9.712  6:112.70-
774  Martin van RootenEllemeet4.20.59minMse   9.701  6:112.69-
776  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp4.21.00minM35   9.700  6:112.69-
781  Patrick van de Putte (PR 3.51.03) Serooskerke4.21.00minMse   9.700  6:112.69-
775  Marco MonsterZuidland4.21.02minMse   9.699  6:112.69-
771  Jeroen van der Schelde (PR 3.59.36) Oost-Souburg4.21.04minMse   9.698  6:112.69-
777  Bert van de Weerd (PR 3.50.43) Zonnemaire4.21.05minM55   9.697  6:112.69-
770  Bill Stegers (PR 3.48.37) Vlissingen4.21.16minM35   9.690  6:122.69-
786  Bobby de Witte (PR)Westkapelle4.21.20minM45   9.688  6:122.69-
795  Perry VankanAlmere4.21.22minM45   9.686  6:122.69-
769  John HeijnenHalsteren4.21.23minM35   9.686  6:122.69-
773  Kees Geuze (PR 3.28.11) Middelburg4.21.23minM55   9.686  6:122.69-
779  Frank HanssenMaastricht4.21.24minM45   9.685  6:122.69-
783  Jelle Reijnhoudt (debuut) Oost-Souburg4.21.30minMse   9.681  6:122.69-
791  Kees Verburg (PR)Kamperland4.21.30minM55   9.681  6:122.69-
778  Martin de Graaf (PR 3.52.05) Wemeldinge4.21.31minM35   9.681  6:122.69-
784  Leon Reijnhoudt (debuut) Koudekerke4.21.31minMse   9.681  6:122.69-
787  Arjan Boot (PR 3.30.10) Kloetinge4.21.32minM35   9.680  6:122.69-
790  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg4.21.46minM45   9.672  6:122.69-
780  Pieter-Jan de Baar (PR 4.09.21) Wolphaartsdijk4.21.49minM35   9.670  6:122.69-
788  Marjo Hamelink (PR 3.46.10) Oost-Souburg4.22.03minM35   9.661  6:132.68-
782  André Polfliet (PR 3.57.07) Oost-Souburg4.22.05minMse   9.660  6:132.68-
796  Tom RozenburgVijfhuizen4.22.06minM35   9.659  6:132.68-
785  Rob de Pagter (PR 3.26.04) Ritthem4.22.10minMse   9.657  6:132.68-
792  Lieven van Belzen (PR 3.28.38) Middelburg4.22.12minM45   9.656  6:132.68-
789  Dirk Poortvliet (PR)Kapelle-Biezelinge4.22.15minM45   9.654  6:132.68-
793  Leo Kouijzers-Gravenhage4.22.16minM45   9.653  6:132.68-
807  Frits van der LubbenZoetermeer4.22.17minM45   9.653  6:132.68-
801  Alex VerkerkBarendrecht4.22.27minMse   9.646  6:132.68-
800  Mark CapiteinRotterdam4.22.30minM35   9.645  6:132.68-
798  Nadine de Wilde (PR 4.08.40) ?4.22.32minVse   9.643  6:132.6845
799  Renate de Wilde (PR 3.51.52) Wilhelminadorp4.22.32minVse   9.643  6:132.6845
810  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee4.22.32minM45   9.643  6:132.68-
803  Mireille Huiszoon-la Gran (PR)Arnemuiden4.22.35minV35   9.642  6:132.6845
797  Cock van der KaaijBreukelen Ut4.22.42minM45   9.637  6:142.68-
802  Eyob HailuVlissingen4.22.45minMse   9.635  6:142.68-
804  Sander LindemansVlaardingen4.22.54minM35   9.630  6:142.67-
811  Danny van der WeijGroot-Ammers4.23.03minMse   9.624  6:142.67-
794  Leo Francke (PR 4.15.05) Oostkapelle4.23.05minM45   9.623  6:142.67-
814  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg4.23.05minM35   9.623  6:142.67-
806  Marleen Huson (PR)Oost-Souburg4.23.15minV55   9.617  6:142.6743
813  Ruth BosmansBoortmeerbeek4.23.24minV35   9.612  6:152.6742
809  Jan van de Griek (PR 3.52.03) Oostdijk4.23.26minM45   9.610  6:152.67-
816  Adriaan van BelzenKerkrade4.23.35minM35   9.605  6:152.67-
812  Rinus Paardekooper (PR 3.39.56) Goes4.23.38minM45   9.603  6:152.67-
805  Jurgen HollemansVlaardingen4.23.43minM35   9.600  6:152.67-
815  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.23.50minM55   9.596  6:152.67-
819  Rogier DittnerKortgene4.23.54minM35   9.593  6:152.66-
820  Stephan Schouten (PR 4.17.54) Vlissingen4.23.59minMse   9.590  6:152.66-
817  Mireille Staal-van soldtBurgh-Haamstede4.24.06minV35   9.586  6:162.6640
822  Wim Linskens (PR 3.16.30) Middelburg4.24.08minM65   9.585  6:162.66-
818  Wim KrolAmsterdam4.24.12minM45   9.583  6:162.66-
821  Rinus Joosse (PR 2.54.09) Wilhelminadorp4.24.18minM65   9.579  6:162.66-
823  Lizette Diem-van WasbeekLeerdam4.24.21minVse   9.577  6:162.6639
824  Rene van der Linde (debuut) Burgh-Haamstede4.24.21minMse   9.577  6:162.66-
831  Leonard SnoekArnemuiden4.24.27minM35   9.573  6:162.66-
829  Julia Paauwe (PR 4.09.11) Oostkapelle4.24.31minV45   9.571  6:162.6639
826  Walter Plessius (PR 4.09.19) Kattendijke4.24.35minM35   9.569  6:162.66-
828  Joost Boonman (PR)Yerseke4.24.39minM45   9.566  6:162.66-
830  Maurice Rentmeester (PR 4.18.25) Goes4.24.42minM35   9.564  6:162.66-
825  Kees de Visser (PR)Aagtekerke4.24.56minM45   9.556  6:172.65-
837  Piet Jongepier (PR 4.21.24) Westkapelle4.25.18minM55   9.543  6:172.65-
832  Lizo Koppejan (PR 4.07.59) Arnemuiden4.25.21minM35   9.541  6:172.65-
827  Theo JansenBergen op Zoom4.25.27minM45   9.537  6:172.65-
836  Edward Bank (PR 3.57.43) Kruiningen4.25.47minM45   9.525  6:182.65-
847  André StruijkDen Helder4.25.47minM45   9.525  6:182.65-
833  Dietmar FrenkenHückelhoven4.25.48minM45   9.525  6:182.65-
840  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande4.25.54minM55   9.521  6:182.64-
839  Hans Sinke (PR 4.15.15) Zoutelande4.25.55minM55   9.521  6:182.64-
835  Willemien GijsbersDeurne4.25.57minV55   9.519  6:182.6435
841  Roy GroenewegSchiedam4.25.57minMse   9.519  6:182.64-
838  Lex Luteijn (PR 4.04.45) Kapelle-Biezelinge4.26.02minMse   9.516  6:182.64-
843  Tea Tazelaar (PR)Middelburg4.26.04minV45   9.515  6:182.6435
844  Piet Beijer (PR 4.18.41) Middelburg4.26.06minM55   9.514  6:182.64-
848  Peter van de Bosse (PR 4.03.31) Grijpskerke4.26.15minM45   9.509  6:192.64-
850  Jacco Barth (PR)Goes4.26.15minM35   9.509  6:192.64-
834  Johnny de Waele (PR 3.50.48) Oostburg4.26.20minM45   9.506  6:192.64-
845  Joost Polderdijk (PR 3.42.25) Goes4.26.27minM35   9.502  6:192.64-
846  Betty MeckingDüsseldorf4.26.30minV45   9.500  6:192.6433
860  Maurice HuijsBergen op Zoom4.26.33minM45   9.498  6:192.64-
859  Eric van der LindenBergen op Zoom4.26.34minM45   9.497  6:192.64-
861  Rene van den Hoven (PR)Oost-Souburg4.26.35minM45   9.497  6:192.64-
853  Ron Brusket (PR)Wilhelminadorp4.26.37minM35   9.496  6:192.64-
857  Sjaak Riemens (PR 4.12.25) Vrouwenpolder4.26.40minMse   9.494  6:192.64-
849  Corrie Baas-HubregtsenMiddelburg4.26.41minV35   9.493  6:192.6433
842  Frits Broos (PR 3.48.45) Middelburg4.26.42minM45   9.493  6:192.64-
856  Michel OgerOrsinfaing4.26.45minM45   9.491  6:192.64-
852  Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.26.48minV35   9.489  6:192.6433
854  Jack van Aspert (PR 3.18.27) Middelburg4.26.49minM55   9.489  6:192.64-
855  Gilles Faas (PR 3.48.02) Terneuzen4.26.52minM35   9.487  6:192.64-
858  Georges RenardNeufchateau4.26.52minM55   9.487  6:192.64-
867  Jan HermkesVelden4.27.01minM45   9.481  6:202.63-
851  Frits SoetersNoord-Sleen4.27.06minM55   9.478  6:202.63-
870  Belinda GabriëlsTilburg4.27.06minV35   9.478  6:202.6332
866  Jeroen Govers (debuut) Goes4.27.30minM35   9.464  6:202.63-
862  Anke Van SluijsRotterdam4.27.32minVse   9.463  6:202.6331
869  Gerlof SijnstraVlissingen4.27.33minM45   9.463  6:202.63-
865  Dionny Blankers (PR 3.57.24) Middelburg4.27.36minM45   9.461  6:212.63-
873  Eric BaxRijswijk4.27.41minM45   9.458  6:212.63-
871  Carine RasseneurArlon4.27.44minV35   9.456  6:212.6330
864  Peter RijsdijkDe Heen4.27.45minM55   9.455  6:212.63-
863  Ron KantDussen4.27.48minM35   9.454  6:212.63-
883  Erik Van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen4.27.50minM45   9.453  6:212.63-
878  Krista Voorham (PR 3.56.24) Burgh-Haamstede4.28.01minV35   9.446  6:212.6229
879  Rob Wattel (PR 3.57.24) Serooskerke4.28.04minM45   9.444  6:212.62-
886  Walter Louws (PR)Aagtekerke4.28.06minM45   9.443  6:212.62-
868  BJan RoelsZele4.28.11minM35   9.440  6:212.62-
887  Mark DuinkerkenDelfgauw4.28.11minM45   9.440  6:212.62-
874  Jos Brouwer (PR 4.04.44) Grijpskerke4.28.16minM55   9.437  6:212.62-
880  Rens Deurloo (PR 4.04.41) Kloetinge4.28.17minM55   9.437  6:212.62-
882  Jan de Reu (PR 4.14.51) Middelburg4.28.18minM45   9.436  6:222.62-
881  Xander Kentin (PR)Goes4.28.23minM35   9.433  6:222.62-
876  Lex van den BrinkApeldoorn4.28.25minM35   9.432  6:222.62-
877  Berry de WiedApeldoorn4.28.25minM45   9.432  6:222.62-
889  Vincent Barentsen (PR)Middelburg4.28.27minMse   9.431  6:222.62-
892  Stefan Feleus (PR 4.09.14) Westkapelle4.28.30minM35   9.429  6:222.62-
893  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.28.37minV35   9.425  6:222.6228
885  Jaco Heijboer (PR 4.14.33) Sint-Annaland4.28.38minMse   9.424  6:222.62-
900  PJ VerhoefKatwijk4.28.41minM35   9.423  6:222.62-
884  Vincent van Sluijs (PR)Vlissingen4.28.42minM35   9.422  6:222.62-
896  Marianne Renckens-KlokNijmegen4.28.42minV65   9.422  6:222.6228
872  Jochem LastdragerUtrecht4.28.43minMse   9.421  6:222.62-
875  Maarten Janse (debuut) Wolphaartsdijk4.28.47minMse   9.419  6:222.62-
904  Stefan BirkhovenDüsseldorf4.28.54minM45   9.415  6:222.62-
901  Martje Wisse (PR 3.46.13) Koudekerke4.29.05minV45   9.409  6:232.6127
906  Serge PauwelsBlankenberge4.29.13minM35   9.404  6:232.61-
894  Mariette van Vliet (PR 4.12.03) Vlissingen4.29.14minV45   9.403  6:232.6126
898  Mark Weijer (PR 4.21.29) Kapelle-Biezelinge4.29.15minM35   9.403  6:232.61-
888  Berend Jan LuchtenbergBarneveld4.29.16minM45   9.402  6:232.61-
890  Eddy DE WitKoningshooikt4.29.21minM55   9.399  6:232.61-
903  Jack Gillissen (PR)Middelburg4.29.24minM45   9.398  6:232.61-
891  André de Koning (PR 4.27.20) Goes4.29.30minM55   9.394  6:232.61-
902  Remco Dekker (PR 3.47.45) Grijpskerke4.29.31minM35   9.393  6:232.61-
899  Gertjan Bakker (PR 3.45.43) Goes4.29.33minM35   9.392  6:232.61-
895  Freddie Philipse (PR 3.55.16) Yerseke4.29.35minM35   9.391  6:232.61-
907  Roy Gijzel (debuut) s-Heer Arendskerke4.29.36minMse   9.391  6:232.61-
897  Johan van der Jagt (PR 4.21.04) Yerseke4.29.44minM35   9.386  6:242.61-
905  Jan Dominicus (PR 3.54.43) Middelburg4.29.44minM45   9.386  6:242.61-
911  Wytze Veerman (PR 3.53.15) Ovezande4.29.44minM35   9.386  6:242.61-
910  Peter KIrberichViersen4.29.46minM55   9.385  6:242.61-
909  Ad Duvekot (debuut) Tholen4.29.47minM35   9.384  6:242.61-
919  Paul de WitBergen op Zoom4.29.59minM35   9.377  6:242.60-
921  Leo BraamBloemendaal4.29.59minM45   9.377  6:242.60-
917  Urbi van Belzen (PR 3.56.03) Lewedorp4.30.06minM45   9.373  6:242.60-
914  Vincent van SuylekomZwijndrecht4.30.08minM35   9.372  6:242.60-
908  Klaus HoelscherKleve4.30.13minM35   9.369  6:242.60-
918  Dominique RESIBOISChenois4.30.17minM45   9.367  6:242.60-
922  Geert BeekersDongen4.30.24minMse   9.363  6:252.60-
924  Lydia de HaerWageningen4.30.24minV45   9.363  6:252.6024
923  Katrin BlümAachen4.30.27minV45   9.361  6:252.6024
912  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Middelburg4.30.31minM45   9.359  6:252.60-
915  John Stoutjesdijk (PR 4.04.26) Westkapelle4.30.32minM35   9.358  6:252.60-
925  Jonathan Boon (PR 3.41.34) Oost-Souburg4.30.37minMse   9.355  6:252.60-
913  Eric Van der StarreRaamsdonksveer4.30.39minM45   9.354  6:252.60-
920  Ralph ZijlmaAlmere4.30.57minM35   9.344  6:252.60-
930  Joost Moerdijk (PR)Goes4.30.59minMse   9.343  6:252.60-
933  Jörg HubenthalKassel4.31.05minM45   9.339  6:252.59-
916  Charles BlesgraafSteenbergen4.31.06minM35   9.339  6:252.59-
928  Erik HaartmansEindhoven4.31.06minM35   9.339  6:252.59-
929  Quinten Mesu (PR 4.22.18) Middelburg4.31.12minMse   9.335  6:262.59-
927  Auke ten Bruggencate (PR 3.51.29) Vlissingen4.31.16minM35   9.333  6:262.59-
931  Henk van den Berg (debuut) Middelharnis4.31.18minM45   9.332  6:262.59-
939  Ria van GastelHeerle4.31.27minV45   9.327  6:262.5921
926  Maurice Steketee (PR 3.51.31) Middelburg4.31.28minMse   9.326  6:262.59-
934  Jan Louws (PR 3.15.29) Sint Laurens4.31.31minM45   9.324  6:262.59-
932  Paul VerbekeWaasmunster4.31.33minM45   9.323  6:262.59-
936  Adrie van Belzen (PR 4.19.05) Westkapelle4.31.38minM45   9.320  6:262.59-
949  Guy ElranHouten4.31.40minM35   9.319  6:262.59-
948  Annelies van der Perk (PR)Westkapelle4.31.52minV35   9.312  6:272.5920
943  Martin KempermanDoorn4.31.53minM55   9.312  6:272.59-
935  Louw HuijgenLeusden4.32.04minM45   9.305  6:272.58-
951  Dave KampschreurNijmegen4.32.07minM65   9.304  6:272.58-
937  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem4.32.08minM55   9.303  6:272.58-
938  Marco de Smit (PR)Oost-Souburg4.32.08minM45   9.303  6:272.58-
946  Roy Magnus (PR 4.29.30) Goes4.32.12minM35   9.301  6:272.58-
953  Mathijs HuntinkBreda4.32.12minMse   9.301  6:272.58-
956  Denise EijsmanBlaricum4.32.14minV45   9.300  6:272.5820
940  Mart van de KampGouda4.32.18minM45   9.297  6:272.58-
950  Connie Hage (PR 4.16.36) Poortvliet4.32.18minV45   9.297  6:272.5820
958  Koos Bierings (PR 4.22.15) Vlissingen4.32.24minM55   9.294  6:272.58-
944  Gert Kruitbosch (PR 4.16.47) Goes4.32.26minM45   9.293  6:272.58-
947  Rian Basting (PR 3.51.31) Middelburg4.32.29minV35   9.291  6:272.5819
942  Wolfgang GratesHückelhoven4.32.30minM55   9.291  6:272.58-
941  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle4.32.36minM35   9.287  6:282.58-
954  Lenneke Ruijsink (PR 4.22.52) Goes4.32.36minVse   9.287  6:282.5819
945  Ronny van Loon (PR 4.21.53) Middelburg4.32.49minM35   9.280  6:282.58-
952  Peter van Kempen (PR)Koudekerke4.32.49minM45   9.280  6:282.58-
955  Cor van den Berge (debuut) Goes4.33.14minM45   9.266  6:292.57-
957  Richard LeeuwisAlblasserdam4.33.16minM45   9.265  6:292.57-
961  Erwin Koppejan (PR 4.09.20) Oudelande4.33.16minM55   9.265  6:292.57-
962  Dick van der Kleis-Gravenhage4.33.17minM45   9.264  6:292.57-
960  Edwin Dorrepaal (PR 3.41.11) Schore4.33.23minM35   9.261  6:292.57-
966  Piet Roos (PR)Oostkapelle4.33.25minM45   9.259  6:292.57-
959  Ronald de Waal (PR 3.23.11) Terneuzen4.33.28minM45   9.258  6:292.57-
963  Alex Lakké (PR 4.10.03) Goes4.33.39minMse   9.252  6:292.57-
969  Wilko HeijmansZuidland4.33.44minM45   9.249  6:292.57-
964  Christiaan DiemLeerdam4.33.51minM35   9.245  6:292.57-
970  Cees van Belzen (PR)Vlissingen4.33.51minM45   9.245  6:292.57-
975  Ad Tres (PR 4.27.22) Wilhelminadorp4.33.53minM45   9.244  6:292.57-
974  Patrick SchuermanTilburg4.34.08minM45   9.235  6:302.57-
965  Albert van der HeijdenBergen op Zoom4.34.09minM35   9.235  6:302.57-
973  Frans RemmersHummelo4.34.12minM55   9.233  6:302.56-
977  Jacco GlerumBleiswijk4.34.24minM35   9.226  6:302.56-
967  Piet de Rijke (PR 4.24.31) Sint-Annaland4.34.29minM55   9.224  6:302.56-
976  Jeffrey Geerse (PR 3.47.22) Vlissingen4.34.35minM35   9.220  6:302.56-
980  Kobus Botman (PR 3.55.23) Middelburg4.34.38minM55   9.218  6:312.56-
971  Jacko de Ridder (PR 3.48.02) Arnemuiden4.34.40minM35   9.217  6:312.56-
983  Henk Barentsen (PR 3.13.50) Oost-Souburg4.34.42minM55   9.216  6:312.56-
972  Rob Joosse (PR)Veere4.34.50minMse   9.212  6:312.56-
979  Koen van der HeijdenTilburg4.34.56minMse   9.208  6:312.56-
981  Philippe Verstraeten (PR 3.55.22) Terneuzen4.34.56minM45   9.208  6:312.56-
968  Leon GoorDordrecht4.34.58minM45   9.207  6:312.56-
984  Jan HuijsmanWinterswijk4.35.06minM65   9.203  6:312.56-
978  Ronald Willemsen (PR 3.42.45) Kamperland4.35.08minM45   9.202  6:312.56-
982  Michael SteigerBiest-Houtakker4.35.25minM55   9.192  6:322.55-
990  Joke van de Kasteele (PR)Burgh-Haamstede4.35.25minV55   9.192  6:322.5514
989  Wilma Schroevers (PR 4.08.34) Arnemuiden4.35.27minV45   9.191  6:322.5514
988  Martin van der Doe (PR 4.22.38) Waarde4.35.39minM55   9.184  6:322.55-
993  Folkert Kasemier (PR 4.22.34) Zierikzee4.35.41minM55   9.183  6:322.55-
987  Morien Janse (PR 4.05.18) Westkapelle4.35.43minVse   9.182  6:322.5513
996  Bram de Blaeij (PR 4.10.36) Heinkenszand4.35.50minM55   9.178  6:322.55-
992  Chris van DorsserBeuningen4.35.58minM55   9.174  6:322.55-
994  Everdien Vermeulen (PR 4.13.32) Kloetinge4.35.58minV45   9.174  6:322.5513
995  Johan Spijk (PR 3.52.35) Goes4.35.59minM35   9.173  6:322.55-
998  Chris Melse (PR 4.17.12) Middelburg4.36.04minM45   9.171  6:332.55-
985  Vanessa AmbaumXanten4.36.10minV35   9.167  6:332.5512
986  Claudia SuthorNettetal4.36.10minVse   9.167  6:332.5512
997  Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes4.36.13minM45   9.166  6:332.55-
999  Aarnout Crucq (debuut) Vlissingen4.36.21minM55   9.161  6:332.54-
1000  Peet KestersSchipluiden4.36.23minM35   9.160  6:332.54-
1002  Peter de JongVeenendaal4.36.23minM35   9.160  6:332.54-
1004  Bram Bruijnes (PR 4.35.15) Goes4.36.25minM35   9.159  6:332.54-
1003  Ger de kraker (debuut) Oost-Souburg4.36.30minM45   9.156  6:332.54-
991  Edwin Baas (PR)Oost-Souburg4.36.38minM35   9.152  6:332.54-
1009  Tonnie Hoogstraate (PR 3.58.57) Hulst4.36.39minM45   9.151  6:332.54-
1006  Dian LigtendagFijnaart4.36.50minV45   9.145  6:342.5411
1007  Jack BeerendonkRoosendaal4.36.50minM45   9.145  6:342.54-
1011  Bert KoopmansArnhem4.36.57minM55   9.141  6:342.54-
1016  Amos Herz (PR 4.12.21) Vlissingen4.37.15minM45   9.131  6:342.54-
1005  Gwendolyn Vermeule (debuut) Koudekerke4.37.17minVse   9.130  6:342.5411
1008  Vincent Kouwen (PR)Kapelle-Biezelinge4.37.19minM35   9.129  6:342.54-
1010  Jasper de LeeuwKapelle-Biezelinge4.37.21minMse   9.128  6:342.54-
1001  Ad PolakWuustwezel4.37.22minM55   9.128  6:342.54-
1017  Johan WanderNagele4.37.31minM45   9.123  6:352.53-
1018  Jan Jobse (PR 4.29.46) Serooskerke4.37.36minM55   9.120  6:352.53-
1012  Ronald NuijtenDordrecht4.37.43minM35   9.116  6:352.53-
1014  Jacqueline de Bree (PR 3.57.08) Middelburg4.37.49minV45   9.113  6:352.5310
1015  Dick Hilberdink (PR 4.09.27) Middelburg4.37.50minM45   9.112  6:352.53-
1013  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.37.51minM35   9.112  6:352.53-
1019  Dick Hart (PR)Renesse4.37.51minM45   9.112  6:352.53-
1023  Toby MilnerBlaby4.37.59minM35   9.107  6:352.53-
1026  Hans Korstanje (PR 4.34.53) Arnemuiden4.37.59minM35   9.107  6:352.53-
1020  John van Anrooij (PR)Kapelle-Biezelinge4.38.03minM45   9.105  6:352.53-
1025  Jan Hogeweg (PR 4.20.18) Oostkapelle4.38.04minM35   9.105  6:352.53-
1027  Maarten Kepers (PR)Vlissingen4.38.06minM35   9.104  6:352.53-
1022  Thijs van GeijtenbeekUtrecht4.38.09minMse   9.102  6:362.53-
1028  Wilma BollemanMelissant4.38.36minVse   9.087  6:362.529
1024  Sandra RobeijnsZele4.38.46minV35   9.082  6:362.528
1035  Karin Steunenberg van de HeijVlissingen4.39.00minV45   9.074  6:372.528
1029  Jürgen DiekmannWillebadessen4.39.03minM45   9.073  6:372.52-
1033  Ruben Kouwer (debuut) Middelburg4.39.05minMse   9.071  6:372.52-
1032  John Kodde (debuut) Vrouwenpolder4.39.07minM35   9.070  6:372.52-
1021  Jan-Kees Duvekot (PR)Vrouwenpolder4.39.08minM45   9.070  6:372.52-
1030  Joop TerwielSchiedam4.39.14minM55   9.067  6:372.52-
1034  Harrie CoppensUden4.39.35minM65   9.055  6:382.52-
1031  Tom Lievense (debuut) Westkapelle4.39.37minMse   9.054  6:382.52-
1039  Ferdy Depondt (PR)Goes4.39.48minM35   9.048  6:382.51-
1041  Jan DeschachtAssebroek (brugge)4.39.51minM45   9.047  6:382.51-
1038  Arnoud van der LugtArnhem4.39.54minM45   9.045  6:382.51-
1037  Gerben van der LugtArnhem4.39.55minM35   9.044  6:382.51-
1040  Marion Leenpoel (PR 4.35.09) Kamperland4.40.04minV45   9.040  6:382.517
1045  Timo AngenentGiessenburg4.40.12minMse   9.035  6:382.51-
1052  Pieter AlbersDordrecht4.40.27minM35   9.027  6:392.51-
1053  Theo KortleveDordrecht4.40.27minM45   9.027  6:392.51-
1051  Wim van de VrieDordrecht4.40.28minM45   9.027  6:392.51-
1036  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke4.40.29minM55   9.026  6:392.51-
1048  Christianne Vermorken (PR 4.10.45) Nieuwvliet4.40.38minV45   9.021  6:392.516
1049  Nevzat Altikulaç (PR 4.07.28) Middelburg4.40.43minM45   9.019  6:392.51-
1057  Pieter De Gaaij (PR 4.26.16) Middelburg4.40.49minM45   9.015  6:392.50-
1042  Rien van Weele (PR 4.31.08) Kwadendamme4.40.54minM45   9.013  6:392.50-
1060  Niels Heetesonne (debuut) Nieuw- en Sint Joosland4.41.02minM35   9.009  6:402.50-
1050  Erwin Schell (PR 4.20.33) Zierikzee4.41.07minM45   9.006  6:402.50-
1054  Jacco de Meij (PR 4.21.32) Ritthem4.41.09minM35   9.005  6:402.50-
1061  Jos van RijtAmersfoort4.41.10minM55   9.004  6:402.50-
1047  Thomas PaschenMarl4.41.11minM45   9.004  6:402.50-
1043  Erika RiecksMönchengladbach4.41.16minV55   9.001  6:402.505
1044  Bernd Meisterlingmonchengladbach4.41.16minM45   9.001  6:402.50-
1059  Jacob Goedhart (PR 4.39.33) Goes4.41.20minMse   8.999  6:402.50-
1056  Monica LanzendörferDüsseldorf4.41.26minV45   8.996  6:402.505
1062  Arvid Gaakeer (PR)Tholen4.41.27minM45   8.995  6:402.50-
1058  Lineke van der SneppenBreda4.41.32minVse   8.993  6:402.505
1064  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder4.41.41minM45   8.988  6:412.50-
1063  Benoit Alexandre (debuut) Vlissingen4.41.43minMse   8.987  6:412.50-
1046  Arthur Priem (PR 4.23.35) Koudekerke4.41.49minM55   8.983  6:412.50-
1055  Remco Paauwe (debuut) Kapelle-Biezelinge4.42.03minMse   8.976  6:412.49-
1065  Kevin van der Veen (PR)Koudekerke4.42.03minMse   8.976  6:412.49-
1068  Nikolaos KyriakopoulosKrefeld4.42.05minM45   8.975  6:412.49-
1069  Sven FitzlaffKrefeld4.42.05minM45   8.975  6:412.49-
1066  Lieven PeelmanLokeren4.42.24minM45   8.965  6:422.49-
1070  Dick Geijs (PR)Nisse4.42.30minM45   8.962  6:422.49-
1067  Peter Almekinders (PR 4.19.19) Vlissingen4.42.32minM35   8.961  6:422.49-
1078  Wim MiddelveldRidderkerk4.42.50minM45   8.951  6:422.49-
1076  Marcel van de Ketterij (PR)Vlissingen4.42.54minM35   8.949  6:422.49-
1071  Wolfgang Krug (PR 4.38.24) Middelburg4.43.06minM45   8.943  6:432.48-
1075  Jan Davidse (PR 3.59.29) Oost-Souburg4.43.09minM45   8.941  6:432.48-
1077  Jur JanseZoutelande4.43.19minM35   8.936  6:432.48-
1082  Edith KnibbeOuderkerk aan den IJssel4.43.20minV45   8.935  6:432.483
1072  Arco van den Berge (debuut) Goes4.43.21minMse   8.935  6:432.48-
1074  Jan Neels (PR)Yerseke4.43.22minM45   8.934  6:432.48-
1073  Jan van den BroekGeldermalsen4.43.24minM55   8.933  6:432.48-
1083  Arie van meeterenGroot-Ammers4.43.29minM55   8.931  6:432.48-
1081  Kees KlerksWaalwijk4.43.34minM45   8.928  6:432.48-
1084  Michael VeldungMönchengladbach4.43.34minMse   8.928  6:432.48-
1087  Ronald Ridderbos (PR 4.12.25) Serooskerke4.43.36minMse   8.927  6:432.48-
1080  Antoine Verdonk (PR 3.49.59) Tholen4.43.37minM35   8.926  6:432.48-
1089  Edward Meijer (debuut) Burgh-Haamstede4.43.52minM35   8.919  6:442.48-
1086  Piet HuizerGorinchem4.44.06minM55   8.911  6:442.48-
1085  Levi van Dommelen (debuut) Vlissingen4.44.16minMse   8.906  6:442.47-
1090  Matthijs Jobse (PR)Middelburg4.44.25minMse   8.901  6:442.47-
1092  Kees de Leeuw (PR 4.15.07) Oost-Souburg4.44.29minM55   8.899  6:452.47-
1094  Henk van GastelHeerle4.44.31minM45   8.898  6:452.47-
1079  Margreeth CapelleVeenendaal4.44.34minV55   8.897  6:452.472
1091  Christel MuisRotterdam4.44.34minVse   8.897  6:452.472
1088  Ger Ernest (PR 3.27.58) Vlissingen4.44.48minM55   8.889  6:452.47-
1093  Marc DelgijerPrinsenbeek4.45.06minM45   8.880  6:452.47-
1095  Ron de Leeuw van WeenenZuidland4.45.15minM45   8.875  6:462.47-
1098  John Kommer (PR 3.25.31) Zierikzee4.45.32minM35   8.867  6:462.46-
1101  Jan van der Flier (PR 4.36.56) Vlissingen4.45.32minM45   8.867  6:462.46-
1100  Thomas LenartzDüren-Hoven4.45.49minM45   8.858  6:462.46-
1105  Peter Groenenberg (PR)Middelburg4.45.56minMse   8.854  6:472.46-
1096  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle4.45.59minM65   8.853  6:472.46-
1106  Kees Blankenburgh (PR)Middelburg4.46.03minM35   8.851  6:472.46-
1104  Peter van Moergastel (PR 4.01.00) Vlissingen4.46.07minM45   8.848  6:472.46-
1102  Ben van der Linden (PR 4.00.11) Vlissingen4.46.11minM45   8.846  6:472.46-
1107  Arnim ThyssenGeldern4.46.13minM35   8.845  6:472.46-
1097  Nino van de Starre (PR 4.20.40) Vogelwaarde4.46.14minM35   8.845  6:472.46-
1099  Henk JonkerBarneveld4.46.21minM55   8.841  6:472.46-
1110  Edwin van DijkCountesthorpe4.46.22minM45   8.841  6:472.46-
1103  Frank de HaanWaalre4.46.23minM45   8.840  6:472.46-
1112  Eline VermeulenRotterdam4.46.33minVse   8.835  6:472.451
1108  Remco VervloetBarendrecht4.46.38minM35   8.833  6:482.45-
1109  Willem de wit (debuut) Biggekerke4.46.47minM45   8.828  6:482.45-
1114  Rene BostelaarRotterdam4.46.49minMse   8.827  6:482.45-
1111  Daniel Dingemanse (PR)Oost-Souburg4.46.53minMse   8.825  6:482.45-
1116  Caroline Ganseman (PR 4.43.04) Kapelle-Biezelinge4.47.04minV35   8.819  6:482.451
1119  Piet Jansen (debuut) Tholen4.47.08minM45   8.817  6:482.45-
1117  Huib Pouwelse (PR 4.44.09) Rilland4.47.14minM45   8.814  6:482.45-
1124  Johnny van Belzen (debuut) Arnemuiden4.47.22minM35   8.810  6:492.45-
1118  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle4.47.23minM65   8.809  6:492.45-
1113  Emil JanssensNoordgouwe4.47.27minM35   8.807  6:492.45-
1123  Eline Aerts (PR 4.31.24) Middelburg4.47.39minVse   8.801  6:492.441
1121  Bas Sinke (PR)Kruiningen4.47.42minM35   8.800  6:492.44-
1115  Bert Joosten (PR 4.27.00) Goes4.47.49minMse   8.796  6:492.44-
1122  Niels de Water (PR 4.26.09) s-Gravenhage4.47.50minMse   8.796  6:492.44-
1127  Cor de HeerVoorhout4.48.01minM45   8.790  6:502.44-
1131  Fedor Hamelink (PR)Goes4.48.06minM35   8.788  6:502.44-
1126  Matthias BackesSankt Augustin4.48.07minM35   8.787  6:502.44-
1125  Aad KeijNieuw-Vennep4.48.11minM45   8.785  6:502.44-
1129  Lennard van Splunter (PR 3.57.47) Hoedekenskerke4.48.14minM35   8.784  6:502.44-
1132  Cees Sonke (debuut) Kapelle-Biezelinge4.48.20minM45   8.780  6:502.44-
1120  Léon Zuidhof (PR 3.34.33) Oostkapelle4.48.22minM35   8.779  6:502.44-
1128  Bennie Daniëlse (PR 4.21.48) Middelburg4.48.28minM45   8.776  6:502.44-
1133  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder4.48.34minV55   8.773  6:502.44-
1135  Hans Josiasse (PR)Middelburg4.48.47minM35   8.767  6:512.44-
1136  Mieke ToorenaarMolenhoek4.48.50minV65   8.765  6:512.43-
1130  Teun LamersUtrecht4.49.03minMse   8.759  6:512.43-
1138  Mark Kakes (PR 4.20.24) Wolphaartsdijk4.49.21minM35   8.750  6:512.43-
1134  Bob Schouten (PR)Goes4.49.23minM45   8.749  6:512.43-
1143  Lucas Kint (PR 4.05.59) Middelburg4.49.57minM45   8.732  6:522.43-
1142  Monica Kesteloo (PR 4.34.35) Vlissingen4.50.11minV45   8.724  6:532.42-
1141  Jan Sipma (PR 4.27.59) Meliskerke4.50.14minM55   8.723  6:532.42-
1137  Simon van Wouwe (PR 4.49.39) Serooskerke4.50.17minM55   8.721  6:532.42-
1149  Rob VlietstraNijkerkerveen4.50.41minM55   8.709  6:532.42-
1150  Marie VlietstraNijkerkerveen4.50.41minV55   8.709  6:532.42-
1144  Sjaak van den OeverWesterbeek4.50.43minM55   8.708  6:532.42-
1145  Jacqueline Baaijens (PR)Arnemuiden4.50.43minV35   8.708  6:532.42-
1139  Paul Arends (debuut) Kloetinge4.50.46minM35   8.707  6:532.42-
1146  Emy Terwiel (PR 4.33.37) Heinkenszand4.50.50minM55   8.705  6:542.42-
1140  Peter Bollebakker (PR 4.22.20) Koudekerke4.50.52minM55   8.704  6:542.42-
1147  Sandra Passenier (PR)Westkapelle4.50.57minV35   8.701  6:542.42-
1148  Ciska Dijkers (PR 4.14.03) Zoutelande4.50.57minV35   8.701  6:542.42-
1153  Céline BERKESVirton4.51.12minV35   8.694  6:542.42-
1154  André Nieuwenhuize (PR)Yerseke4.51.20minM55   8.690  6:542.41-
1152  Jean-Pierre Nolet (PR 4.21.46) Axel4.51.28minM45   8.686  6:542.41-
1151  Andre Marteijn (PR)Middelburg4.51.33minM35   8.684  6:552.41-
1156  Ton Luteijn (PR)Vlissingen4.51.34minM45   8.683  6:552.41-
1158  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.51.36minM45   8.682  6:552.41-
1159  Dirk VerhaegheOostende4.51.36minM45   8.682  6:552.41-
1157  Charlie KerklaanBergen Nh4.51.44minM45   8.678  6:552.41-
1155  Laurens Meeuwsen (PR)Krabbendijke4.51.49minM45   8.676  6:552.41-
1161  Renilde VekemansHasselt4.51.59minV55   8.671  6:552.41-
1165  Tom FrederickxBalen4.52.10minM35   8.665  6:552.41-
1163  Tobias LagemannHerzogenrath4.52.12minM45   8.664  6:552.41-
1164  Martina HeinsHerzogenrath4.52.12minV45   8.664  6:552.41-
1160  Joeri Kasper (PR)Wemeldinge4.52.15minMse   8.663  6:562.41-
1166  Hans van Vliet (PR 3.56.31) Middelburg4.52.16minMse   8.662  6:562.41-
1162  Cathrien Peeters (PR 4.25.52) Domburg4.52.24minV55   8.658  6:562.41-
1171  Bettina HildebrandtRatingen4.52.24minV45   8.658  6:562.41-
1167  Jacco Riemens (PR)Vrouwenpolder4.52.32minM35   8.654  6:562.40-
1179  Marieke van der PuttenLeiden4.52.39minV35   8.651  6:562.40-
1180  Joop van der PuttenNieuw-Vennep4.52.39minM55   8.651  6:562.40-
1170  Peter Jobse (PR 4.16.06) Goes4.52.40minMse   8.650  6:562.40-
1172  Rene Lako (PR)Middelburg4.52.40minM55   8.650  6:562.40-
1173  Hein van Uffelen (PR 3.14.48) Oost-Souburg4.52.45minMse   8.648  6:562.40-
1169  Rudi Aantjes (PR 4.47.46) Krabbendijke4.52.52minM35   8.645  6:562.40-
1175  Paul van Tuil (PR)Burgh-Haamstede4.52.52minM35   8.645  6:562.40-
1168  Gertjan Westdorp (PR 4.47.46) Krabbendijke4.52.53minM45   8.644  6:562.40-
1177  Marion Schouwenaar (PR 4.21.17) Kapelle-Biezelinge4.52.56minV45   8.643  6:572.40-
1181  Caroline Verwijs (PR 4.45.53) Kapelle-Biezelinge4.53.00minV45   8.641  6:572.40-
1178  Erik Huiszoon (PR 4.32.51) Middelburg4.53.07minM45   8.637  6:572.40-
1187  Ruud WielesGorinchem4.53.07minM55   8.637  6:572.40-
1174  Piet KlaaijsenGroede4.53.18minM55   8.632  6:572.40-
1183  Frederiek Huiszoon (PR)Middelburg4.53.24minV45   8.629  6:572.40-
1186  Benny Roelse (PR 4.43.23) Westkapelle4.53.33minMse   8.624  6:572.40-
1193  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.53.42minM45   8.620  6:582.39-
1188  Addie van DalenHoevelaken4.53.45minM45   8.619  6:582.39-
1194  Ronnie Moerdijk (PR 4.47.26) Arnemuiden4.53.45minM35   8.619  6:582.39-
1185  Martin van Oordt (PR)Middelburg4.53.46minM45   8.618  6:582.39-
1176  Niels DuifhuizenUtrecht4.53.49minMse   8.617  6:582.39-
1191  Aminata Camara (PR 4.40.37) Westkapelle4.53.49minVse   8.617  6:582.39-
1190  Muriel Jongepier (PR 4.32.51) Westkapelle4.53.50minV35   8.616  6:582.39-
1196  Liesbeth HulsAlphen aan den Rijn4.54.04minV35   8.609  6:582.39-
1197  Roel LeeuwisHardinxveld-Giessendam4.54.04minM55   8.609  6:582.39-
1192  Leo Goedegebure (PR 4.48.09) s-Heer Arendskerke4.54.07minM45   8.608  6:582.39-
1182  Daan Eikenhout (PR 4.28.50) Middelburg4.54.10minM45   8.606  6:582.39-
1184  Roel Latuheru (PR 4.33.30) Middelburg4.54.10minM40   8.606  6:582.39-
1189  Adrie Mathijssen (PR 3.00.32) Goes4.54.18minM55   8.602  6:582.39-
1201  Ruud PeetersBergen op Zoom4.54.24minM45   8.600  6:592.39-
1195  Raymond ArnoldRoosendaal4.54.37minM45   8.593  6:592.39-
1202  Theo de Bie (PR 4.39.14) Kortgene4.54.38minM35   8.593  6:592.39-
1203  Pietjan Platschorre (PR 4.31.41) Kortgene4.54.40minM45   8.592  6:592.39-
1199  René SchoenAssendelft4.54.45minM45   8.589  6:592.39-
1207  Sjaak SchipperGroningen4.54.55minM55   8.584  6:592.38-
1204  David Harwijne (debuut) Middelburg4.54.59minM35   8.583  6:592.38-
1198  Arthur van Gansewinkel (PR 4.39.13) Vlissingen4.55.07minM35   8.579  7:002.38-
1211  Niels van Dijke (PR 4.37.22) Vlissingen4.55.18minM35   8.573  7:002.38-
1205  Andre Kramer (PR 4.43.21) Yerseke4.55.20minM35   8.572  7:002.38-
1212  Rainer CzeschlaRatingen4.55.24minM55   8.570  7:002.38-
1208  Kees Hermans (PR)Heinkenszand4.55.30minM45   8.568  7:002.38-
1200  Peter Rentmeester (PR 3.59.42) Yerseke4.55.43minM35   8.561  7:012.38-
1209  David Perquin (PR 4.45.32) Kats4.55.49minM35   8.558  7:012.38-
1210  Kees HeilApeldoorn4.55.49minM55   8.558  7:012.38-
1213  Harry BouwhuisBreda4.55.56minM55   8.555  7:012.38-
1206  Willem van der HeydenKieldrecht4.56.06minM55   8.550  7:012.38-
1215  Niek Knol (PR 4.34.39) Koudekerke4.56.12minM55   8.547  7:012.37-
1214  Dick de KortEtten-Leur4.56.28minM55   8.540  7:022.37-
1218  Michiel Bleijenbergh (PR 3.48.06) Middelburg4.56.35minM65   8.536  7:022.37-
1219  Serge Tulen (debuut) Middelburg4.56.44minM35   8.532  7:022.37-
1216  Tonny van Mulken (debuut) Breskens4.56.48minM55   8.530  7:022.37-
1221  Bonnie Visser (PR 4.23.05) Middelburg4.57.12minV45   8.519  7:032.37-
1220  Marion LemmersDordrecht4.57.17minV35   8.516  7:032.37-
1217  Willem van de Plasse (PR 4.07.35) Wemeldinge4.57.23minMse   8.513  7:032.36-
1222  Jos Kodde (debuut) Tholen4.57.50minM45   8.500  7:042.36-
1223  Maarten Klapwijk (PR 4.20.18) Middelburg4.57.50minM35   8.500  7:042.36-
1226  Anja MelchertNettetal4.57.50minV45   8.500  7:042.36-
1227  Stefan WoersdoerferBergisch Gladbach4.57.59minM45   8.496  7:042.36-
1225  Ingrid KlopSchiedam4.58.13minV45   8.489  7:042.36-
1224  Stefan HulsingSchiedam4.58.14minM35   8.489  7:042.36-
1229  Nico Westmaas (PR 4.30.36) s-Heer Hendrikskinderen4.58.45minM45   8.474  7:052.35-
1230  Laurens Jobse (PR 4.09.57) Goes4.58.45minMse   8.474  7:052.35-
1228  Alexander van Keulen (PR 4.29.35) Kloetinge4.58.51minM35   8.471  7:052.35-
1232  Kees Schuit (debuut) Arnemuiden4.59.00minM35   8.467  7:052.35-
1234  Kenneth van Belzen (PR)Vlissingen4.59.08minMse   8.463  7:052.35-
1231  Aarnoud Schout (PR 4.43.55) Middelburg4.59.15minM65   8.460  7:062.35-
1235  Leon van Liere (PR 4.51.38) Meliskerke4.59.15minM55   8.460  7:062.35-
1236  Ronald KerpenVenlo4.59.16minM45   8.460  7:062.35-
1233  Esther van Sluijs (PR 4.23.19) Kloetinge4.59.33minV35   8.452  7:062.35-
1238  Nikita de BeerRotterdam4.59.45minVse   8.446  7:062.35-
1239  Danny van Luijk (debuut) Middelburg4.59.45minMse   8.446  7:062.35-
1241  Peter HelmstrijdGilze5.00.23minM45   8.428  7:072.34-
1237  Danny Ars (PR 3.54.37) Ovezande5.00.28minM55   8.426  7:072.34-
1242  Ko van der MaasKrimpen aan den IJssel5.00.33minM45   8.424  7:072.34-
1243  Eric HoopGoirle5.00.36minM55   8.422  7:072.34-
1240  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen5.00.43minV35   8.419  7:082.34-
1244  Julian Grootjans (debuut) Arnemuiden5.00.46minMse   8.417  7:082.34-
1247  Claudia van Sighem (PR 4.06.06) Westkapelle5.00.56minV35   8.413  7:082.34-
1246  Petra Wijkhuys (PR 4.37.36) Westkapelle5.01.09minV35   8.407  7:082.34-
1245  Suzanne van Hartingsveldt (PR 4.39.33) Kapelle-Biezelinge5.01.15minVse   8.404  7:082.33-
1248  Anja Schreijenberg (PR)Biggekerke5.01.40minV45   8.392  7:092.33-
1249  Jozina Hoornick (debuut) Koudekerke5.01.40minV35   8.392  7:092.33-
1252  Dennis van der HeydenStad aan 't Haringvliet5.01.52minMse   8.387  7:092.33-
1256  Jaco Moerdijk (PR)Arnemuiden5.01.53minM35   8.386  7:092.33-
1254  Jeroen Steendijk (PR 4.27.40) Goes5.01.56minMse   8.385  7:092.33-
1253  Ad Steendijk (PR 4.51.12) Goes5.01.57minM45   8.385  7:092.33-
1258  Daan Zandijk (PR 4.46.56) Arnemuiden5.02.08minMse   8.379  7:102.33-
1257  Anja van Leerdam (debuut) Arnemuiden5.02.09minV45   8.379  7:102.33-
1250  Jan Liplijn (debuut) s-Gravenpolder5.02.10minM35   8.378  7:102.33-
1263  Ben Kempers (PR 4.28.59) Domburg5.02.11minM55   8.378  7:102.33-
1260  Mariska Thorenaar-van Lei (PR)Middelburg5.02.17minV35   8.375  7:102.33-
1259  Margot Verhaagen (PR)Middelburg5.02.18minV45   8.375  7:102.33-
1264  Elvera Boogaard (PR 4.29.16) Grijpskerke5.02.32minVse   8.368  7:102.32-
1262  Berend Haan (PR 4.46.13) Middelburg5.02.45minM35   8.362  7:112.32-
1265  Ralph Gillissen (PR 4.43.18) Middelburg5.02.53minM35   8.359  7:112.32-
1261  Izaak Kroon (PR)Middelburg5.02.54minM55   8.358  7:112.32-
1267  Menno van Hoepen (PR 4.25.59) Middelburg5.02.54minM45   8.358  7:112.32-
1255  Izaak van de Ketterij (PR 4.19.39) Arnemuiden5.02.59minM45   8.356  7:112.32-
1269  Phuong Banh (PR 4.56.42) Oost-Souburg5.03.04minM45   8.354  7:112.32-
1251  Bennie Meulmeester (debuut) Arnemuiden5.03.09minMse   8.351  7:112.32-
1266  Reijer Leestemaker (PR 4.37.06) Kapelle-Biezelinge5.03.17minM45   8.348  7:112.32-
1268  Jacqueline ZilvertandMelissant5.03.36minV45   8.339  7:122.32-
1270  Hans Bek (PR 4.46.32) Middelburg5.04.06minM55   8.325  7:122.31-
1271  Bo FlachSint-Annaland5.04.35minV35   8.312  7:132.31-
1272  Sung van 't Veer (PR)Middelburg5.04.46minV35   8.307  7:132.31-
1273  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46) Middelburg5.04.51minM35   8.305  7:132.31-
1274  Eelco TrompMeliskerke5.05.12minMse   8.295  7:142.30-
1277  Charlotte Fischer-SimonRatingen5.05.35minV45   8.285  7:152.30-
1278  Sjef Berndsen (debuut) Rilland5.05.37minM45   8.284  7:152.30-
1276  Monique van Overbeeke (PR)Goes5.05.45minV35   8.280  7:152.30-
1275  Moniek Schipper (PR 4.13.24) Heinkenszand5.05.47minVse   8.279  7:152.30-
1281  Christoph VanhauwenhuyseSint-Laureins5.06.12minM35   8.268  7:152.30-
1282  Aurel CornelisSint-Laureins5.06.12minM65   8.268  7:152.30-
1280  Jan paul Schiewold (debuut) Vlissingen5.06.13minM45   8.268  7:152.30-
1279  Jaap de KamAmstelveen5.06.16minM55   8.266  7:162.30-
1283  Marcel Vlastuins-Gravenhage5.06.47minM45   8.252  7:162.29-
1284  Sico Poortvliet (debuut) Middelburg5.06.58minM45   8.247  7:162.29-
1285  Henny MartensWalbeck5.07.17minM55   8.239  7:172.29-
1287  Hanna AertsBreda5.07.23minVse   8.236  7:172.29-
1286  Mark-Peter RooduijnRotterdam5.07.42minM45   8.228  7:182.29-
1289  John Bart LouwerseKoudekerke5.07.57minM35   8.221  7:182.28-
1288  Willian Boot (PR 3.53.57) Kerkwerve5.08.11minM45   8.215  7:182.28-
1290  Peter van der Maale (PR 4.57.52) Koudekerke5.08.11minM65   8.215  7:182.28-
1296  Bas Vooijs (PR)Veere5.08.11minM65   8.215  7:182.28-
1294  Marcel Dekker (debuut) Zierikzee5.08.22minM45   8.210  7:182.28-
1292  Ko MechielsenVlissingen5.08.26minM45   8.208  7:192.28-
1293  Marianne Lako (PR)Middelburg5.08.30minV55   8.206  7:192.28-
1295  Piet Steketee (PR 4.30.16) Borssele5.08.40minM45   8.202  7:192.28-
1291  Ton Tijhuis (PR)Vlissingen5.08.41minM35   8.202  7:192.28-
1299  Gerco Geschiere (PR 4.45.18) Nieuwdorp5.09.50minM35   8.171  7:212.27-
1300  Arnold Boonman (PR 3.55.02) Hulst5.10.03minM45   8.165  7:212.27-
1301  Willem ElsingaErmelo5.10.08minM55   8.163  7:212.27-
1298  Richard Geleedst (PR 5.02.41) s-Gravenpolder5.10.39minMse   8.150  7:222.26-
1303  John HardemanMaarssen5.10.39minM45   8.150  7:222.26-
1297  Raymond Anthonise (PR 4.35.18) s-Gravenpolder5.10.40minM45   8.149  7:222.26-
1302  Paul Suijk (PR 4.45.25) Oostkapelle5.10.43minM55   8.148  7:222.26-
1304  Enno Meijers (PR 3.50.30) Middelburg5.10.48minM45   8.146  7:222.26-
1305  Mart VerboordHeusden gem Heusden5.10.58minM55   8.141  7:222.26-
1306  Ruben van SluijsWestkapelle5.11.29minMse   8.128  7:232.26-
1307  Jakko Van Belzen (PR)Westkapelle5.11.29minMse   8.128  7:232.26-
1308  Arjan Moerdijk (debuut) Goes5.11.54minM45   8.117  7:242.25-
1309  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.12.03minM45   8.113  7:242.25-
1310  Riny JansenOosterbeek5.12.29minM45   8.102  7:242.25-
1311  Geert VanstraelenTemse5.12.36minM45   8.099  7:252.25-
1315  Helmuth KubatRadevormwald5.12.50minM65   8.093  7:252.25-
1312  Frank de Koeijer (PR 4.19.40) Middelburg5.12.55minM35   8.091  7:252.25-
1313  Sjaak Rieteco (PR 4.46.27) Oost-Souburg5.13.00minM55   8.088  7:252.25-
1314  Popke TepperEexterveen5.13.11minM45   8.084  7:252.25-
1316  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden5.13.13minM35   8.083  7:252.25-
1317  Kees Capelle (PR 4.41.24) Oostkapelle5.13.19minM35   8.080  7:262.24-
1321  Ton Biesemaats-Gravenhage5.14.07minM45   8.060  7:272.24-
1318  Michiel Schoenmakers (debuut) Nieuw- en Sint Joosland5.14.08minM35   8.059  7:272.24-
1319  Trees Blaauw-KramNijkerk5.14.28minV55   8.051  7:272.24-
1320  Gera van BovenNijkerk5.14.28minV55   8.051  7:272.24-
1322  Peter de Broekert (PR 4.54.08) s-Heer Hendrikskinderen5.14.59minM45   8.038  7:282.23-
1323  Leen van WaardenbergRotterdam5.15.11minM65   8.032  7:282.23-
1324  Martijn MechielsenVlissingen5.15.41minMse   8.020  7:292.23-
1325  Leo van Driel (PR)Vlissingen5.16.13minM45   8.006  7:302.22-
1326  Sander de Vries (debuut) Middelburg5.16.57minMse   7.988  7:312.22-
1328  Marco Walhout (PR 3.50.36) Vlissingen5.18.07minM35   7.958  7:322.21-
1330  Jeroen Hage (PR 3.55.01) Middelburg5.18.09minM35   7.958  7:322.21-
1327  Kim van Vaardegem (PR)Middelburg5.18.26minVse   7.950  7:332.21-
1331  Carolien Wisse (PR 4.31.04) Grijpskerke5.18.36minV45   7.946  7:332.21-
1332  Harma Breuker (PR)Middelburg5.18.56minV65   7.938  7:342.21-
1333  Hans Wijkhuijs (PR 5.01.24) Meliskerke5.19.02minMse   7.936  7:342.20-
1329  Lou Raas (PR 3.57.22) Lewedorp5.19.08minM45   7.933  7:342.20-
1334  John van Veen (PR 3.54.11) Middelburg5.19.08minM55   7.933  7:342.20-
1336  Rob Kosters (PR 4.55.53) Middelburg5.19.16minM45   7.930  7:342.20-
1335  Jasper Knobbout (PR)Koudekerke5.19.53minM45   7.914  7:352.20-
1340  Izak van Maldegem (PR 4.05.24) Kortgene5.20.08minM45   7.908  7:352.20-
1339  Peter-paul Stokvis (PR 4.01.04) Kortgene5.20.09minM45   7.908  7:352.20-
1338  Peili Wangs-Gravenhage5.20.12minM45   7.907  7:352.20-
1337  Bas van de Waeter (debuut) Vlissingen5.20.21minMse   7.903  7:362.20-
1341  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge5.20.30minM45   7.899  7:362.19-
1345  Wim van Dijk (PR)Vlissingen5.20.31minM55   7.899  7:362.19-
1342  Kees Kloosterman (PR 4.26.21) Wolphaartsdijk5.20.32minM45   7.898  7:362.19-
1344  Bas Christiaansen (PR 4.04.15) Koudekerke5.20.40minM55   7.895  7:362.19-
1343  Kiek van den TweelBemmel5.20.43minV45   7.894  7:362.19-
1347  Bruno SchweringBad Honnef5.21.05minM45   7.885  7:372.19-
1346  Natasja de Smoker (debuut) Kats5.21.12minVse   7.882  7:372.19-
1350  Thierry van DesselOisterwijk5.21.35minM45   7.873  7:372.19-
1348  Hannie Peene (PR 5.14.20) Zoutelande5.21.55minV45   7.864  7:382.18-
1349  Ronald Lamers (PR)Kattendijke5.21.59minM45   7.863  7:382.18-
1351  Jules van Mulken (debuut) Groede5.22.08minM55   7.859  7:382.18-
1353  Yoojin kim JanssenGoes5.22.42minM35   7.845  7:392.18-
1352  Frits van BarrendamMiddelburg5.22.54minM65   7.841  7:392.18-
1355  Sigrid Jense (PR 4.43.48) Middelburg5.24.22minV45   7.805  7:412.17-
1354  Jan Waltz (PR 4.15.44) Wolphaartsdijk5.24.35minM55   7.800  7:422.17-
1356  Bart de Looff (debuut) Serooskerke5.26.01minM45   7.766  7:442.16-
1357  Anniek Hoogenes (PR 5.24.25) Vlissingen5.26.15minV35   7.760  7:442.16-
1358  Monique MaaslandGiessenburg5.26.18minV35   7.759  7:442.16-
1359  Piet Acda (PR 5.18.44) Goes5.26.27minM55   7.755  7:442.15-
1360  Hans Holwerda (PR 5.10.23) Nieuwerkerk5.26.29minM55   7.754  7:442.15-
1361  Hans Holwerda (PR 5.10.23) Rotterdam5.26.29minMse   7.754  7:442.15-
1364  Jurgen Dingemanse (PR 4.47.31) Biggekerke5.26.49minM45   7.747  7:452.15-
1363  Johan van den BergBergen op Zoom5.26.56minM45   7.744  7:452.15-
1362  Corrie BouwmeesterMaassluis5.27.24minV65   7.733  7:462.15-
1365  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.27.36minM55   7.728  7:462.15-
1367  Ronny Verhage (debuut) Hoek5.27.48minM45   7.723  7:462.15-
1366  Lenie de VisserSchiedam5.28.18minV55   7.712  7:472.14-
1368  Christoph RodenbüschMettmann5.28.33minM45   7.706  7:472.14-
1369  Maurice Anemaat (PR 4.57.33) Middelburg5.29.16minM35   7.689  7:482.14-
1371  Michael KadenWerder (Havel)5.30.33minM45   7.659  7:502.13-
1370  Patrick Provoost (debuut) Vlissingen5.30.37minM35   7.658  7:502.13-
1373  Heike HausmannKrefeld5.33.37minV35   7.589  7:542.11-
1372  Andreas van Straten (PR)Domburg5.33.39minMse   7.588  7:542.11-
1374  Lucien de Boer (PR 4.42.16) Zierikzee5.33.57minM35   7.581  7:552.11-
1375  Joost Sprinkhuizen (PR 3.34.16) Nisse5.34.46minM55   7.563  7:562.10-
1376  Eveline Marinisse-Roozebo (PR 4.29.56) Oost-Souburg5.34.55minV45   7.559  7:562.10-
1377  Sarijke Aerts (PR 4.57.49) Middelburg5.35.13minV55   7.552  7:572.10-
1378  Leo Cannoo (PR)Oost-Souburg5.35.50minM45   7.539  7:582.09-
1379  Dieter RichterMeerbusch5.36.49minM55   7.517  7:592.09-
1380  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen5.36.49minMse   7.517  7:592.09-
1381  Michel Theelen (PR 5.09.16) Westkapelle5.39.47minM45   7.451  8:032.07-
1382  Kris van der Laan (debuut) Vlissingen5.39.53minM35   7.449  8:032.07-
1383  Steven Ooms (debuut) Zoutelande5.39.54minM35   7.448  8:032.07-
1386  Peter Brouwer (debuut) Goes5.39.56minM35   7.448  8:032.07-
1384  Tom Abbink (PR 5.04.52) s-Gravenhage5.40.01minMse   7.446  8:032.07-
1385  Niels Bakker (debuut) Goes5.40.01minMse   7.446  8:032.07-
1387  Marijke van ZeeBad Hofgastein5.40.03minV55   7.445  8:042.07-
1388  Micha Bernard (PR 5.24.06) Domburg5.40.14minMse   7.441  8:042.07-
1389  Anton Ringenaldus (PR 5.03.10) Gapinge5.40.56minM45   7.426  8:052.06-
1391  Chris Rodermond (PR 5.17.21) Oost-Souburg5.41.22minM45   7.416  8:052.06-
1390  Bart van LeeuwenDordrecht5.41.42minM45   7.409  8:062.06-
1392  René Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk5.42.01minM45   7.402  8:062.06-
1393  Erik RooduijnBergschenhoek5.42.30minM55   7.392  8:072.05-
1394  Jacco JumeletVlissingen5.42.37minM35   7.389  8:072.05-
1395  Ronald Melaard (PR 3.45.37) Oost-Souburg5.42.46minM35   7.386  8:072.05-
1396  John Sonnevijlle (PR 5.07.18) Vlissingen5.43.28minM45   7.371  8:082.05-
1397  Charles Bouwenspalm Harbor5.43.44minM45   7.365  8:092.05-
1398  Patrick de Vos (PR 3.16.07) s-Gravenpolder5.44.18minM35   7.353  8:102.04-
1399  William Hoondert (PR 4.21.06) Heinkenszand5.45.23minM45   7.330  8:112.04-
1401  Geert Francke (PR 3.54.55) Vlissingen5.46.37minMse   7.304  8:132.03-
1400  Gert-Jan RuissenVlissingen5.46.39minM45   7.303  8:132.03-
1402  Tono Wondergem (PR 5.07.10) Westkapelle5.48.30minM45   7.265  8:162.02-
1404  Manfred LeismannLeichlingen5.49.00minM65   7.254  8:162.02-
1403  Diana Schuit (PR)Arnemuiden5.49.23minV35   7.246  8:172.01-
1405  Bram Steijn (debuut) Burgh-Haamstede5.50.15minM65   7.228  8:182.01-
1406  Simone BrendlerNettetal5.51.11minV45   7.209  8:192.00-
1407  Joop van der PasOisterwijk5.51.42minM65   7.198  8:202.00-
1408  Nick Vermeirssen (debuut) Philippine5.53.27minMse   7.163  8:231.99-
1409  Stephanie Vermeulen (debuut) Vlissingen5.54.41minVse   7.138  8:241.98-
1410  Heinz Werner SchäferDierdorf5.56.07minM55   7.109  8:261.97-
1411  Frank van OtterloTilburg5.56.25minM45   7.103  8:271.97-
1413  Henk Kortlever (PR 5.10.04) Zierikzee5.59.28minM45   7.043  8:311.96-
1412  Elma BoonUtrecht5.59.56minV45   7.034  8:321.95-
Mannen: 1231 (87.18%) => M35=355 - M40=1 - M45=455 - M55=193 - M65=25 - Mse=202
Vrouwen: 181 (12.82%) => V35=65 - V45=62 - V55=19 - V65=4 - Vse=31

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.282 seconden nodig om deze lijst met 1412 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020