zondag 29 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Kustloop

Vrouwenpolder, zaterdag 1 september 2012 - Organisatie: Kustloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Neals StrikBaarn1.15.52minMSe   16.685  3:364.63621
2  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Nieuw- en Sint Joosland1.15.57minMSe   16.667  3:364.63618
3  Michel Schrier (PR 1.07.37) Vlissingen1.16.13minMSe   16.609  3:374.61610
4  Huub van Noorden (PR 1.13.55) Yerseke1.17.44minMse   16.285  3:414.52566
5  Tjitte van den Buys (PR 1.17.09) Middelburg1.17.46minMSe   16.278  3:414.52565
6  Rik WolswinkelWoudenberg1.19.43minMSe   15.879  3:474.41510
7  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.20.35minM40   15.709  3:494.36487
8  Ronnie DuinkerkenRotterdam1.20.58minMSe   15.634  3:504.34476
9  Ronald de RoosUtrecht1.21.25minM40   15.548  3:524.32465
10  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.21.38minMSe   15.507  3:524.31459
11  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Sint Laurens1.22.37minM40   15.322  3:554.26434
12  Leo SmetsOlen1.24.01minM40   15.067  3:594.19399
13  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Vlissingen1.24.06minMSe   15.052  3:594.18397
14  Jan-Willem HusonAmsterdam1.24.29minMSe   14.983  4:004.16388
15  Rob MustersOud Gastel1.24.36minMSe   14.963  4:014.16385
16  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.24.53minMSe   14.913  4:014.14378
17  Edwin Arens (PR 1.20.56) Kruiningen1.24.59minM40   14.895  4:024.14376
18  Robin Hofland (PR 1.13.00) Vlissingen1.25.07minM40   14.872  4:024.13373
19  Bart de Koster (PR 1.23.20) Middelburg1.25.14minM40   14.852  4:024.13370
20  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Vlissingen1.25.26minM40   14.817  4:034.12366
21  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.25.31minM40   14.802  4:034.11364
22  Lindert Moerdijk (PR 1.23.42) Arnemuiden1.25.52minMSe   14.742  4:044.10356
23  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.26.30minMSe   14.634  4:064.07341
24  Tom GlimmerveenSchiedam1.27.06minM40   14.533  4:084.04328
25  Andy OskamRijswijk1.27.48minMSe   14.417  4:104.00313
26  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.27.57minM40   14.393  4:104.00310
27  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.28.16minMSe   14.341  4:113.98303
28  Jorim de Boks (PR 1.18.21) Middelburg1.28.28minMSe   14.309  4:123.97299
29  Willem de VosAmsterdam1.28.36minMSe   14.287  4:123.97296
30  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.28.53minM40   14.242  4:133.96290
31  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.28.58minMSe   14.228  4:133.95288
32  Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Vlissingen1.29.02minM40   14.218  4:133.95287
33  Kees Joosse (PR 1.23.27) Middelburg1.29.09minM40   14.199  4:143.94285
34  Frank van der Want (PR)Middelburg1.29.21minMSe   14.167  4:143.94281
35  Ilonka van den HengelNijkerk1.29.24minVse   14.159  4:143.93507
36  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Middelburg1.29.42minMSe   14.112  4:153.92274
37  Aart Joziasse (PR)Middelburg1.29.45minM40   14.104  4:153.92273
38  Hanuel KramerKoudekerke1.30.46minMSe   13.946  4:183.87253
39  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.30.49minM40   13.939  4:183.87252
40  Pieter Poortvliet (PR 1.28.39) Veere1.31.03minMSe   13.903  4:193.86247
41  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.31.05minM40   13.898  4:193.86246
42  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Westkapelle1.31.07minM50   13.893  4:193.86246
43  Rob HirsNieuwerkerk a/d Ijssel1.31.09minM40   13.888  4:193.86245
44  Danny MeeusNijlen1.31.34minM50   13.824  4:203.84237
45  Peter KaljouwLeiderdorp1.31.44minM50   13.799  4:213.83234
46  Rene den Hollander (PR 1.27.48) Meliskerke1.31.57minMSe   13.767  4:223.82230
47  Jan Louisse (PR 1.15.45) Middelburg1.32.06minM40   13.744  4:223.82227
48  John van TilburgHoogerheide1.32.13minM50   13.727  4:223.81225
49  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.32.16minMSe   13.719  4:223.81224
50  Pieter Sturm (PR 1.29.23) Oost-Souburg1.32.34minMSe   13.675  4:233.80219
51  John Slabbekoorn (PR 1.24.14) Kapelle-Biezelinge1.32.36minM40   13.670  4:233.80218
52  Hanco van Keulen (PR 1.22.45) Ritthem1.32.41minM40   13.658  4:243.79217
53  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.32.44minM50   13.650  4:243.79216
54  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Vlissingen1.33.28minM50   13.543  4:263.76203
55  Erik van MiddelkoopUtrecht1.33.30minMSe   13.539  4:263.76203
56  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.33.56minM50   13.476  4:273.74195
57  Ruud Hoosemans (PR 1.13.46) Vlissingen1.33.59minMSe   13.469  4:273.74194
58  Jozias Marijs (PR 1.33.58) Arnemuiden1.34.05minMSe   13.455  4:283.74193
59  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Middelburg1.34.12minM60   13.438  4:283.73191
60  W G PoppeArnemuiden1.34.24minMSe   13.409  4:283.72187
61  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen1.34.29minM40   13.398  4:293.72186
62  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.34.50minM60   13.348  4:303.71180
63  Erik de Kraker (PR 1.24.48) Oost-Souburg1.35.00minMSe   13.325  4:303.70177
64  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.35.47minM40   13.216  4:323.67165
65  Rutger Wondergem (PR)Middelburg1.35.49minMSe   13.211  4:323.67165
66  Ronnie Mesu (PR 1.31.49) Middelburg1.36.08minMSe   13.168  4:333.66160
67  Mark van AartsenRotterdam1.36.16minMSe   13.149  4:343.65158
68  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.36.22minMSe   13.136  4:343.65156
69  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg1.36.37minMSe   13.102  4:353.64152
70  Wim Wouters (PR 1.17.00) Kruiningen1.36.50minM50   13.072  4:353.63149
71  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.37.08minMSe   13.032  4:363.62145
72  Peter CoenenHoboken1.37.19minMSe   13.008  4:373.61142
73  Ruud Grim (PR 1.35.39) Lewedorp1.37.24minM50   12.996  4:373.61141
74  Leo de Baan (PR 1.35.52) Vlissingen1.37.27minM40   12.990  4:373.61140
75  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Sint Laurens1.37.30minM50   12.983  4:373.61139
76  Vital Timmermans (PR 1.35.50) Yerseke1.37.34minM40   12.974  4:373.60138
77  Martine Lust (PR 1.31.35) Brielle1.37.42minV40   12.956  4:383.60325
78  Lourens-Jan Hengst (PR 1.28.03) Aagtekerke1.37.44minM40   12.952  4:383.60136
79  Geert-Jan Jobse (PR 1.33.31) Vlissingen1.37.47minM40   12.945  4:383.60135
80  Mark Geuze (PR 1.35.33) Middelburg1.37.54minM40   12.930  4:383.59134
81  Rene van den BergSpijkenisse1.37.57minM40   12.923  4:393.59133
82  Johan Joziasse (PR)Middelburg1.38.01minM40   12.915  4:393.59132
83  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.38.31minM40   12.849  4:403.57125
84  Wim van Dijke (PR 1.23.24) Vlissingen1.38.32minM40   12.847  4:403.57125
85  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen1.38.35minM50   12.840  4:403.57124
86  Andre van OostZoetermeer1.38.44minM40   12.821  4:413.56122
87  Jan Vermeulen (PR 1.27.24) Clinge1.38.48minM50   12.812  4:413.56121
88  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.38.58minMSe   12.791  4:413.55119
89  Jan Willem Rietberg (PR 1.26.40) Oost-Souburg1.39.00minMSe   12.786  4:423.55119
90  Niek van Belzen (PR 1.35.43) Arnemuiden1.39.19minM40   12.746  4:423.54115
91  Simon van BovenNijkerk1.39.22minM50   12.739  4:433.54114
92  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.39.30minMSe   12.722  4:433.53112
93  Jeroen Franssen (PR 1.36.08) Vlissingen1.39.56minMSe   12.667  4:443.52107
94  Richard de Vlieger (PR 1.29.56) Lewedorp1.39.59minM40   12.661  4:443.52106
95  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.40.04minM50   12.650  4:453.51105
96  Anne Kwist (PR)Tholen1.40.14minVse   12.629  4:453.51278
97  Marc Rommers (PR 1.30.37) Vlissingen1.40.22minM40   12.612  4:453.50101
98  Jeffry de RidderDordrecht1.40.33minMSe   12.589  4:463.5099
99  Ron Timmermans (PR 1.29.42) Middelburg1.40.36minM40   12.583  4:463.5099
100  Bart van Noorden (PR 1.33.00) Yerseke1.40.38minM40   12.579  4:463.4998
101  Kees Staal (PR 1.40.10) Aagtekerke1.40.44minMSe   12.566  4:463.4997
102  Henry BinkWaalwijk1.40.46minM40   12.562  4:473.4997
103  Frederic Eliette (PR 1.34.08) Vlissingen1.40.48minMSe   12.558  4:473.4996
104  Walter-Niels Luitwieler (PR 1.35.08) Goes1.40.50minMSe   12.554  4:473.4996
105  Jeroen van Dommelen (PR)Vlissingen1.40.52minMSe   12.550  4:473.4995
106  Leen Cornelisse (PR 1.40.44) Middelburg1.40.54minM60   12.546  4:473.4895
107  Kees Zuijdweg (PR 1.31.40) Yerseke1.40.55minM40   12.544  4:473.4895
108  Dennis Plessius (PR 1.35.21) s-Heer Arendskerke1.40.57minM40   12.539  4:473.4894
109  Arthur Pouwelse (PR 1.31.53) Middelburg1.40.58minM50   12.537  4:473.4894
110  Bert LemmensWaalwijk1.41.00minM50   12.533  4:473.4894
111  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.41.04minM40   12.525  4:473.4893
112  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.41.06minM50   12.521  4:483.4893
113  Jos Grootjans (PR 1.32.18) Westkapelle1.41.27minM50   12.478  4:493.4789
114  Mario Adriaanse (PR 1.38.00) Biggekerke1.41.30minMSe   12.471  4:493.4688
115  Bert Aalbers (PR)Vlissingen1.41.33minM40   12.465  4:493.4688
116  Jos Meeuwse (PR 1.30.56) Arnemuiden1.41.44minM40   12.443  4:493.4685
117  Hans Tolhoek (PR)Kapelle-Biezelinge1.42.02minMSe   12.406  4:503.4582
118  David van de VrieMiddelburg1.42.11minMSe   12.388  4:513.4480
119  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.42.43minMSe   12.324  4:523.4275
120  Jeroen Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.42.48minM40   12.314  4:523.4274
121  Peter Noordijke (PR 1.37.52) Goes1.42.52minM40   12.306  4:533.4273
122  Robert VleugelWemeldinge1.42.53minMSe   12.304  4:533.4273
123  David WalterDusseldorf1.42.55minMSe   12.300  4:533.4273
124  Francois ClarijsBrasschaat1.43.00minM40   12.290  4:533.4172
125  Kees Geuze (PR 1.34.27) Middelburg1.43.03minM50   12.284  4:533.4171
126  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.43.05minMSe   12.280  4:533.4171
127  Adjan Verhage (PR 1.33.27) Vlissingen1.43.07minMSe   12.276  4:533.4171
128  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.43.10minM50   12.270  4:533.4170
129  Peter Rentmeester (PR 1.42.59) Yerseke1.43.15minM40   12.260  4:543.4169
130  Marco Toussaint (PR 1.30.01) Wolphaartsdijk1.43.18minM40   12.254  4:543.4069
131  Jeffrey Geerse (PR 1.37.32) Vlissingen1.43.23minMSe   12.244  4:543.4068
132  Kenneth AltingOisterwijk1.43.27minMSe   12.236  4:543.4067
133  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.43.36minM60   12.219  4:553.3966
134  Eric de Visser (PR 1.41.54) Domburg1.43.40minMSe   12.211  4:553.3965
135  Leon Hage (PR 1.37.10) Vlissingen1.43.49minMSe   12.193  4:553.3964
136  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.43.53minMSe   12.185  4:553.3863
137  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.44.03minVse   12.166  4:563.38213
138  Michel Velkers (PR 1.27.15) s-Heer Arendskerke1.44.05minMSe   12.162  4:563.3861
139  Tonnis van der Tuin (PR 1.35.08) Heinkenszand1.44.08minMSe   12.156  4:563.3861
140  Florian BuschBonn D1.44.11minMSe   12.150  4:563.3860
141  Adrie van den Bosse (PR 1.40.14) Oostkapelle1.44.14minM50   12.144  4:563.3760
142  William van OverveldRoosendaal1.44.18minM40   12.137  4:573.3759
143  Frits Broos (PR 1.35.04) Middelburg1.44.23minM40   12.127  4:573.3758
144  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.44.26minM60   12.121  4:573.3758
145  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.44.28minM50   12.117  4:573.3758
146  Jan Donze (PR)Middelburg1.44.32minM40   12.110  4:573.3657
147  Leendert van de Ven (PR 1.33.38) Zoutelande1.44.37minM40   12.100  4:583.3656
148  Marc Overeem (PR)Middelburg1.44.40minM40   12.094  4:583.3656
149  Rianne Jansen (PR 1.43.58) Middelburg1.44.46minVse   12.083  4:583.36202
150  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.44.50minM50   12.075  4:583.3554
151  Conno Francke (PR 1.39.42) Gapinge1.44.52minM50   12.071  4:583.3554
152  Krijn van Sparrentak (PR)Biggekerke1.45.06minM40   12.044  4:593.3552
153  Leon BuijsHalsteren1.45.09minM40   12.039  4:593.3451
154  Derk Roelofs (PR 1.41.13) Vlissingen1.45.12minM40   12.033  4:593.3451
155  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder1.45.14minM40   12.029  4:593.3451
156  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.45.21minM40   12.016  5:003.3450
157  Yves KellerBergen op Zoom1.45.24minMSe   12.010  5:003.3449
158  Jan de Vries (PR 1.37.54) Biggekerke1.45.28minM50   12.002  5:003.3349
159  Paul van der WalBaarn1.45.36minM50   11.987  5:003.3348
160  Wim Karelse (PR 1.41.29) Schore1.45.39minM50   11.982  5:003.3347
161  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.45.46minM50   11.968  5:013.3246
162  Leo Rijnberg (PR 1.43.19) Oosterland1.45.50minM50   11.961  5:013.3246
163  Herman van OostHalsteren1.46.00minM40   11.942  5:013.3244
164  Rob Jongeneel (PR 1.38.58) Middelburg1.46.02minM40   11.938  5:023.3244
165  Levi van Dommelen (debuut) Vlissingen1.46.05minMSe   11.933  5:023.3144
166  Piet Posthuma (PR 1.42.23) Oost-Souburg1.46.07minM50   11.929  5:023.3143
167  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.46.27minM60   11.891  5:033.3041
168  Anthony van de Berg (PR 1.29.18) Vlissingen1.46.29minM40   11.888  5:033.3040
169  Leon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.46.31minMSe   11.884  5:033.3040
170  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.46.33minV40   11.880  5:033.30175
171  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.46.36minMSe   11.875  5:033.3040
172  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.46.38minM40   11.871  5:033.3039
173  Jeroen HooijerBaarn1.46.48minM40   11.853  5:043.2938
174  Jan Koen de Graaf (PR 1.43.37) Middelburg1.46.59minM40   11.832  5:043.2937
175  Marc de Groote (PR 1.35.58) Middelburg1.47.07minMSe   11.817  5:053.2836
176  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.47.10minM50   11.812  5:053.2835
177  Erik Maranus (PR 1.29.11) Westkapelle1.47.16minMSe   11.801  5:053.2835
178  Wilko Broekhoven (PR 1.37.03) Kloosterzande1.47.19minM40   11.795  5:053.2834
179  Stefan de Jonge (PR 1.44.22) Scharendijke1.47.23minMSe   11.788  5:053.2734
180  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.47.27minM40   11.781  5:063.2733
181  Martijn LindebergVeere1.47.29minMSe   11.777  5:063.2733
182  Quinten Mesu (PR)Middelburg1.47.36minMSe   11.764  5:063.2732
183  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.47.39minM50   11.759  5:063.2732
184  Ronald de Rijke (PR 1.36.52) Middelburg1.47.44minMSe   11.750  5:063.2631
185  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.47.46minM40   11.746  5:063.2631
186  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.47.48minM50   11.743  5:073.2631
187  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.47.50minV40   11.739  5:073.26158
188  Bert van de Weerd (PR 1.46.32) Zonnemaire1.47.57minM60   11.726  5:073.2630
189  Ronald NuijtenDordrecht1.48.07minMSe   11.708  5:073.2529
190  Jan Piet Schoonakker (PR 1.40.01) Terneuzen1.48.09minM50   11.705  5:083.2529
191  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.48.11minM40   11.701  5:083.2528
192  John Sieling (PR 1.40.01) Middelburg1.48.17minM50   11.690  5:083.2528
193  Jos Lampert (PR 1.41.58) Koudekerke1.48.19minM50   11.687  5:083.2528
194  Reinier van Wouwe (PR 1.45.28) Serooskerke1.48.21minM50   11.683  5:083.2527
195  Eric van der StarreRaamsdonkveer1.48.23minM50   11.679  5:083.2427
196  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.48.26minM40   11.674  5:083.2427
197  Eric van Goethem (PR)Kloosterzande1.48.35minM40   11.658  5:093.2426
198  Mathieu van WeeleHoeven1.48.45minMSe   11.640  5:093.2325
199  Wim van den Nobelen (PR 1.41.11) Middelburg1.48.49minM40   11.633  5:093.2324
200  David Kaljouw (PR 1.31.50) Koudekerke1.48.55minMSe   11.622  5:103.2324
201  Jan Theune (PR 1.42.28) Zoutelande1.49.00minM50   11.613  5:103.2323
202  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.49.05minV40   11.604  5:103.22141
203  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.49.09minMSe   11.597  5:103.2223
204  Corina Grim (PR 1.41.39) Lewedorp1.49.18minV40   11.581  5:113.22138
205  Danny van Goethem (PR 1.43.49) Axel1.49.21minM50   11.576  5:113.2221
206  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.49.23minM40   11.573  5:113.2121
207  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.49.24minM50   11.571  5:113.2121
208  Freddie Philipse (PR 1.45.00) Yerseke1.49.27minM40   11.566  5:113.2121
209  Reinco Geschiere (PR 1.39.19) Serooskerke1.49.32minM40   11.557  5:123.2120
210  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen1.49.35minM50   11.551  5:123.2120
211  Evelien van Sparrentak (PR 1.42.49) Sint Laurens1.49.37minVse   11.548  5:123.21134
212  Adrie van Dalen (PR 1.40.23) Lewedorp1.49.40minM40   11.543  5:123.2120
213  Marko Verkaart (PR 1.41.37) Vlissingen1.49.41minM40   11.541  5:123.2120
214  Peter Stroo (PR 1.45.22) Serooskerke1.49.46minM50   11.532  5:123.2019
215  Imo Jongepier (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.49.50minM60   11.525  5:123.2019
216  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.49.52minM40   11.522  5:123.2019
217  Sjaak Wisse (PR)Grijpskerke1.49.54minM50   11.518  5:133.2018
218  Jeroen KlingeOosterhout1.49.56minM40   11.515  5:133.2018
219  Norbert Mol (PR 1.46.16) Kapelle-Biezelinge1.49.58minM40   11.511  5:133.2018
220  Eric HaestKasterlee1.50.04minM50   11.501  5:133.1918
221  Wim Verburg (PR 1.31.24) Goes1.50.06minM40   11.497  5:133.1917
222  C UelendallAken1.50.11minM40   11.489  5:133.1917
223  Etienne Verhoef (PR 1.48.53) Goes1.50.14minM40   11.483  5:133.1917
224  Steven van Hoepen (PR 1.40.40) Heinkenszand1.50.16minM40   11.480  5:143.1917
225  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.50.21minM50   11.471  5:143.1916
226  Franklin Nieuwdorp (PR 1.47.05) Middelburg1.50.25minMSe   11.464  5:143.1816
227  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.50.28minMSe   11.459  5:143.1816
228  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.50.32minM40   11.452  5:143.1815
229  Jaap Janse (PR 1.39.10) Middelburg1.50.41minM60   11.437  5:153.1815
230  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg1.50.47minM50   11.426  5:153.1714
231  Diel Boere (debuut) Terneuzen1.50.50minM50   11.421  5:153.1714
232  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.50.58minM50   11.407  5:163.1713
233  Tom Lievense (debuut) Westkapelle1.51.10minMSe   11.387  5:163.1612
234  Reynold van Iperen (PR 1.37.25) Kapelle-Biezelinge1.51.16minM40   11.377  5:163.1612
235  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.51.18minM40   11.373  5:173.1612
236  Edwin Dorrepaal (PR 1.43.52) Schore1.51.19minM40   11.372  5:173.1612
237  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.51.23minM60   11.365  5:173.1612
238  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.51.30minM50   11.353  5:173.1511
239  Arjen Houmes (PR 1.48.34) Westkapelle1.51.34minM40   11.346  5:173.1511
240  Jos Brouwer (debuut) Grijpskerke1.51.37minM60   11.341  5:173.1511
241  Dionny Blankers (PR 1.51.19) Middelburg1.51.39minM40   11.338  5:183.1510
242  Marijn Grootjans (PR 1.40.18) Westkapelle1.51.48minMSe   11.322  5:183.1510
243  Winifred Franse (debuut) Vlissingen1.51.50minM50   11.319  5:183.1410
244  Willem van der Weele (PR 1.50.10) Veere1.51.51minM60   11.317  5:183.1410
245  Tanny van As (PR)Tholen1.52.13minVse   11.280  5:193.13104
246  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Middelburg1.52.15minV50   11.277  5:193.13103
247  Philippe Verstraeten (PR 1.49.48) Terneuzen1.52.25minM40   11.260  5:203.138
248  Johan Speijk (debuut) Goes1.52.29minMSe   11.254  5:203.137
249  Alwin OerlemansWoerden1.52.33minM40   11.247  5:203.127
250  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.52.39minMSe   11.237  5:203.127
251  Rob VlietstraNijkerkerveen1.52.42minM50   11.232  5:213.127
252  Chris Melse (PR 1.49.00) Middelburg1.52.51minM50   11.217  5:213.126
253  Jan de Jager (PR 1.36.58) Wolphaartsdijk1.52.53minMSe   11.214  5:213.116
254  Gert Jan Marinisse (PR 1.44.26) Oost-Souburg1.52.56minM40   11.209  5:213.116
255  Jorien van den DoelVlaardingen1.53.05minV50   11.194  5:223.1194
256  Ilona Sturm (PR)Oost-Souburg1.53.11minVse   11.184  5:223.1193
257  Digna de Boer (PR 1.42.29) Burgh-Haamstede1.53.16minV50   11.176  5:223.1092
258  Caroline Veringa (PR 1.46.33) Middelburg1.53.18minVse   11.173  5:223.1092
259  Esmeralda Bostelaar (debuut) Middelburg1.53.20minV40   11.169  5:223.1092
260  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.53.22minM40   11.166  5:223.105
261  Kobus Botman (PR 1.41.59) Middelburg1.53.25minM60   11.161  5:233.105
262  Yvonne KlompmakerErmelo1.53.36minV40   11.143  5:233.1089
263  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelminadorp1.53.38minM40   11.140  5:233.094
264  Kees Sturm (PR 1.42.48) Oost-Souburg1.53.40minMSe   11.137  5:233.094
265  Dirk Poortvliet (PR 1.51.25) Middelburg1.53.42minMSe   11.133  5:233.094
266  Jan Louws (PR 1.32.00) Sint Laurens1.53.49minM50   11.122  5:243.094
267  Marc Wagenaar (PR 1.51.51) Grijpskerke1.53.51minMSe   11.119  5:243.094
268  Ger de Kraker (PR)Oost-Souburg1.53.53minM50   11.115  5:243.094
269  Willem van der VaartVlaardingen1.53.55minM50   11.112  5:243.093
270  Leo Hage (PR)Middelburg1.54.00minM40   11.104  5:243.083
271  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.54.02minMSe   11.101  5:243.083
272  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Sint Laurens1.54.05minV40   11.096  5:243.0884
273  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle1.54.06minMSe   11.094  5:243.083
274  Sjaak Riemens (PR 1.51.26) Vrouwenpolder1.54.09minMSe   11.089  5:253.083
275  Marjo Hamelink (PR 1.41.04) Oost-Souburg1.54.13minM40   11.083  5:253.083
276  Raymond Arratoon (PR 1.44.17) Vlissingen1.54.17minM40   11.076  5:253.083
277  Arjan Boot (PR 1.28.26) Kloetinge1.54.20minMSe   11.072  5:253.083
278  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen1.54.23minM50   11.067  5:253.073
279  Walter Plessius (PR 1.48.25) Kattendijke1.54.25minMSe   11.064  5:253.072
280  Perry Stoel (PR 1.38.52) Grijpskerke1.54.30minM40   11.055  5:263.072
281  Marco de Smit (PR 1.53.41) Oost-Souburg1.54.32minM40   11.052  5:263.072
282  Joost Polderdijk (PR 1.37.33) Goes1.54.34minMSe   11.049  5:263.072
283  Rob Joosse (PR 1.52.58) Veere1.54.36minMSe   11.046  5:263.072
284  Adrie van Belzen (PR 1.44.34) Westkapelle1.54.37minM40   11.044  5:263.072
285  Ben Kempers (PR 1.51.11) Domburg1.54.44minM50   11.033  5:263.062
286  Xander Kentin (PR 1.46.13) Goes1.54.52minMSe   11.020  5:273.062
287  Edwin Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.54.54minMSe   11.017  5:273.062
288  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.54.57minV40   11.012  5:273.0676
289  Theo Zoontjes (PR 1.49.57) Koudekerke1.54.59minM60   11.009  5:273.062
290  Wilbert Koole (PR 1.37.42) Serooskerke1.55.02minMSe   11.004  5:273.061
291  Jan Verburg (PR 1.51.45) Koudekerke1.55.04minM60   11.001  5:273.061
292  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.55.05minM40   10.999  5:273.061
293  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke1.55.07minM50   10.996  5:273.051
294  Richard Polderdijk (PR 1.36.44) Kortgene1.55.09minM40   10.993  5:273.051
295  Kees Vreke (PR 1.49.32) Middelburg1.55.23minM50   10.971  5:283.051
296  Peter Buursema (PR 1.51.15) Koudekerke1.55.25minM40   10.968  5:283.051
297  Corrie Baas (debuut) Middelburg1.55.28minV40   10.963  5:283.0571
298  Gert Kooiman (PR 1.44.34) Middelburg1.55.32minMse   10.957  5:293.041
299  Adrie de Kraker (PR 1.45.32) Kapelle-Biezelinge1.55.35minM50   10.952  5:293.041
300  Bob Boekema (PR 1.50.13) Veere1.55.37minMSe   10.949  5:293.041
301  Arno Willemse (PR 1.51.48) Zoutelande1.55.40minM40   10.944  5:293.041
302  Willem LugtenburgBrielle1.55.43minM50   10.939  5:293.041
303  Sonja Boogaard (PR 1.50.56) Middelburg1.55.46minVse   10.934  5:293.0468
304  Marit WisseKrimpen a/d Ijssel1.55.48minVse   10.931  5:293.0468
305  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel1.55.50minM40   10.928  5:293.04-
306  Dianka Zuiderwijk (PR 1.50.26) Heinkenszand1.55.51minV40   10.927  5:293.0467
307  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.55.53minM50   10.923  5:303.03-
308  Cees de Leeuw (PR 1.50.33) Oost-Souburg1.55.54minM60   10.922  5:303.03-
309  Jan Minderhoud (PR)Oostkapelle1.55.57minM60   10.917  5:303.03-
310  Frank Houweling (PR 1.28.43) Goes1.55.58minMSe   10.916  5:303.03-
311  Jan Dominicus (PR 1.45.11) Middelburg1.56.00minM40   10.913  5:303.03-
312  Angelina van Doorn (PR 1.41.41) Vlissingen1.56.08minV40   10.900  5:303.0365
313  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.56.11minMSe   10.895  5:303.03-
314  Marco Meur (PR 1.45.29) Middelburg1.56.18minMSe   10.884  5:313.02-
315  Pieter GriepBarendrecht1.56.28minM40   10.869  5:313.02-
316  Hans Korstanje (debuut) Arnemuiden1.56.30minMSe   10.866  5:313.02-
317  Ronald van Hercules (PR 1.52.28) Serooskerke1.56.36minM50   10.856  5:323.02-
318  Joost Boonman (PR)Yerseke1.56.39minM40   10.852  5:323.01-
319  Paul VerbekeWaasmunster1.56.43minM50   10.845  5:323.01-
320  Floor GroeneveldZwijndrecht1.56.45minM40   10.842  5:323.01-
321  Martin van der Doe (PR 1.55.48) Waarde1.56.47minM60   10.839  5:323.01-
322  Marleen Huson (PR 1.53.07) Oost-Souburg1.56.59minV50   10.821  5:333.0158
323  Karel Konings (PR 1.49.51) Vrouwenpolder1.57.01minMSe   10.818  5:333.00-
324  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke1.57.04minM60   10.813  5:333.00-
325  Annet van de Kreke (PR 1.42.52) Oost-Souburg1.57.07minV40   10.808  5:333.0057
326  Nico MeijerGrijpskerk1.57.10minM50   10.804  5:333.00-
327  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.57.18minM60   10.792  5:343.00-
328  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge1.57.23minV40   10.784  5:343.0055
329  Sjoerd Reijne (PR 1.47.36) Goes1.57.25minM50   10.781  5:342.99-
330  Isto Knaap (PR 1.44.00) Goes1.57.28minM50   10.776  5:342.99-
331  Arjen Griep (PR 1.51.24) Goes1.57.30minM40   10.773  5:342.99-
332  Erno Tramper (PR)Middelburg1.57.33minMSe   10.769  5:342.99-
333  Petra PolspoelBergen op Zoom1.57.50minV40   10.743  5:352.9851
334  Cees KoomanSteenbergen1.57.53minM60   10.738  5:352.98-
335  Marco van der Knaap (PR 1.47.11) Vlissingen1.57.58minM40   10.731  5:352.98-
336  Leo Pleijte (PR 1.45.57) Middelburg1.58.01minM50   10.726  5:362.98-
337  Martin Voshol (PR 1.52.12) Tholen1.58.03minM40   10.723  5:362.98-
338  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.58.06minMSe   10.718  5:362.98-
339  Jacko de Ridder (PR 1.49.48) Arnemuiden1.58.09minMSe   10.714  5:362.98-
340  Ronnie Moerdijk (PR 1.46.32) Arnemuiden1.58.12minMSe   10.709  5:362.97-
341  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.58.14minV40   10.706  5:362.9748
342  Rene Cannoo (PR)Middelburg1.58.34minM50   10.676  5:372.97-
343  Benny van Belzen (PR 1.52.33) Oost-Souburg1.58.37minM40   10.672  5:372.96-
344  Jacco Riemens (PR 1.51.03) Vrouwenpolder1.58.41minMSe   10.666  5:382.96-
345  Annelies van der Perk (PR 1.57.57) Westkapelle1.58.41minM40   10.666  5:382.96-
346  Marijn CorbijnDen Haag1.58.42minMSe   10.664  5:382.96-
347  Jan de Reu (PR 1.49.41) Middelburg1.58.44minM50   10.661  5:382.96-
348  Jacco Nieboer (PR 1.57.31) Vrouwenpolder1.58.47minM40   10.657  5:382.96-
349  Roel Latuheru (PR 1.38.46) Middelburg1.58.48minM40   10.655  5:382.96-
350  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen1.58.53minMSe   10.648  5:382.96-
351  Peter van den Bosse (PR 1.42.02) Grijpskerke1.58.56minM40   10.643  5:382.96-
352  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.58.58minV50   10.640  5:382.9643
353  Boy Saija (PR 1.37.05) Middelburg1.59.00minM50   10.637  5:382.95-
354  Bill Stegers (PR 1.45.21) Vlissingen1.59.01minM40   10.636  5:382.95-
355  Hans Steenblok (PR 1.37.57) Heinkenszand1.59.02minM40   10.634  5:392.95-
356  Hans Tramper (PR 1.39.25) Goes1.59.04minM40   10.631  5:392.95-
357  Corienne Kaljouw (PR 1.56.39) Middelburg1.59.06minVse   10.628  5:392.9542
358  Ad Tres (PR 1.58.32) Wilhelminadorp1.59.08minM50   10.625  5:392.95-
359  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke1.59.10minM50   10.623  5:392.95-
360  Ronnie de Nooijer (PR)Oostkapelle1.59.12minM40   10.620  5:392.95-
361  Ronald Ridderbos (PR 1.50.15) Middelburg1.59.14minMSe   10.617  5:392.95-
362  Andre de Koning (PR 1.55.21) Goes1.59.17minM60   10.612  5:392.95-
363  Jaap Luitwieler (PR 1.46.56) Middelburg1.59.19minM60   10.609  5:392.95-
364  Rene van den Hoven (PR 1.53.05) Oost-Souburg1.59.36minM50   10.584  5:402.94-
365  Jan Neels (PR 1.49.28) Yerseke1.59.39minM40   10.580  5:402.94-
366  Ad Meulmeester (debuut) Oost-Souburg1.59.42minM50   10.575  5:402.94-
367  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.59.46minM50   10.569  5:412.94-
368  Theo WubsAmsterdam1.59.52minM50   10.560  5:412.93-
369  Hans van der Sande (PR 1.49.41) Middelburg1.59.57minM50   10.553  5:412.93-
370  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle2.00.02minM50   10.546  5:412.93-
371  Jan-Kees Duvekot (PR 1.44.57) Vrouwenpolder2.00.15minM40   10.527  5:422.92-
372  Mario Matulessy (PR)Domburg2.00.18minM50   10.522  5:422.92-
373  Ronald Dees (PR 1.44.45) Vlissingen2.00.29minM40   10.506  5:432.92-
374  Niels Heetesonne (debuut) Nieuw- en Sint Joosland2.00.34minMSe   10.499  5:432.92-
375  Rian Basting (PR 1.51.55) Middelburg2.00.36minV40   10.496  5:432.9232
376  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle2.00.45minM60   10.483  5:432.91-
377  Bert Jeras (PR 1.44.23) Middelburg2.00.48minM40   10.479  5:442.91-
378  Esther Houmes (PR 1.53.37) Wissenkerke2.00.55minVse   10.469  5:442.9130
379  Emy Terwiel (PR 1.59.28) Heinkenszand2.01.03minM50   10.457  5:442.90-
380  Bas de RegtPrinsenbeek2.01.05minMSe   10.454  5:442.90-
381  Theo JansenBergen op Zoom2.01.12minM50   10.444  5:452.90-
382  Kris Huntink (PR 1.50.57) Koudekerke2.01.25minMSe   10.426  5:452.90-
383  Ad Duvekot (PR)Tholen2.01.39minM40   10.406  5:462.89-
384  Jan Davidse (PR 1.54.43) Oost-Souburg2.01.45minM50   10.397  5:462.89-
385  Peter Groenenberg (PR 1.42.38) Middelburg2.01.49minMSe   10.391  5:462.89-
386  Liesbeth Huls (PR)Middelburg2.02.00minVse   10.376  5:472.8824
387  Jaap de Ridder (PR 1.58.31) Arnemuiden2.02.16minM60   10.353  5:482.88-
388  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem2.02.24minM50   10.342  5:482.87-
389  Christiaan HeinschTerneuzen2.02.37minM40   10.324  5:492.87-
390  Ton Luteijn (PR)Vlissingen2.02.40minM40   10.319  5:492.87-
391  Niek Grootjans (PR 1.45.02) Arnemuiden2.02.52minMSe   10.303  5:492.86-
392  Joost van DijkDen Haag2.02.54minM50   10.300  5:502.86-
393  Jan de Jonge (PR 1.49.31) Scharendijke2.02.56minM40   10.297  5:502.86-
394  Vincent van Sluijs (PR 2.01.42) Vlissingen2.02.58minM40   10.294  5:502.86-
395  Peter Bollebakker (PR 1.57.08) Koudekerke2.03.07minM60   10.282  5:502.86-
396  Willem de Leeuw (PR 1.50.21) Goes2.03.09minM50   10.279  5:502.86-
397  Eugene Louwerse (PR 1.47.12) Middelburg2.03.13minM50   10.273  5:502.85-
398  Sander de Vries (PR 2.00.19) Middelburg2.03.28minMSe   10.253  5:512.85-
399  Izaak van de Ketterij (PR 1.58.21) Arnemuiden2.03.33minM40   10.246  5:512.85-
400  De PostPijnacker2.03.56minMSe   10.214  5:522.84-
401  Kees Hermans (PR)Heinkenszand2.03.59minM50   10.210  5:532.84-
402  Karin Geuze (PR 2.00.29) Middelburg2.04.02minV40   10.206  5:532.8314
403  Ton Tijhuis (PR 1.55.57) Vlissingen2.04.07minM40   10.199  5:532.83-
404  Bennie Danielse (PR 1.50.51) Middelburg2.04.13minM50   10.191  5:532.83-
405  Daan ZandijkMiddelburg2.04.30minMSe   10.167  5:542.82-
406  Gerco GeschiereMiddelburg2.04.32minM40   10.165  5:542.82-
407  Carin van der BurgBerkel&Rodenrijs2.04.34minV40   10.162  5:542.8212
408  Pieter Karman (PR 1.54.32) Lewedorp2.04.36minM50   10.159  5:542.82-
409  Thomas HoevenVoorburg2.04.38minMSe   10.157  5:542.82-
410  Mariette van Vliet (PR 1.51.34) Vlissingen2.04.41minV40   10.153  5:552.8212
411  Guus Mix (PR 1.59.56) Middelburg2.04.43minM40   10.150  5:552.82-
412  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.04.45minVse   10.147  5:552.8212
413  Kees KlerksWaalwijk2.04.47minM40   10.144  5:552.82-
414  Sam Polderman (PR 1.12.27) Middelburg2.04.49minM60   10.142  5:552.82-
415  Edgar van Weelden (PR 1.55.05) s-Heer Arendskerke2.04.51minM40   10.139  5:552.82-
416  Mirjam Suijk (PR 1.50.20) Middelburg2.04.53minM40   10.136  5:552.82-
417  Christianne Duvekot (PR 2.04.08) Vrouwenpolder2.04.55minV40   10.134  5:552.8111
418  Nevzat Altikulac (PR 2.01.32) Middelburg2.04.57minM50   10.131  5:552.81-
419  Hermann GroeneveltDordrecht2.05.01minM60   10.125  5:562.81-
420  Peter Geertsema (PR 1.45.57) Terneuzen2.05.04minM40   10.121  5:562.81-
421  Rian de Vlieger (PR 1.47.12) Lewedorp2.05.31minV40   10.085  5:572.809
422  Paul van Tuil (PR 1.44.00) Burgh-Haamstede2.05.33minM40   10.082  5:572.80-
423  Kees Blankenburgh (PR 2.00.51) Middelburg2.05.35minM40   10.080  5:572.80-
424  Adrie Matthijssen (PR 1.53.41) Goes2.05.36minM60   10.078  5:572.80-
425  Piet Jansen (PR 1.53.58) Tholen2.05.38minM50   10.076  5:572.80-
426  Gwendolyn VermeuleWestkapelle2.05.40minVse   10.073  5:572.808
427  Muriel Jongepier (PR 1.58.53) Westkapelle2.05.42minVse   10.070  5:572.808
428  Harry KwakkelaarOost-Souburg2.05.44minM40   10.068  5:582.80-
429  Ilona Snoep (debuut) Oost-Souburg2.05.46minVse   10.065  5:582.808
430  Edwin Baas (PR 1.59.18) Oost-Souburg2.05.48minM40   10.062  5:582.80-
431  Sico Poortvliet (PR 1.48.58) Middelburg2.05.50minM40   10.060  5:582.79-
432  Carola den Hartog (PR 2.02.00) Middelburg2.05.55minV40   10.053  5:582.798
433  Dian LigtendagFijnaart2.05.56minV40   10.052  5:582.798
434  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg2.05.58minV40   10.049  5:582.798
435  Dick Hilberdink (PR 1.52.44) Middelburg2.06.00minM40   10.046  5:582.79-
436  Stefan van Damme (PR 1.38.30) Vlissingen2.06.02minMSe   10.044  5:582.79-
437  Kees Schuit (debuut) Arnemuiden2.06.08minMSe   10.036  5:592.79-
438  Tea Tazelaar (PR 1.56.04) Middelburg2.06.10minV50   10.033  5:592.797
439  Marcel Richard (PR 1.45.58) Zoutelande2.06.19minM60   10.021  5:592.78-
440  Monique Kochanowski (PR 1.58.01) Middelburg2.06.38minV40   9.996  6:002.786
441  Hilmer KoddeKrimpen a/d Lek2.06.47minMSe   9.984  6:012.77-
442  John van Veen (PR 1.49.01) Middelburg2.06.53minM50   9.976  6:012.77-
443  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge2.06.56minM40   9.973  6:012.77-
444  Jolanda Kraamer (PR)Aagtekerke2.06.59minV50   9.969  6:012.775
445  Koos Bierings (PR 1.55.12) Vlissingen2.07.14minM50   9.949  6:022.76-
446  Andre KwakerknaakBergen op Zoom2.07.17minM40   9.945  6:022.76-
447  Jaco Moerdijk (PR 1.57.03) Arnemuiden2.07.31minMSe   9.927  6:032.76-
448  Antonius van Mulken (PR 1.57.38) Breskens2.07.33minM50   9.924  6:032.76-
449  Arjan van Schaik (PR 2.03.02) Goes2.07.37minM40   9.919  6:032.76-
450  Andre Siereveld (debuut) Arnemuiden2.07.46minMSe   9.908  6:032.75-
451  Ab Delzenne (PR 1.53.12) Terneuzen2.07.57minM40   9.893  6:042.75-
452  Jack Gillissen (PR 2.04.17) Middelburg2.08.23minM50   9.860  6:052.74-
453  John Jansen (PR 1.47.23) Lewedorp2.08.32minM50   9.848  6:062.74-
454  Kees de Voogd (PR 2.01.09) Meliskerke2.08.38minM50   9.841  6:062.73-
455  Hans Bek (PR 2.02.00) Middelburg2.08.51minM50   9.824  6:062.73-
456  John van den Heuvel (PR 1.52.00) Vlissingen2.08.58minM40   9.815  6:072.73-
457  Jan Liplijn (debuut) s-Gravenpolder2.09.03minM40   9.809  6:072.72-
458  Sung van 't Veer (PR 2.05.25) Middelburg2.09.20minVse   9.788  6:082.721
459  Francoise Koole (PR 1.50.08) Vlissingen2.09.24minVse   9.782  6:082.721
460  Jasper van WinkeMiddelburg2.09.27minMSe   9.779  6:082.72-
461  Anke Franse (PR)Vlissingen2.09.31minV50   9.774  6:082.711
462  Felix DebudajVlissingen2.09.54minMSe   9.745  6:092.71-
463  Roel Klap (PR 2.08.49) Westkapelle2.10.01minM60   9.736  6:102.70-
464  Eline Aerts (PR 1.57.17) Middelburg2.10.08minVse   9.727  6:102.70-
465  Matty de Jong (PR 1.57.59) Oost-Souburg2.10.09minV50   9.726  6:102.70-
466  Frank de KokSerosskerke2.10.14minM40   9.720  6:102.70-
467  Caroline Ganseman (PR 2.00.37) Kapelle-Biezelinge2.10.16minV40   9.717  6:102.70-
468  Everdien MinnaardKloetinge2.10.18minV40   9.715  6:112.70-
469  Noleen Schraa (PR 2.09.53) Vlissingen2.10.33minVse   9.696  6:112.69-
470  Jan van Schagen (PR 2.07.12) Goes2.10.42minM50   9.685  6:122.69-
471  Jack CastenmillerAmsterdam2.10.57minM60   9.667  6:122.69-
472  Leo van Driel (PR 2.01.30) Vlissingen2.11.09minM50   9.652  6:132.68-
473  Jolanda Bilderbeek (PR 1.57.52) Kloetinge2.11.12minVse   9.648  6:132.68-
474  Leon Liere (PR 1.35.00) Meliskerke2.11.15minM55   9.645  6:132.68-
475  Miriam ReedersRotterdam2.11.16minVse   9.643  6:132.68-
476  Ingrid Hildenbrant (PR 2.00.00) Middelburg2.11.26minVse   9.631  6:142.68-
477  Rob EpkerZoetermeer2.11.27minM40   9.630  6:142.67-
478  Kees Capelle (PR 2.05.09) Oostkapelle2.12.03minM40   9.586  6:162.66-
479  Henk Barentsen (PR 1.43.45) Oost-Souburg2.12.08minM50   9.580  6:162.66-
480  Dick van ReemsZwartewaal2.12.19minM50   9.567  6:162.66-
481  Rob Kosters (PR)Middelburg2.12.40minM50   9.542  6:172.65-
482  Annemarie MalschaertDordrecht2.12.52minV50   9.527  6:182.65-
483  Gerrie Melse (PR 1.54.54) Middelburg2.12.58minM50   9.520  6:182.64-
484  Eveline Scheers (PR 2.02.53) Vlissingen2.13.06minV50   9.511  6:192.64-
485  Riet Pouwelse (PR 2.04.29) Vrouwenpolder2.13.13minV50   9.502  6:192.64-
486  Hans van den Broeke (PR 2.11.29) Serooskerke2.13.18minM50   9.496  6:192.64-
487  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.13.21minV40   9.493  6:192.64-
488  M.A. ArbonBreda2.13.26minMSe   9.487  6:192.64-
489  Mariska Thorenaar (PR 2.11.45) Middelburg2.13.29minV40   9.483  6:202.63-
490  Ashok JodhaAmsterdam2.13.32minM50   9.480  6:202.63-
491  Marie VlietstraNijkerkerveen2.13.34minV50   9.477  6:202.63-
492  Aarnoud Schout (PR 2.09.43) Middelburg2.13.45minM60   9.464  6:202.63-
493  Sjaak Rieteco (PR 2.06.56) Oost-Souburg2.13.48minM50   9.461  6:212.63-
494  Suzanne Hartingsveld (debuut) Kapelle-Biezelinge2.14.12minVse   9.433  6:222.62-
495  Joost Sprinkhuizen (PR 1.41.52) Nisse2.14.15minM60   9.429  6:222.62-
496  Frans Vleut (PR)Kloetinge2.14.28minM40   9.414  6:222.61-
497  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg2.14.47minVse   9.392  6:232.61-
498  Bart van LeeuwenDordrecht2.16.03minM50   9.304  6:272.58-
499  Hanna AertsBreda2.16.08minVse   9.299  6:272.58-
500  Jouke Hioolen (PR)Serooskerke2.16.10minMSe   9.296  6:272.58-
501  Steven Ooms (debuut) Zoutelande2.16.21minM40   9.284  6:282.58-
502  Rowena Moes (debuut) Koudekerke2.16.22minVse   9.283  6:282.58-
503  Marga Eliette (PR 1.58.00) Vlissingen2.16.24minVse   9.280  6:282.58-
504  Angela Oostrom (debuut) Vlissingen2.16.26minVse   9.278  6:282.58-
505  Marijke van ZeeBad Hofgastein2.16.29minV50   9.275  6:282.58-
506  Peter de Broekert (PR 2.07.10) s-Heer Hendrikskinderen2.16.31minM40   9.272  6:282.58-
507  Loek Kwakkelaar (PR 2.01.24) Vlissingen2.16.37minM60   9.266  6:292.57-
508  Boris Klopmeijer (PR 1.55.08) Domburg2.16.55minMSe   9.245  6:292.57-
509  Jules van Mulken (PR 1.56.18) Groede2.17.06minM60   9.233  6:302.56-
510  Annechien Momborg (PR 2.09.45) Middelburg2.17.07minVse   9.232  6:302.56-
511  Lucille Seuss (PR 2.05.31) Vlissingen2.17.10minV40   9.229  6:302.56-
512  Tono Wondergem (PR 1.56.52) Westkapelle2.17.14minM40   9.224  6:302.56-
513  Geert VanstraelenTemse2.17.39minM40   9.196  6:312.55-
514  Rink Sipma (PR 2.08.22) Vrouwenpolder2.18.13minM40   9.158  6:332.54-
515  Serge Tulen (PR)Middelburg2.18.30minMSe   9.140  6:342.54-
516  John Pleijte (PR 1.59.15) Vlissingen2.18.32minM40   9.138  6:342.54-
517  Jan Kaljouw (PR 1.58.43) Oostkapelle2.18.33minM40   9.136  6:342.54-
518  Anke SchotmanBaarn2.18.58minV50   9.109  6:352.53-
519  Frederiek Huiszoon (PR 2.09.37) Middelburg2.19.05minV50   9.101  6:362.53-
520  Jacqueline Notschaele (PR 2.15.16) Arnemuiden2.19.10minV40   9.096  6:362.53-
521  Nico Westmaas (PR 1.59.19) s-Heer Hendrikskinderen2.19.43minM50   9.060  6:372.52-
522  Martine Westmaas (debuut) s-Heer Hendrikskinderen2.19.45minVse   9.058  6:372.52-
523  Erik Huiszoon (PR 1.55.33) Middelburg2.19.51minM40   9.051  6:382.51-
524  Erik Michielsen (PR 2.01.31) Vlissingen2.20.21minM40   9.019  6:392.51-
525  Madeleine RommersRoosendaal2.20.25minVse   9.015  6:392.50-
526  Raphael Spaeter (PR)Middelburg2.20.27minMSe   9.013  6:392.50-
527  Martijn de Visser (PR 2.08.09) Arnemuiden2.20.29minMSe   9.011  6:402.50-
528  Sander de Nooijer (PR 2.12.55) Arnemuiden2.20.31minMSe   9.009  6:402.50-
529  Trees Blaauw-KramNijkerke2.20.42minV50   8.997  6:402.50-
530  Gera van BovenNijkerk2.20.44minV50   8.995  6:402.50-
531  Natasja Adriaanse (PR 1.55.29) Heinkenszand2.20.46minV40   8.993  6:402.50-
532  Kris van der Laan (debuut) Vlissingen2.20.49minM40   8.989  6:402.50-
533  Harry Davidse (PR 2.01.36) Serooskerke2.21.46minM40   8.929  6:432.48-
534  Margot Verhaagen (PR 2.11.41) Middelburg2.21.56minV40   8.919  6:442.48-
535  Mariska Moenis (debuut) Koudekerke2.22.07minVse   8.907  6:442.47-
536  Kitty van der MaasRaamsdonkveer2.22.09minV40   8.905  6:442.47-
537  Jos Davidse (PR)Ovezande2.22.12minM50   8.902  6:442.47-
538  Marco Walhout (PR 1.38.29) Vlissingen2.22.29minM40   8.884  6:452.47-
539  Eveline Marinisse (PR 2.15.25) Oost-Souburg2.22.38minV40   8.875  6:462.47-
540  Debby Elstgeest (PR 1.56.41) s-Heerenhoek2.22.40minVse   8.873  6:462.46-
541  Lenie de VisserSchiedam2.23.25minV50   8.826  6:482.45-
542  Mirjam van DijkPijnacker2.25.40minV40   8.690  6:542.41-
543  Michel Theelen (PR 2.09.00) Westkapelle2.25.42minM40   8.688  6:542.41-
544  Carolien Wisse (PR 2.09.55) Grijpskerke2.26.40minV40   8.631  6:572.40-
545  John Kodde (PR 2.25.11) Vrouwenpolder2.26.43minM40   8.628  6:572.40-
546  Sarijke Aerts (PR 2.04.59) Middelburg2.27.40minV50   8.572  7:002.38-
547  Paulien de Klerk (PR 2.01.34) Nieuw- en Sint Joosland2.27.43minV50   8.569  7:002.38-
548  Michiel SchoenmakersMiddelburg2.28.11minM40   8.542  7:012.37-
549  Erik van Liere?2.28.30minMSe   8.524  7:022.37-
550  Peter van der Maale (PR 2.12.26) Koudekerke2.30.32minM60   8.409  7:082.34-
551  Corrie BouwmeesterMaassluis2.30.35minV50   8.406  7:082.34-
552  Anton Ringenaldus (PR 2.20.47) Gapinge2.31.52minM40   8.335  7:122.32-
553  Marieke JakobsenDen Haag2.35.05minVse   8.162  7:212.27-
554  Britta SvobodaWesseling2.35.13minV40   8.155  7:212.27-
555  Leo Cannoo (PR 2.35.02) Oost-Souburg2.37.05minM40   8.058  7:272.24-
556  Annet van Hal (PR 2.12.30) Middelburg2.39.01minVse   7.960  7:322.21-
557  Minke BulthuisDen Haag2.39.29minVse   7.937  7:342.20-
Mannen: 458 (82.23%) => M40=172 - M50=112 - M55=1 - M60=37 - MSe=136
Vrouwen: 99 (17.77%) => V40=39 - V50=22 - Vse=38

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:14:58Erwin Adan1:15:11Huub van Noorden1:16:36Samantha Luitwieler1:23:48502
2018Tim Pleijte1:12:26Huub van Noorden1:14:07Erwin Harmes1:15:12Monica Sanderse1:32:37486
2017Erwin Harmes1:15:27Tim van den Broeke1:19:39Ralph Wiessner1:19:45Anjolie Engels1:36:55477
2016Erwin Harmes1:13:58Huub van Noorden1:15:31Tim Pleijte1:21:28Anjolie Engels1:35:32482
2015Erwin Harmes1:15:17Remy Vasseur1:18:16Huub van Noorden1:18:24Agnes Schipper1:27:26524
2014Erwin Harmes1:14:38Sebastien Schletterer1:15:24Tim Pleijte1:19:02Anjolie Engels1:28:32556
2013Sebastien Schletterer1:13:12Tim Pleijte1:13:30Erwin Harmes1:13:48Anjolie Engels1:28:18490
2012Neals Strik1:15:52Erwin Harmes1:15:57Michel Schrier1:16:13Ilonka van den Hengel1:29:24557
2011Michel Schrier1:18:37Adriaan van Keulen1:22:26Erik Kok1:22:49Anjolie Engels1:29:18399
2010Remy Vasseur1:17:50Alwin Vermeulen1:21:32Erik Kok1:22:28Martine Lust1:35:42397
2009Wim Padmos1:18:13Michel Schrier1:18:18Miquel van Tongeren1:22:01Anjolie Engels1:30:15385
2008Huub Maas1:19:28Wim Padmos1:20:22Niels Koole1:21:35Irma Heeren1:30:20319
2007Theo Rabout1:23:22Miquel van Tongeren1:23:57Wim van Sparrentak1:25:21Lia Gonzalez1:50:31128

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.16 seconden nodig om deze lijst met 557 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020