dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Kapelsedag Loop

Kapelle-Biezelinge, vrijdag 24 augustus 2012 - Organisatie: Kapelle Promotion
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Neal Bouterse (PR 15.28) Vlissingen15.52minMse   18.908  3:105.25664
2  Huub van Noorden (PR 16.16) Goes16.43minMse   17.946  3:214.99532
3  Laurent van Nieuwenhuijze (PR)AV'5617.14minMse   17.408  3:274.84460
4  Robbert Meeuwse (PR 16.36) AV'5617.21minMse   17.291  3:284.80444
5  Harmen van Eijzeren (PR)Dynamica17.23minMse   17.258  3:294.79440
6  Maarten Harthoorn (PR 16.35) Kapelle-Biezelinge17.33minMse   17.094  3:314.75418
7  Jorim de Boks (PR)Dynamica17.58minMse   16.698  3:364.64366
8  Danny de Leeuw (PR 17.58) AV'5618.07minMse   16.559  3:374.60348
9  Jeroen Janse (PR 17.21) Kapelle-Biezelinge18.31minJoB   16.202  3:424.50302
10  Joeri SchigtRotterdam18.34minMse   16.158  3:434.49297
11  John Slabbekoorn (PR 17.58) Kapelle-Biezelinge18.50minM40   15.929  3:464.42268
12  Jozias Marijs (PR)Arnemuiden18.52minM40   15.901  3:464.42265
13  Sven Vermeulen (PR 17.35) Vlissingen19.03minM40   15.748  3:494.37246
14  Pieter Goud (PR)Oostdijk19.28minMse   15.411  3:544.28207
15  Bart van Noorden (PR)AV'5619.39minM40   15.267  3:564.24190
16  Dick Saarloos (PR 19.05) Kapelle-Biezelinge19.41minM40   15.241  3:564.23187
17  Jan Guiljam (PR 18.28) Wemeldinge19.48minM40   15.152  3:584.21177
18  Arjen Hoogesteger (PR)Kapelle-Biezelinge19.49minMse   15.139  3:584.21176
19  Ron Dellebeke (PR)Dynamica20.01minM40   14.988  4:004.16160
20  Monique Verschuure (PR 18.08) Yerseke20.16minVse   14.803  4:034.11350
21  Eddy Smit (debuut) Delta Sport20.35minM40   14.575  4:074.05117
22  Martin Steenhart (PR 20.36) Kapelle-Biezelinge20.39minM40   14.528  4:084.04113
23  Arno van den Boom (PR 20.13) Ovezande20.44minMse   14.469  4:094.02107
24  Peter van ElsackerRotterdam20.52minMse   14.377  4:103.9999
25  Wim Roose (PR)Goes20.54minM40   14.354  4:113.9997
26  Axl van Putten (PR 20.33) Wemeldinge21.07minJoB   14.207  4:133.9584
27  Jan Willem Meeuwse (PR 19.07) Kwadendamme21.09minM40   14.184  4:143.9482
28  Gerwin Zondervan (PR 20.27) Kapelle-Biezelinge21.15minM40   14.118  4:153.9276
29  Albert Karstanje (PR)Sint Laurens21.17minM40   14.096  4:153.9274
30  Remie Openeer (debuut) Goes21.39minMse   13.857  4:203.8556
31  Mieke Valk (PR)Goes21.39minVse   13.857  4:203.85219
32  Will de JongeHollandscheveld21.50minMse   13.740  4:223.8247
33  Maxim le ClercqGoes21.51minJoB   13.730  4:223.8146
34  Remco Paauwe (debuut) Kapelle-Biezelinge21.51minMse   13.730  4:223.8146
35  Wim Karelse (PR 21.39) Schore21.55minM40   13.688  4:233.8044
36  Bjorn van Belzen (PR 21.35) Kapelle-Biezelinge21.55minMse   13.688  4:233.8044
37  Dennis BoonmanKapelle-Biezelinge21.56minMse   13.678  4:233.8043
38  Rob Oostrom (PR 21.01) Kapelle-Biezelinge22.01minM40   13.626  4:243.7940
39  Dirk van Zweden (PR 21.49) Kapelle-Biezelinge22.30minM40   13.333  4:303.7023
40  Shirin van Anrooij (PR 17.43) Kapelle-Biezelinge22.35minMeB   13.284  4:313.69148
41  Rinus Joosse (PR)AV'5622.38minM40   13.255  4:323.6819
42  Shelby van Putten (PR)Wemeldinge23.17minMeB   12.885  4:393.58104
43  Ronald de Broekert (debuut) Kapelle-Biezelinge23.18minMse   12.876  4:403.585
44  Gertrud ElenbaasAV'5623.33minVse   12.739  4:433.5489
45  Stephan de WeerdtGoes23.38minMse   12.694  4:443.532
46  Mark Weijer (PR)Kapelle-Biezelinge23.44minM40   12.640  4:453.511
47  Cees Sonke (debuut) Kapelle-Biezelinge23.47minM40   12.614  4:453.501
48  Alex Vermare (PR)Kapelle-Biezelinge23.49minM40   12.596  4:463.501
49  Kees van der Pol (PR)AV'5624.16minM40   12.363  4:513.43-
50  Jan Boonman?24.40minM40   12.162  4:563.38-
51  Jan Dalebout (PR 23.50) Kapelle-Biezelinge24.56minM40   12.032  4:593.34-
52  Hubert Pietjouw (PR 23.51) Kapelle-Biezelinge24.58minMse   12.016  5:003.34-
53  Ben van Belzen (PR 24.00) Kapelle-Biezelinge25.04minM40   11.968  5:013.32-
54  Jack Karelse (PR 24.42) AV'5625.14minM40   11.889  5:033.30-
55  Arjan Meijer (PR 21.27) Kapelle-Biezelinge25.16minMse   11.873  5:033.30-
56  Rianne Kok (PR 24.19) Wemeldinge25.18minV40   11.858  5:043.2920
57  André Luteijn (PR 25.15) Kapelle-Biezelinge25.21minMse   11.834  5:043.29-
58  Claudia Centen (debuut) Kapelle-Biezelinge25.26minVse   11.796  5:053.2817
59  Henk Sandee (PR 24.28) Kamperland25.29minM40   11.772  5:063.27-
60  Janneke Kooman (debuut) Kapelle-Biezelinge25.33minV40   11.742  5:073.2614
61  Ferdy Depondt (debuut) Goes25.46minMse   11.643  5:093.23-
62  Hennie Schneider (PR)Kapelle-Biezelinge25.54minM40   11.583  5:113.22-
63  Tom HietbrinkRotterdam25.56minMse   11.568  5:113.21-
64  Maarten van Driel?25.57minMse   11.561  5:113.21-
65  Henk Boudewijn (PR 25.03) Kapelle-Biezelinge25.59minM40   11.546  5:123.21-
66  Anita Lukasse (PR)Wemeldinge25.59minVse   11.546  5:123.217
67  Carlijn Veens (debuut) s-Gravenpolder26.00minVse   11.538  5:123.216
68  Karen Westhuis (debuut) AV'5626.04minV40   11.509  5:133.205
69  Stephanie Vermeulen (PR 23.46) Vlissingen26.07minVse   11.487  5:133.195
70  Paul Schoorl (debuut) Kapelle-Biezelinge26.10minM40   11.465  5:143.18-
71  Rien Quist (PR 26.02) Kapelle-Biezelinge26.13minM40   11.443  5:153.18-
72  Suzanne van Elsacker (PR 21.50) Kapelle-Biezelinge26.14minVse   11.436  5:153.184
73  Bram Tissink (PR)Kapelle-Biezelinge27.07minM40   11.063  5:253.07-
74  Marie José Janse (PR 26.40) AV'5627.13minV40   11.023  5:273.06-
75  Hans de Bie?27.14minM40   11.016  5:273.06-
76  Lieve SpiessensACSS27.36minV40   10.870  5:313.02-
77  André van KeerACSS27.36minM40   10.870  5:313.02-
78  Rianne BotAV'5627.37minV40   10.863  5:313.02-
79  Marjolein Mol (PR 25.32) Kapelle-Biezelinge27.46minV40   10.804  5:333.00-
80  Antina de JongeKapelle-Biezelinge27.56minVse   10.740  5:352.98-
81  Manon Vogelzang (debuut) Kapelle-Biezelinge28.12minVse   10.638  5:382.96-
82  Anke de Feijter (PR 27.29) AV'5628.19minVse   10.594  5:402.94-
83  Dhr GroenKapelle-Biezelinge28.24minM40   10.563  5:412.93-
84  Theo Kootstra (PR)Waarde28.24minM40   10.563  5:412.93-
85  Jan van der Weide (PR 27.31) Kapelle-Biezelinge28.43minM40   10.447  5:452.90-
86  Marleen Pekaar (debuut) Kapelle-Biezelinge29.00minV40   10.345  5:482.87-
87  Hans Meijer (debuut) Kapelle-Biezelinge29.19minM40   10.233  5:522.84-
88  Martin Schüller (PR 28.21) Kapelle-Biezelinge29.21minM40   10.221  5:522.84-
89  Annet RikkersKapelle-Biezelinge30.04minVse   9.978  6:012.77-
90  Sylvia Duinhouwer (PR 28.13) Kapelle-Biezelinge30.12minV40   9.934  6:022.76-
91  Marlies Veerhoek (debuut) s-Gravenpolder30.20minV40   9.890  6:042.75-
92  Hester Herwig (debuut) Goes30.54minVse   9.709  6:112.70-
93  Machiel Sinke (PR 31.12) Krabbendijke33.19minM40   9.005  6:402.50-
94  Esther GosselaarKapelle-Biezelinge35.02minVse   8.563  7:002.38-
Mannen: 65 (69.15%) => M40=39 - Mse=26
Vrouwen: 24 (25.53%) => V40=10 - Vse=14
Meisjes: 2 (2.13%) => MeB=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

5 km

2019Tim van den Broeke14:52Patrick de Vos15:30Martijn de Kok16:28Mirthe Overkamp19:25138
2018Neal Bouterse15:39Patrick de Vos15:40Franklin van Anrooij15:41Paola van Gilst19:27103
2017Erwin Harmes15:31Patrick de Vos15:52Jan-Willem Roelse17:16Anjolie Engels18:30108
2016Mats Lunders15:10Martijn de Kok16:01Robbert Meeuwse16:36Martje Dixhoorn21:3894
2015Erwin Harmes15:37Robbert Meeuwse16:41Patrick de Vos16:59Shirin van Anrooij19:51109
2014Floris Willeboordse16:02Maarten Harthoorn16:35Ruud Hoosemans16:48Baukje Doedee20:55116
2013Martijn de Kok15:41Floris Willeboordse16:00Huub van Noorden16:16Monique Verschuure19:15130
2012Neal Bouterse15:52Huub van Noorden16:43Laurent van Nieuwenhuijze17:14Monique Verschuure20:1694
2011Erwin Harmes15:39Ronnie Overgaauw15:56Huub van Noorden16:26Lindy van Anrooij21:0286
2010Huub van Noorden17:25Maarten Harthoorn17:38Marius Besuijen18:04Nadine de Wilde22:1259

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.002 seconden nodig om deze lijst met 94 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020